LEVADIA 1:1 SŪDUVA

Na štai, pagaliau sulaukėme žinių. Prie apynormalių internetinių transliacijų jau taip įpratome, kad laukti rezultato praktiškai visiškoje nežinioje buvo keista. Lėtose operatyvumo lenktynės geriausiai, mano manymu, pasirodė portalas futbolas.lt. Jų transliacija labai jau taupi (tokia taupi, kad net transliacija ją vadinti nėra lengva), bet padorūs duomenys iš rungtynių protokolų ten pasirodė pirmiausia. Ech, tas lietuviškas futbolo žurnalizmas… Matėsi, kad visa žiniasklaida iš paskutinių stengėsi apraityti kaip nors tuos kelis skurdžius faktus, kad bent keli sakiniai gautųsi. O Baltijos lygos tinklapis, nepaisant neseniai šios lygos vadovų žarstytų skambių pažadų, iki šiol net rezultatų nesugebėjo pakrauti.

Taigi, 1:1. Kaip jau visi žinome, to visiškai pakanka, kad Sūduva išeitų į kitą etapą ir ten susitiktų su Ventspils. Anot to paties portalo futbolas.lt, rungtynės vyks birželio 3-4 ir liepos  1-2 dienomis. Kada Sūduva loš namuose, kol kas, kaip suprantu dar nėra aišku.

Tikėkimės, kad po dienos kitos pasirodys ir išsamesnių rungtynių komentarų, bet aš pamėginsiu spėti. Kažkaip, net rungtynių nemačius, rezultatas ir bazinė žaidimo eiga labai jau primena šių metų Sūduvos klasiką. Keletas žioplų klaidų pradžioje – greičiausiai buvo leista pakelti kamuolį į baudos aikštelę, kurioje centro gynėjai pražiopsojo prašokusį estą, kuris, greičiausiai mušė iš pakankamai arti ir pakankamai patogiai. Bet kokiu atveju, tikėtis įvarčio iš kontratakos ketvirtą minutę – sunkoka. Tuomet komanda susiima, „mobilizuojasi“, kaip Gabrys mėgdavo sakyti. Žaidžia ramiai, paspaudžia estus aikštės vidury, pakontroliuoja kamuolį. Greičiausiai pirmam kėliny Sūduva pernelyg neskubėjo – kai Negreirosas puolime, Sūduvos žaidimas priekyje nebūna labai greitas. Greičiausiai vis tik praleido keliskart Levadia puolėjus per arti savo vartų – bet kartais sėkmė lydėjo, o kartais – koks nors Mikuckis padėtį pataisydavo. Antras kėlinys turėjo vykti panašiai – sunku tikėtis, kad Pankratjevas galėtų kartoti Gabrio klaidas rungtynėse su Vėtra ir pulti galvą pametęs į puolimą. Juolab, čia ne A Lyga, taškai nelabai kaupiasi. Žvelgiant į keitimus – matosi tradicinis šiemet Sūduvai rungtynių valdymo tempas. Prasidėjus antram kėliniui, kai jau žaidimo situacija aikštėje ima dėliotis, įmetamas Lukšys, kuris kaip taisyklė bent dešimčiai minučių pasiima visą priešininkų dėmesį. Pabaigoje – tą pačią misiją turintis atlikti Urbšys. Gynėjai Sūduvoje keičiami retai ir Skinderio išėjimas po pirmo kėlinio rodėsi kiek įtartinas – tikėkimės traumos jis negavo. Gal po jo klaidos įvartis buvo muštas? Pabaiga taip pat gan aiški. Levadia greičiausiai kilo į paskutinį puolimą. Greičiausiai dalyvavo didelėmis pajėgomis – juk jiems labai nedaug reikėjo, reikėjo tik įmušti dar vieną įvartį, kad viskas apvirstų aukštyn kojomis. O tada – greičiausiai nutiko greita Sūduvos ataka.

Nagi, atleiskite už tokį fantazijos prasiveržimą – o ką daryt, kai jokių žinių apie rungtynes nėra. Beje, mane sukrėtė šio Baltijos taurės turo „pilni“ stadionai. Gausiausiai aplankyto stadiono konkursą laimėjo Kauno arena – „net“ 650 galvų. Talino TVMK namų rungtynes stebėjo 300, o Vilniuje jų buvo 200. Levadia – Sūduvos rungtynes matė visas 150  žiūrovų!!!! O aš dar mėginau rasti tos komandos suporterių tinklapį!!!

Gerai, baigiu, sveikinu visus su Sūduvos kelione į sekantį Baltijos lygos etapą bei tikiuosi, kad per pora dienų atsiras rungtynes mačiusių ir galinčių daugiau pasakyt.

P.S. Gal jau ir matėt, bet futbolas.lt jau turi šiokį tokį rungtynių aprašymą. Pankratjevo komentarai – tame pačiame portale.

