SŪDUVA 2:0 VĖTRA

papildymas: taigi, ponuliai, Sūduva toliau įtartinai laimi. Ir toliau įvarčius Sūduvai muša Urbšys ir Brokas. Paplokim ir pasidžiaukim – tikiuosi, žaidimas komandoje pamažu užverda. Klaustukų kyla apie Radavičių, kurio jau ne pirmose rungtynėse aikštėje nebuvo. O broliukai Biskiai, kurie parašus ant sutarčių neseniai padėjo? Lyg ir girdėjau, kad vienas brolis Lietuvos rinktinėje treniruojasi. Gal kitas taip pat ten?

>>>

Keistas tas penktadienis gavosi. Žiauriai neramius jausmus keliantis. Naujienų nors vežimu vežk. Ir nors daugumą tų naujienų buvo galima prognozuoti jau seniai, jų patvirtinimas vis tiek vandenį sudrumstė.

Gerai. Pirmiausia apie savus reikalus. Krūvelę naujienų pažėrė oficialus FK Sūduvos tinklapis. Pirmiausia – ir apie tai jau kalbėta – šeštadienį, vidudienį Sūduva loš su Vėtra. Ir nors tai galėjo būti paskutinės draugiškos rungtynės prieš čempionatą, taip vis tik nenutiks. Kaip ir buvo galima tikėtis, per savaitę sudėlioti tvarkaraštį nebuvo realu, o ir licencijavimo procedūras baigti likus savaitei iki numatytos čempionatos datos yra tiesiog nesuvokiama. Nors užmuškit, nesuprantu, kodėl viso to negalima anksčiau padaryti – pavyzdžiui, vasario mėnesį. Et, nėra ką čia daug ir kalbėt, vis viena niekas čia nepasikeis.

Antra, buvo ištraukti LFF taurės burtai, kurie buvo Sūduvai puikūs. Sūduvos varžovas bus šiemet vėl į Šilutę grįžusi Šilutė. Kažin ar šis klubas bus mūsiškiams rimtas priešininkai. Kaip bebūtų, bus lošiamos dvejos rungtynės – Marijampolėje balandžio 8 dieną, Šilutėje – balandžio 22. Abi dienos yra trečiadieniai.

Mane stebina kas kita. Čempionato pradžia numatyta balandžio 5 dieną, sekmadienį. Tai reiškia, kad per 8 dienas Sūduvai teks sulošti 3 rungtynes (du savaitgaliai čempionatui, ir vienas savaitės vidurys taurei). Ar reikėjo tokios skubos? Nejaugi nebuvo galima pirmųjų taurės rungtynės padaryti anksčiau, dar kovą? Et. Ir čia nėra ką daug kalbėt. Yra kaip yra.

Trečia smagi, nors ir keistoka naujiena yra apie trijų Marijampolės trenerių stažuotes. Audrius Ramonas ir Andrius Larčenka važiuos į Angliją (į Fulhamą), o Donatas Vencevičius – į Varšuvos Legia. Žinia smagi, nes rodo ne tik tai, kad komandos valdžia rimčiau žiūri į trenerių darbą, bet ir tai, kad dar turi tam tikrų finansinių rezervų. O nustebino mane ir vėl laikas. Įsivaizduoju, kad tokios kelionės planuojamos ne per kelias dienas. Ir kodėl trenerių dvi savaites trunkančios kelionės yra rengiamos prieš pat čempionato pradžią, kai, atrodytų, treneriai kaip bitutės turėtų suktis ruošdami komandą jau visai ant nosies kabančiam čempionatui. Lauke vienu kariu belieka Jarmalavičius. Iš kitos pusės, į stažuotes išvažiuojančių trenerių sąstatas iš esmės rodo ir tai, ką už komandos vairo ateityje mato komandos vadai.

>>>

Ir paskutinė – liūdniausia žinia. Kaip ir buvo galima tikėtis, čempionate nebeliko Vilniaus Žalgirio. Man dėl to yra baisiai liūdna. Ir ne tik dėl paties Žalgirio. Žalgiris buvo ir bus – tiesiog šiuo metu yra komandai jos istorijos beviltiškas tarpsnis. Tačiau visi puikiai žinome, kad ne vienas klubas pasaulyje panašiai smigdavo ir vėl pakildavo. Žodžiu, Žalgiris atsigaus, dėl to nė abejoti nereikia. Tačiau Žalgirio istorija yra geriausias simbolis absurdų ir chaoso, kuris Lietuvos futbole vyksta nuo pat nepriklausomybės laikų. Ir kada visa tai baigsis?

