Geriausi iš geriausių

rd

Geriausias! Rmūnas Radavičius poilsiauja per liūtį žaidžiant su Ekranu trečiame rate.

Gerai. Blogą nuotaiką – į šiukšlyną, šventė prasideda. Daug negaišuodamas skelbiu šio sezono geriausius Sūduvos žaidėjus, kuriuos išrinkote jūs. Jokie prizai teikiami nebus – dovanojame virtualų sveikinimą ir galimybę gauti dar vieną virtualų titulą.

Pirmiausia norėčiau padėkoti visiems, kurie nepatingėjo, pora minučių pamąstė ir dar minutę sugaišo man savo pamąstymus siųsdami. Šiais metais buvo 28 balsavusieji – visai neblogas rezultatas turit omeny, kad pernai balsuojančių buvo tik 16. Dėėėėkui!!!!!!!!!!!!!

Kadangi futbolas.lt Lietuvos geriausiu renkasi klausdamas 50 žinovų, tai mūsiškiai 28 skamba visiškai padoriai. Juolab, kad tie 28 tikrai geriau išmano, ką sako, nei tie 50 (nes sudėtinga visos Lietuvos futbolą įvertint, kai jį tik stadionuose gali pamatyt).

Gerai. Štai kokie buvo šių metų rinkimų rezultatai:

Vieta
Žaidėjas
Taškai
Paminėtas
Pirmos vietos
1
Radavičius
83
23
12
2
S. Klevinskas
70
22
7
3
V. Slavickas
38
17
1
4
Samusiovas
27
8
3
5
Leimonas
20
10
1
6
Skinderis
17
5
2
7
Lukšys
16
8
1
8
Urbšys
9
3
1
9
G. Slavickas
8
4
 
10
Skroblas
6
4
 
11
Gardzijauskas
5
2
 
12
Esau
5
4
 
13
Beniušis
3
1
 

Pirmiausia perduokite linkėjimus šių rinkimų laimėtojui – Ramūnui Radavičiui. Jis ir skelbiamas geriausiu 2009 metų sezono Sūduvos žaidėju bei stoja į gretą šalia Dariaus Maciulevičiaus, kuriam šis garbingas titulas jūsų buvo suteiktas pernai. O tada būtų galima pasveikinti Saulių Klevinską ir Vaidą Slavicką, užėmusios šioje lentelėje atitinkamai antrą ir trečią vietas.

sk

Nr. 2: Saulius Klevinskas ir LFF taurė

Pradžiai – trumpas žvilgsnis į pernykščio balsavimo rezultatus. Pernai buvo paminėti 10 žaidėjų, šiemet – 13. Iš tų dešimties, penkių komandoje apskritai neliko, o kai kurie (Kozyuberda, Vitkauskas) žaidė tik epizodiškai. Koziuberda buvo 4, Vitkauskas – 6, Vaidas Slavickas – 7, o Radavičius – 9, priešpaskutinis. Sauliaus Klevinsko apskritai nebuvo – ir nieko nuostabaus – nes jo vietą pernai Vitkauskas buvo užėmęs.

Ar galima, į šių metų rezultatus žvelgiant, kokių nors didesnių išvadų padaryt? Nugalėtojai aiškūs ir juos buvo galima prognozuoti. Abu pirmas vietas užėmę žaidėjai stabiliai ir visą sezoną buvo ryškiausi komandoje. Gal ne visuomet maksimaliai efektyvūs (ypač Radavičius), tačiau iš tribūnų žvelgiant – akivaizdūs komandos lyderiai. Sauliaus Klevinsko įvertinimas džiugina, nes vartininkams visuomet sunkiau vien žaidimu išsiskirt (nebent kokią šukuoseną ypatingą turi). Galų gale ir vienos vartininko klaidos kaina žymiai didesnė ir ryškesnė, nei aikštės žaidėjo.

