24: SŪDUVA 0:0 VĖTRA

Štai taip. Didžiosios rungtynės dėl trečios vietos taip nieko ir neišsprendė. Viskas liko lygiai taip, kaip buvo iki šiol. Sūduvai, ko gero, buvo išspręstas tik vienas klausimas – svajones apie antrą vietą jau tikrai galima ramiai dėt į lentyną, nes likusiose rungtynėse teks melstis, kad Vėtra nelaimėtų prieš FBK ir Ekraną.

O rungtynės, nepaisnant nei šiokio, nei tokio rezultato, man patiko. Buvo karštos, emocijų kupinos, vietomis primenančios regbį. Kaip visuomet Lietuvoje tokiais atvejais alyvos į ugnį dar šliukštelėjo teisėjai. Kažkaip neatlaiko jie pas mus tokio žanro lemiamų varžybų – reikalai išsprūsta jiems iš rankų ir tuomet jau liejasi bereikalingi negatyvūs tiek žaidėjų, tiek žiūrovų jausmai. Šį kartą emocinį lauką išderino akivaizdi klaida – kai nuošale Sūduva buvo nubausta Vėtros žaidėjui nesėkmingai mėginant išmušti kamuolį iš savo baudos aikštelės – kamuolys atšoko „nuošalėje“ buvusiam Lukšiui, o krašto teisėjas pakėlė vėliavėlę. Jam galbūt ir buvo sunku pamatyt nuo kurios kojos kamuolys nulėkė Lukšiui, tačiau aikštės teisėjais tai turėjo pakankamai aiškiai matyt. Po to jo nebeklausė nei žaidėjai, nei žiūrovai, intensyviai triukšmavę kone po kiekvieno teisėjo veiksmo aikštelėje. Žodžiu, teisėjas tapo kone svarbiausiu rungtynių veikėju, o tai, kaip žinia, niekada nėra gerai.

Rungtynės prasidėjo gan netikėtai. Pirmiausia, nepasitvirtino kalbos apie masines Sūduvos traumas – iš esmės aikštėje nebuvo tik diskvalifikuotų Božinovskio ir Kozyuberdos. Antra, jau trečią minutę Sūduva buvo apturėjusi dvi geras progas įvarčiui – iš patogių padėčių mušė Macola ir Radavičius. Po poros minučių gerą Ostapo smūgį iš toliau atmušė Vitkauskas. Sūduvos progos buvo geresnės. Iš esmės tai buvo kontratakos. Vėtros proga – solidesnės, nes išsukta iš pozicinio žaidimo (nors smūgis ėjo po kampinio).

Vitkausko solo

Panašiai žaidimas vyko ir likusias rungtynes. Vėtra iš esmės atrodė galingiau, gal net ir kamuolį daugiau kontroliavo, Sūduva iš esmės kontratakavo. Ir tai darė žymiai pavojingiau, nei Vėtra galingai poziciškai puolė. Per rungtynes turėjo krūvą progų – kelias turėjo Macola, turėjo dar Radavičius, Lukšys kaip visada iš patogios padėties į kamuolį nepataikė, net antram kėliny pasirodęs jaunuolis Brokas ir tas galėjo įmušti. Įsiminė dar pirmam kėliny vienas po kito iš skirtingų baudos aikštelės kraštų ėję Mikuckio ir Macolos smūgiai, prie kurių abejų spėjo ir vėl gerai sulošęs Vėtros vartininkas. Tačiau jam nenusileido ir Vitkauskas, kuris taip pat susitvarkė su visomis pavojingesnėmis situacijomis, įskaitant ir Vaido Slavicko nupjautą kamuolį, virtusį puikiu smūgiu į apatinį savų vartų kampą.

