Vaizdai: turas po turo

Čia šiaip. Prisiminimui. Surankiojau kiek buvo ir kiek pavyko rasti Sūduvos rungtynių vaizdo įrašėlius. Daugiausia – iš futbolas.lt. Šis tas – iš priešininkų tinklapių. Deja, šiemet pačios Sūduvos tinklapyje video buvo velniškai mažai. Gaila, nes turint omeny, kad kone kiekvienas rungtynes televizija filmavo, buvo nesunkiai galima surinkt žymiai išsamesnes apžvalgas, nei darydavo kiti. Beje, atkreipkit dėmesį, kas galbūt šią informaciją praleidot, kad vis dar interneto platybėse guli du pilni rungtynių įrašai – su FBK namuose ir su Ekranu Panevėžyje.

O kad viskas neatrodytų taip nuobodžiai, į tarpus parankiojau jūsų pačių komentarų – po vieną kitą, kai būdavo kas nors pasakoma protingo ar juokingo (kalbos ir gramatikos netaisiau). Vienžo, tai yra nedidelė padėka visiems, kurie šį sezoną čia apsilankydavo ir kurių minčių šis blogas nelyg vampyras kartais pasiurbdavo.

<<<

1 turas: SŪDUVA 0:0 ŽALGIRIS. Pirmus tris turus jūsų nuolankus tarnas dar nebuvo sumislyjęs blogą užveist, tai nei aprašymų, nei jūsų komentarų, savaime suprantama, nebuvo. Atvirai pasakius, namų rungtynės su Ekranu apskritai tapo pirmosios, kurias gyvai pamačiau. Jau kai blogas gimė (o gimė jis po rungtynių su Vėtra Vilniuje), dar reikėjo laiko įsibėgėjimu ir jūsų patikėjimui, kad tai nėra vieno karto šūvis. Beje, ir futbolas.lt rungtynių apžvalgas tik nuo antro turo pradėjo naudot.

2 turas: FBK 3:0 SŪDUVA. Video.

3 turas: SŪDUVA 2:1 ŠILUTĖ. Įvarčiai: Kozyuberda, Willer.  Video.

4 turas: SŪDUVA 2:1 EKRANAS. Įvarčiai: Maciulevičius, Lukšys. Video.

5 turas: Vetra 3:0 SŪDUVA. Video.

6 turas: SŪDUVA 3:1 ATLANTAS. Įvarčiai: Lukšys, Maciulevičius, Božinovski. Video.

Jotvingis: Per daug palyginimų, suprantu kad nori kad idomiau skaityt butu, bet su murais azuolais, torpedos niurka, kojos susikoliečijimu, raudonuoju kirminu, pasu sarsalu ir pan.,- truputy lazda perlenkiai, kas per daug tas nesveika (atrode kartais taip, kad esi tas komentatorius, kuris per tangotv eurolygos varzybas komentoja:) )

7 turas: ŠIAULIAI 0:1 SŪDUVA. Įvartis: Lukšys. Video.

Kuzmičius: Tiesą pasakius pirmo kėlinio pradžioj kažkaip nekilo klausimas ar bus bankė. Kilo klausimas – kada bus bankė. Nes žaidime aiškiai dominavo Sūduva. Tik tiek, kad kažkaip eilinį kartą kamuolį bandė “įrident“ į vartus.

Varvalas: Macola nesiprašo vejamas iš aikštės, o atlieka kapitono pareigas ir aiškinasi su teisėjais, jų pagiriotus sprendimus. Peržiūrėjau įrašą ir kelis kartus aštresnes situacijas. Teisėjauta baisiai. Nė viena kortelė Sūduvai nebuvo parodyta už “nuopelnus“. Na, o apie Negreitą jau viska pasakiau pernai ir supraskime, kad jis ne pacanas ir žaisti puolėju jau neišmoks.

Rimvill: Iš kitos pusės žiūrint Negreitas per pirmą kėlinį priešininkų komandos gynėjus užliūliuoja, padaro juos statiškus o išleidus Povilą jau jie nesugeba persiorentuoti ir dažnai nespėja.

14 turas: ŽALGIRIS 0: 1 SŪDUVA.  Įvartis: Lukšys.

Varvalas: Vis galvoju – kodėl varžovai tiek daug kartų gauna galimybių skersuoti, mėtyti kamuolius į Sūduvos baudos aikštelę? Čia ir saugų didžiulė kaltė, nes kamuoliai skersuojami ne tik iš Sūduvos gynimo pozicijų … Turime atakuojančių saugų, turime žaidimą organizuojančių, bet neturime besiginančių saugų.

