Draugiškos: Sūduva 4:1 Wigry

Vakar Sūduva lošė draugiškas su daugeliui puikiai pažįstamu lenkų klubu iš kaimyninių Suvalkų. Įvarčius mušė Giedrius Klevinskas, Lukšys, Radavičius ir Gardzijauskas, o aikštėje pasirodė kone dvi komandos. Be keitimų visas rungtynes sužaidė tik Kozyuberda (tuo stebėtis kažin ar reikėtų) ir jaunas latvis Jevgenij Kazura, apie kurio išmėginimus buvo jau anksčiau oficialiai pranešta. Iš jaunimo aikštėje buvo Urba, Chvedukas ir Lasevičius. Gaila, kad šių rungtynių nepavyko pamatyti. Būtų labai įdomu sužinoti, bent pajusti kaip treneriai ketina kreipti komandos žaidimą. Nemačius rungtynių sunką ką sakyti, nes, turint omeny, kad žaidė praktiškai visi, atrodytų, jog treneriai dar dėl nieko nėra apsisprendę. Taip žvelgiant, šios rungtynės kaip sykis ir turėjo parodyti, ką toliau daryti. Aišku, tai tik spėliojimai. Jei kas matė – patars mums tiksliau.

Reklama

64 Responses to “Draugiškos: Sūduva 4:1 Wigry”


 1. 1 mokolai 2009-07-12 18:28

  Pastebėjau, kad anksčiau Sūduva naudojo dviejų SS taktiką (pirmąkart sukurta apie 1933 meturs). Aiškinu: SS+SS – Skroblas, Skinderis + Samusiovas, Slavickas. Dabar nuspręsta pereiti prie sudėtingesnių schemų – KKK+KKK. Aiškinu: Klevinskas, Klevinskas, Kazura + Karaman, Kozyuberda, Krasnovskis. Schema KKK+KKK pirmąkart bus išbandyta šį ketvirtadienį.
  Esame paruošę ir atsarginių variantų: LL+LL (tuo tikslu tikrinome Lasevičių). Dirbame. Drauge su kalbininkais.Tik niekam neišduokite šių gudrių namų darbų.

 2. 2 viedras 2009-07-12 19:05

  Rungtynių pamatyt nepavyko, bet, jei yra mačiusiųjų, papasakokit kaip tas latvis sulošė.

  Beje, nustebino mane, kad ruošiantis rungtynėms prieš labai rimtą varžovą žaidė su lenkų 3 lygos klubu. Gal vis tik reikėjo pašnekint FBK sulošt draugišką mačą, jiem juk taip pat reikės žaist Europos Lygoj, būtų ir jiems į naudą.

 3. 3 Varvalas 2009-07-12 19:38

  Galėjo pasikalbinti ir kitą, pajėgesnę lenkų komandą. Bialystokas – taip pat netoli. Varšuvoje komandų daugiau nei Lietuvos A lygoje. Ir visai nesvarbu, kokius tikslus šioms rungtynėms kėlė klubas.
  Klausiau vieno marijampoliečio futbolo trenerio apie Kazuros žaidimą. Sako, nieko nesupratau … ir todėl negaliu vertinti.

 4. 4 ponas pop 2009-07-12 20:12

  manyčiau, kad viskas čia buvo paprasčiau. paskambyjo ketvirtadienį vakare į suvalkus ir susitarė, vietoje to, kad būtų pasiplanavę iš anksto.

  o aš tai tik meldžiuosi, kad ketvirtadienį aikštėj nebūtų nei kazuros anei karamano. tikiuos niekam nešaus į galvą ir vėl išmėginti pernykštį eksperimentą. galų gale, net ir kox nors urba labiau nusipelnė tokios rungtynėse lošti, nei paskubom surastas ir mažai kam žinomas legionierius.

  kad ir kaip neblogai šiemet dirbtų komandos administracija, vis tik samusiovo išėjimui akivaizdžiai buvo nepasirengta. nes tie KK jau seniai buvo galima mėgint

 5. 5 suvalkas 2009-07-12 20:28

  na rungtynes sunku vertinti, nes varzovas tikrai silpnas,
  del latviukio tai jis vaizdo negadino, bet tikrai nepagelbetu zaidiziant su rimtesnem komandom, mnau ji riekei leist atgal,
  o didziausia trenerio klaida kad neisbande g. klevinskas vidurio gynejo pozicijoje poroje su skinderiu, nes klevisnkas tikria siuo metu neblogai losia ir turetu bent kakziek kompensuoti samusiova..
  su suduva pradejo trenrituotes juos buves kapitonas ir cia nesenai forumuose minetas gynejas..