Ko gero galima sakyti, kad Sūduvai rungtynių eiga buvo palanki. Vėtra norėjo laimėti, smarkiai mėgino pulti (genama žiūrovus savo pykčiu juokinusio Liubšio), o Sūduvai beliko kontratakuoti, ką daryti jį vis dar moka geriau nei poziciškai pulti. Aišku, gaila, kad nė viena iš tų progų taip ir nepavirto įvarčiu. Bet, iš kitos pusės, galima drąsiai teigti, kad lietaus nuvarginta aikštė buvo nepalankesnė techniškai ir elegantiškai įpratusiai lošti Sūduvai, nei tipiškesnį Lietuvai jėgos futbolą žaidžiančiai Vėtrai. Žiūrovai keiksnojo daug klaidų dariusį Macolą, tačiau reikia suprasti, kad tokio tipo žaidėjui šlapia aikštė yra peilis. Jis negali nei įsibėgėti, nei normaliai su kamuoliu suktis, o sumažėjus startiniam greičiui, lengvą Macolą Vėtros saugai ir gynėjai vartė kaip tik norėjo. Aš net sakyčiau, kad į tokią aikštę labiau apsimokėjo leisti tvirtesnė Kėrį, nei smulkutį Broką – sugebėjimas išsilaikyti ant kojų buvo svarbesnis ant tokios žolės, nei greitis ir judrumas. Jei atvirai, tai Sūduvos aikštė smarkiai nuvylė. Melioracija totaliai nesuveikė – nors prieš rungtynes lijo ne taip jau ir stipriai, ir ne taip jau ilgai, žaidėjai nuo pat pradžios straksėjo po balas.

Didžiausia Sūduvos bėda šiose rungtynėse buvo labai lengvai nuspėjama. Viduryje aiškiai trūko Božinovskio. Viduryje apskritai Sūduvos žaidėjų šį kartą nebuvo. Pirmam kėlinyje žaidęs Jasaitis vis tik yra per aukštas ir per lėtas tokio žanro pozicijai, o jį pakeitęs Gardzijauskas labiau rūpinosi puolimu, nei kamuolių skirstymu kolegoms.

Atraminiu saugu šį kartą buvo paverstas Mikuckis (ir kokioje tik pozicijoje šiam žmogui šiemet neteko žaisti! Beliko jį išbandyti puolime). Ir sulošė Mikuckis, sakyčiau, puikiai. Tačiau skylės aikštės centre ir jis neužkimšo – greičiausiai vien dėl to, kad nesugebėjo numalšinti gynėjo instinktų ir kertiniais momentais labiau traukdavosi atgal. Tuštuma aikštės centre labiausiai jausdavosi, kai gynėjai aklai išmušdavo kamuolį iš savo baudos aikštelės – kai jis leisdavosi aikštės centre netoliese paprastai būdavo tik trys-keturi Vėtros žaidėjai.

Tiek žmonių šį kartą buvo svečių tribūnoj

Kaip ten bebūtų, bendrai paėmus, Sūduvos žaidimas mane nudžiugino. Kaip jau sakiau, skylė aikštės centre buvo lengvai nuspėjama, todėl parintis dėl jos pernelyg neverta. Grįš Božinovskis, užsikimš ir skylė. Tačiau nepaisant to, nepaisant žiauriais blogos aikštės ir prasto teisėjavimo, Sūduva atrodė visai padoriai. Žaidime buvo mintis, net jei ir ne viską tobulai pavykdavo atlikti dėl sunkių žaidimo sąlygų. Nebuvo beprasmiškų balionų link baudos aikštelės, nors žiūrovams visai be reikalo nepatikdavo kamuolio pastumdymai savo aikštės pusėje. Jie buvo visiškai natūralūs. Buvo noro ir užsidegimo. Galbūt visai be reikalo nebuvo bandoma mušti iš toliau. Galbūt Gnedojus ir per dažnai į kamuolį nepataikydavo (kaip gynėjui tokios klaidelės yra gan pavojingos), tačiau visuomet atsirasdavo kas nors, kas gaisrą užgesindavo. Galbūt trūko aktyvesnių veiksmų baudos aikštelės prieigose, kas galėtų baigtis pavojingais baudos smūgiais. Svarbiausia – buvo progų, kurių, tikėkimės bus ir likusiose rungtynėse. Trumpai tariant, sudėjus visas objektyvias (gamtos išdaigos, traumos, kortelės) ir subjektyvias (nagi, žinote apie ką aš čia) aplinkybes, galima drąsiai teigti, kad Sūduva sulošė geras rungtynes.