vs

Nr. 3: Vaidas Slavickas per pertrauką moja tribūnoms

Gali būti, kad Samusiovas šiais metais buvo Sūduvoje aukščiausios kvalifikacijos žaidėjas, tačiau tai, kad jis čia praleido tik pusę sezono, manau, išbraukė jo vardą iš dažno jūsų siųsto sąrašo. Leimonas mano manymu yra šiais metais didžiausią pažangą padaręs Sūduvos futbolistas, tačiau apie tai dar bus progų pakalbėt. Pernai jo geriausiųjų sąraše nė su žiburiu nebūtum radęs. Bent jau mane džiugina ir aukštas Skinderio įvertinimas. Kažkoks sunkus šio žaidėjo gyvenimas buvo (kaip galima buvo suprast apie jį jau būtuoju laiku reikia kalbėt) Sūduvoje – jis ir vėl buvo tyliai, bet patikimai savo darbą dirbantis gynėjas. Ir joks kitas žaidėjas jau kelintą sezoną taip stipriai nėra trenerių baudžiamas už klaidas. Sunku pasakyt, kas ten komandos viduje dedasi, tačiau iš šalies žvelgiant jo nusėdimas ant atsarginių suolo sezono pabaigoje buvo nelabai suprantamas (tas pats, beje, buvo ir pernai, jei teisingai pamenu). Ir paskutinis punktas. Manau, daugiau taškų buvo vertas Beniušis. Tačiau antroje sezono pusėje patekus į komandą, sunkoka žibėti taip, kad kitus nustelbtum. Ir nors Beniušio įmuštas įvarčių kiekis ir turėjo užauginti gerbėjų pagarbą, tačiau jam nepavyko pasiekti to, ką padarė Lukjanovs. Latvis, nors žaidė tik pusę sezono, jūsų buvo nubalsuotas trečiai vietai.   

Ne. Vis tik dar vienas punktas liko. Į pirmą šešetuką pateko Radavičius ir kone visi ryškesni gynybinio plano Sūduvos futbolininkai (trūksta tik Skroblo). Šiokia tokia mintis galvojant apie kito sezono komplektaciją.

33 Responses to “Geriausi iš geriausių”


 1. 1 Varvalas 2009-11-03 10:42

  Dziaugiuosi, kad sutaupiau “ant laisku“ – buciau neatspejes ne vienos vietos ketvertuke.
  Nugaletojams siunciu muzikinius sveikinimus :)

  Itariu, kad daug laisku buvo atsiusta, kai Beniusis dar nemuse ivarciu. Nors ir turiu juoda kompleksa FBK’iniams, bet ans Suduvai labai tinka. Manau, kad jis buvo vertas bent ketvirtosios vietos.

  Mano ketvertukas atrodytu mazdaug taip:
  1.Vyrukas su kepure.
  2.Nr.15.
  3.Baseinas
  4.Mobilusis telefonas, kazuros ir kamaranai.

 2. 2 Sargėnas 2009-11-03 11:16

  Radavičius labiausiai buvo vertas pirmos vietos ir jis ją užėmė. Dėl to daugiau nėra ką komentuoti. Savo vietose S. Klevinskas ir V. Slavickas. Vis tik jie ant rinktinės slenksčio. Reiškia juos įvertino ne tik mes mėgėjai, bet ir specialistai. Truputį nustebino taškų tarp šių žaidėjų skirtumas. Mano galva jie turėtų būti labai arti vienas kito.
  Ketvirtoji pozicija reikalauja daugiau pamąatymų ir komentarų. Jeigu Samusiovas būtų žaidęs visą sezoną, galėjo būti ir auksčiau. Diskutuotina dar dėl Lukšio ir Beniušio. Pastarasis žaidė labai trumpai (gal net per trumpai), kad galėtų pretenduoti į pirmą ketvertuką. Reikėjo laiko, kol jis apsiprato. Po to atrodė neblogai. Sužaidęs visą, arba bent didesnę dalį sezono, jis būtų kur kas auksčiau ir įvarčių būtų ne mažiau 15-kos. Skirtingai nei Varvalas, Beno atėjimą į komandą iš karto vertinau tik teigiamai. Kadangi vertinama už visą sezoną, jam pilnai save parodyti, pritrūko laiko, taip pat ir įvarčių ne į kauniečių vartus. Lauksime jo įvarčių kitų metų sezone.
  Lukšys nebaigė sezono, ir tai jį stumtelėjo žemyn. Leimonas didžiausią pažangą padaręs žaidėjas be jokios abejonės. Tačiau nebuvo (ir negalėjo būti)komandos lyderis. Jo tas laukia ateityje. Tik reikia norėti ir netingėti dirbti.
  Kiti paminėti rinkimuose marijampoliečiai turbūt dėl to, kad jie marijampoliečiai…

 3. 4 kampinio_veliavele 2009-11-03 11:29

  p.s. atkreipkit demesi is kur straipsnio foto paimta :)

 4. 5 Varvalas 2009-11-03 11:33

  Popai, ką darysi su iš Lietryčio gautais tūkstančiais??

