Šlovinga istorija

Kad šeštadienio rungtynių laukti nebūtų taip liūdna ir neramu, siūlau prisiminti vieną šlovingos istorijos momentą – netyčia ėmiau ir atradau internete patalpintas Sūduvos pergalės prieš Branną akimirkas. Va čia tai įvarčiai!!!! Beje, tikiuosi pastebėjote, kad Povilas Lukšys jau pradėjo žaisti Lenkijoje, kur jo komanda, po eilinės pergalės įsilipo į pačią lentelės viršūnę. Laimėjo ir Tomo Radzinevičiaus klubas, nors pats Tomas ir nežaidė. O dabar – nuostabusis filmukas.

Reklama

4 Responses to “Šlovinga istorija”


  1. 1 Anonimas 2009-08-25 20:17

    Sūduva tapo Branno įkaite. laikas judėti pirmyn, duokit mums Celtic!

  2. 2 zmogus 2009-08-25 21:12

    Tokiu ivarciu, koks buvo Radzineviciaus antrasis, lietuviai, deja, nebemusa niekur.

  3. 3 ponas pop 2009-08-25 22:49

    Zmogau – nereikia jau taip pesimistiškai į reikalus žiūrti. Pamenu Macola puikų įvartį Žalgiriui įkalė – paskutinėse rungtynėse tam sezone kai pirmą kartą medalius laimėjo. Tikrai neprastesnį už Radzinevičiaus. Buvo visai geras ir labai tolimas Miklinevičiaus įvartis FCV. Buvo net keli neblogi Lukšio įvarčiai. Galų gale, prisimink Vaido Slavicko įvartį šiais metais. Yra tų įvarčių. O tuose kadruose žiūrėti verta ne tik į įvarčius, bet ir į perdavimus, po kurių tie įvarčiai buvo mušti.

  4. 4 Tomas 2009-08-26 01:01

    Dekui straipsnio autoriui uz mano kadaise irasytu i videka ir poto patalpintu tubej siuzetu populiarinima :D

    Na asmeniskai labiausiai istrigo ne fantastiniai tu rungtyniu Radzineviciaus ivarciai, o Slavicko =b o m b a= i skersini paskutinem sek, reiktu isivaizduoti, kas butu dejesi stadike, jei kamuolys nuo skersinio i vartus..


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

  • 1,185,137 hits
Reklama