Skaičiuojam vištas: LT futbolo žiema

Yep. Tepraėjo pora savaičių, o lietuviško futbolo vaizdelis patapo visiškai nekoks. Sėdau gi aš suvest galų ir pamėgint susirankiot po trupinį tai, ką per tas pora savaičių praleidau. Ir supratau, kad rankioti nelabai yra iš kur. Sustojus futbolas.lt mašinai, šiam žaidimui skirto normalaus tinklapio kaip ir nebeliko. Liko krūva skeveldrų ir fragmentų, kuriems surast dar reikia gerokai pasistengti. O tada jau tose skeveldrose ir fragmentuose ieškot informacijos.

Vaizdelis tikrai siaubingas. Visišką depresiją varantis. Kažkoks sugrįžimas į akmens amžių. Taigi. Futbolas.lt užsilenkė. Ivartis.lt negyvas. A lygai skirtas tinklapis taip ir neprisikėlė iš numirusių – suvedus ankstesnį adresą jau net ir neberašo, kad „puslapis atnaujinamas“. LFF tinklapis, kaip ir visais laikais, transliuoja tą informaciją, kurią ir transliavo – apie rinktines ir mėgėjus.

Atsirado kol kas keistokai atrodantis tinklapis efutbolas.lt, įmetantis po kokią naujieną per dieną ir lietuviškam futbolui skirtas forumas „90 min“. Abiejų tinklapių kol kas dar iki galo neperpratau – žiūrėsim, kaip viskas klostysis toliau.

Futbolas.lt glausti blogai lyg ir persikėlė į Delfi, bet juk ten – visiškas košmaras. Keliskart mėginau, bet taip ir nepavyko surasti kito būdo futbolui skirtą blogą surasti, kaip knaisiotis po bendrą visų ten gulinčių blogų sąrašą. Totalus diskomfortas – logika tiesiog prieštaraujanti elementariems interneto reikalavimams. Gal kažko ir nepastebėjau, tačiau aš primygtinai rekomenduočiau visiems ten savo raštus persikėlusiems žmonėms spjauti į tas „pusiau virtas-pusiau keptas“ vietines blogų saugyklas ir persikelt į normalų tarptautinį portalą. Ten gausit visus tokiam rašymui reikalingus įrankius, o jūsų skaitytojams (ir esamiems, ir potencialiems) jus surasti bus žymiai lengviau.

Po tam tikrą laiko tarpą užėmusios knisliavos, Delfi blogyne atradau Liutauro Varanavičiaus raštus, Valdo Ivanausko blogą, jauno ir įdomiai rašančio trenerio Valdo Dambrausko blogą ir šiuo metu ko gero stipriausią lietuviškoje futbolo žiniasklaidoje Futbolinio blogą. Nors, tiesa pasakius, šio žmogaus raštus žymiai lengviau sekti Facebook‘e, nei Delfyje.

Tiek apie nykstančią lietuvišką futbolo žiniasklaidą. Nieko nuostabaus, kad ir žinių apie lietuviško futbolo dabartinę situaciją gauti tapo baisiai sunku. Kažkaip graudu įsivaizduoti, kaip reikės šokinėti per visus naujienų portalus tikintis rasti kokią naują žinią.

Kiek suprantu, šių metų A lyga bus dar linksmesnė nei pernykštė ir toliau plėtos chaoso liniją, kurią, spėju, taip smagiai prisiminsime po kokių dešimties metų. Radau parašyta, kad kolei kas popierius A lygos licenzijai gauti pateikė 7 klubai – penki iš pernykštės lygos ir FBK su Žalgiriu. Kruoja, Klaipėda, Atlantas ir Mažeikiai pažadėjo popierius atiduoti kiek vėliau, o LKKA ir Vėtra vis dar gyvena klaustukais. Vėtrą greičiausiai jau galima nurašyt, nes net jei pinigai ir pliūptelėtų, kažin ar įmanoma komandą atgaivint per tokį trumpą laiką. Žodžiu, kad ir kaip būtų gaila, Vilniuje lieka tuščias dar vienas stadionas. Alytaus klubas ir vėl liko ištikimas sau – eilinį kartą nepasinaudojo teise žaisti aukštesnėje lygoje. Nieko nuostabaus, kad taip besiklostant reikalams, jau net ir pamiršau, kada LFF yra numačiusi A lygos pradžią.

Na o vieninteliu šaltiniu apie mūsų Sūduvą beliko taupus oficialusis tinklapis. Kad ir kaip nelengva būtų, pamėginsiu apibendrinti pastarųjų kelių savaičių pasiekimus. Dar praeitų metų pabaigoje Sūduva 2:1 laimėjo prieš lenkų Jagiellonia. Įvarčius mušė Chvedukas ir Vaidas Slavickas. Paskui įvyko ta keistoji Marijampolė Cup 2010. Čia Sūduva pralošė Inkarui 2:4 (Marc Masip ir Aivaro Bielkausko įvarčiai), laimėjo prieš Narvos Trans 3:1 (mušė Liu Chao ir pora Lukšys) ir pralošė FBK 1:2. Kas čia mušė įvartį lyg ir nebuvo paminėta. Na o praeitą savaitgalį Sūduva dar kartą pralošė – šį kartą 0:1 Taurui.

Komandos sudėtyje nutiko štai kas. Pirmiausia buvo pasirašytos sutartys su dviem gynėjais – Nerijumi Radžiumi, kurį geriausiai prisimename iš FBK (nors paskutinis klubas buvo Lodzės LKS) ir alytiškiu Eimantu Valaičiu, kuris pernai Estijoje lošė. Paskui Sūduva gavo gerą vartininką Marių Rapalį, pradėjusį Žalgiryje, o paskui lošusį Simferopolio Tavrijoje ir Vėtroje. Vartininkas geras, tik vis tas klausimas kirba – o kam vis tik Saulius Klevinskas buvo paleistas? Et, reikia tuos klausimus pamiršt. Nors oficialaus pranešimo dar lyg ir nebuvo, tačiau, atrodo, sutartis pasirašyta ir su kinu Liu Chao. Visi kiti bandomieji – bulgaras ir du ispanai – kaip matėsi iš jūsų komentarų, nieko doro neparodė ir komandoje greičiausiai nebeliks. Kaip nebeliko ir Giedriaus Klevinsko, išvažiavusio į Rumuniją. Šios žinios – tik iš jūsų komentarų, tačiau kai užsilenkė visa normali futbolo žiniasklaida, jūs ir esate vienintelis informacijos šaltinis.

Girdėjosi kalbų, kad artimiausios rungtynės gali vykti jau šį penktadienį ir žaidžiama bus su mums labai gerai pažįstamais Suvalkų Wigry. Apie tai praneša ir Futbolinis. Vakar, trečiadienį, ši komanda Marijampolėje 3:0 laimėjo prieš Taurą, o du įvarčius lenkams įmušė Gražvydas Mikulėnas.

Kaip buvo galima suprasti iš tamstų komentarų ir iš rezultatų, Sūduva kol kas nežaidžia taip, kaip norėtųsi, tačiau dėl to nė trupučio nesijaudinu. Ikisezoniniai kamuolio paspardymai mažai ką reiškia – ypač, kai nežinai trenerių planų. Taškus dėsim kai sezonas prasidės. Beje, yra ir viena visiškai optimistinė žinia – pasklido kalbos apie tai, kad Kalinausko knyga apie Marijampolės futbolą jau rengiama spaudos mašinoms.

217 Responses to “Skaičiuojam vištas: LT futbolo žiema”


 1. 1 Kapsas 2010-02-18 09:58

  Poinas pop,mazas pataisymas tiek futbolinio bloge tiek suduvossakalai.lt tinklapyje rasoma,kad artimiausios draugiskos varzybos su lenkais vasario 20 diena,taigi tai butu sestadienis,o ne penktadienis. ;)

 2. 2 N 2010-02-18 10:15

  Gal ir važiavo Klevinskas į tą Rumuniją, bet kažkaip nenuvažiavo…

 3. 3 Varvalas 2010-02-18 10:38

  Kiek girdejau, tai G. Klevinsko rumuniskus reikalus tvarke vienas futbolo treneris. Klubui reikejo trumpam laikui (net ne pusei sezono) pakaitinio krastinio gynėjo. Jų pagrindinis krastas yra traumuotas; vietoj jo zaidzia atsarginis.
  Nezinau, kas ir kaip baigėsi, bet, gal zaideja atbaide “laikinumo“ statusas. Tiesa, Rumunijoje dar galima registruoti zaidejus …

  Kiek geriau zinau kita situacija – Vetros nebus.
  Geriausiu atveju liks kazkas panasaus i pernykscio Zalgirio pakaitala.

 4. 4 hmmm... 2010-02-18 10:43

  Varvalai daug girdi tu visko, bet jau pasikartosiu turbut, ne viskas ka girdi yra tiesa…
  Taip del VETROS tiesos tavo zodziuose daug, bet kol dar yra laiko tai gal nedekime tasku… Juk stebuklu buna…
  Klevinskas. Man atrodo vaziavimas cia buvo daugiau kalbu lygyje ir tiek kiek internete radai info… Net nebuvo palike LT Klevinskas…
  Beje jei jau vadovaujames gandais tuomet galiu informuoti jog su Suduva derybas veda dar vienas gynejas!!! Va cia pavarde jo zinau, bet kam jis Suduvai butu reikalingas negaliu vis dar suprast…
  Tai tiek…

 5. 5 griezhtas 2010-02-18 10:47

  Nu tai gal bus vetros zaideju ispardavimas ir ten bus galima ka nors padoraus nusipirkti…

 6. 6 ponas pop 2010-02-18 11:01

  kažin ar ten apie išpardavimą gali kalba eit – bent jau lrytas rašo, kad jie arba be sutarčių sėdi arba su kažkokiom laikinom.

  p.s. dėkui už pataisymą dėl rungtynių laiko

 7. 7 Varvalas 2010-02-18 11:14

  tai i jokia tiesa (apie Klevinsko reikalus) nepretenduoju, bet neatsiimu ne vieno zodzio. Nelabai man ta tema idomi. O veiksmo buta.