 5. 6 ponas pop 2009-11-03 12:37

  perduosiu kauno žalgiriui. jo, ir aš nustebau ten savo fotkę pamatęs. galėjo bent jau formaliai leidimo paprašyt. ir nors galėtum sakyt, kad šioks toks pripažinimas, bet net nesinori tos šnekos pradėt, kaip tas nutinka tokia proga. tokia mūsiškės žiniasklaidos prigimtis – dėmesio susilauki tik tuomet, kai nelaimė nutinka. o parašyt tai “reikia“ – o čia žiūrėk, dar ir nuotrauką gali “pasiskolint“. žodžiu, neturiu čia nei kuo džiaugtis, nei didžiuotis. bjaurus atvejis ir tiek. siūlau šios temos nebetest.

 6. 7 Anonimas 2009-11-03 13:17

  kad čia nėra jokio nuotraukos kriminalo nes nurodytas šaltinis. o bloge foto naudojimo sąlygų ir taisyklių nėra. todėl tai tik reklama ir sėkmė, nėra ko burbėti

 7. 8 griezhtas 2009-11-03 13:46

  Na del radaviciau tai tas suduvos zaidejas, kuris geriausiai moka holivudus daryt, bet…. jei reiktu rinkt didziausia komandos tingini irgi vienas pirmuju mano akyse butu radavicius, nes tais momentais kai radavicius zaide viena koja visa komanda zaide viena koja.

  Mano nuomone radavicius buvo suduvos variklis, bet tuo paciu ir suduvos rankinis stabdis.

 8. 9 ponas pop 2009-11-03 14:08

  Anonimui –

  PIRMA. tai aš būtent tą ir turėjau omeny. Anot jūsų yra taip – “jei daiktas padėtas ir prie jo vilkšunis nepasodintas, vadinasi aš tą daiktą galiu pasiimti ir tai nėra vagystė“. Teisiškai tamsta teisus, žmogiškai – kažin.

  ANTRA. Reklamos šiam blogui nereikia. Tai yra nekomercinis projektas skirtas labai siauriai auditorijai. Žmonės kurie spygauja apie tai, kad “futbolistas galėjo ir pabėgti“ čia nereikalingi. Jei ir pateks kas nors čia vadovaudamsis ta nuoroda – jis čia laukiamas nebus.

  TREČIA. Juolab nereikalinga reklama, kuri gaunama šiam blogui svarbaus žmogaus nelaimės sąskaita.

  Smulkmenos, ane? Ypač žvelgiant iš pozicijos šūdverslio, kuris gyvena vadovaudamasis principu, kad “kapitalistinėje rinkoje bet kokia reklama yra naudinga ir pateisinamos bet kokios priemonės didinančios pelną“.

  Džiaugiuosi ir didžiuojuosi galėdamas šiam požiūriui prieštarauti.

 9. 10 ponas pop 2009-11-03 14:10

  Uch…

  O apie Radavičių. Griežtas čia labai griežtai pasakė. Man rods – pernelyg griežtai. Sakyčiau, būtent taip buvo galima pasakyti apie Radavičių pernai.

  Šiemet gi pliusinių rungtynių, manau, buvo žymiai daugiau nei minusinių.

  Iš kitos pusės – tiesos yra ir tame, kad žmonėms patinka holivudiniai žaidėjai. Iš dalies jie ir kuria futbolo grožį. Juk ir pernai macola buvo išrinktas geriausiu už tuos kelis genialius pasus, kurių pernai jis gal net padavė mažiau nei užpernai.

 10. 11 ortin 2009-11-03 14:29

  Prisipazystu. Siuose rinkimuose sudalyvavau is keliu skirtingu e-mailu :( Bauskit mane, bet Skinderis vistiek jau istorija patapo :(

 11. 12 ponas pop 2009-11-03 15:35

  prajuokinai:))) čia gi bet kokiu atveju tik žaidimas:))) nebent pats skinderis ir būtum:))

 12. 13 Varvalas 2009-11-03 15:46

  na, neabejoju, kad patys futbolininkai šiuose puslapio rinkimuose nedalyvavo. Bet kas gali atmesti tikimybę, kad gromatėlę brūkštelėjo vienas kitas švogerukas ar draugės draugė. Viskas gerai – šiuos dalykus toleruojame.

  A, labai natūraliai nuskambėjo jumorėlis apie didžiausio tinginio rinkimus. Kaip nekeista, bet prie didžiausių tinginių niekaip nepriskirčiau žaidėjų, kurie, mano nuomone, Sūduvoje žaidė prasčiausiai. Jie ir be tingėjimo yra prasti futbolininkai.

