Laukiam: Randers FC – Sūduva

Sūduvos laukia dar vienas rimtas išbandymas. Ketvirtadienį, liepos 23 dieną 19 valandą eurotaurėse žais visos likusios Lietuvos komandos. Pirmasis Europos lygos ratas didelių siurprizų nepateikė – rezultatai buvo tokie, kokius racionalus žmogus ir galėjo prognozuoti. Ypač, jei tas racionalus žmogus nematė nė vienų rungtynių, o tik puse ausies per žinias rezultatus išgirdo. Todėl kaip ir kiekvienais metais išgirdome daugybę beviltiškai banalių komentarų ir paaiškinimų apie tai, koks menkas to lietuviško futbolo lygis.

Juodai nusibodo blevyzgos žmonių, kurie apie lietuvišką futbolą prisimena tik tuomet, kai lošia rinktinė ir kai ateina eurotaurių metas. Užkniso negyvai „specialistai“, kurie, neturėdami ką pasakyti griebiasi net ir paskutinio šiaudo ir analizuoja trenerių pasisakymus. Dar labiau nusibodo vis paviršiun iškylančios eilinės sapalionės apie tai, kad Lietuvos futbolą sužlugdė biurokratai. Kiek galima apie tą patį? Juk biurokratai visur tokie patys. Ir lietuviško futbolo biurokratai ne ką blogesni už taip pat prisidirbusius lietuviško krepšiasvydžio biurokrataus. O šie yra lygiai tokie patys, kaip ir visų kitų sporto rūšių biurokratai kartu su visokių ten departamentų veikėjais. Juokingiausia, kad visi jie netgi niekuo nesiskiria nuo biurokratų, sėdinčių savivaldybėse, seniūnijose, ministerijose ir t.t. Kada išgaruos tas sovietinis noras visų pasaulio bėdų priežasties ieškoti valdžioje?

Be reikalo aš čia nervinuosi. Niekas nuo to nepasikeis. Taip buvo ir bus. Visa tai ir vėl pasikartos, kai likusias rungtynes loš Lietuvos rinktinė. Ir vėl viskas pasikartos kitais metais, kai lietuvių klubai keliaus į Europą. Gal tiesiog nereikia kreipti dėmesio? Reikės pamėginti.

>>>

Gerai. Grįžkime prie mūsų reikalų. Sūduva važiuoja į Daniją ir, esu tikras, mėgins ten pasirodyti taip, kad rezultatas būtų pliusinis. Nes ir namuose komanda lošė teisingai – maksimaliai. Dabar jau apskritai nebėra ko prarasti. Galvoju, pamėginsiu šį kartą sužaisti nekorektišką žaidimą. Pamėginsiu apsimesti komandos treneriu ir pagalvoti, ką tokiu atveju daryčiau. Žinau, žinau – negražu taip elgtis. Nes nesu treneris ir neturiu jokios teisės net galvoti taip. Bet vieni žmonės iš tikro žaidžia aikštėje su kamuoliu, o kiti – sėdi ir galvoja. Todėl galvosiu taip, kaip man norisi. Ir, jaučiu, panašiu būdu ne vienas jūsų mėgina galvot. Nes jei myli savo komandą ir lauki jos pergalės, kitaip galvot neišeina. Trumpai tariant, keikti už tokias erezijas manęs nereikia – ir pats viską suprantu. Nereikia eilinį kartą pakartoti klasikinio „Treneris ir pats žino, ką daryti“. Lygiai taip pat suprantu, kad viskas, kas žemiau parašyta yra mėgėjo samprotavimai. Priimkit tai kaip žaidimą. Taigi, let‘s go!

I žingsnis – priešininkas: stiprybės ir silpnybės. Be abejo, pradėti reikia nuo varžovo analizės. Kadangi kitų galimybių neturiu, remsiuos tuo, ką mačiau stadione. Varžovas yra už mūsų komandą stipresnis. Tai – objektyvu. Nes jis sėkmingai lošia stipresnėje lygoje. Faktas – didelių ekonominių problemų ir šiandien nepatiria. Iš kitos pusės – šios rungtynės tikrai nėra Dovydo ir Galioto dvikova (kas nesusigaudot, aiškinu – čia toks senobinis palyginimas apie mažo mažulyčio (Dovydo) dvikovą su dideliu ir neįveikiamu (Galiotas). Randers FC nėra lietuviams neįkandamas riešutas. Ir ypač tokioje savo gyvenimo stadijoje, kai šių metų čempionatas Danijoje dar neprasidėjo.

