8: SŪDUVA 1:0 ŠIAULIAI

Pergalė, trys taškai ir tolesnis pasisėdėjimas pirmoj vietoj. Pasveikinkim vieni kitus!!! Nes viena yra manyti, kad Šiauliai turi būti nugalėti, o antra – turėti kišenėj tris taškus.

Rungtynės atnešė keletą siurprizų – sunku pasakyti, ar tai buvo Sūduvos štabo veiksmai varžovams suklaidinti ar tiesiog prastai plaukiojanti informacija, bet į rungtynes išėjo (kas aikštėje, kas ant suoliuko) praktiškai visi žaidėjai, apie kuriuos buvo kalbama, kaip apie traumuotus – Božinovskis, Willeras, Jasaitis ir G. Slavickas. Lukšys, deja, penktose iš eilės A lygos rungtynėse nemušė, tačiau atsirado kitas mušikas – Barevičius, kuris, ko gero, A lygoje sužaidė pirmas pilnas rungtynes. Sprendžiant iš transliacijos per fksuduva.lt, žaidimas praktiškai turėjo vykti į vienus vartus. Į saugus pastumtas Thiago, atrodo, randa savo tvirtą vietą pagrindinėj sudėty, ko nepasakytum apie jo kolegą Pedro – jo nematėme nuo pat varžybų su Vėtra. Visa kita – palieku jums, brangieji šio blogo skaitytojai, nes aš rungtynių nemačiau. Tačiau šį kartą rungtynes žiūrėjusiu bus tikrai per akis. O rytoj, po šio vakaro TV transliacijos, jų dar padaugės.

Kadangi į stadioną šį kartą nepatekau, todėl nieko kito neliko, kaip pusę akies per teliką spoksoti į Ekraną su Atlantu. Gal rungtynės buvo įdomesnės, gal oras geresnis – bet man ši Penkto kanalo transliacija pasirodė ir profesionalesnė, ir įdomesnė, nei prieš savaitę vykęs Taurės finalas. Apie rungtynes čia jums daug pasakoti neketinu – jos man įdomios tik tiek, kad atidžiau buvo galima pasižiūrėt į keletą artimiausių Sūduvos varžovų.

Ir ką gi? Nė viena, nė kita komanda nerodė stebuklų. Susidūrė dvi klasikinės lietuviško futbolo mokyklos – dailioji-techniškoji ir buldozerinė-pražanginė. Kuri komandą kurį stilių tobulina, manau, niekam nėra paslaptis. Ekranas atrodė geriau, bet antram kėlinį sėdo – gal tiesiog sveikatos trūksta? Aišku, žaisti prieš pajūrio šienpjovius sunku. Visi ten pjauna meistriškai, bet labiausiai pasižymėjo naujoji lietuviško futbolo viltis, Liubinsko net į rinktinę pašaukta, pavarde Šarūnas. Už tai, ką jis padarė pabaigoje, galima ramiai kokioms 5 varžyboms diskvalifikuot. Šienpjovių gretose iš tikro įspūdingai lošė tik vartininkas ir Mamičius. Jei Mamičius žaistų bent kiek stipresnėje komandoje, galėtų ramiai tapti šio čempionato atradimu. Didelis, turi ilgas kojas, kuriomis iškrapšto kamuolį iš neįmanomų vietų ir moka paleisti kamuolį neįtikėtina trajektorija. Panevėžio pusėje labiausiai pasižymėjo Varnas – taip nevykusiai už smilgos užsikabino, kad net geltoną už aktorystę gavo.

Štai taip. Čempionatas įgauna keistą kryptį – nors iš pradžių visi giedojo apie tolygų daugumos komandų pajėgumą, bet kuo toliau, tuo labiau jos skirstosi į du ketvertukus. Nors, kai rašau šias eilutes, Vėtra dar nėra laimėjusi prieš Šilutę, bet abejoti tuo, manau, nevertėtų. O tai reiškia, kad pirmo ketvertuko komandos šiandien patvarkė antro ketvirtuko komandas ir dar labiau nuo jų nutolo.

15 Responses to “8: SŪDUVA 1:0 ŠIAULIAI”


 1. 1 rimvill 2008-05-24 21:37

  pirmas kelinys ryskiai priklause suduvai. Nesupratau kodel nebuvo iskaitytas Luksio ivartis, nuosales lygtai ir nebuvo (soninis teisejas veleveles nekele). Siauliai tik tris kartus istoli bande laime ir tie ju smugiai buvo Dievui i langus. Suduva zaide placiai, buvo ir trumpu ir ilgu perdavimu i krastus. Tiksliau zaisti trugde slapia aikste. Neblogai atrode Maciulevicius, Koziuberda ir Leimonas. Skinderis gerai vadovavo gynybai, na ir Tiago neiskrito is zaidimo. Silpnai atrode – Klevinskas (antame kelinyje)
  Antras kelinys buvo apyligis. Daug kovos aikstes viduryje ir abieju komandu keliom pusprogem. Susidare toks vaizdas kad Suduva antrame kelinyje zaide atsargiau, saugojosi zaidejai. Geras to pavyzdys Vilerio atsargus zaidimas.
  Svarbiausia trys taskai. Siaip Siauliai tai tikrai dar atims tasku is kitu komandu…

