Laukiam: Sūduva – Kruoja

Artėja dar vienas A lygos rungtynės. Prieš sezoną tiek triukšmo visokio buvo, o dabar viskas aprimo, atvėso, čempionatas prasidėjo ir jau įsibėgėja. Taip ilgu buvo laukt, o kai startinis švilpukas pasigirdo – nespėjai nė apsidaryt – o jau ketvirtas turas. Jei pridėsim dar dvi LFF rungtynes, tai ir visai neblogas tas įsibėgėjimas ima rodytis.

Beje, kažkaip tylomis tylomis buvo numarintas didysis Baltijos lygos projektas. Ne dėl to čia aš apie, kad labai būčiau pasiilgęs ar laukčiau. Tačiau greičiausiai vis tik buvo susiprotėta, kad šiais laikais komandas verst važinėtis po visas tris valstybes dėl rungtynių, kuriose pasirodo antros sudėtys yra mažumėlę absurdiška. O gal net ir su komandomis buvo apsitarta ir pamatyta, kad nelabai kas pageidautų apskritai ten šiemet lošt.

Gerai, palikime tą sunkiai virškinamą lygą ateičiai. Dabar mūsų laukia dar vienas siurprizinis A lygos debiutantas iš tokio miesto, vardu Pakruojis. O kadangi tokia įvykių eiga siurprizas buvo ir šioms A lygos debiutantėms, tai kol kas joms einasi sunkokai. Vis tik lygiai tarp mūsų lygų gerokai skiriasi. Juolab, kad čempionatų  pokyčiai šias komandas užklupo pačiame pasirengimo naujam sezonui įkarštyje – tad teko paskubomis užbaigti reikaliukus ir varyt į A lygos stadionus (kai tuo tarpu tokia Kruoja A lygos net ir artimiausiuose planuose nematė). O juk vis viena smagu, kad žmonės tokiai avantiūrai ryžosi!  

Apie Pakruojo komandą daug informacijos rasti nepavyko. Oficialiai sakoma, kad klubas įkurtas 2001 metais. Bet praktiškai visur, kur tik rodomi komandos pasiekimai, sakoma, kad buvo žaidžiama jau 1990-91 metais. Va ir suprask, kad nori. Greičiausiai 2001 metais klubas buvo ne tiek „įkurtas“, kiek „perkurtas“. 2005 m. Kruoja išlipo į pirmą lygą ir užėmė 10 vietą. Sekančius du sezonus ji buvo ketvirta (!!!), aplenkdamas visas šiandienines A lygos debiutantes. Tačiau pernai vėl grįžta prie ištakų ir užimta 10 vieta. Šiokios tokios info galima gauti komandos tinklapyje, Vikipedijoje ar futbolas.lt komandoms skirtoje skiltyje. Žaidėjai bent jau man nėra žinomi, išskyrus tik anksčiau Šiauliuose girdėtą Raskovą.

Apie Sūduvos tikslus šį savaitgalį ir klaust neverta. Sezono pradžioje, kol dar komandos nėra apsipratę su naujom sudėtim ir naujais varžovais, taškus barstyti lengva, todėl – pavojinga. Ir nors sunku patikėti, kad Sūduvai toks likimas šį sekmadienį gresia, tačiau juk Ekranas jau pametė taškų su LKKA!

Štai tokia, mažumėlę tuštoka ir beprasmė įžanga. Chm…. Toks jausmas, kad į Lietuvos futbolo padangę kažkoks štilis atėjo po visų žiemos audrų. Tiesiog nėra apie ką rašyt. Gal laikas naujam skandalui? Nors ne. Geriau jau nuobodus blogas, nei dar kokia nors nesąmonė. Palinkėsiu visiems gero savaitgalio. Bent tiek prasmės iš šito rašto bus.

21 Responses to “Laukiam: Sūduva – Kruoja”


 1. 1 Remis 2009-04-24 07:24

  ponas pop, eilinį kartą stebini :) Baltijos Lyga tikrai neužsilenkė. dar praėjusių metų vasarą buvo paskelbta apie keičiamą formatą – 16 komandų, atkrintamosios varžybos, sezonas nuo rugsėjo iki birželio pabaigos (ruduo-pavasaris). tad varžybos prasidės rudenį. šiemet bent keletą kartų buvo skalambijama apie tai, kas turėtų atstovauti mūsų pusę (vakar “Šiauliai“ iš to savo puslapyje net naujieną buvo sukurpę). kadangi LFF į varžybų nuostatus įsirašė, kad dalyvauti turėtų A lygos komandos, tai svarstoma apie tai, kad vietoj FBK, “Žalgirio“ ir “Atlanto“ turėtų žaisti “Šiauliai“, “Tauras“ ir “Banga“.

