25: EKRANAS 2:1 SŪDUVA

Radavičius, Maciulevičius ir keletas epizodų

Linksma pradžia ir vidurys, liūdna – pabaiga. Visai geras žaidimas, galybė neišnaudotų progų ir viena idiotiška klaida, apvertusi viską aukštyn kojomis. Tiek pakanka, kad apibendrintum šias rungtynes.

Praktiškai nieko kito nebelieka, kaip pasidžiaugti dailiu Sūduvos žaidimu. Sūduva žaidė gerai. Jei su Vėtra vidurys buvo skylėtas (nes poilsiavo Božinovskis), tai šiandien praktiškai visur komanda dirbo puikiai. Vienintelė bėda – klasikinė – neišnaudotos progos. Jų galėjo būti dar daugiau, tačiau karts nuo karto pritrūkdavo tikslumo priešpaskutinio paso etape. Net smūgių iš toli, kurių taip trūko žaidžiant su Vėtra, šį kartą buvo – vien per pirmą kėlinį kokie keturi ar penki. Kas kad tie smūgiai pro šalį ėjo – tačiau jau vien jų faktas rodė linksmesnį komandos nusiteikimą.

Vitkauskas šį kartą pradžiugino keliai efektyviais išbėgimais toliau nuo vartų

Gynyba iš esmės dirbo gerai. Ekranas praktiškai neturėjo padoresnių galimybių įvarčiui. Gerai gynėjai atrodė ir individualiai, ir komandiškai. Nebuvo tų jau įprastų Sūduvai technikos demonstravimų, kai už tavęs – tik vartininkas. Nebuvo pavojingų pasų, pro priešininkų puolėjo kojas. Gerai kamuolys vaikščiojo tarp gynėjų ir saugų. Centras taip pat dirbo visai pakenčiamai. Kažkaip šį kartą netgi į puolimą kamuolys pereidavo greitai ir pakankamai tiksliai. Antram kėliny buvo surengta tiesiog tobula ataka – kai po kokių septynių ar aštuonių pasų Macola išvedė Božinovskį vieną prieš Ekrano vartininką. Sūduva žaidė ramiai ir užtikrintai – pajėgos buvo paskirstytos teisingai, žaidimas vyko drausmingai, todėl ir Ekrano pozicinis puolimas jokios ypatingos naudos neduodavo.

Štai taip rungtynės atrodė iki to beviltiško taško, kai Gnedojus uždirbo savo trečią pendelį per devintas už Sūduvą žaistas rungtynes. Reikia pažymėti ir tai, kad tai buvo antras identiškas baudinys – į baudos aikštelę keliamas kamuolys, o gynėjas link jo lekia iškeltom rankom. Reikia pažymėti ir tai, kad lygiai tokį patį pendelį Ekranui Gnedojus uždirbo per rungtynes su Ekranu Marijampolėje. Tik šį kartą smūgis buvo geresnis, nei aną kartą.

Kvaila klaida. Vaikiška klaida. Jei kažkas siūlė Vaidą Slavicką grandinėm prie vartų prirakint, tai, atrodo, Gnedojui reikia rankas lipnia juosta prie pilvo privyniot. Klaida, kuri nubraukė visas ligtolines komandos pastangas ir jomis pasiektą tobulą rezultatą.

Iki rungtynių pabaigos tuomet buvo likę apie dešimt minučių. O tada jau išlindo kita žinoma Sūduvos bėda – pritrūko ir fizinių, ir psichologinių jėgų sustabdyt pakilusį Ekraną. Gaila, tačiau dėl to stebėtis ar komandą kaltinti nėra prasmės. Kai per sezoną dukart pasikeičia treneriai, sunku iš komandos tikėtis psichologinės tvirtybės. O kai jos nėra, tai sezono pabaigoje ir fizinės jėgos ima apleist.

Lukjanovas, kaip įprasta, buvo vienas geresnių.

Tiek to nagrinėjimo ir analizės. Kažkaip ir analizuoti nėra didelės prasmės bei reikalo, nes šiuo metu svarbus tik rezultatas. O jis kol kas nesikeičia. Kaip jau kažkada rašiau – beliks melstis, kad Vėtra nuo FBK nukentėtų. Kažkaip net nepatogu Kauno pergalės norėti. Nors, jaučia mano širdis, bus atvirkščiai ir pradės pildytis Varvalo pranašystės.

66 Responses to “25: EKRANAS 2:1 SŪDUVA”


 1. 1 Anonimas 2008-10-27 09:31

  ar lygiosios 1:1 ar 2:1, net 4:1 nieko nekeicia. reikejo pergales

 2. 2 Lukas 2008-10-27 09:54

  na gnedojus toliau stebina. jau keltina pendeli siemet uzdirba ? trecia ?

