Laukiam: Sūduva – Šiauliai

Štai toks simbolinis vaizdelis iš FBK taurės rungtynių su Tauru. Aistros aprimo, beliko srėbti tai, kas buvo privirta prieš čempionatą. Tikslaus šio vaizdo šaltinio nustatyti nepavyko, kaip suprantu ji vienaip ar kitaip susijusi su laikraščiu "15 min".

Štai toks simbolinis vaizdelis iš FBK taurės rungtynių su Tauru. Aistros aprimo, beliko srėbti tai, kas buvo privirta prieš čempionatą. Tikslaus šio vaizdo šaltinio nustatyti nepavyko, kaip suprantu ji vienaip ar kitaip susijusi su laikraščiu "15 min".

[nuoroda į pateiktą fotografiją]

Kaip kažkas kažkur pastebėjo su šiokia tokia ironija – susitinka šiandieniniai A lygos lyderiai. Juokai juokais, bet yra kaip yra. Nelabai suprantu, kodėl turėtume jausti nepilnavertiškumo kompleksą dėl to, kad kažkas dėl niekam nesuprantamų užgaidų nutempė lietuvišką futbolą žemyn. O mūsų komandai reikia žaisti ir reikia laimėti. Ko gero šiemet kaip niekada iš kiekvienų rungtynių bus laukiama tik pergalės. Na, išskyrus gal tik keturis pasivaikščiojimus su Ekranu. Iš kitos pusės, vienas kitas kluptelėjimas, koks tą patį Ekraną ištiko praeitame ture, greičiausiai didesnės įtakos komandos vietai galutinėje čempionato lentelėje taip pat neturės. Taigi, reikia atsipalaiduoti ir lošti be didesnės įtampos.

Rimtesnis išbandymas laukia kitą savaitę, kai Sūduvai teks dar kartą suremti ragus su Šilutės „Atlantu“. Taip kad su Šiauliais žaidžiant svarbu racionaliai eikvoti jėgas, neprisirinkti kortelių bei traumų ir galvoti ne tik apie šias rungtynes, bet ir apie kitą savaitę. Jokių žinių apie dabartinę komandos sveikatos būklę lyg ir nebuvo (pamenu, berods Skroblas buvo traumuotas).

Žmonės kalba, kad Marijampolėje greituoju būdu bus pastatytos laikinos tribūnos ir vietų skaičius bus padidintas iki kokių 6000. Žmonės kalba, kad šis projektas yra LFF iniciatyva, skirta Lietuvos rinktinės rungtynėms su Rumunija, kurios Marijampolėje vyks birželio 6 dieną. Kadangi kol kas apie tai kalba tik žmonės ir labai sausau kai kurie federacijos veikėjai, mėginau gauti išsamesnės informacijos oficialiuoju keliu. Deja, LFF ryšių su visuomene (tai yra „ryšių su mumis“) departamentas tyli. Ech, nesiseka man tie oficialieji keliai kolei kas… Gal ir nieko nuostabaus – juk čia tik blogas. Vienžo, skaitykite laikraščius.

O futbolas.lt puse lūpų pranešė apie tai, kad Barevičius komandos ieško. Ir neranda. Ir Mikuckis neranda. Ir Macola ten kažką galvoja… Gal jei į LFF finalą prasibraut pavyks ir Sūduva apie ką nors pagalvos???

Kažkoks mistinis tekstukas gavosi. Tegul. Gaila tik, kad iki Marijampolės šį savaitgalį nenukeliausiu. Taip kad reportažų teks apie rungtynes teks ieškoti komentaruose. Aišku, jų bus ženkliai daugiau, nei po rungtynių Tauragėje. O ko daugiau bereikia? Tik pergalės rytoj.

Reklama

33 Responses to “Laukiam: Sūduva – Šiauliai”


 1. 1 zanaz 2009-04-17 14:20

  Gi labai rimtas dede Kvedaras futbolas.lt apie tuos 6000 pabylojo. Kitavetus su rumunais uz pusantro men tai “greituoju budu“ gal ir nestatys, nors siaip LABAI neprosal butu isbandyt tas tribunas is anksto, tiksliau minios judejima ir valdyma, bo zinom kas daros prie D&G kai “netiketai“ tauta gausiau susirenka:)

 2. 2 ponas pop 2009-04-17 17:24

  tie šeši tūkstančiai marijampolės stadione buvo per atidarymą. aišku, minia buvo vieninga ir draugiška nusiteikusi, smarkiau nei įprastinėse futbolo varžybose atskiesta moterų bei vaikų, tačiau kaži kokio chaoso nelabai jautėsi, nors organizacijos (turiu omeny minos valdyma) buvo nulis. manau, pakaktų suorganizuot valandą iki rungtynių kokią pramogą, kad didesnė dalis žmonių ateitų į stadioną anksčiau ir likus dešimt min iki pradžios nekiltų susitumdymų prie vartų.