  Tikrai nezinau, koks ten gynejas Suduvoje bandomas – mano mintys dabar kitur. Suzinoti galeciau per pora valandu – kas reikia nueitu i treniruote ir … Taciau kam to reikia. Tegul ramiai tyliai eksperimentuoja.
  Itariu, kad iki kovo vidurio geru lietuviu klubuose nenuses. O po to tarp be klubo likusiuju gali atsirasti ir a la Samusiovo lygio zaideju.

  Jei Vetra atia, tai dalis zaideju eina su Liubsiu, dalis i Zalgiri ir likusieji (daugiausia, ne vilnieciai)- bet kur puse metu prastumti. Geriausiu atveju, ir Suduvai nukristu 1-2 zaidejai.

 8. 8 hmmm... 2010-02-18 11:17

  Ta pati Suduva ieskosi zaideju i tam tikras pozicijas. Ar ne paprasciau paziuret i ta pacia VETRA ir pasiimt jei kas yra tinkamo.
  O tinkamo manau tikrai sau rastu. Kairio saugo ir puolejo problema siuo metu marijampolieciu… Kairi sauga manau tikrai vilniuje begiojanti rastu :)
  Del puolejo mano ziniomis lyg jau ir per velu…

 9. 9 ponas pop 2010-02-18 13:21

  O kur eina Liubšys?????

 10. 10 diletantas 2010-02-18 13:41

  kairio saugo problemos kaip ir nebera- juk kinietis atsirado…pagal esama mazojo Slavos forma, reikalingas desinys saugelis.zinoma-vidurio saugu ir puolejo probema suprantama visiems.

 11. 11 laurenz 2010-02-18 18:09

  Pagal wigrio tinklapį, varžybos šeštadienį bus 15val…

 12. 12 Valdas K. 2010-02-18 18:51

  G.Klevinskas turėjo variantą žaisti Mediašo „Gaz Metan“ klube, bet rumunai pasirinko nigerietį. Giedrius buvo tik vienas iš trijų kandidatų

 13. 13 bronius 2010-02-18 20:22

  “Gaz-Mias“. Atleiskit, nesusilaikiau.. :)

 14. 14 Varvalas 2010-02-18 20:53

  Iki geru komandu Lietuvoje truksta tik vienos smulkmenos – gaz :(

 15. 15 Tornados'as 2010-02-19 02:53

  Tai jau musu zaidejus dalinates? :D

 16. 16 keikunas 2010-02-19 07:04

  tuoj sezono pradzia…o zaideju uzsipirko tik vidutinioku ;( kur tokio lygio zaidejai kaip radavicius(ataku organizatorius),skinderis(kovotojas)…laiko yra :)

 17. 17 diletantas 2010-02-19 08:51

  keikune, tai,kad skinderis visa antra sezono dali buvo tik daug rekiantis ir dar daugiau klystantis aiksteje zaidejas…

 18. 18 keikunas 2010-02-19 09:20

  diletante, Tai nusipirkot dar du vidurio gynėjus žaidėjus skinderio lygio,gerą biznį padarėte pagirti reikia,taip ir toliau varykit,o kinietis ???

 19. 19 diletantas 2010-02-19 10:39

  keikune, cia kazkaip ne i tema tu atsakei.uzvedei minti,kad prarado suduva gera gyneja skinderi, o po to pats sakai,kad pirko tokio pat lygio zaidejus i jo vieta. WTF? ar pats nesupranti kad nusishneki?

 20. 20 LSE 2010-02-19 11:19

  Gal ką sudomins: Jau galima užsisakyti Lietuvos sporto enciklopedijos I tomą.
  Internetinis variantas: http://www.lse.lt

 21. 21 Varvalas 2010-02-19 12:31

  pasirodo, Suduvoje nera jokio nematyto futbolininko – skambino kai kas tiesiai is maniezo.

 22. 22 hmmm... 2010-02-19 12:52

  Tau Varvalai manau net skambint nereik ir taip vienas pirmu suzinai. Paklausk su kokiu LT gyneju kalbasi treneriai? Pasufleruosiu du broliai futbolistai :)
  Puolejo nerado dar?

 23. 23 Varvalas 2010-02-19 13:37

  Ne, nu tikrai nezinau, nes nesu nei Marijampoleje, nei Lietuvoje. Broliu gyneju, turinciu sasaju su rinktine, zinau ne viena pora. Lengviau pasakyti su kuriais is ju nesidera.

 24. 24 Varvalas 2010-02-19 13:42

  Matai deretis ir buti perziuroje yra skirtingi dalykai. As kalbu apie tai, ka mate manieze.

  Na, Stesko, praejo Marijampoles gatvemis, bet tai nieko nereiskia – manieze treniruojasi ne viena Suduva. Ir gatvese neuzdrausta ne marijampolieciams vaikscioti. O kad moka tyliai deretis – tai tokius derybininkus sveikinu.

 25. 25 hmmm... 2010-02-19 13:49

  Pasirodo yra ir tokiu, kur iki Varvalo nedaeina… Beje ir del puolejo kiek jau teko kalbetis kandidatu yra…
  O tyliai deretis kaip sakai yra menas…

 26. 26 tipo 2010-02-19 14:58

  Baikite pletkavoti zinovai.Kazka girdejote,matete rasykite tiesiai sviesiai,mes savo lygiu padiskutuosime,pamastysime.O gal netyciom paskaitys atsakingi zmones musu aptarimus ir kokia maza mintele is to ispes.Dabar matosi norite buti vienas uz kita gudresni,greitesni.

 27. 27 Varvalas 2010-02-19 16:26

  Nieko nezinau, nieko negirdejau.

 28. 28 keikunas 2010-02-19 17:05

  antra komentara ne as rasiau….kazkas mano niku parase

 29. 29 keikunas 2010-02-19 19:52

  aš irgi noriu pasivadinti keikunas. tik kirtį dėsiu kitur. galiu?

 30. 30 keikunas 2010-02-20 00:02

  susimokek uz nika :d

 31. 31 keikunas 2010-02-20 10:42

  tai, kad kirtis kitoj vietoj. už ką tada mokėti?

 32. 32 Varvalas 2010-02-20 10:55

  Ne i tema. Vetros zaidejams sekamos visokios naujos pasakos. Tikslas – kuo ilgiau islaikyti zaidejus. Treneris ir geriausieji zaidejai viliojami i viena Maskvos kluba. Taciau viskas piesiama sakemis ant vandens. Pasakyciau paprasciau: nebutina dukart naudotis tuo paciu tualetiniu popieriumi ir daug geriau is tualeto viena karta iseiti. Kad ir nuogu klynu. Ir ne su istiestomis elgetos rankomis, o jomis prisilaikant smunkancias kelnes.

 33. 33 ponas pop 2010-02-20 15:45

  kaip suprantu, kaip sykis dabar su wigriais lošia? įdomu, kas nors mato?

 34. 34 as 2010-02-20 16:15

  nuliai po 1 kel. 2 jau ymuse kinietis 2 nauji zaidejai: puolejas ir desinys saugas

 35. 35 as 2010-02-20 16:53

  taip ir baigesi 1:0

 36. 36 viedras 2010-02-20 23:25

  o kaip tie naujokai atrodė?

 37. 37 minde 2010-02-21 13:52

  joa kaip tie naujokai pasirode?verti suduvoj likt?

 38. 39 trumpas 2010-02-22 01:15

  ne i tema. vetros nera viskas galutinai.

 39. 40 Bonas 2010-02-22 10:43

  Taip ir turejo but.

 40. 41 nuomonė 2010-02-22 10:56

  sunku ka pasakyti is vienu rungtyniu, jaunas saugas is “Spyrio“, aukstas, ir siaip kazkodel, mano subjektyvia nuomone, y pernyksty Zagurska panasus, gal klaidu uz ana ir maziau dare ir nelakste be reikalo kaip paklaikes, bet ir kazkuo neissiskyre, buvo pakeistas II keliny. Ko puolejas vertas irgi is vienu rungtyniu sunku spresti, matosi kad zaisti gali, gal ir ymusti sugeba, bet tik viena rimtesne proga ir teturejo, nelabai saugai “maitino“ kamuoliais. Is sudejimo Luksio “dvynys“ :)kazka daugiau apibendrinti reiketu bent dar vienu rungtyniu..

 41. 42 rimvill 2010-02-22 18:37

  Irgi ne i tema, bet geras puslapis su daygybe nuotrauku apie musu ir kaimynu stadionus http://euro.stades.ch

 42. 43 diletantas 2010-02-22 22:28

  kijanskas…

 43. 44 hmmm... 2010-02-22 22:39

  Taip taip, tik nesuprantu kam tiek zaideju i viena pozicija?

 44. 45 nepliurpkit 2010-02-22 23:18

  Nezinote ir nepliurpkite. Varvala razumnas ir zino kada reikia patyleti. Nezinau kas ten i kieno vieta pretenduoja bet Radzis gali zaisti ir saugu. Neatrodo kad Suduva turi perdaug lygiaverciu gyneju.

