20: SŪDUVA 1:1 EKRANAS

43

Štai taip. Ir nieko kito nebelieka, kaip diskutuoti apie Marijampolės melioratorių darbo broką. Jei Sūduva išnešė sveiką kailį Panevėžyje antrame rate, tai Ekranas tą patį padarė šį kartą Marijampolėje.

Trileris. Jau tampa tradicija, kad rungtynes su Ekranu būna maksimaliai įtemptos, nervingos, pilnos pražangų ir geltonų kortelių. Jei ne lietus, būtų galima sakyti, kad šios rungtynės buvo netgi gražios – greitos, energingos, labiau orientuotos į puolimą, nei į sausų vartų išsaugojimą. Toks buvo pirmas kėlinys. O antras… Tokį žaidimą jau matėme. Antrą kartą pelkėtoje aikštėje nieko naujo nenutiko. O apie tai, kodėl nieko naujo nenutiko labiausiai reikėtų klausti trenerių. Istorija kartojasi – kuo arčiau čempionato finišas, tuo daugiau klausimų trenerių štabui norisi užduoti.

Sūduva aikštėn išėjo įprastinės sudėties su viena išimtimi. Vietoje Skinderio gynybos centre stovėjo Giedrius Klevinskas. Kodėl nebuvo Skinderio – jokios informacijos. Kažko šeštuoju jausmu jaučiu, kad to priežastis – koks nors nutikimas ano turo rungtynėse su Vėtra. Juolab, kad Skinderis tarp atsarginių lyg ir buvo. Abejoju, ar šis sprendimas pasiteisino – bet gilintis nepradėsiu, nes gali būti ir kitokių priežasčių.

Nors visą dieną Marijampolėje dangus raukėsi, tačiau pirmo kėlinio pradžioje atrodė, kad vis tik mums bus leista pasigrožėti normaliu futbolu. Deja, dievulis, matyt, Marijampolės nelabai myli, nes suteikė mums tik vieną kėlinį.

Radavičius kelia kampinį pirmo kėlinio pabaigoje. Lietus prasideda.

Radavičius kelia kampinį pirmo kėlinio pabaigoje. Lietus prasideda.

Pirmas kėlinys buvo puikus. Ypač pirmos dešimt minučių, po kurių rezultatas galėjo būti ir 3:0 Sūduvos naudai. Ekranas atrodė labai prastai, o Sūduva – kaip ant sparnų. Mūsų komandos žaidimas buvo labai solidus – galbūt tai ir buvo priežastis, lėmusio labai jau vidutinišką Ekrano išvaizdą.

Ekranui niekas nesisėkė priekyje, o prie savo vartų – žiojėjo skylės ir centre, ir kraštuose. Galima drąsiai sakyti, kad Ekranas žaidė švininėmis kojomis, nes būtent tai buvo aplinkybės lėmusios pirmąjį rungtynių įvartį jau šeštą minutę.

Iš pradžių net neatrodė, kad kas nors ten apskritai gali nutikti pavojingo. Esau trynėsi krašte ir atrodė, kad kamuolį galutinai prarado. Jis malėsi tarp kelių Ekrano gynėjų ir tiesiog nesuprantama kokiu būdu sugebėjo kamuolį pasiekti ir atlikti puikų perdavimą link vartų. Manyčiau, kad už tą momentą Ekrano gynėjams treneris gerai atrašys, nes juos apstatė laibas ir fiziškai visai negalingas žaidėjas – sugebėjo pasiimt prarastą kamuolį ir mostelėt labai tiksliai link Beniušio.

Beniušis taip pat suveikė šimtui procentų. Gynėjas vėlavo, nors čia jo taip smarkiai barti gal ir nereikėtų. Susitvarkyt su tokiu puolėju kaip Beniušis būtent tokioje situacijoje – labai sudėtinga. Beniušis yra aukštas, tvirtas ir galingas. O kad veiksmas vyko baudos aikštelėje, gynėjo galimybės buvo gerokai ribotos. Beniušis pasiekė kamuolį ir iššovė stipriai ir tiksliai – buvo tiesiog gražu žiūrėti į tos atakos eigą. O kad ji užgimė gana netikėtai, tai, spėju, nemažai žmonių stadioną įvartį apskritai pražiopsojo.

