Finišas: Sūduva – LKKA

A lygos tvarkaraščio sudarytojai – genialūs. Ir kaip jie galėjo nuspėti, kad lemiamos čempionato rungtynės vyks būtent tarp Vėtros ir Ekrano? Tobulas čempionato finalas – paskutinėse rungtynėse sprendžiami aukso medalių savininkai. Gal net žiūrovų į Vėtros stadioną ateis daugiau nei standartiniai 300. Vienžo, visų akys šiandien kryps į buvusį Lokomotyvo stadioną Vilniuje, kur dvi komandos aiškins, kas stipriausias ant Marijos Žemės.

Ech… Ir apie ką aš čia dabar? Juk čia blogas Sūduvai skirtas… Tik kad Sūduvai jau niekas nebesisprendžia. Kaip galima suprast, tai ponui mūsų treneriui dabar yra vienas aktualus klausimas – pagrindinę sudėtį leisti ar dublerius? Tiesiog linksma skaityti tuos viražus – atrodo, pons treneris pagaliau išmoko kalbėti diplomatiškai. Kad savo kalbomis neužkirstų jokios galimybės. Žodžiu, trenerio viziją galima suvesti į šį sakinį: „sieksim pergalės, net jei žais atsarginiai“. Galvok ką nori. Tai ir galvoju. Galvoju, kad jei jau perkėlėm rungtynes į maniežą po stogu, kodėl nebuvo galima jų bent pora valandų į vakarą pastumt?

Galvoju toliau. Galvoju, nežais abu Klevinskai (vienas traumuotas, kitas greičiausiai leis dar kartą sužaist Vitkauskui), Skroblas, Brokas, Vaidas Slavickas. Pamenu, prieš rungtynes Estijoje buvo kalbėta ir apie Giedriaus Slavicko prastą savijautą. Matysim. Iki rungtynių liko jau labai nedaug.

Tikiuosi Sūduva nepralaimės (och, kokia puiki sakinio konstrukcija!!! Kaip koks treneris prabilau!) Tikiuosi, kad žmonių į maniežą susirinks – būtų įdomu jį pilną pamatyti. Tikiuosi pasilinksminsim paskutinį kartą. Tikiuosi, Beniušis įmuš penkis įvarčius ir taps rezultatyviausiu šį sezoną. O tada jau beliks skaičiuoti viščiukus – prisiminti visą sezoną, įvertinti ir laukti komandos Prezidento kasmetinės kalbos, iš kurios daugiau mažiau paprastai gali numatyti ir kito sezono perspektyvą.

 

1 Response to “Finišas: Sūduva – LKKA”


  1. 1 Remis 2009-10-31 10:39

    Nieko genialaus tvarkaraščio sudarytojų darbe nėra. Paprasčiausia Bergerio sistema, kurią visas pasaulis naudoja. Tik jei visas pasaulis prieš turnyrą traukia burtus komandų sekai sudaryti, tai mūsų “genijai“ ima praėjusių metų turnyrinę lentelę ir pagal ją paleidžia. Taip ir gaunasi, kad pernykščiai pirmas ir antras susitinka paskutiniame ture. Tai nebūtų didelė bėda. Problema, kad pagal tą sistemą apatiniams turnyro pradžioje tenka iš eilės lošti su stipriaisiais. Pvz., “Bangos“ startas buvo “Sūduva“, “Vėtra“, “Ekranas“. Taip sakant, jokio atokvėpio. Beje, juokingas dalykas būtų, jei kitamet būtų tik 8 komandos A lygoje ir dar visos tos pačios – tvarkaraštis būtų lygiai toks pats, nes finišuos (atrodo) visi tose pačiose vietose.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

  • 1 190 407 hits