 6. 6 Varvalas 2009-07-12 20:40

  va, šita paskutinė naujiena yra labai bloga. Tai jau du žingsniai atgal. Ima bet kurį suvalkietį, kuris kažkur atlieka. Urba nors perspektyvaus amžiaus … Na, tik nekoordinuotų žaidėjų Sūduvai tetrūko. Jei taip atsitiks, tai po savaitės galėsiu pasakyti, kurią vietą užims komanda.

 7. 7 Varvalas 2009-07-12 20:45

  Apie rungtynes su Vygriais jau kalbama seniai. Tai buvo planuotas, bet nevykęs sprendimas. Jau geriau su Alyčiu senajame stadione būtų persimetę.

 8. 8 kampinio_veliavele 2009-07-12 20:45

  apie griga kiba kalbat???

 9. 9 ??? 2009-07-12 20:49

  O Eurolyga ir Suduva ir Vejelis ta pacia diena zais namie?

 10. 10 ponas pop 2009-07-12 20:50

  o aš durnelis iškart kažkaip apie mikuckį pagalvojau:)))

 11. 11 suvalkas 2009-07-12 21:04

  mikuckis aisku geriau but :) bet tas buves kapitonas kol kas tik treniruojasi, galima sakyti perziurioj, ir kad jis liks cia tai nedaug sansu, o uz ta urba tai jis 5 kartus geresnis yra ir cia nera ka net kalbeti

 12. 12 Varvalas 2009-07-12 21:18

  šiandien už Urbą geresnis. Na, ne penkis kartus. Vis tiek – vietinis Kaziukas, nepasiekęs estų lygio. Tikiuosi, kad jis bus pravarytas.
  Nepatinka man ta vienos dienos politika.

 13. 13 ponas pop 2009-07-12 21:40

  va va – čia tiesa. va jeigu imtume ir atmestume pernykščio sezono pradžios leimoną į šiandieninę situaciją – spėju, lygiai taip pat būtume pasakę, kaip suvalkas dabar apie urbą pasakė. o dabar į leimoną pažiūrėkit! abejonių jau niekam nekyla.

 14. 14 axsel 2009-07-12 22:10

  urba su liankais nemazai klaidu dare ir jei liankam butu kiek daugiau pasisiakia po pirmo kelinio rezultatas galejo buti kitoks pralozdavo pozicija pastoviai

 15. 15 axsel 2009-07-12 22:13

  ivarty gavo vel is standartines padeties pro siniala i vitkausko kampa latvis gal ir nieko biat ne samusiovas toli dar jam iki manto

 16. 16 axsel 2009-07-12 22:15

  tiesa poviliukas triju ar keturiu progu neisnaudojo kur turejo musti

 17. 17 suvalkas 2009-07-13 02:25

  kas liecia estija, tai grigas ten gerai atrode ir zaide visas rungtynes, (o isiskyre su klubu del visai kitu priezasciu), aisku kaip jis atrodys suduvoj, didelis klaustukas, bet cia laikas parodys..
  o leimono jus nelyginkit su urba, leimonas pries pora metu jau matesi gad turi potencialo ir gali losti, o urba tikrai yra uz ji silpnesnis ir dar jam toli iki vyru, jis net uz dublerius silpnai atrodo, kaip ir rungtynese su wigry,
  ziurekit kaip zaidejas losia o ne is kur jis yra, nes cia panasu svarbiausia kad butu is marijampoles :)

 18. 18 rimvill 2009-07-13 07:00

  Paskaiciuokime svetimus pinigus (pagal “Miesto laikraštis“):

