Hau!

Sveiki sulaukę 2010-ųjų!!! Sugrįžimą pradedu linksmu vaizdeliu iš praeities - štai taip komanda sveikino savo draugus prieš šešerius metus. Pažvelgus į šventinį vaizdelį kybantį šiandienio klubo svetainėje, matosi, kad bent jau dizaino srityje į priekį pažengta. Tad palinkėsiu ir visose kitose srityse žengti bent po mažą žingsnį pirmyn!

Atostogos baigėsi. Jos buvo nelengvos, kaip ir visi praeiti metai. Esu tikras – ne man vienam. Krizė sujaukia protus ir planus. Harmonijos trūksta ir pabėgti nuo chaoso nėra taip paprasta.

Labai asmeninė įžanga.

Čia girdėjosi priekaištų, kad anais metais ne taip aktyviai į rungtynes vaikščiojau, o ir raštų kokybė smuko. Yra šiuose priekaištuose tiesos. Tik pakeisti čia ką nors sunkoka. Rašau taip kaip man atrodo teisinga ir savo rašliavom esu visiškai patenkintas. Visada buvau jomis patenkintas – nepriklausomai nuo to, kokiai temai jos buvo skirtos. Be abejo, aš nesu profesionalus futbolo metraštininkas. Niekada juo nesirengiau būti, o tapau tiesiog palankiai mistiškoms aplinkybėms susiklosčius. Kai pagalvoji, kiek fundamentalių gyvenimo įvykių ir posūkių turėjo nutikti, kad kokių dešimties metų amžiaus beviltišku Vilniaus Žalgirio gerbėju tapęs žmogus po dvidešimties metų taptų tokiu pat beviltišku Marijampolės Sūduvos gerbėju… Taip. Gyvenimas įdomus ir pilnas netikėtumų.

Tad esu savo raštais futbolui skirtais patenkintas. Tobulėti labai yra kur ir visų pirma – keliaujant ilgą kelią nuo mėgėjiško iki profesionalaus futbolo suvokimo. Vis dar esu pirmuose mėgėjiško suvokimo lygmenyse. Ir vis dar apie futbolą rašau taip, kaip kadaise rašydavau apie meno kūrinius. O tai dariau pakankamai profesionaliai.

Tuo tarpu rungtynių lankymo aktyvumas ne visuomet nuo paties žmogaus priklauso. Esu tikras, kad kiekvienas iš mūsų norėtų būti kiekvienose Sūduvos rungtynėse. Kai kuriems tai pavyksta. Kiti aktyvizuojasi tiek, kiek gali ar nori. Būtų nuostabu aprašyti kiekvienas Sūduvos rungtynes. Galbūt kada nors taip ir bus. Tačiau kol kas maksimaliai darau tiek, kiek galiu. Kai šitą šaršalą pradėjau, negalvojau, kad po poros metų ims graužti sąžinė praleidus eilines, kartais visiškai nieko nereiškiančias, Sūduvos rungtynes. Tik nepamirškit, kad aš esu lygiai toks pats, kaip ir daugelis iš jūsų. Ne komandos atstovas ir ne sporto žurnalistas.

Nemanau, kad šiais metais galėsiu bent kiek daugiau atsipalaiduoti. Nemanau, kad mano „aktyvumas“ augs. Greičiau atvirkščiai. Prie kasdienių rūpesčių prisidės ir naujų, pakankamai malonių, tačiau šio blogo plėtrai gana nedėkingų. Tačiau net jei gyvenimas lemtų praleisti visas iki vienos Sūduvos sezono rungtynes, blogo uždaryti neketinu. To niekada nebus.

Sezono pradžios miglos

O dabar – prie mūsų visų reikaliukų. Atostogauti atostogavau, tačiau pusę akies ir trečdaliu ausies sekiau, kas lietuviško futbolo padangėje dedasi. Ir, turiu pripažinti, nieko gero šioje padangėje nesideda. Gali drąsiai sakyti, kad šie metai prasideda dar keisčiau, nei praeiti. Tą patį galima pasakyti ir apie Sūduvos gyvenimą.

