7: LKKA 2:7 SŪDUVA

Chm… keistokai čia viskas šiemet gaunasi. Iš pradžių atrodė, kad čempionatas bus nuobodus, nes pajėgumai komandų aiškų, o dabar kone kiekviename ture turime netikėtų rezultatų. O šie ko gero ir padaro čempionatus įdomiausiais.

Tik Sūduva kol kas jokių netikėtumų mums nepateikė. Jei neskaitysime to fakto, kad po pirmo rato tapo kiauru lygos lyderiu. Kažin ar kas labai rimtai tokią galimybę svarstė. Šansų buvo, tačiau kai kurie konkurentai teoriškai atrodė rimčiau.

Matyt mažai kas bus matęs paskutines pirmo rato Sūduvos rungtynes. Tiesa, jas berods rodė internetu, tačiau aš tuo nepasinaudojau, nes po ranka gero ryšio nepasitaikė. O kad jau filmavo, tai gal ir per Marijampolės TV pakartojo?

Kaip bebūtų, kai kurias mažas mažulytes išvadas galima padaryti ir rungtynių nemačius. Ir rūpi man ne tie 7 Sūduvos įvarčiai, o 2, kuriuos Sūduvai įkalė LKKA. Tiek šiame sezone Sūduvai įmušti dar niekam nepavyko, o visos silpnesnės komandos apskritai nedaug šansų įvartį pasiekti iki šiol turėdavo. Štai kodėl ir neramina tie du įvarčiai, kuriuos, kaip suprantu, padarė Bezykornovas. Tiesa, iš komentarų matėsi, kad buvo mažų mažiausiai dar viena situacija, kai nukentėjo Sūduvos vartų skersinis.

Įdomu, kaip ten buvo? Taip, aikštė lyg ir labai bloga ir Sūduvai nepatogi turėjo būti. Taip, galima suprasti, kad lietus pliaupė, o toks lietus visuomet iškrečia pokštų. Taip, greičiausiai Sūduvos lošikai mažumėlę atsipalaidavę žaisti išėjo – komandos padėtis čempionate įpareigoja silpnaisiais žaisti atsipalaidavus. Galų gale, ir tie susirinkę 160 žiūrovų labai stengtis neįkvepia. Tačiau du praleisti įvarčiai liepia nerimauti. Juolab, kad ir finale su Tauru lošiant gynyba bent jau pusę rungtynių gerokai šlubavo. Nerimauti verčia ir tai, kad jau du įvarčiai iš trijų šiais metais praleistų, įmušti po baudos smūgių. Vis tik Lietuvoje nėra tokių žaidėjų, kurie baudas muštų taip, kad kiekviena tokia situacija verstų labai nerimauti. Galbūt tiedu įvarčiai į Sūduvos vartus buvo atsitiktinis sutapimas. Gal tiesiog tomis dienomis baudų mušėjai tai darė tobulai. Tačiau visko gali būti, kad Ramonui teks pasikartoti vartininko bei sienelės darbo koordinavimo pradžiamokslius.

Štai taip. Sveikinu visus su puikiai pabaigtu pirmu ratu. Antrasis prasidės velniškai greitai – už poros dienų. Tikėsimės komanda atsigaus, nes Banga ilsėjosi daugiau nei savaitę. Gal vertėjo šiandien daugiau jaunimo į aikštę įmest? Sunku pasakyt. To jaunimo net tarp atsarginių labai daug nebuvo.

43 Responses to “7: LKKA 2:7 SŪDUVA”


 1. 1 playmaker-is 2009-05-23 21:50

  Statiskoje lieka tik rezultatas ir 3 taškai. Du prasileisti įvarčiai. Hmm… Ne kasdienis reiškinys pastaruoju metu, bet visi žinome vieną tiesą, kad kamuolys apvalus, o studentai irgi ne iš kelmo spirti… Varžybų nemačiau, nekomentuosiu, tačiau dėl rezultato nelaimingas būti negaliu :). Sėkmės antradienį Gargžduose.