  Paaiškėjo, kad Marijampolės „Sūduvos“ futbolo klubo kasa už praėjusio sezono pasirodymą UEFA taurės turnyre pasipildė 140 tūkstančių eurų (beveik puse milijono litų). Tiek pinigų marijampoliečiams skyrė UEFA, apskaičiavusi 2008 – 2009 metų Čempionų lygos ir UEFA turnyro pelną. Iš viso išdalinta beveik 650 milijonų eurų.
  Priminsime, „Sūduva“ UEFA taurės atrankos turnyro pirmame etape įveikė Velso komandą, o antrame nusileido vienuolikei iš Austrijos ir iškrito iš varžybų. Marijampolei atstovaujančios komandos biudžetą praėjusį sezoną sudarė apie du milijonai litų.
  Kitos Lietuvos komandos gavo tokias išmokas: „Kaunas“ – 530 tūkst. eurų, Panevėžio „Ekranas“ – 100 tūkst., – Vilniaus „Vėtra“ – 70 tūkst. eurų.
  Daugiausiai praėjusį sezoną uždirbo Čempionų lygos finalininkė „Manchester United“ (Anglija) komanda – 37 mln. 790 tūkst. eurų. Ją finale įveikusi „Barselona“ (Ispanija) „tenkinosi“ beveik 31 milijonu eurų.

 19. 19 ponas pop 2009-07-13 08:50

  bet, kaip suprantu, tie pinigai į kasą dar pernai yra įkritę… čia man rods tas miesto laikraštis tik pakartojo prieš pora savaičių lietryty skaičiavimus parodytus

 20. 20 ponas pop 2009-07-13 08:54

  o kas liečia urbą…. sunku aišku kalbėt, nes žaidėją mažai kas yra matęs. tik nereikia pamiršt, kad pagal šių metų pradžios vizijas ir planus, tai tokie kaip urba apskritai komandos pagrindą turėjo sudaryt.

  man tik tuomet įdomu, kodėl būtent urba iš dublerių į pagrindą keliauja – juk, spėju, ir kitų gynėjų yra. o dubleriai šiemet lyg ir visai neblogai lošia.

  bet kokiu atveju, aš vis viena nelabai tikiu vidutinio lygio žaidėjų įliejimu į komandą likus savaitei iki sunkiausių sezono rungtynių. teoriškai žvelgiant, pritarti būti galima tik kokio samusiovo ar mikuckio lygio žmogaus įmetimui – nes tokio lygio žaidėjai ir integruojasi lengviau, o ir jų asmeninio lygio pakanka kad komandai naudingi būtų. jei žaidėjais ir taip abejotinas, tai nėra jokio racionalaus pagrindo manyti, kad jis bus naudingesnis nei su komanda visą sezoną buvę žmonės. tikėti, aišku, galima – bet čia jau mistika ir laimės dalykai.

 21. 21 Varvalas 2009-07-13 09:44

  Grigas neblogai žaidė, kai jam buvo 15 – 16 metų. Tačiau jis taip ir netapo koordinuotu žaidėju. Visiškai nesugeba užsiimti pozicijos, kai yra skersuojami kamuoliai į baudos aikštelę. Jis tegali ardyti tik atakas, vykdomas aikštės viduriu. Trumpiau kalbant – jis man niekada kaip žaidėjas nepatiko ir nepatiks, nes per jį Sūduva gaudavo daugybę įvarčių ar pakliūdavo į prastas situacijas.
  Nesu matęs Urbos žaidimo, todėl kalbėti apie jį negaliu. Aišku, kad rungtynėse su danais jis žaisti silpnokas, bet su kruojomis ir teledemomis galėtų grūdintis.
  Va, ir lieka išeitis ieškoti kazurų, karamanų. Tas latvis šiandien yra geresnis už abu aukščiau paminėtus lietuvius, bet neprilygsta net Manto šešėliui. Suprantu, kad iki rungtynių su danais toje pozicijoje “mūro“ neatsiras, nes jo rimtai ir nebuvo ieškoma. O čempionatui užbaigti liepos pabaigoje gal ir nukris iš dangaus, koks nors aukštesnio lygio gynėjas, likęs be klubo.

  Nematau, jokio rimtesnio klubo darbo komplektuojant komandą. Čia net pinigų turėjimas ar neturėjimas lieka trečiame plane. Senos pažintys su latviais ne visada gali pagelbėti. Pasikviečia čigoną, bet paaiškėja, kad maršrutinis arklių vežimas tą savaitę nevažiuoja … Moldovoje čempionatas baigėsi prieš mėnesį. Laiko tą vyruką tikrinti buvo marios.