Kitas svarbus klausimas – ar teisingai klubų atstovai / vadovai pasielgė, nesutikdami į lygą priimti ką tik įkurto alternatyvaus Žalgirio. Kaip aš pats balsuočiau, jei man tektų tokį sprendimą priimt? Atvirai pasakius, nežinau. Formaliai žiūrit, naujasis klubas greičiausiai turėjo problemų. Juk negali per kelias dienas naują klubą sukurt. Tik, manau, niekas iš balsavusių į formalias priežastis nežiūrėjo. Galų gale, taisyklės ir yra tam, kad jas kartais būtų galima sulaužyti. Ko tai man jaučiasi, kad mūsų klubų vadai tiesiog nusprendė, kad jiems yra „nelygis“ būti čempionate kartu su komanda, kurią pristato treneris ir ultrų atstovas. Ne tas socialinis rangas, o mūsų klubų vadai, spėju, labai gerai apie save galvoja. Manau, Kastujevas jiems žymiai geresnė partija – kad ir koks neaiškus tas veikėjas būtų, vis viena jis – to paties socialinio sluoksnio veikėjas. Vienžo, savas.  

Man taip pat nesuprantama lygos tolerancija ankstesnio Žalgirio pasiuntiniams. Kad ir kaip bežiūrėtum, jie yra amoralūs žmonės ir prasti futbolo verslininkai (čia labai švelniai tariant). Ir lyga bei federacija jų turėjo kuo griežčiau klausti apie daugelį mėnesių žaidėjams nemokamus pinigus ir planą skoloms padengti, o ne klausytis kalbų apie „vagiamus“ futbolininkus. Tuo tarpu lygos ir lff sprendimas nepriimti naujojo Žalgirio į lygą, iš esmės buvo štai tokia žinia – Žalgirio futbolininkai ir treneris yra lochai, kad šitiek treniravosi ir žaidė nemokamai. Jiems jau seniai reikėjo išsivaikščioti ir susirasti kitus klubus. Nemokėti žaidėjams atlyginimų yra visai normalu. Tiesiog sunku įsivaizduoti, kaip visiškai pinigų negaunančią komandą pavyko išlaikyti tokį ilgą laiko tarpą.

Šios žinios pranešėjai (lyga ir lff) norėjo perduoti, kad Žalgirio futbolininkai galėjo ramiai išsiskirstyti dar praeito sezono pabaigoje (kai neatvyko žaisti su Atlantu). Jie nė trupučio neatsižvelgė į tai, kad pernai tik žaidėjų ir trenerio pastangomis toji komanda nesugriovė čempionato. Nes klubo savininkams tai mažiausiai rūpėjo.

Tačiau šie metai į Lietuvos futbolo istoriją įeis ne tik kaip metai be Žalgirio aukščiausioje Lietuvos lygoje. Jie istorijon pateks ir dėl kolei kas precedento Lietuvoje neturėjusio komandos ir jos gerbėjų bendradarbiavimo. Nors apie Pietų IV vaidmenį šioje istorijoje mes galime spręsti tik iš viešumoje pasirodančių nuotrupų, tačiau faktas, kad jie dalyvavo daug ir aktyviai. Galim tik palinkėti, kad ir kiti Lietuvos klubai kada nors turėtų gerbėjus, kurie moka ne tik tribūnos ošti, bet ir konkrečius darbus komandos labui daryti.

Reklama

73 Responses to “SŪDUVA 2:0 VĖTRA”


 1. 1 Ovidijus 2009-03-07 07:38

  Trumpas Pataisymas . Vyks Ramonas su Larcenka ne i Fulhama , o i Londona :) Burtai geri Suduvai Nuskilo :)

 2. 2 Rulis 2009-03-07 08:05

  Na cia musiek mes prisidejom kai preita karta uzbanbejom kad musiskiai trenerei nevazoja y kursus ? :D uzteko gerai pabanbet ir se tau kad nori du y londona venas y varsava :P kat tik daugau jie po tos kursus vazinetos.o kas lietsia Zalgirio tragedija tai mano nomone visi 7 klubai pasielge keuliskai kaip tikri parsai ,nekaip negalu suprasti kaip galiejo like klubai palaikyti ta prostitute drektoria ? Kaip ta k.rwa dar drysta aiskinti kad Cepas su P4 voge zaidejus ? Ir isvis tokiu zmoniu kaip Zalgiro TRENERIS jautsiu nekur nei su ziburiu nerasi kaip ir P4 aktyveusiu ultru ,sitek zmones aukojosi o ta k.rwa apkaltino vagyste ,kazin kaip manot kas butu jei mes visu klubu fanai ir siaip Zalgiri palaikantis zmogai kol dar nevelu susirinktumem prie fedaratcijos bustines ir gera skandala sukeltumem ? Gal padetu a? Kaip mislijat ?

 3. 3 UCCM 2009-03-07 10:38

  Na tu Ruli gali but bent jau ramus tuo, kad Tauras vienintelis nepasisake pries.

