Laukiam: Sūduva-Šiauliai

Rytoj – į Marijampolę atvažiuoja Šiauliai. Manau, niekas negalvoja apie nieką daugiau, kaip apie dar tris taškus, garantuosiančius ne tik tolesnį Sūduvos sėdėjimą pirmoj vietoj, bet ir ramesnį gyvenimą ateityje. Kadangi jau po pirmo rato išryškėjo šio čempionato polinkis skirstyti lentelę į dvi dalis, taškai, pelnyti su žemesnės grupės komandomis bus aukso vertės. Aišku, siekiant aukštesnės nei ketvirta vietos Sūduvai nepakaks tik laimėti prieš 5-8 vietas užimančias komandas (su jomis žaisdama pirmame rate Sūduva prarado du taškus). Pažiūrėjus, kaip pirmam rate žaidė pirmo ketverto komandos, akivaizdu, kad aukščiau stovės tie, kas sėkmingiau žais būtent su artimiausiais konkurentais. Taip ir gavosi – Ekranas su Vėtra čia pelnė po 6 taškus ir buvo viršuje, Kaunas su Sūduva – po 3 ir užėmė 3-4 vietas. Trumpai tariant, pergalė būtina.

Sūduvoj greičiausiai dar nebus nei Willero, nei Božinovskio. Apie juos nėra jokių oficialių žinių, tai ko gero ir reiškia, kad kol kas jų dar nematysim. Buvo kalbų, kad ir Giedriui Slavickui per rungtynes su Levadia kliuvo, bet matyt ne taip smarkiai, nes apie tai jokių žinių taip pat nėra. Leimonas Taline buvo susirgęs, bet… (na gal daugiau jau nebekartosiu „jokių žinių nėra“). Iš kitos pusės jau galės žaisti Macola. Pradėjo lošti, tiesa kol kas už dublerius, ir dar vienas brazilas, kuris iki šiol gydėsi – Giulhermo Alcantara. Galbūt jo dar nepamatysim, nors Šiauliai ko gero yra tas klubas, su kuriuo žaidžiant galima mėginti komandoje naujus žmones. O šiaip, be abejo, lauksim eilinio Lukšio įvarčio.

Aš pats, deja, iki Marijampolės šį kartą neatvyksiu, todėl „išsamios“ rungtynių analizės nebus. O kol kas galite apžiūrėti dar vieną futbolui paskirtą lietuvišką blogą.

23 Responses to “Laukiam: Sūduva-Šiauliai”


 1. 1 Varvalas 2008-05-23 14:23

  Šiandien, darbo reikalais pralėkdamas pro Marijampolę, užsukau į laikrodžio taisyklą. Kaip tik tuo metu užėjo Thiago ir tas naujas jaunesnysis puolėjas. Nustebau, kad Thiago gerai kerta angliškai, ir visai neprastai supranta lietuviškai. Kai laikrodininkas lietuviškai-angliškai pasakė, kad Battery bus change per penkiolika minučių ir kainuos vieną įvartį, anas nusijuokė ir atsakė : “gerai“. Sužinojau, kad Villeris kitą savaitę pradeda treniruotis …

 2. 2 ponaspop 2008-05-23 15:03

  linksmai tavo istorija skamba – nuo pradžios iki galo. reikėjo dar telefoną ar emailą gaut – būčiau interviu paėmęs prie progos:)

 3. 3 Anonimas 2008-05-23 16:34

  sian buvo eiline “futbolo savaite“ laida per ziniu radija. eilini karta kalbino eks zalgirio senstelejusi zaideja. ir elini karta toks zmogus paburbejo ant suduvos. suprask, zaidzia siaip sau, siaulius klausimas ar perlips ir, lentelej ne savo vietoj ar pan. praejusia savaite kitas lygiai taip kalbejo. klausimas: kuo tam rusakalbiu klubui kliuva suduva? antra vieta jiems dar ne irodymas, kad laikas gerbt musu klubeli? tikiuosi Igoris Pankratjevas taps malonia ismimti ir parodys zalgiriui ir eks zalgiriui is kur kojos dygsta ir kaip rezultatai pasiekiami siandien. o ne praejusiom legendom mojuojant. tokia mat buvo mano futbolo diena ir pamastymai is radio imtuvo su baterijomis. aciu

 4. 4 Jotvingis 2008-05-23 21:49

  Kas per amarai vis puola fksuduva.lt?.. uzknist pradeda..