  Dėl UEFA pinigų. Manau, kad į Kopenhagą bus skrendama reisiniu lėktuvu (jų užimtumas – 33%), nes čarteris prarytų daugiau kaip trečdalį iš Šveicarijos gautos sumos. Jeigu jau atsirado pinigų tribūnoms praplėsti (tai nebuvo klubui būtinybė), tai gal atsiras centų ir ne abejotino lygio komandos komplektacijai. Manau, kad išėjus Biskiams irgi liko kapeikų. Dar Zagurskį būtų galima išleisti už kelias dešimtines (tiesa, tai jau pavėluota). Niekas net nepajustų, kad ano komandoje nėra. Kaip ir Biskių. Vitkauskas irgi turi kainą …

  Įleistų mane – tai paprekiaučiau.

 22. 22 diletantas 2009-07-13 10:48

  oi Tu Varvale, Varvale…prekybininkas.kur KIŽIO marškinelius gavai? paprekiavai jį ir tada atsidėkojo trikotažu anas?

 23. 23 Varvalas 2009-07-13 10:56

  Kas čia tas Kižys? Koks nors vietinis verslininkas?

 24. 24 :) 2009-07-13 11:27

  axsel, ismok lietuviskai rasyti nes konkreciai neina suprasti ka ir apie ka tu rasai :))

 25. 25 Deimas 2009-07-13 11:34

  I.Zelmikas yra gynejas, zaidziantis vidurio centro pozicijoj, Lietuvos rinktines kandidatas, kai Kaunas atleido liko be klubo, reikia sita imti, nemanau kad brangesnis uz M.Samusiova, o jei ir blogesnis, tai tikrai nedaug, juk nebereikalo kviete i rinktine ji, bent puse likusio sezono tikrai tiktu :)

 26. 26 diletantas 2009-07-13 12:52

  Varvalui:
  ne, ne verslininkas. Bilietus prie įėjimo į stadioną plėšo :)

 27. 27 viedras 2009-07-13 14:03

  Zelmikas manau galėtų pakeist Samusiovą, būtų verta jį pasikviest bent iki sezono pabaigos. Klubo vistiek neturi, nieko nekainuotų. O pažaist Sūduvoj pusę sezono jis tikrai sutiktų, juk geriau lošt kad ir Kruojoj, negu išvis nelošt.

 28. 28 ponas pop 2009-07-13 14:31

  jei zelmikas iš tikro dykas sėdi, sunku pagalvot, kad šitas variantas nebuvo svarstytas. ar čia aš vėl per daug noriu ir tikiuosi?

 29. 29 Lukas 2009-07-13 16:58

  zelmikas po operaacijos, tiesa ta operacija jau praejusi, bet kiek zinau, tai zelmikas tikrai dykas sedi. nebent patyliukais kur i biskeka isvaziavo.

 30. 30 ? 2009-07-14 15:51

  latvis – nulis. nebent is bedos. yra dar vienas variantas

 31. 31 diletantas 2009-07-14 16:27

  kazkada forumuose buvo “apdiskutuota’ minti, kad galima butu kazkaip kitaip vieshint rungtyniu data ir laika.ir kazkas dave minti, kad reikia stendo prie stadiono.klubas tai ishgirdo :).gal jau matet koks stendukas sukurptas prie ivaziavimo i stadiona? man patiko.

 32. 32 Anonimas 2009-07-14 16:57

  Nneatsidžiaugiu stendo idėja (žinau kam ji priklauso). Ačiū klubui, kad išklausote

 33. 33 Lukas 2009-07-14 17:19

  Galetu Suduva nusigriebti Ksanaviciu, tik neaisku, kokia ji dabar forma ir bukle

 34. 34 suvalkas 2009-07-14 17:20

  latvis tai tikrai 0 ,bet kad atrodo ketvirt jo debiutas bus

 35. 35 Varvalas 2009-07-14 17:28

  Na, viena mano ideja igyvendino, aciu. Suduvoje treniruojasi du jauni vyrukai, Mazdaug penkiu metu amziaus. Itariu, kad vienas is ju Gardzijauskutis.

 36. 36 Varvalas 2009-07-14 17:32

  Latvis lieka. Nepriestarauju Suvalkui del latvio vertinimo, nors anas su kruojomis gales kapotis. Zelmikas dar neatsigavo del traumos, todel neverta buvo ji imti, nes gynejo jau reikia ketvirtadieniui. O ir Zelmikas lauks viso liepos menesio – gal kas is azeru ir kocholu paims.