Giedrius Slavickas šiandien buvo vienas geriausių. Stadionas aplodismentų jam nepagailėjo.

Giedrius Slavickas šiandien buvo vienas geriausių. Stadionas aplodismentų jam nepagailėjo.

Įmušusi įvartį, Sūduva apsukų nesumažino ir toliau prie Ekrano vartų darė ką tik norėjo. Po poros minučių Beniušis išvedė Giedrių Slavicką už gynėjų nugaros, o šis atliko tiesiog tobulą perdavimą ispanui. Šis ir vėl atsidūrė vienui vienas per pora metrų nuo vartų. Esau privalėjo įmušti. Tiesiog privalėjo. Smūgiuodamas ar įgriūdamas su kamuoliu į vartus. Esau suvėlavo, akimirką sudelsė ir kai jau susirengė mušti, Ekrano vartininkas spėjo šlumštelėti ant vartų linijos ir kūnu uždengti kamuoliui bet kokius kelius link vartų. Taip, tas įvartis turėjo būti įmuštas. Dar po poros minučių dar vieną neblogą progą turėjo Beniušis, bet ir jam smūgis galva nenusisekė taip, kaip pirmas.

Tuo totalinis Sūduvos dominavimas kaip ir pasibaigė. Po truputį Ekranas perėmė reikalus į savo rankas ir žaidimas daugiau mažiau persikėlė į Sūduvos aikštės pusę. Tačiau pirmame kėlinyje didelio pavojaus prie Sūduvos vartų dar nekilo. Gynyba žaidė visai neblogai, o saugai gaudavo nemažai galimybių kontratakoms. Ir Ekranui, ir Sūduvai pritrūkdavo paskutinių fazių – geriausias to pavyzdys – Radavičiau beprotiškas reidas, kurio metu apeiti kokie 3-4 Ekrano žaidėjai ir atliktas iki skausmo nesėkmingas perdavimas.

Mano akimis Sūduvai labiausiai trūko smūgių iš toliau. Kaip bebūtų, žaista su Ekranu, komanda, kurią trumpais perdavimais prie baudos aikštelės įveikti nėra lengva.

O paskui prasidėjo lietus. Futbolas toliau vyko, tačiau, kaip visi jau žinome, stipriem lietui lyjant Marijampolės stadione galima pralaimėti ir prieš Jonavos Lietavą.

Lietus, lietus, lietus.

Lietus, lietus, lietus.

Antras kėlinys prasidėjo toliau pliaupiant stipriam lietui. Iki pat finalinio švilpuko žaidimas vyko antram plane ūžiant stadiono stogą plaunančiam lietui. Beje, lietus ne tik dar kartą patvirtino melioratorių darbo broką, bet ir parodė, kad statybininkams taip pat galima šiknas atspardyt. Stogas leidžia!!! Pernai pastatyto stadiono stogas leidžia vandenį! Nežinau keliose vietose vanduo sunkiasi vidun, tačiau netoli manęs bent dvejose vietose po stogu sėdintiems žiūrovams teko išsiskleisti lietsargius.

Kai Sūduva maudėsi su danais, man buvo gana linksma. Futbolas su vandensvydžio elementais atrodė egzotiškai ir jaudinančiai. Tačiau nuo to karto mano požiūris radikaliai pasikeitė. Šį kartą lietus taip kaitino kraują ir kūrė papildomą įtampą. Bet ji man visiškai nepatiko. Žiauru, kad 22 jauni žmonės turi šitaip rizikuoti savo sveikata. Jiems buvo skirta žaisti futbolą, o ne gladiatorišką ledo ritulį. Šūdas. Totalus šūdas. Net jei sutinkame, kad šlapia aikštė futbole nėra nieko ypatingo, tačiau kai žaidėjams tenka braidyti tiesiogine šio žodžio prasme

