Sesija su FBK

Taigi, rytoj mūsų laukia keistoka rytinio futbolo sesija – 11 val. lošia pagrindinės komandos, o 13 val. – dubleriai. Stebinantis planas, juolab, kad apskritai sunku įsivaizduoti, kas šiemet yra tie Sūduvos dubleriai. Yra kaip yra, toks jau buvo komandos planas, o mums belieka prie jo taikytis.

Jei pirmosios čia aprašytos rungtynės su Tauru buvo iš tikro pirmas kamuolio paspardymas, po kurio išvadas daryti nėra labai korektiška, tai rytojaus rungtynės leis tas išvadas daryti žymiai objektyviau. Praėjo pora savaičių, per jas sužaistos, berods, dar trejos rungtynės – pralošta 1:6 Ekranui, sužaista 1:1 su Vėtra ir 4:0 laimėta prieš suvalkiečius iš Lenkijos. Vienžo, jau bus sąžininga iš komandos ir iš trenerio tikėtis bent jau užuominos apie tą strategiją ir taktiką, kuris bus naudojama artėjančiame sezone.

Galim pasidžiaugt, kad kol kas komandoje išlieka bent keletas pernykščio pagrindo žmonių, kurie – ir stebėtis tuo neverta – pamažu ima groti pirmu smuiku. Be abejo, pirmiausia omeny turiu Radavičių, kuris, kiek galėjau suprasti, yra šiemetinės komandos lyderis. Bent jau įvarčius lenkų suvalkiečiams mušė puikius. Tik dar negalim šimtu procentų tikėtis, kad jis komandoje išliks iki pat sezono pabaigos. Smagu ir tai, kad ir tarp vakarykščių dublerių yra vienas kitas optimizmą keliantis žmogus. Tarp jų akivaizdus lyderis yra Brunas Biskys.

Buvo šiokių tokių žinių ir apie tai, kur suka tie, su kuriais šiemet sutartys nebuvo pratęstos. Jasaitis – į Kazachstaną, Lukjanovs – į Skonto, Mikuckis – lyg ir į Nalčiko Spartaką. Greičiausiai nenutiks taip, kaip čia buvo viltasi, kad Tomas neras klubo ir galų gale grįš į Sūduvą. Iš kitos pusės, kažkas jau pastebėjo su komanda besitreniruojantį Giedrių Klevinską.

O žvelgiant į lietuviško futbolo orbitą apskritai, krizės paranoja lyg ir nurimo. Komandos pamažu rengiasi būsimam čempionatui, žaidžia draugiškas rungtynes, renka komandas – žodžiu, vyksta įprastinis darbas. Vienintelis riebus klaustukas – Vilniaus Žalgiris, tačiau kažin ar vertėjo tikėtis ko nors operatyvesnio tos komandos problemų sprendimo.

Ir dar vienas dalykas. Jau tapo akivaizdu, kokį didžiulį privalumą Sūduva gavo kartu su nauju maniežu. Ko gero Sūduva šiemet yra vienintelė komanda, galinti treniruotis ramiai ir pilnavertiškai. Aišku, kai kurios komandos naudojasi tam pačiam tikslui Marijampolės maniežu, tačiau viena yra treniruotis kitame mieste, kita – namuose. Taip kad galim tik dar kartą pasidžiaugti tuo, kad pernai šį projektą pavyko iki galo sėkmingai nuvesti. Nors ir buvo svarstančių, kad geriau būtų padoresnę komandą turėti nei naują stadioną, tačiau jau dabar aišku, kad kompleksas buvo didžiulė investicija į ateitį. Lyg ir akivaizdus dalykas, tačiau tik ne Lietuvoje, kur statoma po vieną stadioną per dvidešimt metų.

9 Responses to “Sesija su FBK”


 1. 1 rimvill 2009-01-23 13:56

  FBK Kaunas Marijampoleje treniruojasi kaip ir Suduva, kiekviena diena, todel rytdienos rungtynes bus istikruju idomios, nes salygas pasiruosimui abi komandos turi vienodas
  Sklando gandai kad G.Klevinskas jau ryt zais komandos pagrinde
  Pasistengsiu buti rytdienos varzybose ir padaryti keleta fotkiu,kurias imesiu i ponas pop el.pasta
  P.S.
  Jau yra numatytos 2009-02-07 draugiskos rungtynes su FK Siauliai

 2. 2 ponas pop 2009-01-23 16:02

  yr šansų, kad ryt būsiu ir aš pats.

 3. 3 nitro 2009-01-23 17:46

  Mes laimėsim, mes jėga
  Nugalėsim, bet kada!
  Mums net Kaunas nebėda
  Patvarkysim jį kaip visada :)

 4. 4 ponas pop 2009-01-23 18:39

  :) ko tai nepamenu to “kaip visada“:)

 5. 5 Varvalas 2009-01-23 20:27

  Nemanau, Ponas Pop, kad Jarmalavičius jau turėtų triūbinti apie komandos strategiją ir taktiką būsimajame čempionate. Anksti. Net iš tikrų trenerių to negirdėjome (na, Urbonas, kažką pašnekėjo, kad pernykščiai pasiekimai įpareigoja ir la la la, ir la la la. Mūsiškis, imituojantis trenerį, apie “strategijas“ nieko nepasakys nei prieš Velykas, nei per Kalėdas, nes jam – amžinos Žolinės.

 6. 6 Kapsas 2009-01-23 20:53

  Cia reiskia,kad jis pastoviai apsirukes? :))) O as maniau,kad jis kaip treneris prastas,o pasirodo,kad ikrites ir narkotiku liuna. :)))

 7. 7 siek tiek zinantis 2009-01-24 01:17

  gali buti kad kita savaite i komanda gris koziuberda….galimybe didesne nei 50 %….nors cia tik kalbos tokios, bus matyt kiek tiesos….o del ryt zaidimo kas cia zino, komanda tik penktadieniais kamuoli paliecia, vien fizines treniruotes, kazin ar ka gero pamatysit….

 8. 8 :) 2009-01-24 03:01

  Idomu ar Šamas už FBK jau žais? :)
  O reagujant i citata “O žvelgiant į lietuviško futbolo orbitą apskritai, krizės paranoja lyg ir nurimo“, kai paskaitai futbolas.lt kokiose zabludyškese lietuviai “dalyvauja perziurose“ tai koktu darosi…

 9. 9 timbuktu 2009-01-24 21:14

  ponas pop Lukjanovs visa laika kol zaide uz Suduva buvo latviu nuosavybe !!!!!!!!!!!!!!!!!


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 189 342 hits