8 turas: SŪDUVA 1:0 ŠIAULIAI. Įvartis: Barevičius. Video.

9 turas: ATLANTAS 0:1 SŪDUVA. Įvartis: Maciulevičius. Video.

Pele: Mano Akimis zaidimas buvo tragiskas, suduva pergales nebuvo verta, pagirti galima Macola, ir Armanta. Mus isgelbejo galima sakyt Medinis Juska :)

10 turas: SŪDUVA 3:0 VĖTRA. Įvarčiai: Maciulevičius, Lukšys, Božinovski. Video.

Jotvingis: Reik tiketis, kad sios rungtynes nera isimtis ar trumpalaikis pakilimas. Tokia pergale nuteikia optimistiskai del Suduvos galimybiu siame sezone uzimti auksta vieta, galbut aukstesne nei pernai.

Nitro: Man atrodo Wileris jau po traumos pilnai pasveikęs. Tik Pankratjevas jam turbūt motyvaciją bando kelt neleisdamas į startą.

12 turas: SŪDUVA 1:1 ŠILUTĖ. Įvartis: Maciulevičius. Video.

Pupo: ai gal pamirstam sitas rungtynes kuo greiciau.. ir belaukdami fbk tikekimes kad suduvos zaidimas pasitaisys…

13 turas: SŪDUVA 0:0 FBK. Video ir Pilnas rungtynių įrašas.

Diletantas: einu i visas (kiek imanoma) suduvos rungtynes. smagu, kad suejo tiek zmoniu, bet kaip kele juoka ir gal net pykti girdimi apklink klausimai – o kokios spalvos Suduva? O kurie Suduvos vartai? ir topiskiausias, isgirstas is paneliu, stovejusiu greta – o jus uz Suduva balsuojat? (supraskit-sergat)…

Kilas: del man of the match pilnai pritariu – pirmam keliny Barevicius, antram Koziuberda. bet zinant kad su kaunu turim sausus vartus, tai siaip visi gynejai 4(1) vakar buvo verti sio “award’o“.

16 turas: FBK 1:0 SŪDUVA. Video.

Gugutis: Suduva atrode smarkiai geriau, net nesitikejau tokio sviezumo, ypac po tokios kovos Marijampolej. Po greito golo, galvojau palus psichologiskai, kaip jau kazkada siemet buvo, ir praleis dar ne viena. Nesu dar mates, kad Kaunas taip kada nors budu pasimetes ir kokios nors komandos dauzomas (Lietuvoje).

15 turas: SŪDUVA 1:1 ŽALGIRIS.  Įvartis: Girdzijauskas. Video.

Pupo: mano akimis tai varzybos buvo tokios pacios kaip su silute… jokio grozio, mazai ataku ir nemazai klaidu… jei kaunas ir velsas buvo pastoviai spaudziami, tik pritruko sekmes kad golas butu, tai cia net nebuvo progu tam golui ykalt…

Nitro: O kartai negali taip būt, kad Pakratjevas įtikėjo savo neklystamumu? Atėjęs į komandą pasodino brazilus ant suolo ir kol turėjo Maciulevičių laimėjo kelias varžybas. Macola gavo traumą, o ką padarė Pankratjevas? Į jo vietą aikštės viduryje pastatė senuką Barevičių, o Oliveirą išvis išbrokavo iš komandos…

Fulė: Liubinsko atsisakymas trenerio pareigų, sudarys puikias sąlygas šio straipsnelio komentatoriams pateikti savo kandidatūras į Lietuvos stratego vietą. Tik norisi priminti, iš blogo vyno, geras actas beišeina.

17 turas: SŪDUVA 4:0 ŠILUTĖ. Įvarčiai: Lukšys, Leimonas, Lukjanovs, Mikuckis. Video.

Niekas: Siaip kai ginasi susikaupe, tai per daug priekaistu nera Suduvos gynybai, Tas pats macas su Kaunu parode, kad gali puikiai gintis ir pasirinkt tinkamas pozicijas. Taciau kartais atrodo, kad zaidimas tiesiog sustoja, varzovai bega, o gynejai ziuri ir uz viso sito slypi gyneju begimas i puolima. Tada jie negali visada spaust priesininku ir megint antimt kamuoli, nes yra pavarge.

18 turas: SŪDUVA 0:0 EKRANAS. Video I ir Video II.

