2: SŪDUVA 2:1 KRUOJA

Sūduva išvargo antrąją pergalę šių metų čempionate. Gal ir neverta taip kritiškai žvelgti į dabartinę komandos formą, kaip daro kai kurie mūsų. Kol kas dar gali būti visaip. Gali būti, kad komanda įsibėgės. Sugrįš Kozyuberda, apsitrins kanadietis. Aišku, gali būti ir taip, kad šios rungtynės – pirmieji rimtos krizės ženklai. Į šią dilemą šiandien atsakymo nebus.

Kol kas svarbu, kad komanda nebarstytų taškų ir lipdytų žaidimą. Faktas, pernai komandos nebuvo. Kaip nebuvo ir to branduolio, kuris turėtų didžiausios įtakos žaidimo organizavimui. Kozyuberda pernai švystelėjo fragmentiškai ir vėl iškeliavo į ligoninę. Taigi, šiuos metus komanda pasiekė nulinėj būklėj – yra žmonių, nėra tęstinumo. Nes ir tęsti nelabai bebuvo ką. Todėl šiais metais turime kalbėti apie visiškai naujos komandos kūrimą. Nieko nuostabaus, kad per tuos pora pasirengimo mėnesių dar ne viskas eina kaip sviestu patepta.

Per du mėnesius komanda negimsta – net ir šiais laikais, kai greitis yra viena esminių bet kokio verslo ir bet kokios veiklos reikalavimų. Rungtynių nemačiau, todėl kaip nors pagrįsti savo teiginius realiais faktais negaliu. Reikia laukt ir žiūrėt. Žodį perleidžiu mačiusiam – Juozui Raškauskui. Štai jums trumpas jo komentaras ir naujienos iš spaudos konferencijos.

>>>

Juozas Raškauskas: Rungtynių pradžioje nieko įspūdingo neįvyko.O tarp 16 min ir 20 min “Kruojos” fubolininkai sukūrė tris šimtaprocentines progas prie marijampoliečių vartų. 21-ą rungtynių minutę priešininkai “nukirto” Povilą Laimoną – įtariama trūkus raiščius ir aikštelėje pasirodė Sandro Grande. 31 min Esau sukūrė pirmą rimtą progą prie “Kruojos” vartų, o po minutės E.Grigaitis neišnaudojo dar vienos galimybės. 37 minutę Liu sukirto kamuolį į priešininkų vartininką. Ko gero trenerio netenkina toks žaidimas ir 38 min Esau keičia A.Urbšys. Teisėjui pridėjus dvi minutes Chvedukas išvedė Lukšį – deja, kamuolį gaudo vienintelis “Kruojos” užsienietis Kristups Dzelme.

Antrasis kėlinys ir 48 minutę L.Rimavičius siunčia kamuolį į “Sūduvos” vartus. Va čia tribūnos ir nuščiuvo, to niekas nesitikėjo, nors “įtarė”. Ir išganinga 61 minutė. P.Lukšys įmuša įvartį, rezultatas 1-1!!! 76 minutę keitimas “Sūduvos”komandoje – aikštelėje pasirodė S.Kozyuberda, pakeitęs E.Grigaitį. Vyrai vienas kitą ragina pulti ( davai, bl…!) ir 79 minutę P.Lukšys siunčia kamuolį į vartus. Sunki bet pelnyta pergalė.

P.S. Ką galima būtų išskirti ? Manau Liu, Grande ir aišku Lukšį.

Sūduvos  sudėtis: Rapalis, Kijanskas, Radžius,V.Slavickas, Skroblas, Chvedukas, Leimonas (20: Grande), Grigaitis (76: Kozyuberda), Liu Chao, Esau (40: Urbšys), Lukšys ( įvart. 61, 79 min G).

Įvarčiai: 61; 79: Lukšys.

Kortelės: Liu Chao.