 3. 3 ponas pop 2008-10-27 10:00

  trečią tikrai. kitas klausimas, kiek sūduva apskritai šiemet pendelių gavo. jei teisingai pamenu, bene keturis?

 4. 4 kilas 2008-10-27 10:05

  Marius Stankevicius Lietuvos rinktineje debiutavo su serija golu i savus vartus. du per vienas rungtynes isimuse ar paeiliui ar pan. O dabar yra rinktines lyderis. ir vienam is lietuviams nepasiekiamu klubu tvirta vaidmeni atlieka.

  bet dvi rankos ore.. standartuose, kurie tik ir buvo pavojingi vakar is ekrano puses.

 5. 5 Varvalas 2008-10-27 10:10

  pypt, pypt, pypt. gero savaitgalio.

 6. 6 Kuzma 2008-10-27 10:16

  Apmaudu. Tikrai apmaudu pralaimėt varžybas, kurios buvo mūsų. Net ir tie, kurie teigia, kad antram kėliny buvo Ekrano persvara taip pat turėtų sutikt, kad toks sprendimas (atiduot iniciatyvą šeimininkams) vis tik buvo Sūduvos trenerių. Dar labiau apmaudu dėl toko buko pendelio. Kiek gi blyn galima kilnot tas rankas. Trečias pendelis per sezoną. Bet kažkodėl niekas nekalba, kiek iki tol buvo neskirtų pendelių. Arba ranka neliestų kamuolių, kada atrodo bandyta žaist rankinį savo baudos aikštelėj… Protingas sako mokosi iš kitų klaidų. Kvailas – iš savų. Įdomu koks turėtų būt tas, kuris nesimoko?
  O dabar nieko kita nebelieka, kaip tik namuose pasiimt 3 taškus iš Kauno ir 6 išvykose. Kitų realių galimybių išsaugot 3-ą vietą nematau. O jei dar bent tašką trečiadienį ims Vėtra, tai net ir tų 9 taškų gali nepakakt… Sėkmės

 7. 7 ponas pop 2008-10-27 10:19

  et, esmė net ne tų pendelių kiekyje, o tame, kokie jie. manau, nieks nekaltins klimavičiaus už pendelį žaidžiant su serbais. tuo tarpu gnedojus dukart per sezoną padarė tokią kliurką, kad beveik gali kalbėti apie užsakomuosius pendelius. lygioj vietoj, visiškai lygioj vietoje.

 8. 8 ponas pop 2008-10-27 10:29

  o šiaip tai bėda ir vėl suka link ikisezoninės komplektacijos skylių ir trenerių nenoro sezono metu įvedinėt į komandą dublerius. gynėjų kiekis minimalus, naujų žmonių apart leimono per sezoną nebuvo atrasta. todėl iškritus slavickui, tiesiog nėra ką leist į gynybą.

 9. 9 Varvalas 2008-10-27 11:22

  ponas pop, Leimonas pernai visą pilką rudenėlį žaidė pagrindinėje sudėtyje. Šįmet iš dublerių neįsiliejo nė vienas (ta keliolika minučių – tik statistika).

  Vienpusiškai sukomplektuotą komandą dar labiau sušiko Panka: įprastą žaidimą išderino, o “totalinio“ nesukūrė, nes tų kūrėjų nebuvo arba juos (Oliweirą) išėdė. Iš Atlanto treniravimo pažįstamą tinklininką Kaziuką atsivedė ir net Zalzburgą pusvalandžiui išgąsdino – gi prieš tinklininkus šie niekada nežaidė. Gynėjus (Leimoną ir Slavicką) padarė greito puolimo mašina, kuriai atjungė atbulinį bėgį. Murauskas jau vijo Pedro, bet už jį galvą (nesvarbu, kad tuščią) guldė Panka, nes dėl jo atsivedimo jau ir Vencevičiui spaliai byrėjo. Radavičius nieko nesugadino, bet ir nepagerino – tų radavičių-saugų turėjome dviems komandoms. Va, tik Skonto (už atiduotas jam pergales Baltijos taurėje) pusvelčiui išnuomavo Lukjanovą – tai irgi buvo pasiekta ne Sūduvos iniciatyva).

  Daugiau jokių šviesulių šį sezoną neapturėta. Tiesa, kai kas stadioną pasistatė ir galvojo, kad viena chebra iš inercijos ar atminties kokius nors medalius išloš.

  Galima vardinti ir vardinti. Nė joks prachodnoj Jarmalavičius ar dešimt kruzeirų jau nieko nepakeis.
  Rašykime Žalgiriui padėkos laiškus – kitaip, ir ketvirtos vietos nebūtų.

