Atostogos baigėsi – tegyvuoja atostogos!

Sveiki gyvi, gerbiamieji futbolo mėgėjai! Vyresnieji kolegos, manau, dar prisimena, jog tokiais žodžiais transliacijas kadaise pradėdavo legendiniai komentatoriai – Janiūnas ir Mundrys. Juokingai ir sovietiškai tas pasisveikinimas skamba, tačiau bent jau man jis yra įsėdęs giliai į pasąmonę. Tikiuosi, kad iš šventinio miego jau pabudote, didelių nuostolių nepatyrėte ir dėl krizės raudoti dar nepradėjote.

Štai ir baigėsi mano paties sau asmeniškai paskirtos atostogos. Jų metu futbolą sąmoningai išgujau iš kasdienybės – be poros nuobodžių Čempionų lygos rungtynių ir naujo lietuviško žurnalo apie futbolą pavartymo prie futbolo daugiau net neprisiliečiau. Kaip ir po bet kokių ilgesnių atostogų – sugrįžti nėra lengva. Deja, tinginystė – vienas svarbiausių žmogaus bruožų.

Atrodo, mūsų laukia labai įdomūs metai – jeigu ir anksčiau Lietuvos futbolo čempionatai būdavo pilni nežinomybių, paslapčių ir siurprizų, tačiau šiemetinis greičiausiai bus keistenybių karalius. Metai pasibaigė miglotomis šnekomis apie naujo čempionato formatą, apie mažėjančius komandų biudžetus ir apie seimo juokdarių svajones tuos biudžetus dar labiau sumažinti. Nieko konkretesnio neišgirdomi ir greičiausiai dar ne greitai išgirsime.

Išgirdome tik anų metų gandų patvirtinimą apie tai, kad krūva Sūduvos žaidėjų ieškos naujų komandų (kai kurių iš jų velniškai gaila). Pasielgta „saliamoniškai“ – kam sutartis baigėsi, tam ir sakom „viso gero“. Štai tokiais principais mes Marijampolėje komandas komplektuojame. Nagi, žiūrėsim, kuria prasme, anot trenerio, komandoje dubleriai pakeis Macolą ar Mikuckį. Pasitvirtino ir šnekos apie to paties trenerio išlikimą. Matyt, sutartis dar nesibaigė. Spėju, jis mus šiemet dar palinksmins – juk ko verta vien ši citata iš futbolas.lt: „Galbūt kur nors išvažiuosime vasario pabaigoje. Tai priklausys nuo finansų. Kita vertus, ne tik nuo jų – jei du pirmus turus planuojama žaisti maniežuose, kam mums ieškoti žolės, važinėti į Turkiją?“ . Tiesiog nuostabu. Iš tikro, treneri, ir kam gi futbolui ta žolė reikalinga? Vienžo, linksma. Ir kažko tai labiau juoktis nei pykti norisi. Ir taip metai bus nelengva. Neverta parintis.

Taigi, naująjį sezoną pradedu ramiai ir pernelyg neįsitempdamas. Praeitų metų pabaigoje turėjau daug planų – juos dėliojau iš įsibėgėjimo. Tačiau, pasirodė, įgyvendinti juos nėra taip paprasta. Dėl visokiausių ir objektyvių, ir subjektyvių priežasčių iš trijų dalių plano šiek tiek paklibinau tik vieną vienintelį. Žadėtų pasvarstymų apie Sūduvos identitetą teks palaukti. Teks palaukti ir dar keletos idėjų. Tačiau yra viena to plano dalis, kuria jau galiu pradėti dalintis ir su tamstomis.

Tarpas tarp sezonų – gera proga paskaityti apie futbolą knygučių ir filmų apie jį pažiūrėti. Nes skaityti ir žiūrėti yra ką. Tai štai – paskaičiau, pažiūrėjau, pagalvojau, klavišais pamakalavau ir jau nuo rytojaus savo mintimis su tamstomis pasidalinsiu. Dalinsiuos kurį laiką, gal net iki pat sezono pradžios. Sakykim, stengsiuos mesti bent po vieną tekstą per savaitę. Toks tas planas. Sakykim, stengsiuos, kad kiekvieną trečiadienį čia būtų ko naujo pasiskaityti. Aišku, jei įkvėpimo pakaks ir naujienų bus – parašysiu ir kitom dienom. Bet kad visiems būtų aišku, kada čia garantuotai ko nors naujo bus galima rasti – dar kartą pakartoju – naujo garantuotai bus trečiadieniais.

