26: SŪDUVA 1:1 VĖTRA

Štai taip. Stebuklo neįvyko – kaip ankstesniuose ratuose Sūduva savo pagrindinių varžovų vis nesugeba įveikti. O atrodo šiandien buvo tam puiki proga – juk Vėtrai taškai baisiai reikalingi, o Sūduva iš esmės neturėjo ko prarasti. Deja. Mūsų treneriai, atrodo, nutarė šias rungtynes žaisti tarsi tai būtų eilinis A lygos turas. Bent jau iš šalies stebint keitimus taip atrodo – trys atakuojantys žaidėjai buvo pakeisti trimis kitais atakuojančiais žaidėjais. Kad ir kaip prastai būtų atrodęs Beniušis, tačiau tokio lygio ir patirties puolėją išimti rungtynių pabaigoje… O juk šios rungtynės tokios, kad nebuvo didelio skirtumo – sužaisti lygiomis ar pralaimėti. Gerai. Kadangi rungtynių nemačiau, tai ir patylėsiu. Pasakokit jūs. Jei pasakoti yra dar entuziazmo.

Reklama

36 Responses to “26: SŪDUVA 1:1 VĖTRA”


 1. 1 Varvalas 2009-10-18 16:50

  Na, ir ką bl pasakoti? Kad nr.15 iš 9 kartus turėtų kamuolių tik vieną atidavė savam žaidėjui? Ar papasakoti, kokius perdavimus mūsų meistrai atlikinėjo?
  Išryškėjo labai prastas aikštės matymas atakuojant, vengimas smūgiuoti iš toli (Vėtra smūgiavo 13, mūsų meistrai – 3 kartus). nuo žemės pakylėtų perdavimų šleivumas, vengimas veržtis centrais, gynėjų baimė pradėti atakas, kiaura kairoji gynybos pusė (Klevinskas ir ypač tragiškai atrodęs Skinderis). Mačiau Sūduvoje tik vieną žaidžiantįjį- S. Klevinską. Na, dar pridėčiau Leimoną. Negadino žaidimo, bet ir nedafė jo Radavičius. Viskas. Nulis. Du nuliai –
  Vėtra geriau atrodo ne tik turnyrinėje lentelėje, bet ir aikštėje.

 2. 2 anus 2009-10-18 18:11

  Ner ka pasakoti. Tos pacios nusibodusios atakos kuriu eiga ir tesini jau seniai visi LIetuvoj zino. Su tokiu taktiniu bagazu negalejo buti rezultatu ir nematyt jokiu perspektyvu kitame sezone. Sita taktika teisinosi sezono pradzioje (laimeta Taure ir Supertaure), bet sezono pabaigoje komanda “sėdo“ ir fiziskai ir taktiskai. Pats laikas kalbeti apie stratego perspektyvas.. O del 15 numerio arba jis turi baigti futbolininko karjera arba su juo rimtai turi padirbeti psichologai.

 3. 3 ponas pop 2009-10-18 18:48

  joo… skamba liūdnai. nieko nuostabaus, kad nuomone apie žaidimą kolei kas pasidalino tik du žmonės. juokingiausia yra tai, kad tie dalykai, kuriuos varvalas mini, jau praktiškai matėme po pirmo rato. bet kad žaidimas pusėtinai ėjo, tai labai į juos dėmesio ir nekreipėm. atrodė komanda važiuos ir nuvažiuos. šiaip jau net iš internetinės transliacijos matėsi, kuri komanda daugiau ir pavojingiau atakuoja.

 4. 4 kampinio_veliavele 2009-10-18 19:17

  geriausias “derinys“ siandienos: G.Klevas->Skinderis->G.Klevas->Skinderis->Grigalevicius->Golas i Suduvo vartus :D

  ir visa kita tai “vargo vakariene“

 5. 5 Varvalas 2009-10-18 19:29

  šitą derinį antrą kartą sugadino Grigalevičius. Dar reikėtų tobulinti. Gal vietoj Grigalevičiaus vertėtų įtraukti Grigaitį.

 6. 6 ponas pop 2009-10-19 01:24

  na jei ranka nekyla savo požiūrį į šias rungtynes papasakot – tai bent jau už geriausią šių metų sūduvos žaidėją prabalsuokit:)) akivaizdu, kad problemos ir vėl ne žaidėjuose buvo, o normalaus vado trūkume:) taip kad balsuojam balsuoja – liko pora savaičių!!!!!!!!!!

