Tribūna iš kitos pusės

Rinktinės rungtynės, be visų kitų malonumų, suteikė puikią progą pasigrožėti beveik pilna didžiąja stadiono tribūna. Retai kada taip pasitaiko. Tuo tarpu lietuviai įpročoū kol kas nekeičia - paskutiniai žiūrovai į stadioną sliūkino pirmam kėliniui įpusėjus. O čia matote tribūną prieš pat rungtynių pradžoą.

Rinktinės rungtynės, be visų kitų malonumų, suteikė puikią progą pasigrožėti beveik pilna didžiąja stadiono tribūna. Retai kada taip pasitaiko. Tuo tarpu lietuviai įpročių kol kas nekeičia – paskutiniai žiūrovai į stadioną sliūkino pirmam kėliniui įpusėjus. Čia matote tribūną prieš pat rungtynių pradžią.

Kaip sykis ėjau pro šalį, kai negausus rumunų būrelis uždegė savo liepsneles.

Didžioji tribūna kitu rakursu rungtynėms įpusėjus. Daugiau foto galite rasti flickr'e, paspaudę dešinėje blogo pusėje esančią fotonuorodą.

Didžioji tribūna kitu rakursu rungtynėms įpusėjus. Daugiau foto galite rasti flickr’e, paspaudę dešinėje blogo pusėje esančią fotonuorodą.

Kaip suprantu, Povilas Lukšys už rinktinę oficialiose rungtynės žaidė pirmą kartą. Ir, mano akimis žvelgiant, pasirodė gerokai geriau nei iš tokio debiuto galima tikėtis (turiu omeny, pasirodymą likus 7 min iki pabaigos). Du ar trys sėkmingai ir efektyviai į priekį galva permesti kamuoliai ir uždirbtas pavojingas baudos smūgis - nors žaidė trumpai, bet aikštėje Lukšys tikrai matėsi. Galima tik klausti ar nebūtų geriau jį anksčiau aikštėje parodyti, nes visų rungtynių metu Danilevičiui labai trūko priekyje porininko.

Kaip suprantu, Povilas Lukšys už rinktinę oficialiose rungtynės žaidė pirmą kartą. Ir, mano akimis žvelgiant, pasirodė gerokai geriau nei iš tokio debiuto galima tikėtis (turiu omeny, pasirodymą likus 7 min iki pabaigos). 2 ar 3 sėkmingai ir efektyviai į priekį galva permesti kamuoliai ir uždirbtas pavojingas baudos smūgis – nors žaidė trumpai, bet aikštėje Lukšys matėsi. Galima klausti ar nevertįjo jį anksčiau aikštėje parodyti, nes visų rungtynių metu Danilevičiui labai trūko priekyje porininko.

Reklama

11 Responses to “Tribūna iš kitos pusės”


 1. 1 voleur 2009-06-07 09:57

  Buvau stadione, smagu daug žiūrovų bet rezultatas ir vėl 0-1 jau trečiose rungtynėsę, dar liko jei neklystu serbai austrai ir farerai tai galima tikėtis nebent 3taškų…

 2. 2 Varvalas 2009-06-07 10:04

  Pasakysiu keletą žodžių apie “Nacionalinį” stadioną Marijampolėje. Specialiai įsigijau bilietus į Y sektorių, nes asmeniškai pažįstu Naglį Šuliją ir susitariau su juo dėl gero oro rungtynių metu (aišku, galiu susitarti ir dėl rezultato). Naujosios tribūnos neblogos. Ypač patiko grindys – metalinis tinklelis. Ant tokių grindų nesikaups drėgmė, purvas. Va, tik saulėgrąžų derliaus galima tikėtis – viskas nubyra po tribūnomis. Džiugu, kad vakar nemačiau semečkininkų – gal to š nepardavinėjo?

  Kas blogai? Ogi, WC reikalai. Už tribūnų prie tualetų išsirikiavo vyrų eilė panaši į furų virtinę Kybartuose. Dar blogiau buvo prie palapinių miestelio – jokio tualeto. Todėl myžalas laisvai liejosi Šešupėje. Panelė Ingrida pasirodė prasta vyrų reikalų specialiste. Beje, ir moterų bei merginų – jų tikrai daug buvo stadione.