Stipresnis Randers FC visų pirma yra taktiniu mąstymu. Žaidėjai geriau parengti ir žaidimas labiau grįstas tiksliu racionalių schemų įgyvendinimu, nei beprotiška improvizacija. Žaidėjai geriau orientuojasi aikštėje ir nedaro kvailų pozicinių klaidų. Didelių stebuklų Randers FC Marijampolėje nekrėtė, tiesiog parodė, kad geriau išmano futbolo ABC nei mes.  

Labiausiai tai jautėsi jiems atakuojant. Gynybines Sūduvos užtvaras Randers žaidėjai kartais praeidavo labai lengvai, tiesiog pritaikę kokį nors klasikinį futbolo triuką (sienelę ir pan.). Gynyboje šis pranašumas toks akivaizdus nebuvo, tačiau ir ten jie geriau talkino vienas kitam ir tiksliau užsiimdavo pozicijas, nei Sūduvos gynyba.

Tačiau. Individualaus pačių žaidėjų pranašumo nelabai jautėsi. Atskirų žaidėjų mikrodvikovos prognozuojamos nebuvo. Jas laimėdavo tai viena, tai kita pusės. Antra didžioji Randers problema yra fizinis pasirengimas. Atvirai pasakius, kiek keistokai atrodė, kai Lukšiui susidūrus su priešininku ir belaukiant neštuvų, pusė danų komandos vieningai nuskuodė link atsarginių suolo vandenuko atsigert. Juk labai karšta tą vakarą tikrai nebuvo, o rungtynių nė pirmas kėlinys dar nebuvo praėjęs. Gal dėl to, kad Danijos čempionatas dar neprasidėjęs, danai energijos kartais pristigdavo netgi nepaisant to, kad antram kėliny pakeitė tris žaidėjus. Greičiausiai tai ir buvo priežastis to, kad antram kėliny Sūduva netgi atrodė šviežiau ir pavojingiau nei žmonės iš Skandinavijos. Galbūt Sūduvai tų dviejų likusių keitimų ir pritrūko tam, kad pačioje rungtynių pabaigoje būtų surengtas galutinis Randers FC vartų šturmas.

II žingsnis – priešininkas: žaidimo stilius. Randers FC – puolanti komanda. Visas jos žaidimo grožis puolime ir atsiskleisdavo. Ginasi Randers FC – so so. Kad ir kaip bežiūrėtum, Sūduva per rungtynes susikūrė kokias 4-5 visiškai realias situacijas įvarčiui. Ypač sklandžiai Sūduvai sekėsi atakos kraštais ir standartinės situacijos, pvz., kampiniai. O va puola Randers FC kitaip. Smagiai, nei greitai, nei lėtai, ir visą žaidimą grindžia tokiais pusilgiais gerai apgalvotais perdavimais. Galbūt tokio žaidimo reikalavo aikštės kokybė, tačiau jau vien iš to, kaip sklandžiai Randers FC pavykdavo tokį žaidimo stilių propaguoti, galima spręsti, kad jiems tai – jokia naujiena.

Beje, Randers FC greičiau yra kontratakuojanti, nei opoziciškai puolanti komanda. Tuo ji panaši į Sūduvą. Ramios pozicinės Randers FC atakos greičiau keldavo pavojų dėl to, kad už baudos aikštelės ribų Sūduvos gynėjai danų žaidėjams leisdavo gyventi gan laisvai ir ramiai. Leisdavo prisitaikyti smūgiams ir perdavimams. Leisdavo netgi smūgiuoti.

