Laukiam: Kruoja – Sūduva

Sekmadienį Sūduvai nieko kito nebelieka kaip laimėti. Nors vilčių mažoka, bet laimėti reikia. Juolab, kad Vėtra su Ekranu žais su varžovais, kurie galbūt parodys, jog taškų gali atimti ne tik iš Sūduvos. Juolab, kad abi komandos šią savaitę jau turėjo sunkias rungtynes. Iki Ekrano Sūduvai likę 8 taškai, iki Vėtros – visi 9. Ir vienos rungtynės atsargoje. Ir jokių prošvaisčių žaidime. Pasivyt sunku, bet tikėtis vis dar verta. Kad ir kiek būtų gaila to, jog Sūduva nepasinaudojo Ekrano ir Vėtros pašvaistytais taškais.

Į Pakruojį nevažiuos Vaidas Slavickas, kuris, kaip nebūtų keista, šiemet Sūduvoje tapo kortelių rekordininku – su Šiauliais gavo jau septintą (šeštą A lygoje) ir pralenkė Urbšį su šešiomis ir Radavičių – taip pat su šešiomis plius viena raudona. Tiesą pasakius, Kruojos padėtis dar radikalesnė – ten dėl diskvalifikacijos nežaist net keturi žmonės, iš jų du – gan žinomi vardai – Vilėniškis ir Veikutis.

Chm. Keistas ir liūdnas šio čempionato finalas. Ilgai jį prisiminsim. Komanda jau praktiškai turi kišenėje medalius, o džiaugsmo kažko nėra. Išpindėjimas kažkoks. Štai net šio blogo lankomumas rugsėjį buvo toks nykus, kad teaplenkė du ikisezoninius mėnesius – sausį ir vasarį. Pastarųjų kelių sezonų rezultatai išpaikino mus. Ką gi. Yra kaip yra. Ir dar kurį laiką bus. Nes kol kas nėra jokių priežasčių tikėtis, kad kitas sezonas bus kitoks. Pagaliau laukiam pergalės!!!!

7 Responses to “Laukiam: Kruoja – Sūduva”


 1. 1 nitro 2009-10-03 11:31

  Reikia pradėt kalbėti apie kito sezono perspektyvas ir komplektaciją.

  Jaučiu Vaidas Slavickas gali pakelti sparnus ir skristi į šiltesnius kraštus. Bachūriukas jau gal trečias sezonas yra vienas iš Sūduvos lyderių. Manau tikrai vertas vietos ir rinktinėje. Atrodo ir univerą pavasarį pabaigė, taigi nematau priežasčių važiuoti į užsienį.

  Įdomu ar Skinderis, Skroblas ir Zelmikas liks Sūduvoje? Vienas gali baigt karjerą, o kiti didesnių pinigų ieškoti. Jų vietas kažin ar kas iš dublerių gali užimti. Urba matėm vienose rungtynėse, bet anas kelį susipazorino :( Ant suolo sėdi visokie Laseviciai, bet jų perspektyvos nėra aiškios.

  Gardzijauskui sutartis baigiasi ir manau ji nebus pratęsta. Jo vietą turės užimti Krasnovskis arba Chvedukas.

 2. 2 viedras 2009-10-03 13:11

  Skinderis tikėkimės dar karjeros,o ir zelmikas dar taip greit gali nepabėgt, nes ilgai nelošęs buvo, o kažkas iš užsienio vargu, ar į jį labai žiūrės. Jei išeis Skroblas, neproblema, yra ir Chevukas, kaip matėm, mokantis lošti krašto gynėju, yra ir Klevinskas. Su Gardzijausku tas pats – Kozyuberda vietoj jo loš, jei, aišku, buvo pasirašyta ne pusės metų sutartis. Na, jeigu tik pusei metų, tada urbšys loš jo vietoj. Įdomu kaip bus su Radavičium, šiaip jau turėtų pasibaigt jo sutartis, bet, tikėkimės pratęs. Nu manau, jeigu šiam sezonui buvo surinkta daug stipresnė komanda nei buvo tikėtasi, tai ir kitam galima tikėtis kažko panašaus, gal ir trenerį geresnį matysim. Šiemet dar geriau nei pernai, nes dauguma dabartinių starto žaidėjų turėtų likti.

 3. 3 viedras 2009-10-03 13:11

  *dar karjeros nebaigs

 4. 4 nitro 2009-10-03 13:50

  Su Radaviciumi atrodo buvo pasiratyta 2,5 metu sutartis. Tai turetu dar sezona atzaist :)

 5. 5 Rulis 2009-10-03 23:15

  nu kad trenerio geresnio jus namatysit galiu lazintis kad ir is karves :PPPP ateinanti sezona kaip ir pries tai treneros Dr Murauskas !

 6. 6 prima 2009-10-04 16:11

  Reikia ne galvoti apie kito sezono komplektacija, o analizuoti priezastis kodel praetam sezone kai jau beveik aisku kad busim prizininkais, likome uz borto. Siemet buvo visi sansai pakovoti del aukso liksim treti. Daug kas pasakys kad trecia vieta gerai. Kaip paziuresi Turint komanda kurios 2 zaidejai ir 2 treneriai kvieciami i nacionaline rinktine, 4 i jaunimo rinktine, 5 zaidejai zaide rinktineje, turint gera dubleriu komanda ar trecia vieta yra butent ta vieta. Kazkas negerai organizacijoje…

 7. 7 Sargėnas 2009-10-04 16:13

  Sveikinu komandą su ilgai laukta pergale. Laukiame geresnio žaidimo lemiamose kovose. Kilti aukštyn šansų dar yra, tik reikia ŽAISTI taip kaip sugebėjome pirmoje čempionato pusėje.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 406 hits