Anais metais bent jau tam tikras aiškumas buvo – dar gruodžio pabaigoje aiškiai paaiškėjo, kad krūva žaidėjų palieka komandą, kad biudžetas traukiasi, kad tikslai keičiasi. Panašiai kito ir visas lietuviško futbolo pasaulis. Tiesa, prieš pat pradžią išsivyniojo visai neblogas Varanavičiaus-Romanovo trileris, tačiau pirmieji metų mėnesiai buvo pakankamai stabilus.

O ką turime dabar? Lietuviško futbolo padangėje turime kažkokias neaiškias šnekas apie naujus UEFA stadionų standartus, kurių lyg ir nė vienas Lietuvos stadionas neatitinka. Turime gandus apie mirštančią Vėtrą ir atsigaunantį Žalgirį. Turime kalbų apie kuriamą grandiozinį klubą Klaipėdoje. Turime Romanovą, gan nemokšiškai mėtantį kamuolį Kauno Žalgirio treniruotėse. Turime iki galo lyg ir nepatvirtintus planus gausinti A lygos komandų skaičių. Tačiau iš pačių komandų žinių mažoka. Labiau nuskambėjo tik Ekranas, kuris, atrodo, pernykštį lygį tikrai išlaiko ir Banga, kuri lyg ir rezga ambicingus kito sezono planus. Ir dar turime futbolas.lt iš padoraus portalo pavirtusį į apgailėtiną blogą be jokių padoresnių archyvų ir taip skambiai pernai pradėto blogerių projekto. Įdomu būtų sužinoti, ar tie žmonės bent buvo informuoti, kad jų pastangos yra raukiamos kartu su Ignalinos atomine elektrine.

Oficiali Sūduva beviltiškai tyli. Keista ir gaila, nes gyvenimas komandoje, taip sakant, verda. Dar ano sezono pabaigoje komandoje neliko Zagursko, Krasnovskio, Mariaus Skinderio ir Irmanto Zelmiko. Tuomet į Taurą iškeliavo ponas Jarmalavičius, o į jo vietą ko gero stojo Donatas Vencevičius. Sakau „ko gero“, nes oficialaus pranešimo iš komandos lyg ir nebuvo. Buvo užuominų čia ir buvo tekstas futbolas.lt, tačiau mūsų užuominos ir lieka užuominomis, o tekstas minėtame portale po jo „atsinaujinimo“ tapo nebepasiekiamas.

Tada jau oficialiai komandoje nebeliko Ramūno Radavičiaus, kuris persikėlė į Ekraną bei Ričardo Beniušio, kuris išvažiavo kaulų pašildyt į Izraelį. Kartu su Zelmiku. Saulius Klevinskas nusprendė pažaisti užsienyje ir išvažiavo į peržiūrą Armėnijon (!!!). O dabar pasklido kalbos ir apie tai, kad Sūduvoje gali nebelikti ir Giedriaus Slavicko. Žodžiu, vienintelis žmogus, sutarties pasirašymą su kuriuo Sūduva oficialiai patvirtino yra Giedrius Klevinskas.

Tokios tokelės. Ir tos tokelės byloja vienintelį dalyką. Nekaltinkit eiline sąmokslo teorija, tačiau man šviečiasi sunkios šiemetinės mūsų komandos perspektyvos. Nes minėtos žinios byloja tik viena – radikalų ir taip jau sumažinto biudžeto sumažinimą.