 10. 10 kilas 2008-10-27 11:23

  yra zaideju kurie pavieniui gali laimeti rungtynes. tokiu buvo iskomplektuota is komandos del ambiciju (sezono vidury) ir ikomplektuotas toks kuris vienas gali palaidoti (nepatyres jaunuolis)

  su Gnodojum norejo pakartoti Klimaviciaus istorija ir grudo i aikste. nors tokiu panasiu (neprigijusiu) zaliu jaunuoliu rastu ir dubleriuose. tiesa ju rankos ne tokios ilgos. gyneju suduvoj yra tiek kiek pakanka sitam numireliu sezone (ekranas is viso su 11 zaideju ims virsunes). jei Mikuckis daromas atraminiu, bandoma kraste, tai rodo, kad is viso per daug laisves komandoj su gynyba yra. ir ja piknaudziaujama. Radavicius gerai keite Slavicka. antras golas pasekme pirmo. saugu yra daugybe, jais dirba ir puolejas ir keli gynejai.

  suduva zaide virs savo galimybiu, kai turejo 11 figuru lenke net ta “sena gera ekrana“. o kai yra 15 zaideju ir 1 tinklininkas jau per didelis rebusas. nukrypstama i eksperimentus. ir rezultata lemia detales.

 11. 11 kilas 2008-10-27 13:55

  Gnedoju tarkuoti turi (nepabijokim to zodzio) ne sirgaliai o klubas. nes matyt, po pirmo tokio lepsuso Vikauskas 11m istrauke ir visi pamirso “ivyki“

  bet kaltas turbut ne Kazimieras. o tas kazkas kas sugalvojo jog Gnedojus stumia is centro gyneju Mikucki (zmogu, kuris net iki rinktines dasikapse sioje pozicijoje). tas sprendimas (speju) buvo priimtas kazkada per pirmadienini susirinkima..

  kolegialiai :)

 12. 12 ponas pop 2008-10-27 15:02

  beje, mikuckio viražai po aikštę nėra tokie jau blogi:) aišku, tai nereiškia, kad dabar iš jo turėtų būti saugas daromas. kaip ir iš lukjanovo gynėjas.

 13. 13 Varvalas 2008-10-27 16:05

  Atrodo, kad nusipirko Gnedojų ir nežino, kur jį dėti. Iš pradžių jį grūdo vietoj gerai žaidžiančio Skinderio, dabar – vietoj Mikuckio. Saugų yra pilnas atsarginių suolelis, bet kažkodėl juo daromas Mikuckis. Suprantu ir pateisinu, kad vakar gynėju krašte žaidė Radavičius – tos pozicijos atsarginio žaidėjo neturime ir anas yra anksčiau čia žaidęs. Kažkam labai patinka viską sumakaloti, apversti aukštyn kojomis. Beveik visą sezoną nebuvo ramybės gynėjų sudėtyje; išskyrus du pirmuosius Panko mėnesius. Va, ir turi komanda, ką nusipelnė.

 14. 14 niekas 2008-10-27 19:36

  Sutinku su Varvalu, kad saugų pilnas atsarginių suolelis, bet gerų krašto saugų ten deje nėra. Radavičius šį kartą buvo atitrauktas į gynybą, o G. Slavickas yra ryškiai ne formoj. Visas žaidimas per vidurio saugus ir tas žaidimas reikia pripažint buvo neblogas. Dėl pralaimėjimo aš kaltinčiau trenerį. Pirma, jei jau į gynybą atitraukė Radavičių, tai Gnedojų reikėjo palikt ant suolo ir centre statyt Mikuckį, atraminiais ir taip yra kam žaist. Antra, keista, kai likus 15 minučių, komandai pirmaujant, kai belieka apsigint ir stengtis vidurį aikštės palaikyt kamuolį, iš žaidimo išimami labiausiai tą kamuolį galintys palaikyt saugai Macola ir Koziuberda.

 15. 15 voleur 2008-10-27 19:52

  Jarmalavičius tai “šaunus“ “treneris“, be pergalės prieš šiaulius daugiau nieko ir neaplošė ir gali būti kad neiploš …

 16. 16 Varvalas 2008-10-27 20:17

  Atrodo, kad tuoj be darbo Vilniaus savivaldybėje (ten gali keistis valdžia) liks vienas trenerukas. Jis jau kažko dažnokai lankosi Marijampolėje, nors į Kybartus galėtų nuvažiuoti ir nestabtelėjęs. Neduok, Mahometai, jei jis čia sugalvos įsitaisyti vietoj Šiaulių “siaubo“. Žinau, kad to treneruko santykiai su marijampoliniais buvo blogi. Tai šiek tiek ramina.

