Draugiškos: SŪDUVA 1:0 ŠIAULIAI

Sūduvos startinė sudėtis. Nesimato tik už Klevinsko pasislėpusio Biskio, o Lukšys šypsosi lygiai taip pat, kaip ir prieš pirmąsias praeito sezono rungtynes.

Sūduva išvargo minimalią pergalę antrosiose šio sezono draugiškose rungtynėse, tačiau ne tai yra svarbiausia žinia. Svarbiausia yra tai, kad tam tikri ženklai rodo, jog mūsų komanda ekonominę duobę peršoks lengviau, nei buvo galima pagalvoti stebint šių metų pradžios komandos tirpimą.

Tačiau apie viską iš eilės. Visų pirma Šiaulių komanda mažumėlę pašaldė vangiai besirenkančius žiūrovus gerokai pavėlavusi į rungtynes. Šios prasidėjo lygiai valanda vėliau ir iki to laiko susirinko įprastas žieminėms draugiškoms rungtynėms žmonių skaičius.

Rungtynės prasidėjo žaidėjams besišypsant ir vyko labai ramiai. Žaidimas įsibėgėjo iš lėto ir nuo šalčio apstirę žiūrovai aktyviau reagavo tik į kelias neesmines teisėjo klaidas. Žiūrovai suaktyvėjo į antro kėlinio pabaigą, greičiausiai nuo stipresnių gėrimų, kuriuos kai kurie naudojo kovai prieš minusinį šaltį. Pirštinėti plojimai skambėjo dusliai, o ir jiems patiems priežasčių nelabai daug buvo.

Sūduva štai kokios sudėties pasirodė aikštėje. Vitkauskas vartuose. Skroblas ir Vaidas Slavickas gynybos kraštuose. Klevinskas ir Leimonas gynybos centre. Kozyuberda, Urbšys ir Biskys aikštės vidury. Kliučinykas ir Esau puolimo kraštuose. Lukšys – priekyje. Rungtynes iš šių žaidėjų baigė tik Vitkauskas, Vaidas Slavickas, Leimonas ir Klevinskas. Iš žinomų žaidėjų antram kėliny pasirodė tik Giedrius Slavickas. Visi kiti – bent jau man buvo nematyti, o anam sezone pagrinde šmėkštelėję Chvedukas ir Urba sėdėjo tarp žiūrovų.

Žodžiu, visai padori komanda. Aišku, nepulsiu aš čia dabar iš peties analizuoti ir vertinti žaidimo ir pačių rungtynių. Komanda treniruojasi dar visai nedaug, sudėtis tikrai dar nėra galutinė, todėl daryti bet kokias išvadas būtų klaidinga.

Kaip jau sakiau, žaidimas prasidėjo vangokai. Pirmą dalyką, panašų į ataką, Sūduva surengė apie 12 minutę, o puolėjas Lukšys už kokios minutės kitos pirmą kartą palietė kamuolį (jei neskaitytume rungtynių pradžios aikštės centre). Vėliau žaidimas įsibėgėjo, greitis gerokai išaugo, tačiau ypatingo lengvumo taip ir neatsirado. Žaidimas, taip sakant, praktiškai visas rungtynes vyko aikštės viduryje.

O pasakyti apie rungtynes galima štai ką.

Viena, kol kas dar anksti kalbėti apie kokį nors aiškesnį žaidimo stilių. Nieko ypatingo dar nesijaučia. Vienintelis dalykas, kuris krito į akis – mėginimas žaisti kiek įmanoma greičiau. Ir kalba eina ne apie kontratakinį žaidimą. Didelis tempas buvo laikomas viso žaidimo metu – net rengiant pozicines atakas. Tas yra visai smagu – kam nepatinka greitai lošiančios komandos?

Sūduvos treneriai antrą kėlinį stebėjo iš kitos pusės. Nepaisant to, keitimai vyko sklandžiai ir ritmingai.

Antra, kol kas vis dar regimos pernykštės sudėties problemos ir tai greičiausiai nori nenori treneriams teks kažkaip spręsti. Ypač tai pasakytina apie saugų-Lukšio ryšius, kurie šį kartą buvo identiški pernykštiems. Tai reiškia, kad vienintelis komandos puolėjas yra visiškai atkirstas  nuo likusios komandos ir yra nuolat priverstas grįžti atgal. Todėl dažniau atrodė panašesnis į saugą, nei į puolėją. Aišku, čia mažumėlę kabinėjuosi – juk kažin ar buvo planuota, kad Povilas Lukšys ir vėl sugrįš į Sūduvą. Tad nieko nuostabaus, kad puolimas buvo panašus į pernykštį.