 2. 2 Remis 2009-05-23 22:23

  “Vis tik Lietuvoje nėra tokių žaidėjų, kurie baudas muštų taip, kad kiekviena tokia situacija verstų labai nerimauti“ – sakyčiau, kad M.Bezykornovas yra būtent toks žaidėjas. Galbūt dar D.Bička iš “Ekrano“. Gynėsi “Sūduva“ tai prastokai šiandien. Aišku, ne taip prastai kaip studentai. Beje, demasport (tiksliau sportas.tv) turėtų pateikti ir rungtynių santrauką, tad dar bus proga pasižiūrėti, kaip viskas buvo.

 3. 3 ponas pop 2009-05-23 22:29

  jo, bezykornovas, bička, va ir radavičius pora kartų pataikė. šiauliuose kokis tai jauniklis lošia, kuris, pamenu, pernai vis iš baudos smūgio įmušdavo. dar vieną kitą atrastum. nežinau statistikos, tačiau bent jau sūduvos rungtynėse, kiek pamenu, iš tikro pavojingi baudos smūgiai yra greičiau išimtis, nei taisyklė. tą ir norėjau pasakyt.

 4. 4 Remis 2009-05-23 22:56

  Šiauliuose yra M.Kuklys, tačiau jam kur kas rečiau nei M.Bezykornovui ar D.Bičkai “užkimba“ tokie smūgiai. O “Kruoja“ turi tokių talentų, kurie iš eigos gali į devyniukę šaut. Prieš kurį laiką baudė “Bangą“, o šiandien ir “Taurą“ pamokė, kad reikia rimtai gintis ir už baudos aikštelės ribų.

 5. 5 Salaga 2009-05-24 00:35

  Jarmalaviciaus metu sakinys :))))))
  Kamuolys ikrenta i pienes ir jo nesimato .

  Maladiec Gedai

 6. 6 Remis 2009-05-24 08:34

  sportas.tv jau įdėjo santrauką.

 7. 7 mrj 2009-05-24 08:59

  Kaip cia yra, kad beveik ne viena A lygos komanda, isskyrus turbut LKKA Teledema, nezaidzia su Mitre kamuoliu? Juk Mitre dabar oficialus lygos kamuolys, tai ar neprivaloma su juo zaist? :)

 8. 8 bitas 2009-05-24 09:31

  su mitre ir zaide kaune

 9. 9 nagerai 2009-05-24 09:58

  studentai pelnė 4 įvarčius, antra tiek kiek per pirmas 6 varžybas :)

 10. 10 mrj 2 bitas 2009-05-24 10:04

  Tai as apie ta ir kalbu, kad turbut studentai vienintele A lygos komanda, kuri zaidzia su Mitre.

 11. 11 Varvalas 2009-05-24 10:55

  Per sportas.tv žiūrėjau antrąjį kėlinį. Kadangi pusę kėlinio lijo, tai ant kameros objektyvo ištiškę vandens lašai labai prastino vaizdą. Dažnai negalėdavau atpažinti konkrečių žaidėjų, todėl daug pavardžių neminėsiu.

  Tą pirmąją antrojo kėlinio pusę Sūduva žaidė tragiškai; antroje pusėje atsigavo. Studentai kairiuoju sparnu ėjo kaip per tuščią pievą. Jei ten būtų ganęsi karvės, tai studentėliai būtų turėję daugiau vargo vairuoti pro lenciūgus ir ragus. Mūsiškiai net daugiau kaip dviejų perdavimų nuo gynybos linijos neatlikdavo. Va,jei atsidurdavo ties varžovo baudos aikštele, tai kamuolį badydavo lygiai taip, kaip ir pernai. Tame kėlinyje studentai ir daugiau progu turėjo. Mūsiškiai lygiai dvi: Urbšys smūgiavo puikiai, bet vartininkas sužaidė dar puikiau, o Brokas yra brokas ir nėra ką daugiau šnekėti. Toks žaidėjas netiktų atsarginiu nei Teledemai, nei Kruojai. Negalvojau, kad yra toks didelis meistriškumo skirtumas tarp Lukšio ir atsarginių.