 5. 5 Is Kapsuko 2008-05-23 22:29

  Uzpuole Suduvos tinklalapi kazkoki tai teroristai, bent taip jau speju is muzikoskuri groja.
  Sekmes ryt Su Siauliais, kazkaip nujauta kuzda kad ryt Maciulevicius mus banke :))))))))))

 6. 6 Varvalas 2008-05-23 23:39

  Pasirodo, kad yra tikimybė, jog Sūduva ir Vėtra Europos taurės varžybas pradės nuo antrojo etapo …

 7. 7 ponaspop 2008-05-23 23:46

  varvalai – davaj pakomentuok biš daugiau – matosi, kad supranti ir tau gilintis daug nereik. čia vienuose iš komentarų vienas žmogus tokį linką paliko – http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/seeduc2008.html

 8. 8 Varvalas 2008-05-24 10:23

  tai va, studijuojant šitą linką, mes ir suradome, kad abi Lietuvos komandos UEFA taurėje priskiriamos stipriausioms tarp silpniausių Šiaurės zonoje. Smulkiau paaiškinti aš nesugebesiu, bet tai priklauso nuo:
  1.Komandų, turinčių išeiti į antąjį etapą, skaičiaus (jis pvz. Pietų zonoje gali kisti del galimai papildomos vietos davimo Juodkalnijai ir naujos vietos skyrimo Kosovui).
  2.Nebaigto komandų reitingo perskaičiavimo.
  Kol kas Sūduva yra įtraukta į komandų, turinčių pradėti kovas nuo pirmojo etapo, sąrašą, bet … Matyt, todėl ir buvo atkeltos rungtynės su Žalgiriu. Gal nespėliokime, nes ta mano minima tikimybė yra minimali ir mums, norintiems pamatyti daugiau dvikovų, nepriimtina.

 9. 9 Varvalas 2008-05-24 10:30

  Aš šiandien norėčiau žiūrėti arčiau. Siutina, kad visą naktį ir dabar ryte lyja. Sūduvai, žaidžiančią technišką futbolą ir trumpais perdavimais, tai yra labai neparanku. Pagal paskutiniųjų rungtynių padarinius teigiu, kad šiandien dėl traumos neteksime dar vieno žaidėjo … Va, Božinovskis tokioje aikštėje būtų labai tikęs. Džiugina tik viena – traumuoti abu gynimo “asai“ Rimas ir Pedro.

 10. 10 bronius 2008-05-24 10:31

  Grįžtant prie piratų ėdamo Sūduvo puslapio – gera proga jį pertvarkyti ne tik saugumo klausimais, bet ir turiniu, dizainu bei valdymo patogumu, nes mano subjektyvia nuomone dabar jis yra blogiausias (kartu su Šiaulių puslapiu) tarp A lygos komandų.

 11. 11 ponaspop 2008-05-24 10:49

  o – nustebau čia radęs tokį aktyvumą šeštadienio rytą:) o kur pedro susitraumavo? treniruotėj ar už dublerius lošdamas? vis viena jis ant suolo paskutiniu metu sėdėjo. keistos info yra ir apie willerą – varvalas buvo gavęs info, kad jis tik kitą savaitę trenriuojasi, fksuduva.lt teigia, kad gal ir žais šiandien, o futbolas.lt – kad garanuotai žais:) žiūrėsim, kas bus teisus. bet kokiu atveju, esu pastebėjęs, kad futbolas.lt jau senokai lenkia fksuduva.lt pateikiant info apie mūsų komanda – tiek operatyvumu, tiek informatyvumu.