Nelabai ką ir besinori apie tą antrą kėlinį kalbėt. Tokiomis sąlygomis galėjo nutikti bet kas. Ekrano įmuštą įvartį galima vadinti kvailu ar kuriozišku, tačiau žaidžiant vandeny viskas yra kvaila ir kurioziška. Įskaitant eilines dvi Sūduvos gautas geltonas korteles. Už pašnekesius su teisėju. O juk elementaru… Kad ir kaip teisėjas klystų, diskusijos su teisėju gali baigti tik vienu dalyku. Geltonu popierėliu.

Sūduva pralošė antrą kėlinį. Visiškai. Žaidimas vyko Sūduvos aikštės pusėje. O šio pralošimo priežastys visiems žinomos. Nepaisant to, kad komanda jau buvo tokią aikštę išmėginusi, o Ekranas – ne, ji darė tą patį, ką ir aną kartą – toliau žaidė sūduvietišką žaidimą trumpais pasais. Ekranas, kaip ir danai, iškart perėjo prie vidutinės distancijos balionų link savo puolėjų. Ekranas taip pat perėjo prie baudos smūgių iš vidurio aikštės į baudos aikštelę. Dar vienas triukas, kurio Sūduva taip ir neperkando. Viskas kartojosi kaip užstrigusi plokštelė – bauda, tobulas Bičkos smūgis (atrodė, kad jo smūgio jėgai lietus ir šlapia danga neturėjo jokios reikšmės) ir bardakas prie vartų, kur susiburdavo praktiškai visi aikštėje buvę žmonės. Nieko nuostabaus, kad viena iš tokių „kombinacijų“ baigėsi įvarčiu.

Dar vienas šio sezono deja vu. Ir vėl reikės dėkoti dievuliui, kad Radavičiaus priešininkai nesulaužė. Sunku šiais metais Radavičiui - tačiau šiemet jis visa galva geresnis žaidėjas nei buvo pernai.

Dar vienas šio sezono deja vu. Ir vėl reikės dėkoti dievuliui, kad Radavičiaus priešininkai nesulaužė. Sunku šiais metais Radavičiui - tačiau šiemet jis visa galva geresnis žaidėjas nei buvo pernai.

Klausimai. Klausimai. Klausimai. Šiaip jau komanda atrodė visai neblogai. Buvo daug pozityvių ženklų. Atrodo, jau įsižaidžia Zelmikas – jo buvimas aikštėje jautėsi žymiai stipriau, nei per debiutines rungtynes. Man taip pat labai patiko Beniušio – Giedriaus Slavicko duetas. Manau, didžia dalimi dėl to pirmam kėlinį šie du žaidėjai buvo vieni geriausių. Beniušį stebėti buvo įdomu. Turi šis žaidėjas galvą, sugeba elgtis nestandartiškai ir turi lietuviškam futbolui gan retą įgūdį – planuoti perdavimus į laisvą plotą, o ne partneriui į kojas. Kartu su Giedriumi Slavicku keletą kartų jie suveikė tiesiog tobulai. Radavičius taip pat nusipelno plojimų – šis žaidėjas yra retas maksimalaus atsidavimo žaidimui pavyzdys. O štai Esau šį kartą totaliai nesuveikė. Klausti galima tik apie tai, ar jį nusodino taip apmaudžiai neįmuštas įvartis, ar tas promachas buvo prastos šiandieninės formos rezultatas. Kaip bebūtų, jis buvo silpniausia komandos grandis. Tiesa, gali būti, kad ir Ekrano treneriai jam paskyrė ypatingo dėmesio. Tokio sudėjimo ir stiliaus žaidėjui nėra lengva žaisti gan tiesmuką ir gruboką lietuvišką futbolą. Tereikia sąmoningai padidinti grubumo laipsnį „santykiuose“ su tokiu žaidėju ir jam gyvenimas tampa labai sunkus. Nesu tikras, tačiau man pasirodė, kad nuo pat rungtynių pradžios Esau teko grumtis su padidinta lietuviškos fizikos doze.