Kažkas čia vadino Radavičių perėjūnu. Tačiau juk akivaizdu, kad jo kelionę į Panevėžį lėmė geresnė alga ir aiškesnės komandos perspektyvos. Kitų priežasčių tiesiog būti negali. O kas iš mūsų atsisakytų galimybės pereiti į perspektyvesnį darbą su geresniu atlyginimu? Viskas paprasta ir žmogiška. Apie biudžeto smukimą byloja ir Sauliaus Klevinsko vojažai. Noras žaisti užsienyje yra visiškai natūralus ir pagrįstas. Seniai jam laikas. Tačiau važiuoti į Armėniją… Ten gali važiuoti tik visiškai pablūdęs (o toks, manau, Saulius tikrai nėra) arba tuomet, kai kito pasirinkimo nėra. Nematau jokio motyvo tokiam žaidėjui belstis į abejotinos vertės čempionatą, jeigu savas klubas galėtų pasiūlyti bent padorias sąlygas.

Spėčiau, kad ilgai netrukus išgirsime panašių istorijų ir apie Skroblą, Esau, Kozyuberdą. O kaip Vaido Slavicko reikalai? Kai pažiūri į pernykštės komandos žaidėjų sąrašą… Tai ir žiūrėti nelabai yra į ką. Matysim. Jau šį sekmadienį Sūduva žais pirmąsias šių metų draugiškas rungtynes. Tad bus galima gyvai pamatyti tai, apie ką laikraščiais nerašo.

Belieka vieni kitiems palinkėti stiprybės ir atkaklumo. Sūduva buvo ir bus.

48 Responses to “Hau!”


 1. 1 suvalkas 2010-01-06 18:47

  na kas liecia s. klevinska tai jau geirau vaziuoti i armenija, negu zaisti cia suduuvoje kur prezidentas tyciojais is jo ir pasiulo alga is kurios net pragyvent neina, tuo tarpu kai essau moka 3 kartus daugiau, cia matosi visiskas logikos neturejimas, ir apie futbola supratimas 0

 2. 2 griezhtas 2010-01-06 21:21

  Nu nezinau ar Armenija taip blogai, ten zmones tikrai pamise del futbolo. Kita vertus geriausiai apmokamas pasaulio treneris dirba Uzbekistane ar kur ten. Zodziu tas faktas, kad skurdi salis dar automatiskai nereiskai, kad ten bus blogos salygos ir futbolistams.

 3. 3 Anonimas 2010-01-06 21:56

  aš sakiau seniai, kad klubui stadionas (statybos) svarbiau už futbolą. primenu, kad naujam stadione nuo jo atidarymo gražus žaidimas ir išnyko, liko “darbas“, ne žaidimas. lauksim ne tik geresnių laikų, bet ir šviežienos vadyboj, valdyboj

 4. 4 ponas pop 2010-01-06 23:26

  vis viena sauliaus klevinsko gaila. nesakau, kad pinigų neuždirbs, gal ir uždirbs. sutinku, kad žiauru, kai tokio lygio žaidėjas namų komandoje pragyvent negali. tačiau kažin ar be pinigų ką nors galima geresnio tame regione savo karjerai padaryt. šia prasme mano mėgėjišku požiūriu net lenkijos II lyga kur slavickas nusitaikęs daugiau naujų kelių gali atvert. Et, bet yra kaip yra.

 5. 5 ponas pop 2010-01-07 00:58

  post scriptum:

  jei buvę futbolas.lt blogintojai išsikėlė kur nors kitur – praneškite, nuorodas atnaujinsiu.

 6. 6 griezhtas 2010-01-07 01:03

  Na kita karta tas spyris i uzpkali ilgame laikotarpyje atnesa daugiau naudos, nei stabilumas…

  Kita vertus Suduva dabartiniu metu turi Viktauska ir realiai jai antras geras vartininkas butu per didele prabanga, ypac kai dar neturima gyneju ir saugu.