 4. 4 Varvalas 2009-03-07 11:20

  Man sunku kalbėti Žalgirio tema, nes pats jame žaidžiau, o vakar ir Kaune teko dalyvauti. Naujasis Žalgiris buvo nepriimtas dėl šių priežasčių:

  1.Federacijos viduje yra nesutarimų.
  2.Visai neaiškios naujojo klubo finansinėės galimybės; toks Žalgiris galėjo ir vasaros nesulaukti.
  3.Klubų atstovai nepritarė, nes bijo ne Žalgirio stiprumo, o laukia pigios “mėsos“. Na, ir 4 rungtynes sutaupytų.
  4.Vieno Vilniaus vaikų “klubelio“ grasinimas teismais – jo vaikai pernai irgi nepraėjo “komisijos“. Tai bene pati rimčiausia priežastis.

  Dabar yra galvojama, kaip naują kūrinį įkišti į antrąją pagal pajėgumą lygą – teisiškai tam nėra jokio pagrindo. Meoficialiai pasiūlyta jungtis prie klubo, turinčio licenciją
  , o kitais metais persivadinti, kad ir Žalgiris 1410 …

 5. 5 Rambynas 2009-03-07 12:05

  žalgiris per paskutinius 15 metų palaipsniui ėjo prie šios situacijos. jiems nerūpėjo Vilnius. juos turėjo mylėti už istoriją. jiems turėjo atnešti pinigų ant padėklo, šie juos paims su šlove ir plojimais. jiems miestas turi paremontuoti stadioną, net tunelį žaidėjams įrengi patiems tingu. jie neieško rėmėjų nes tai darbas. rėmėjai pas juos turi ateiti. net tada kai klubas kritinėje situacijoje jie laukia rėmėjo. interneto svetainę atsidarė paskutiniai. suprask, apie juos ir taip privalo kiti parašyti. toki laikai baigėsi prieš 20 metų. pas kitus klubus tokių laikų net nebuvo. ir jūs sakote, kad federacija turi toliau toleruoti šitą laisvę? už ką? istorija negali tapti našta kitiems klubams ar lygai.

  ponio pop paaiškinu, kodėl federacija negali daryti bispridielų lygoj (imu atitinkamą leksiką tamstos), nes jie rizikuoja visos lygos gerove. t.y. jei abejotinas vakar sukurtas būrelis nepatemps sezono. žinai kas tada nutinka? o gi nelieka sportiniu principo. tik burtai. vienos komandos praradnda taškus su dar gyva komanda, o kitos juos gauna, pagal tos dienos vegetuojančio klubo nuotaikas. taip buvo su Vilniumi. laimė jie savo bėdą padalino į dvi lygias sezono dalis. kitas atvejis Visagino Inter. vieni įmuša 7 golus, kiti 0:0 tamposi, o pas trečius net nevažiuoja.

  niekaip neįsivaizduoju, kad taip galėtų nutikti Ekranui. jie yra gyva veikianti miesto legenda. atvira miestiečiams, pažangi ir skirianti realybę nuo istorijos ar iliuzijų. žalgirį šiuo atveju padalinčiau į dvi skirtingas epochas. legenda ir post factum

 6. 6 Rambynas 2009-03-07 12:10

  vakar sakiau futbolas.lt, bet pasikartosiu, kad nereikia gailėti vieno sezono. šie metai gali duoti daugiau, nei 5 metai šiaip atgrajinti lygoj. žinoma, tik tada kaip per tuos metus dirbi, realiai įvertinęs sutuaciją.

 7. 7 UCCM 2009-03-07 14:06

  Juokdariai jus ir tiek. Jeigu nekenciate Zalgirio, taip ir sakykite. O ne apie itartinus burelius kalbekite. Kazkaip burelis patempe 8 menesius. O dabar dar ir tam tikrus popieriukus turejo apie finansus. Tik ne vienam ssirinkimo dalyviui tai nerupejo. Ar reikejo atsinesti cemodana pinigu ir parodyti ji? Laukiatre, kols Dudoniene su Sleziene uzsivilks zalioai balta uniforma ir isbegs i aikste pirmoje ar dar bet kurioje lygoje? Tai laukite tyliai, zmoniu nejuokindami.

 8. 8 Niekas 2009-03-07 14:46

  Niekas cia to zalgirio neignoruoja. Tik yra taisykles ir reikia ju laikytis. Kas cia butu jei isimtis pradetu daryt,atsirastu ir daugiau gudruciu. Beto naujas zalgiris kazin ar pateike kokias garantijas,kad neatsitiks kaip ir su senuoju. Ar zaidejai neissilakstys,juk jiem irgi uzdirbt reik. Supranta visi,kad situacija neeiline ir nepavydi niekas.