  Abu įvarčius pelnėme ne iš šimtaprocentinių situacijų: studentas iš nekaltos situacijos nukreipė kamuolį į vartus, o Radavičius yra baudos smūgių realizavimo meistras. Kaip ir komentaruose minimi Bička, Kuklys, Bezykornovas. Va, dėl pastarojo įvarčio sunku ką nors konkrečiai kaltinti, nes tokie smūgiai su posūkiais įlėktų ir į solidžių komandų vartus. Statyk tą sienelę kaip nori, bet niekas nepadės, jei bus meistriškai smūgiuojama. O gintis normaliau (ypač dešiniesiems gynėjams ir saugams), nebadyti kamuolio dviejų metrų atstumu, jau būtų pats laikas. Gynyba tikrai atrodo prastai. Ir nereikia teisintis jėgų taupymu, lietumi ar solidžia persvara. Labai greitai galima priprasti prie tokios gynybos.

  Sveikinu su kovinga pergale 5:4. Labai pasistengus, galima sužaisti dar blogiau.
  Ar Gardzijauskas tikrai įmušė įvartį?

  Primenu, kad komentavau tik antrąjį kėlinį.

 12. 12 :) 2009-05-24 10:57

  pirma ivarti ikale, po eilinio klevinsko nesugebejimo normaliai uzsiimti pozicija ir pasistatyti padoria gyvatvore..

 13. 13 Remis 2009-05-24 11:37

  Ir sienelė buvo gera, ir vartininkas savo vietoje. Taigi permetė tiksliai į tą kampą, kurį dengė sienelė. Koks vartininkas būtų spėjęs atsliuoksėt iki tos vietos?

 14. 14 griezhtas 2009-05-24 11:37

  Stebejau varzybas stadione, tai man pasirode, kad studentai sau isikale 4 golus: du isikale besigindami, studentams numusinejant skersus kamuolius, 2 isikale vartininkas neskmingai ismusinedamas skersuotus kamuolius ir siaip studentu vartininkas pripjove galybe grybu.

  Del suduvos zaidimo, tai zaide tinginio rezimu, per daug nesdraskydami ir tingedami lakstyt, bet netingedami parekaut, taciau ta daryti rezulatatas leido.

  Del aikstes tai ji tragiska, buvo ten momentas kai suduva dare tradicini pasipasavima tarp gyneju, tai vienas pasas po atsitrenkimo i zeme pakeite trajektorija kokia 100 laipsniu, gerai kad studentas buvo pakankamai toli. Ir siaip zeme besiridendamas kamuolis zigzagais eidavo.
  Nu ir siaip ten viska infrastruktura tragiska, deranti gal tik kokiai II lygai, prie tos infrastrukturos derejo besovoliojantis girtas dede su prisigeta LFF kortele :)

  Del Broko, tai is jo puolejo tikrai nebus, centre jam per daug erdves ir jis joje pasiklysta, bet kai zaisdavo pakeitime vietoje G. Slavicko kraste jis visai neblogai atrodydavo, matomai del to, kad ten nera kur pasiklyst. Apibendrinant pas ji nera erdves pojucio ir uosles gerai pozicijai, nors greitis ir is dalies techniskumas visai neblogas.

 15. 15 Tv 2009-05-24 11:43

  Na po vakarykscio baliuko reikia laukt lekenciu valdybos galvu. O jei taip neatsitiks tai nebeturesiu komentaru…..