 45. 46 viedras 2010-02-22 23:42

  Nepakenks dar vienas. Tie du naujokai centro gynėjai ir yra vieninteliai verti žaisti startinėj sudėtį savo pozicijoj. Klevinskas (jeigu dar bus Sūduvoj) nemoka lošt centre, tas pats ir su Leimonu, Urbai dar ne laikas. O ir Radžius žaidžia labiau krašto gynėju.
  O ko labiausia dabar reikia tai puolėjo. Lukšys jau sensta, pradeda pavargt, neištemps vienas viso sezono, o be jo išvis tektų kaip pernai kurį laiką Vėtrai lošt schema 4-6-0.
  Reikia tikėtis, kad tas lenkas iš Jagiellonijos neblogas bus, nes jau atsibodo tos jokių vaisių neduodančios peržiūros. Pagal tai, kokioj komandoj jis lošė, būtų galima spręst, kad yra tikrai geresnis už Ispanijos trečių lygų antrarūšius puolėjus, kurie kamuolio nesugeba žmoniškai sustapdyt…

 46. 47 hmmm... 2010-02-22 23:43

  Tas pats Kijanskas atraminiu puikiai gali zaist… Centro gyneju tikrai per daug! Beje dar ir puolejas lyg ir is Vetros bus.

 47. 48 Tadasas 2010-02-22 23:56

  is Kalvarijos gal?

 48. 49 axsel 2010-02-23 00:28

  Ko daugiau geru zaideju to geriau ,nes traumos nuovargis sezono metu pravers.Ko didesne komandoj konkurencija y kiekviena vieta to geriau vyrai labiau stenksis .

 49. 50 rolas73 2010-02-23 02:14

  sveiki
  siaip ne i tema bet paskelbtoje u-19 atrankoje nera nei 1 is suduvos
  skandalas?

  • 51 N 2010-02-23 14:33

   Kas nėra? Gal tu tik antrą savaitę atranką stebėjai?

   Pirmoje savaitėje dalyvavo Tumosa, Bagdonavicius ir Kliucynikas.

   U-19 galetu zaisti dar ir Urba su Chveduku, bet pirmas po traumos atsigavineja, kitas jau ir U-21 gauna palost. Tai nezinia ar ims Chveduka i U-19 ar leis losti su vyresniais…

 50. 52 edmaz 2010-02-23 14:13

  hmn saunu del Kijansko tikrai reikia puolejo dar
  ir kas galit pasakyti kur pasiskaityti apie lietuvos futbola naujienas internete nes jau nervina lakstyti per belekiek saitu ieskant kokios naujienos !!!!!!!!!!!!!!!!!1

 51. 53 griezhtas 2010-02-23 14:20

  Smagu del Kijansko, dabar turesim jau 3 galincius zaisti vidurio gynejus.

  Dabar verkiant reikia puolejo bei zaidejo galincio viduryje skirstyti kamuolius, nes Koziuberda kazkaip traumos pamilo :(((

 52. 54 hmmm... 2010-02-23 14:44

  Klubas tikisi pasipelnyti viduri sezono is Kijansko. Ziuresim…
  Reikia desinio saugelio, o vidurio saugelis nei vienas komandai nemaiso… puolejas?! Nu nemaisytu, bet nemaciau dar to lenkucio, gal jis visai tiktu?

 53. 55 Sherman 2010-02-23 17:31

  edmai, apsilankyk http://www.90min.lt

  Kol kas geresnio psl vien tik apie Lietuvos futbolą tikrai nėra, visos naujienos iš visų LT klubų.

 54. 56 viedras 2010-02-23 18:51

  Nu jei Kozyuberdai taip nesiseks su traumom, tai centro saugo tikrai reikia. Dabar centro saugų yra 5 (jei visus suskaičiavau), tik 4 sugebantys atakuot, o jei Kozyuberda ilgesniam laikui iškrenta – tik 3. Aišku ir su 3 išgyventų, bet dar vienas nepakenktų. Lyg ir Kšanavičius laisvas yra, būtų verta pabandyt jį pasikviest, patirties turi ir rinktinėj, ir Škotijos premierlygoj, manau galėtų užpildyt praeitų metų skylę centre.

  Dėl krašto saugų: nematau tikslo jų intensyviai ieškot, kol kas tegul Slavickas lošia, o jeigu nesiloš jam, tai prieš Euro taures bus galima kažko paieškot.

 55. 57 Varvalas 2010-02-23 19:30

  Ilfai nerasiau, nes ten, kur esu, kompiuteris buvo naudojamas tik elektroniniam pastui patikrinti.

  as ne vieno centro saugo nematau. Tik vienintelis Koziuberda (kuris matyt amzinai bus traumuotas) gali atlikti zaidimo dirigento vaidmeni.

  Niekas kitas to nepadarys, nes Leimonas – atakas griaunantis saugas, Urbsys megina pats imusti i vartus, Esau – tik Suduvoje patapo kazkuo panasiu i sauga – organizatoriu, zaidzianti po puoleju. Na, nebent Kliucininkas padarytu didziule pazanga. Taigi, siandien, kaip ir pernai, Suduvoje nera zaidimo organizatoriaus, nors saugu yra kiek, tik nori.

  Jei nebus to “dirigento“, tai nelabai tures ka veikti nei Luksys, nei lenkas, brazilas, ispanas – mandarinas, ar vetrinis kalvarijinis.

 56. 58 viedras 2010-02-23 19:51

  Varvale, pamiršai Chveduką. Tas vaikis, gal dar ne šiemet, bet ateityje tikrai pretenduoja tapti pagrindiniu organizatorium.

  Bet dabar to įžaidėjo būtinai reikia, ir geriausia būtų, kad jis būtų ragavęs kažko daugiau, nei A lyga. Tik nereikia kaip pernai prisikviest suolo šildytojų, įrančių klubų atliekų, kaip Zagurskas su Krasnovskiu.

 57. 59 Varvalas 2010-02-23 20:13

  Chveduko nepamiršau – jis gi kraštinis arba pusiau krašinis saugas. Dar ir kraštiniu gynėju buvo daromas. Nesakau, kad jis negali kažkada būti tuo organizatoriumi, bet iki šiol jis toje pozicijoje net nežaisdavo. Bent aš jo niekaip neįžiūrėjau tarp vidurio saugų.

  Aš apie Krasnovskio žaidimą esu daug geresnės nuomonės, kaip Viedras. Nežinau, kas jį nusodino: užklasinė veikla ar vyrukas su kepuraite. Bet nusodino. Gali jis būti kamuolio skirstytoju, ir smūgį turi. Ir smegenų. Jis galėjo tapti kažkokia Macolos atmaina. Jei ir taps, tai jau kitame klube.

 58. 60 viedras 2010-02-23 21:28

  Vat dėl nusodinimo matyt ir susidarė ta nuomonė apie jį. Bet bent jau už Zagurską, pripažystu, atrodė geriau.
  Apie Chveduką tai sunku pasakyti, kuri būtent jo pozicija, bet pagal jo žaidimo stilių, kiek esu matęs jį žaidžiant, centre jis visai neblogai atrodytų. Man jis labiau primena būtent Varvalo paminėtą Macolą, nei krašto saugus, pavyzdžiui Slavicką.
  O kaip tik labiau į krašto saugą panašesnis yra Kliučinykas, bet dar panašu, kad jam per anksti į pagrindą brautis.
  Na su laiku pamatysim kas kur žais ir kaip žais, nes dar sezonui neprasidėjus nieko konkretaus neina įžiūrėti.

 59. 61 joooo 2010-02-24 13:33

  Nu tu Varvale stebini mane…primeti cia baisu zinova-eksperta, viska zinai, kas vyksta komandoj,bet nesugebejai pamatyt tarp vidurio saugu Chveduko.Karolis – gryniausias vidurio saugas,joks ne krastinis ar tuo labiau kazkoks “pusiau krastinis“(cia is vis ziauria pozicija sugalvojai).Jis visa gyvenima zaidzia vidury,tik pernai dvejose gal varzybose debiutavo krastiniu gyneju….Taip kad nesistenk pasirodyt,kad cia viska zinai, ar tuo labiau ismanai, nes gan juokingai atrodai

 60. 62 Lukas 2010-02-24 14:52

  As maniau kad Chedukas vartininkas

 61. 63 Anonimas 2010-02-24 14:59

  Chvedukas-Kedukas seimo pirmininkas. jo pažiūros centro kairė, bet labiau į dešinę. beje, kaip jis atrodo? tas plikas su laiminga kepure?

 62. 64 Varvalas 2010-02-24 15:06

  visažiniui Joooo, sužinok, kad pernai Chvedukas dukart žaidė Skroblo, o vieną kartą G. Slavicko pozicijoje. Visa matematika. Taškas.

 63. 65 Lukas 2010-02-24 15:12

  Teisingas Varvalas sako, pernai pagr. sudetyje Chvedukas cente zaide, kiek as pamenu, viena karta – isvykoje su Vetra (ir tai tik antrame kelinyje, pirma atzaides gynyboje). Dubleriuose gal ir zaide centre. Nemaciau, nezinau.

 64. 66 Anonimas 2010-02-25 12:02

  Gal kas žinot kada Sūduva žais?

 65. 67 Kapsas 2010-02-25 13:33

  Tvarkarastyje buvo prasyta,kad berods sestadieni Suduvai varzybos,bet neparasyta su kuo.

 66. 68 hmz 2010-02-25 16:25

  si savaitgali snekejo kad nebus varzybu nes neranda su kuo zaist

 67. 69 Varvalas 2010-02-25 17:15

  vadinasi, visi bijo Suduvos. Butu idomios rungtynes su Kaliningrado Baltika – galetume spresti apie Suduvos pajeguma.

 68. 70 Anonimas 2010-02-25 17:47

  Varvalai, tai tu už Kaliningrado Baltika suzaides esi tik 4 rungtynes?

 69. 71 Varvalas 2010-02-25 18:12

  Zinok senstu ir neprisimenu. Uz brazilus tikrai nelosiau. Pastebejau, kad sioje svetaineje daugiausia zino Anonimai.