 9. 9 Rulis 2009-03-07 15:19

  Nieka,va sakai pateikti garantijas ? Na tarkim pernai pidaras veronikos vyras pateike garantijas kad Zalgiris turies tiek ir tiek pinigu ,kas gavosi visi matot ,taipat ir siemet visu klubu tos garantijos yra sudo vertos subankrutos UB ir FBK liks be algu ,nustos paskutinei bulbasai masinas pirkti Tauragei ir zurek Tauras pradies portceloti zaidejus .netikiu kad vakar visi 7 klubai buvo atsinesia limonus ir davie litaurui perskaitsioti ! va Ingvaras buvo tame soblos joblos susirinkime ,ar matei Ingvarai maisus prikimstus bapkiu ? Tokius garantinius rastus kuriu reikalauja nfka as butsiau is lenkijos uz buteli parvezes betkokiai komandai.sakykit kaip norit bet vakar klubai su Zalgiriu pasielge negarbingai man tai baisei ydomu kas buvo viso to initcijatorius ? Manau kad vis delto geras kipisas prie lff kontoros praverstu ?

 10. 10 axsel 2009-03-07 17:06

  vienas Biskys rinktinej kitas turi trauma ,isversta ciurna.

 11. 11 Niekas 2009-03-07 17:52

  Normalus tas sprendimas. Jeigu atsitikto tai atsitiko, visiem galejo. Abejoju ar butu tiek diskusiju ,jei Zalgirioj vietoj butu kokia Silute ir butu klausimas del jos islikimo. Taip didi komanda buvo, bet taisykles galioja visiem.Tam ir yra licenzijavimas,kad butu kazkokia atrama, ir a lyga skirtusi(?) nuo megeju lygos,kurioj susirenka kas nori, kaip kam patogu,be jokiu isipareigojimu.

 12. 12 suvalkas 2009-03-07 18:00

  gal apie Zalgiri uzteks jau cia :) o kas liecia Radavciu jis serga , o vienas is biskiu traumuotas yra,

 13. 13 Rambynas 2009-03-07 18:18

  Žalgirio vadovybės piramidė: 1.Kastujevas. 2.jo Žmona. 3.Ūsonienė. dar galima įmesti 4-5.Ingavrą su Čepu. kaip galima padėti tokiai piramidei? tokių kuriozių negalėjo net užgimti.. ypač rimtam klube. neapykanta čia ne prie ko. tiesiog Žalgiris galėjęs būtų (privalėjęs) pavyzdiu Lietuvos futbole tapo tuo kas yra. ir jį mylėti sunku. kaip ir neapkesti reikalinga priežastis. psio, tema baigta. pas mus geriau patylėti, nei mokytis iš klaidų.

 14. 14 pele 2009-03-07 18:23

  pon pop -vienas pataisymas trenerių stažuotėje buvo ir treneris Dvareckas, rodos Maskvoje, o tai ne klubo nuopelnas, nes jie nė susapnuoti to nesugebėtų, bet tai yra stažuotės pagal rekalavimus treneriams, kurie lanko kursus kategorijai gauti, nekiškime čia klubo. Kas liečia žalgirio likimą, tai aš nesistebiu,nes ta linkme viskas vyko jau 10 metų, (kada klubą valdo vienas žmogus) vėliau ar ankščiau jis išnyksta,tai ne pirmas ir ne paskutinis atvejis, po šio sezono bus ir daugiau pretendentų negauti licenzijų.

 15. 15 vardas 2009-03-07 19:53

  Sveiki, ka galit pasakyt apie latvi Abramenko, zaidusi Suduvoj? Pas Taura i perziura atvaziavo. Dekui.

 16. 16 vardas 2009-03-07 20:28

  Atrodo nebus latvio Taure. Nebereikia komentaru :)

 17. 17 playmaker-is 2009-03-07 22:02

  Pritariu pele, tikrai taip. Dėl Ramono ir Lario stažuotės klubas ne po delu, tai ne Sūduvos iniciatyva. Kiek žinau kelionė už savo babkes, priėmimas pagal susitarimą Fulhamo. Anyway, džiugu už Andrių ir Audrių.

 18. 18 ponas pop 2009-03-07 22:15

  va tai tau:) kadangi info radau oficialiam sūduvos tinklapy, tai net neabejojau, kad čia klubo iniciatyva. be reikalo visą tiesą atskleidėt:)) o tai jau buvo bepradėjusi gimti tokia labai jau maloni viltis apie tai, kad ten kažkas iš esmės ėmė keistis:)

 19. 19 pele 2009-03-08 14:09

  ponas pop keistis gali tik blogą pusę, bet ne į gerą, nedėk daug vilčių.

 20. 20 axsel 2009-03-08 14:17

  peliuk nebuk pesimistas o optimistas .tiesa tavo draugas Skroblas sutarty jau turi ar ne .

 21. 21 pele 2009-03-08 20:40

  girdėjau, kad pirmas rungtynes Sūduva žaidžia su Atlantu tai vėl Vaciui nervus sugadins, Skroblas geriausias dešnys gynėjas Lietuvoje ir neturės sutarties.

 22. 22 ponas pop 2009-03-08 21:49

  pele – o tai gal dar žinai ir kur žais?

 23. 23 Tikrasis Pele ( Ovidijus ) 2009-03-09 09:38

  Man idomu kas mano nicka pasisavino ?