 7. 7 jotvingis 2009-10-19 09:37

  O man patiko pirmas kėlinys, Radavičiaus apėjimas ir beveik užsuktas kamuolys, Krasnovskio smūgis galva, deja taip pat netikslus, S.Klevinsko (ne be priežasties ponaspop rinkimuose, spėju, pateks į trejetuką) užtikrintumas vartuose, kamuolio ištraukimas iš vartų, po pralaimėjimo Vilniuje, serijos lygiųjų su vidutiniokais, tikėtis ko nors daugiau buvo sunku. O dėl keitimų tai pritariu, bet ar turim didelį pasirinkimą..

 8. 8 Anonimas 2009-10-19 09:44

  Keičiant tikrai nėra jokio didesnio pasirinkimo, bet vietoj nr.15 tiktu bet kuri mergaitė iš tribūnu.

 9. 9 mokolai 2009-10-19 09:46

  keiciant zaidejus nera didesnio pasirinkimo, bet vietoj to berniuko numeris 15 tiktu bet kuri mergaite is tribunos. nors turetume i ka paziureti.

 10. 10 žmogus 2009-10-19 10:34

  Čia apie Zagurską šnekat?

 11. 11 ponas pop 2009-10-19 10:57

  na aš labiau turėjau omeny, kad brokas į aikštę galėjo įeit ne vietoje beniušio, o vietoje bet kurio gynėjo. priežastis rizikuoti juk akivaizdi – nėra skirtumo ar tos rungtynės buvo praloštos, ar sužaistos lygiom. Rezultatas yra lygiai toks pats. Dabar jau tikrai galima matuotis bronzinius medalius.

 12. 12 viedras 2009-10-19 16:44

  Žaidė kaip kieme kamuolį paspardyt susirinkę vaikai. Toks vaizdas susidaro, kad jie nežaidžia specialiai, tik ne dėl trenerio ir ne dėl jėgų trūkumo, o atlyginimų negauna. Aišku, čia tik spėjimas, kurie žino geriau, neužsipulkit, bet jau ne pirmas sezonas, kad kai be atlyginimų lošia ir prieš vidutiniokus sugeba taškus prarast.

 13. 13 piktas 2009-10-19 20:22

  ko cia vis lojat ant tos vargses suduvos amzinai viskuo nepatenkinti varvalai, pirdalai visaziniai ir kiti nudos, dziaukites medaliais, nes sekanty karta jais gal tik po kokio desimtmecio dziaugsites. Pasiskaiciuokit kiek patys ydedat komandai islaikyti, susimete nusipirkit trenerius ir zaidejus, kokie jums patinka ir tada kritikuokit, nuiminekit, keiskit kiek galvon saus ir verkit, kai ir iki tos pacios bronzos bus toli kaip vezliui iki dangaus

 14. 14 say what? 2009-10-19 21:22

  kazkuria tai diena buvau paziureti suduvos treniruotes. stebejau ir stebejausi. mano ziniomis komandos turetu “daryti“ startukus, kad poto zaidejai vos paeitu, pries sezona, o ne pries rungtynes. as tikrai likau nesuprates tokiu trenerio veiksmu. gal jis tycia juos nuvargina, kad poto nepazaistu komanda? ar cia taip dabar visur vyksta?

 15. 15 Anonimas 2009-10-19 21:38

  “Piktam“ (stengiausi ne piktai): Kritikuoja dėl to, kad jie tai vargšei Sūduvai neabejingi, jei būtų galimybės, spėju, patys materialiai prisidėtų. O pykti ant žmonių už jų išreiškiamą nuomonę asmeniniam tinklaraštyje yra kvaila. O jei pratęsiant apie prisidėjimą, atidžiau pažiūrėk į monitoriaus ekraną, matai kone vieną geriausių pavyzdžių ant Lietuvos žemės, kaip komandos gerbėjas gali prisidėti prie mylimo klubo veiklos, garsindamas klubą. Ir prisimink kokia oficiali klubo “vizitinė kortelė“ (svetainė) neperseniausiai buvo internetinėje erdvėje. Nu o Varvalas šiam tinklaraščiui duoda šiokio tokio šarmo, pletkais pasidalija, informuoja visuomenę.