  Ale, vis tiek butu idomu suorganizuoti tokias rungtynes. Net galiu rekomenduoti kreiptis i Euroregiono Nemunas Marijampoles agentura. Jei ne Baltiką, tai Cerniachovskio komanda butu galima nesunkiai prikalbinti.

 70. 72 Anonimas 2010-02-25 18:30

  Varvalai, jei tu klaipėdeckas, kodėl už sūduvą sergi?

  pagarbiai,
  anonimas

  p.s. sorry, mano vardas-pavardė tau nieko nepasakytų. aš išrišau tik iš “ilgamečio“ skaitymo sūduvos forumuose. galiu ir klysti. bet įdomu, nes esi čia pagrindinis. gaila, kad kiti nesilygiuoja i V..

 71. 73 kampinio_veliavele 2010-02-25 18:50

  Šaštadienį 11.00 val. draugiškose rungtynėse Marijampolės futbolo manieže dar susitiks Marijampolės „Sūduva-2“ ir Kauno NFA „Aisčiai“.
  Marijampolės futbolo manieže 2010 m. vasario 27 d. 17.00 val. draugiškose rungtynėse susitiks pernai į A lygą pakliuvusios Gargždų „Bangos“ ir Pakruojo „Kruojos“ komandos

 72. 74 playmaker-is 2010-02-25 18:56

  Ryt, šeštadienį, Kruoja (?) su FK Klaipėda 13.00

 73. 75 Varvalas 2010-02-25 18:58

  Anonimui, gal ir taip, gal ir ne. Na, as taip pat dar sergu ir uz Zalgiri. Ir pats supranti – kodel.

  Nesu as cia nei pagrindinis, nei pusiau krasto saugas (terminas – chebrai pabudinti diskusijoms), nes tarnyba baznycioje to man neleidzia. Atia – einu misias laikyti.

 74. 76 playmaker-is 2010-02-25 18:58

  Blyn, sorry, ryt, t.y. pentadienį šios varžybos

 75. 77 playmaker-is 2010-02-25 22:05

  Dar pasitaisau. Klaipėda rytojaus draugiškoms neatvažiuoja. Dar kartą atsikrapštau, bet taip informacija suvaikščiojo

 76. 78 ... 2010-02-25 22:18

  kad as manieze skaiciau, kad sestadieni suduva 94m – kaunas 11h ir suduvos dubleriai pries rinktine U-18 14:00 .

 77. 79 bronius 2010-02-25 23:33

  Padėkite atpažinti 2002.10.31 Sūduvos rungtynių su Žalgiriu (3:1) žaidėją:

  Kokybė prasta, bet yra tik tokia.. Įvarčius tose rungtynėse mušė G.Slavickas, A.Larčenka ir V.Adomaitis. Įtariu, kad šio įvarčio autorius – Larčenka? Pataisykite, jei ne.

 78. 80 tai 2010-02-25 23:40

  jus tiksliau pasakykit kada kokios varzybos jei jau pataisot, neina cia suprast.

 79. 81 laurenz 2010-02-26 01:12

  Broniau pagal poziciją spėčiau, kad bus Larčenka, nes žaisdavo kairiam krašte, ir smūgis kaire koja, kuri jo pagrindinė.

 80. 82 Varvalas 2010-02-26 09:18

  Teisus laurenz. Sio ivarcio autorius Larcenka.

 81. 83 diletantas 2010-02-26 09:21

  panasu is begimo manieros i adomaiti, bet reikia Lario paklaust ir bus aisku.

 82. 84 marko 2010-02-26 09:42

  jei neklystu vakar turejo but posedis LFF del licenciju gal kazkas paaiskejo?

 83. 85 bronius 2010-02-26 10:57

  Ačiū atsakiusiems

 84. 87 marko 2010-02-26 11:16

  dekui broniui uz info.

 85. 88 edmaz 2010-02-28 17:53

  niu tai kokios naujienos is Suduvos komandos kas galit papasakoti

 86. 89 Varvalas 2010-02-28 18:06

  jei butu ka pasakoti, tai ir neraginami papasakotu. Kartais geriausia naujiena – jokiu naujienu.

 87. 90 tipo 2010-02-28 21:24

  nepatikrinta naujiena-lyg tai Venesuelietis susitvarke popierius ir gali sugryzt i komanda.

 88. 91 as 2010-03-01 17:36

  sestadieny kovo 6d. 15 val. zais Suduva – Banga, skelbia Bangos svetaine

 89. 92 griezhtas 2010-03-02 11:58

  O kaip ten su stadiono drenazo remontu? jis ten vyksta ar visi laukia pavasario? nes cempionatas teoriskai turetu prasideti uz geru 2 savaaiciu…

 90. 93 Varvalas 2010-03-02 12:56

  Nupirko dvi patrankas ir iššaudys visus lietaus debesis virš majamio

 91. 94 :) 2010-03-02 15:03

  Varvale, čia gerą užlenkei.
  Griežtas: rašoma LFF puslapyje, kad žais Sūduva kitam stadione, kol pagrindiniame bus baigti tvarkymo darbai.

 92. 95 griezhtas 2010-03-02 15:06

  tai faina, senasis suduvos stadionas buvo jaukesnis, o ir suduvai ten geriau sekesi…

 93. 96 Bonas 2010-03-02 15:17

  tikra tiesa :)

 94. 97 Varvalas 2010-03-02 15:32

  na, ir senimo bei mergičkų daugiau ateis, nes senasis stadionas:
  1.Arčiau miestelio centro.
  2.Sentimentai.
  3.Prastai veikia telefono linija “tribūna – suolelis“, dėl kalėjime sumontuotų trikdžių skleidėjų – bus daugiau kūrybos aikštėje.

 95. 98 Anonimas 2010-03-02 18:20

  Varvale, o kur dar kaminas kalejimo :)?

 96. 99 Varvalas 2010-03-03 17:26

  LFF kviečia futbolo ir sporto bendruomenę į suvažiavimą, kuris vyks šį penktadienį, kovo 5 d. (valanda tikslinama), Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune, Aušros g. 42 D.

  Kadangi , galbūt, visiems nepavyks pasisakyti, tai savo racionalius pasiūlymus, išdėstykite raštu. Asmeniškai pasirūpinsiu, kad su pasiūlymais susipažintų futbolą įtakojantys žmonės. O pasiūlymų įgyvendinimas priklausys nuo mūsų visų. Kviečiu nebūti abejingais ir atvykti.

 97. 100 Zaa 2010-03-04 09:11

  Lietuviško futbolo populiarinimo klausimu:
  Būtina susitarti su televizijos kanalu dėl mažiausiai vienos tiesioginės transliacijos per turą, su apžvalgine laida prieš ir po rungtynių, krūva statistikos per varžybas, savaitine apžvalgine laida ir t.t. aišku geriausiai su ltv tv3 bet tai vargiai įmanoma, vis tik svarbiausiai kad tai nebūtų pūko tv. tikslas – kiek įmanoma didesnės mases. sekantis žingsnis – susitarti su kažkokių plačiu maitinimo tinklu (pvz čili) kad retransliuotu varžybas bare taikomos nuolaidos lankytojams tomis valandomis ir t.t. tokiu pavyzdžiu greitai pasketu ir mažesni tinklaii idėjas galima plėtoti ir toliau svarbu padaryti gerą pradžią, bet dar svarbiau daryti bent ką nors…

 98. 101 Varvalas 2010-03-04 09:14

  Registracija vyks 9 – 10 val. Nors funkcionierių ir iš to duoną valgančių registracija baigėsi prieš savaitę, tačiau vilties patekti yra ir kitiems.

 99. 102 bronius 2010-03-04 12:22

  to Zaa: su LRytasTV

 100. 103 to Zaa 2010-03-04 12:29

  Jei gerai suprantu, kalbi apie Lietuvos klubinį futbolą. Visų pirma reik organizacijos kuri rupintųsi tik Lietuvos futbolo klubais (A lyga), kuri tuo populiarinimu ir rupintųsi, nes LFF per daug darbo ir taip turi, o pavieniai klubai per mažai tam dėmesio skiria. Su NFKA nenusisekė, bet nereiškia, kad nereik kitos panašios organizacijos ar bent LFF padalinio, kuris būtų už A lygos (populiarinimo ir kt) reikalus atsakingas, nes dabar net nėr ko kaltint dėl susidarusios situacijos.

 101. 104 Zaa 2010-03-04 15:48

  Nu as nzn kokia situacija varvalas ragina pateikt savo nuomone tai ir darau jei nera zmoniu kurie rupinasi alyga tai ka tie zmones veikia savo postuose? atsakymas aisku vadovauja vienas kitam o realius darbus nera kam daryt…

 102. 105 Bonas 2010-03-04 15:53

  Idomu Marijampoles tv, neketina transliuot Suduvos varzybu????

 103. 106 griezhtas 2010-03-04 16:46

  Na nzn, lietuviskas futbolas per tv kazkaip nesiziuri, labai jau jis letas atrodo (gal del to akis pripratus tv matyti kitoki futbola), nors stadione sedint viskas labai super.
  Todel as kazkuria dalim manau, kad tv transliacijos lietuviskam futbolui labiau pakenktu nei padetu. Beje jei ir butu tos TV transliacijos esminis dalykas, kad butu filmuojama ne nuo tribunos, o kad tribunos butu fone, kad sedintys prie tv matytu kaip tose tribunose smagu :)
  As manau svarbiau pritraukineti zmones i stadione, ten zaidimo letuma kompensuoja gyvumas, stadiono atmosfera, bei galimybe pajusti gaujos instinkta :)

 104. 107 Tadasas 2010-03-04 17:16

  bet kuriame Vilniaus stadione nepajusi gaujos inkstinkto, ne taip kaip Marijampoleje. Saknys kazkur kitur. Bet tu teisus, pirmas zingsnis traukt i stadionus. Manau tuo turi rupintis klubai, bet kaip juos paskatinti? Stai kur klausimas.