 17. 17 Varvalas 2008-10-27 20:27

  Jeigu jau taip reikia šviežio kraujo gynyboje, tai tegul leidžia į aikštę po traumos atsigaunantį Tamašauską. Anas jau šiokios tokios patirties turi, nors Tauragėje atrodė geriau, negu Sūduvoje. Gal ir klystu dėl jo dabartinių sugebėjimų, nes skaičiau komentaruose r neigiamų atsiliepimų. Jo ir rankos trumpesnės …

 18. 18 kilas 2008-10-27 21:09

  niekas, del keitimu teisus. Jasaiti mete, kad padetu gintis, o Slavicka kad pabegiotu ant kontru. iseina, kad rungtyniu pabaigai treneris planavo kamuoli suduvos baudos aikstelej su pavieniais begimais link ekrano vartu. o zinant, kad ekranas ta dien daugiau per kampinius suduva erzino, tai ta iniciatyva atiduota ekranui su “per didele baime“. Macola gavo geltona, 90min seniai nesidrasko. bet galima buvo mesti Gardzijauska arba Keri. vienas yra savas tam stadione (kaip ir Luksiui su savais sekasi) kitas siaip naglas ir prilaiko kamuoli. matyt, keitimai buvo planuoti dar autobuse. lengva fantazuoti… tada pasirodo juodoji ranka su kryziuku ir pagrobia pergale:) joks treneris cia neapsaugotas

 19. 19 kilas 2008-10-27 21:13

  tas is Kybartu tai pirma diena gautu nuo Urbsio su Klevinsku po kankorezi. Nuo tada kai Algis Suduva provincijos ar kaimo komanda isvadino, Kleva pavijo, Urbsiui zvaigzdziu liga diagnozavo, taip abu ir sedo. gal jis koks burtininkas?

 20. 20 kilas 2008-10-27 21:19

  gerai dar kad netarstelejo, kad kojos abi kairios

 21. 21 Anonimas 2008-10-27 23:31

  Ziurint kartojima atrodo, kad Gnedojui dar pastangu reikejo ideti, kad ta kamuoli sugraibyti. Antra karta su ekranu tas pats. Negraziu minciu kyla.

 22. 22 ponas pop 2008-10-27 23:43

  ojetau. jau man beveik gaila gnedojaus – ilgai jis šį čempionatą prisimins. arba, tiksliau, ilgai jį jam primins. o beje, gal kas žinot ar sekmadienį marijampolės tv galiūnai iš šilutės ką nors parodys? ko tai abejoju, bet vis tiek klausiu…

 23. 25 kilas 2008-10-27 23:57

  Romanovas Gnedoju nupirks vasaros kainom (jam nuostolis didesnis nei suduvai) ir nematysim daugiau biciuko. padavines kamuolius vienam is jo klubu. tik klausimas kuriam, shkotijoj ar baltarusijoj

 24. 26 Varvalas 2008-10-28 00:18

  as manau, kad jau nupirko :) Veltui ir aš rankų nekilnočiau

 25. 27 Anonymous 2008-10-28 00:24

  Kartojime Gnedojus rodo kad ji stume. Issoki i ora ir gauni i nugara tai lygsvara keldamas rankas gaudai. Bet kad uz jo nieko nebuvo :))))))

 26. 28 varomalaus 2008-10-28 00:51

  Na baikit varyt ant jo. Ne vieta jam klube ir taškas.Tik ar atsiras tox kuris prisiims atsakomybę jį atleisti:), nes ir atsarginiams treneriams jau dega užpakaliai…

 27. 29 jotvingis 2008-10-28 02:18

  Per futbolas.lt laida kalbejo, kad gal Gnedojus veida prisidengt bande nuo kamuolio :)))

 28. 30 Anonymous 2008-10-28 09:40

  Nuotraukoj gerai matosi ka jis dengesi. Pabudo ir razosi ore

 29. 31 Anonymous 2008-10-28 10:43

  Meskit tą nuotrauką į Blogą. Rasim 10 skirtumų:

  1. Kamuolys skrenda per aukštai kad keltų pavojų.
  2. Gnydojus skrenda šonu į kamuolį, beveik nugara. Veidas nedalyvauja.
  3. Gnydojaus vardas Kazimieras.

  viskas aisku

 30. 32 restart 2008-10-28 11:34

  Na galimas variantas, kad kamuolys nuo ekraniečio galvos atšokęs pataikė į ranką, o stūmimas irgi galimas, nes priekyje esantis žaidėjas nugara atsiremia į Gnedojų. Ir nereikėtų taip “užlipti“ ant jauno žaidėjo, dar nespėjo susitupėt sūduvoj, o visi ekspertai jį žiauriai kritikuoja, nors klaidų periodas galimas visiems, tik gynėjų klaidos brangiai kainuoja, o jei ranka aikštės viduryje sužaistų saugas ar puolėjas , niekas net nepastebėtų. Kas liečia pirkimus ar pardavimus – žymiai lengviau keletą kartų nupjauti priešininką netoli baudos aikštelės ar net joje, nei išlaukt tokio trilerio , sužaidžiant ranka. Taip , kad samokslo teorijos čia neieškočiau…PEACE