 16. 16 x 2009-05-24 11:45

  man ir atrodo kad ir sienele savo vietoj ir vartininkas savo vietoj buvo paparasciausiai gera pramuse ir viskas nieko negalima kaltinti o reikia tik paploti Bezikornavui

 17. 17 Anonimas 2009-05-24 12:33

  antras golas (iš žaidimo) gynėjo klaida. neminėsim kokio

 18. 18 axsel 2009-05-24 13:36

  nera ko verksliant kad tas ana kitas ta blogai padare . Kokios buvo salygos taip ir lose . Osalygos tikrai blogos net y galva neatejo mintis kad tokiamia stadijonia kur nepjauta veja dar galima zaist a lygos runktynias.O tas dede su delegato zianklu tai ziaurei nustiabino prilupias vyras kaip reikiant buvo.

 19. 19 nagerai 2009-05-24 13:46

  prašiau kad apsauga išvestų… nevedė :D sako “nėra kur vest“ :D

 20. 20 keikunas 2009-05-24 14:49

  Ramūnas Radavičius was the hero for FK Sūduva as his strike wrapped up the Lithuanian Cup final, earning his team a 1-0 victory over FK Tauras in Kaunas and opening the door to the UEFA Europa League second qualifying round. tai reiskia kad SUDUVA prades nuo antro Etapo ;)

 21. 21 to varvalas 2009-05-24 14:56

  tokiu kaip tu ekspertu pilnas stadionas,nuleisk gazus biski…

 22. 22 dde 2009-05-24 14:58

  Jo. Apie stdiono danga kalbeti nesivercia liezuvis. Idomu kaip jie praejo licenzijavima? Rungtyniu rezultatas logiskas. Aiskiai skyresi lygiai. Tik neramina Suduvos atsipalaidavimas II keliny ir jau kuri karta neteisingai pastatyta sienele kai musamas baudinys i musu vartus. O tas girtas zmogelis su federacijos kortele – visiems zinomas direktorius.. Be komentaru..

 23. 23 x 2009-05-24 15:22

  kad sienele buvo labai teisingai pastatyta

 24. 24 bitas 2009-05-24 16:33

  Nu gaila, kad futbolas.lt ne filmavo to pono direktoriaus tikrai savaites vaizdelis:)

 25. 25 klausimas 2009-05-24 16:55

  Kas tas direktorius buvo? :)

 26. 26 griezhtas 2009-05-24 17:18

  Del tu sieneliu tai nesvaikit, nes tada sieneliu nemoka statyti, nei vienas vartininkas pasaulyje, tame tarpe ir patys geriausi, nes pries tikrai gera smugi bet koks vartininkas ir bet kokia sienele bejiege. O tas studentu smugis buvo geras (beje atrodo, kad ta baudini uzdirbo musu mylimas kaziukas…)
  Aisku geras buvo ir Radaviciaus smugis, bet suduvoje geras smugis is baudinio ar netgi gerai pakeltas kampinis yra muziejine retenybe, ir tikrai tuo atzvilgiu suduvai reiketu pasitempti…

 27. 27 Varvalas 2009-05-24 19:34

  Aha, federacijoje yra labai daug direktorių – net vienas :) Ir tas pats iš Lietuvos širdies. Tačiau aš nieko nemačiau, nieko nežinau, už stalo nesėdėjau, per lūpą nevarvėjo.

  Sūduvos oficialioje svetainėje, rungtynių aprašyme, Gardzijauskui nepriskirtas įvartis … Kur ten rasti statistiką, pvz. įvarčių autorius ir skaičių?

 28. 28 beveik neutralas 2 dde 2009-05-24 21:01

  Esme tame,kad studentai butu pateke i A lyga ir su zvyro lauku,nes LFF terupejo uzpildyti vieta atliekama cempe.Tiesiog nebebuvo ka imti ir paeme studentus.O del LFF “oficialiu atstovu“ tai sakyciau reiketu susirupinti,nors is kitos puses abejoju,kad valdanciajai grietinelei nors kiek rupi jos ivaizdis visuomenes akyse…

 29. 29 nitro 2009-05-24 23:21

  Va kokį T.Eliošius golą Ekranui įkalė. A lygoje praeitais metais nebent Ledesma tokius mušdavo.