 37. 37 ponas pop 2009-07-14 17:56

  graudu, bet nieko jau šiemet nepadarysi. tik, kaip suprantu, jei loš ketvirtadienį latvis, tai klevinskas ant suolo sėdės, ne? O graudžiausia yra tai, kad kox nors urba arba kox nors kitas dubleris jau seniai galėjo būti apšaudyti ir parengti tokiam mažumėlę ekstremaliam atvejui, kox nutiko dabar. Džiaugtis galima nebent tuo, akd praktiškai kokį mėnesį komanda jau be samusiovo gyveno. Tai šioks toks apsipratimas jau turėjo pareit.

 38. 38 rimvill 2009-07-14 18:04

  Varvalui:

  2001-2002m berniuku komandoje treniravosi A.Skroblo brolis

 39. 39 Varvalas 2009-07-14 18:56

  As kalbu apie tuos berniukus, kur begioja treniruociu metu su tevais (ar broliais). Labai puikus vaizzelis. Ten ir vakar, ir siandien du tokie pipirai begiojo. Jei gerai supratau, tai vienas is ju yra Skroblas. Pasitikslinsiu, nes ta seima pazistu.
  Ir siaip idomiu dalyku per treniruotes pamaciau. Turiu omeny ne taktika, ir ne naujus zaidejus. Geru idomiu dalyku pamaciau, varant nuobodumo elementus is treniruociu proceso. Pvz, kaip po rungtyniu nusikaltes stoja i vartus, atsuka nugara ir “gaudo“ uzpakaliu kamuolius. Vakar Broka “atkale“, siandien kazkuri kita. Labai nenuobodziai isradingai dirbo Ramonas. Galetu ir uzsienieciai pasimokyti. Sakau rimtai.

 40. 40 vietinis 2009-07-14 19:46

  varvalai, ten toks zaidimas “sikna“ vadinamas, taip kad ne uzpakaliu gaude, o dare tai ko buvo nusipelnes :)

 41. 41 Anonimas 2009-07-14 21:04

  Jo geras ten grajus, nelinksma penkis ar daugiau smūgius iš kelių metrų gaut :) o Ramonas mėgsta išradingiau ką nors sugalvot.

 42. 42 , 2009-07-14 21:05

  Jo geras tas žaidimas, linksma, kai gauni penkis ar daugiau smūgius iš kelių metrų :) O Ramonas mėgsta ką nors išradingiau vis sugalvot

 43. 43 suvalkas 2009-07-15 00:24

  atrodo kad latvio debutio dar reiks palaukti, tiesiog leimonas tur but bus atitrauktas i samusiovo pozicija..

 44. 44 griezhtas 2009-07-15 07:07

  Su leimono atitraukimu, gal net ir geriausias variantas is dabar imanomu.

  beje vidurio gyneju krize tesis ir varzybose su banga, nes lygtais skinderis jas tures praleist uz korteles.

 45. 45 Anonimas 2009-07-15 08:47

  Leimonas į Samusiovo poziciją atsitrauka, Koziberda į Leimono. geriau šiai dienai nesurasi. šita sudėtis ir nusipelno žaisti, tarptautinės sužaisti yra didelė patirtis, paspirtis, žodžiu premija :)

 46. 46 griezhtas 2009-07-15 09:04

  Vargsas leimonas, ko tik is jo nedaro, turbut butu kokiu problemu su Luksiu tai is Leimono dar ir puoleja padarytu :)

 47. 47 Varvalas 2009-07-15 09:42

  su Banga bus ir daugiau problemu gynyboje. Nezais uz gautas koreteles ir Valdas Slavickas.

 48. 48 viedras 2009-07-15 10:53

  na manau nereik čia nieko atitraukinėt, Samusiovo pozicijoj galėtų žaist Giedrius Klevinskas, Leimoną manau rizikinga būtų leist vidurio gynėjo pozicijoj, nes jis ten, man atrodo, nėra lošęs.

 49. 49 :) 2009-07-15 13:01

  tesiant kalba apie stenda prie stadiono, tai suduvos marketingui dar dirbti o dirbti, lietuvoje geriausiai isvyste marketinga tai ekranas, nors zinoma stendas irgi siokia tokia pradzia :)

 50. 50 griezhtas 2009-07-15 13:28

  Gal geriau tylim apie ekrana kaip besirupinanti fanais ir gera marketingista.
  Geriau jau pinigus isleistus marketingui Ekranas skirtu zmoniskiems WC stadione isiriengti, nes dabartinis kiaulinykas (cia apie visa stadiono infrastruktura) yra totali nepagarba visiems savo gerbejams.

