A lygos turai ir kitos naujienos

Štai taip. Tik atsitrauk savaitėlei – o keisčiausių įvykių – kaip iš gausybės rago. Šiandien visą vakarą praleidau nykiose ir skurdžiose lietuviško interneto dykynėse gaudydamas informaciją apie tai, kas nutiko per dešimt dienų. Ir nors viskas visiems yra jau puikiai žinoma ir gan išsamiai bei audringai čia aptarta, pamėginsiu, istorijos vardan, viską gražiai į vieną vietą sumesti ir apibendrinti.

 >>>

Lietuviški turai ir europietiškos nesėkmių Lietuvoje priežastys. Sūduva, kaip žinia, spėjo sužaisti du turus su A lygos vidutiniokėmis ir per tuos du turus gavo lygiai vieną tašką. Šis rezultatas visiems buvo toks netikėtas, kad netgi oficialaus tinklapio administratorius pamiršo ten gulinčią A lygos lentelę pakoreguoti – pajuodinta eilutė vis dar žymi pirmąją vietą, tik toje vietoje jau senokai yra nebe Sūduva, o Vėtra.

Iš šalies žvelgiant ir nesigilinant – rezultatas tragiškas. Du ratus Sūduva laikėsi pirmoje vietoje tik dėl to, kad, nesugebėdama įveikti artimiausių savo konkurentų, bent jau su kitomis komandomis taškų praktiškai nešvaistydavo. Dabar gi – pakako prarasti keturis taškus ir komanda nuslinko į trečią vietą, nors Ekranas su Vėtra ir yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Vieni jūsų keikė komandą ir ypač trenerį, kiti kvietė „nemyžti į batą“. Abi pusės teisios, tačiau aš palaikyčiau antruosius. Pirmas pralaimėjimas vis viena turėjo nutikti. Jau ir taip šiais metais komanda sužaidė geriau, nei iš jos buvo tikimasi. Vertinant Sūduvos, Ekrano ir Vėtros šio sezono gyvenimo aplinkybes, Sūduvai jos, sakyčiau, buvo sunkiausios. Tiesiai šviesiai paleista pusė pagrindinės komandos, labai jau abejotinas treneris ir melioratoriškai neaiški finansinė padėtis. Trys minusai. Visų jų neturėjo nei Ekranas, anei Vėtra. Taip kad reikia tik džiaugtis, kad komanda, nors ir visokiais gandais braškėdami, bent jau finansiškai išliko daugiau mažiau stabili. Ir netgi parodė žaidimo, kuris bent jau du ratus buvo stabiliausias lygoje.

Dviejų pralaimėjimų (rungtynes su Banga aš taip pat vertinu kaip pralaimėjimą) priežastis yra aiški kaip penkios kapeikos. Ir dėl to aš visiškai nesiparinu – reikia tik ramiai išsimiegoti ir tos priežasties neliks nė kvapo.

Dublis su danais Euopos lygoje buvo šio sezono viršūnė. Lff taurę laimėti buvo smagu, tačiau tai buvo tik sezono pradžia. Ir žaidimas tą kartą buvo pakankamai vidutiniškas. Dabar gi situacija buvo visiškai kitokia, o jos evoliucija – labai netikėta.

Lff taurės finale Sūduva buvo rungtynių favoritas (kad ir kiek A lygos medalininkų prieš tai buvo įveikęs Tauras). Dvikovoje su danais tik keliolika šiame bloge komentuojančių bepročių tikėjo Sūduvos sėkme. Visuotinė nuomonė (tiek oficiali, tiek mėgėjiška) buvo vieninga – Sūduva neturi jokių šansų įveikti Danijos čempionato „darbininkų“.

O komanda ėmė ir sužaidė. Dabar jau sunku pasakyti, kas lėmė ko gero geriausią šiame sezone žaidimą. Galbūt komandą atpalaidavo visuotinė nuomonė apie šių rungtynių baigtį? Gal kokios premijos buvo pažadėtos? O gal treneriai rado raktą į teisingą nusiteikimą? Paskutinė galimybė labiausiai miglota, nes – faktas – kad vėliau rakto iš šio nusiteikimo rasta nebuvo.