III žingsnis – Sūduvos pasirodymas. Kaip jau kalbėta, Sūduva pasirodė visai pakenčiamai. Tiesa, tas pakenčiamas pasirodymas komandai kainavo žvėriškai daug jėgų. Tačiau taip ir turi būti. Silpnesnė komanda savo silpnybes privalo kompensuoti žaidimui paskirdama daugiau energijos, jėgos ir atsidavimo. Sūduva iš esmės žaidė panašų žaidimą – nuo gynybos link kontratakų. Toks žaidimo stilius buvo visiškai logiškas – manau, niekam to papildomai aiškinti nereikia. Sūduva neatrodė ženkliai silpnesnė komanda (kaip buvo, pavyzdžiui, kadaise lošiant su Brugge). O rezultatas galėjo būti ir visiškai kitoks (į abi puses, nors mums, aišku, aktualu žaidimas nevyktų į vienus vartus. Į kuriuos – ir taip visiems aišku).

Daugiausia nerimo, be abejo, kelia gynyba. Išėjus Samusiovui, gynybos grandyje jaučiamas šioks toks chaosas. Toks jausmas, kad nebeliko griežto „tėvo“, kuris gynybą anksčiau racionaliau paorganizuodavo. Gynyba – Sūduvos silpnoji vieta (deja, dabar jau galime sakyti ir taip). Žaidėjams dar reikia iki galo pajusti vienas kitą ir atrasti viduje vadą, kuris kai kuriuos gynėjus prilaikytų už pakarpos, kad tie, pamiršę savo tiesiogines pareigas, nelėktų kaip akis išdegę į puolimą (kurie tai mėgsta – taip pat puikiai žinome). Toje grandyje tikrai dar reikia papildomo susiklausymo – vien dėl to, kad nebekristų tokie įvarčiai, kuris buvo gautas Marijampolėje.

IV žingsnis – Ką daryt? Pradėkim nuo tikslų. Tikslas miminum – įmušti vieną įvartį ir nepraleisti nė vieno. To pakaktų neprognozuojamai 11 m baudinių loterijai. Optimistinių variantų čia neminėsiu – apie juos ir taip kiekvienas jau yra pagalvojęs. Taigi, reikia įmušti. Neišvengiamai reikia įmušti. Tačiau dar svarbesnė užduotis yra nepraleisti patiems įvarčio. Nes praleistas įvartis būtų galas. O jeigu yra taip, tai komandos taktika yra aiški kaip penkios kapeikos.

V žingsnis – Sūduvos taktika. Pirmiausia gynyba, o visa kita – kaip dievas duos. Gynyba turi būti cementinė. Aš žaisčiau griežtą gynybinį futbolą ir tikėčiau kontratakos galimybe puolime. Galų gale, minimaliam tikslui pakanka įmušti vieną įvartį. O tam pakanka vienos vienintelės sėkmingos atakos per visas rungtynes.

Randersai greičiausiai nepradės lošti atsargaus futbolo, skirto išsaugoti tam, kas buvo pasiekta Marijampolėje. Tai būtų visiškai neracionalu. Vis tik jų komanda stipresnė ir privalo siekti bent vieno įvarčio, kad gyvenimas būtų ramus. Nes ir jie puikiai supranta tai, ką čia ką tik dėsčiau – vieno įvarčio skirtumas yra velniškai rizikingas. Nes pakanka vienos sėkmingos atakos per visas rungtynes, kad to skirtumo neliktų.

Taigi, Randersai puls. Galbūt ne visom pajėgom, tačiau gynyboje jie tikrai neužsisėdės. Jie tikrai prisimins, kad Marijampolėje atakos kartais gaudavosi labai lengvai. Du-trys pasai ir prieš puolėją lieka tik vartininkas. Jie prisimins, kad Sūduvos gynyba kartais nespėja paskui danų saugų mintis, o ir žaidėjams palieka pakankamai erdvės netgi šalia savo baudos aikštelės. Tokių dalykų Sūduvos žaidime tiesiog negali būti.