  Skroblas pasirase kontrakta su Suduva Murauskas sake :)
  Tik idomu kodel oficialus puslapis tyli

 24. 25 rimvill 2009-03-09 10:33

  o taip pat p. Murausko interviu

 25. 27 Nuotrupa is Murausko kalbos su Liubsiu apie Zalgiryv 2009-03-09 16:41

  Nuotrupa is Murausko kalbos su Liubsiu apie Zalgiry: “atvaziuosim zaist jei valgyt duosit..“ cia speju praejusio sezono Zalgierieciu pasakymas. Kalbejo apie tai, kad nieko gero ir sito naujadaro nebus.

 26. 28 UCCM 2009-03-09 17:59

  Matyt Murauskas valgyt nedave, tai taskus ateme. Del to ir pyksta dabar, Kastujevus palaiko… Liubsys irgi valgyt nedave, tai pries sezono gala gavo ir tik uzkulisinemis veiklomis istempe trecia vieta…

 27. 29 Kuzma 2009-03-09 19:19

  nuotrupai 16:41
  tas posakis “atvažiuosim žaist jei valgyt duosit“ tikrai yra iš tikros istorijos, tačiau apie Visagino Interą. Nespėliok, jei nežinai

 28. 30 pradeda atsibosti 2009-03-09 19:24

  UCCM, Murauskas Kastujevus palaiko? Ponuli jausk saiką. 2003 Žalgiris turėjo būti išmestas iš A lygos. bet federacijos federalai o gal eks-žalgiriečiai juos ištempė. Nori, kad visada jus kažkas temptų?

 29. 31 UCCM 2009-03-09 21:38

  Is tiesu pradeda atsibosti. Aiskinu – visi klubai puikiai palaike Dudoniene, o jus tuo niekaip netikite. Ar nesiejate, ponuli, jos su Kastujevu? Nepamenu, mielasis ponuli, kad Zalgiris butu kada nors uzemes tokia vieta, kad turetu palikti A lyga. Ar Jus pamenate? O jeigu kalbama apie tuos streikus komandoje, tai ar ne patys klubai (tame tarpe ir Suduva, nes kiek pamenu kaip tik su ja rungtynes ir buvo po tu isgarsejusiu ivykiu) sutiko, kad Zalgiris uzbaigtu cempionata? Aisku ir ne be federacijos. Neteigiu to, kad tai buvo padaryta idant futbolininkai nepasijustu per daug reiksmingi ir kad ivykiai nepasikartotu kituose klubuose, bet.. kodel tureciau ir neigti?

 30. 32 pradeda atsibosti 2009-03-09 21:56

  Sieti Murauską su Kastujevo politika būtų smugis žemiau juosmens. Už sutartas ar mainomas rungtynes kitose šalyse komanda šalinama iš lygos. Kas galėtų paneigti, kad 2003 Žalgiriui išėjus pailsėti žemyn, Kastujevas net nebūtų susidomėjęs jūsų komanda? Ir patektų į idėjinių žmonių rankas. Bent tokių kaip Murauskas… Tiesa, Kastujevas kaltas labiausia tuo, kad dėl jo Žalgiris kietai krito ant užpakalio. o klupinėjo jau ne vieni metai. nebijokit pažvelgti realybei į akis ir nereiks kaltinti septyniasdešimtpenkateilių detalių

 31. 33 UCCM 2009-03-09 22:46

  O jei, mielasis apie sutartas ir mainomas, tai bijau, kad Lietuvoje A lygoj tektu zaisti SFL klubams…

 32. 34 ponas pop 2009-03-09 22:47

  nemanau, kad dabar yra laikas aiškintis kas ir kaip buvo 2003. ne tame esmė šioje istorijoje. lygiai taip pat nematau prasmės aiškintis, kuris iš lietuviško nepriklausomybės futbolo veikėjų yra “mažiau purvinas“. veikėjai ateina ir išeina, o klubai – lieka. praeina dešimt metų ir niekas veikėjų neprisimena.

  klubo bankrotas yra liūdniausia, kas ant mūsų futbolo padangės gali nutikti. netgi vfc gaila, ką jau kalbėti apie žalgirį. tai gal bent trumpam pamirškim penkių metų senumo nuoskaudas ir istorijas? niekaip nesuprantu, kodėl pikčiausi ginčai kyla kaip tik tuomet, kai bent jau iš lt futbolo gerbėjų labiausiai vienybės ir susipratimo norėtųsi?