  Persiauri ir laipteliai, kuriais buvo petenkama į naująsias tribūnas. Išeinantieji iš stadiono lipo šlaitais … Gerai, kad jie buvo sausi. O va, aikštės danga buvo šlapia, tarsi Žuvinto paliose. Jei jau Sumedos melioratoriai staliai nesugeba paruošti grunto žolei, tai … Slidinėjo vyrai (dažniausiai, Lietuvos rinktinės) ant tos žalios čiuožyklos, nors šeštadienį Marijampolėje beveik nelijo.

  Šį kartą fanai negalėjo susikabinti plakatų ant galinių tvorų – anksčiau leisdavo. Matyt, dabar bus tokia tvarka. Nemažai žurnalistų nesuprato, kaip patekti į tą spaudos konferenciją: vieni brovėsi pro VIP,o tribūnas, kiti ėjo aplink stadioną, pro žaidėjų išėjimo vartus. Kiti nusikeikė ir šutino namo, nes vis tiek nieko paguodžiančio būtų neišgirdę. Nejaugi, akredituojant spaudos atstovus, negalima jiems išdalinti stadiono patalpų plano? Buvo ir daugiau “kabliukų”. Geriausiai buvo pasiruošę kelių “farai”, kurie neblogai reguliavo transporto srautus, nukreipdavo parkuoti automobilius.

  Taigi, yra ką administracijai dirbti.

 3. 3 Varvalas 2009-06-07 10:07

  Lukšys jau buvo kviestas į rinktinę ir sužaidė 3 rungtynes: 2006.03.01 Albanija-LT 1:2, 2006.05.02 Lenkija-LT 0:1 ir 2006.08.16 Moldova-LT 3:2. Visose pasirodė po keitimo rungtynių pabaigoje.
  Dar žaidė neoficialias rungtynes su Mursijos rinktine (Ispanijos provincija) ir įmušė įvartį.

 4. 4 kampinio_veliavele 2009-06-08 13:20

  dangus kai kuriose foto tai kaip pries pasaulio pabaiga :) grazios foto. kaip zenysiuos tai tave uz fotografa imsiu :D

 5. 5 ponas pop 2009-06-08 13:26

  dar būtų gerai, kad, kaip ir varvalas, tuo pačių su nagliu šulija susitartum dėl tokio dangaus, nes kitu atveju taip gražiai gali ir nesigaut:))

 6. 6 Varvalas 2009-06-08 15:56

  Žinok, ir aš tą dangų fotografavau, nes ans buvo įdomesnis už įvykius aikštėje. Jei bus didžiulis poreikis, tai tą nuotrauką kažkada atsiųsiu.

 7. 7 Rulis 2009-06-09 08:59

  Dangus tikrai neblogai atrodo cie musiek rinktines fanai toki dangu padarie? kaip sakant gavosi neblogas chore

 8. 8 jotvingis 2009-06-09 14:20

  Gražios foto. O “suduva-49“ foto į medį įsilipęs fotkinai?

 9. 9 ponas pop 2009-06-09 15:17

  tai kad nereikia ten į tą medį kabarotis. puikiai matosi nuo šlaitų – iš tiesų labai gražiai stadiono perspektyva atsiveria. Tik labai tam grožiui tulikų būdos už tribūnos esančios maišo:)

 10. 10 Deimas 2009-06-09 20:49

  Nekokios naujienos pries rytojaus rungtynes su Tauru, del raudonos korteles nezais M.Samusiovas, sirgo visa savaite R.Radavicius, traumas gave M.Gardzijauskas ir G.Slavickas. Zinant Suduvos pamaina gali buti problemu rytojaus varzybose, tikekimes nors zais R.Radavicius ir neblogai pasirodys jaunimo rinktines zaidejai

 11. 11 Fule 2009-06-10 09:19

  Gnedojus irgi traumuotas, paskutines dvejas rungtynes žaidė šlubčiodamas


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,737 hits
Reklama