 51. 51 to griezhtas 2009-07-15 14:29

  ekranas neturi stadiono

 52. 52 rimvill 2009-07-15 14:36

  Dėl rungtynių su Banga

  ištrauka iš futbolas.lt

  Artimiausias “Bangos“ rungtynes su “Sūduva“ liepos 26-ąją taip pat praleis net keturi žaidėjai – raudonas korteles minėtame mače su “Šiauliais“ gavę Donatas Remeza ir Karolis Urbaitis bei po ketvirtą sezono geltoną kortelę užsidirbę Rimvydas Grudys ir Egidijus Vaitkūnas.

  Savo ruožtu “Sūduva“ dėl pastarosios priežasties aikštėje neturės Mariaus Skinderio ir Andriaus Urbšio

 53. 53 Varvalas 2009-07-15 15:49

  a, bliamba supainiojau V.Slavicka su Urbsiu. Na, Urbsys – mazesnis nuostolis. Tiesa, danu komanda jau atskrido i Lietuva. Maciau Kaune.

 54. 54 Bonas 2009-07-15 16:21

  Ka tik nusipirkau bilieta i ryt rungtynes, svarbu kad gavau dar po stogu, nes nezinia ar nelis:) Jokio stendo nemaciau apie ka cia kalbat?

 55. 55 vietinis 2009-07-15 19:33

  stendas yra prie pagrindinio ivaziavimo i stadiono aiksteles. o varvalui pasakysiu kad jei toks komandos ekspertas esi, tai bent vardus zaideju zinok o paskui komentuok, komandoje valdo isvis nera, nebent daktaro asistentas, jo brolis valdas. ten yra Vaidas Slavickas! artistas tu man varvale

 56. 56 axsel 2009-07-15 20:04

  ko niaskialbiat kad su latviu ir moldavu sutartis pasirase

 57. 57 vietinis 2009-07-15 20:06

  jau paskelbe visur, tai kam cia reikalinga niekam verta pastraipa. plius dar del to kai jie vistiek nepasirodys rytojaus varzybose. na bent starte tai tikrai

 58. 58 Varvalas 2009-07-15 20:31

  Vietini, tu parassinek su svetima isklerusia klaviatura, tqi irgi ne tokiu vardu sukursi. Manau, kad del to ne vienas Slavickas neisizeide, o tu nors kaifa apturrejai.

 59. 59 Fule 2009-07-15 20:34

  Varvalai, kol protingai pasakoji, užmiršk Kaziuką, jo jūsų Marijampolėje, ačiū, jau nebėra.

 60. 60 vietinis 2009-07-15 20:56

  svetima ne svetima ta tavo klaviatura, bet i ir l raides yra skirtingose vietose ir tuo paciu tose paciose kaip ir ant kiekvienoje klaviaturoje. taip kad tavo atmazai nelimpa visiskai cia

 61. 61 Varvalas 2009-07-15 21:40

  nenoriu atrodyti vaikiskai ir su tavimi gincytis. Pasiziurek i klaviatura ir pamatysi, kad L ir I raides yra viena salia kitos. Nebuk nors Jablonskiu, nes manes jau ne tokie neismokino ir neismokins.
  Labai stengiausi si teksta parasyti be klaidu. Ieskok ju.

  Apie ka mes cia kalbame? A, apie VaLLLLda Slavicka? Taigi, zmones sneka, kad anas vakar Marijampoleje, apie 26 valanda

 62. 62 , 2009-07-15 23:11

  Nebaigta mintis :/

 63. 63 viedras 2009-07-15 23:23

  vietinis, nebūk toks vaikiškas ir nepradėk čia tyrinėt ir aiškintis ar ta i raidė yra prie l, ar ne. Suklydo, tai suklydo, visi mes klystam. :)

 64. 64 ponas pop 2009-07-16 01:40

  nu prajuokinot su tom gramatinėm diskusijom:) kažkaip lietuviai labai jautrūs kalbos klaidoms:))) pusė priekaištų blogams eina dėl to, kad kablelis ne vietoj padėtas ar dar kas nors panašaus yra nutikę. Argi tame esmė? Jo, suprantu, kad rimtos kalbos biš išseko. Tuoj duosiu mažumėlę peno:)


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,737 hits
Reklama