 33. 35 kampinio_veliavele 2009-03-10 02:22

  lrt pradeda daryt savo archyvus prieinamus eiliniams mirtingiesiems. eikit y
  http://fondas.lrt.lt/Media/Search.aspx ir paieskoj rasykit FUTBOL

  kokybe neyspudinga bet vistiek galesit nusikelt y tuos laikus kai bilietas y rinktines varzybas kainavo 10 lt :)

 34. 36 jotvingis 2009-03-10 10:16

  Bet neblogai atrodo Sūduva per paskutines paskutiniąsias draugiškas varžybas, jaunimas neblogai žaidžia, puolimas neblogas. Skroblas stebina, ramstis ne tik gynyboj, bet ir atakose. Tik tokios smulkmenos kaip Skinderio ginčiai su G.Slavicku aikštėj – nedžiugina. Giedriukas nemėgsta kaip jį pamokina ar pabara.. :) Šių kelių varžybų Sūduva mane net galbūt labiau džiugina, nei praeitų metų Sūduva.
  Tik kyla klausimas kaip dar laikosi Sūduva su dabartiniais rėmėjais, statyboms jau p***, tarptautiniai pervežimai irgi stoja, savivaldybė taupyt pradėjo. Iš kur Murauskas šiuo metu ima litus klubui?.. Ar liko dar europinių lėšų nuo stadiono, ar prisijungė koks naujas rėmėjas, ar turi santaupų dar Sumeda ir viliamasi, kad statybų verslas greit ant kojų atsistos, o gal gaus porą daugiabučių Kapsuke renovuot?.. Manau šis sezonas bus išbandymas Sūduvai ir kitiems klubams.

 35. 37 kampinio_veliavele 2009-03-10 10:19

  tai daba statybinikai, tiek budsava, tiek mavista, metasi y baltarusija atomines miesteli statyt tai pinigu turetu turet :) neprazus :)

 36. 38 Is kapsuko 2009-03-10 12:56

  Sumedoj, isleisti nemokamu chebra:)

 37. 39 nitro 2009-03-10 15:05

  Tai gal dar sulauksim naujienu del kokio naujo pagrindinio remejo. Ir gal jis nebutinai is Marijampoles.

 38. 40 diletantas 2009-03-10 15:18

  tam “is kapsuko“- nemalk shudo ir neskleisk ereziju (apie nemokamas atostogas).Murauskas gal ir ‘zaidzia’ su futbolo komanda ir jos zaidejais kokius tai zaidimus, bet imones darbuotuoju jis neskriaudzia ir negasdina nemokamomis atostogomis ir pan.jei kas ir yra darbuotoju nenaudai, tai tik krizes deka…cia buvo offtopic’as, bet nesusivaldziau, kai nesamonias kazkas pliurpia.
  sekmes visiems.

 39. 41 nitro 2009-03-10 16:23

  Siaip galeciau klubui permesti 2proc pajamu. Bet ar jie duos rekvizitus?

 40. 42 rimvill 2009-03-10 16:27

  komandoje neliks vieno banditėlio – Kėrio

 41. 43 diletantas 2009-03-10 16:40

  rimwill, jo jau nera geros dvi savaites…

 42. 44 kampinio_veliavele 2009-03-10 16:44

  jau pries alyti beroc Brokas lose su Kerio futbolke ir siaip jau senokai jo nematyt… matyt baigesi jo karjera suduvoj.. arba isvis profesionaliame futbole :)

  nitro pritariu del 2%. pats anadien buvau pagalvojes apie tai tik kad suduva jokiu uzuominu neduoda apie tai. gal nedauk lituku nubyretu nuo manes, bet gal kox vienas bucas iseitu :) o jei ne tai turbut tex naujaji zalgiri paremt…

 43. 45 hmz 2009-03-10 17:29

  diletantas ir Is kapsuko is dalies abudu esat teisus del sumedos ;)Is kapsuko dar tikrai nera visi paleisti nemokamu atostogu bet kad pradedama paleidinet po truputi tai taip yra ir sumedos padetis isties sunki siuo metu bet manau menesio dvieju begyje viskas turetu stot i savo vietas vel ;)diletantas teisus del murausko kad stengiasi kiek gali bet juk visi zinom koks metas siuo metu yra…..sorry uz off topic

 44. 46 ponas pop 2009-03-10 17:30

  nagi čia įdomią temą apie tuos du proc išvystėt. šiaip tai puiki mintis. aišku, gaila kad tą sugalvoja patys fanai, o ne klubas.

  tuo, kad prezidento firma tvirtai stovi – irgi galim tik džiaugtis. ir tas džiaugsmas dvigubas, gal net trigubas:)) viena, tai reiškia, kad reikalai muraukso neblogi. antra – geri murausko reikalai, ko gero šiuo metu reiškia ir gerus sūduvos reikalus. trečia – jei šiandieninėje situacijoje statybos firma neblogai laikosi, vadinasi jos vadovai neblogai vadovauja.

  o gal kas ten biš daugiau apie kėrį galit pridėt??? kažkaip kiek čia buvo pasitaikę apie tą žaidėją komentarų, kokie tai negatyvūs jie visi būdavo… nors prieš pora metų, kai jis ėmė rodytis pagrinde, lyg ir perspektyvokas atrodė.