Lukjanovs poilsiauja

O geriausiais šiose rungtynėse aš skelbčiau Vitkauską ir Lukjanovą. Pirmąjį už tai, ką vartininkas ir turi daryti – imti kamuolius tuomet, kai už tavęs tik vartais. Žaidė labai patikimai. Antram – už jau įprastą aktyvumą. Kaip visada Lukjanovo buvo pilna visur – ir kairėje, ir dešinėje, ir centre ir netgi gynyboje. Ir vėl galima skaičiuoti situacijas, kai kamuolį šis žmogus pasiimdavo tik todėl, kad kovodavo iki galo. Gal net galima sakyti, kad jei dauguma Sūduvos žaidėjų loštų savęs netaupydami taip, kaip lošia Lukjanovas, ir komandos rezultatai būtų žymiai linksmesni.

Štai taip. Praėjo pora savaičių – ir nuotaika geresnė.

Reklama

32 Responses to “24: SŪDUVA 0:0 VĖTRA”


 1. 1 Anonimas 2008-10-20 09:29

  briedas

 2. 2 Varvalas 2008-10-20 10:09

  reikia tik džiaugtis, kad Žuta neišvijo nė vieno vėtrinio, nes žinote, kaip Vilniuje tai baigėsi. Vasaros karštligės prognozės pildosi – ketvirtoji vieta ranka pasiekiama.
  Rungtynių nemačiau, bet šiandien gausiu įrašą. Ir rezultatu esu “sotus“, tai apie žaidimą nekalbėsiu. Supratau, kad žiūrovams labiausiai patiko oras ir teisėjai.

 3. 3 nagerai 2008-10-20 10:15

  menkutė klaidelė “leisti tvirtesnė Kėrį“.

  O pats aprašymas kaip ir liux! Kai nematau varžybų, užtenka tavo aprašą paskaityti ;)

 4. 4 Lukas 2008-10-20 10:21

  Del Vitkausko ir Lukjanovo pritariu 100 proc – tikri geriausi zaidejai. Manau, pasiteisino sprendimas i saugus leisti ir Mikucki – visu pirma, saugai buvo diskvalifikuoti, tad kaip ir nebuvo kito pasirinkimo, visu antra, kai aiksteje penki nominalus gynejai, kiek lengviau vartininkui.
  Nuvyle Gnedojus – ne tik todel, kad nepataiko i kamuoli. Labai ziauriai uzsizaidzia su kamuoliu. Keliskart taip ji prarado, ir jei ne blogos salygos ir kiti musu gynejai, galejome buti nubausti.
  Slavickas ir vel pernelyg daug megino listi i priesininku baudos aikstele. Tiesa si kart jo puolimas buvo pastebimas, o jei nespedavo grizt, tai grizdavo mikuckis, ir taip vel turejome keturis gynejus gynyboj.

 5. 5 diletantas 2008-10-20 10:33

  pirmas kelinys, tiksliau pirma jo puse, zadejo teigiama mum rezultata ir gal net ne vieno ivarcio santykiu,o shtai antras kelinys atakoje buvo visishkai bedantis ir Vetra kure “piktesnes“ progas. atrodo , kad ir pati komanda nera “uzsivedus“.kazko truksta..ko gero visa sezona apibendrinant taip pat galima bus sakyti “kazko truko“.