24 Responses to “LEVADIA 1:1 SŪDUVA”


 1. 1 pupo 2008-05-21 07:56

  da savo “rungtyniu eigos spejimuose“ pamirsai paminet kad suduva turejo keleta progu kaip vienas musiskis iseina pries vartininka ir nesugeba pataikyt y vartus :)

 2. 2 Jotvingis 2008-05-21 08:23

  Persistengiai del tu spejimu rungtyniu eigos, nu bet cia tik blog’as… gali rasyt ka nori…

 3. 3 TV 2008-05-21 09:37

  Buvau Kauno rungtynese ziurovu buvo max 300 o tokiu nuobodziu rungtyniu dar turbut nebuvau mates :)

 4. 4 ponaspop 2008-05-21 10:41

  Jotvingi – ne taip jau iš piršto laužtos tos mano fantazijos. Rungtynių pradžioj sūduva šiemet daug įvarčių praleido ir visi jie buvo praleisti labai panašiai. o ir tai, kad antrus kėlinius geriau lošia – taip pat yra visiems žinoma.

  aš čia kitą bėdą įžvelgiu. kažkaip mano blogas kelia per daug emocijų – toks man jausmas. darydamas jį, neturėjau nė minties apie kokius nors lyginumus su oficialiuoju tinklapiu ir pan. tiesiog norėjosi turėti vietą, kur galėčiau sudėti savo gausias mintis, kad kituose tinklapiuose diskusijų neterščiau savo ilgais komentarais. čia gi iš tikro yra tik vieno žmogaus mintys, kurių nereikėtų paversti kokia tai vienintele įmanoma nuomone…

 5. 5 juju 2008-05-21 11:05

  zinai but visai smagu jei prie progos apie nauja stadiona parasytum, kokiu fotkiu ydetum..

 6. 6 Varvalas 2008-05-21 12:34

  man, Pop, tavo Blogas kelia tik geras emocijas. Tai erdvė, kurioje galima ir fantazuoti. Labiausiai mane stebina, tai tas didelis žiūrovų skaičius. Š tas storas fricas padarys …

 7. 7 ponaspop 2008-05-21 12:53

  juju – susirask straipsnį su foto apie stadiona pagrindiniame puslapyje, dešinėje pusėje, grafoje “nauji įrašai“ arba tiesiog pasinaudok žemiau nurodytu linku:

  http://eblog.lt/suduva/2008/05/07/tukstantmecio-stadionas-marijampoleje/

 8. 8 ponaspop 2008-05-21 12:58

  o kas liečia Baltijos lygos lankomumą – man rods, paprasčiausiai trūksta elementarios informacijos. Lyga apskritai jokių judesių nedaro, o lietuviškas futbolo internetas tą reikalą irgi dėl kažkokių priežasčių ignoruoja. Bent man toks įspūdis susidarė – toks jausmas, kad eiliniam A lygos turui artėjant apie tai daugiau rašoma nei apie Baltijos lygą. Gal žmonės, kurie futbolo pasidomi tik kartą kitą per savaitę, paprsasčiausiai nežinojo apie tai, kad vilniuje ir kaune vyks rungtynės. Žmonių kiekis Žalgirio rungtynėse apskritai siaubingas – juk ten vien Pietų IV susirenka mažiausiai 100. Tai reiškia, kad eilinių žiūrovų ten praktiškai nebuvo…. Nebent info buvo klaidinga

 9. 9 ponaspop 2008-05-21 13:06

  trumpas rungtynių komentaras: http://www.futbolas.lt/lt/naujienos/,nid.461

 10. 10 ponaspop 2008-05-21 13:09

  …ir dar. Oficialiame Baltijos lygos tinklapyje ne tik kad nėra info apie ketvirtfinalį (kas ir kada žais), bet netgi vakarykščių rezultatų dar nėra… štai taip dirbama.

 11. 11 Lukas 2008-05-21 14:01

  Patiko esto komentaras, kaip jis maude Mikucki ir kaip siam del to Mikuckio netgi gaila buvo :) Nejau tomas sikart taip silpnai atrode?

 12. 12 UCCM 2008-05-21 15:55

  Nera zmoniu tai todel, kad pagaliau daejo visiems, kad tas turnyras nelabai teturi prasmes. Ir todel as nesuprantu del ko zurnailistai turetu pries siuos neidomius macus daug rasyti?
  Zalgirio stadione buvo 194 zmones (Pietu 4 – 82). Ir vis daugiau zmoniu kelia klausima kitiems metams prilyginti si turnyra – draugiskoms rungtynems (t.y. – nedaryti organizuoto palaikymo ir nebuti atsakingais uz tai), nes jis domina tik iki kol prasideda Lietuvos cempionatas. Jeigu federacijoms pakaktu proto daryti ji tarpsezoni (kaip skandinavai), jis, manau, turetu perspektyva, nes ir komandoms nereiketu ieskoti draugisku rungtyniu varzovu ir ziurovai pasiilge futbolo (tada ir tokiu pseudofutbolu alki malsins…)
  Zodziu viens prie vieno, kaip ir pernai, kaip bus ir kitamet (jei si ideja nezlugs) ir visada – pradzioj domimasi, po to atsibosta. Taip ir turi buti – naturalu. Tik LFF to nesuvokia…

 13. 13 pupo 2008-05-21 15:59

  nu pagal aprasyma tai golas turejo but panasus y ta kuri luksys ykale zalgiriui… tikekimes kad bus proga isvysti kur nors si gola….

