Laukiam: Vėtra – Sūduva

Ką gi. Šnekas apie Baltijos lygą galima kokiam mėnesiui atidėti į šalį, nes dabar mūsų trys topinės lietuviškos lygos savaitės. Trys turai, kuriuose šių metų didieji aiškinasi santykius tarpusavyje. Pirmiausia Vėtra su Sūduva, paskui – Sūduva su Ekranu ir galų gale – Vėtra su Ekranu. Kaip visi gerai žinome, praeitame ture Sūduvai kaip reikiant nuskilo, nes artimiausieji priešininkai, žaisdami su antrojo penketo komandomis prarado bendrai sudėjus 5 taškus. Tačiau tie taškai gali nieko nereikšti, jei trečiojo turo pabaiga bus tokia pat, kaip ir pirmojo su antruoju.

Sūduvai su Vėtra Vilniuje žaisti lengva nebūna. Kažkaip tas stadionas Sūduvai nėra labai laimingas. Jei atmintis nemeluoja, tai Vilniuje su Vėtra pamenu tik vieną pergalę. Sunku pasakyti, kodėl taip yra. Sūduvai su Vėtra Vilniuje sunkiai einasi lošti nepriklausomai nuo to, kokios formos ši komanda yra.

Abi komandos dar visai neseniai patyrė po lengvą šoką – Sūduva pirmą kartą šiais metais A lygoje pralošė Tauragėje, o Vėtra – antrą kartą Šiauliuose (pirmą kartą jie, beje, pralošė taip pat Šiauliuose). Po beviltiško Šiaulių žaidimo Marijampolėje toks Vėtros pralošimas gal ir stebino, tačiau jis tik dar parodo, jog net ir šiemet, kai atrodo, kad komandų pajėgumai pakankamai skirtingi, visko gali nutikti.

Kaip ir visuomet, nei ši vienos, nei iš kitos komandos jokių žinių apie žaidėjų būkles pranešta nebuvo. Mes, remdamiesi viešais šaltiniais, galime pasakyti štai ką. Diskvalifikacijų neturi nė viena komanda. Sūduvoje savo rungtynes tribūnose praleido praeitame ture Gardzijauskas, tačiau šį sekmadienį jau galės pasirodyti aikštėje, jei tik treneris jam atras vietos. Ko gero galime būti garantuoti, kad Kozyuberda vis dar traumuotas, o Beniušiui tai bus šių metų debiutas A lygoje. Tuo tarpu Vėtra nebeturi Grigalevičiaus, kuris jau iškeliavo į naują klubą, berods, Graikijoje. Panašiai mėgino pasielgti ir rezultatyviausias lygos žaidėjas Tadas Kijanskas, tačiau jam nepavyko ir šį sekmadienį ji ko gero taip jau bus pasirengęs žaisti. Taigi, abi komandos prieš šias rungtynes galės rinktis iš daugiau mažiau maksimalios šiais metais sudėties.

Nuo to tik bus įdomiau. Gaila, kad žiūrovų, greičiausiai, ir vėl bus tradiciniai 200-300, iš kurių pusę sudarys atvykėliai iš Marijampolės. Laukiam.

11 Responses to “Laukiam: Vėtra – Sūduva”


 1. 1 suvalkas 2009-08-22 00:24

  negales zaisti G. Slavickas kuri kaip atsimenant kruojos zaidejas sutraumavo

 2. 3 rope 2009-08-22 11:48

  nu laukiam laukia. idomu kaip sulos beniusis;]

 3. 4 griezhtas 2009-08-22 14:50

  nu svarbiausia, kad vietoj slavicko statytu broka, o ne urbsi, kaip kad bande zaidziant su ekranu. Urbsys tai pozicijai smarkiai per letas.

 4. 5 nitro 2009-08-22 14:54

  Futbolo mėgėjams!
  Autobusas į sekmadienio fultbolo varžybas Vilniuje išyks 15 val. nuo viešbučio Europa Royale

 5. 6 koka 2009-08-23 17:53

  Ka jie sau galvoja ? ;(

 6. 7 voleur 2009-08-23 18:07

  Transliacijos nėra tenka murksoti futbolas.lt … Dar kai toks rezultatas nežinia ką galvoti…Laukiam išsamios informacijos iš pop :)

 7. 8 Kuzma 2009-08-23 19:37

  Ką gi. Esu optimistas. Todėl tikiu, kad su tokiu žaidimu, mes tikrai jau trečią kartą pakartosim savo aukščiausią pasiekimą A lygoj. Sveikinu su bronza…

  O jei rimtai, jei nelėks galvos – po sekančio pralošimo pats kam nors nuimsiu

 8. 9 viedras 2009-08-23 19:49

  nu ką žaidimas tragiškas, galima kaltint manau tik trenerį, kuris nesugebėjo komandos psichologiškai nuteikt. Graudu žiūrėt, kai pralošinėjant 2-0, komanda sugeba ramiai spardytis kamuoly savo aikštės pusėj. Atrodė 2 kėliny stengėsi, bet vis trūko to paskutinio perdavimo. Būdavo arba tiesiai vilniečiui į kojas, arba per stiprus. Beniušis, kaip pirmas rungtynes, sužaidė neblogai.
  Na ką, viliuosi, kad problemos iki savaitgalio susitvarkys ir išlošim 3 taškus.

 9. 10 Varvalas 2009-08-23 19:51

  :)

 10. 11 hmz 2009-08-23 22:11

  viedras nu del beniuso niekaip negaleciau su tavim sutikt ;)mano nuomone geriau dar butu jo neleide snd i aikste….


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,161 hits
Reklama