 6. 6 Keberiokst 2008-10-20 11:39

  Beje, rungtynių pradžioje nutiko gana pikantiškas įvykis ( bet kartu ir parodantis šiokią tokią betvarkę ). Prieš prasidedant rungtynėms prie kasų susidarė nemaža eilutė. Nežinau, kas nutiko, bet ta eilė visiskai nejudėjo, žmonės negavo bilietų, aišku, tuoj kilo nepasitenkinimas. Žmonių kantrybė truko praėjus gal 10 minučių nuo mačo pradžios. Ir tada prasidėjo… Burys įsiutusių žmonių pradėjo versti stadiono vartus ir jiems pavyko… į stadioną prasiveržė apie 50 žmonių grupelė. Stadiono prieigas prižiūrėjo du jauni apsaugos darbuotojai + į pagalbą jiems bėgo trys pilvoti policijos pareigūnai, kurių pagalbos taip ir nesulaukta, nes anie nespėjo atbėgti.

  Tai vat, tokios tokelės.

  Viena vertus, artėjame prie tos problemos, kurią jau askalavo ponaspop šiame bloge, kai aprašinėjo bilietų problemą – turi pralaukt pusę kėlinio, kol papulsi į varžybas (berods,Žalgirio stadione, tas automobilis – kasa, nors Vėtros bilietų kasa man paliko labiau egzotišką įspūdį :))) ) . Kita vertus, išryškėja ir stadiono apsaugos problemos, nes vaizdas buvo tikrai įdomus. Ačiū Die, kad žmonės savo pyktį lieja tik dėl tokių dalykų, nes pamatęs tokius vaizdus nenustebčiau, jog į aikštę pradėtų lakstyti pergėrę piliečiai ar skraidyti buteliai, etc. Prie mūsų ( SS ) kimba dėl įvairių menkniekių ( neleidžia įsinešti konfeti, juostų, vakar net grasino daugiau neįleisti į stadioną, jei panaudosime pirotechnikos ), bet rimtų dalykų nesutvarko. Jau geriau mums suteiktų laissez – faire ir žiūrėtų rimtesnių dalykų.

 7. 7 kampinio_veliavele 2008-10-20 11:54

  keberiokst, jei po varzybu susirinktumet tas savo juostas ir konfeti tai manau kad leistu be problemu ysineht :) nu bet jei viena karta susirinktumet tai abejoju ar po to dar butu noro vel siukslyt tribunas su tais savo popieriukais spalvotais :D

 8. 8 ponas pop 2008-10-20 11:55

  yep, keistai atrodė tas būrys žmonių, plūstelėjusių netikėtai į stadioną pirmam kėliniui įpusėjus. aplink visi ėmė spėlioti ar tik ne vėtros fanai čia atvažiavo pavėlavę:))) o šiaip tai man rods šis konkretus atvejis yra ne tiek apsaugos problema, kiek administracijos nelankstumas. nes jei stringa bilietų pardavimas, tai yra ne žmonių, o adminstracijos problema. tuomet viską išspręstų operatyvus vartų atidarymas ir žmonių įleidimas į stadioną. nes, kaip minėjau, jeigu iš tikro užsrigo bilietų pardavimas, nukentėti turi administracija, o ne žiūrovai, kurie moka pilną kainą už brokuotą produktą. O SS santykiai su apsauga ir stadiono administracija yra kiek kita medalio pusė.

 9. 9 kilas 2008-10-20 12:06

  labai geros rungtynes. nors ir labai neparankus rezultatas suduvai.

  bet motyvacija buvo didziule. nesuprantu nuotaiku cia ir stadione. niekaip

 10. 10 Tadasas 2008-10-20 12:30

  Buvau as tarp tu isiverzusiu… :) Kazkas atsitiko su kompu ir nebuvo parduodami bilietai pries pat prasidedant rungtynems. Gerai pasake vienas salia stovejes zmogus – jei taip nutiktu kokioje Anglijoje, ta tvora iskart butu griuvus. Zodziu, moterys pardavinejusios bilietus issiziojusios ziuri i monitoriu ir tikriausiai zvilgsniu bando pataisyti kompa, o apsauginiai mato, kad bilietu neparduoda, bet nei krust. O tada jau neatlaike daugumos nervai. Beje, ne visi spejo pralisti per ta plysi. Tada vienas nespejes, atrodo Marijampoles bokso fed. prezidentas ar kazkas panasaus paskambino Murauskui ir tada visus suleido nemokamai.