Nors esu tikras, kad dauguma jūsų sakys, kad komanda „ir vėl sustojo įmušusi įvartį“, aš su tuo nesutikčiau. Pirmam kėliny, kol aikštė buvo normali, viskas vyko normaliai ir padėtis buvo kontroliuojama. Nors iniciatyvą ir aikštę Ekranas pasiėmė, tačiau to priežastis tikrai nebuvo Sūduvos atsipalaidavimas. Tiesiog anksti įvartį praleidusi komanda užsimetė daugiau malkų ir ėmė spausti. Tačiau Sūduva, nors ir atsitraukusi, žaidė pakankamai ramiai ir užtikrintai – Ekrano atakos geso dar iki baudos aikštelės. Spausdamas Ekranas kūrė Sūduvai progas kontratakoms, kuo komanda pakankamai neblogai naudojosi. Balansą sugriovė lietus.

Štai už šį "prijomą" Pogrebanas gavo antrą geltoną kortelę. Pirmą gavo už panašų triuką, atliką Giedriui Slavickui.

Štai už šį "prijomą" Pogrebanas gavo antrą geltoną kortelę. Pirmą gavo už panašų triuką, atliką Giedriui Slavickui.

Visi likusieji klausimai – treneriams.

Kodėl Esau taip ilgai buvo aikštėje? Juk buvo akivaizdu, kad šiandien – ne jo diena. O kai prasidėjo lietus, ispanas apskritai tapo neveiksnus. Ar vertėjo jį leisti antram kėliny? Ar vertėjo jį keisti Girdzijausku, kuris dėl savo sudėjimo vandenyje turi tų pačių problemų?

Kodėl per pertrauką nebuvo pakoreguotas komandos žaidimas, nors buvo akivaizdu, kad kuo toliau, tuo aikštė bus tik blogesnė? Kodėl komanda apskritai neturėjo jokių tokiai aikštei iš anksto parengtų sprendimų – spec. derinių, spec. komandos persistumdymų ir pan.? Juk čia Ekranas yra svečiai, čia jiems turi būti sunkiau – tokia aikštė turi suteikti pranašumo Sūduvai, o ne atvykėliams.

Kodėl niekas aikštėje nepasikeitė net ir tuomet, kai Ekranas liko dešimtyje? Kodėl abu Ekrano treneriai nuolat stūmė savo komandą į priekį – tik tai bylojo jų rankų mostai ir šūksniai? Net ir tuomet, kai Ekranas liko dešimtyje. O mūsų treneris tesugebėjo konstatuot faktą – „Juk jūsų daugiau“. Taip ir norėjosi tą jo šūksnį pratęsti: „…darykit ką nors!!!!“.   

Dabar bus dviejų savaičių pertrauka. Lyg ir būtų galima į esminius klausimus atrasti atsakymus. Juk ruduo jau čia pat ir panašios būklės aikštę greičiausiai dar ne kartą matysim. Tik ar ne per vėlu tų atsakymų ieškoti?

41 Responses to “20: SŪDUVA 1:1 EKRANAS”


 1. 1 ponas pop 2009-08-29 19:28

  kad būtų patogiau – perkeliu aktualius komentarus iš ankstesnio įrašo čia.

 2. 2 tadasas 2009-08-29 19:29

  eilini karta apsisiko musu treneriai… kiek kartu jau suduvai buve, kad laimint atiduoda iniciatyva ir pralosia. su danais baloj losdami turejo ismokt, kad reik standartais zaist ir aukstais perdvimais. sako durnas mokosi ne is kitu klaidu, o is savo. o cia net is savo klaidu nesugeba pasimokyt. sios lygios tolygu pralaimejimui.

 3. 3 griezhtas 2009-08-29 19:29

  zodziu galima nusiramint su tokiu, nusiteikimu ir strategavimus, mums per akis mums ir 3 vietos.