Trečia, akivaizdu, kad puolimas ir gynyba yra tos grandys, kurios labiausiai turės būti stiprinamos. Ypač gynyba, kuri pirmame kėlinyje aikštėje turėjo visus labiau patyrusius žmones ir veikė mažumėlę chaotiškai.

Ketvirta, aišku yra ir tai, kad Kozyuberda bus ko gero realiausias kandidatas į geriausio šio sezono Sūduvos žaidėjo vardą. Labai smagiai žiūrėjosi ir totalinio futbolo atstotas Marijampolės Sūduvos – Alfredas Skroblas. Įdomu, ar žmogus gali tokiu tempu tarp gynybos ir puolimo lakstydamas visą sezoną ištempt, tačiau jis buvo vienas ryškesnių. Visi kiti pirmo kėlinio žaidėjai atrodė visai padoriai vidutiniškai. Netgi Kliučinykas. Netgi Lukšys, kuriam, jei liks Sūduvoje, teks pasistengti, kad ir vėl pelnytų tribūnų pagarbą. Šiandien, kaip jau rašiau, jo buvimas komandoje pernelyg priminė pernykštį sezoną. Nepaisant to, kad jis savo misiją atliko – jis už įmuštą įvartį ne mažiau atsakingas, nei įvarčio autorius Urbšys. Iš bendro vaizdo iškrito tik Biskys – jam dar akivaizdžiai trūksta iki pagrindo žaidėjo. Jo vieta ir misija aikštėje nebuvo labai aiškios.

Vienas iš keitimų - Lasevičius vietoje įvartį įmušusio Urbšio.

O antras kėlinys… Na apie jį nėra ką labai daug ir pasakyt. Kai vienas po kito kas dešimt minučių pradėjo į aikštę eit dubleriai, komandos kaip ir nebeliko. Ir nieko nuostabaus. Man gal ir keistokas toks draugiškų rungtynių formatas – atrodytų, geriau mėginti mažesnius dublerių kiekius ir žiūrėti kaip jie atrodo šalia pagrindinių veikėjų, nei visus juos mesti į aikštę vienu metu, bet treneriams matyti geriau. Faktas, kad vien dubleriai Sūduvos ir šiais metais neišgelbės.

Tokios štai tokelės. Išvados? Viskas tvarkoje. Viskas juda į priekį. Žiūrėsim kaip bus toliau.

Žmonės kalba, kad Lukšys ir Giedrius Slavickas jau pasirašė sutartis su komanda. Žmonės kalba, kad jau kovą prasidės stadiono vejos „remontas“. Puiki žinia, ar ne? Juk ji reiškia, kad finansiniai komandos reikalai nėra patys prasčiausiai. Žmonės taip pat kalba, kad jau greitai sužinosime ir apie pirmuosius naujus kandidatus į šių metų Sūduvos sudėtį. O laikraščiai rašo apie tai, kad be klubo liko Tomas Radzinevičius.

Tiek šeštadienio žinių iš Marijampolės.

53 Responses to “Draugiškos: SŪDUVA 1:0 ŠIAULIAI”


 1. 1 viedras 2010-01-17 10:42

  nu man bent Esau nelabai tinkamas kaip krašto saugas. Trūksta jam ir greičio, ir ištvermės. Krašte gal labiau tiktų Kozyuberda, kuris, kiek pamenu užpraitą sezoną dažnai krašto saugas ir būdavo. Aišku, dar vistiek kažkuo stiprinsis, tai ko gero abu žais centre.

 2. 2 Varvalas 2010-01-17 11:52

  Na, jeigu naujų saugų neatsiras, tai Kozyuberda turės žaisti vidurio saugu – čia jo vieta. Užpernai krašte jis nykiai atrodė. Esau Ispanijoje buvo puolėju, o dabar jį daro ir vienokiu, ir kitokiu saugu. Galės dar gynėju pabandyti ir … paleisti namo.

 3. 3 axsel 2010-01-17 13:11

  Viskas gerai sunkus buvo del to kad rytais klube kasdie stangas dabar kilnoja ,krauna baterijas.O Esau tai kiek girdejau tai pats leciausias komandoj greicio atzvilgiu tai krasto saugu nelabai tinka.