Kaip bebūtų, komanda sužaidė. Ir trūko visai nedaug, kad rezultatas būtų pasiektas. Bet jis pasiektas nebuvo, o kitą rytą laukė, vaizdingai tariant, pagirios. Komanda paprasčiausiai sėdo psichologiškai. Čia panašiai kaip su Naujųjų metų šventimu. Išvakarėse ta proga atrodo kaip didžiausia metų šventė, pradžių pradžia, taškas, nuo kurio prasidės kažkas naujo ir šviesos. O kitą dieną paaiškėja, kad nieko ypatingo neįvyko. Šventė pasibaigė, prasideda eilinė kasdienybė.

Tokiais atvejais reikalingas meistriškas nusileidimas. Akivaizdu – ir tai rodo tiek rezultatai, tiek žaidimas – komandai šį kartą jokios pagalbos suteikta nebuvo. Komanda netgi nebuvo viešai pagirta už parodytą kovinę dvasią, ryžtą ir žaidimą virš šiandieninio savo pajėgumo. Aš specialiai pabrėžiu viešumą, nes viešas tavo ar tavo grupės darbo įvertinimas kartais lengvai sukuria bendrą psichologinį komfortą – suvokimą, kad savo darbą atlikai tinkamai. Tačiau, kiek teko regėti, ir vėl be šio blogo komentatorių niekas daugiau komandai viešai taip ir nepadėkojo. Matyt, suveikė suvalkietiškas praktiškumas – jei rezultato nėra, tai ir džiaugtis nebūtina.

Sudėtingesnė misija tokiais atvejais tenka treneriams. Tam, kad jie komandą sklandžiai sugrąžintų į kasdienybę po gan apmaudžios nesėkmės (kuriai buvo išeikvota maximum pastangų), treneriai turi būti didžiais psichologais ir turėti komandoje didelę autoritetą. O kalbos apie nuovargį po skrydžio su dviem persėdimais (matosi, kad kai kas lėktuvais skraido labai retai, nes toks skrydis iš Lietuvos yra visiškai standartinis) ar pasipiktinimas tuo, kad žaidėjai nesilaiko numatytų žaidimo planų ypatingos vidinės ramybės tikrai žmonėms nesuteikia.

To žaidėjams labiausiai ir norėtųsi palinkėti. Jie jau šiemet sužaidė taip, kad dar ilgai bus ką prisiminti. Beliko ramiai užbaigt čempionatą ir pasiimt medalius.

 >>>

Nematomi naujokai ir kiti keliautojai. Dar labiau nei prasti trečiojo rato rezultatai, Sūduvos gerbėjus turėjo stebinti per pora paskutinių savaičių įsismarkavę komandos komplektuotojai. Jie visada mus stebindavo. Kažkokie labai nestabilūs jie. Visada sugeba surasti bent porą puikių žaidėjų, tiesiog idealiai tinkančių lietuviškam futbolo verslui (kainos – kokybės – mentaliteto santykis), tačiau visada užveža ir tokių žmonių, nuo kurių tik pečiais traukyti belieka.

Komplektacijos reikalai šio sezono pradžioje buvo kaip niekad ramūs ir malonūs. Pamažu klostėsi komandos sudėtis, nebuvo laukiama paskutinių dienų kaip pernai ir dauguma sprendimų susilaukdavo iš gerbėjų pusės tik plojimų.