 3. 3 hmz 2009-04-17 21:12

  ponas pop tom tribunom dbr ruosiamos konstrukcijos ir greitu laiku jau turetu prasidet tribunu statymas ;)

 4. 4 rimvill 2009-04-17 22:32

  ir jos liks stadione t.y. jos nebus skirtos tik rungtynem su Rumunija. Cia is patikimu saltiniu (kaip sako zurnalistai: redakcijai pavardes zinomos)

 5. 5 jotvingis 2009-04-17 23:13

  Daugiau tuščių vietų per A lygos varžybas…

 6. 6 Favoritas 2009-04-18 17:10

  Sveikinu su pergale!
  Rungtyniu nemaciau, bet sprendziant is rezultato galima pasakyti tiek: stai ir suzaidem su tikraja A lygos komanda. Sunkios rungtynes turejo buti, 1:0 ir tai ivartis po 11m baudinio.
  Kaip visada laukiam issamiu komentaru, tu kurie gyvai rungtynes mate stadione :)

 7. 7 Tadasas 2009-04-18 17:30

  Nu taip zaidziancio G. Slavicko nebuvau mates. Labai geras varzybas suzaide.

 8. 8 axsel 2009-04-18 17:32

  Pendialy dave uz dyka o zaidimas tai nuvyle labai jau stovint nori aplost kitaip sakant zaidimo jokio labai truksta ciantria gero zaidimo organizatoriaus.Ir dar jai siaulei butu tureja daugiau laimes runktyniu galia tai rezultatas galejo buti ir kitoks.Ir dar stadijonia maciau senai matyta suduvos zaideja is Brazilijos tai Otavijo Braga . Gal koki brazila mums atvias .

 9. 9 Mr. Paolo 2009-04-18 17:48

  zaidimas labi nuvyle,rezultatas neatspindi realybes. tik noriu pasakyti jei taip ir toliau zais(t.y. nezais) kai kurie suduvos zaidejai(Radavucius,Gardzijauskas,Luksys) tuoj bus liudnos pasekmes! Galiu iskisrti tik keleta zaideju siose rungtynese G.Slavickas ir Urbsys, nors pastarajam nelabaisekesi,bet pas ji buvo noras ir pastangos zaidimui. Labai gaila,kad musu treneris ar valdzia nepasitiki musu jaunimu ir tik juokina pries zmones isleisdami paskutine minute!Geda! Taip jaunimas nieko ir neirodys!manau vertetu Broka ir Bisky isleiti bent po puse kelinio kaip minimum,kad ir pries vadinama 1 lygos komanda,kad igautu pasitikejimo, o gal net ir parodytu,kad jie yra verti daugiau nei sios komandos SENBUVIAI. Ir dar pabaigai noreciau pridurti, gal but ir paciam treneriui,manau jis cia paskaito, kad GARDZIJAUSKAS – MIRES! Jis nepabega! RADAVICIUS – TINGINYS!!!

 10. 10 kampinio_veliavele 2009-04-18 17:55

  turejo baiktis ne 1:0, 0:1 siauliu naudai. lusksys pendeli uzdirbo uz nieka ir da geltona turejo gaut uz vaidyba, o pendeli siauliu naudai turejo duot 99%. nusivyliau suduva, atrode apgailetinai…

 11. 11 Tadasas 2009-04-18 18:06

  nu siaip ten tempe Luksi, manau tikrai buvo baudinys. O Luksys maladiec, kad dar ir nugriuvo neblogai.

 12. 12 axsel 2009-04-18 18:12

  pritariu mr PAOLO

 13. 13 axsel 2009-04-18 18:16

  DAR BUVO TOPINE TEISEJU BRIGADA TIKRA KOMIADIJA TOKIEM DAUGIAU PRIE FUTBOLO ISVIS ARTYTIS TURI BUTI UZDRAUSTA

 14. 14 As 2009-04-18 19:13

  Suprantama kodel taip aikstej waiksciojo. Treciadieniui jegas taupe. O siauliai jei nesugebejo ymust sitaip zaidzianciai suduvai, tai siauliu zaidimas nuo pernai nepagerejo…

 15. 15 nitro 2009-04-18 19:54

  Tai, kad nėra ką į aikštę nuo suolo leist. Tas jaunimas, tai dar žalias, žalias, žalias…

  Ir išvis pas mus šiame sezone tik 16 žaidėjų žaidė.

 16. 16 As 2009-04-18 20:56

  O Jarmalavicius toliau cirkus isdarineja… Keitimus daro per prideta laika. Maziau tokiu treneriu Lietuvoj, gal ir lygis siek tiek pakils.