  Aisku gaila, bo be Slavickiuku ir Klevinskuciu Suduva praras paskutine dali savo kapsiskumo. Giedrius jau buvo kaip ir suduvos simbolis :(

 7. 7 UCCM 2010-01-07 13:20

  Niekaip nepamisusi ta Armenija del futbolo. Salis irode, kad per nepriklausomybes laika sugeba sugriauti savo futbola ir ypac jo populiaruma labiau negu Lietuva. Ar tikArmenija nebus daugiausiai nuzengusi apacion per ta laika. Isvis tai yra salis labai panasi i mus. Netgi tuo, kad jos futbolo portaluose daugiau komentaru susilaukia uzsienio cempionatai, negu vietinis ir visi save laiko Chelsiu ar Barcelonu gerbejais, o ne Pyuniku ar Miku…
  Isvis Armenijoje tera lygtai dvi lygos ir viso – 18 komandu, nera jokiu miestu cempionatu, SFLu ar panasiai. Puses kalno respublikoje San Marine ju – 17.
  Bent jau pries metus kazkur buvo taip, kazkur tiek laiko as Armenija nesidomejau. bet netikiu kad per juos ten kilo futbolo bumas.
  Galvoju susikurti nauja bloga. Kai netingesiu tai padaryt, cia pranesiu.

 8. 8 jotvingis 2010-01-07 13:40

  Galėtumėt keliese bendrą kurti su “Analitiku“, “Remigijum“, “Futboliniu“, “Futbolo verslu“, V.Dambarausku, ir pan apie Lietuvos futbolą. Nes po vieną tai nelabai kas gaunas, aktyvumo nėra ir užsiverčiat greit.

 9. 9 UCCM 2010-01-07 13:45

  Bendra su priesingu poziuriu i daugeli dalyku? Taip imanoma?

 10. 10 griezhtas 2010-01-07 14:05

  Skirtingi poziuriai vienoje vietoje butu tik dar idomiau :)

  o del Armenijos, matyt man taip pasiseke, kad visi gyvenime sutikti armenai buvo futbolo maniakai, o ju buvo kelios desimtys…
  Beje tie sutiktieji minejo apie Armenijos politiniu partiju atstovu futbolo turnyra, studentu ir kariuomenes futbolo cempionata, be to legendinis Ekrano spaudos atstovas gi irgi prisidirbo Armenijoje dalyvaudamas zurnalistu futbolo turnyre… taip, kad UCCM teiginai apie Armenijos futbola atrodo pernelyg sutirstinti. Kita vertus as pats Armenijoje nebuves, o armenai gi megsta pripasakoti…

 11. 11 jotvingis 2010-01-07 14:22

  O kodėl ne?.. Juk vienija bendras dalykas Lietuvos futbolas, o tas manyčiau svarbiausia. Juk JEI ir vienas su kitu ir diskutuojat ne argumentuotai, vienas kito nesuprantat ar negerbiat vienas kito skirtingos nuomonės, tai dar nereiškia kad vienam blog’e negali būti skirtingų straipsnių, skirtingų autorių straipsnių su skirtingomis nuomonėmis. Ir kaip griežtas sako, tai būtų žymiai įdomiau.

 12. 12 ponas pop 2010-01-07 14:26

  jotvingis vis mėgina visus į vieną krūvą sujungt:) aš tai nemanau, kad specializuoti blogai turėtų į vieną vietą susijungti, nes jie kreipiasi į gan skirtingas auditorijas, kurių tik dalis persikloja (bent jau aktyviai blogo gyvenime dalyvaujantieji). antra, blogai yra pagal apibrėžimą subjektyvūs, kas ir vėl trukdo būti šalia vienas kito, apie UCCM’as ir kalba.

  O gaminti kažką panašaus į tai, ką pernai futbolas.lt turėjo tikrai nematau prasmės. viena, tam reikia nuolatinės priežiūros (ir jei jau tokiam gigantui kaip futbolas.lt nusibodo tai daryt, tai ką kalbėt apie tikruosius entuziastus ir mėgėjus), antra – pasaulyje jau pilna blogams talpyklų egzistuoja, todėl nėra reikalo gamintis sau dviratį, kai juos ir taip nemokamai dalina.