Tuo tarpu po per vasarinius mainus tiek buvo prifantazuota, kad ir šio sezono komplektaciją, ko gero, dar ilgai prisiminsime. Pirmiausia visi paplojom už Gnedojaus atleidimą. Gal ir neblogas žaidėjas, tačiau į Sūduvą jis niekaip neįsipaišė. Paskui pakraipėm galvom, kai išgirdom, kad atleisti ir broliukai Biskiai. Nesutapo charakteriai, taip sakant. Gaila, tačiau apie jų atleidimą jokios aiškesnės informacijos į paviršių neprasprūdo. Nes teoriškai ir praktiškai abu atrodė ne taip jau ir blogai, ypač puolėjas Brunas ir ypač per ikisezonines draugiškas. Tačiau jų buvimą komandoje nuolat supo kažkokie keisti gandai. Nekartosiu čia jų, tačiau faktas, kad kažkokie interesai nesutapo. Gerai. Kas buvo tai buvo. Samusiovo išėjimą buvo galima nuspėti. Tik teleloto žaidėjas galėjo viltis, kad šis žmogus liks komandoje iki sezono pabaigos.

Paskui kaip perkūnas iš giedro dangaus pasklido žinia apie dviejų niekam nežinomų gynėjų pasirodymą. Latvis dar spėjo vienas rungtynes sužaist, o moldavo, kuris lyg ir buvo imamas jo net g yvo nemačius, ko gero net Lietuvoje nepasirodė. Tada buvo Zelmiko eilė. Geras žaidėjas. Faktas, kad geras. Pernai visi tai matėme. Netgi portugalas pastebėjo. Tačiau šiemet jis praktiškai nežaidė. Ir sutartį pasirašė tik pusmečiui – vadinasi, ypatingų planų pasilikti Sūduvoje (ir ko gero Lietuvoje) šis žaidėjas neturi. Eksperimentas, tačiau Zelmiką užskaitom. O tada į Marijampolę nusileido jaunuolis iš saulėtosios Ispanijos, kuris jau spėjo įvartį už dublerius įmušt. Beje, kaip buvo galima suprasti, šį žaidėją Sūduva įsigijo taip pat gyvai jo nemačiusi. Sutartis pasirašyta metams (???), o tai reiškia, kad komandą jis turėtų palikti kito sezono viduryje.

Aš tikrai nepulsiu čia dabar mąstyti, kurį žaidėją vertėjo imti, o kurio – ne. Neieškosiu tuščių argumentų, kad įrodyčiau vieno ar kito žaidimo privalumus ir trūkumus. Yra ir vienų, ir kitų. Tačiau ne tame esmė.

Esmė tame, kad į Sūduvos komplektuotojų galvas vėl įsimetė chaotiškas uraganas. Ir vėl imi justi kažkokią desperaciją. Ir kažkokias keistas keistų agentų rankas, darančias begalinę įtaką komandos vadovams (kad ir kaip bežiūrėtum, tačiau imti žaidėją jo net neišbandžius – tam reikia drąsos ir tam tikros nepagarbos savo pinigams. Ypač, kai šūvių pro šalį buvo apstu ir pernai, ir užpernai).

O didžiausias klausimas yra šis. Kodėl komandos stiprinimas vyksta tik dabar? Nematau tam jokios prasmės. Kad ir kaip bežiūrėtum, sezono centras buvo pasirodymas Europos lygoje. Ir jei vertėjo stiprintis, vertėjo tai daryti prieš rungtynes su danais, nes išlipus į kitą etapą, komandai tenka ne tik garbė. Tik stiprintis ne atsitiktiniais moldavais ar latviais (neturiu nieko prieš moldavus ir latvius apskritai, tiesiog ši situacija ją verčia būtent taip vertinti).

Faktas kaip blynas – Samusiovo visiškai realiam išėjimui iš komandos pasirengta nebuvo. O jo peržiūros (ir kaip sykis prieš peržiūras už ginčus su teisėju gauta raudona kortelė suteikusi jam dar pora savaičių), išnykimas, vėl atsiradimas ir vėl išnykimas jokios pozityvios įtakos komandos būsenai turėti negalėjo. Samusiovas buvo vienas svarbesnių pirmos sezono dalies komandos varžtų ir jokiais paskubom rastais latviais ar moldavais jo nepakeisi.