 31. 33 Varvalas 2008-10-28 12:14

  visai nesvarbu nuo galvos ar nuo kojos pataike kamuolys i ta ranka. Kokio velnio reikia kelti rankas sokant i virsu? Jei kas nors Kaziuka ir stume, tai krintant instinktyviai rankos atsiduria mazdaug liemens lygyje. Iprato vaikis kazkada kilnoti rankas ir jau niekas nuo sito neatpratins. Nepatingejau paskaiciuoti (turiu rungtyniu irasus), kad per abejas rungtynes su Ekranu jis taip rankas kele 6 kartus (po 3 kiekvienose). Tai jau sistema. Aisku, jokios samokslo teorijos nera. Nuo 2006 m., kai Kaziuka kalbino FBK, ano zaidimo lygis nukrito iki pakeltu ranku lygio. Gales kitais metais diriguoti Gargzdu Bangoje.

 32. 34 Varvalas 2008-10-28 12:36

  Va, ir skandalas gali kilti. Kažkas (įtariu, kad FBK) pasiskundė federacijai dėl tyčinės Gnedojaus rankos. Apie tai jau rašoma spaudoje ir internete. Aš jokio kriminalo nematau, nes Kaziukas aikštėje ir saulę gali nukabinti.

 33. 35 kilas 2008-10-28 12:43

  siandien kalbejau su vienam mergycka, kuri “Tutoj“ dirba siuveja. sako is Suduvos nauja uzsakyma gavo. siuva kazkokio Gnedojaus maikona. pailgino rankoves ir ju galus kazkaip prie shortu nugaros pusej tvirtina. dar kazkokia “statybinių kranų“ reklama komponuoja..

 34. 36 kilas 2008-10-28 12:49

  jau Ugenskas, tai tikrai negesins sitokio atvejo. jam tai tik duok padegti ka nors. atvaziuos tuoj su melo detektorium i marijampole. shou tik prasideda

 35. 37 Varvalas 2008-10-28 12:56

  Paskutinė naujiena – Kaziukas žiemos sezonui pereina į Sūduvos krepšinio komandą. Formai palaikyti.

 36. 38 TV 2008-10-28 15:04

  http://fkekranas.lt/live_new/lt/tv/rungtynes/ekranas-2-1-suduva/

  nelabai isivaizduoju kaip pateisint ranku iskelima….

 37. 39 ponas pop 2008-10-28 16:00

  nu gal jau tikrai laikas baigt. klaida gynėjui neatleistina, tas tiesa. bet laikas eina ir žvalgytis atgal jau nebėra prasmės. dabar jau apie medkirčius iš pajūrio galvot reikia… o ten, spėju, aktualesnė bus kita šiuometinė sūduvos problema – ne klaidos gynyboje, o progų neišnaudojimas

 38. 40 Anonymous 2008-10-28 17:07

  Ponas Pop, dar tik dabar failiukas pasirode todel perziura tik prasideda :)

  Labai smagu ziureti kaip antram golui Galkeviciu praleidzia gynejas K.G. ir eina niekur

  Klaiki rungtyniu pabaiga. Ir neabejoju, kad Suduva imsis veiksmu del tokiu gynejo veiksmu. Pagyvensim pamatysim.

 39. 41 kalba Mikalda 2008-10-28 17:42

  A lygos likimas – „Žalgirio“ rankose
  2008-10-27 11:54

  Alfa.lt

  Vilniaus „Žalgiris“ gali sužlugdyti Lietuvos futbolo čempionatą. Finansinę krizę išgyvenančio legendinio klubo futbolininkai nusprendė boikotuoti likusias pirmenybių rungtynes. Nuo vasaros atlyginimų negaunantys žaidėjai praėjusį savaitgalį nežaidė rungtynių su Klaipėdos „Atlantu“. Jei sostinės ekipa sekmadienį nežais dvikovos su Vilniaus „Vėtra“, klubas gali būti pašalintas iš lygos ir taip pridaryti nemalonumų likusioms A lygos komandoms.

  Tokių kardinalių priemonių klubo žaidėjai ėmėsi dėl to, kad jau keletą mėnesių negauna atlyginimų. „Žalgiris“ negali pasiskolinti lėšų iš bankų, nes dabartiniam savininkui Vadimui Kastujevui, ir jo valdomoms įmonėms yra iškeltos bylos. V.Kastujevas yra įtariamas turto prievartavimu ir sulaikytas Maskvoje. Jo įmonių sąskaitos – areštuotos.