 11. 11 Tadasas 2008-10-20 12:33

  Beje, nenustebciau, kad del sio administracijos nemoksiskumo is tu apie 200 zmoniu, laukusiu uz tvoros, dauguma nustosu lankytis varzybose. Juk galima pasiruosti atsargini varianta, tarkim pernykscio sezono bilieto pardavima ar pan…

 12. 12 Is kapsuko 2008-10-20 13:43

  Nu bl kaip varzybos taip ir kokios nesamones daros.

 13. 13 sknera 2008-10-20 14:11

  Jau mačo pradžioje Sūduva galėjo išspresti rungtynių baigtį dvi 100 prc. progos ir Vėtra kaip antram rate būtų palūžus.Tačiau rungtynės buvo įtemtos gal sūduva daugiau iniciatyvos ir noro turėjo ir geresnių momentų turėjo, bet kaip visuomet pritruksta laimės. Dabar kyla klausimas kam lygios geriau ar Sūduvai žaidžiant namuose ar Vėtrai žaidžiant išvykoje. Laimėjusi Sūduva jau žengtų tvirtą žingsnį link medalių, nes iš keturių rungtynių Vėtros rezultatai geresni tai 2 pergalės ir lygios Sūduvos 1 pergalė ir lygios, turint lygiai taškų Vėtra stovėtų aukščiau. kas liečia rungtynes, tai Sūduva progas sukūrė greitomis atakomis reiškiasi grįžta ankstesnis Sūduvos žaidimas ir reikia tuo pasidžiaugti, bet man vis dėlto nesuprantamas trenerio sprendimas geriausiai šiuo metu atrodantį Lukjanovą nustumti į kraštą Palausko globon, Lukjanovas ir Koziuberda yra vidurio žaidėjai kur jie tikrai gerai lošia ir yra pavojingi vartams, dabar (kulverstukas) Lukšys nė kamuolio valdyti nemoka, neturi nė greičio, į riedantį kamuolį nepataiko yra nepamainomas ir žaidžia t.y. bėgioja kaip Poškus lietuvos rinktinėje gal už nuopelnus treneris jį stato žaisti, Mocola tikrai gerai žaidė pirmą kėlinį ir momentų turėjo ir žaidimą organizavo bet antrame kėlinyje po šaltas balas vaikščiojo kodė negerbiamas žaidėjas ar už bausmę nekeičiamas, beto lemiamu momentu mest dublerių žaidėją Broką į akštę ,kuris neturi žaidybinės patirties įdomus trenerio sprendimas. Kas liečia įėjimą tai aš manyčiau kad patys žiūrovai kalti,atbėga paskutinę minutę, sekmadienis dar stadione yra kavinė ateikite prieš valandą ir bus viskas ok.

 14. 14 Keikunas 2008-10-20 15:24

  geda del apatarnavimo…nors nebuvau bet vadzia shuda sumale,…o klausyk del tos kavines tai apsirikai,reik pinigu turet kad galetum pavalgyt,juk zmones eina tik del futbolo o ne kad “paest“ kazkkokiu zirniu./

 15. 16 ponas pop 2008-10-20 16:37

  na gal grįžkim vis tik prie rungtynių, nes tas susistumdymas prie vartų jau yra išaiškintas iš visų pusių.

  aš čia sknerai norėjau šiek tiek paprieštarauti. Lukjanovas iš esmės plaukioja po visą aikštę, nes jo fizinis pasirengimas tai, matyt, leidžia. lukšys, nepaisant to kiek kartų jis šiemet į kamuolį nepataikė, vis viena yra vienas rezultatyviausių A lygos žaidėjų ir tuo viskas pasakyta. juolab, kad nelabai yra kuo jo pakeisti. apskritai šiuo metu sūduvos pagrinde tėra du aiškiai išreikšti puolėjai.