  O kas dėl bronzos, tai su tokiais žaidėjais (rinktinės vartininkais-Klevu ir Vitkausku, kandidatu V.Slavicku) ar jų pavardėmis (Zelmikais, Beniušiais, Gardzijauskais) ir treneriais (kalbu apie portugalo asistentus), natūralu, kad žmonės tikisi geresnių rezultatų. Spėju pagal tave dar reik džiaugtis, kad buratinas su knysliuku ir klaipėdos asiliuku demaršavo, nes dabar gal ketvirti ar penkti būtume. Žiauriai daug pasiekėme.. ane?.. Aplenkėm Šiaulių jaunimą ir lygos debiutantus.. Gal kai kurių ir auksas nebūtų po šių metų įvykių. (Reik tikėtis kitais metais Ekranas su Vėtra demaršuos.. :))) )

  Būtų prastesnės galimybės, būtų ir kitokie lūkesčiai.

 16. 17 ponas pop - piktam 2009-10-19 23:16

  šiaip jau stengiuos nereaguot į komandos narių ir jų artimųjų piktus išpuolius, tačiau šį kartą biš plionkė trūko. Tai ir paaiškinsiu, kur šuo pakastas.

  Kuo gi mes skiriamės? Skiriamės tuo, kad savininkai, direktoriai, treneriai, žaidėjai ateina ir išeina. Daugumai jų sūduva – tarpinė profesinės karjeros stotelė. Nepatinka atlyginimas? Varau kur kitur. Kitur moka daugiau? Irgi varau. Tuo tarpu mes tokios prabangos neturim. Mes negalim kas metai rinktis vis naujo klubo. Mes buvome, esame ir būsime – ir būsime tuomet, kai komandoje jau nebus likę nė vieno, kuris ten dirba šiandien.

  Nors aš esu pakankamai žalias sūduvos gerbėjas, tačiau esu tikras, kad į stadioną ateina žmonių, kurie tiek ir tiek matė direktorių, trenerių, ir žadėjų. sūduva kilo ir krito, buvo geri laikai, buvo ir visai lievi…

  NA IR KAS KAS KITI MEDALIAI BUS PO DEŠIMT METŲ? ESMĖ TAME, KAD MES VIS VIENA BŪSIM KAI TIE MEDALIAI BUS KABINAMI, TAČIAU LABAI ABEJOJU, KAD DAUG ŠIANDIENINĖS KOMANDOS NARIŲ SULAUKS TO. Pataisykit, jei klystu, tačiau iš tos komandos kuri ne taip seniai iš I lygos atkeliavo, ko gero tik vienintelis Giedrius Slavickas ir belikęs…

  Sakai nieko neįdedam komandai išlaikyt? Neskaičiuojant visokių papildomu išlaidų ir savo asmeninio laiko, manau, kasmet sūduvos stadiono kasoje palieku apie 200-250 litų. Čia daug ar mažai? Mielai palikčiau ir dar daugiau – ne vieną kartą apie tai buvau rašęs. Jeigu jau Vilniaus Žalgirio išlaikymui pinigų aukojau, tai savai komandai tikrai galėčiau atseikėti. Tik parodyk man, prašau, kur ta aukų dėžutė kabo… Esu tikras, kad komandoje NIEKAM tų mano pinigų nereikia. Nereikia tai nereikia.

  Iš kitos pusės – nereikia mūsų laikyti naivuoliais ir aiškinti, kad tie, kas šiandien komandą išlaiko, daro tai vedini vien tik katalikiško altruizmo.

  Tačiau grįžkime prie esminės temos. Aukščiau minėti MŪSŲ ir JŪSŲ skirtumai yra lemti vienos vienintelės priežasties. MES esame FUTBOLO MĖGĖJAI, JŪS – PROFESIONALAI.

  Tai ir dirbkit savo darbą profesionaliai, o ne cypaukit kaip mergiotės dėl kiekvieno kietesnio žodžio. Jeigu aš savo tiesioginį darbą dirbčiau taip, kaip savo darbą dirba kai kurie Sūduvos žaidėjai aikštėje, jau seniai darbo biržoj pašalpos laukčiau.

  Ir nereikia eilinį kartą kalbėti apie tai, kad mes neišmanom futbolo virtuvės. Mums jos ir nereikia išmanyti – kaip ir nereikia žinoti, kokios technologijos buvo naudojamos filmui pastatyti. Nereikia būti profu, kad pasakytum – geras filmas ar lievas. Lygiai tas pats ir su futbolu – nereikia būti LKKA magistru, kad suprastum, gerai komanda lošia ar šūdą mala.

  Transliacijos pabaiga.