 45. 47 ponas pop 2009-03-10 17:33

  nu jo – žingsnis po žingsnio ir visa tiesa paaiškėja:) bet kokiu atveju – tai nėra off topikas. nuo šito off topiko galbūt visas sezonas priklauso:)

 46. 48 griezhtas 2009-03-10 17:52

  Del deklaracijos tai praeitais metais uzpildymui uzteko sitokiu rekvizitu. Siemet formoj nori ir banko saskaitos, nu bet kol kas uzpildziau ir be saskaitos…

  Marijampolės futbolo klubas ,,Sūduva“
  P.Armino g.27, Marijampolė
  Į/k.: 151445590

 47. 49 Varvalas 2009-03-10 18:28

  Apie Kėrį kaip apie asmenį dabar kalbėti būtų neetiška. O apie jo žaidimo lygį jau rašiau pernai. Žaidė – nuliui su minusu. Gal kažkada ir atrodė perspektyviu, bet jau pernai jį reikėjo mesti iš komandos, o ne velnias žino ko laukti – jam jau ne tik futbolas rūpėjo.

 48. 50 rimvill 2009-03-10 21:14

  Ne į tema bet geras filmas apie futbolo chuliganus Green Street Hooligans 2 – 2009 metų

 49. 51 axsel 2009-03-10 22:21

  jau yra linkomanijos torentuos kur rusu kalba

 50. 52 Kuzma 2009-03-11 01:11

  dėl to paties ne į temą – peržiūrėjau ir neradau nieko bendra nei su sirgaliais, nei su futbolu

 51. 53 Tv 2009-03-11 09:51

  Del 2 proc. tai futbolo klubui cia tik kapeikos kaip kazkas sake vieni bucai iseina, be to marijampolej niekas mokesciu nemoka dauguma juodai varo tai nera is kur tu 2proc. paimt tai ir nevygdo tokiu akciju. Geriau fanus paremkit jiem ta parama bus zymiai naudingesne ir ryskesne

  http://www.suduvossakalai.net/2pr.htm

 52. 54 ponas pop 2009-03-11 11:49

  ech, blemba, marijampoliečiai jūs marijampoliečiai… kapeikos sakai. gal ir kapeikos, bet žmogaus sprendimas atiduoti savo uždirbtus pinigus klubui vertas žymiai daugiau. aš ne tik kad klubo vietoj tokį veiksmą padaryčiau, bet ir gražiai tiems žmonėms atsidėkočiau – pvz., padovanočiau po spalvotą komandos fotkę su parašais, arba visus pakviesčiau su komanda nusifotkint stadione – yra daugybė praktiškai nieko nekainuojančių būdų savo gerbėjus pagerbt.

  kapeikos sakai… o tai kam tada ima pinigus už draugiškas rungtynes??? ten juk irgi tos pačios kapeikos. dar mažesnės. bet, matyt, šiemet kiekviena kapeika bus reikšminga.

 53. 55 jotvingis 2009-03-11 12:51

  Visiskai pritariu, svarbu ne tos kapeikos (nors kapeika po kapeikos ir rublis gaunasi :) ), bet paciu marijampolieciu prisidejimas prie klubo veiklos, jausmas, kad esi komandos dalis. Nors lengva man kalbet, kai pats nedirbu :)

 54. 56 griezhtas 2009-03-11 18:37

  na primeciau, kad apsiforminusio ant minimumo tie 2% gaunasi ~ 40lt, man tie 2% gavosi ~ 300 lt, tai galima imt, kad vidutiniskai suduvos fanai turi po 100lt kiekvienas.
  Varzybose vidutiniskai buna 2000 ziurovu, tai jei visi fanai pervestu savo “asaras“ gautusi 200 tukst.lt, o tai du labai padorus zaidejai arba visu vaiku komandu metinis biudzetas…

  ir siaip is tavo kisenes nieko paimti nereikia ir pats darbas uzima max. 5 minutes

 55. 57 nitro 2009-03-11 19:16

  http://bc.lrytas.lt

  Pz pz pz… Net cia praso tu 2 proc..

 56. 58 hmz 2009-03-12 14:15

  suduvos puslapy jau pranesta apie sio savaitgalio varzybas
  kovo 14d. (šeštadienis)
  13:00 FBK Kaunas – Vilniaus “Vėtra“
  15:00 FK “Sūduva“ – Vilniaus “Žalgiris“

 57. 59 ponas pop 2009-03-12 15:36

  oba, geras. gražu, sakyčiau su žalgiriu šiuo metu lošt.