  už broko leidimą aikštėn aš treneriui taip pat papločiau. visada yra pirmi kartai, juolab, kad, kaip jau minėta, nelabai yra ką iš patyrusių leisti. buvo pirmas kartas ir leimonui, ir vitkauskui, ir kėriui, ir tam pačiam vaidui slavickui ar urbšiui. juolab, kad tokiais atvejais kaip šis, entuziazmas ir energija gali daugiau naudos duoti nei patirtis. galų gale ne tiek jau daug trūko, kad brokas bankę būtų įkalęs. ir tada jau – rungtynių didvyrių vadintume ir keiktume sūduvos trenerius kad jo iki šiol į aikštę neleido. čia juk futbolas – viskas gali per akimirką apsiversti, o nuo debiutanto iki herojaus atstumas gali būti labai nedidelis.

 16. 17 Vox 2008-10-20 17:05

  Suprantama, savi marškiniai arčiau kūno. Kalbu apie jauno žaidėjo išleidimą į aikštę atsakingu momentu.Treneris bando eksperimentuoti, bet esant lygiam rezultatui ir tokiom žaidimo sąlygom? Kodėl nematėme mes to jaunimo, kai Šiaulius suspardė, duokit tada jiems visą kėlinį atidirbti.Jeigu būtų įmušęs… Jeigu bent 50 proc progų išnaudotų Sūduva, tai mes tik džiaugtumės ir pagyras visiems sakytume. Kiek galima neįmušti, nepataikyti – žiūrovai irgi turi kantrybę. Vėl tas noras įeiti su kamuoliu į vartus. Deja. Stadionas neatlaikė rudens lietaus egzamino. Lukjanovas antrą kėlinį užgeso, bet nenuostabu, matyt, kaip ir visiems kojos ir rankos sustiro 2 val po vandenį braidant

 17. 18 nagerai 2008-10-20 18:12

  piro tai susirinkom, manau didele beda juostas surinkt irgi nebutu… :)

 18. 19 Tadasas 2008-10-20 19:47

  Nu Lukjanovas kad nustumtas atgal i krasta tai ner blogai, manau. Jis gynyboj nors atidirba, ne taik kaip Macola ir Luksys. Pastarieji tikriausiai todel ir buvo nustumti i prieki tik su puolamojom uzduotim.

 19. 20 kilas 2008-10-20 20:18

  Lukjanovo pasai is krasto ejo centimetru tikslumu (Luksiui tarp sportbaciu). geras tas latvis papuole suduvai. bele kur jis atidirba

  tik keista kodel Radavicius branginasi ir nustojo krastais prabegti. apsiprato matyt komandoj, yra jaunesniu :)

 20. 21 restart 2008-10-20 22:44

  Teisingai Varvalas sako -“ketvirta vieta ranka pasiekiama“ , o juk sezono pradžioj pagal komplektaciją atrodė, kad sūduvai antra vieta garantuota…vėliau sudėtis buvo koreguojama , irgi tik į pliusą, bet rezultatai kaip negerėjo taip visai suprastėjo…o be to ir ramaus ,stabilaus klubo įvaizdis prarastas….Gal ne prarastas, bet taip atsitiks jei klubo valdžia nieko nedarys “ryšiams su visuomene “ pagerinti , jei sūduva toliau bus formuojama kaip žaisliukas rėmėjams, o ne visiems marijampoliečiams-toks vaizdas ,kad paskutiniu metu žiūrovų skaičius mažėja geometrine progresija ir greit liks tik tie keli šimtai mohikanų, kurie į sūduvą eidavo dar tada , kai žaidė pirmoje lygoje. Man asmeniškai skaudu, kai matau tokį sūduvos “progresą“. Paskutinis incidentas su bilietais dar kartą demonstruoja, kad klubui į žiūrovus nusispjauti, kad nėra žmogaus, kuris greitai sureaguotų esant tokiai situacijai…Nežinau klubo užkulisių, bet atrodo , kad nuo keleto žmonių nuotaikų svyravimų priklauso klubo veiksmai, o ,kad tos nuotaikos dažnai keičiasi matosi iš kažkokių desperatiškų veiksmų klube ir aplink klubą