 17. 17 Bonas 2009-04-18 21:29

  Tai keite tuos zaidejus treneris , nes reike rezultata laikyt.Antram kelini sustojo zaist komanda. Truksta tvirto atraminio saugo. Galbut busim si sezona 3 po Vetros ir Ekrano.

 18. 18 lapatai 2009-04-18 22:03

  Tai kad ta vetra dar nieko neirode. Su naujokais ik zaide. O su tauru isvis tik gale istrauke del 11m baudinio… Ir is vis dar man atrodo tas pats tauras atsigaus. Siauliai ir neblogai atrodo. Dar anksti vietas dalint. Tik pirma turbut jau aiski.. :)

 19. 19 vietinis 2009-04-19 08:02

  daugelis komentuojat nieko nesuprasdami, apgailetina… geriau paskaitytumet protingu zmoniu komentarus. cia matau tokiu tik du, tai Favoritas ir lapatai. o visi kiti peza nesamones, patys nesuprasdami ka raso…bent vienas is komentuotoju kur cia kliedit apie gardzijauska, luksi ar radaviciu, esat spardes pylke rimciau nei kiemo lygoj?

 20. 20 betas 2009-04-19 10:34

  Trūksta žodžių pasakyti koks vakar buvo baisus žaidimas

 21. 21 jotvingis 2009-04-19 10:41

  Ko taip jautriai reaguoji, kiekvienas išsako savo subjektyvią nuomonę.
  Man ir nelabai rungtynės patiko, jei ne fortūna, tai rezultatas galėtų būti ir neigiamas, pavojingų situacijų ties vienais ir kitais vartais daug buvo. Patiko epizodas kaip teisėjas paskyrė nuošalę Lukščiui, nuo tos akimirkos tribūnos teisėją pakrikštijo “Nuošale“, kai kurie linksmesni..:) vietoj “ivarty, įvarty..“ skandavo – “nuošalę, nuošalę..“. Nežinau dėl ko paskyrė baudinį, ar neatlaikė teisėjas žiūrovų spaudimo, ar iš tikro kažkas buvo, nes tą epizodą “pramiegojau“.
  Keletas labai pavojingų smūgių buvo į Sūduvos vartus, pritrūko tikslumo Šiauliams.
  Šiaulių fanai spėju kenčia nuo hemorojaus (kaip ir dauguma atvykstančių varžovų fanų) ir giriasi visam stadionui, kad pagaliau “įveiks“ šią ligą, gaila vargšų – “tuštinasi krauju“…:))

 22. 22 P.S. 2009-04-19 10:51

  Pasitikrink el. paštą, gal bus naudinga.

 23. 23 vietinis 2009-04-19 11:57

  jotvingi as nieko ir neginu, tikrai grozio nebuvo siose rungtynes, bet vien del to kad abi komandos zaide atsargiai, lauke varzovo klaidu, aisku suduva daugiau atakavo, laike iniciatyva savo rankose. bet kaip zmones raso tokius komentarus kaip “GARDZIJAUSKAS – MIRES! Jis nepabega! RADAVICIUS – TINGINYS!!!“ tai imu galvoti, kas jie tokie per sprinteriai ar torpedos… vien radavicius atkreiptu demesi koki juoda darba daro visu rungtyniu metu, kai jo pilna abiejose pusese. gardzijauskas taip pat, ne tokioj pozicijoj zaidzia kad begioti jam reiktu, jo pozicija pagrinde skirstyti pasus komandos draugams. taip kad pasakysiu tokiam kaip MR.Paolo eiti i krepsinis.net pakeisti orientacija i krepsinio, ir ten rasyti komentarus. tokie kaip tu ten dievinami…

 24. 24 griezhtas 2009-04-19 12:11

  Man siose varzybose suduva irgi nekaip atrode, primine praeitus metus, kai daug trinamas kamuolis be jokio rezulatato, uzkliuvo kelios akimirkos kai tolimas smugis butu neses daugiau naudos nei tolimesnis trynimas ir kamuolio praradimas. Luksys kaip praeitas metais daugiau maivesi ir griuvinejo, nei kovojo del kamuolio, Radavicius ar del gero dengimo ar tingejimo nieko neparode. Ir siaip bendras vaizdas ne koks, visa laime, kad visiskai grybiskas teisejas, ivertino luksio maivymasi baudiniu. Aisku blogiausiai pasirode teiseju komanda, visiskai nekompetetingi, tikrai ne vieta tokiem net megeju lygoje.

 25. 25 Tadasas 2009-04-19 13:36

  Na o man Radavicius patiko. aisku nebuvo toks pastebimas kaip praejusiose varzybose namuose su Banga, bet visada jo reidai keldavo pavoju. Ypac antrajame kelinyje. Pirmajame kitame kraste Slavickas draskesi, tai Radavicius seselyje buvo.