 105. 108 rimvill 2010-03-05 10:42

  Vėtrą jau paskatino…

 106. 109 Kapsas 2010-03-05 11:09

  Kaip suprast ta zodi paskatino?

 107. 110 Lukas 2010-03-05 11:23

  rimwill komentaras buvo ironiskas atsakymas i Tadaso pasakyma “Manau tuo turi rupintis klubai, bet kaip juos paskatinti“. :)

 108. 111 rimvill 2010-03-05 12:04

  “Vėtra“ nyksta iš šalies futbolo žemėlapio
  2010-03-04 21:36
  lrytas.lt

  Šalies vicečempionė Vilniaus “Vėtra“ artimiausią sezoną nedalyvaus “A lygos“ čempionate ir, ko gero, apskritai baigs savo egzistavimą. Kaip rašo lrytas.lt, Rusijos milijonierius A.Treušnikovas atsisakė toliau remti ekipą.

  „Atleiskite! Mums labai gaila dėl susidariusios situacijos, tačiau daugiau neturime galimybių savo jėgomis remti „Vėtros“ futbolo klubą“, – teigė „OPI Group“ bendrovės prezidentas Antonas Treušnikovas.

  Šiandien, Kovo 4-ąją, buvo paskutinė diena, kuomet klubai privalėjo pristatyti reikalingus dokumentus, norint gauti licenziją varžytis Lietuvos aukščiausios lygos pirmenybėse.

 109. 112 name 2010-03-06 15:27

  Gal kuris is jusu buvote Tauro-FBK rungtynese ir zinote rezultata?

 110. 113 Pedro 2010-03-06 16:17

  Girdejau Grigaitis is Vetros su Suduva treniruojasi. Gal dar kas is Vetros pasijungs?

 111. 114 Pedro 2010-03-06 16:34

  Tauras pries FBK Kaunas 2 : 1 laimejo
  imuso Ircha ir Olegs

 112. 115 axsel 2010-03-06 17:50

  Suduva laimejo 2-0.Abu ivarciai is standartu .Pirmas Kijansko o antras V. Slavicko .

 113. 116 N 2010-03-06 17:53

  Apie Grigaitį tai čia dar praeitais metais atrodo buvo pasirodę gandų. Jau pradedu nebetikėti…

  Bet manau visi norėtų, kad Sūduvoje jis atsirastų. Juk praeitame sezone sėkmingai ne tik puolime lošė, bet ir buvo stumiamas į dešinio wingo vietą. Taigi Sūduvoje išspręstų dvi problemas (tiek beformio Giedriuko, tiek Lukšio dublerio). Be to visada malonu matyti Sūdovianus lošiančius už reprezentacinę regiono komandą :)

 114. 117 axsel 2010-03-06 18:44

  Grigaitis tikrai zaide jau Suduvoja ir visai neblogai atrode .

 115. 118 playmaker-is 2010-03-06 20:21

  Jei neturėsite ką veikti, sekmadienį 18.00 manieže draugiškos FK Švyturys vs Orzeł Stare Juchy (Lenkija)

 116. 119 Varvalas 2010-03-06 20:37

  playmaker-i, kelintu numeriu žaisi? Atsivešiu visą ekspertų komandą tavo žaidimui išanalizuoti :) Gal kokią monografiją čia parašysiu.
  Laikykitės – už jūsų visa Lietuva!

 117. 120 playmaker-is 2010-03-06 22:36

  Kai būsi vietoj atpažinsiu, prieisiu prisistatyti ir numerį būtinai pasakysiu. Girdėjau bažnyčioje prasisukęs esi neprastai, palaiminimo prašysiu prieš varžybas. O ekspertai tegu ilsisi savaitgalį, užteks vieno korifėjaus…

 118. 121 playmaker-is 2010-03-07 22:50

  FK Švyturys 5:1 Orzeł Stare Juchy

 119. 122 Lukas 2010-03-08 14:18

  playmakeri, kiek imusai ? :)

 120. 123 Lukui 2010-03-08 19:29

  Kad playmeikeris gynėjas, neprivalo kiekvieną kartą mušti :)

 121. 124 viedras 2010-03-08 20:56

  Nu gal kokių žinių yra Sūduvoj?

 122. 125 Lukas 2010-03-08 23:25

  nu kai penkis golus sukale, tai ir playmakeris jau galejo viena inkalt :)

 123. 126 Remis 2010-03-09 10:27

  “Sūduvos“ svetainė matyt kažką kartu su ponu pop suka, nes abu vienodai neaktyvūs :)

 124. 127 griezhtas 2010-03-09 12:40

  Ilgajam savaitgaliui numatytos kokios nors draugiskos?

 125. 128 futbolinis 2010-03-09 13:23

  Populiariausią draugiškų rungtynių dieną šeštadienį (kovo 13) Marijampolės manieže nuo 13.00 žais Alytis-Ekranas, o nuo 15.00 FBK-„Banga“. Apie Sūduvą kol kas jokių žinių elektroninėje erdvėje – gal laukia šiandienos licencijavimo komiteto posėdžio rezultatų ir oficialaus tvarkaraščio (jei kovo 20 d. startuos čempionatas, tai jau kai kurie klubai gali pradėti taupyti žaidėjų jėgas ir šį savaitgalį nežaisti).

 126. 129 Varvalas 2010-03-09 13:49

  Sūduvos “taikiklyje“ yra pora lietuvių futbolininkų. Jei tai būtų užsieniečiai – parašyčiau pavardes. O dėl lietuvių vyksta konkurencija. Vienas – visai neseniai buvęs rinktinės žaidėjas ir, be abejonės, labai tinkantis Sūduvai ar bet kuriai kitai Lietuvos komandai. Gal kokiam pusmečiui ir prišnekins.

 127. 130 Bonas 2010-03-09 13:55

  Atejus Grigaiciui, dabartine sudeti vertinu geresne nei praeitais metais. Dabar jau tik reikia sunkiai dirbt ir tiketis kad siemet galbut bus ta 1 pozicija. Kada paskui jei ne siais metais? Cia retorinis klausimas i kuri galima neasakineti:)

 128. 131 griezhtas 2010-03-09 14:11

  Jei su grigaiciu dar ir Liubsys butu atejas, tada pirma vieta butu kiseneje. Kol kas. as labai skeptiskai vertinu suduvos vyr. treneri, nu bet spaudziu kumscius kad reiketu man savo skeptiskumu issizadeti :)

 129. 132 Varvalas 2010-03-09 14:15

  Jei pusė Vėtros nueis į Žalgirį, tai tokia komanda neatrodys prastesnė už pernykštę Vėtrą. Manau, kad Sūduvos vadai net nekelia tokios užduoties tapti čempionais, nes nelabai kas gali įsivaizduoti, kokio pajėgumo yra kitos komandos.

  Mane pernai visai tenkino ta trečioji vieta. Va, žaidimas buvo vertas daug prastesnės vietos (kalbu apie žaidimą be Samusiovo). Šįmet Samusiovo neturime, tai neatrodo, kad Sūduva būtų stipresnė už pernykštę.

 130. 133 griezhtas 2010-03-09 14:36

  Nu ekranas per ziema rimta shopinga padare, tai bent jau pagal sudeti atrodo nenugalimas, bus idomu pamatyt kaip tai atrodys praktikoje.
  Zalgiris…. na jis irgi shopinga padare ir dar jo nebaige, tik kazin ar jiems pavyks sulipint KOMANDA, tuo labiau, kad ju vyr. treneri mes jau pazystam…Zodziu netikiu, kad bent jau pirmoje sezono puseje zalgiris priligs vetrai.

  Jei FBK lyoje nedalyvaus is kitu komandu stebuklu nelabai tikiuosi.

 131. 134 Remis 2010-03-09 14:46

  Varvalai, kad jau geroji “Vėtros“ pusė išsilakstė, tai kas ten jau benueis į tą “Žalgirį“? Nebent visoks mailius dar nuo FCV laikų likęs.

 132. 135 viedras 2010-03-09 15:33

  O man kaip tik Ekranas neatrodo toks galingas, o ir “shopingo“ jokio ypatingo nepadarė. Jei neklystu, įsigijo tik 4 žaidėjus – Skinderį, Vitkų, Kučį ir Radavičių. 2 iš jų – jau virš 35 metų… Taip kad jų sudėtis tik susilpnėjo po praeito sezono, išvykus Trakiui.

  Pamirškim jau Samusiovą – kas buvo, pražuvo. Nereikia čia lygint kaip buvo su juo, ir kaip bus be jo. Turim Radžių su Kijansku, žaidėjus, kviečiamus į rinktinę, todėl nemanau, kad bus blogiau nei su Samusiovu. Dabar jau ir du gana gerus puolėjus turim, dar jei kokį žaidimo organizatorių pavyktų įsigyt, sudėtis būtų žymiai stipresnė už praeitų metų. Šansų laimėt čempionatą yra daug, tik reikia lošt ne pusę sezono, o iki pabaigos.

 133. 136 rimvill 2010-03-09 15:50

  Šeštadienį numatytos Sūduvos draugiškos 17.00. Tik dar neaišku su kuo.

 134. 137 diletantas 2010-03-09 15:51

  o is kur jus istrauket,kad Grigaiti jau pasirase suduva?