Jūs sakysite, kad gynybinio pobūdžio futbolas yra klasikinės Lietuvos klubų ir rinktinės kelias, kuriuo einama jau daugelį metų. Bet juk taip nėra! Mūsiškas gynybinis futbolas dažniausiai būna ne sąmoninga, iš anksto parengta taktika. Dažniausiai lietuviškas futbolas būna gynybinis tik dėl to, kad taip priverčia žaisti priešininkai. Tai reiškia, kad norima žaisti bet kaip, tačiau priešininkas priverčia didesnę laiko dalį rūpintis savo vartų saugumu.

Tačiau tokio gynybinio futbolo, kokį lošia, pavyzdžiui, Farerų salų rinktinė arba kokį kadaise Europos čempionate žaidė Graikų rinktinė lietuviai naudoja labai retai. Kai didžioji komandos dalis sąmoningai yra sutelkta prie savo vartų, o priekiui belieka keli greiti žaidėjai kraštuose ir vienas centre. O juk šiemetinė Sūduvos sudėtis tiesiog idealiai tam tinka! Tereikia saugams suteikti dar daugiau gynybos funkcijų, o tikruosius gynėjus dar tvirčiau pririšti savo aikštės pusėje. Pamenu, kažkokiame interviu Lietuvos rinktinės treneris portugalas tiesiai šviesiai pasakė, kad žaisti prieš tokią komandą kaip Farerai yra žvėriškai sunku. Yra sunku pramušti kelią link vartų, kai ginasi visi 11 žaidėjų. Graikai tais laikais žaidė panašiai – pirmiausia apsigindavo, o tada surengdavo keletą atakų per rungtynes ir įmušdavo bent vieną „netyčiuką“. Taip, graikus tame čempionate visi keikė. Kaip ir keikia Farerus už tai, kad jie „nuobodų“ futbolą propaguoja. Tačiau jei svarbus rezultatas – koks skirtumas ką apie tave kalba kiti? Nes finale lieka tik rezultatas, džiaugsmas dėl pergalės ir įrašas statistiniuose duomenyse.

Praktiškai tai reiškia, kad visa komanda pasislenka arčiau savo vartų ir išsidėsto taip, kad kiekvieną kartą nutikus nelaimei dar būtų atsarginis planas – žaidėjas, kuris pagelbėtų ką tik poziciją pralošusiam kolegai.

O tada belieka greitas puolimas. Tas, kuris Sūduvai pirmose rungtynės visai neblogai sekėsi. Tiek Radavičius, tiek Giedrius Slavckas, netgi Brokas atskirais epizodais, kraštuose atrodė visiškai padoriai. Danų gynėjams juos stabdyti sekėsi labai sunkiai – tiesiog jautėsi tam tikras nepasitikėjimas. Efektyvus žaidimas kraštuose tą kartą Sūduvai leido sukurti ko gero visas aiškesnės progas įvarčiui įmušti.

VI žingsnis – mintys apie Hamburgą. Taip, pergalės naivu tikėtis. Naivu tikėtis, kad į Marijampolę ir šiemet dar atvažiuos bent vienas padorus klubas. Tačiau apie tai reikia galvoti. Ir jei aš būčiau komandos treneris, savo žaidėjams tai kartočiau kiekvieną dieną, ryte ir vakare. Norint laimėti prie danus, reikia jau dabar aiškiai suvokti, kas lauktų prie tuos danus laimėjus. O rungtynės su tokia komanda kaip Hamburgas papuoštų bet kurio Sūduvos žaidėjo biografiją. Vien tai gali būti pakankamas motyvas su danais žaisti taip, kad toji svajonė būtų pasiekta.

Štai toks mano eksperimentas. Ką jūs manot? Būtų įdomu sužinoti.

54 Responses to “Laukiam: Randers FC – Sūduva”


 1. 1 griezhtas 2009-07-22 08:25

  Na del to gynybinio futbolo, tai pagal aprasymus pernai pas red bullius kazka panasaus suduva zaide ir tas suveike. Beje redbull’iai irgi labiau puolanti komanda pasirode.

  O beje ar bus kur nete varzybu transliacija?