RnG: Lukjanovas geriau sezonui pasirengęs, nes ne “Sūduvoje“ rengėsi :)

Varvalas: Sūduva nejaučia naujosios aikštės perimetrų. Dažnai į baudos aikštelę skersuoti kamuoliai lekia per toli. Man atrodo, kad komandos žaidimą išbalansavo ir žaidimas naujoje aikštėje.

19 turas: VĖTRA 2:0 SŪDUVA. Video.

Varvalas: Išvada: Sūduva šįmet liks be medalių, nes pilnaverčiai nesukomplektavo komandos ir neturi jokios žaidimo strategijos. Dešimties puolėjų komandai – ne vieta tarp prizininkų.

Kilas: man asmeniskai du nesuderinami pasauliai 1.zalgirio filosofija, is kur Igoris atejo. jegos futbolas, einant tik ant rezultato. 2.ir suduvos bandytas techniskas, su daug perdavimu, kur vieta sudety randa ir “maziukai“ grajokai. ekranas kazka is tos operos operuoja. vetra su vencevicium tokio futbolo “grozio sieke“. vieni dirba, kiti kuria ir turi galimybe pajusti is to malonumo. Gabrys vis kartodavo, kad “turejo rungtynes ir ziurovams patikti..“. kazkam tusti zodziai, bet anas pasaulis net panasiai taip niekada nesako.

Kuzma: Sunku tuo patikėt, bet dar kart įsitikinom, kad ne visada stipresnis laimi. Kartais pakanka tik labiau stengtis, ir noras laimėt atsiperka… Pikta, kad tai VISADA įvyksta ne mums, o prieš mus.

20 turas: SŪDUVA 3 – 2 ATLANTAS. Įvarčiai: Lukšys, Lukjanov, Radavičius. Video.

Sknera: Kalbant apie žaidimo schemą, žaidėjų išdėstymą, jų veiksmus aikštėja kyla klausimas ar čia trenerio nurodymai ar žmogaus kuris neįkerta šio žaidimo smulkmenų, o kišasi. Žaidžiant su galingesne komanda, su austrais namuose, Sūduva žaidžia dviem puolėjais ir dviem vidurio saugais, o su Atlantu kuris vargingai atrodo, žaidžia vienu puolėju ir penkiais saugais be to dviem atraminiais – Jasaičiu ir Božinovskiu – kurie dubliuoja ir maišo vienas kitam.

Kilas: is viso be trenerio suduva suzaistu lygiai taip arba kiek geriau nei dabar. vakar matem to pavyzdi. keitimai isnaudoti, komanda gauna golu ir tik tada pabunda. toliau be didelio mokslo uzmeto chaotiskai aukstais kamuoliais atlanto pasimetusius gynejus ir pasiima 3 taskus. self-treneriai ar kazkaip pan. anglai tokius vadina.

11 turas EKRANAS 1:0 SŪDUVA. Video.

Varvalas: Apie nieką nieko ir negaliu papasakoti. Netikiu, kad žaidimas būtų geresnis, jei būtų vadovavęs Igoris. Aš jau pripratau prie tokio žaidimo, bet reikės pratintis ir prie dar prastesnio.

21 turas: SŪDUVA 3 – 0 ŠIAULIAI. Įvarčiai: Lukjanov, Maciulevičius, Lukšys. Video I ir Video II.  

Kilas: taip, siuo atveju rezultatas svarbiau uz zaidimo grozi / subjektyvuji. per savaite tris rungtynes “atlakstyti“ ir imusti tiek golu. cia didele svente. prisiminkim kiek per vasara krito golu.

22 turas: ŠIAULIAI 0:2 SŪDUVA. Įvarčiai: Lukšys, Lukjanov. Video I ir Video II.

Kampinio vėliavėlė: manau kad tik laimes siektiek jiems pritruko iki golo… tikrai galejo but ir net ne vienas… jei ne siauliu zaideju jaunas amzius ir patirties stoka tai suduvai galejo liudniau baigtis….

LFF taurė: SŪDUVA 7:2 ŠIAULIAI. Įvarčiai: Lukjanov – 3; Lukšys, Božinovskis, Mikuckis, Maciulevičius. Video I ir Video II.

23 turas: ATLANTAS  1:0 SŪDUVA. Video.