 17. 18 voleur 2009-10-20 00:41

  Po pono pop komentaro nelabai ka yra ir prideti. Viska labai graziai ir taikliai isdeste, pilnai sutinku su tuo.

 18. 19 Screpis 2009-10-20 02:30

  Mazas pataisymas:is tos komandos, kuri atkeliavo nuo 2 lygos(trecios pagal pajeguma) likes ne tik Giedrius Slavickas, bet ir Giedrius Klevinskas…..

 19. 20 griezhtas 2009-10-20 07:53

  Na as dar prisidesiu, kad as labiau sirgciau uz suduva kuri kovoja, kad ir del islikimo A lygoje, bet kurioje zaidejai atiduoda maximuma, o ne taip kaip dabar zaidziantys viena koja ir per daug nesistengiantys ir galintys daug daugiau nei padaro.

  Zodziu vaizdas is sono susidaro toks tarsi suduva butu patapus sanatorija, kur futbolistai keliauja praleist ramiu metu, kur nereikia perdaug stengtis, algos normalios ir laiku, psichologinio teroro mazai….Jau kazkelinto sezono rezultatai rodo, kad toks modelis lietuvos futbolistu mentalitetui netinka ir manau reiketu perimt ekrano teroro modeli, kur po kiekvienu varzybu aiskiai ivardijami blogai suzaide zaidejai, o blogai pasirode keliose varzybose, lekia is komandos, neziurint, kokia gera zaidejo pavarde. Ir kur trenerio zodis sventas ir nediskutuotinas.

 20. 21 ponas pop 2009-10-20 08:22

  aha – dar jaučiu, ramonas, tais laikais sūduvoj lošė. o dėl klevinsko tu teisus – tiesiog pernai skaičiavau, kai kleninskas buvo išvykęs:)

  griežtam irgi šimtu procentu pritariu. tačiau apie tai ketinu daugiau pakalbėti tuomet, kai šio sezono taškus dėliosim. akivaizdu, kad sūduvos, kaip klubo ir komandos, idėja ir ideologija jau kelintas sezonas degraduoja.

  jau antrą sezoną komanda nebeatpažįstama. ir, įtariu, jei apie tai paklaustume to paties giedriaus slavicko, jis irgi nemažai galėtų papasakoti apie tuos laikus, kai nežinomi pirmos lygos žaidėjai tvarkė norvegų braną ir šiuos laikus, kai medaliuota ir tituluota komanda neturi įkvėpimo laimėti prieš tos pačios I lygos pajėgumo komandą.

 21. 22 ponas pop 2009-10-20 10:18

  beje, apie ekrano modelius:) skaičiau šian juokingą dalyką apie kurtinaitį ir jo treniruojamą lietrytį. jie ten prieš kažkokią latvių puskomandę laimėjo 60 taškų skirtumu. Tačiau komandai prieš rungtynes buvo iškeltas tikslas praleisti ne daugiau kaip 50 taškų į savo krepšį. Praleido 59. Ir, nepaisant lygoje rekordinės pergalės, po rungtynių visi žaidėjai darė 90 atsispaudimų – po dešimt už kiekvieną viršaus praleistą tašką. juokai juokais, tačiau net ir tokios komiškos bausmės rodo tam tikrą požiūrį.

 22. 23 Varvalas 2009-10-20 12:32

  Ramono tais legendiniais Brann’o patvarkymo metais Sūduvoje dar nebuvo. Vartuose stovėjo Balčius (ar panaši pavardė) iš Kaišaidorių ir mums paskolintas Padimanskas.
  Ramonas iš Geležinio Vilko atėjo po metų ar dvejų.

  Pop, Sūduvoje irgi yra bausmių sistema – po treniruotės nevykėlį stati o vartus ir spiria kamuolį į subinę. Tačiau tai yra ne trenerių nurodymas …

 23. 24 jotvingis 2009-10-20 13:12

  Balnys. Dar Klevas buvo dvi rungtynes išbėgęs ant vartų pastovėt. Va 2002 metų komanda(Žaidėjas, Rung.sk., Vid. min., Įv., Iš jų 11 m., Nepataikyti 11 m, Geltonos kortelės, Raudonos kortelės)

