EURO: RANDERS FC 1:1 SŪDUVA

Nepasisekė. Nepasisekė, tai nepasisekė. O aš jau beveik kelto bilietus į Kylį užsakinėjau. Vilties ir tikėjimo buvo per akis. Trūko ne taip jau ir daug. Sakyčiau, trūko mažumėlę sėkmės. Ir pirmose rungtynėse, ir antrose. Skaitant antrųjų transliaciją, buvo akivaizdu, kad žaidimas buvo daugiau mažiau lygis, kaip ir rezultatas. Tačiau turint omeny šių metų sezoną, tos sėkmės gal net ir per daug būtų buvę. Juk metų pradžioje apskritai apie dublerinę sudėtį buvo galvota. O dabar jau apie Hamburgą užsisvajojom. Trūko nedaug, tačiau trumpu Sūduvos pasirodymu Europos lygoje, manau, galime būti patenkinti.

Juk ne rezultatai svarbu. Turiu omeny, tokiems kaip mes ne vien tik rezultatai yra svarbūs. Rezultatai yra svarbus tik tiems pacukams, kurie laikraštį apie lietuvius Europoje paskaitę eilinį kartą cypia apie žemą lietuviško futbolo lygį. O mes savo komandą stebime jau daug metų. Ir dar stebėsime daug metų. Diena iš dienos, savaitė po savaitės, mėnuo po mėnesio.

Todėl mes žinome, kad kiekvienais metais Sūduva Europoje sulošia šiek tiek geriau. Keletu centimetrų. Žengia nedidelį žingsnį į priekį. Pernai pirmą kartą svečiuose laimėjo prieš padorią komandą. Na ir kas kad tas laimėjimas nieko nereiškė. Esmė ta, kad jis neturėjo reikšmės pernykščiam rezultatui, tačiau turėjo reikšmės komandos psichologijai ir suvokimui, kad laimėti galima prieš bet ką. Šiemet žengtas dar vienas centimetrinis žingsnis į priekį. Nors danai „ant popieriaus“ yra silpnesni už Zalcburgą, tačiau tame pačiame teoriniame lygmenyje – daug stipresni už ir taip nusilpusią Sūduvą. Tačiau su jais buvo kapojamasi visas 180 minučių. Šiemet dar rezultatas nepasiektas. Tačiau lygiąsias su danais jų stadione ko gero verta labiau įvertinti nei pernykštę pergalę Zalcburge.

Kaip nebūtų keista, komanda kaip vienetas auga psichologiškai. Tai yra labai įdomu. Juk žaidėjai keičiasi, vieni išeina, kiti ateina, tačiau toks jausmas, kad yra kažkokia komandos dvasia, kuri tiesiog yra ir kurios stiprumas jau nelabai priklauso nuo vieno ar kito žmogaus. Greičiau toji dvasia keičia žmones.

Sūduva baigė pasivažinėjimus po Europą, tačiau per šias kelias rungtynes aš ko gero pirmą kartą patikėjau, kad komanda jau yra pasirengusi šiemet imti aukso medalius. Todėl ašarų nelieju, o dėkoju komandai už pasiaukojimą, tikėjimą ir suteiktą viltį. Nors planuoti kelionę į Hamburgą buvo gerokai per anksti, tačiau baisiai smagu. Ačiū!

16 Responses to “EURO: RANDERS FC 1:1 SŪDUVA”


 1. 1 suvalkas 2009-07-23 22:46

  siaip ziade suduva tikari gerai, ypac pirma kelini, giala kad krito ivartis i savus avrtus ( dar tas 11 m toks abejotinas) o va i randers vartus nedave 100 proc pendelio, cia toks pat kaip pernai kaziukas gaude abi rankas iskeles, bet deja tiesejas nesusvilpe…

 2. 2 ponas pop 2009-07-23 23:10

  o už ką sūduvai pendelį paskyrė?

 3. 3 Pendelis 2009-07-23 23:21

  Čia ir yra didžiausias klausimas. Gal profilaktiškai?

 4. 4 :) 2009-07-23 23:49

  ivartis.lt raso kad leimonas isikale i savus vartus….pirmos rungtynes, leimonas nesuziurejo beckmann – ivartis. Antros rungtynes, leimonas i savus vartus…ar jis cia pastates konkreciai, ar jis toks zioplys, ar jam tiesiog nesiseka?? :))

 5. 5 ponas pop 2009-07-24 00:08

  eik jau eik. nei taip, anei kitaip. pirmose rungtynėse leimonas žaidė pozicijoje, kurioje niekada nežaidė. o įvartis buvo serijinio daugelio žmonių nesužiūrėjimo rezultatas. leimonas tiesiog buvo paskutinė grandis. o šį kartą galima suprast, kad greičiau rikošetas buvo, nei įvatis į savo vartus. nes vienur rašo “leimonas į savo vartus“, o kitur – kad įmušė danas. bet kas matė – pasakys.