 4. 4 suvalkas 2010-01-17 13:38

  Ispanas isvis cia nereikalingas, nu manau niekam nekyla priestaravimu kad radavicius uz ji geresnis, jeigu kas nori papriestaraut laukiu :) tuo tarpu klubo valdzia jam moka daugiau negu siule radavicui, zodziu nera zodziu….

 5. 5 axsel 2010-01-17 13:48

  Radaviciaus jau nera ir nebus . Pamirstam ji dabar turim ispana.

 6. 6 viedras 2010-01-17 14:10

  ai nusipirks koki kinietį ar afrikietį krašto saugą, tas už visus atlakstys. Nėr ko pergyvent :) o kozyuberda nepasakyčiau, kad toks nykus buvo krašte, ten jis už Esau tikrai geriau atrodytų, bet, aišku centre jis žymiai geresnis.

 7. 7 Varvalas 2010-01-17 14:23

  Aš neprieštarauju, kad Esau nepateisina dėtų vilčių, bet jei klubas, pirkdamas žaidėją, pažadėjo tiek ir tiek mokėti, tai niekur nesidės. Komandos draugai neturi dėl to griežti dantų, nes paprastai legionieriai, net jei ir niekuo ne geresni už kai kuriuos vietinius, vis tiek gauna didesnes “šaibas“. Su tuo tenka taikytis. Sunku taikytis, bet reikia.
  Manau, kad Esau lengvose vasarinėse aikštėse gali “atidirbti“ savo pinigus, bet “lietuviškuose arimuose“ – ne. Ir kas galėjo žinoti, kad Lietuvoje ispaniški apelsinai prastai derės. Tarp lietuvių nepavyko rasti tos pozicijos žaidėjų, tai griebė ispaną, turėjusį visai neblogą statistika.

 8. 8 axsel 2010-01-17 16:31

  Esau kamuoly valdo neblogai, su stanga padirbes ir bus viskas gerai.

 9. 9 gedas 2010-01-17 17:42

  Komandos atstovai lankosi Afrikoje ir stebi kylancias zvaigzdes. Greitu laiku (pasibaigus Afrikos cempionatui) pamatysime gazeliu…

 10. 10 bitas 2010-01-17 20:59

  to axsel prie ko cia tos stangos?

 11. 11 axsel 2010-01-17 21:05

  prie to pacio zmogus turi fiziskai sustipret kad galetu pilna jega visas runktynias islakstyt

 12. 12 edas 2010-01-17 21:25

  Tu , Varvalas esi kaip ir jie(BAIGĘ ŽŪA ir tapę sporto specelistais,) šio klubo patronas, kur vanduo skalauja aikštę ,todėl ir šneki nesamones apie mistines ispano žaidimo galimybes ar žaidimo tobulėjimo galimybes,italai, ispanai, brazilai,afrikiečiai dar kakie buratinai, tai jau praeitas etapas,kur baigėsi pinigų plovimas,o narmalus klubas galvoja apie vietinius resursus ,dabar ar ateityje,todėl murausko telefoninis treneris Jarmalavičius ir pabėgo į Tauragę nematęs perspektyvos dabartinėje Sūduvoje.

 13. 13 viedras 2010-01-17 21:35

  Tai tavo nuomone Taure yra kažkokia perspektyva, kai klubo sudėtis keičiasi 3 kartus per sezoną? Nejuokink, žmogau… Ir tų vietinių resursų Sūduvoj per akis, dar klausimas, ar tam pačiam Taure jų ne mažiau.

 14. 14 Varvalas 2010-01-17 21:35

  Aš baigiau kunigų seminariją, bet mano žmona iš žemkės, tai Murauskas man leidžia vandeniui lietis laisvai.
  Nusausinsime šįmet lankas ir Esau skraidys aukštai ir greitai. Jokios Marijampolės mergos nepagaus.
  Beje, tas vyrukas su kepuraite tegul grąžina telefoną. Mums jo dar reikės.

 15. 15 edas 2010-01-17 21:59

  Varvalas tu , kaip buvai vaikas tai buvai proto bokštas, bet krizė ir tave paveikė,gal tau paramos reikia ,o telefoną sakė,tai negražins ,nes storas iškart atėmė.
  PS Ispaną girdėjau Švyturys už DVARECKĄ mainais jau įsigijo ir žada įUEFA brautis, nes tai dideli pinigai, o visi gyventi nori…..