 135. 138 Varvalas 2010-03-09 16:43

  16 val. Vėtros žaidėjų sąskaitos nepasipildė (tai buvo ne paslaptis ir anų metų rudenį; jau tada komentaruose apie tai rašiau). Tai prieš kelias minutes man patvirtino jų žaidėjas, kuris tiktų visoms Lietuvos komandoms.
  Su Grigaičiu sutarties dar nepasirašė (pirmadienio ryto duomenimis), bet nė Grigaitis neturi, kur eiti, nei Sūduva, ką geriau ras. Neabejoju, kad tik skaičiukus aptarti liko.

 136. 139 Pedro 2010-03-09 17:42

  Kazkaip manau jei su Vetra nieko neiseis tai Liubsys kartu su Razanausku atsiras Suduvoj, gal ir dar ka nors pasiims kartu

 137. 140 anonimas 2010-03-09 18:08

  Liubsys jau viena koja Suduvoje. O Razanauskas labai nenori vaziuoti is Vilniaus bet zaisti futbola dar nori …

 138. 141 diletantas 2010-03-09 18:17

  nejuokukit cia del liubshio.kai bent koki pagrinda tam turesit, tada kalbekit.o kol kas tokias mintis deliokite delfi ar pan komentaruose.cia ne vieta.

 139. 142 axsel 2010-03-09 21:16

  Liubsys dirba vetroj net aprangas vaziavo naujas pirkti naujam sezonui.

 140. 143 kampinio_veliavele 2010-03-09 21:22

  ne tik treneriu bet ir stilistu pradejo dirbt liubsys :D

 141. 144 kampinio_veliavele 2010-03-09 21:58

  nu bet kaip matyt is siandienos licenzijavimo komiteto sprendimo http://www.lff.lt/news.php?news_id=7509 tai gales jie tas uniformas pasilaikyt geresniems laikams

 142. 145 anonimas 2010-03-09 22:10

  A lygos licenzijas gavo ir sportinių pasiekimų kriterijus atitinka aštuonios komandos: “Sūduva“, “Tauras“, “Kruoja“, “Banga“, “Ekranas“, “Šiauliai“, “Glestum“, “Mažeikiai“.

  Viskas. Taškas. Galime dalintis vietas, Žalgirio ir Vėtros žaidėjus bei trenerius. Dar dvi komandos (FBK ir Atlantas), praėjusios A lygos licenzijavimo procedūras, neatitinka sportinio kriterijaus.

 143. 146 Varvalas 2010-03-09 22:10

  čia aš buvau, o ne kažkoks anonimas

 144. 147 Varvalas 2010-03-09 22:15

  Sūduvos “ekskursijos“ bus brangesnės, nes vietoj kelionių į Noreikiškės (LKKA – Teledema) ir Vilnių (Vėtra), teks belstis gerokai toliau – į Mažeikius ir Klaipėdą.

  Ar nebūtų geriau persimesti į kažkurią Lenkijos lygą, nes kol kas Sūduva lenkus lupa.

 145. 148 viedras 2010-03-09 22:17

  Ir čia jau viskas? Vėl niekam tikęs sezonas su 8 komandom? Neturės dar bent 2 klubai šanso licenzijai gauti? Jei taip, tai laukia neįdomus sezonas, dar neįdomesnis už praeitą, nes komandų, kovosiančių dėl 1 vietos bus viena mažiau. Gaila. Dar neseniai buvo skelbta, kad A lygos siekė 14 komandų, bet… Gavosi kaip visada.

 146. 149 Varvalas 2010-03-09 22:24

  Praktiškai – viskas. Nors galutinį sprendimą dėl A lygos dalyvių LFF Vykdomasis komitetas priims kovo 12 dieną Kaune.

 147. 150 N 2010-03-09 23:05

  Gaidys LFF, su gaidžiu vykdomuoju komitetu padarė gaidį ir iš A lygos…

 148. 151 Bonas 2010-03-09 23:47

  Butu idomu jei butu Zalgiris ir Kaunas, deja:(

 149. 152 Anonimas 2010-03-10 07:35

  A lygos komandų sąrašas dar pasipildys. Esu tuo tikras.

 150. 153 elas 2010-03-10 09:05

  Alytis ir toliau dėl molinių medalių žais. net su nauju stadionu. aš už tai, kad jei komanda laimėjusi I lygą atsisako eiti į antrą, tai už tokią savivalę banint juos trims metams dėl teisės kitais metais persigalvoti, arba kitą sezoną pradėti su -20 taškų (nenorit, tai neimkit ir taškų, atsiras kas norės)

 151. 154 Bucas 2010-03-10 09:27

  Po antradienį priimto LFF Apeliacinio licencijavimo komiteto sprendimo, A lygos licencijas iš viso turės 10, o I lygos – 9 klubai.
  Pirmajame licencijų suteikimo etape vasario 25 dieną A lygos licencijas gavo Marijampolės „Sūduva“, Tauragės „Tauras“ ir Pakruojo „Kruoja“.
  Po apeliacijų antradienį licencijos suteiktos dar 7 ekipoms: Gargždų „Bangai“, Panevėžio „Ekranui“, FC „Šiauliams“, Klaipėdos „Glestum“ (FC „Klaipėda“), „Mažeikiams“, Klaipėdos „Atlantui“ ir FBK „Kaunui“.

  Teip rašo spauda ( Delfi)

 152. 155 Varvalas 2010-03-10 09:33

  Aš irgi turiu licenziją taisyti batus, bet tarnauju bažnyčioje. Ir jau daug metų taip žaidžiu tokioje pačioje lygoje ir lygyje.
  Tepadeda mums Litas. Amen.

 153. 156 edmaz 2010-03-10 09:45

  na tai kas gero girdeti ar atejo kas nors y suduva ar vis dar vezimas nebaiktas krauti???????? :)

 154. 157 edmaz 2010-03-10 10:09

  vo ka radau tai kaip cia suprasti gal jau ir vetra nepabirs???? http://www.efutbolas.lt/lietuva-8/vetra-sulauke-pirmosios-finansines-injekcijos-729.html

 155. 158 rimvill 2010-03-10 10:53

  Va kaip būna…
  Galutinį sprendimą dėl „A lygos“ ir I-os lygos dalyvių LFF Vykdomasis komitetas priims kovo 12 dieną, penktadienį, Kaune. Jei nebus netikėtumų, šių metų aukščiausioje „A lygoje“ pirmą kartą per visą mūsų šalies futbolo istoriją nežais nė viena komanda iš dviejų didžiausių Lietuvos miestų – Vilniaus ir Kauno

 156. 159 laurenz 2010-03-10 12:21

  Kažkodėl nujaučiu, kad taikys Latvijos patirtį, leis klubam dalyvaut be lcencijos, bet patekus į euro taures, negalėtų ten dalyvaut, tik dar įdomu kaip su vėtra bus, jei leis dalyvaut uefa ar jos vietą užims kitas klubas.

 157. 160 griezhtas 2010-03-10 12:25

  Nu bent jau zalgiri tikrai turetu priimt i A lyga, o tai gausis, kad I lyga bus stipresne nei A lyga.

 158. 161 Kapsas 2010-03-10 12:35

  1 lyga butu stipresne pagal komandu pavadinimus,bet ne realiai.

 159. 162 bronius 2010-03-10 12:35

  to griezhtas: Nebūtinai. Žalgiris tikrai pirmoje lygoje nelaikys tokios savo sudėties, kokią dabar susirinko, o gal net iš vis nedalyvaus. Atlantas dabar piemenų komanda, FBK susilpnėjęs po pernai, Šilutė neaišku, o visi kiti likę neypatingi..

 160. 163 griezhtas 2010-03-10 12:57

  Nu bet ziurim kas lieka A lygoj, is rimtu tik Ekranas, Suduva vidutiniai pirmalygininkai – Tauras, Siauliai, Banga ir praeitu metu I lygos autsaideriai a le glestum ir mazeikiai…

 161. 164 Remis 2010-03-10 15:21

  griezhtas, tai kad I lygos autsaideriai buvo “Žalgiris“ ir “Lietava“ :) be to, “Klaipėda“, kad ir sunkiai, bet vis vien buria stipresnę sudėtį nei pernykštė. plius, kalbėdamas apie I lygą kokiu tai stebuklingu būdu “pamiršti“, jog ten būtų ne tik garsiųjų pavadinimų komandos, bet ir “Lietava“, “Nevėžis“, “Alytis“, gerokai pasilpusi “Šilutė“ ir nuo II lygos ne itin pakilsiantys naujokai – “Lifosa“, “Vidzgiris“, “Minija“. žodžiu, daugiau nei pusė lygos bus, geriausiu atveju, A lygos klubų dublerių pajėgumo.

 162. 165 rimvill 2010-03-11 21:30

  Šeštadienį 17.00 Sūduva žaidžia draugiškas su Kėdainių “Lifosa“

 163. 166 griezhtas 2010-03-11 22:04

  nu jo su lifosa….tai jau geriau su kazlu silu galejo lost, net nezinau ar verta i tokias draugiskas eit…. ir siaip koks tokiu draugisku tikslas, sutraumuot zaidejus? nes patobulet labai abejoju ar galima zaidziant su tokio lygio komanda…piktas..

 164. 167 Favoritas 2010-03-12 01:57

  griezhtas, nepyk taip baisiai. Juk pats minejai, kad A lygoj rimtu komandu nera be Suduvos ir Ekrano. Taigi mes keliam futbolo lygi Lietuvoje, pamokysim Lifosa kaip spardyti kamuoli :)))

 165. 168 edmaz 2010-03-12 08:59

  na kokios zinios is suduvos stovyklos gal kas girdeti

 166. 169 rimvill 2010-03-12 12:02

  Sendien bus istraukti taures pusfinalio burtai. Linkime sekmes!