Ypač buvo keista girdėti, kad šiems sprendimas treneris praktiškai jokios įtakos neturėjo. Spręsti tą galima iš paties trenerio žodžių – sakyčiau, jis ir vėl per daug pasakė. Nes iš jo kalbos susidarė toks jausmas, kad latvį jis būtų visai mielai pasilikęs…

Taigi, komanda nusilpo prieš svarbiausias kovas ir tam nebuvo iš anksto pasirengta. Nebuvo jokio atsarginio plano. O ieškoti žaidėjų dabar, neturint aiškaus suvokimo, ar jie liks ir kitame sezone – nematau tame jokios strategijos, anei logikos. Esu tikras, kad čempionatą pabaigti yra pajėgi ir dabartinė komanda. Bent jau iškovoti vietą, garantuojančią kitamet pasirodymą eurotaurėje. Todėl labiausiai norėtųsi matyti aiškesnę ateities viziją, nei tiesiog desperatišką šiandienos skylių kamšymą.

Aišku, yra ir kita medalio pusė. Reikia gynėjo, tačiau dar labiau reikia puolėjo. Nes išėjus Brunui Biskiui, Lukšys liko net ir be teorinio dublerio. Vienas tikras puolėjas komandoje. Mažoka. Čia švelniai tariant. Aš vertėjo imti ispaną – spręsti dabar nesiimsiu.

Esau atsiradimas Sūduvoje – labai keistas nutikimas. Normaliai mąstant tiesiog sunku suvokti, kas paskatina tokį žaidėją iš tokios šalies belstis į Lietuvą. Tikėtis, kad čia suveiks „va dabar aš jums parodysiu, ko iš tikro esu vertas“ principas – naivu. Nes ispanui Lietuvoje nieko ir niekam įrodyti nepavyks. Nes Lietuva – Europos futbolo užkampis. Gal jis tiesiog ieško egzotikos? Gal taip spaudžia skolos, kad sutinka žaisti bet kur, kad tik pinigus mokėtų?

O vis tik didžiausias pavojus tyko ten, iš kur jis kilo ir Vilerio atveju. Taip, jis buvo Lietuvai aukšto lygio žaidėjas. Tačiau Lietuva jam nieko nereiškė (dėl tos pačios priežasties – kad Lietuva ir futbole mažai ką reiškia). Todėl jis žaidė taip, kaip jam užplaukdavo. Kai norėdavo – su ugnele, o kai nenorėdavo – pasivaikščiodamas. Kaip bus su naujuoju ispanu – matysim. Ir nors, kaip įprasta mūsuose, „sutarties sąlygos neskelbiamos“, tačiau sunku būtų patikėti, kad jam bus mokamas toks pats atlyginimas, kaip Biskiui, Zagurskui ar Brokui. Tad ar tikrai jo reikėjo? Ar nevertėjo atidžiau pasižvalgyti Lietuvoje?

Yra dar viena medalio pusė. Tas pats Povilas Lukšys. Apie tai, kad Lukšį labai labai labai nori įsigyti Lenkijos čempionato vidutiniokas, buvo Lietuvoje pasakyta pačioje liepos pabaigoje. Žaidėjas paskubėjo gandus paneigti, sakydamas, kad nieks dar nėra aišku. Tačiau tie neaiškumai greičiausiai kilo derybose tarp komandų. Nes lenkai nieko į vatą nevyniojo ir tiesiai šviesiai parašė, kad su Lukšiu kontraktas pasirašytas ir kad į lenkų komandą jis turi prisistatyti kitų metų sausio pirmą dieną.

Prisipažinsiu, manęs visi lietuviški šios žinios paneiginėjimai neįtikino. Tiesiog sunku patikėti, kad padorios lygos klubas gali va štai taip imti ir „paskubėti“ su naujienomis. O gal… O gal dėl to tą ispaną taip paskubom iš nuotraukos ir nusipirko…..??? Kad pinigų atliko, o žaidėjo nebeliko….??? Jėzau marija net nesinori apie tai pagalvoti.   