 16. 16 edas 2010-01-17 22:01

  Viedras eik miegoti ,kai vyrai ginčjnasi ir ieško sprendimų.

 17. 17 ponas pop 2010-01-17 22:42

  Nu jūs ir pavarot:) šiaip jau Esau šeštadienio rungtynėse atrodė visai neblogai – taip, kaip atrodė tik ką į Sūduvą atėjęs. Yra tiesos, kad į sezono pabaigą lietuviški lietūs jį gerokai numarino.

  Taip, žaisti krašto puolėju jam nelabai norėjosi ir, matyt, netyčiom, taip savaime tuo krašto puolėju jis ir netapo. Bent jau tose rungtynėse. Tame krašte į puolėją panašesnis Skroblas buvo. Pamenu vieną juokingą situaciją – Esau maždaug aikštės viduryje, savo krašte, pasiima kamuolį ir pameta jį pro šalį į puolimą šeštu bėgiu lekiančiam Skroblui. O pats lieka gynybos pridengt.

  Paprastai tariant, nors prasidėjus rungtynėms ir matėsi, kad Esau į kraštą pastatytas, tačiau jis žymiai labiau matėsi ten, kur žaidė ir pernai – tarp saugų ir puolėjų (tai yra, puolėjo – sory, už klaidą:)), maždaug aikštės viduryje.

  Gal lietuviškam futbolui jam jėgos ir trūksta, tačiau štai kokie yra šio jauno žaidėjo pliusai. Gavęs kamuolį, jis iškart kelia galvą ir žvalgosi kur nors toliau, kitam krašte kolegos, kad jam kamuolį galėtų numesti. Žodžiu, matyt, jau Ispanijoj jam į galvą įkalės tiesą, kurios kartais mūsų futbolistuose nesimato – “gauni kamuolį, tai ir žiūrėk kaip jį perduoti ne arčiausiai stovinčiam žaidėjui“.

  Antras pliusas yra tas, kad Esau lengvai ir drąsiai muša į vartus iš toliau. Tai yra toks elementarus futbolo elementas, kurio Sūduvos žaidime baisiai trūksta jau kokiu penkerius metus. Kažkada tokių smūgių statistiką pakeldavo Oliveira, paskui – Radavičius, dabar gi – Esau yra kone vienintelis, kuris muša esant bent minimaliam koridoriui link vartų. Dar vienas futbolo pradžiamosklio skyrius, kurį lietuviai, ypač žaidžiantys Sūduvoje, labai dažnai pamiršta.

  Aš jį vertinu, kaip vidutinio lygio, tačiau komandai naudingą legionierių, įnešantį į Sūduvos žaidimą tam tikrą kiekį netikėtumo, kuris kyla iš to fakto, kad Esau “baigė“ tokią futbolo mokyklą, kokios retas lietuviai gauna progą išbandyti. Žodžiu, jis žaidžia ir aikštėje mąsto kiek kitaip nei mūsų regiono futbolininkai.

  Matysim, kaip jam seksis.

 18. 18 Deimas 2010-01-17 23:12

  Jaunas tas ispanas yra, technikos turi, jeigu daug pinigo nepraso, tegul zaidzia toj Suduvoj, bent as manau naudingas jis aikstelej

 19. 19 diletantas 2010-01-18 09:21

  Edai, savo komentarais du kartus įsirašei į mano priešus:
  a)- už mano gimtosios alma mater (LŽŪU) kišimą į “Sūduvos“ reikalus;
  b)- už FK “Švyturys“ kišimą į “Sūduvos“ reikalus…
  p.s. žodis “specelistas“ rašosi “specIAlistas“- kai baigsi vidurinę mokykla, sužinosi :)

 20. 20 griezhtas 2010-01-18 10:13

  Del Esau, tai jis tikrai superinius pasus atiduoda ir ant to reikalo jis suduvoje geriausias. Tiek kad jis fiziskai baisiai silpnas, nepajegus visu rungtyniu atlakstyti, be to visose dvikovose griuva ir siaip juodo darbo nepajegus ar nenorintis daryt.
  Is kito sono paziurejus, tai fizinis paruosimas maziausia problema turetu buti, nes vidutini fizini pasiruosima su tinkamu noru ir treniruotemis gali bile kuris sveikas zmogus pasiekt…

 21. 22 Bonas 2010-01-18 15:18

  As ir nematau nieko blogo del Esau jo zaidime. Lietuviskam futbole per akis tokio zaidejo.