  Kiek galima nepristaikyt prie to musu stadiono, zinom ka turim, zinom problema, tai normalus treneris butu suorganizaves derinukus i kuriuos butu ikomponuoti balu teikiami stabdziai, pas mus bl.. nx… sausa ar slapia tie patys trumpi zemi pasai ir kombinacijos (kurios slapioje aiksteji duoda vienteli – kamuolio praradimo efekta). Zodziu piktas ne tik ant gedo bet ir ant komandos, kuri pirma kelini kol gavo gola zaide puse kojos, 50a syki siais metais – “gi laimim vienu golu tai kam cia draskytis”

  Geriausiais zaidejas siandien – g.slavickas
  Essau savo pasa padare, bet visa kita… ne jo diena buvo. Siaip si karta urbsys niekaip neigiamai neuzkliuvo, tai galima ir pagirt, kad taisosi :)

  Apie teiseja tyliu, bet zaidzian pilnu gazu ir teisejas nebutu ekrano isgelbejas.

 4. 4 Varvalas 2009-08-29 19:30

  Cha, cha, cha, Na, smagu, kad komanda turi trenerį medinėmis besmegenėmis.

  Elementari futbolo pradžiamokslė teigia, kad ryžių lauke kamuolius reikia perdavinėti vidutinio ilgumo pakeltais nuo žemės kamuoliais. O toliau – jau poezija. Deja, kai kam Dievas neleido šito suprasti. Ir toliau buvo badoma 3-7 metrų perdavimais.
  Tačiau reikia tik džiaugtis, kad komanda, neturėdama savo aikštės ir trenerio, laimės net bronzos medalius.

  Taip nutikti gali tik ant Lietuvos. Jei kas nors prisimins kada Sūduva savo aikštėje laimėjo lyjant lietui – skirsiu Nobelio obelį.

 5. 5 Stasys 2009-08-29 19:31

  Šakės, tokių kvailų trenerių dar nemačiau, rezultatas yra nepalankus komandai, žaidžiant savo aikštėje ir darome keitimus,išimame puolėjus, prileidžiam vaikų ir ištempiame lygias,reikia kiaušus kažkam nurėšti.
  P.S. O gal čia toks trenerio strateginis planas.Varvalai gal tu ką nors supranti.

 6. 6 Varvalas 2009-08-29 19:31

  Aš ne proto daktaras – tik jie čia galėtų ką suprasti.

  Treneriai darė viską, kad komanda pralaimėtų, bet jiems nepasisekė ir rungtynės baigėsi lygiosiomis.

  Pvz. tas plikis, po rungtynių su danais kalbėjo, kad Girdzijauskas lietingoje aikštėje yra per “lengvas’, ten jį priešininkas mindžioja. Dabar tas pavarde neminimas plikis tik norėjo pasitikrinti, ar tada pasakė teisybę. Ir akurat – patropijo. Ale ir sekasi.

 7. 7 Lietuvis 2009-08-29 19:50

  Daznai ant trenerio varoma… Nors negali sakyt kad nenusipelne.. Bet jei vis tik Suduva paima sidabra, ar net auksa.. Tada treneris teisus..

  Anyway.. kaip jus suskirstytumet A lygos strategus pagal ju lygi? Kelintoj vietoj atsidurtu treneris Jarmalavicius, kurio pavardes Varvalas nemini?

  Mano astuntukas (jei daugiau pasvarstyciau, gal koki viena ar du pakeitimus (bet tik ber viena pozicija) gal dar padaryciau:

  8. Dambrauskas (Kruoja)
  7. Novikovas (LKKA/Teledema)
  6. Kancelskis (Siauliai)
  5. Jarmalavicius (Suduva)
  4. Janciauskas (Banga)
  3. Popkov (Tauras)
  2. Urbonas (Ekranas)
  1. Liubsys (Vetra)

  Pazaisti prisijunkit ir Jus :)

 8. 8 Tadasas 2009-08-29 20:05

  Pirmi 3 tavo pamineti manau issiskiria labai nuo kitu savo klase…

 9. 9 Varvalas 2009-08-29 20:11

  O kodėl tarp tų aštuonių paminėti ir ne treneriai?