 2. 2 ponas pop 2009-07-22 08:52

  jo jo… aš to irgi paklaust norėjau – gal kas žino ir gal rodys apskritai tas rungtynes – per kokį nors ten viasat sport trys ar ką nors panašaus. o gal internete kokia nors video transliacija kur nors pasiekama yra?

 3. 3 Niekas 2009-07-22 09:22

  Jeigu ir rodys internete,tai greiciausiai, tik ta pacia diena ir suzinosim.

 4. 4 Varvalas 2009-07-22 09:29

  Pirkau bilietą į ryžių ravėjimo rungtynes Sūduva – Hamburger SV.

 5. 5 ponas pop 2009-07-22 09:39

  jau parduoda? Gal Gariūnuose?:)))) ar neapgavo? Jaučiu įkišo kokį padirbinį:) pažiūrėk gerai, ar po hamburger SV nešvičia Celtico logotipas:)

 6. 6 ziurovas 2009-07-22 10:03

  kolegos lietuvisko futbolo gerbejai siulau snd ir ryt pastebeti si saita livetv.ru ten galbut rodys.

 7. 7 ponas pop 2009-07-22 11:26

  kažkaip apskritai šį kartą viskas keistokai gaunasi… oficialus sūduvos tinklapis, taip smagiai pastaruoju metu atsigavęs, skleidžia visišką tylą – anei “rengiasi kelione“, “sėda į lėktuvą“, “jau atskrido“, “surengė pirmą treniruotę“… vienžo jokių žinių. o pastaruoju metu apmiręs futbolas.lt apskritai nuo vakar vakaro nesikeičia… tox jausmas nieko čia rytoj ir nevyks..

 8. 8 Varvalas 2009-07-22 12:04

  atostogauja

 9. 9 kampinio_veliavele 2009-07-22 12:16

  tai turbut ir Reiniki deportavo kaip ekrano Sarocka, tai ir reportazu nera :)

 10. 10 Varvalas 2009-07-22 12:28

  Suduva jau atskrido i Danija. Ten nelyja ir tikekimes rytoj nelis. Vargas laukia danu.

 11. 11 Randers 2009-07-22 12:29

  Kiek viena ausim girdėjau, tai šiandien 19 val. vietos laiku bus rengiama treniruotė.

 12. 12 algiuz 2009-07-22 12:58

  myp2p.eu siulau ir sita puslapi pasekt, bent vakar ekrana jis transliavo. Tai pat justin.tv. O siaip futbolas.lt komentarus skaitykit ir rasit visa reikiama informacija. O apie HSV, tai dabar sis klubas siauteja, iveike ir bayerna ir salke sutriuskino, kazkokia tai taure nereiksminga laimejo. Butu smagu pamatyt HSV Lietuvoj.

 13. 13 nassa 2009-07-22 13:08

  graži apžvalga!
  o dėl HSV tai visi jau totaliai svaigstam, laimėjimo atveju, nusidrieks miegmaišių eilė prie kasos.. gali siekti net cukrinio fabriką
  būtų smagu jei atvažiuotu. wirklich

 14. 14 rimvill 2009-07-22 13:10

  Tarp kitko žaisdami apgalvotą gynybinį futbolą ir smagiai kontraatakuodami Danijos rinktinė, dar žaidžiant Randers treneriui, laimėjo europos čempionatą.

 15. 15 Varvalas 2009-07-22 13:47

  Turiu dvi naujienas: bloga ir gera.

  Bloga – bilietu su Hamburgu neliko

  Gera – ta diena, ta pacia valanda i stadiona leis visus veltui.

 16. 16 Varvalas 2009-07-22 13:48

  Jeigu sarga su raktu pavyks rasti

 17. 17 Varvalas 2009-07-22 13:56

  Ponas Pop, gerai čia “apstatei“ su ta 19 val. Ant Marijampolės bus kitas čėsas :)

 18. 18 ponas pop 2009-07-22 14:30

  ane? nu aš laikrodžių netikrinau:) mačiau, kad randersų svetainėj tox laikas nurodytas. paskui pažiūrėjau, kad ir futbolas.lt tokį laiką rodau. tai ir pamaniau, kad mūsų ir danų laikas nesiskiria.