  Grės baudos

  Lietuvos futbolo federacijos drausmės komitetas trečiadienį svarstys „Žalgirio“ sprendimą neatvykti į rungtynes su Klaipėdos „Atlantu“. Pagal LFF varžybų nuostatus vilniečiams bus įskaitytas techninis pralaimėjimas rezultatu 0:3 ir turėtų būti skirta iki 5 tūkst. litų bauda. „Jei komanda ir antrą kartą neatvyks į čempionato rungtynes, tuomet jei grėstų didesnės sankcijos. Apie jas kol kas kalbėti yra anksti. Nenorėčiau spekuliuoti dar neįvykusiais dalykais“, – Alfa.lt sakė LFF drausmės komiteto atstovas Ričardas Zdančius.

  Jei vis dėlto Vilniaus „Žalgiris“ nežaistų antrų iš eilės čempionato rungtynių, klubui grėstų 10 tūkst. litų bauda ir pašalinimas iš lygos.

  Gali izoliuoti lygą

  Jei Vilniaus „Žalgiris“ dėl neatvykimo į sekančias A lygos čempionato rungtynes bus pašalintas iš lygos, šių metų pirmenybes baigs tik septyni šalies klubai. Pagal UEFA reikalavimus nacionaliniuose čempionatuose turi žaisti mažiausiai aštuoni klubai. Nesant tiek komandų, UEFA gali šalies klubus diskvalifikuoti iš kitų metų rengiamų jos turnyrų.

 40. 42 Varvalas 2008-10-28 18:31

  nėra tokių UEFA reikalavimų nacionaliniame čempionate žaisti ne mažiau aštuonioms komandoms. Esu labai gerai susipažinęs su šiais dokumentais, nes retkarčiais tenka iš to duoną valgyti. UEFA vieną kartą buvo išreiškusi vienai nykštukinei valstybei pageidavimą, kuris niekuo neįpareigoja.

 41. 43 ponas pop 2008-10-28 18:59

  tai tiek ir tos tragedijos (kalbu apie čempionatą, o ne apie žalgirio likimą). gaila tik to, jog šiais metais gausim vieneriom rungtynėm mažiau. netikiu, kad lff imsis kokių nors drąstiškų priemonių likus keliems turams iki pabaigos. tiesiog tyliai tyliai neleis kitais metais žalgiriui lošt A lygoj ir tiek. netikiu, kad gadintų europoje savo reputaciją skambiai diskvalifikuodami komandą tuomet, kai jau ir taip viskas baigiasi. šia prasme, žalgirio žaidėjai protestui pasirinko labai netinkamą laiką – kažkokio rezultato buvo galima tikėtis nebent pirmojoje šio skandalo stadijoje, kai tyliai jo užglaistyti nebūtų įmanoma. bet, jaučiu, apsigavo patikėję visokio plauko politikų priešrinkiminiais “rūpesčio liaudžiai“ demonstravimais.

 42. 44 voleur 2008-10-28 19:02

  Net pats Varanavičius minėjo kad nėra tokio reikalavimo dėl 8 komandų, tai tik pageidavimas, įsikando ir karksi nesamones.

 43. 45 ponas pop 2008-10-28 19:08

  beje, dubleriai taip pat ryžtingai seka pagrindinės komandos pėdomis – pirmaudami prieš ekraną 3:1, sugebėjo pralošt 3:5.

 44. 46 ponas pop 2008-10-28 19:13

  aš gal čia ir pavėluotai, bet tik dabar pasižiūrėjau reportažiuką ekrano tinklapyje…. tai antro įvarčio metu gnedojaus veiksmai man atrodo dar liūdnesni, nei tas nelaimingas pendelis….

 45. 47 Varvalas 2008-10-28 19:46

  ponas pop, bet tu dar pažiūrėk į tuos atvejus, kai Ekranas neįmušė įvarčio. Va, ten mūsų personažas dar gražiau atsiskleidė. Tyčia taip nesuloši – čia jau reikia ir talento :)

  Dubleriai antrajame kėlinyje jau neturėjo “spėkų“. Va, dar vartininką (tokį a la K.G.) antrajame kėlinyje išleido. Chebra gynime rodė tokius stebuklus, kad Ekranas kartais nerasdavo Sūduvos gynėjų ir nesuprasdavo, kad jau įvartį įmušė.
  Man iš Sūduvos pačiu šviesiausiu pasirodė Pedro, bet paskui ir anas užsimanė mušti įvarčius. Jei Pedro taip tobulės, tai po Visų Šventųjų pateks į Brazilijos rinktinę :)

 46. 48 restart 2008-10-28 21:16

  o kas dabar dublerius treniruoja?