 21. 22 ponas pop 2008-10-21 01:59

  dar kartelį apie dublerius sūduvos pagrinde. paprieštaraučiau ir vėl dėl šiaulių. dabar, žvelgiant atgalios, iš tikro taip atrodo. tačiau turėkit omeny, kad tos rungtynės, kaip ir visos kitos, buvo pernelyg svarbios, kad net ir tarp atsarginių būtų galima sodint dublerių. nors šiauliams ir nebuvo geras ruožas, bet prisiminkit, kad iškart po to lygiom su fbk sulošė. antra, tos lengvosios taurės rungtynės prieš jas dar svarbesnės rodėsi. viena, dėl to, kad – visko gali būti – tai taps vienintele galimybe kitais metais sūduvai lošti europoje. antra, šiauliai toms rungtynėms teoriškai taip pat maksimaliai rengtis turėjo – nes jei čempionato rungtynės jiems nieko esminio nelėmė, tai taurė, lygiai taip pat kaip ir sūduvai, galėjo tapti šansu kitiems metams.

  beje, o kur gi varvalas su savo įrašu dingo? ar telikas pagedo?

 22. 23 Favoritas 2008-10-21 03:02

  Kad sekmadienį nepavyko laiku į rungtynes patekti tai iš dalies ir žiūrovų kaltė: reikia ateiti anksčiau. Buvo panašus atvejis kai “Žalgirio“ mašiniukas-kasa pabaigė visus bilietus, o žmonių dar daug laukė. Irgi buvo panikos, bet niekas vartų nevertė. Po kiek laiko mašiniukas vietoj bilietų kažkokias paprastas skrajutes dalino, šiaip taip išsprendė problemą.
  Gal būtų įmanoma padaryti, kad, pavyzdžiui, tiketa pardavinėtų bilietus. Nemažai žmonių internetu nusipirktų ir sumažėtų eilė prie kasų.

  Dar vienas dalykas, žinokit niekaip nesuprantu kaip galima atėjus į savo komandos stadioną šiukšlinti jame visų rungtynių metu ir palikti jovalą!!! Ka tik suvalgo ar išgeria, pakuotę būtinai numes prie kojų. Tarsi žymi savo teritorija! Aišku, labiausiai malonu žiurint futbolą saulėgražas gliaudyti ir jeigu komandai nepavyks laimėti, tai aš nors pranoksiu šalia sėdintį kaimyną palikęs didesnį lukštų kalną. Taip pat kiekvieną kartą atėjęs i rungtynės parūkau mėnesiui į priekį :)

 23. 24 Varvalas 2008-10-21 08:02

  Varvalas turėti įrašą, varvalas skolinti televizororių ir will NEžiūrėti, NEžiūrėti tų purvo vonių.
  Komandos sudėtis, esant tokiam žaidėjų pasirinkimui, buvo gera. Kita vertus, net ir pats portugalų Jėzus Kristus, nieko neišpeštų, nes mes neturime kraštais skraidančių žaidėjų. Žaidžiame vienodai per aikštės vidurį. Jeigu V.Slavickas jau yra geriausias skraidytojas, tai jį reikia statyti į saugus, o ne gaminti vakuumus po ano skrydžių. Radavičius skraidė tik prieš velsiesius – vietiniai žino, koks jis yra “paukštis“ ir sparnus prikerpa.
  Daugiau ką nors keisti nėra galimybių, nes Švedkauskas supirko pavardes, bet ne žaidėjus pagal reikalingas pozicijas. Jeigu šįmet turėjome dešimt saugų, tai kitąmet įtariu, kad nupirks penkis kairiuosius ir tris centro vartininkus.
  Saulėgrąžos liejasi laisvai. Ir kaip nesilies, jeigu tik joms pinigų turi vienas iš dublerių trenerių, vienas Marijampolės sporto vadovų. Gyvi pavyzdžiai kitiems. Žodžiu, vieni rusai aplinkui.
  Pastebėjau, kad jau treti metai dar vidurvasaryje atspėju kelintą vietą užims Sūduva. Jei kažkas gyvenate iš lažybų, tai derėkitės su mano vaistininku ar daktaru.

