Futbolo blogų perykla

Kaip rodo pastarųjų dienų įvykiai, futbolas.lt atidarė tikrą blogų apie futbolą peryklą. Sukurtame savo tinklapio skyrelyje vienas po kito dygsta Marijos Žemės futbolo mylėtojų dienoraščiai. Į ką tai išvirs pamatysime po kokio pusmečio, tačiau dabartinis tempas – įspūdingas. Kitas reikalas – ar tokia pat įspūdinga ir kokybė?

Savaime suprantama, kokybės dar trūksta. Po Lietuvos rinktinės stebuklų, visas tuntas rašytojų puolė dalintis savo įspūdžiais. Entuziazmas liejasi per kraštus, tačiau svarbu ne tik rašyti, bet aiškiai suvokti apie ką, kodėl ir kam rašai. Kitu atveju neišvengiamai paskęsi kitų tokių pat abstrakčiojo rašymo meistrų.

Bet šią akimirką ne kokybė ten yra svarbiausia. Svarbiausia yra tai, kad duotas impulsas ir minimalios galimybės. Ir jei po metų iš trijų šimtų blogų tarpo atsiras bent penki padorūs futbolo dienoraščiai – ir tai jau bus didelis pasiekimas. Net jei tų dienoraščių autoriai, išaugę futbolas.lt suteiktų minimalių techninių parametrų rėmus iškeliaus į kitas blogų talpyklas, šio tinklapio darbuotojai galės dėti sau riebų pliusą už futbolo populiarinimą.

Taigi, žiūrim, kas bus. O aš iškart į savo sąrašus traukiu du naujus blogus. Liutauro Varanavičiaus (plojimai už tokį sprendimą) ir UCCM (ne ką mažesni plojimai). Dvi žymios asmenybės, esančios skirtinguose lietuviško futbolo pasaulėlio poliuose (tik nereikia manęs iškart užsipulti, nes omeny turiu ne konfrontaciją). Lengvų jums klavišų, rašto broliai!

Reklama

4 Responses to “Futbolo blogų perykla”


 1. 1 nitro 2008-09-11 13:46

  Nieko čia naujo :S http://www.krepsinis.net jau kokie antri metai šitas dalykas veikia. Be to ten viskas yra 100x tvarkingiau, nei futbolas.lt Bet šitas dalykas tikrai ir ne k.net išradimas. Vakarų Europoje tai įprastas dalykas, kiekvienam populiaresniam portalui.

  Na, bet kadangi futbolas.lt iki tokio portalo dar daug žemės reiks apšikt tai ir blogai išmėtyti bilekaip, nėra tvarkos, nėra cenzūros ir redakcijos, o apie programavimo klaidas ir ten kokius pribumbasus kaip RSS srautas dar nėra net ką kalbėti…

 2. 2 ponas pop 2008-09-11 14:50

  Nitro – nu kam gi tu šitaip piktai:) aišku, jei futbolas būtų toks populiarus, kaip krepšinis, tai jau seniai viskas kitaip būtų. Aš pritariu tam liūdesiui, kad pas mus kaip visada būna – puolam daryt, o baziniai dalykai (šiuo atveju technologinis pagrindinas) yra neparuošti. Bet privalumas yra akivaizdus – bet kokiu atveju tas paskatins srautus rašliavos apie futbolą, iš kurios gal gims ir vienas kitas padorus blogas

 3. 3 Varvalas 2008-09-13 11:29

  Rašau ne į temą, bet siūlau Ponui Popui panagrinėti tokias temas:

  *ar išaugs geras saulėgrąžų derlius lukštais nusėtose tribūnose?
  *eilinė komandos vyr. trenerio darbo diena
  *futbolo rungtynių reklama ne interneto erdvėse
  *ko niekada neras užsienietis mūsų stadionuose?
  *ar daugelį futbolo žurnalistų nereikėtų vadinti rašeivomis?
  *tylieji lietuviai – futbolo agentai
  *“mažųjų“ socialinių futbolo grupių (vaikų, pensininkų, moterų ir pan.) elgesys stadione
  *ką veikia iš futbolo pasitraukusieji “Sūduvos“ futbolininkai?

  Suprantu, kad kai kurias temas galima tik užkabinti, pvz. paskutiniąją, bet tikiuosi, kad ją išvystys komentatoriai, net ir tie buvę futbolininkai.

 4. 4 ponas pop 2008-09-13 17:23

  nugi, teks tamstai prasiplėst, nes net ir aš užuominų nesupratau:)


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,872 hits
Reklama