  tai ką jau čia – sakyk tikrą čėsą:) nes, jaučiu, žinai, jau pasiskaičiavai:)

 19. 19 kampinio_veliavele 2009-07-22 14:38

  jauciu kad pas mus bus 20 val :)

 20. 21 TV 2009-07-22 15:41

  http://allsport-live.ru/ nueisit, ten turi buti, bent jau labai daug sporto rodo ir Ekrana vakar rode. Padoru. Del tu reklamu , kur ismeta, nekreipkit demesio, tiesiog isjunkit( na galit ir pasiziuret, kiekvieno asmeninis reikalas, tik nepamirskit futbolo).
  Sekmes Suduvai. Zaidejai nusiteike kovai.

 21. 22 Varvalas 2009-07-22 15:54

  Kampinio vėliavėlė neblogai jaučia – įdarbinu laikrodžiu :)

 22. 23 kampinio_veliavele 2009-07-22 15:58

  tai tik nepamirshk prisukt kartais, kad nesusutociau kada nors :D

 23. 24 Varvalas 2009-07-22 22:45

  Aš žinau, kad jūs puikiai žinote danų kalbą, bet leiskite ir man pavertėjauti:

  Danų komandos treneris John Faxe, paklaustas apie galimas rungtynes su Hamburger SV, buvo labai atsargus ir pareiškė, kad taip elgtis jį verčia užimamos vyr. trenerio pareigos ir todėl dar nėra aišku, kuriai komandai reikės krautis lagaminus. Patyręs specialistas kalbėjo: “Mes laimėjome pirmąsias 90 minučių, bet tai sudaro tik pusę viso proceso. Marijampolėje mūsų futbolininkai žaidė labai gerai, nepaisant ir labai sunkių sąlygų. Vyrai žino, kada reikia žaisti tikrą futbolą, o kada reikia pasinaudoti ir kitais “senesniais” metodais”.
  Treneris tęsė: “Mes planuojame žaidėjams pateikti konkrečias rekomendacijas, kaip žaisti FK Suduva. Esu įsitikinęs, kad Sūduva yra daug pajėgesnė, kai jos žaidėjams leidžiama laisviau smūgiuoti į vartus. O to jie vykusiai negalėjo daryti permirkusioje aikštėje. Mums nelabai sekėsi stabdyti jų prasiveržimus aikštės kraštuose. Standartinėse pozicijose jie taip žaidžia padorų europietišką futbolą. Jie nereikės būtinai žaisti “aukštais” perdavimais. Todėl mes privalome šiam susitikimui pasiruošti daug geriau ir žaisti protingiau, negu sekmadienį su SonderjyskE (FC Randers pralaimėjo 0 : 1 – Varvalo pastaba). Kad šios rungtynės nepasibaigtų nesėkmingai, turime su Sūduva kovoti kitaip. Į sudėtį įtraukiau šiuos 18 žaidėjų”.

  Transliacijos pabaiga.

 24. 25 ??? 2009-07-23 01:47

  O gerbeju kokiu i Danija nuvyko? Pamenu pernai net klubas siule kartu vaziuoti…

 25. 26 kampinio_veliavele 2009-07-23 04:26

  girdejau kad kazka buvo planave sakaliukai, tai gal ir nuvyko keletas

 26. 27 ponas pop 2009-07-23 08:46

  teisingai šneka tas treneris. protingas vyras. nuo to mums, deja, geriau nėra. matosi, kad sūduvos privalumus labai aiškiai perskaitė. reik tikėtis, kad ir sūduvos štabas mąsto atitinkamai.

 27. 28 ponas pop 2009-07-23 08:47

  post scriptum: varvalai – dėkui už vertimą. kažkaip ta danų kalba biš užkritus buvo:))) tradiciškai prieš europą norvegų kalbą mėginau kartotis:)

 28. 29 griezhtas 2009-07-23 09:12

  nu kol kas nei vienam is link’u apie internetine transliacija niekas nekalba, teks laika stumti stadione, ziurint ka valode su serbais suprekiavo.