 14. 14 ponaspop 2008-05-21 18:02

  aišku, jei turnyrui abejingi yra tiek organizatoriai (oficialiam lygos tinklapy info vis dar nėra), tiek komandos – nėra ko norėti, kad žurnalistai ir žiūrovai dėmesį rodytų. nors man vis viena atrodo – net jei rungtynės ir traktuotum kaip draugiškas – susidomėjimą gali pakelt – gi ne lietuviai su lietuviais lošia. bet visiems nusispjaut – latviai ir estai užsienio komandomis nelaikomi:)

  o rengiant tarpsezony tai ko gero stadionų problema iš karto iškils – kaži ar verta ant sniego arba dirbtinėse aikštėse lošt….

  gal efektyviau būtų ne tik keturias stipriausias komandas leist ir daryt ne grupinį, o tą klasikinį taurės stiliaus turnyrą – kur dvi rungtynes sužaidžia ir viena komanda eina toliau, o kita – krenta. tada biš įtampos gal daugiau gautųsi… et, nežinau, gal iš viso tas turnyras tiek dėmesio nevertas… nors šiaip tai tikiu, kad kokioj marijampolėj į rungtynes su ventspiliu vis tiek bent tūkstantėlis susirinks…

 15. 15 ponaspop 2008-05-21 18:03

  beje, tam pačiam futbolas.lt jau yra ir pankratjevas pakalbintas: http://www.futbolas.lt/lt/naujienos/,nid.464

 16. 16 nagerai 2008-05-21 21:08

  kamuolys buvo permestas per vartininka, ir tai kogero tebuvo kokia 3 pavojinga ataka per visas rungtynes…

  estai ir po yvarcio pakankamai aktyviai zaide ir kure progas viena po kitos… tik va musiskiams to daryti nepavykdavo… tai vienas kamuoli kreivai nuspiria, tai kitas nepagauna…

  ~77 minute Giedrius buvo parverstas priesininku baudos aiksteleje ir is aikstes isropojo, tikekimes trauma nebus rimta…

  na va pora minciu, nesu pakankamai issimiegojes kad ydomiai parasyciau :D

 17. 17 ponaspop 2008-05-21 21:40

  dėkui, brol:) jei turėsi ūpo mestelėk ką kai išsimiegosi. nors ir pora dienų po rungtynių praėjus – mūsuose informacija vis viena vertinga – nes jau jos buvimo faktas apskritai yra vertingas:)

 18. 18 Jotvingis 2008-05-21 21:51

  Pastebejau idomu dalyka. Palyginkit tribunu foto, kurias idejo i savo blog’a ponaspop, ir foto, kurias idejo fksuduva.lt. Pastarosios fotografuotos veliau “raskit desimt skirtumu“ :D

  Chebra ispradziu sumaste kad keduciu uzteks visiems, tai dejo belekaip, pamacius kad pritruks, nusprende kad tiems kurie po stogu, uztenka prabangos ir gales stovet arba sedet ant betono :DDD

 19. 19 ponaspop 2008-05-21 22:13

  tu čia apie naująjį sūduvos stadioną? ar nebus ten taip. kad laikui atėjus dalį kėdžių iš senojo perkels?

 20. 20 Jotvingis 2008-05-21 22:21

  Apie nauja, kury gi daugiau. As keduciu centre tribunos nematau ar ju nera (fksuduva.lt svetaines pirmos naujienos foto), o tavo idetose yra, cia smulkmena, ar kaip?.. Gal ten sugalvojo geresnes det su paminkstinimu? :D

 21. 21 Jotvingis 2008-05-21 22:24

  :D Apie rungtynes informacijos nera, tai diskutuojam apie kedutes :D Ziauru

 22. 22 ponaspop 2008-05-21 22:30

  mano nuotraukose, kurios darytos prieš kokį mėnesį ar 25d., jei teisingai pamenu tos kėdės per centrą buvo tiesiog sumestos – tai yra – nemontuotos.

 23. 23 UCCM 2008-05-21 23:52

  Na kazin ar yra sitam tgurnyrui perspektyvu. Dar vienas variantas – duoti ji, kaip kompensacija toms komandoms, kurios i UEFA taures nepateko. Po kokias 2 paemus. Kadangi vis taip paliudet mes megstam, kad komandoms truksta tarptautiniu varzybu, tai va – po kelias suzaistu.

 24. 24 ponaspop 2008-05-22 00:06

  Jaučiu, didžiausia bėda yra ta, kad net ir patys turnyro sugalvotojai bei organizatoriai nelabai žino, kam jis reikalingas, kokių tikslų siekia. tiksliau, greičiausiai sukurtas jis buvo dirbtinai, neesant jokio apčiuopiamo poreikio – nepaisant to, kad teoriškai iš pradžių lyg ir neblogai turnyro idėja skambėjo.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 189 342 hits