 47. 49 Vox 2008-10-28 21:54

  Atrodo, kad daugelį “futbolo profesorių“ nuo grandinės paleido. Atrodo, kad tie “profesoriai“ tik Lietuvos futbolą temato. Taip, pirmas įvartis negeras. bet panašių klaidų ir net baisesnių padaro futbolo grandai. Ir niekas okiods isterikos nekelia. O ponas pop, kad ir peržiūrėjo reportažiuką, bet nieko nesuprato. Tai nupiešiu vaizdelį: po Radavičiuas pražangos kairiame krašte, Bička kelia link vartų, kamuolį Gnedojus numuša galva Jasaičiui. Jis tiksliai 7 m atstumu kamuolį perduoda Sasnauskui, kuris toliau siunčia į dešinį kraštą Saulėnui. Jis beveik netrukdomai pro Leimona kelia į baudos aikštelę, Gnedojus išmuša kamuolį galva į kreštą, nes viduryje pilna ekraniečių. Krašte kamuolys atitenka Bičkai, jį neskubėdamas pasitinka Radavičius. Bička kamuolį galėjo perduoti gana pavojingoje zonoje buvusiam Ranui arba duoti skersą link vartų. Netoli Galkevičiaus buvo Mikuckis, todėl Gnedojus pajudėjo link Rano. Perdavimas atliktas link vartų, Mikuckis signalizuoja, kad Galkevičius nuošalyje ir bando sutrukdyti. Jei Gnedojus nebūtų bandęs pridengti Rano, pavojus grėsė nemažesnis. Tad viską suversti vienam… Gražu, kad jus norite, kad jis būtų antžmogis, bet deaja…

 48. 50 Varvalas 2008-10-28 21:59

  Čia šiek tiek apie dublerių rungtynes – http://www.fkekranas.lt/index.php?lang=1&sid=255&tid=1221

 49. 51 P.Vanagas 2008-10-28 22:48

  Vox, pasivarginai pavardziu parasyti. Bet pirma karta gyvenime matau kaip 2metru gynejas-antzogis net korpusa pasuka, kad leisti jaunajam Galkeviciui eiti link vartu i pozicija uzdaryti skersa. Jei manai, kad gynejas estas buvo lygiavertej pozicijoj i kokia ejo Galkevicius, tai gal tada ir nesivargink atrasineti man. Prie viso dar suskaiciuok kiekvieno zaidejo judejimo greiti ir palygink su antzmogio peda. Pirma karta maciau taip judanti zaideja po klaidos. Paprastai jie atidirbineja su dviguba energija.

 50. 52 Varvalas 2008-10-28 23:18

  Jeigu gynėjo ginamoje zonoje yra du priešininkai, tai pirmiausiai siekiama uždengti tą, kuris yra arčiau vartų. Šiuo atveju personažas neuždengė nei vieno, nei kito, nes buvo mąstymo fazėje ir pėdino per vidurį tarp dviejų priešininkų. Antroji personažo klaida šiame epizode: dukart atmušė kamuolį į tą patį flangą, kuriame Bička su kitais nuolat kėlė vėjus.

 51. 53 ponas pop 2008-10-28 23:47

  beje – kas nespėjot pastebėti, štai čia galima pasikrauti visų šių rungtynių video: http://www.4shared.com/dir/2650524/a6ab33b7/sharing.html

 52. 54 ponas pop 2008-10-28 23:58

  O pas Futbolo analitiką yra šiokių tokių vaizdelių – http://futbolo.analitikas.lt/

 53. 55 P.Vanagas 2008-10-29 00:05

  Cia buvo Vox Populi ar Vox Die?

 54. 56 Virgis 2008-10-29 09:34

  Pirmam įvarčiui aišku pateisinimo nėra. Bet man keistoka buvo Mikuckio pozicija per II įvartį: vietoj to kad uždengtų šalia esantį Galkevičių(to manau tikėjosi ir Gnedojus, pasiimdamas kitą nesaugomą žaidėją) jis kelia rankas ir rodo teisėjui kad buvo nuošalė.Gal todėl jis ir neskubėjo prie Galkevičiaus.Klaidas analizuoti reikia. Bet kai pradedama tyčiotis , prieinama iki turgaus bobų lygio. Žaidėjai dar turės žaisti ir žaisti, žaidimas priklauso nuo daugelio aplinkybių, tame tarpe ir nuo mūsų palaikymo ar juodinimo.

 55. 57 ponas pop 2008-10-29 09:54

  Yra tiesos tame ką sakai, yra ir netiesos. antro įvarčio situacijoje galima kalbėti ir apie dažną šiais metais sūduvoje vidinį nesusikalbėjimą – ne vienas įvartis krito būtent po tokių situacijų, kai gynyboje esantys žmonės nesugebėdavo suderinti savo veiksmų ir, pvz., dviese puldavo daryti tą patį dalyką, arba priimdavo panašiai neteisingus sprendimus, kaip nutiko šį kartą.

  man rodos, toje situacijoje gnedojus bet kokiu atveju turėjo prižiūrėt savo zonos žmogų – pirmiausia – trukdyt jam užsiimt poziciją smūgiui. mikuckis į tą zoną tik įbėginėjo ir yra akivaizdu, kad aplinkybės jam ir teleido tik makaluotis galkevičiui už nugaros – galkevičiaus atžvilgiu jis buvo žymiai sudėtingesnėje padėtyje nei gnedojus momento pradžioje.