 29. 30 kampinio_veliavele 2009-07-23 10:59

  nu va kazkas norejo reportazo is Danijos, jis jau cia http://www.fksuduva.lt/index.php/galerijos/foto?func=detail&id=831 :)

 30. 31 Varvalas 2009-07-23 13:00

  š … , Randers mieste šiandien lyja ir lyja

 31. 32 playmaker-is 2009-07-23 13:25

  reik manyt jų stadione drenažą ne Sumeda darė

 32. 33 playmaker-is 2009-07-23 13:27

  Varvale, arčiau įvykių esi jei gerai supratau, gal online kokių žinių turi dėl šiandienos Sūduvos sudėties?

 33. 34 ponas pop 2009-07-23 13:30

  tai ką, bus galima pamatyt, kaip jų melioratoriai dirba:)

 34. 35 Tadasas 2009-07-23 13:35

  Neaišku ar bus įmanoma pamatyt, bent aš nerandu niekur live stream…

 35. 36 tai 2009-07-23 13:57

  orus galima paziuret ir internete belekur :D net nereik but arciau ivykiu. 17 silumos ir lyja.

 36. 37 Varvalas 2009-07-23 14:50

  tikrai ne Danijoje esu, o bastausi tarp Marijampolės – Kauno – Vilniaus.
  Kalbėjau ryte su vienu klubo žmogumi, tai ir anas konkrečiai nežino. Sudėtį gali koreguoti ir šlapia aikštė. Tikėtina, kad Leimonas grįš į atraminio saugo poziciją. Vadinasi, vidurio gynėju būtų kažkuris naujokas. Na, čia tik spėlionės. Pamatysime.

 37. 38 Randers 2009-07-23 18:25

  Jau prasidėjo transliacija iš Randers stadiono. Paskelbtos startinės sudėtys.. daugiau žinių oficialioje http://www.fksuduva.lt svetainėje – Sezonas – Transliacija

 38. 39 BetKas 2009-07-23 18:43

  Tai ar rodys video transliacija kur nors, ar ne?

 39. 40 Sudėtys 2009-07-23 18:43

  Jau žinomos startinės sudėtys. Žr. transliaciją

 40. 41 Bonas 2009-07-23 18:52

  Jo jai kas ka ras tai meskelkit nuoroda…

 41. 42 Varvalas 2009-07-23 19:08

  piemenu is futbolas lt serveris pakibes, gelbsti tik Suduvos live

 42. 43 Aivaras 2009-07-23 19:13

  Nieko nesuprantu, Danija, atrodo, pakankamai išsivysčiusi, ir futbolą mėgstanti šalis, kad rodytų varžybas per kokį nors TV kanalą ar internete

 43. 45 viedras 2009-07-23 19:21

  Nu rimtesni klubai, tokie kaip Aalborg ir Brondby rungtynes transliuoja, o Randers, turbūt ne toks ir rimtas.

 44. 46 viedras 2009-07-23 19:22

  “18 min Suduvos ataka ir G.Slaviskas isiverzia i baudos aikstele smugiuoja, Randers zaidejas stabdo kamuoli aukstai iskeles ranka. Teisejo svilpukas tyli“. Prasideda teisėjų cirkai.

 45. 47 griezhtas 2009-07-23 19:57

  vetra saunuoliai, bent jau fulham lietuvoje pamatysim :) o gal dar is HSV

 46. 48 Danija 2009-07-23 20:15

  58 min Luksio ivartis 1:1

 47. 49 asa 2009-07-23 20:15

  1-1 niu davai suduva !!!!!!

 48. 50 asa 2009-07-23 20:16

  jauciu kad iseism y kita etapa… ciris nichociu

 49. 51 Bonas 2009-07-23 20:16

  Nu dar viena!,prasau :)

 50. 52 Futboldas 2009-07-23 20:23

  fudboldas elte ant lauru uzmigo..

 51. 53 Aivaras 2009-07-23 20:25

  nu va ir tokių varžybų nematyt…

 52. 54 kampinio_veliavele 2009-07-23 21:10

  gyvenimas tesiasi, laukiam Bangos


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 189 555 hits