  A.Balnys 17 89,1 0 0 0 0 0
  A.Brazaitis 2 35,5 0 0 0 0 0
  A.Januškevičius 6 58,7 0 0 0 1 0
  A.Larčenka 28 75,8 5 0 0 4 0
  A.Sasnauskas 11 29,2 0 0 0 1 0
  D.Kunevičius 15 90,0 1 0 0 1 0
  D.Šuliauskas 26 85,9 4 0 0 6 0
  G.Grigas 14 90,0 0 0 0 1 0
  G.Klevinskas 25 80,1 1 0 0 2 0
  G.Padimanskas 14 90,0 0 0 0 0 1
  G.Slavickas 30 73,1 3 0 0 4 0
  Gint.Slavickas 8 41,3 0 0 0 1 0
  N.Devetinas 22 78,0 1 0 0 5 0
  N.Mačiulis 11 42,5 1 0 0 0 0
  N.Šidlauskas 25 46,8 7 1 0 0 0
  R.Petrauskas 6 27,7 0 0 0 0 0
  S.Klevinskas 2 53,0 0 0 0 0 0
  S.Kraipavičius 23 85,6 1 0 0 5 0
  T.Radzinevičius 31 79,0 14 1 0 3 0
  T.Sendžikas 26 82,8 0 0 0 5 0
  V.Adomaitis 29 85,8 2 0 0 2 0
  V.Rukavičius 16 79,7 0 0 0 2 0
  V.Stankevičius 9 46,0 2 0 1 1 0
  V.Žitinskas 31 76,6 2 0 0 1 0

 24. 26 Bonas 2009-10-22 00:12

  Man tai nervas ima, ko pas mus nezaidzia prie apsvietimo? Visos rungtynes suplanuotos taip kad tik duok dieve nereiktu ijungt tu lempu.

 25. 27 kampinio_veliavele 2009-10-22 01:15

  turbut viskas remiasi i pinigus :)

 26. 28 griezhtas 2009-10-22 07:18

  Kita reikalo puse, kad koks 1/3 suduvos gerbeju gyvena ne kapse ir varzybom pasibaigus kokia 21 val dar pora valandu tamsiais rudens keliais vaziuot iki savo gyvenamosios vietos, truputi zygdarbis…

 27. 30 voleur 2009-10-22 12:45

  Zygdarbis ar ne, bet prie apsvietimo maloniau stebeti varzybas ir nereikia cia isvedziojimu.

 28. 31 Varvalas 2009-10-22 13:07

  su studentais spalio 31 d. žais prie žvakių, pratinsis prie Vėlinių. Matyt, jau tas pats velnias kaip, kur ir kada šįmet žais čempionato rungtynes. Žygdarbiu turėtų būti vadinamas bet koks Sūduvos žaidimo stebėjimas.

  Tiesa, dar laukia ir vienos rimtos rungtynės lapkričio 7 d. – taurės ketvirtfinalis. Labai yra neteisinga šiame etape žaisti tik vienerias rungtynes. Pamenu, kaip neseniai Sūduva iškrito Panevėžyje, nors ir po pratęsimo buvo lygus rezultatas.

 29. 32 ponas pop 2009-10-22 16:44

  jooo…ačiū federacijai kad dar šiemet padovanojo mums bent vienas rimtas rungtynes, kurios bus lemiamos (nepaisant to, jog iš tikro gaila, kad jos bus tik vienos). O jei dar kokį fbk į porą gausim – išvis smagu bus.

  o kas liečia ekraną ir lempas, tai spėju čempionato pradžioje, kai tvarkaraštis buvo dėliojamas, visi pageidavo lošti dieną, nes galvojo apie pinigų taupymą. O Ekranas vakare žaidžia, kaip žinia, dėl to, kad tas rungtynes per teliką rodys. O tai, kaip žinia, yra jų didesnės klubo populiarinimo strategijos dalis. Va dėl tos strategijos nebuvimo mūsuose reikia ašaras lieti, o ne dėl žaidimo be lempų.

 30. 33 bronius 2009-10-22 22:49

  Jūsiškių dubleriai laimėjo dublerių taurę, sužaidę lygiom 2:2 su Ekranu Panevėžy, dėka dviejų įmuštų įvarčių svečiuose.. Čempionišką įvartį iš 11 m.b. pelnė visų jūsų mėgiamas nr.15

 31. 34 griezhtas 2009-10-23 07:04

  Nu jo as ir skaiciau rungtyniu raporta ir nustebau, kaip 15 nemeris sugebejo i vartus pataikyt… negi tuo metu apie savo sukuosena negalvojo

 32. 35 Varvalas 2009-10-23 08:49

  iš pendelio mano numylėtinis pataikė


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,717 hits
Reklama