 10. 10 niekas 2009-08-29 20:17

  Ačiū dievui, kad nepralošė. Sūduva turėdama žaidėjo persvarą dažniausiai pralaimi.

 11. 11 griezhtas 2009-08-29 20:40

  Siaip as buvau pries trenerio keitimus ir permainas sezono metu, bet toki koki dabartini mes turim mums tokio nereikia. Kaip kazkas minejo butu treneris visai nieko nedares butu geriau, nes dabar visi jo veiksmai buvo orientuoti tik i pralaimejima:
  Keitimai ne i tema, taktika ir strategija nepritaikyta, nei prie priesininko, nei zaidejams, nei stadionui, nei orui. Kaip pop minejo, viska ka jis sugalvojo per sezona, tai sukeist radaviciu su slavicku vietom, o visa kita lieka taip pat ir tai arba isdega su priesninku arba nea.
  Zodizu musu treneris dabartiniu metu pati silpniausia suduvos grandis :(

  del treneriu topu:
  1. liubsys
  2. popkovas
  3. urbonas
  4. vacys (nors jau netreneriauja ir II lyga, bet uzvest komanda visada sugebedavo)
  5. janciauskas
  6. kancelskis
  jarmalaviciui mano tope vietos nera.

  Siaip mastau ka suduvos tie superiniai asistentai veikia, ar gedas neklauso ju patarimu ar jie “lietuvisku paprociu“ leidzia gedui paciam save susidirbt, ar tie patys asistentai nelabai ka sugeba…

 12. 12 Lietuvis 2009-08-29 20:45

  Varvalai, kuriuos butent turi omenyje?

 13. 13 Varvalas 2009-08-29 20:47

  Cituoju: “Siaip mastau ka suduvos tie superiniai asistentai veikia, ar gedas neklauso ju patarimu ar jie “lietuvisku paprociu” leidzia gedui paciam save susidirbt, ar tie patys asistentai nelabai ka sugeba“.

  Va, apie tai galvoju pusmetį, bet atsakymo neturiu.

 14. 14 Varvalas 2009-08-29 20:56

  turėjau omeny futbolo ekspertą, teisėjų teisėją ir langų plovėją.
  Nenurašykite Novikovo – jis Sūduvos nesugebėtų sugadinti. Tik nepagalvokite, kad jį norėčiau matyti jos treneriu.

 15. 15 ? 2009-08-29 21:30

  Ekspertas – Janciauskas?
  Langai – Jarmalavicius?
  Teisejas – ?

 16. 16 vardas 2009-08-29 21:33

  Cia gal durnas klausimas, bet ar pasibaigus sezonui kazin niekas nabandys priversti (kad ir per teisma_ tu melioratoriu is naujo aikste sutvarkyt del lietaus?

 17. 17 Slitmar 2009-08-29 21:34

  Beniušis dar prieš praleidžiant yvarty prase keitimo, slubavo, o kokiu kitu puoleju dar galejo jy keisti?

 18. 18 Varvalas 2009-08-29 21:45

  to Vardas: tie melioratoriai turi savo žvyro karjerą. Kad būtų pigiau sunkiasvoriais suvežė ten iškastą smėlį su molio priemaišomis. Vietoj to, kad smėlis būtų išsklaidytas plačiaračiu traktoriumi ar išpūstas orapūte, jis buvo sutrombuotas tų sunkiasvorių. Per toki sluoksnį vanduo nepasiekia po juo esančio drenažo. Jau buvo mėginta taisyti padėtį po rungtynių su danais: kai kur nuraitojo juostas, tiesė paviršinius drenažo vamzdžius. Deja, ir toliau liko vamzdiec.
  Belieka, iš naujo padaryti visus šiuos darbus, naudojant geras medžiagas, atitinkamą techniką (kurios Sumeda neturi) ir šviežias galvas.
  Beje, atspėkite, kodėl nėra naujienų iš spaudos konferencijoje? Atrodo, bus naujienų. Gerų naujienų. Tik ne šiandien.

