Laukiam: Šiauliai+Šiauliai

Iš pirmo žvilgsnio gali sakyt, kad čia likimas Sūduvai ir Šiauliams lėmė žaisti tris kartus iš eilės. Tačiau po antro žvilgsnio imi galvoti apie tai, kam gali šauti tvarkaraštį sudaryt taip, kad komandos žaidžia kelias rungtynes iš eilės. Sūduvai taip nutiko jau ne pirmą kartą, buvo tokių dalykų ir su kitomis komandomis.

Iš esmės tai nėra teisinga ir netgi, gali sakyti, iškreipia realų čempionato vaizdą. Nes įvairios komandos įvairiu metu lošia nevienodai – vienos geriausiai žaidžia sezono pradžioje, kitos – atvirkščiai, sezonui besibaigiant. Štai jeigu būtų Sūduva lošus su Vėtra iškart po antrojo rato rungtynių tarp šių komandų, labai abejoju ar Vėtra dabar turėtų dvi pergalės, o Sūduva – vieną.

Kaip bebūtų, Sūduvai ir vėl nelieka nieko kito, kaip iš paskutiniųjų siekti dviejų pergalių – ir sekmadienį, ir trečiadienį. A lygoje situacija aiški ir čia Sūduvai svarbus kiekvienas taškas. Ne tiek dėl to, kad nuo Ekrano su FBK neatsiliktų, kiek dėl to, kad išlaikytų atstumą nuo Vėtros. Nors pakilti dar aukščiau taip pat įmanoma – tik galvoti ko gero labiau reikia apie FBK nustūmimą į trečią vietą, nei apie Ekrano pavijimą. Ekranas žaidžia stabiliai, o FBK šiuo metu yra akivaizdžioje duobėje. Savaime suprantama, kad tą duobę rodo ne tiek pralaimėjimas italams, kiek minimali pergalė prieš Šiaulius ir lygiosios su Žalgiriu A lygoje. Turint omeny, kaip Šiauliai atrodė paskutinėse rungtynėse Marijampolėje, yra sunku patikėti, kad Kaunas jiems tesugebėjo įmušti vieną įvartį. Internete jau pasirodė gandas apie tai, kad šlubuoja atlyginimų mokėjimas Hearts žaidėjams. Aišku, tai yra tik gandas, kurį paskelbė (kiek teko matyt) tik įvartis.lt, tuo tarpu kai futbolas.lt kukliai nutylėjo. Tačiau tokio gandos priežastys lyg ir logiškos – pasaulinė bankų krizė, kuri gali turėti įtakos ir komandos savininko finansinei situacijai, net jei ir sunku patikėti, kad tokios lietuviškos problemos gali ištikti vieną rimtesnių Škotijos klubų. Kaip bebūtų, jei bėdų Romanovas turės Škotijoje, tai į jo paties apdraskytą FBK bus kreipiama dar mažiau dėmesio. O visa tai, savo ruožtu, didina Sūduvos (ar, neduok dieve) Vėtros galimybes šoktelėti per Kauno komandą.

Ko gero dar svarbesnės ir sunkesnės bus Taurės rungtynės. Viena, Šiauliai šiame sezone nieko jau nei atras, nei praras, todėl tai, kaip baigsis jų eilinės A lygos rungtynės nėra taip jau svarbu. Tuo tarpu pergalė taurės varžybose, palieka visai normalią viltį kitais metais pasivažinėti po Europą. Sūduvos požiūris į kitus metus turėtų būti panašus. Vis tik galimybė kitą sezoną Euotaures pasiekti ne čempionato linija yra svarbi ir reikšminga. Tik va Šiauliai greičiausiai būtent šias rungtynes žais padidintom apsukom.

Tiek žinių kol kas. Girdėjosi, kad Tomas Rimas sezoną baigs Gargždų Bangoje, o Vaidas Slavickas, kiek suprantu, dėl geltonų kortelių turės praleisti sekmadienio rungtynes. Vienžo, laukiam kol kas dviejų pergalių iš eilės.

12 Responses to “Laukiam: Šiauliai+Šiauliai”


 1. 1 suvalkas 2008-09-27 01:25

  is kur cia toki klaidingi duomenys kad V. Slavickas preleisti rungtynes del korteliu turi? :)

 2. 2 ponas pop 2008-09-27 03:14

  na čia aš taip suskaičiavau, bet visko gali būti, kad klydau.

 3. 3 Algiuz 2008-09-27 10:31

  Siaip ‘Dievas’ is didziosios rasos. Sekmes Suduvai tiek alygoj, tiek taurej, nes 1. Noriu, kad fbk liktu trecias 2. Siauliai nelabai ka gali europoj nuveikt, o suduva jau pribrendo pergalems europoj.

 4. 4 suvalkas 2008-09-27 11:09

  tai tu neskaiciuok o lff.lt paziurek ten yra surasyta :)

 5. 5 Remis 2008-09-27 11:13

  Drausmės komitetas V.Slavicko nėra suskaičiavęs, bet DK pasitikėti nelabai ir galima.
  beje, apie “Hearts“ bėdas rašė dauguma britiškos žiniasklaidos (pvz. BBC ir Guardian). ir tai buvo ne gandas. tiesa, dabar jau pinigėliai sumokėti.

 6. 6 Varvala 2008-09-27 15:02

  Siauliams atlyginmus ismokejo. Tas, kuris mokino teisingai Dieva rasyti, matyt, Europos negirdejo.

 7. 7 niekas 2008-09-27 18:09

  Aš ir skaičiau drausmės komiteto sprendimus, V. Slavicko tarp tų kas turi praleist rungtynes nėra, o yra Šiaulių puolėjas Raskov, tai palengvins Sūduvos gynėjams darbą.

 8. 8 nitro 2008-09-27 19:16

  Kad sėdęs tas Raskovas šiame sezone

 9. 9 Fule 2008-09-27 21:31

  V.Slavickas turi 3 “geltonas“ – 04.12 su Šilute, 04.20 – su Ekranu ir 09.21 – su Šiauliais. Tad su Šiauliais sekmadienį jis galės žaisti.

 10. 10 nitro 2008-09-27 23:41

  Šita Ponaspop pasižiūrėk tą statistiką, kur yra Sūduvos įvarčiai. Man atrodo Lukšys A lygoje jau įmušė 8 įvarčius + 1 UEFA taurėje prieš Salzburgą.

 11. 11 Gediminas - 2008-09-28 03:12

  Užsukau į šitą BLOG’ą, nes pamačiau kad jis jau populiarus tapo. Žiūriu žiūriu, – apie sportą… Nu po velniais kur pasaulis ritasi.
  Nekenčiu sporto.

 12. 12 Varvalas 2008-09-28 12:56

  gediminai, pavaryk apie rinkimus. Gal koks Kybartų treneris atliks – Sūduva paimtų keliems mėnesiams. Cia ne seimas – kadencija trumpesnė.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,161 hits
Reklama