Ir vėl – kas geriausias?

geriau

Nors komanda pastaruoju metu mūsų labai smarkiai nedžiugina, tačiau dar vieną prievolę jai vis viena turime atlikti.

Kaip daugelis iš jūsų pamenate, pernai išbandžiau tokį žaidimą ir pasiūliau jums visiems kartu išrinkti geriausius sezono Sūduvos žaidėjus. Žaidimo dalyvių labai gausu nebuvo, bet pareiga, taip sakant, buvo atlikta.

Anais metais, kaip ir buvo galima tikėtis, geriausiu Sūduvoje buvo išrinktas Darius Maciulevičius. Antras buvo Tomas Mikuckis, o trečias – latvis Ivans Lukjanovs. Viso buvo balsuota už 10 žmonių, iš kurių tik trys šiemet sužaidė visą sezoną, o dar vienas – prisijungė prie komandos antroje dalyje. Būtent jis iš šiemet žaidžiančių pernai užėmė aukščiausią vietą – ketvirtą, nors balų skaičiumi ir gerokai atsilikdamas nuo pirmojo trejeto.

Darom tą patį šiemet? Jaučiu, bus sunkiau, tačiau viskas yra įmanoma.

Žaidimo taisyklių nematau jokios prasmės keisti. Visus pasiūlymus, kaip ir pernai, kviečiu siųsti man elektroniniu paštu ponaspop@yahoo.com.

Siųskite jūsų manymu keturis geriausius šio sezono žaidėjus. Išrikiuokite juos pagal „gerumą“. Už jūsų paskirtą pirmą vietą duosiu 5 taškus, už antrą – 3, už trečią – 2, už ketvirtą – 1. Nors čia tik žaidimas, tačiau siūlyčiau laikytis nurodytos tvarkos, nes kitu atveju balsų užskaityti tiesiog nėra įmanoma.

Balsuoti galite iki paskutinių sezono rungtynių. Balsavimo rezultatus paskelbsiu iškart čempionatui pasibaigus.

Lauksiu.

2 Responses to “Ir vėl – kas geriausias?”


 1. 1 Anonimas 2009-09-26 23:15

  Radavičius
  Lukšys
  Klevinskas
  Skinderis

 2. 2 ponas pop 2009-09-26 23:22

  siųskit meilu:) čia pareikštos nuomonės užskaitytos nebus:) tokios taisyklės.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 189 342 hits