 22. 23 ponas pop 2010-01-18 17:19

  Ahoy!!!!!

  Štai ką praneša oficiali sūduva:

  FK „Sūduva“ tęsdama pasiruošimą šių metų sezonui, pakvietė į peržiūrą du žaidėjus iš Pietų Amerikos. Tai dvidešimt šešerių metų saugą Venesuelos pilietį Gustavo Duran ir dvidešimt devynerių metų saugą argentinietį Salvadoro Jeronimo Vidal. Gustavo Duran yra atstovavęs Venesuelos aukščiausios lygos klubams „Estudiantes“, „Llaneros“. Salvador Vidal yra žaidęs Argentinos klubuose „Almagro“, „Almirante Brown“. 2009 metais Salvador atstovavo Venesuelos klubą „Zamora“.

 23. 24 kampinio_veliavele 2010-01-18 17:21

  vel egzotikos nusimato. Venesualos atstovu beroc da nebuvo A lygoj :)))

 24. 25 viedras 2010-01-18 17:27

  Nu va pernai pirmą ispaną Lietuvoj mūs Sūduvėlė parsivežė, šiemet dar įdomiau – Venesuelos pilietį. Nu žiūrėsim kaip ten bus su jais.

 25. 26 ponas pop 2010-01-18 17:29

  ech…:) pamėginau paguglint, bet, atrodo, pietų amerika yra dar mažiau internetizuota nei lietuva:)

 26. 27 viedras 2010-01-18 17:30

  o kuriuo metu nusimato artimiausios draugiškos manieže?

 27. 29 Anonimas 2010-01-18 17:43

  argentinietis gal antras, po FBK vartininko.

  labai gerai, kad atvažiuoja šviežiena. nes žiūrėti į tuos mačius mūsų amžinai perspektyvius marijampoliečiuis irgi ne išeitis. juolabiau, kad ir tie ir tie atsiskleidžia panašiai – iš dešimt vienas

 28. 30 rimvill 2010-01-18 17:45

  ir dar

 29. 31 ponas pop 2010-01-18 17:51

  kaip visada, filmai atrodo įspūdingai:)))

 30. 32 viedras 2010-01-18 18:02

  Svarbiausia smūgiuoja iš toli ir moka pasuot (bent iš video toks vaizdas susidaro). Man jis labai primena FBK buvusį brazilą Ledesmą :)).

 31. 33 Varvalas 2010-01-18 18:11

  Jis ne prastesnis už Ledesmą, bet neaišku, kaip prisitaikys žaisti “kietesnį“ futbolą. Brazilui tas pavyko.

  Teks Vencevičiui mokytis ispanų kalbos. Tačiau be futbolo kalbos niekas neišsivers.

 32. 34 ponas pop 2010-01-18 18:18

  Na bent jau derės prie super greito sūduvos žaidimo, kurį komanda šeštadienį rodė:))) taikytis gal dar reikės ir prie grumstuotų aikščių, nors… sakyčiau, kad žmonės iš to kraštų prie bile kokių aikščių turėtų būti labiau prisitaikę, nei pvz., Esau. Juk žaidžia tame žemyne futbolą bet kur, bet kaip ir su bet kuo

 33. 35 Varvalas 2010-01-18 19:01

  tik nereikia viskuo, kas parasyta oficialiame puslapyje, tiketi. Salvador Vidal pernai nezaide Zamora komandoje (net dubleriuose nebuvo), o per paskutinius dvejus metus ir ivarciu nemuse.

 34. 36 griezhtas 2010-01-18 19:20

  Na nezinau paziurejau video ir tikrai nieko ypatingo nepamaciau :(( ir siaip man atrodo, kad maziausia suduvos problema yra saugai, ypac krasto saugai yra gi Slavikckas, Kliucnikas ir Chvedukas.
  Ale kol kas neturim nei vieno pakenciamo centro gynejo ir tik viena susenusi puoleja, tai tose pozicijose pirmiausia ir reiketu stiprintis.

 35. 37 Anonimas 2010-01-18 19:42

  Slavikckas, Kliucnikas ir Chvedukas, gal tu juokauji?

