Švyturys – čempionas?

Sūduvai sezonas pasibaigė. Tačiau yra dar Marijampolėje komanda, kuriai lemiamos kovos įvyks šį savaitgalį. Lapkričio 28 dieną, šeštadienį, Kaune, dengtame manieže vyks LFF III lygos finalas, kuriame susitiks stipriausios apskričių komandos. Tarp jų ir Marijampolės Švyturys. Beje, Švyturys žais toje pačioje grupėje su Plikių komanda, tik šį kartą ji vadinsis ne Sakuona, o Klaksonas-Plikiai. Daugiau informacijos apie šį reikaliuką galima rasti čia.

Šia proga verta paviešinti ir tą faktą, kad Švyturys neseniai į pasaulį paleido savo interneto svetainę. Svetainė dar vaikystės stadijoje, todėl kritikuoti nereikėtų (nors kai kurios šios svetainės dalys yra geriau padarytos, nei oficialiame Sūduvos tinklapyje). Geriau pasidžiaukim, kad pagaliau ir apie šią Marijampolės komandą bus šiokios tokios visiems pasiekiamos informacijos.

>>>

Apibendrinam. Švyturys čempionu netapo. Jei tiksliai buvo pateikta informacija (nes netikslumų, atrodo, buvo), Švyturio sudėtis atrodė taip: A.Ramonas, V.Janušauskas, I.Bivainis, E.Benevičius, A.Dvareckas, M.Goberis, V.Zuikis, D.Stanaitis, A.Kiveris, A.Larčenka, O.Augusto Braga, T.Švedkauskas, A.Šumskas, E.Kriaučiūnas.

O sužaidė Švyturys štai taip:

Švyturys 2:2 Vilniaus Gariūnai. Abu įvarčius mušė Larčenka.

Švyturys 4:2 Klarksonas-Plikiai. Trys įvarčiai – Larčenka, vienas – Dvareckas.

Švyturys 1:2 Šiaulių Masera-Tigrai. Įvartį mušė Larčenka. Šios rungtynės lėmė išėjimą į finalą ir ten pateko Šiauliai.

8 Responses to “Švyturys – čempionas?”


 1. 1 Futbolo Analitikas 2009-11-27 20:23

  Aš čia truputį pro šalį, bet vienas straipsnelis sudomino:

  – Kurie žaidėjai, būtent iš Jūsų minėtos senos gvardijos, sutiko padėti “Inkarui“ ?
  – Už “Inkarą“ sutiko žaisti Darius Maciulevičius, .

  Čia tas pats Maciulevičius ar yra dar kažkoks kitas?

  Visas tekstas: http://www.kaff.lt/page536

 2. 2 axsel 2009-11-27 23:10

  tas pats

 3. 3 ponas pop 2009-11-28 15:39

  Dėkui už linką – pranešimas labai įspūdingas. įdomus bus stebėt, kaip ten to inkaro atgaivinimo darbai toliau judės. o maciulevičius tai tikrai tas pats. jei neklystu, tai grįžęs iš suomijos, lošė berods už kazlų rūdos salės futbolo komandą.

 4. 4 ponas pop 2009-11-28 15:41

  o kalbant apie aukščiau minimą turnyrą, tai jau yra pirmi rezultatai. pirmose rungtynėse Švyturys sužaidė lygio 2:2 su Vilniaus Gariūnais. Abu įvarčius mušė Larčenka.

 5. 5 ponas pop 2009-11-28 15:47

  ot šūds, pamiršau linką įmest, kur tie rezultatai skelbiami:
  http://www.kaff.lt/page537

 6. 6 ponas pop 2009-11-28 17:53

  Švyturys 4:2 Klarksonas-Plikiai. Du įvarčius mušė Kriaučiūnas, po vieną Larčenka ir Kiveris.

 7. 7 diletantas 2009-11-28 20:55

  siaip netiksli infortmacijas kaff’o puslapyje.i plikiu vartus tris ivarcius ivyniojo Laris (Larcenka), vena Dvareckas. o sekancias, del isejimo i finala Siauliu komandai prapylrm apmaudziai (1-2, vel muse Laris)…aplose jie mus taktiskai- 80 proc rungtyniu vyko prie ju vartu, bet…

 8. 8 playmaker-is 2009-11-29 13:48

  Manau, gėdos nepadarėm, grupėje likom antri, pritrūko kvapo ir sėkmės žaidžiant prieš Šiaulius. Nugalėti “Plikiai“ neseniai stipriai pasireiškę lff taurėje, kurie susinervinę nebaigę turnyro išvažiavo namo. Neišlaikėm teigiamo rezo prieš Vilniaus apskr. čempionus “Gariūnus“. Kam įdomu išsamus šio turnyro aprašymas turėtų pasirodyti Švyturio webe antradienį. Verta paminėti, kad akivaizdžiai buvo jaučiamas perdėtas organizatorių noras čempionais matyti kauniečius. Rezultatyviausio žaidėjo prizą gavo kauniokas su 5 įvarčiais, nors mūsų Laris jų įsprūdino 6…


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 407 hits