 58. 60 jotvingis 2009-03-12 15:59

  Būt neblogai kad, chebra, dažniau ateitumėt palaikyt savo komandos. O dar šį savaitgalį VMFD žalgiris atvažiuoja. Nu ir kas kad draugiškos, kaip SS puslapį skaičiau vienam veikėjui čempionų lyga (ar Premier) svarbesnė nei Sūduvos draugiškos… Pamatysim kaip ta VMFD atrodo, spėju P4 desantas bus nemažas, tai aniems nereikia nusileist, kad nesijaustų kaip namuose :) , O ir Sūduva paskutinėse varžybose neblogai atrodo, kapeikas savo atneštumėm, gal būt per vienas varžybas ne vienam, o abiem Biskiukams mėnesio algas surinktumėm :) Tai gi pirmyn šeštadienį į stadioną, sunkmečiu reikia palaikyt ir savo komandą!
  Gavosi kaip reklaminė žinutė, bet panašiai ir norėjau parašyt :)

 59. 61 Keberiokst 2009-03-12 17:28

  Jotvingi, neiškraipyk faktų. Nesąmones kalbi. Ten buvo tik pasiūlymas dėl dainos, kurį atmetė. Be to, tas žmogus tiesiogiai ir nesakė, kad jam kažkas svarbiau už S0duvą ir pan, kaip tu čia mus nušvietei. Ir dar pabrėžtinai “SS puslapį“.
  Ir chebra ateina į visas rungtynes, nepaisant, ar tai draugiškos rungtynes, ar ne. Paskutiniu metu ir dainuoja, šlifuoja naujas dainas ir t.t. Nežinau, ar dėl to “atėjimo“ buvo skirta SS, bet…Norint kažką teisti, reikia turėt už, ką teisti.

 60. 62 jotvingis 2009-03-12 19:58

  Taip nesamones kalbu, jei keliose pirmose draugiškose jusu negirdejau, vadinasi kurcias buvau, per paskutines ketverias tikrai idealiai atstovejot. O del to veikejo pasiskaityk pats ka jis sake ir kaip skambejo. Bet komentaras buvo ne tik SS skirtas, o daugiau tiems kurie i tuos 2-3 šimtus neįsiskaičiavo ir kartais dvejoja ateit i rungtynes. Nieko nepuolu ir nekaltinu, o tik raginu :)

 61. 63 vaskis 2009-03-12 20:59

  Baik juokus jotvingi, is nieko darai problemas, ten viskas mano ironiskai pasakyta ir tikrai neiskeiciau Sūduvos i ManU :D, negalejau varyt i draugiskas del kitu priezasciu ;)

 62. 64 laurenz 2009-03-12 21:20

  Off topic gaunasi, ten buvo rašyta nerimtai su humoru, o kas liečia lankomumą, tai jau kai sezonas artėja gal pradės rinktis jau žmonės ir į draugiškas…

 63. 65 nagerai 2009-03-12 21:54

  išvada: pižonai fanų humoro nesupranta

 64. 66 ponas pop 2009-03-12 23:27

  anudavai be pižonų chebra gerai? bo tuoj įjungsiu cenzūros mašiną:))

 65. 67 hmz 2009-03-13 00:41

  ponas pop kartais gal ir reiktu cenzuros,taciau si karta manau kad ne ;)vienas is pasakymu buvo kreipiamas tiesiai prie ss;) bet juk ar jie nebuvo visose sio sezono varzybose?nes kiek maciau visose jie budavo ;)nesvarbu kad is pradziu nestovejo savo palaikymo vietose bet manau tai visiskai suprantama nes dar tik pasirengimas vyksta ;)ir jotvingis gerai kad bandai pritraukt zmones kad ateitu palaikyt komandos taciau man idomu kaip tu supranti komandos palaikyma ;)

 66. 68 UCCM 2009-03-13 01:06

  Nebijokit, didelio P4 desanto but nesiruosia. Vienas kitas atvaziuos i draugiskas.
  Beje pas jus dar ima pinigus uz iejima? Nes kai buvau su Ventspiliu mace, tai neeme.

 67. 69 ponas pop 2009-03-13 02:49

  jama pinigus, jama, nors ir aš pats senokai buvau. spėju, kad susirenka, kai žaidžia sūduva – nes, natūraliai, į kitas nelabai daug žmonių beužsuka.

 68. 70 jotvingis 2009-03-13 07:31

  To vaskis atsiprašau už kaltinimus, tiesiog iki galo neįsiskaičiau. Tiesiog nevirškinu žmonių kurie domisi užsienietišku futbolu, o nesidomi vietiniu, kuris pagal juos ne lygis.
  To nagerai, man “svarbi“ tavo nuomone apie mane. Tik drįsčiau pataisyt tavo išvada: Marijampolėj net pižonai tokio humoro nesupranta :))
  To hmz, materialiai ir morališkai :)

 69. 71 kampinio_veliavele 2009-03-13 11:52

  UCCM, jama da pinigus y Suduvos varzybas. jei nenori moket atlek 1 val y Kauno varzybas ir yejes nemokamai sedek iki 5 val :)

 70. 72 veganas 2009-03-13 12:53

  “nevirškinu žmonių kurie domisi užsienietišku futbolu“

  gal tu vegetaras? koks kam skirtumas kas kuo domisi, gyvenkime draugiškai

 71. 73 nagerai 2009-03-13 22:33

  Jotvingi atsiprašau, nepriimk asmeniškai ;) off topic’as :)


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,737 hits
Reklama