  Turbūt nė nereikia sakyt, kad tas Eliošius buvo Vingilio pastebėtas, užverbuotas ir kurį laiką net treniravosi Marijampolėje, o po to lošė FCV :)

  Žiauriai ima nervai, kiek jaunimo su tuo Breikštu mes praradom. Dabar juokina liaudį Sūduva su savo brokais…

 30. 30 Kapsas 2009-05-25 14:09

  Kelinta fanai isvaziuoja i Gargzdus.
  vietu laisvu yra bei kokia kaina?

 31. 31 kampinio_veliavele 2009-05-25 15:17

  va cia tai new’sas http://www.futbolas.lt/lt/naujienos/,nid.3050

  :) bus reali proga aiksteleje isvyst sava zaideja :)

 32. 32 Bonas 2009-05-25 15:27

  aha kaip tik norejau paskelbt naujiena ir kampinio veliavele padare tai anksciau, na idomiai cia….

 33. 33 ziurovas 2009-05-25 15:35

  Marijampolieciai kaip ten su jusu stadiono tribunom darbai einas?Linkejimai is Vilniaus:)

 34. 34 bitas 2009-05-25 15:54

  Marijampoleje visada darbai einasi :)

 35. 35 Fule 2009-05-25 16:07

  Gaila, kad rašinėja, kurie net nematė rungtynių. Po kieno baudų ir kieno klaidų buvo praleisti įvarčiai, kas domisi futbolu, galėjo pamatyti stadione arba http://www.sportas.tv

 36. 36 hmz 2009-05-25 16:17

  ziurovas darbai einasi stadione ir netrukus bus baigti rytoj jau gal prades kedes montuot tribunose ;)

 37. 37 salaga 2009-05-26 10:39

  pons pop kada bus straipsnis , laukiam Banga – Suduva :)

 38. 38 :) 2009-05-26 15:34

  del stadiono darbu berods fksuduva psl yra video ;)

 39. 39 ponas pop 2009-05-26 16:32

  sory, apie bangos laukimą nelabai spėjau bet ir nelabai prasmės mačiau. bo rašyti nelabai ką ir yra – greitai čia viskas sukasi ir visiems iš esmės viskas yra aišku. tai, sakau, kam čia eterį teršt – vakare apie rezultatą bus galima pakalbėt:)

 40. 40 Tadasas 2009-05-26 16:37

  butent :) f.lt aprasyta viskas.

 41. 41 jotvingis 2009-05-26 16:58

  http://www.futbolas.lt/lt/naujienos/,nid.3062
  ****, Mikuckis Vėtroj, tokį būtina nupirkt, kad kiti nenupirktų. Vėtra įsivažiuoja, kada sustos?.. Dėl prizinių vietų kova rimtesnė darosi

 42. 42 ponas pop 2009-05-26 17:23

  fuck fuck fuck. sąmoksliška mano prigimtis skatina įtarti, po taurės finalo greičiausiai įvyko kokios nors derybos, kuris laimėjo klubas iš vilniaus. kitu atveju, nematau priežasties, kodėl sutartis su vėtra pasirašyta tik dabar. nebent ten yra koks nors sąlyginis deal’as, kur žmogus lošia nemokamai kad formos neprarastų.

 43. 43 jotvingis 2009-05-26 17:57

  10 prieš 11.. ***** ** ***** (čia jau triaukščių keiksmažodžių prireiks), jau prieš sezoną galvojau, kad tokių žaidėjų (Skroblas, Samusiovas)prisirinkus, plius dar nuo pernai metų likę “isterikai“, tai prisirinkimas geltonų, raudonų kortelių bus aktuali Sūduvos problema. Pirmą ratą ramu buvo.. Geri žaidėjai, bet nervų nelaiko..


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 406 hits