Tiek žinių kol kas. Laikykimės!

Reklama

10 Responses to “Atostogos baigėsi – tegyvuoja atostogos!”


 1. 1 Dalius 2009-01-07 02:57

  Sveikas sugrįžęs. Treneris, matyt, tik pirmiem 2 turam ruošiasi, tai kam ta žolė :)

 2. 2 zanaz 2009-01-07 03:23

  Kai jau viska busit perskaites – rekomenduoju knygute, labai pakeicia poziuri i futbola ir pinigus :)
  http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/184018101X/ref=sr_1_olp_1?ie=UTF8&s=books&qid=1231285141&sr=1-1

 3. 3 ponas pop 2009-01-07 11:19

  dėkui už rekomendaciją. dairiausi panašios, bet kai amazonėj išmeta dešimt, išsirinkti aklai nėra lengva:)

 4. 4 restart 2009-01-07 12:17

  Malonu vėl susitikti :) po teisybei, tai šitas tarpsezonis jau pabodo be futbolo, tai nors debatuose pavyksta naujienų alkį numalšit

 5. 5 Liapota 2009-01-07 15:12

  Sveikas sugrizes, ponas :)
  Manau Mikucki ir Macola dubleriai pakeis ta prasme, kad kitos komandos ir gi dubleriais remsisi, gal isskyrus Ekrana, kuris atrodo nelabai ka keicia ir is dalie Kauna ar Atlanta (Klp visada remiasi perspektyviu jaunimu+FBK legionieriais, o siemet remsis ir FBK dubleriais) Nao bet taciau cia tik speliones, viskas paaiskes, kaip visada – kai bus zaidziamas pirmas turas. Nes siemet pagal draugiskas manau apskritai nieko nesuprasim :)

 6. 6 Kapsas 2009-01-07 16:25

  Buk pasveikintas ponas pop,be taves buvo niuroka,kaip visada lauksim tavo issamiu rasiniu ir minciu isdestymo. Nao bet taciau!!! :)))

 7. 7 sknera 2009-01-07 16:54

  Valio, ledai pajudėjo,nes Sūduvos tinklalapis, kaip ir Žalgirio merdi, matyt jiems futbolo reikalai mažiausia rūpi.

 8. 8 playmaker-is 2009-01-07 17:51

  Tikra teisybė, tarpsezonis niūrus pasitaikė, o ateinantis sezonas visiškai neprognozuojamas kol kas. Gali būti, kad šiemet Sūduvos gretose blizgės tik galimos ateities futbolo žvaigždes. Azarto žaidime ir intrigos bendrai neabejotinai bus daugiau, kokybiško futbolo vargu bau. Šiuo metu rinkoje turėtų po truputi rastis pakankamai didelė pasiūla aukšto lygio žaidėjų dėl visiems suprantamų priežaščių. Neabejotinai jų pagal galimybes pasirankios ir Sūduva. Įdomu bus stebėti komplektaciją. O prie Jarmalos žodžių nėra ko kabinėtis ir daryti skubotų išvadų. Jo pareiškimai, manau, tėra žodžių žaismas. Jis puikiai supranta, kad “žolės“ stovykloms lėšų nebus, bet tai jau nebus taip skausminga kaip ankščiau, nes yra maniežas. Bet kokiu atveju visiems gerų emocijų naujame sezone.

 9. 9 axsel 2009-01-07 21:56

  gaila Mikuckio l. geras zaidejas reikejo bet kokia kaina laikyt

 10. 10 zanaz 2009-01-09 18:41

  uz poros savaiciu vaziuosiu i Lietuva galiu atvezt, emaila turetum matyt:)


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,737 hits
Reklama