  Ir jei atvirai – tai bent jau man – kuo didesnė įvairovė, tuo geriau. todėl ir gaila, kad pernykščiai futbolas.lt blogai išnyko, nes tarp jų buvo bent keturi-penki verti dėmesio. Tačiau reikia tik palaukt – esu tikras, kad bent jau kai kurie tikrai atgims kitose vietose.

 13. 13 ponas pop 2010-01-07 14:28

  o dėl armėnijos… sakykit ką norit, tačiau tas regionas yra pernelyg toli nuo pasaulinių futbolo centrų, kad net ir tokios turtingos lygos kaip kazachstano ar uzbekistano be atlyginimo žaidėjams karjeros prasme nelabai ką tegali pasiūlyti.

 14. 14 jotvingis 2010-01-07 14:44

  Tai kad atsibosta keliolikos nuorodų spaudinėt :) Reik konkurento, atsvaros 11 m kuris mane asmeniškai nervina apie užsienį rašinėdami, o jie koks įrašas apie Lietuvą tai vėjų prirašo. Gal net pavydžiu aš jų čelsių ir liverpulių gerbėjams :))

  Drįsčiau paprieštaraut dėl auditorijos skirtingumo, bent jau mane viskas domina apie Lietuvos futbolo lygas. Ir organizuotas palaikymas, ir situacija klubuose, ir kitų besidominčių nuomonė ir t.t. ir t.t.

  Įvairovė gerai, bet ji greit dingsta, kai visi po viena užsiverčia arba išeina neribotų atostogų. Kodėl įvairovė negali būti vienoje vietoje. (Koks blog’o apibrėžimas man nelabai įdomu:) )

  O dar vienas įvairovės didelis pliusas, kurį pastebėjau realybėj, kad skirtingi (skirtingų profesijų, mastymo ir pan.) žmonės “užsikabina“ už Lietuvos futbolo, iš pradžių patekę į blogą dėl siauresnės temos (nelabai suprantamai parašiau, bet gal suprasit :)

 15. 15 ponas pop 2010-01-07 14:46

  http://klaipeda.diena.lt/naujienos/sportas/-vetros-komandai-bado-dieta-256959

  apie vėtra dar. spalvos, aišku, patirštintos, bet vis tiek info

 16. 16 Remis 2010-01-07 16:00

  UCCM, nėra jau tie mūsų požiūriai tokie kardinaliai priešingi :) o nuomonių įvairovė bet kurios informavimo priemonės (jei manysim, kad blogas atlieka ir šią funkciją) stiprioji, o ne silpnoji pusė.

 17. 17 knutux 2010-01-07 16:21

  Jei yra noro, galimą būtų specializuotus futbolo blogus jungti dedant į futbolinis.lt – vis tik tai pagal koncepciją atviras visų Lietuvos futbolo mėgėjų projektas. Tik bėda, kad kol kas ten blogai neįgyvendinti, bet jei tik atsirastų norinčių rašyti, per porą savaičių padaryčiau ne prastesnes galimybes nei buvo futbolas.lt (be to, būtų galimybė lengvai įtakoti funkcionalumą).

  Beje, taip rašau ne dėl to, kad reklamuočiau savo projektą, bet manau kad žymiai patogiau kai visi panašūs blogai yra vienoje vietoje (t.y. galima skaityti vienos RSS nuorodos pagalba).

 18. 18 anonimas 2010-01-07 16:50

  Klevinsko bėgimas į Armėniją yra būdas išgyventi. Ten futbolas atsidūrės dar neperspektyvesnėje padėtyje, bet klubai gali įsigyti vieną kitą vidutinį legionierių. Taip atsitiko ir su S. Klevinsku.
  Šis faktas įrodo, kad Sūduvos startinė pozicija yra labai prasta. Tiesa, geresnė už Vėtrą, kurios jau nėra. Tai faktas, kurio pagarsinimas bus dirbtinai tempiamas iki tam tikros dienos.