 19. 19 vardas 2009-08-29 21:49

  Varvalai: Aciu uz isaiskinima.

  Del naujienos, tai bene viena treneri reiks salinti is tu astuntuku auksciau? :)

 20. 20 Varvalas 2009-08-29 21:52

  Paaiškinsiu: pavarde neminimas treneris tiesiogiai užvažiavo antrajam treneriui, kad šis fiziškai neparuošė žaidėjų. Po šio pasisakymo tie du treneriai dirbti kartu jau negalės, o vaidinti dirbančius neleis kiti. Anksčiau tai darydavo už akių. Išvadas pasidarykite patys.

 21. 21 gututis 2009-08-29 21:54

  Ar imanoma dar ta drenaza padaryt? Kad nebutu kaip siandien ar su danais.
  Ar imanoma paimti nauja perpektyvu ir gera treneri, su perspektyva keliems sezonams?
  Ar imanoma nekeitaliot zaideju, o surinkt pagrinda tarpsezony?

  Kai bus 3XTaip, bus ir auksas ir Randers.

 22. 22 ponas pop 2009-08-29 22:18

  ai, nesiparinam. viskas čia yr normaliai. mane labiausiai nustebino ir pradžiugino, kad melioracijos problemas mėginama spręsti. o dar labiau džiugintų, jei apie tai viešai būtų papasakojama. nematau tame nieko blogo – yra problema, ją bandoma išspręsti. kodėl gi ne? visi žinotų, kad reikalai taisomi ir rungtynes vanduo aikštėje nebūtų svarbiausia pokalbių tema.

  o kitų naujienų nekantriai lauksim.

 23. 23 Bonas 2009-08-30 08:38

  Na del melioracijos varvalo paaiskinimas labai tiketinas.
  Matyt reiks dabr nulupt ta danga isvezt ta su priemaisom smeli :) ir padaryt normaliai.

 24. 24 dde 2009-08-30 08:42

  Rungtynes su Randers pralosem del vandens aiksteje. Rungtynes su Ekranu taip pat (lygiasias prilyginu pralaimejimui). Pasirasau po kiekvienu gutucio punktu. Per tiek laiko kai kas dar vis dar nesupranta, kad futbolo klubas ne statybine organizacija.

 25. 25 golas 2009-08-30 09:14

  sakau, gal reikėtų grįžti į seną sūduvos stadijoną ir visos bėdos isisprestų ir neabejoju kad sūduva būtų pirma ir su šituo treneriu.

 26. 26 prima 2009-08-30 09:20

  Galim nesiparinti. Suduva si sezona trecia ivertinus Liu ir Šte zaidimus. E, bet vakar nebuvo M.Skinderio. Netraumuotas. Ir Gardzijauskas pasirode tik po keitimo. Cia gal po Vetros rungtyniu..

 27. 27 rope 2009-08-30 10:20

  prasidejus pirmam keliniui maciau grazu futbola. prasidejus lietuj maciau tik balas ir negrazu futbola:) patiko beniusio ir g.slavicko tendemas:)

 28. 28 Anonimas 2009-08-30 11:15

  Visą savaitę lauki rungtynių (o tokių kaip šios – pusę sezono), žinai kad nereiks galvot ką veikti SEKMADIENIO popietę, įsijungi netą ir sužinai, kad varžybos buvo vakar..
  Ir nežinai paskui ką kaltint – klubą, dėl informacijos stokos ar neakcentavimo, kad VARŽYBOS BUS ŠEŠTADIENĮ; LFF dėl sudaryto tvarkaraščio ar save patį kad nežinai, kad rugpjūčio 29 diena šeštadienis..