Varvalas: Tai didžiausia ne tik šių metų Sūduvos blogybė – pasyvių pozicijų užsiėmimas, vėlavimas, kontakto vengimas varžovų kontratakų metu. Pusė link baudos aikštelės skersuojamų kamuolių atitenka Sūduvos varžovams (normatyvinis vidurkis – 20%).

Rimvill: Po to treneris susimąstė ir vietoje Kėrio išleido Urbšį. Vėl labiau centro žaidėjas. Taip kad centre buvo pilna, o krašte trūkumas. Todėl visi kamuoliai antro kėlinio antroje pusėje buvo balionu mušami į priekį, kur Atlanto gynėjai lengvai juos surinkdavo.

24 turas: SŪDUVA 0:0 VĖTRA.

Varvalas: Daugiau ką nors keisti nėra galimybių, nes Švedkauskas supirko pavardes, bet ne žaidėjus pagal reikalingas pozicijas. Jeigu šįmet turėjome dešimt saugų, tai kitąmet įtariu, kad nupirks penkis kairiuosius ir tris centro vartininkus.

25 turas: EKRANAS 2:1 SŪDUVA. Įvartis: Lukšys. Video I ir Video II ir Pilnas rungtynių įrašas.

Kuzma: Apmaudu. Tikrai apmaudu pralaimėt varžybas, kurios buvo mūsų. Net ir tie, kurie teigia, kad antram kėliny buvo Ekrano persvara taip pat turėtų sutikt, kad toks sprendimas (atiduot iniciatyvą šeimininkams) vis tik buvo Sūduvos trenerių.

Kilas: yra zaideju kurie pavieniui gali laimeti rungtynes. tokiu buvo iskomplektuota is komandos del ambiciju (sezono vidury) ir ikomplektuotas toks kuris vienas gali palaidoti (nepatyres jaunuolis).

Niekas: Antra, keista, kai likus 15 minučių, komandai pirmaujant, kai belieka apsigint ir stengtis vidurį aikštės palaikyt kamuolį, iš žaidimo išimami labiausiai tą kamuolį galintys palaikyt saugai Macola ir Koziuberda.

Restart: o kas dabar dublerius treniruoja?

26 turas: ŠILUTĖ 1:2 SŪDUVA. Įvarčiai: Lukjanovs, Maciulevičius.

Vox: Šilutei šiandien nebuvo ko prarasti, todėl žaidė veržliai ir agresyviai, na o suduva vis demonstruoja tą sugebėjimą nepataikyti į vartus iš 2-3 metrų. Normaliai išnaudojus progas, galima buvo laimėti 4-1.

Kilas: man atrodo, blogiau yra suduvos bendra reputacija lt futbole. kaip pvz to – Kesmino komentarai, “suprask visa suduvos komanda ginasi ir zaidzia ant kontru“ (rungtynese kurios suduvai pavyko); arba Liubinsko atsiliepimai.

27 turas: SŪDUVA 1:2 FBK. Įvartis: Pedro. Video.

Lukas: O Kancleris siandien padare viska, kad suduva galetu laimeti. Deja, Suduva tuo nepasinaudojo.

Rimvill: norint kad Suduva pralostu, reikia pasalinti is aikstes priesininka.Toks senarijus jau buvo trijose rungtynese. Gaila, bet treneriu spraga.

Varvalas: Įvyko tai, kas ir turėjo įvykti – negali komanda, kurios gynyba yra Kruojos lygio (atsiprašau, šio klubo žaidėjų ir gerbėjų), A lygoje užimti prizinę vietą. Buvo matyti, kad šie gynėjai, kad ir kas juos betreniruotų, jau nebesugeba užsiimti tinkamas pozicijas į baudos aikštelę keliamo kamuolio metu.

Kuzmičius: off topic: kalbant apie Gabrį, kažkaip suskaudo mtant sėdint jį eilinio žiūrovo teisėmis. Gaila, panašu, kad jam lygaus dar reikės ilgai palaukt. Nors kadais negailėjau kritikos jam, dabar jau akivaizdu, kad be jo komandos nėra

28 turas: ŽALGIRIS : SŪDUVA. Na, komentarų čia jau ko gero tikrai nebus. O video – tikiuosi pakabės kurį laiką futbolas.lt pirmame puslapyje.

Finito.

2 Responses to “Vaizdai: turas po turo”


  1. 1 algiuz 2008-11-17 18:29

    Suduva i savo puslapi sudejo pilnus rungtyniu irasus?

  2. 2 algiuz 2008-11-17 18:30

    ne ta adresa uzdejau:D


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

  • 1 189 555 hits