  Chvedukas neblogas su ateitim. krašte net per geras

  Kliucnikas pripažinkim, kad jo iš viso dar nežinom. A lygos patirties nėra. o tikėtis, kad maudys ir apibėgs senius labai naivu

  Slavikckas. nėra labiau atsibodusio žaidėjo Sūduvoj. 5 metus bėga ta linija ir… vėl nepavyko. tų dviejų asistų per seznoną galime ir neskaičiuoti. pats kaltas, kad nerado vietos kitoj pozicijoj (ką sėkmingai daro seni vilkai). gaila, kad lenkai jo nepaėmė, tuo pačiu ir nieko keisto. paims Sūduva kaip savą ir iš bėdos.

 36. 38 bitas 2010-01-18 20:30

  Duranas tikras zveris atrodo, nz kaip jaum seksis cia Lietuvoje

 37. 39 .... 2010-01-18 20:34

  nu jau tikrai ne jums reik spresti kure vieta stiprinti gerai turesim ir atsargiiu o ne wienu wienuoliktuku zaisim

 38. 40 Varvalas 2010-01-18 20:54

  Nepasakyčiau, kad Duran yra krašto saugas. Tai gana universalus pusiau kraštinis saugas, neblogai skirstantis kamuolius ir ir iš aikšės vidurio pozicijų.

  Iš tų išvardintų trijų marijampoliečių krašto saugų tikrai perspektyviu matau tik vieną. Tą, kuris mažiausiai pernai žaidė pagrindinėje sudėtyje. Nieko kategoriškai nesakau apie Chveduką. Aišku, kad jis gali ir dabar žaisti komandoje, bet niekas neuždraus ieškoti ir kitų žaidėjų.

  Supraskime tik vieną – Sūduva šįmet nebus marijampoliečių kalve. Ne tas metas.

 39. 41 rimvill 2010-01-18 21:31

  greitu laiku atvyks dar pora kandidatu

 40. 42 rimvill 2010-01-18 21:32

  si treciadieni galesime gyvai pamatyti ka jie sugeba. Rungtynes su Alyciu

 41. 43 viedras 2010-01-18 21:43

  kelintą valandą?

 42. 44 Deimas 2010-01-18 22:17

  tas Duranas savo klube paskutiniu metu buvo atsarginis zaidejas, daznai po keitimo pasirodantis aiksteje, tad stebuklu gal ir neverta tiketis, ziuresim kaip pasirodys Suduvoje, beje is klipu susidariau nuomone, kad krasto saugas, bet jauciu truksta jam greicio, nes nemaciau jo reidu, o tik kamuolio technika :)

 43. 45 bronius 2010-01-19 00:00

  Vienas patikslinimas: tai būtų jau trečias argentinietis futbolininkas Lietuvoje. Pirmas buvo irgi pavarde Duran – Favio Duran, 2002 metais 4 rungtynėse gynęs Ekrano vartus. Antras – minėtasis Esteban Dreer iš FBK..

 44. 46 bronius 2010-01-19 00:05

  Patikslinimo patikslinimas: dar buvo toks Fernando Screpis iš FBK, tad tai jau būtų ketvirtas argentinietis.. :)

 45. 47 minde 2010-01-19 01:01

  tj gal kas zino kelinta prasides rungtynes treciadieny?

 46. 48 kampinio_veliavele 2010-01-19 07:32

  po pietu :)

 47. 49 futbolinis 2010-01-19 12:43

  FK Alyčio facebooko puslapyje rašo, kad rungtynės Alytis-Sūduva vyks trečiadienį 17:00 ( http://www.facebook.com/group.php?gid=99808290434#/event.php?eid=270447948144&index=1 ), nežinia kiek ten tiesos

 48. 50 axsel 2010-01-19 17:07

  o Suduvos puslapi 18val

 49. 51 Varvalas 2010-01-19 17:55

  Vadinasi, dzūkai renkasi 17, o suvalkai – 18 val. Dar po valandos (jei geri būsite) atvyks ir futbolininkai.

 50. 52 axsel 2010-01-19 18:05

  Varvalas be taves cia butu liudnoka ,taip ir toliau

 51. 53 suvalkas 2010-01-19 19:19

  nu venesuela atrodo tikrai padoriai, o argentina silpnokai…


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 189 342 hits