 26. 26 Mr Paolo 2009-04-19 13:58

  kaip suprantu “vietinis“ nemato viso pilno vaizdo Suduvos zaideju, tau tavirai galiu pasakyti,kad si komanda viso labo bega tik 30 min is visu 90(fizinis pasirengimas). O del krepsinio – siulyciau tau eiti i kriketa. Atvirai pasakius man px tas Krepsinis
  Tuo labiau, pas Saulius galima sakyti,kad jaunimas zaide, o suduvoj senbuviai. Tuo labiau as visu 100 procentu palaikau Suduva.

 27. 27 Remis 2009-04-19 14:12

  R.Radavičius su “Banga“ buvo pastebimas visų pirma dėl to, kad tas gargždiškių kraštas, kuriame žaidė R.Radavičius, sužaidė labai prastai (iš esmės trys įvarčiai iš keturių dėl to krašto klaidų buvo įmušti). tai čia marijampoliečių reiktų klausti, ar R.Radavičių reiktų už pirmas rungtynes girti, ar “Bangą“ peikt už gynybą.

 28. 28 keikunas` 2009-04-19 16:01

  nenorekit kad kiekvienas rungtynes suzais idealiai kiekvienas zaidejas…Dziaukites 3 taskai..juk buvo rungtyniu kai suduva zaide kaip is pypkes …. treneris geras kol laimi..tai vertinkit kai pralos

 29. 29 no_name 2009-04-19 16:50

  Is komentaru susidaro toks vaizdas, kad jus labiau tenkina praeitu metu zaidimas, kai musu saugai suzaisdavo puikiai, kontroliuodavo kamuoli labai didele laiko dali ir turedavo iniciatyva visa rungtyniu laika, ir visa tai pasibaigdavo tuo kad su ekranu, fbk ar vetra sulosdavom lygiosiomis arba pasikraudavom malku, o pries likusias komandas laimedavom minimalia persvara, arba taip pat suzaisdavom lygiosiom, o siemet kolkas laimejom visas oficialias varzybas demonstruojant gan grazu futbola, dziaukites pergalemis cia nedejave del beleko.

 30. 30 Varvalas 2009-04-19 16:56

  Rungtynių nemačiau, bet žinau, kas lemia Radavičiaus žaidimo kokybę – jo priešininko ar priešininkų žaidimas tose pozicijose. Jis labai gerai atrodė pernai su Velso komanda, šįmet dvejose startinėse rungtynėse. Šiauliai ir kitos aukštesnio lygio komandos sugeba dalinai ar visiškai neutralizuoti Radavičių. Todėl nedrįsčiau jo kaltinti tingėjimu, o reikėtų geriau įvertinti jo meistriškumo galimybes. Žaidžia, kaip leidžia priešininkas.
  Jei “skraidyti“ negali – atidirba gindamasis, laiko “prikaustytą“ varžovą ir pan.
  Gal pernai kartais ir “pasitaupė“ jėgas. Juk Macola ir Barevičius “taupė“ save beveik visas rungtynes. Jiems gynyba visai nerūpėjo. Gal su didesne energija žais prieš Prostitutės “Atlantą“.

 31. 32 kampinio_veliavele 2009-04-20 21:41

  na va ir kuo baiksis visas sitas nepasitenkinimas teisejavimu

  LIETUVOS FUTBOLO TEISĖJŲ ASOCIACIJOS
  PREZIDENTO

  ĮSAKYMAS
  DĖL NUOBAUDOS SAULIUI ATMANAVIČIUI SKYRIMO

  2009 m. balandžio 20 d.
  Kaunas

  Atsižvelgdamas į LFF A lygos rungtynių FK „SŪDUVA“ – FK „ŠIAULIAI“, įvykusių 2009 04 18 dieną, rungtynių inspektoriaus Gintauto Ratkevičiaus rungtynių aikštės teisėjo Sauliaus Atmanavičiaus neigiamą įvertinimą – 5 balai,
  s k i r i u Sauliui Atmanavičiui drausminę nuobaudą – nušalinimą nuo LFF A, I ir II lygų aikštės teisėjo pareigų vieno mėn. laikotarpiui, t.y. iki 2009 05 17 dienos.

  Prezidentas Jonas Braga

 32. 33 Bonas 2009-04-20 22:40

  Tai tas soninis teisejas grybavo labai, o aikstes teisejas sakyciau labai nepagrystai kilnojo geltonas korteles, ir su keitimu man rodos gryba jis ten supjove. O del to vienuolikinio tai as manau jis buvo paskirtas teisingai. Prie Suduvos vartu buvo toks abejotinas momentas, galejo skirt bet galejo ir neskirt vienuolikos metru baudini.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,737 hits
Reklama