 2. 2 Zioplys 2009-04-24 07:33

  Man tai juokingiausia, kad neleidzia losti FBK toje Baltijos lygoje. O gi pas juos nuostatuose parasyta, kad saliai skiriama po 5 vietas + 1 vieta praejusiu metu nugaletojui. O LFF, kaip suprantu, jama virsu ir nugaletojui vietos neduos. Idomu. O dar idomiau, kad Kaunui tos vietos nereikia :D

 3. 3 griezhtas 2009-04-24 07:48

  As manau, kad baltijos lyga yra visai nebloga ideja, tiesiog jos sekmei butini rimti remejai, kuriu pinigai uztikrintu dalyvaujanciu komandu “draskymasi“ del rezulatatu. Esant draskymuisi, tos varzybos butu tikrai idomios ir keltu musu futbolinku lygi, nes per 3 salis susidarytu jau kokios 8 aukstesnio lygio komandos.

  Dabar gaunasi, kaip uzburtas ratas, niekas nenores rimtai remti “baltijos dubleriu lygos“, o be pinigu ji netaps rimta lyga.

 4. 4 ponas pop 2009-04-24 08:49

  Remi, malonu ir vėl tamstą nustebinti:))) stengsiuos ir toliau taip:) matai, čia gi tik blogas, kuris daromas laisvalaikiu, tai visų žinių gaudymo galimybės yra ribotos. iš kitos pusės – aš sąmoningai kartais kalbu tai, ko nežinau, nes visada yra žinančių žmonių, kurie gali mane pataisyti – tai irgi yra blogo privalumas (turiu omeny, kad už klaidingą informaciją nieks nebaudžia:)))

 5. 5 diletantas 2009-04-24 09:29

  Kruojoj zaidzia priesh keleta sezonu gana ryshkiai suduvoje pasirodes Mantas Uselis.

 6. 6 Varvalas 2009-04-24 09:34

  Žinau, kad tos pirmenybės prasidės rudenį. Jau geriau būtų, jei jos visai neįvyktų. Esu kategoriškai nusiteikęs prieš niekam nereikalingas ir brangiai kainuojančias varžybas.

  Taip, tai užburtas ratas. Krizės metu niekas ir nerems neaiškių, betikslių varžybų. Todėl jos ir bus bereikšmės. O tū bereikšmių niekas nerems ir vėl iš pradžių.

  Kruojos komandoje pasirodė Buratino žaidėjų. Dar tik pasirodė – nesitreniravo. Dabar buratinai okupuos ir Airijos lygą, t.y. statybų aikšteles.

 7. 7 playmaker-is 2009-04-24 10:30

  Iš principo pritariu Varvalui kalbant apie “(ne)baltų“ , geriau jokių varžybų nei tokios kokios buvo. Žaidybinės praktikos gali ir su Suvalkais kas savaitę žaidžiant draugiškas pasisemti jei poreikis yra, ir važiuoti toli nereikia.
  P.S.
  ponas pop ar gavai fotkes i meila pries savaite siustas?

 8. 8 Remis 2009-04-24 11:36

  ponas pop, visi mes viską futbolo labui darom tik laisvalaikiu :) nustebau dėl to, kad vakarykštę “Šiaulių“ improvizaciją tema “ar žaisim Baltijos lygoje“ tuoj pasigavo keletas portalų, o tamsta taip ir likot nuošalyje nuo to informacijos srauto. manau, kad ne tokiais linksmais laikais Baltijos lyga galėtų “susiprastinti“ iki dviejų dienų trijų čempionų turnyro, o tie pinigai, kurie buvo numatyti kai kurioms išlaidoms dengti, sueitų kaip motyvuojantis veiksnys, kad tie čempionai kaip reikiant pasidraskytų.
  nustebino Varvalo informacija apie Karabaso Barabaso (garsusis bankininkas kažkurioj laidoj pareiškė, kad A.Valinsko frazė apie Buratiną jo neįžeidė, nes herojus tai teigiamas; tipo kitas reikalas būtų, jei Karabasu būtu išvadinęs :)) žaidėjus Pakruojyje. gi formaliai tų, kurie šiame sezone jau buvo registruoti, pvz., Taurės pusfinaliams kitame klube iki liepos 1 dienos niekur negalima registruoti.