 24. 25 sknera 2008-10-21 09:37

  Lapine-Varvalas , man rodosi kad tu šiais metais prašausi pro šalį dėl sūduvos galutinės vietos, galėčiau lažintis,bet tu bijau po to pradinksi. Aš paneigsiu tavo teoriją, sūduva laimėjusi prieš Vėtra būtų viską išsprendusi, bet paliko tavo norams neišsipildyti vėlesniam laikui: Teoriškai (o praktiškai pats pamatysi), Sūduva iš keturių rungtynių aploš Šilutę ir Žalgirį čia jau vienareikšmiškai sakau,na pralaimi kaunui ir Ekranui- surenka 6 tšk. Vėtra dvi rungtynes kiša Kaunui, lieka Žalgiris na čia aišku- laimi, Šiauliai ir Atlantas, Vacys ką jau ką,bet Liupšį nepaleis vienas sužais taikiai, surenka 4 tšk, tai tavo prongnozės subyra, jamam brondzą.

 25. 26 Lukas 2008-10-21 10:44

  sknera, zalgiri ir silute aplost dar reikes. nieks tasku siaip sau nedalina. matem siemet jau savo akim

 26. 27 kilas 2008-10-21 10:52

  sekmadieni suduva bent jau irode, kad vetra lenkia. trecia vieta atimti gali ne vetra, bet greiciau koks sniegas

  sezono gale bus daug lygiuju pas visus. ypac lyderius

 27. 28 Fule 2008-10-21 14:36

  Paslkaičius komentarus, atrodo, kad beveik visi nori, kad Sūduvai būtų kuo blogiau. Aišku, varvalas apie užkulisius išmano labai gerai(matyt, turkų žvalgas), bet apie futbolą… Sūduva pirmyn!

 28. 29 Tadasas 2008-10-21 17:14

  Nostalgija kazkokia apeme ziurint i H. Larssona kovojant pries musiskius… :)
  http://suduva.5u.com/

 29. 30 Varvalas 2008-10-21 18:59

  Kadangi šių metų reikalus išsiaiškinau vasaros viduryje, tai šiandien primečiau verslo planelį kitam pavasariui.
  Marijampolėje liko sužaisti vienerias rungtynes – jas nukeliu į senąjį stadioną ar kur nors į pašešupį. Naujajame stadione rytoj sėju runkelius (sėklų duoda turkai), o pavasarį pons prezidents nuima derlių ir prastumia cukriniui. Už pinigą (otkatas – man) nuperka Lietuvos taurę ir Europa gula po mūsų kojomis.
  O dirva ten gera. Ir drėgmės netrūksta.

 30. 31 Kapsas 2008-10-21 20:47

  :))))) Na Varvalai,apie futbola ir jo uzkuliusius tu gal ir puikiai ismanai,bet kada seti ir kada nuimti cukrinius runkelius…. Nk nebus,geriau tegul ziemine grudine kultura seja.:)))))

 31. 32 ponas pop 2008-10-21 23:16

  Na ir įsisiautėjot. o jums neatrodo, kad geriausia būtų dengtam manieže pievagrybius augint? Tamsu, drėgna, jokios ypatingos priežiūros nereikia.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,122 hits
Reklama