 167. 170 Sherman 2010-03-12 12:11

  Kaunas – ekranas
  Vėtra – Sūduva

  Pasisekė jums…

 168. 172 kelmas 2010-03-12 12:44

  Kažin kodėl didingojo FBK gerbėjas čia jau toks nosį nukabinęs? Dabar jau nebenorit Ekrano? :)

 169. 173 to Sherman 2010-03-12 13:55

  O man atrodo kad pasisekė jums ir Ekranui.. O mums teks laukt kitų metų (jei romka vėl durnų sprendimų nepriims) arba tikėtis, kad Ekraną įveiksit.. Bet abejoju ar tu šią mintį suprasi, o ir supratęs nosį bereikalingai užriestum. Nors nėra dėl ko čia didžiuotis, kai esi klubo, kurio dauguma nemėgsta, gerbėjas

 170. 174 Sherman 2010-03-12 14:00

  Atvirai pasakius man dzin, jūs mėgstat Kauną ar ne. Aš šią komandą palaikysiu visą gyvenimą.
  Kodėl nelabai džiaugiuosi gavęs Ekraną? Per vienas rungtynes galėtume jį įveikti, per dvejas manau bus žymiai sunkiau. Pripažįstu, kad jie teoriškai yra stipresnis klubas šiuo metu. Tačiau tikiuosi, kad Kauno vaikinai parodys charakterį:)

 171. 175 Varvalo atstovas pletkams 2010-03-12 14:10

  Šaunuolis Sherman, kad gini savo klubą. Tik man labai gaila, kad tavęs laukia toks trumpas gyvenimas.

 172. 177 Varvalas 2010-03-12 16:17

  Iš Vėtros liko tik šešėlis. Žaidėjai taip ir neatgavo pinigų – numetė tik ant arbatos. Taigi, ir likusieji, matyt, maus, nes jiems vėl sekamos tos pačios pasakos.

  Dar numatyta Vėtrai atimti šešis taškus, t.y. čempionatą pradės, turėdama -6 tšk. Nesakau, kad taip tikrai bus, bet – labai tikėtina.

 173. 178 Bonas 2010-03-12 16:32

  Tai ka cia ta Vetra veiks? nesuprantu….

 174. 179 name 2010-03-12 16:41

  šiaip » prieš 7 minutes(čių)

  Kol kas neoficialu, tačiau: “Vėtra“ ir “Teledema“ pradės su -6, o jei iki gegužės 1 dienos nesusitvarkys visų licencijavimo trūkumų, tai gaus dar po -6. “Vėtra“ UEFA turnyruose nedalyvaus.

  is 90min.lt

 175. 180 kampinio_veliavele 2010-03-12 16:52

  viskas is pirmu lupu http://www.lff.lt/news.php?news_id=7515 :)

 176. 181 Lukas 2010-03-12 19:17

  Kita vertus, tikrai nereiketu dziaugauti, kad gavome vetra taures pusfinalyje. suzeistas zveris visada piktesnis. prisiminkime zalgirio atveji.

 177. 182 viedras 2010-03-12 20:15

  Na va viskas puikiai išsisprendė, dabar galima ramiai laukt tvarkaraščio ir sezono pradžios. Tik įdomu bus sužinot kas vietoj Vėtros Europos lygoj loš.
  O kaip ten reikalai su Grigaičiu? Gal dar kokių naujokų yra?

 178. 183 name 2 viedras 2010-03-12 20:29

  Tai i Europa 100% jau pateko Siauliai, o jei FBK nelaimes taures, tada ir tauras pateks.

 179. 184 Sargėnas 2010-03-13 14:47

  Po žiemos sąstingio ledai Lietuvos futbolo padangėje pagaliau pajudėjo. Ta proga norisi išsakyti keletą neprofesionalaus futbolo gerbėjo minčių. Treniruočių procesas vyko kaip ir kiekvienais metais. Niekuo neišsiskyrė. Nebent silpnokais draugiškų rungtynių rezultatais. Tam buvo tiek subjektyvių tiek objektyvių priežasčių. Bet tegul tai vertina specialistai.
  Norisi pakalbėti apie licenzijavimą ir A bei pirmos lygos formavimą. Čia jau daugiau vadybiniai dalykai. Licenzijavimą Lietuvoje, kaip procesą, vertinu be abejo tik teigiamai. Juk mes ES valstybė. Ne kažkoks Zanzibaras, kur sprendimai priimami sėdint medžiuose. Save gerbiantys klubai turi laikytis nustatytos tvarkos ir taisyklių. Tas daroma visame civilizuotame pasaulyje. Klubams, turintiems normalų vadybos supratimą, gauti vienokią ar kitokią licenziją, kurią jie užsibrėžė turėti, sunkumų nėra. Reikia tik laikytis tam tikrų taisyklių. Tai rodo, kad ir Pakruojo pavyzdys. Komanda tikrai nėra Lietuvos futbolo grandas, neturi turtingų rėmėjų. Bet savame kieme tvarkosi puikiai. Nekalbu apie Sūduvą, iš kurios daugumai mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis.
  Licenzijavimo procesas klubus verčia judėti į priekį, kurti infrastruktūrą, ugdyti jaunus žaidėjus. Taip pat kontroliuojami darbo santykiai tarp žaidėjų ir klubo. Labai teigiamai vertinu būsimą klubų finansinę kontrolę sezono eigoje. Tai reikėjo daryti jau anksčiau, tačiau niekada nėra vėlu. Tai leis užkirsti kelią aferoms, kurias darė Vėtra praeitame sezone. Bet apie tai atskira kalba. Gal vėliau.
  Dabar apie A lygos sudėtį. Nematau nieko blogo, kad A lcenzijos neturintiems klubams leista žaisti A lygoje. Žinoma, išlaikant sportinį principą, taikant tam tikrus įpareigojimus ir kontroliuojant jų vykdymą. Tas buvo ir padaryta. Mano nuomone lygoje turi žaisti bent dešimt komandų. Praeitas ir šis sezonai Lietuvoje yra būtent kritiniai po Romkos demaršo. Todėl, norint išlaikyti futbolą Lietuvoje, išimtys būtinos. Kitas sezonas bus visai kitoks. Norinčių ir galinčių žaisti A lygoje komandų tikrai netruks. Nebent Romanovas sugalvotų kokią Ūkio lygą, kurioje privalėtų žaisti du Kaunai, dvi Šilutės ir Atlantai. Bet čia jau iš fantastikos srities.
  Nepritariu ir niekaip nesuprantu, kodėl į A lygą pateko Vėtra. Apie tai kitame komentare.

 180. 185 Anonimas 2010-03-13 19:23

  Berods 7-1 laimėjom

 181. 186 nitro 2010-03-13 21:14

  Kiek tas paslaptingasis Grigaitis įmušo?

 182. 187 griezhtas 2010-03-13 21:59

  nu ka apibendrinimai ta ka maciau, bendras vaizdas ne kazin koks, truksta susizaidimo ir komandiskumo, o rezultatas… taigi zaista su 3 lygos komanda, jis net negalejo but kitoks.

  Grigaitis, tai g.slavicko stiliaus, isvaizdos ir t.t. zaidejas, bet kol kas giedriui tikrai neprilygstantis.
  Varzybose labiausiai patiko chvedukas, tikrai gerai jis tam centre atrode, o ir siaip zaide protingai ir efektyviai, manau gali buti siu metu lyderiu.
  Antras patikes faktas – kad galu gale yra kam suduvoje realizuoti standartus.

  apie kitka net nezinau ka komentuot… Essau tradiciskai grybavo ir griuvinejo vejo papustas, Leimonas mokesi smugiuot kamuoli i vartu puse, bet nei vienas smugis is kokiu 5 i vartu plota taip ir nepataike. chiki chanas kartais sugalvodavo prisimint konficijaus mokymus, kol juos prismindavo kamuolys budavo is jo atimtas, ir aisku juokingiausias rungtyniu epizodas kai kinietis stabde greita ataka, uzsikabines lifosiniam uz kaklo, bet tas kinietuka vistiek 10 metru ant to sprando nesesi, kol sugalvojo, kad gallabaiu verta griuti :)

 183. 188 rimvill 2010-03-13 23:23

  Nenuvertink Lifosos, ji yra ne trecios o pirmos lygos komanda.
  Grigaitis yra visa galva geresnis negu giedriukas, del Chveduko sutinku, o kinietis kovojo gerai – nenuvertink..
  Rungtynese geriausiai atrode V.Slavickas, Skroblas ir Kijanskas. O tai yra trys gynejai is keturiu. Ivarti gavo butent po Giedriuko grybavimo. Kijanskas puikiai tinka zaisti ir atsitraukusiu saugu vietoje Leimono

 184. 189 griezhtas 2010-03-14 10:52

  nu jo, man irgi uzkliuvo, kad daugiausiai kuriantys zaidejai vakar buvo gynejai. Siaip skroblas visose varzybose atidirba uz du ir nepamenu varzybu kuriose jis butu zaides “viena koja“

 185. 190 tipo 2010-03-14 12:33

  komandai butinai reikia normalaus atraminio ir saugo centre.Leimonas ieskodamas sau vietos aiksteje taip gali likti ir visai uz borto, Ispanas zemiau kritikos Chvedukui dar daug dirbti iki Alygos.Manau cia ir yra komandos silpniausios vietos.Tokios sudeties komanda vel 3-4 o eurocub pirmas etapas.Nejaugi treneriai ir vadovai to nemato.