 6. 6 ponas pop 2009-07-24 00:10

  post scriptum: mažiau tikėk ką LT žiniasklaida rašo. nes kaip taisyklė, jie nebūna liudininkai – tiesiog pakartoja, ką buvo matę kur nors kitur.

 7. 7 suvalkas 2009-07-24 00:19

  i suduvos vartus pendeli paskyre kai isejo viesn pries viena pries kelvinska, ir buvo nugriautas , bet man atrodo akd ten pirma ismuse kamuole klevisnkas, o liemonas tai netycia isimuse (tikslaiu ten daugiau rikosetas nei smugis is avus vartus)

 8. 8 ponas pop 2009-07-24 00:36

  tai, suprantu, dar galima pasidžiaugt ir tuo, kad situacija neišsivyniojo iki raudonos kortos? bent jau iš internetinės transliacijos atrodė, kad klevinskas atmušė, tada kažkoks danas lyg ir mušė, o tada jau….

  ai, bet tai yra jau detalės, bet kokiu atveju. detalės, kurios nieko nekeičia – nei į gera, nei į bloga. esmė, kad žmonės kapojosi. visa kita, įskaitant rezultatą, pasimirš.

 9. 9 Varvalas 2009-07-24 05:50

  pralaimėjo ne Sūduvos futbolininkai, o Sumedos melioratoriai, įrengę ryžių sodinimo lauką žemiau Šešupės vandens lygio. Abejas rungtynes žaisti išvykoje nėra lengva net ir stipriausiai šiuo metu Lietuvos komandai.

  Dar pralaimėjo komandos komplektuotojai, kurie pernai į atsakingiausią postą debiutui įkišo Kaziuką, o šįmet Leimoną.

  Pažadu, kad kitais metais irgi sugalvosime kokią nors nesąmonę.

 10. 10 Kaziukas 2009-07-24 08:27

  Teisus tu Varvalai, pralaimėjo ne futbolininkai, bet ???.Pralaimėjus rungtynes ir jas išanalizavus,kaip buvo garsiai kalbama po pirmų rungtynių,reikia komandoje daryti pakeitimus, o mes vėl žaidžiame tai pačia startine sudėtim. Namuose matėsi,kad Leimonas ir Koziuberda žaidžia ne savo vietose, Leimonas matėsi kad gynyboje praradęs orentaciją,nes pusę sezono žaidę atraminiu saugu o Koziuberdą ne atraminis o atakuojantis saugas,tai Sūduva žaidė galima sakyti be dviejų žaidėjų ,kurie atsakingose rungtynėse žaidė ne savo pozicijose.Galima pagirti žaidėjus tik už gerą kovingumą,nes buvo lygiaverčiai varžovai tiek namuose tiek Danijoje.PS. Norin laimėti rekia įmušti vienu įvarčiu daugiau,o muša tik vienas Poviliukas.

 11. 11 ponas pop 2009-07-24 08:35

  ech… teisingai tu čia. pernykštis pankratjevo viražas visiškai nemotyvuotas buvo. šiemetinė improvizacija buvo lemta būtinybės, tačiau akivaizdu, kad samusiovo išėjimui buvo visiškai nepasirengta. o leimonui šiemet teko pats sunkiausias sezonas iš visos komandos – taip plaukiot po visą aikštę net ir patyrusiam žaidėjui gali būti sunku

 12. 12 kilas 2009-07-24 08:49

  išvada: siekiant ilgalaikių tikslų, žaidėjus kurie tvarkosi savo stausus Rusijoje, įkomplektuoti į komandą keliems mėnesiam yra klaida.

  tokia taktika primena kai mokyklos laikas, žaidžiant tarp mokyklines varžybas, fizrukas įgrūsdavo į komandą kokį vieną profą iš vyresnių. ir tas vienas žmogus “patempdavo“ (krepšinyje net pusę taškų parnešdavo).

  čia ne sprendimas o raminamieji vaistai. veikia kol turi prie savęs.

 13. 13 Lukas 2009-07-24 09:11

  O mane tai Jarmalavicius interviu po varzybu sunervino. Kaip gali nuotaikos po pralaimetu varzybu (neisejimo i kita etapa) buti geros?

 14. 14 playmaker-is 2009-07-24 12:53

  Pirmi švieži vakar vakaro varžybų dalyvių įspūdžiai: teisėjo klaidos, ne tik pendelio neskyrimas, buvo vienas iš lemiamų veiksnių lėmusių galutinę baigtį. Nesupraskit neteisingai, niekas po mūšio kumščiais nesimosikuoja ir samokslo teoriju nemezga, tačiau akivaizdu kad vakar samoningai ar ne šeimininkus teisėjas patempė. Bet kokiu atveju didžiausia pagarba vyrams.

 15. 15 dde 2009-07-24 15:02

  Maciau rungtynes – pagarba “Suduvai“. Viska sugadino teisejai.

 16. 16 Varvalas 2009-07-24 16:47

  ne teisėjai – o TURKAI


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 189 555 hits