 19. 19 bronius 2010-01-07 17:10

  Tai reiškia, kad Šiauliams, Bangai ir Taurui (ar dar kokiam naujai priimtam į A lygą klubui) atsiveria istorinis šansas patekti į Eurotaures. Kova dėl antros ir trečios vietos kaulo bus arši kaip niekad.

 20. 20 rimvill 2010-01-07 17:11

  Gera zinia del puoleju. Grista musu megiamas Poviliukas

 21. 21 anonimas 2010-01-07 17:26

  Broniau, na Siauliams tikriausiai neatsivers tas kelias, nes daug kas priklausys nuo taures turnyro rezultatu. O siaip Siauliai simet atrodys dar prasciau ir bus keista, jeigu ju neaplenks Tauras ar Banga.

 22. 22 2 anonimas 2010-01-07 17:46

  Kad su Siauliais kolkas visi treniruojas kur praejusi sezona pabaiges., tai dar neaisku ar prasciau atrodys. Be to tas oats tauras tyrbut susilpnes, jau Popkova Jarmalavicium pakeite :) O ir biudzeto tokio pat turbut nebesurinks tai ir udetis gali silpnetu. bet Banga atrodo ambicinga siemet, ziuresim kaip jos zaideju sarasas atrodys :)

 23. 23 2 anonimas 2010-01-07 17:48

  Atsiprasau uz klaidas.. :) nepatikrinau pries siusdamas, ka ten prispaudinejau :)

 24. 24 ponas pop 2010-01-07 18:01

  jooo…. šiaip tai atrodo visai įdomus čempionatas piešiasi:) kaip senais gerais fbk laikais – vienas stiprus klubas ir krūva vidutiniokų. o kaip čia taip lukšio ekranas nečiumpa? kažkur skaičiau, kad jiems puolėjo lyg ir reikia.

  nors situacija sūduvos mažumėlę praeitus metus primena, tačiau kažin ar būtų teisinga tuo guostis. vis tik pernai, nepaisant pirminio nubyrėjimo, gan daug pagrindo žaidėjų likę buvo. šiemet tokių bus kur kas mažiau. ir jei bent vaidą slavicką, skroblą ir leimoną pavyks išsaugot, tai bent jau gynyba pusėtina gausis. tik ar nesišviečia leimonui dar vienas persikvalifikavimas į centro gynėjus?:)

 25. 25 UCCM 2010-01-07 18:11

  Ne, as tai neatsisakau tikrai del tu blogu. Jei yra noras kitiems. Bet as cia tai – maziausiai reiskiantis, vien jau del to, kad maziausiai rasantis, nes retai kada to daryt netingiu.

 26. 26 ortho 2010-01-07 19:28

  Murauskas nedurnas, kad metytu pinigus

  Kam islaikyti praejusio sezono pagrinda ir ieskoti pastiprinimo, jei vistiek pries Ekrana laimeti nebus ymanoma, kad nusipirkati ir puse Lietuvos rinktines kandidatu.

  O del antros vietos kovosiancia komanda galima bus surinkti per dvi dienas. Tokios komandos kastai bus per pus mazesni, o galutinis rezultatas panasus jei ir isleistu Sumeda visus savo pinigus

 27. 27 Anonimas 2010-01-07 19:45

  ortho teisus, bet žiūrovų Sūduvos stadione nepadaugės su šia politika. nežinau ar lojalūs marijampoliečiai, bet kad išrankūs tai faktas. spirk ir bėk nežiūrės

 28. 28 vietinis 2010-01-07 19:49

  kdl visi pergyvenat del tos sudeties?
  Konkretus pavyzdys:
  Komandoje lieka:Vitkauskas, skroblas, v.slavickas, g.klevinskas, leimonas, esau, urbsys ir pasijungia luksys. pridedam dar tris naujus zaidejus ir vel turim starta koks buvo praeitam sezone, na jei dar pajungiant i saugus chveduka, tai belieka du zmones, ir visa matematika. o nuo to rezultatai vargu ar keisis :)

 29. 30 . asadas 2010-01-07 19:58

  klevinsko jau tikrai nebus jis pasirase sutarti su armenais. pats su juo kalbejau sake visai neblogai toj armenijoj.