 186. 191 griezhtas to tipo 2010-03-14 13:34

  jeigu suduvai prognozuoji 3-4, tai kas tada bus 2 ir 3 vietoj? :PP
  O chvedukui manau pats laikas siais metais sublizget, talento jis tikrai turi.
  Ir siaip nemanau, kad tai pozicijai galima kazka rasti rinkoje uz protinga kaina, nes razanauskas gi is vilniaus nenori niekur vaziuot, macola jau dviem kojom pensijoj, o daugiau as pats nelabai ka zinau.
  O siaip individualiai zaidejai siuo metu atrodo puse velnio, problema, kad ji kol kas negroja kaip komanda. Be to turint puolime pusantro metro dydzio zaidejus, zaist britiskais balionu skersavimais i baudos aiksteli kazkaip mano akimis nelabai logiska…

 187. 192 viedras 2010-03-14 13:39

  Leimonas tegul būna ten kur yra, atraminis saugas ir neturi būt labai kūrybingas, jei loš taip, kaip pernai, viskas bus gerai. Bet centro saugo bent vieno tai tikrai reikia. Tik nesupratau, kodėl pagal tave, Tipo, jis turi daug dirbti iki Alygos? Jau dabar jis yra geresnis už ne vieną Alygos žaidėją. Už tą patį Esau jis labiau tinkamas starto sudėty, kuris krenta nuo kiekvieno kontakto ir tingi lakstyt mūsų oro sąlygom.

 188. 193 viedras 2010-03-14 13:53

  Yra vienas pencijinio amžiaus, bet dar manau galintis lošt centro saugas – Kšanavičius, aišku jeigu niekas jo dar nepagriebe, nes mūsų futbolo naujienų tinklalapiai galėjo ir pražioplint.

  Pagal viską reikėtų pradėt lošt per centrą, trumpais pasais, nes Radavičiui išėjus ir krašto saugų neturim kažkokių ypatingų, o ir aukštų puolėjų galva mokančių žaist nėra. Gal jau pradėkim lošt dviem puolėjais? Lukšys prieky paliktas vienas ir vėl bus tarsi atsiskyręs nuo visos komandos, vėl bus dusinamas dviejų gynėjų. O du puolėjus – Grigaitį su Lukšiu – jau sunkiau prižiūrėt varžovų gynybai, daugiau spragų atsirastų ir būtų mušama daugiau įvarčių. Viskas paprasta ir aišku…

 189. 194 suvalkas 2010-03-14 14:10

  Nepamirskit kad Suduvuje yra du geri vidurio saugai Kozibiurda ir Urbsys, tik jie dabr traumuoti bet jau atsigaudineja, todel daugiau ir nebeperkama zaideju nes sitiem dviem gryzus i rikiuote vidurys tikrai gan padoriai atrodys ir tikekimes ispres ataku kuribingumo problema ( beje Urbsys pries trauma kiekvienose varzybose muse ivarcius )

 190. 195 Varvalas 2010-03-14 14:17

  Šįmet per anksti pradėjau prognozuoti ir jau padariau vieną klaidą, teigdamas, kad Sūduva pateks į dešimtuką. Tiesa, nerašiau į kelintą dešimtuką. Nepagalvojau, kad žais 11 komandų, bet neabejoju, kad 1 ar 2 iš jų nebaigs šio čempionato.

  Sūduva jau išmėgino visus taktinius variantus. Gal sakau pabandyti dar vieną tokį netikėtą – statyti du vartininkus.

 191. 196 griezhtas 2010-03-15 13:32

  Ar yra kokiu ziniu del A lygos grafiko?
  kada ir kokia kaina prades pardavineti 2010 metu abonimentus, nes vistiek suduvos kasos kaip visada strigs, o ziuret tik nuo puses varzybas nelabai idomu…

 192. 197 Varvalas 2010-03-15 14:33

  sestadieni 17 val 30 min Suduva – Mazeikiai (manieze)

 193. 198 Lukas 2010-03-15 15:14

  Varvalai, as siulau kitoki netiketuma – kaip ledo rituly, zaist be vartininko. vietoj jo puoleja leist is karto.

 194. 199 futbolinis 2010-03-15 15:47

  kovo 27 d. 17.30 Sūduva žais “išvykoje“ (Marijampolėje) prieš „Kruoją“, 3 ture turėtų atvažiuoti „Žalgiris“, 4 ture – išvyka pas „Atletą“, 5 ture – „Banga“ (oficialu tik iki 2 turo, toliau – spėlionės)

 195. 200 Eilinis 2010-03-15 17:30

  Sezono atidarymas vidurį darbo dienos……..

 196. 201 N 2010-03-15 17:33

  Kokia darbo diena? Marijampoliečiai pasisotins futbolu kaip reikiant

  http://www.futbolas.lt/2010/03/15/a-lygos-pirmojo-turo-rungtynes/

  Kovo 20 d., šeštadienis

  13.00 val. “Šiauliai” – “Kruoja” (Marijampolės maniežas)
  17.30 val. “Sūduva” – “Mažeikiai” (Marijampolės maniežas)
  19.00 val. “Vėtra” – “Klaipėda” (Vilniaus “Sportimos” maniežas)

  Kovo 21 d., sekmadienis

  13.00 val. “Tauras” – VMFD “Žalgiris” (Marijampolės maniežas)
  17.30 val. “Banga” – “Atletas” (Marijampolės maniežas)

 197. 202 :) 2010-03-15 19:49

  To N: darbo diena atkelta iš praėjusios savaitės

 198. 203 griezhtas 2010-03-15 21:52

  http://www.lff.lt/docs/2010_LFF_A_lygos_LFF_taures_ir_tarptautiniu_rungtyniu_tvarkarastis.pdf

  didziausias ekskrementas, kad labiausiai demesio vertos metu varzybos suduva-ekranas kapse vyks treciadieni… supykau

 199. 204 Varvalas 2010-03-15 22:26

  Na, tos vienos konkrečios Sūduvos – Ekrano rungtynės, vyksiančios trečiadienį, labai daug sveikatos nesugadins. Jos turėtų vykti 19 val. Protingiau būtų jas pradėti 20 val., tai suspėtų atvykti ir Ekrano sirgaliai. Man visai yra priimtina, kad rungtynės vyktų ir vidury savaitės. Tada nereikėtų dusti maniežuose.

  Mane labiau siutina kiti dalykai tvarkaraštyje. Beveik neliks “grynų“ futbolo dienų, nes to pačio turo rungtynes komandos žais penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį. Reikia nieko daugiau neveikti ir juodai domėtis futbolu, kad nesusipainioti, kas, kur ir kada žaidžia.

  Labai neigiamai žiūriu į “futbolą“ kovo ir lapkričio mėnesį Lietuvoje. Vasarą, geriausiu oru, nusimato daug daug bimbalo. Taigi, čempionatas rengiamas ne futbolo visuomenei, o klubų valdžiai, patiems futbolininkams ir federacijos šulams. Spalio antroje pusėje – lapkritį net į Majamio stadioną ar maniežą neateis ir “štuka“ tautos. Na, nebent kažkokius stebuklingus rezultatus rodytų.

  Va, taip ir “populiarinam“ futbolą.

 200. 205 Varvalas 2010-03-16 11:43

  Čia straipsnis, kuris turėtų patikti Ponui Popui –
  http://www.balsas.lt/naujiena/379543/globalusis-futbolas-ii-dalis

 201. 206 Bonas 2010-03-16 16:53

  Daug kas dirba pamainom, tad man visai nepriimtina paprastom dienom kad ir veliau, nesamone!

 202. 207 kampinio_veliavele 2010-03-16 18:30

  tai jei dirba pamainom tai gali kad ir savaitgali darbas papult, jei taip prades visi skustis tai beliks isvis nustot fule losht norit visiems itikt :)))))

 203. 208 Tadasas 2010-03-16 19:02

  siaip savaitgali tikrai yra geriausia, darbo dienomis totali nesamone

 204. 209 griezhtas 2010-03-16 19:46

  futbolas, kaip ir visi sventi dalykai, turi but sekmadieni iskart po misiu (ka varvalas irgi galetu ateit) :)

 205. 210 prima 2010-03-16 20:59

  Pritariu Varvalui. Tvarakarastis sudaromas nesamoningai, maziausiai galvojant apie tuos kurie ateina ziureti futbolo..

 206. 211 Anonimas 2010-03-16 21:04

  Savaitgaliai laisvi, o darbas paprastom dienom ir pamainom. Ne sovietiniai laikai kad nuo 8iki5 butu .:(

 207. 212 Varvalas 2010-03-16 21:23

  po mišių – tai man labai patogu. Bet kai per atlaidus žaidžia, tai nelabai spėju vienas trijuose asmenyse. Ale šį šeštadienį būsiu. Ties apatine vartų štanga.

 208. 213 Bonas 2010-03-16 22:44

  Tik 3 ratai bus? O tai kaip padalins namu ir isvyku varzybas jai tik 3ratai?

 209. 214 Varvalas 2010-03-16 22:57

  Namų ir išvykų varžybas padalins pagal daugelį metų pasiteisinusią Bergerio sistemą. Ji palankesnė tiems, kas pernai užėmė aukštesnes vietas. Tai visai normali sistema, taikoma maždaug 10 – 15 valstybių.

 210. 216 vietinis 2010-03-17 13:15

  pasakyk bent viena argumenta kdl abejoji?

 211. 217 Varvalas 2010-03-17 13:57

  visiškai tikiu, kad tai klubo vadovų sumanymas prasiblaškyti. Pamenu, kaip prieš, turbūt, dvejus metus p. V.M. teiravosi, ar būtų į naudą nuvežti futbolininkus į neseniai atidarytą Druskininkų “baseiną“. Būta ir kitokių sveikų lyrinių nukrypimų, kilusių iš klubo vidaus.
  Manau, jeigu dar “išorė“ dažniau išgimdytų tokias idėjas ir padėtų jas realizuoti, būtų abiems pusėms tik geriau.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 189 173 hits