  broniau – nemanau, kad tinklapis keisis artimiausiu metu. faktas, kad ji reikia perdaryt, o tai greitai niekada nesigauna. faktas, kad geriausia tai daryti sezonui pasibaigus. faktas ir tas, kad ten ko gero pirmiausia požiūris turi pasikeisti į tai, koks turi būti šiuolaikinis įmonės tinklapis apskritai… nes jeigu tokį ilgą laiką toks puslapis egzistuota, tai reiškia, kad jo savininkus jis tenkina…. o kritikuojam mes ji jau gal trejus metus… lygiai tas pats liečia ir informacijos reingimą – čia reikia bent vieno full-time žmogaus, kuris niekuo kitu neužsiimtų, tik prie tinklapio dirbtų. sprendžiant iš to, kaip ir kokiais intervalais atnaujinama informacija – aš labai abejoju ar toks žmogus ten yra. o kaip tas tinklapis gali atrodyti…. na pvz yra apstu. kad ir to paties ventspils tinklapį pasižiūrėt galima…

 12. 12 Varvalas 2008-05-24 11:25

  Na, jokio žmogaus, užsiimančio vien tik informacijos pateikimu, tame tinklalapyje nėra. Dirba (jei ši žodelis čia tinka) jie labdaringais sumetimais.
  Kita panaši problema – tai nulinė Arūno Reinikio kalbos kultūra komentuojant rungtynes. Jau pabodo girdėti tuos nevartotinus išsireiškimus apie sekančias (t.y. kitas, būsimas) rungtynes, prabėgimus ir kt. Neretai sugeba triskart paakrtoti tą patį neišbaigtą sakinį. Va, jis komentuoja (skirtingai nuo internetinės svetainės prievaizdų) už pinigus. Man, neblogai žinančiam televizijos virtuvę, priimtina žiūrėti tokias laidas tik išjungus garsą. Manau, kad su Broniumi pakomentuotume daug geriau.

 13. 13 nitro 2008-05-24 12:38

  Vakar netyčia užtikau http://www.fcbarcelona.lt/ puslapį. Kažkaip net žandikaulis atvėpo… Man atrodo va čia žmonės iš tikro užsiima labdaringa veikla ir plius dar patys moka už domeną. Bet tinklapis atrodo dažnai atnaujinamas.

 14. 14 pupo 2008-05-24 12:43

  broniau, mano nuomone suduvos puslapiui toli iki siauliu puslapio lygio, o mano nuomone tai arciausiai suduvos puslapio lygio yra atlantas… na o zvelgiant i suduvos puslapio administravima susidaro yspudis kad juo rupinasi zmogus kuriam visiskai px kas tas futbolas….

 15. 15 bronius 2008-05-24 13:00

  http://www.fcbarcelona.lt/
  Nors niekaip nesuvokiu tokių puslapių kūrėjų pasirinkimo, bet padarytas jis labai gerai, priekaištų neturiu – 10/10

 16. 16 Lukas 2008-05-24 18:04

  Suduvos komandos tiklapis dar eile metu neatsinaujins, nes tokiam “nesvarbiam reikalui“ komanda neketina moketi ne lito. ta tiksliai zinau.
  mano nuomone, turime viena prasciausiu svetainiu Lietuvoje – tiek dizaino, tiek tech. sprendimo, tiek usability prasme.

 17. 17 ponaspop 2008-05-24 20:33

  na nėra ten viskas taip jau blogai – o ir įvairių prošvaisčių, viltį teikiančių vis nutinka:) iki šio sezono tam puslapy labai įdomios ir karštos diskusijos komentaruose virdavo, ale šiemet ko tai aptilo. būtent tos diskusijos, mano manymu, anksčiau ir lemdavo, kad ten nuotal būdavo kokie 10-15 registruotų vartotojų ir koks 100 nematomų svečių. šiemet ėmė mažėt komentarų – ir iš karto tinklapis prarado aktualumą. man asmeniškai ten labiausiai nepatinka tai, kad jis sukasi bjauriai lėtai – kol atveria kokį puslapėlį, tai kokią minutę stena…