 30. 31 griezhtas 2010-01-07 20:34

  o kaip siandien suduvos vaikai suzaide? beje manieze ar labai salta? Ar bus imanoma sekamdieni kai lauke -8 viduj 90 min nejudant issisedet?

 31. 32 rimvill 2010-01-07 20:41

  Manieze +5. Ten bunu i savaite 4 kartus

 32. 33 rimvill 2010-01-07 20:43

  Vakar zaide Suduva-2 su U-17 ir pralaimejo 0-1. Bet rezultatas normalus,nes buvo tik kelios treniruotes

 33. 34 Running Wild 2010-01-07 21:08

  ponas pop, neima Luksio, nes jau dabar perzhiuroje toks Vits Rimkus ish Ventspilio :) Ir matyt, net pajegesnis uzh Luksi.

 34. 35 axsel 2010-01-07 21:16

  kad tas Vitas sian uz ekrana zaide visai neblogai atrode o buvia Suduvos zaidejai tai nuvyle nekaip atrode.3-2 laimejo metalurg.

 35. 36 anonimas 2010-01-07 21:17

  Suduva ir Luksio neima – jis tiesiog kuri laika treniruosis Suduvoje. Nei komanda, nei zaidejas nerodo didelio entuziazmo susiženyti. Gal dar įsimylės?

 36. 37 griezhtas 2010-01-07 21:46

  Nu as nenoreciau, kad Luksys griztu, luksys efektyvus tik tada kai buna uzbombintas gerais pasais, kadangi pasuotoju suduvoje nebeliko tai nereikia ir luksio. Reikia kazkokio kuriancio puolejo, o jei dar tas kuriantysis butu aukstas ir gerai zaistu galva…

 37. 38 Toshka 2010-01-07 22:02

  Facebookas pakviete mane y Suduvos ir Metalurgo varzybas

 38. 39 viedras 2010-01-08 15:24

  http://en.wikipedia.org/wiki/Vits_Rimkus čia apie šitą kalbat? Jei taip, tai sakyčiau bišk per senas, neatrodo? :)

 39. 40 kelmas 2010-01-08 15:39

  Sezonui užteks.

 40. 41 ponas pop 2010-01-08 16:19

  tai kad tas rimkus už metalugrą lošė

 41. 42 kampinio_veliavele 2010-01-08 17:21

  ir delfyj raso kad jis Ekrano perziuroj. prie ko cia suduva

 42. 43 anonimas 2010-01-08 17:49

  niekas ir neraso kad jis uz Suduva zaidzia. Idomiu komentatoriu yra

 43. 44 ponas pop 2010-01-08 18:00

  jo, ir aš pripainiojau. pas ekraną jis bandomas, pas ekraną.

 44. 45 viedras 2010-01-08 18:37

  Aišku, aš ir galvoju kodėl Vikipedijoj parašyta, kad už Ekraną lošia. Nemanau, kad Sūduvai toks senelis būtų reikalingas, o štai Ekranas, kiek pastebiu, tokius pencininkus mėgsta.

 45. 46 axsel 2010-01-08 19:36

  tas pensininkas mus jaunimui da garo labai daug duotu

 46. 47 Lukas 2010-01-09 22:21

  jei tikrai gris luksys, tai cia su juo bus gerai apsisukes murauskas. is pradziu pardave lenkams keliems menesiam, o dabar ziurek vel grizta.

 47. 48 ponas pop 2010-01-10 23:03

  kiek pamenu, pardavimu tą sandėrį būtų drąsu vadinti


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 407 hits