 13. 14 kampinio_veliavele 2009-11-03 17:34

  niu ir kas naujo “siandienos laikrasciuose?

 14. 15 ortin 2009-11-03 17:49

  Ne aš ne Skinderis :D

  Šiaip du kartus jam pirmą vietą skyriau, nes kažkaip nujaučiau, kad jam šis sezonas gali būti paskutinis. Paskutinis tiek Sūduvoje, tiek karjeroje. Iš gandų, kurie jau paviešinti ir šiame bloge kažkaip atrodo, kad ne jis karjerą baigė, o mūsų valdyba jį prakitino. Kažkaip negražus toks atsisveikinimas, bet jau tokia Lietuvos nudiena :(

  O šiaip kodėl Skinderis man patiko, tai už nepalaužiamą charakterį. Prisimenu, buvo gal pats pirmas sezonas kai perėjo pas mus iš Ekrano. Lošia Sūduva prieš Ekraną ir Skinderį leidžia po keitimo. Kažkoks lopas iš tribūnos pradėjo rėkt kažkokias nesąmones… Sinderis pasisuko į žiūrovus ir sako – A girdž? Čiunkyk lokį… Blemba net ir dabar juokas apima prisiminus tą Skinderio mimiką.

  O šiaip, tai tikrai jis visada būdavo visų trenerių sodinamas po kiekvienos menkesnės klaidos. Bet niekada nesidraskė, nevaizdavo žvaigždės ir toliau ramiai treniravosi.

  Respects jam.

 15. 16 axsel 2009-11-03 19:18

  jo Skinderis ir man patiko. Tik atejo jis ne is ekrano o berods is baltarusijos gryzo nes buvo krimtes legijonieriaus duona

 16. 17 Anonimas 2009-11-03 19:22

  “Džiaugiuosi ir didžiuojuosi galėdamas šiam požiūriui prieštarauti.“

  Aš suprantu, kad sezono gale smagiausia kalbėti apie reklamą marketingą ir rinkodas su autorinėm teisėm. Bet žmogiškai, ta foto nėra toji dėl kurios reiktų pykti ar kitiems rodyti gerai žinomus teisinius pavyzdžius (komerciniais tikslais nepavadinsi). Ir pamirštama svarbiausia, kad vienintelis žmogus, kuris čia gali pykti tai nebent pats foto objektas. Gal jam nei Lietrytį nei čia būti publikuojamam nėra įdomu?

 17. 18 AAA 2009-11-03 21:11

  http://www.fksuduva.lt yra jau nuotraukos is varzybu su LKKA teledema,bet vienos is svarbiausiu nuotraukos nera…Kodel negalejo ydeti SS fanu…visas varzybas palaike komanda…stengesei..bet Suduvos fotografas lyg nebutu ju pastebejes…GEDA FKS fotografui..kad negerbia savu sirgaliu

 18. 19 Sargėnas 2009-11-03 21:37

  Skinderis tikrai normaliai atliko savo darbą. Nebuvo jis blogesnis už rinktinės ex narį Zelmiką. Rungtynių buvo ir geresnių ir prastesnių. Taip būna visiems. Sezono pabaigoje teigiama, kad jis turėjo mikrotraumų. Todėl žaidė mažiau. Šiaip tai su juo kontaktas baigėsi ir pats Marius didesnio noro likti komandoje, bent šiuo metu, nereiškia. Man šis žmogus patiko. Ačiū jam už praleistus metus mūsų komandoje. Nemanau, kad kelio į komandą jam nėra. Ateis kitas sezonas, viskas susigulės ir kaip bus, matysime.

 19. 20 ponas pop 2009-11-03 21:56

  Anonimui – ech ir išsivystė čia ta tema. Aišku, nieko čia tragiško su ta nuotrauka nenutiko. Ir pykčio jokio nėra. Ir norų kelti kokius tai reikalavimus nėra. Tiesiog man yra nesmagu, kad foto buvo panaudota tokiam straipsniūkščiui iliustruoti. Nemalonu ir tiek. Bulvarinis tas tekstukas, padarytas būtent taip (mistinis motyvas apie nelaimėje draugą palikusius draugus ir t.t.), kad rastųsi krūva idiotiškų komentarų, kokie po ta rašliava ir atsirado. Tekstas skirtas tiems proto ubagams, kurie jaučia bent jau man nesuprantama internetinį malonumą tyčiotis iš žmogaus nelaimės. Štai dėl to ir nesinori džiaugtis bei didžiuotis, kad tavo foto didžiausia LT žiniasklaidos priemonė panaudojo. Nes blogiems tikslams panaudojo. Vsio, siūlau rišti šią temą.