 2. 2 ponaspop 2008-05-24 22:31

  tai vis tik lukšys savo įmušė… aš gal ir pasikarščiavau rašydamas apie didelį skirtumą tarp tų čempionato ketvertukų. kol kas laimi pirmas ketvirtukas, bet akivaizdu, kad laimi nelengvai. štai ir apie šiaulius tai rašai, ekranas irgi atlantą gan sunkiai įveikė, nors lyg ir jautėsi ekrano pranašumas. tas pats, atrodo, buvo ir vilniuj, kur vetra sunkiai su šilute tvarkėsi.

  smagu, kad sudėtis, atrodo, dėliojasi. man asmeniškai smagu, kad toje sudėtyje vietą randa bent vienas naujas, jaunas, vietinis – leimoną turiu omeny. šiaip su žalgiriu ir kėrys gerai atrodė, manau, jis dar ne kartą šiemet žais. o kaip barevičiui ėjosi? suprantu, bankę įkalė ir tai jau yra daug – bet tas žmogus tikrai sūduvai šiemet gali daugiau duot nei davė iki šiol.

 3. 3 axelas 2008-05-24 22:35

  dirbo boria is visu jegu , gale vos kojas pavilko

 4. 4 ponaspop 2008-05-24 22:45

  dėl darbo iš visų jėgų – šiemet visą komandą galima pagirt. tik kartais to būna negana – bet šiam kartui tai greičiausiai negalioja – trys taškai tai jau sėdi kišenėj

 5. 5 ponaspop 2008-05-25 03:07

  beje, žiūrovų ko tai mažokai buvo. komanda pirmoj vietoj, žaidžia su silpnu konkurentu, o žiūrovų susirinko mažiausiai per šį sezoną marijampolėj…

 6. 6 Varvalas 2008-05-25 16:14

  Kažkur perskaičiau, kad rungtynės prasidės 16 val, tai labai nustebau, kad tuo metu aplink stadioną sukinėjosi tokių kaip aš kokios trys dešimtys. O gaila. 19 val. turėjau verslo susitikimą tolokai nuo Marijampolės. Gerai, kad vakare spėjau pamatyti antrojo kėlinio įrašą. Man Sūduvos žaidimas atrodė gerai. Supratau, kad pirmajame kėlinyje žaidė dar geriau. Vadinasi, žaidimas gerėja, o ir progų bus daugiau išnaudojama.

 7. 7 batareika 2008-05-25 23:18

  Labuka matau nedurnas bicas esi turiu pasiulyma del internetinio puslapio tvarkymo. Jai susidomesi pasuk ce bus SSK puslapis tl.863964440 869934631 Ricka

 8. 8 Jotvingis 2008-05-25 23:50

  Nu va prasidejo pasiulymai, juda viskas i prieky. As laiska emailu isiunciau kazkas nr dave. puiku gal atsiras rimtas puslapis apie fk suduva, arba bent apie SSK bet tai is esme tas pats. Tik reik tiketis ponaspop neissigas atsakomybes.

 9. 9 Jotvingis 2008-05-26 00:44

  Tiesa norejau paklaust, gal kas zinot, o trecias kelinys buvo tarp Suduvos fanu ir Sauliu, neatsikersijo fanai uz isvyka i Siaulius?..

 10. 10 pupo 2008-05-26 08:14

  nu nzn del to trecio kelinio, bet maximoj po varzybu snapso skyriuje mane vienas siauliu fanas maloniai su pergale pasveikino, tai kaip paklausiau juokais ar negausiu y galva nuo jo kaip sakaliukai siauluos tai jis atsiprase manes uz ta yvyki siauliuos ir sake kad te nesusipratimas kazkox yvyko :)

 11. 11 Is Kapsuko 2008-05-26 19:26

  Tai ka jis Marijampoles Maximos daugiau ir gali pasakyt :)

 12. 12 batareika 2008-05-27 21:13

  ponaspop noreciau pasisneketi del internetinio puslapio. Jis jau yra tik neturim zmogaus kuris jua uzsimtu.Bent pasuk man[Rycai] gal nors patarsi ka nors. ISKARTO ACIU………….

 13. 13 pupo 2008-05-27 23:31

  batareika, tu gal apie sita kalbi? :) http://www.fcsuduvafanai.lt/

 14. 14 Jotvingis 2008-05-28 09:44

  to pupo
  turbut apie sita :) nebloga nebloga… Girdejau batareika(?) ssk nariams vis zada sutvarkyti svetaine, bet vis neprisiruose, tie jau pykt ant jo pradejo, ar ne ? :)

 15. 15 Lukas 2008-05-28 15:14

  Batareika – o saitas tikrai http://www.fcsuduvafanai.lt/ ? na, pats jau ketvirti metai dirbu profesionaliu svetainiu kurimo srityje, tad galiu tik patarti – pasidarykit normalia svetaine :) blogiausiu atveju naudokites tokiu nemokamu blogu principu, tikrai bus geriau.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 189 342 hits