BL: SŪDUVA 0:1 VENTSPILS

Ką gi – nutiko taip, kaip kai kurie čia ir spėjo. Dviejų komandų dubleriai sužaidė draugiškas rungtynes, kurias Sūduva eilinį kartą pralaimėjo. Taigi, bendras rezultatas štai toks. Su latvių klubais šiemet žaista keturis kartus, visus kartus pralaimėta, įvarčių santykis – 1: 13. Puikiai pasirodyta, kitais metais reikia būtinai šiame turnyre dalyvaut ir visiems nušluostyt nosis! Kaip bebūtų, vieno iš jūsų pasipiktinimas dėl to, kad į dublerių rungtynes bilietą pirkt reikia – visiškai pamatuotas. Beje, įdomu pastebėti, tokį dalyką. Jei į krūvą sudėtume abiejų komandų žaidėjus (kartu su atsarginiais), tai Sūduvoje iš šiuo metu pagrindinės komandos buvo kokie 2.5 žmogaus, tuo tarpu Ventspilse – visi 9. Taip, kad džiaugtis reikia, kad gauta minimaliai. Ir dar vienas dalykas paaiškėjo. Paaiškėjo, kodėl tokia keista Sūduvos sudėtis buvo paskutinėse dublerių rungtynėse. Taigi, komanda rengėsi rungtynėms su Ventspilsu!!!!! Nes sudėtys praktiškai yra tos pačios. Taip kad ir diskutuoti nėra apie.

15 Responses to “BL: SŪDUVA 0:1 VENTSPILS”

1. 1 Žinovas :) 2008-07-02 22:09

Sudėtys tos pačios, tik pozicijos šiek tiek keitėsi nuo dublerių rungtynių :)

2. 2 ponaspop 2008-07-02 22:19

aha, čia taip buvo dėl to, kad šiandien pedro neįleido:) visą schemą išbandytą sugadino:)

3. 3 Žinovas :) 2008-07-02 22:48

na Pedro kaip Pedro. Bet Gataveckas žaidė vidury, Rimas trauktas į kraštą. Ir prie Gatavecko gynėsi Jasaitis :D Ir Urbšys žaidė krašte, Kėrio vietoj, o ne centre. O Kėrys atvirkščiai, centre. Brokas žaidė nuo pradžios, o ne antram kėliny :)

4. 4 ponaspop 2008-07-02 22:57

pala pala – nori pasakyt, kad brokas nebuvo įleistas antram kėliny? o aš jau norėjau pasidžiaugt kad baltijos lygos tinklapy info nepaprastai greitai atsirado – o pasirodo klaidų privėlė. tai kaip ten su tuo broku buvo? ir kas tuomet g slavicką pakeitė?

5. 5 Žinovas :) 2008-07-02 22:59

Ne taip supratai, arba aš blogai parašiau. Brokas žaidė prieš Šilutę starto vienuoliktuke. O Prieš Ventspilį jį įleido antram kėliny.

6. 6 ponaspop 2008-07-02 23:13

o tai, kad jau buvai ir viską matei, gal pora žodžių mestelėk, kaip tie dubleriai atrodė – chvedukas, gataveckas, brokas, alkantara… ir urbšys – būtų įdomu sužinot, ar jis jau pasirengęs sugrįžt

7. 7 niekas 2008-07-02 23:43

ponaspop, iš visų tavo išvardintų geriausiai atrodė Gataveckas ir Alkantara, bet čia tik mano nuomonė.

8. 8 ponaspop 2008-07-02 23:53

nu va – tai jau gal alkantara jau bus pribrendęs už pagrindą lošt? o tai tuoj ir čempionatas pasibaigs… kiek galima vienu puolėju žaist?

9. 9 Žinovas :) 2008-07-03 00:03

Alkantara nelabai pribrendęs žaist už pagrindą. Buvau, bet antro kėlinio beveik nemačiau. Visus įvarčius dar pavyko matyt. Taip, Gataveckas užtikrintai, gerai žaidė. Brokas išnaudojo savo progas, du įvarčiai yra. Chveduko žaidimo tose varžybose nelabai ir mačiau, bet šiaip įdomus žaidėjas, nestandartinis :)

10. 10 Žinovas :) 2008-07-03 00:07

Čia dabar šnekėjau apie dublerių varžybas prieš Šilutę :)

11. 11 suvalkas 2008-07-03 00:34

is venstpilio cia buvo vienas is pagrindo ir trys nuosolo o kiti vaikai is dublio jeigu ka :)

12. 12 ponaspop 2008-07-03 00:50

o tu paimk ir palygink sudėtį ventspilio šiandien su ta, kuri žaidė paskutines latvijos čempionato rungtynes su metalurgu.

13. 13 Žinovas :) 2008-07-03 03:28

Gerai, užmirštam visi tą Ventspilį, ir tuos kurie šiauriau mūsų toliau BFL kalsis :) Dėmesį sutelkiam į artėjančias rungtynes su FBK, kur, manau, jau seniai dėmesį sutelkus ir pati Sūduva.

14. 14 nitro 2008-07-03 12:25