 20. 21 ponas pop 2009-11-03 22:02

  Skinderis. Man atrodo Skinderis yra geras ir patikimas aikštės darbininkas, bet ne gynybos organizatorius. Ir tobulai jis dirba turėdamas šalia tokius partnerius kaip Samusiovas ar Mikuckis. O kai šalia stovi silpnesni žmonės, greičiausiai Skinderiui jau ir amžius neleidžia kompensuoti aplinkinių klaidų. O kai stovi gynybos vidury, esi labiausiai matomas. Ir aplinkinių klaidos dažniausiai baigiasi toje zonoje, kur tu dirbi. Galbūt klystu, bet būtent taip Skinderio istoriją Sūduvoje apibūdinčiau.

  Kitas gynybos žmogus, nusipelnęs rimtesnio dėmesio yra Skroblas. Jis maksimaliai atvarė visą sezoną ir komandoje yra vienas daugiausiai minučių aikštėje praleidęs žmogus. O ir žaidė jis stabiliai ir patikimai.

 21. 22 jotvingis 2009-11-03 22:08

  Suvalkai, Varvalai, rytojaus laikraščio korespondentai:) Kaip baigėsi kraujavimas ar dar nesibaigė ir tik nukeltas vėlesniam laikui?..

 22. 23 ponas pop 2009-11-03 22:40

  Jotvingi – o gal vis tik palaukiam oficialių pranešimų? Jei šios šnekos yra teisingos, tai greitai tie pranešimai turėtų pasirodyti.

 23. 24 Varvalas 2009-11-03 23:15

  Varvalas nežinoti, Varvalas tylėti

 24. 25 ponas pop 2009-11-03 23:26

  ačiū dievui, kad varvalas – nemiegoti ir prie kompiuterio sėdėti. mums dėl to – ramiau gyventi. ir miegoti. nes varvalas mus saugoti.

 25. 26 axsel 2009-11-03 23:49

  manau kad oficialiu pranesimu labai ilgai teks laukti

 26. 27 kampinio_veliavele 2009-11-03 23:59

  o as manau, kad pasikartos pernykste situacija, kuomet f.lt naujienas suzinos is cia ir tada prades kamantinet suduvos atstovus :))))

  p.s. Lietuvos futbolo federacija praneša, kad 2009/10 m. LFF Taurės ketvirtfinalio rungtynės Nr. 43 FK „Sakuona“ (Plikiai) – FK „Sūduva“ (Marijampolė), kurios turėjo įvykti š. m. lapkričio mėn. 7 d. 13.00 val., bus žaidžiamos š. m. lapkričio mėn. 8 d. 14.00 val.

  Rungtynės bus žaidžiamos Klaipėdos m. centriniame stadione.

 27. 28 Remis 2009-11-04 00:11

  bent jau futbolo užkulisiuose pastaruoju metu tyliai tyliai kalbama apie tai, kad ne kurie žmonės “Sūduvą“ mielai perleistų kitiems. kad ir už labai simbolinę sumą. bo futbolas dabartiniais laikais – tik papildomas akmuo po kaklu. už informacijos teisingumą negarantuoju :)

 28. 29 kampinio_veliavele 2009-11-04 00:24

  girdejau ir as tokiu kalbu pries puse metu, bet… bet jos ir liko tik kalbomis pakolkas :)

  atsipalaidavimui cia pazekit apie liutauro svajones ir planus http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12572639121255932256&sk=3

 29. 30 Valdas K. 2009-11-04 17:47

  Kalbos ir liko kalbomis, nes klubo prezidentas nepasikeitė (nebuvo pakeistas). Tačiau norinčių jį atstatydinti (pakeisti)buvo tik žodžiais ir pašnibždomis, o kai reikėjo prabilti viešumoje, pasirodė, kad už prezidentą rankas kelia visi – kaip senais ir gerais Brežnevo laikais. Vadinasi, savininkai neturėtų keistis.

 30. 31 viedras 2009-11-06 17:59

  Gal kokių naujienų yra apie žaidėjų, o gal net trenerių atleidimus?

 31. 32 kampinio_veliavele 2009-11-06 18:49

  manyciau kad reiktu palaukt taures varzybu, nes jei dar ka nors atleidines tokiais tempais kaip savaites pradzioj tai nebut kam losht poryt

 32. 33 viedras 2009-11-06 20:32

  gal jarmalavicius pats kartu su murausku, ims pavyzdi ir romanovo :))


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 189 555 hits