Beje, buvo ir viena maloni naujiena. Ar pastebėjote, kad tarp rinktinės trenerio asistentų jau yra ne tik Ramonas, bet ir Vencevičius? Neblogi tie vyr. trenerio asistentai Sūduvoje… Ko gero patys geriausi ant Marijos Žemės… Gaila, tik kad to paties Lukšio rinktinėje jau nebėra. Sunkus portugalo gyvenimas – teks puolime ir vėl Danilevičių „išbandyt“.

>>>

Štai tokia krūva naujienų. Turint omeny dabartinę Sūduvos padėtį, žaidimas su Šiauliais šį savaitgalį nebus lengvas pasivaikščiojimas. Juolab, kad ir reikšmė šių rungtynių nemaža – kaip bežiūrėtum dabar Sūduva su Šiauliais – lentelės kaimynai.

24 Responses to “A lygos turai ir kitos naujienos”


 1. 1 voleur 2009-08-05 05:03

  Kaip visada viskas labai aiškiai išdėstyta nieko nėi pridėsi nėi atimsi :) Beje čia tokių gandų nugirdau Murauskas traukiasi, gal kažkas daugiau žinių turit ?

 2. 2 griezhtas 2009-08-05 07:06

  Del komplektavimo, tei pinigu kiekis skirtas zaideju pirkimui labai priklauso nuo remeju finansines bukles. Nebutu suduvos remejai laimeja vieno miestuko aikstes tvarymo konkurso, vietoj iseinanciu zaideju butu stoja dubleriai, kadangiremejams pavyko artimiausiems metams uzsitikrinti siokias tokias pajamas, tai yra pinigu ir suduvos apsipirkimams.

  Kalciausia cia kapsuko savivaldybe, kad konkurso rezultatus paskelbe birzelio paciam gale, kai jau nebeliko laiko apsipirkimui :)

 3. 3 kampinio_veliavele 2009-08-05 07:27

  dar kad ir vyr. treneris atitiktu savo asistentu lygi tai butu isvis saunu :)

 4. 4 ponas pop 2009-08-05 09:42

  be abejo, turimi pinigai viską lemia – čia ir taip aišku. visada taip buvo. tik nieks nuo to nesiskiria – tiesiog imi žaidėjus, kurių atlyginimo ribos atitinka tavo galimybes. tačiau visose atlyginimo ribose yra tinkamų tavo komandai žaidėjų ir netinkamų. lygiai taip pat ir už pora milijonų eurų netikęs komplektuotojas gali nupirkti žaidėją, kurį po pusmečio reikės paleist, nes komandai jis netiks.

  klausimas tik yra apie tai, ar imdamas žaidėjus turi bent kokią nors komandos viziją, kurią naujais žaidėjais formuoji, ar tiesiog bukai kamšai skyles – reikia puolėjo, imi bet kokį puolėją. reikia gynėjo – bandai bet kokį gynėją. faktas, jei pasirašai sutartį su žaidėju net jo gyvo nematęs – apie kokias nors vizijas sunku kalbėti.

  šiaip jau aš visiškai nesiparinu dėl tų pinigų – džiaugtis reikia tik, kad komandos savininkai yra šiais laikais pajėgūs išlaikyti komandą finansiškai stabilią. jau vien šis faktas sūduvai prideda pliusų, kai žaidėjas svarsto kurį klubą pasirinkti.

  tiesiog manau, kad vizija būtina nepriklausomai nuo to, kokias lėšas turi.

 5. 5 ponas pop 2009-08-05 09:51

  labai įdomus pasirodė gandas apie murausko pasitraukimą. įdomus dėl to, kad normaliam žmogui jis nelabai ką reiškia:)

  dar vakar vienam žmogui iš lietuviško futbolo pašalies (tai yra ne futbolo mėgėjui) mėginau atsakyti į klausimą kam priklauso sūduvos komanda.

  ir nesugebėjau. nes nežinau.

  keista ta lietuva – čia ne tik sutarčių su žaidėjai sąlygos “neskelbiamos“, čia netgi neaišku, kam priklauso vienas ar kitas klubas. oficialioj svetainėj apie tai – nė mur mur.