 18. 18 Lukas 2008-05-24 20:40

  Taip, del komentaru ir diskusiju as sutinku – tai gerai. Taciau pats tinklapis sukurtas kreivom rankom arba alkunem (kalbu apie navigacini sprendima, paieskos mechanizma, patoguma, dizaina, usability ir t.t.. Tikrai matosi, kad dare ne specialistai. Svetaineje yra 302 programines klaidos – tai jau neatleidziamas kiekis. Gali buti viena kita, kad svetaine teisingai atvaizduotu ant skirtingu narsykliu (beje, dabar ant skirtingu narsykliu skirtingai ir rodo:). O 302 klaidos… :) Del to ir kraunasi, aisku, leciau.

 19. 19 uefa 2008-05-24 23:29

  Kokio dar antro etapo? Lietuviški klubai tik pateks į skirtingus krepšelius – vienas į seeded, kitas į unseeded.

 20. 20 ponaspop 2008-05-24 23:49

  o ką tai reiškia žmonių kalba? čia aš visai rimtai klausiu. o dėl etapų – čia šiek tiek kita kalba – kalbėta apie tai, kad dėl fair-play kategorijoje kažkurioms šalims duotų vietų gali būti, kad viena iš lietuviškų komandų eis iškart į antrą atrankos etapą. na bet ne taip jau ilgai, man rods, liko laukti iki burtų, tai ir diskutuot daug apie tai neverta

 21. 21 uefa 2008-05-25 23:32

  Ką reiškia seeded/unseeded? Visi klubai, kurie pradeda pirmame etape, suskirstyti į 3 regionus. O juose dar padalinti perpus, atsižvelgiant į per paskutinius 5 metus surinktus taškus UEFA turnyruose. Surinkę daugiau – seeded.

  Fair play vietos jau išdalintos. Iš Northern regiono (kuriam ir priskirti LT klubai) ten yra Manchester City (kitų nepamenu). ManCity koeficientas didžiausias, tad visi klubai pasislinko “žemyn“. Jei Fair Play būtų gavę kokie Farerai, beveik visi liptų aukštyn ir Vėtra tilptų tarp geresniųjų.

  http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/seeduc2008.html
  Puslapis atnaujintas. Kaip ir spėjau – Sūduva tarp seeded ir gaus lengvesnį varžovą, nei Vėtra. Nors yra ir išimčių.

  http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/access2008.html
  Kad pradėtų nuo 2 etapo, Lietuva turėtų būti tarp top20 pagal reitingą.

 22. 22 Lukas 2008-05-26 01:59

  Cia del zmoniu kalbos man klausimas buvo? :) ar uefa? :)

 23. 23 Labas, Sūduva 2008-05-29 00:00

  Labas vakaras, vaikinai,
  kažkaip užtikau čia jus bekomentuojančius apie Barcos puslapį. Na, ką gi, kadangi aš esu su juo betarpiškai susijęs, galiu pasakyti tik tiek – norint, kad puslapis (futbolo) gerai atrodytų, tikrai nereikia vieno full-time žmogaus, kuris juo rūpintųsi. nereikia nė dviejų ar trijų.

  pakanka sukurti patrauklų dizainą, padaryti patogų valdymą, o toliau – valandos klausimas.

  Juk parašyti naujieną ar kokią aktualiją užtrunka maždaug 20-30 minučiu. Nelygu, koks tekstas. Straipsnį parašyti užtrunka ilgiau. Na, bet laiko visada galima atrasti.

  Broniau, nesupranti žmonių pasirinkimo? Jis labai paprastas. Norisi, kad viskas apie Barcelona būtų po ranka ir lietuviškai. Pamažu pilnėja ir tie nematomi puslapiai apie Barcelona, su istorine infomacija. Iki kito sezono pradžios informacijos padaugės.

  p.s. o sumokėti už domeno vardą ir talpinimą 270 litų per metus, manau, yra tikrai nedaug.

  Sėkmės.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 189 342 hits