 9. 9 bronius 2009-04-24 12:29

  to Zioplys: formatas yra truputį kitoks – šeštą vietą gauna ne lygos nugalėtojas (t.y. FBK), o nugalėtojo šalis (t.y. Lietuva).

 10. 10 suvalkas 2009-04-24 19:44

  deja bet suduvos kolektyva palieka treneris vencevius… taigi lieka tik vienas treneris ramonas… jarundavaciu as treneriu neskaitau, tai tik murausko pasiuntinukas…

 11. 11 jotvingis 2009-04-24 19:56

  Kieno iniciatyva?.. Ir dėl ko?

 12. 12 kampinio_veliavele 2009-04-24 20:29

  pasiskaityk cia pats http://www.futbolas.lt/lt/naujienos/,nid.2842

  uzverbavo lenkai cia besitrindami ziema :)

 13. 13 betas 2009-04-24 21:17

  tai dar tik apsizvalgys, kontrakto dar nepasirase ko cia verkiate:)

 14. 14 abc 2009-04-24 21:27

  na va butu suduvoj buves vyriausiu treneriu, gal nebutu pabeges y 3 lenkijos lygos kluba. Abejoju, ar ten jam bus geriau.

 15. 15 ponas pop 2009-04-24 22:05

  jo, prastos naujienos. geriau ar negeriau – bet viena būti asistentu, kita – pačiam vadovauti. o ir tos trečios lygos labai nuvertinti nereikėtų. tik, matyt, istorija nutylės, kodėl vencevičius sūduvoje taip ir liko asistentu. kaip ir tai, koks vis tik buvo jo vaidmuo komandoje per šį laiką. gaila.

 16. 16 xxx 2009-04-25 08:46

  neturi jis licenzijos kiek zinau, pirmu treneriu buti.

 17. 17 diletantas 2009-04-25 09:01

  tuoj tures…

 18. 18 Andrius G 2009-04-25 20:17

  Kruojoj zaidzia nemazai buvusiu Ekrano arba Ekrano dubleriu zaideju:
  Tumenas – dubleriu komandos neblogas gynejas buvo, keleta rungtyniu yra suzaides ir uz pagrinda; Zeniauskas – buves Ekrano pagrindo zaidejas, mano prisiminimuose apie 96-98 metus; Janusevicius – pries 5-6 metus po truputi lyg ir prasimusinejo i Ekrano pagrinda bet kazko pritruko; Uselis – 2005 cempionas su Ekranu, pasirodydavo aikstej po keitimu, lose ir uz Suduva veliau; Jakstas – Ekrano dubleriu grajokas; Steinas – Panevezio FM aukletinis, bet kazkaip tarp dubleriu as jo neprisimenu…
  Tai toks Pakruojyje Panevezio desantas

  SEKMES

 19. 19 Remis 2009-04-26 12:59

  Andrius G, šie žaidėjai jau ilgiau už “Kruoją“ žaidžia nei žaidė “Ekrane“. tai koks čia Panevėžio desantas? negi dabar pradėsi skaičiuoti, kiek FCV žaidėjų atvėjo į “Sūduvą“ ir tvirtinsi, jog tai FCV desantas?

 20. 20 to remis 2009-04-27 10:30

  O ar paneigti galetum,kad silutes-prostitutes komandos desantas is kitos k***** yra ciabuviai? Tamsta AndriusG ir norejo parodyti,kad kai kurie klubai eina primityviausiu keliu ir paima “naturalizuoja“ i vietinius,bet teigiamo rezultato su tokia politika daznai klubai ir nepasiekia..

 21. 21 Andrius G 2009-04-27 17:56

  Remi! Na cia per daug giliai pakabinai :) as tiesiog pavardinau Kruojos zaidejus kuriuos bent kazkiek pazystu, o pazystu del to, kad jie tam tikru momentu zaide Panevezy! Gal cia tas zodelis “desantas“ mazumele ne taip suprastas?
  Mano nuomone tai yra visiskai normalus dalykas, kad neisitvirtine Panevezy vyrukai vieta rado mazesniame klube ir ZEMESNIAME LYGYJE (butent II lygos komandoje), ka parode rungtynes su Suduva! Na vienaip ar kitaip Kruoja iki A lygos nenesa niekaip!


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 407 hits