  šnekamajame lygyje sakoma “priklauso murauskui“, tačiau ką tai iš tikro reiškia – žino ko gero tik prie pat komandos esantys. o kas yra oficialūs komandos savininkai ir apskritai kokiu oficialiu statusu klubas egzistuoja – bent jau aš neturio jokios informacijos.

  tai va dabar jūs man ir paaiškinkit, ką praktiškai klubui reikštų “murausko pasitraukimas“? net jeigu tai tik eilinis gandas – su juo susijusi informacija būtų įdomi ir naudinga:))

 6. 6 griezhtas 2009-08-05 10:00

  Cia varvalas geriau ismano apie visa zaideju pirkimo-pardavimo virtuve, tai jis daugiau galetu papasakot.
  O uz gera kaina ir su gera nuolaida manau galima imti zaideja ir jo nemacius, jeigu ta nuolaida atperka rizika, kad video buvo tik isimtinis sou. Beje varvalas minejo, kad tas ispnas atsiejo popigiai, kas visai tiketina, nes ispanijoj krize dar grazesne nei pas mus.
  Del zaideju atrankos, tai nepanasu kad suduva ima bile ka, “suvalko“ juk neeme, nes jo charakteris butu nepritapes prie draugiskos suduvos dvasios, be to pirko Koziuberda, kurio suduvai visapusiskai truko. o gero gynejo ieskot nera laiko, nes reikia uzkisti skyle.

  Beje del straipsniuko nesutinku, kad suduva sedo tik po varzybu su randers, psichologinis sedimas ir motyvacijos stoka velkasi nuo varzybu su vetra, tiek kad iki siol sekesi laiku atsibust ir siaip taip istempti teigima rezultata, bet faktas kad iki to skambucio zaizdavo viena koja.

 7. 7 buves 2009-08-05 11:20

  Gal prieš gerą mėnesį čia komentavau, kad komanda dairosi į Zelmiką. Jis Europos rungtynėms netiko, nes tik ką “atsistojo“ ant kojų. Tas pats Zelmikas ir neskubėjo bėgti nei į Sūduvą, nei į kitą Lietuvos komandą. Vis tikėjosi, kad už praeities nuopelnus pateks į kokias nors lenkijas ar ukrainas. Aš tikėjausi, kad niekur toli jis nekeliaus ir pasitenkins Sūduvos pasiūlymu. Priešpaskutinę transferų dieną taip ir įvyko. Šiuo atveju pirkėjai dirbo profesionaliai.
  Beje, kažin ar šią vasarą naujasis pirkinys bus pajėgus žaisti už Sūduvą? Manau, kad teks dar palaukti ir pradėti nuo dublerių atsarginio suolelio. Ir gerai – skubėti nereikia, nes po tokios traumos žaidėjai atsistato labai individualiai/

  Apie pirkimus “iš nuotraukų“? Taip, jie egzistuoja praktikoje, tačiau taikomi tokiems žaidėjams, kurie kainuoja bent keletą milijonų eurų. Esau Lietuvos rinkoje traukia tik iki minimalios penkiaženklės sumos (lituokliais).

  Vėliau straipsnį, kuris labai patiko, pakomentuosiu.

 8. 8 buves 2009-08-05 11:32

  Nuolat perkant iš to pačio agento galima tikėtis ir nuolaidų. Neabejoju, kad taip nutiko ir šįkart. Vis tik nelabai suprantu, kodėl Esau atsidūrė Lietuvoje. Per tuos metus Sūduva nežais Europos taurėse, o išgarsėti Lietuvoje (šalia Lukšio) bus labai sunku. Jis jau Ispanijoje buvo pakankamai žinomas, bet į barselonas nepretendavo …
  Plika akimi matyti, kad vienas ir tas pats agentas bando išstumti Latvijos jaunuosius futbolininkus (pernai – Lukjanenka, šįmet – Kazura ar pan.). Pirmasis jau Lenkijos superklube įsitvirtino, o antrasis – toks neaišku buvo. Manau, kad trneris, kurio p. neminiu, jį charakterizavo tiksliai.
  Pernai teko Zalzburge paplepėti su vokiškai kalbančiu agentu (neišsiaiškinau, ar jis austras, ar dar kažkur ne Vokietijoje gyvenantis žmogėnas). Turėjo jis kontaktų ir su Sūduva. Beje, slaptai puoselėjo “prastumti“ A. Vitkauską; domino net jo asmeninio gyvenimo detalės. Kadangi šiandien ši istorija neaktuali, tai jau galiu ir garsiai pasakyti.