  todėl žymiai efektyviau būtų buvę, jei gnedojus vis tik būtų pasilikęs prie galkevičiaus, o tada mikuckiui nieko kito nebūtų likę, kaip judėti ten, kur nesėkmingai nujudėjo gnedojus. dabar gi praktiškai tarp sūduvos gynėjų įvyko susistumdymas, nes situacija išsivyniojo taip, kad abu judėjo jų padėčiai nenatūraliomis kryptimis.

  uch… jaučiu dar nė vienas sūduvos praleistas įvartis nebuvo taip išknebinėtas kaip šis:))) tik esmė ne žaidėjų kritikoje – esmė ta, kad komandoje eilinį kartą pritrūko susiklausymo ir susižaidimo. vadinasi, bet kokiu atveju, įvartį praleido ne gnedojus, o komanda. o kad tokios vaikiškos klaidos sezono pabaigoje tokio lygio komandai nelabai gražiai prie veido atrodo, tai į šią kompaniją aš dar ir pankratjevą su jarmalavičiumi įtraukčiau.

 56. 58 restart 2008-10-29 10:31

  ponas pop į tą kompaniją įtrauk ir tuos kas panko ir jarmalavičiaus rokiruotes atliko….šiaip ar taip komanda išbalansuota ir ne be vadovų kaltės….o važiavimas ant Gnedojaus tiesą sakant atrodo jau neskaniai

 57. 59 ponas pop 2008-10-29 11:01

  pritariu, laikas jau raukt šią temą. dar liko bent dvi rungtynės, reikia apie jas galvot.

 58. 60 ponas pop 2008-10-29 11:13

  tik dėl perdėtos kritikos aš per daug nepergyvenčiau – toks jau to futbolininko gyvenimas. visam pasaulį žmonės į klaidas ir sėkmes reaguoja panašiai – pernelyg egzaltuotai ir subjektyviai. tai tiesiog rodo, kad yra žmonių, kuriems komanda yra daugiau, nei sekmadienio popietės praleidimo alternatyva. manau, futbolininkai turėtų būti apsipratę su tokiom reakcijom ir pernelyg į plaučius neimti to, ką čia mes tauzijam.

 59. 61 Varvalas 2008-10-29 11:29

  ne apie parapijos nekaltų berniuko choro futbolo komandą kalbame. Mūsų kalbų į plaučius tegul neima (rūkymas – nesveikata), bet į galvą (ne į burną) – vertėtų.
  Tiesa, pačiu žaidimu ir tomis pačiomis klaidomis jau ne kartą buvo įrodyta, kad *neima*. Taigi, nuo šių monologų niekas nesikeitė ir nesikeis.

 60. 62 kilas 2008-10-29 13:43

  po pirmu 11m nepamenu nei vieno neigiamo komentaro (o gaila). po antro labai ieskant galima surasti koki epiteta bet ne kritika. po trecio atvejo (kur rankos is patrankos paleidziamos) atsiranda nepasitenkinimas, kuri bet kokiu atveju leido ant vienos rankos sutelpantys komentatoriai. labai kuklus rodikliai turint omeny ivykio svarba.

  pokalbiuose prie alaus esu girdejes kritika. tikra tokia :) kuri cia nera vartojama. tokia ziurovu kepta duona.

  tema baigta. bet tesini pasiulys pati suduva

 61. 63 axel 2008-10-29 20:51

  Prie antro yvarcio labai svarei prisidejo Radavicius ,nes dave laisvai daryti pasa y vartinyko aikstiale.Nors abu su priesinyku buvo baudos aikstelej kur negali laisvai zaisti varzovas ,buvo paliktas atstumas tarp jo ir varzovo ,daryk pasa nieks netrugdo kasbuvo tiksliai ir padaryta.o tada viska matet kas nutiko,bum ir yra.Taip kad nereikia cia kaltyti vien Kazio ir Tomo nes pirmiausia tai klaida padare to krasto gynejas.Dar buvo labai geri keitimai padaryti liamemu momenyo kai lieka 10m isimami vedantys zaidejai kurie palaiko kamuoly o yleidziami tie kurie sy sezona nelabai palosia.

 62. 64 Anonimas 2008-10-29 22:46

  yleidziami tie kurie sy sezona nelabai palosia. t.y. tie kur nelabai palaiko kamuolio

 63. 65 jotvingis 2008-10-30 21:23

  Ko nieks nesidziaugia fbk pergale, vetros pralaimejimu?..

 64. 66 restart 2008-10-30 23:04

  o ar tai ką nors keičia?????


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 406 hits