 29. 29 axsel 2009-08-30 11:27

  gal daugiau savia paty nes informacijos tikrai uztiako

 30. 30 jotvingis 2009-08-30 11:54

  Kiekvieną savaitę kaip davatka lauki SEKMADIENIO, kad nuvarytum į stadioną pažiūrėt varžybų (o tokių kaip šios vos ne pusę sezono lauki), vieną sekmadienį priešpiet įsijungi netą prastumt laiką iki varžybų ir pažiūrėt gandų, kas dėl traumų nežais ir sužinai “20: SŪDUVA 1:1 EKRANAS“..

  Ir nežinai ką paskui kaltint – LFF, tvarkaraščio sudarytojus (nafik tie kaitaliojimai sekmadienis-šeštadienis); klubą, kuris nevisados negaili informacijos; informacinius rėmėjus, kurie klubui paskiria dvi pastraipas priešpaskutiniame puslapyje parašyti sausus faktus, bet sugeba patalpinti kiekvieno gimusio marijampoliečio foto, paskirti visą psl poezijai (kurią skaito gal tik patys autoriai) ir perkopijuoti “įvarenybes“ iš delfio. Nors greičiausiai pats kaltas kad netą nevisada turiu, tvarkaraščio mintinai nemoku ir nežinau kad rugpjūčio 29 yra šeštadienis.

  Išsipasakojau – palengvėjo :))

 31. 31 gedas 2009-08-30 11:55

  to anonimas:
  durna ir bažnyčioj muša

 32. 32 kampinio_veliavele 2009-08-30 12:14

  jotvingi, sezono pradzioj buna paskelbiamas tavrkarastis http://www.lff.lt/docs/2009m-Alyga-taure-tvarkarastis-2.pdf taigi atsispausdini ji pavasari, pasikabini ant sienos prie seimos nuotrauku ir visa sezona nesuki galvos bei nieko nekaltini paskui jei ka praziopsai :)

 33. 33 Varvalas 2009-08-30 12:41

  informacijos apie rungtynes niekada nebūna per daug. Internetas ir spauda k* sąlygomis daug kam neprieinami, o lauko reklama yra tik stadione. Galiu pateisinti žmogų, paklydusį tarp tų šeštadienių ir sekmadienių.

  Na, ir gerai, kad nenuėjai, nes iš tokių rungtynių galima parsinešti tik dviejų metrų snarglį ir sugadintą nuotaiką.

 34. 34 ponas pop 2009-08-30 13:00

  atvirai pasakius, jotvingiui pritariu. atvirai pasakiu, nes pats šiokią tokią kaltę jaučiu, kad įžanginiame straipsnyje šito fakto pakankamai nepabrėžiau.

  taip pat noriu pasidalinti tokiu faktu, kad kažkokiam marijampolės nemokamam reklamos laikraštyje, kurį dauguma marijampoliečių neišvengiamai vartoja, nes tiesiog randa jį savo pašto dėžutėse, buvo parašyta, kad rungtynės – sekmadienį vyks.

  šeštadienio vidurdienį vieną kaimyną teko nuramint, nes žmogus buvo pasimetęs – internetas sako kad rungtynės bus šeštadienį, o laikraštis – sekmadienį. ir kuo tikėt jis nelabai žinojo.

  tai va tokios tokelės.

 35. 35 kampinio_veliavele 2009-08-30 13:47

  gal yra kokiu naujienu is dubleriu? jau gal cempionais sian tapo? :)

 36. 36 kindziulis 2009-08-30 14:47

  Dubleriai nelaimėjo.

 37. 37 kampinio_veliavele 2009-08-30 17:02

  blin krasnovskis pendelio neykale :(

 38. 39 kampinio_veliavele 2009-08-31 14:57

  Sestadienio Suvalkietyje buvo didesnis straipsnis apie Esau

 39. 41 kampinio_veliavele 2009-08-31 15:53

  tai turbut tas pats. dar planavau atskenuot ir ymest, bet daba jau nematau prasmes ta daryt :)


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,161 hits
Reklama