 9. 9 Varvalas 2009-08-05 11:33

  cia tas buves esu as Varvalas. Kazkas darbe komentavo mano kompiuteriu.

 10. 10 Anonimas 2009-08-05 11:52

  Berods, futbolo klubas priklauso asociacijai “Marijampolės futbolo klubas “Sūduva“ (kodas 151445590). Kadangi asociacija yra toks darinys, kuriame kiekvienas narys turi tik vieną balsą, tai formaliai neitų įvardyti, jog tas ar anas yra klubo savininkas. Nebent kas nors yra susitempęs į asociaciją visą giminę. Tokiu atveju tai “giminei“ klubas ir priklausytų :)

 11. 11 ponas pop 2009-08-06 15:36

  o kokiam ten superklube lukjanenka įsitvirtino?

 12. 12 Anonimas 2009-08-06 16:08

  Jeigu kalbate apie Ivans Lukjanovs, tai Gdanske.

 13. 13 axsel 2009-08-06 17:48

  nu ka Poviliukui reikia sakyti didelis aciu ir atia, jis jau isvyksta y liankija y bitomo jegelonija

 14. 14 axsel 2009-08-06 17:50

  atsiprasau y polonija

 15. 15 Varvalas 2009-08-06 19:22

  butent todel ir nenorejau skubeti aiskinti, kodel pirko ispana

 16. 16 kilas 2009-08-06 22:39

  pas mus puolėjai būna įvertinami po to kai iškeliauja. Braga, Radzė, Lukšys.

  Lušio jau trūksta :)

 17. 17 ponas pop 2009-08-06 22:40

  ech… vadinasi, pasitvirtino mano juodoji sąmokslo teorija… gaila, bet niekur nedingsi. juokingiau būtų buvę pora turų apskritai be puolėjo pažaist – tokia, sakyčiau, visiškai unikali situacija būtų buvusi:)

 18. 18 ponas pop 2009-08-06 22:51

  beje, mačiau, kad randersai antras rungtynes prieš hamburgą svečiuose 1:0 laimėjo:)

 19. 19 tai 2009-08-06 23:03

  kai luksy siandien pamaciau eolte kad masina tvarkesi tai jau taip ir dingtelejo mintis kad ne joki sausi jis palieka suduva o artimiausiomis dienomis, tvarkosi masina ir su seima islekia i lenkija, taip ir buvo… gaila… truks tikrai truks..

 20. 20 voleur 2009-08-07 05:09

  Gaila poryt nematysiu rungtynių su Šiauliais, labai knieti pažiūrėt kaip atrodo Ispanas :)

 21. 21 griezhtas 2009-08-07 08:08

  Tai dar neaisku su siauliais ar isleis ta ispana, gal brokas puolima diriguos :)))

 22. 22 , 2009-08-08 00:14

  o ar jis jau tikrai nežais? treniruotėj šiandien dar buvo

 23. 23 Anonimas 2009-08-08 16:10

  Mano kvaila galva galvojant tai bus taip:
  Brokas bus išreikštas puolėjas, o ispanas žais “po juo“. Neatmetamas ir Krasnovskio varijantas.
  Vaidas dar jaučiasi nekaip, Skroblas ko gero turi krūvą kortelių, naujas pirkinys Irmantas gal ir norėtų žaisti, bet po traumos nereikėtų skubėti. Per anksti išleidus jį į aikštę gali tekti tik atlyginimą mokėti. Geriau palaukti.

 24. 24 . 2009-08-08 23:26

  Ryt laukia idomybes sudety.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 407 hits