Trenerių komentarai:

Donatas Vencevičius: Kaip sakiau dar prieš rungtynes “Kruojos” komanda tai ne praėjusių metų “Kruoja” ir kad visos šio čempionato rungtynės bus sunkios. Žaidžiant su FK “Mažeikiai” įmušus tris įvarčius, tačiau 45 minutes nesugebėjome įmušti. Ir šiandien pamatėme, kad su šiomis komandomis reikia kautis, nes “Sūduvą” visi laiko favoritais ir žaidimą konstruoja nuo kontraatakų. Pirmą kėlinį praktiškai nieko nesukūrėm ir tos rungtynės sunkiai “įsibėgėjo”, o antrajame kėlinyje nors ir praleidome įvartį, bet jau mačiau, kad tikrai pavyks įmušti priešininkams. Vyrai laimėjo praeitas rungtynes ir nenorėjome daryti kažkokių keitimų, kadangi ir Andrius Urbšys ir Sergiy Kozyuberda yra po traumų, tik savaitę kartu su komanda treniruojasi, aišku fiziškai jie neblogai pasiruošę, bet reikia žaidybinės praktikos. Tą patį galiu pasakyti apie Sandro Grande, kuris pas mus tik savaitė. Manau, padaryti keitimai rungtynių metu pavyko. Grande išėjęs į aikštę sutvarkė žaidimą aikštės viduryje ir gal jis nedaug atlieka to vadinamo “juodo” darbo, bet žaidžia protingai, o Povilas Leimonas kelias rungtynes bėga nesustodamas bėga, tai manau turėtų būti neblogas tandemas. Deja, įtariame, kad Leimonui trūko raiščiai ir gali būti, kad jo netekome ilgam, duok Dieve, kad klystume su pirmine diagnoze.

Albertas Klimavičius: Antrąsias rungtynes žaidžiame čia, Marijampolės futbolo manieže, ir antrą kartą rungtynių metu pirmavome. Deja, rezultatas rodo, kad mūsų komandai dar trūksta patirties. O susikurtos ir neišnaudotos progos įmušti įvartį taip pat parodė mūsų meistriškumo trūkumą. Aišku pritrūko ir laimės. Iš praeitų metų komandoje liko tik trys žaidėjai ir ar esame stipresni šiame sezone ne man spręsti, o jums, futbolo sirgaliams. Aš manau, turime dideles galimybes tobulėti.

47 Responses to “2: SŪDUVA 2:1 KRUOJA”


 1. 1 griezhtas 2010-03-28 10:22

  Nesutinku su pop, kad per du menesius komdanda negimsta, kruoja kaip tik ir buvo irodymas, kad kvalifikuotas treneris is kartu nezaidusiu vidutiniu zaideju sugeba sulipinti tikrai puikiai komandiskai zaidziancia komanda, pernykste vetra liubsio irgi buvo per pora menesiu sulipinta i puikia komandiskai zaidziancia masina.
  Suduva tuo tarpu nuo pirmu sio sezono draugisku varzybu kaip komanda nepatobulejo, prisipirko geresniu zaideju kurie individualiu zaidimu gali daugiau nuveikti, bet per tuos 3 men komandos taip ir neatsirado. Pernai komanda buvo tik tol kol trenerio darba atliko samusiovas, isejus jam, 5 men. lipino (tame tarpe ir dabartinis treneris)komanda ale tep i nesulipino, kas leidzia daryti isvada, kad tam tiesiog neturi sugebjimu.

  zodziu moralas kam prisipirk lektuvu, jeigu jiems piltuoti turime tik traktoristu…

 2. 2 TIPO 2010-03-28 10:40

  Pasitvirtino,ka prognazavome po draugisku,nors ir buvo nesutinkanciu,kad silpniausia grandis viduryje.Leimonas taip ir liko tik ardytoju(ta darba be jo yra kam nudirbt)o ne kurianciuoju,Chvedukas daug vaikisko entuziazmo,o ne brandaus zaidimo,Ispanas nulis.Gal pagaliau pasveiko Koziuberda,ysilies i komanda Kanadietis,nors matosi pritingi,atsigaus Urbsys.Sie zaidejai labai reikalingi komandai-tada gal ir bus zaidimas.

 3. 3 bitas 2010-03-28 10:49

  Nesuprantu kam isvis laiko ta ESAU Suduvoje nei jis ivarcius musa, nei greitas.Visiskai nesuprantu……

 4. 4 bugis 2010-03-28 11:11

  7. Kruoja (Pakruojis) – Sūduva (Marijampolė) 1:3 (1:1)
  Teisėjas: M.Jackus (Šiauliai), 100 žiūrovų
  Įvarčiai: 1 min. A.Romašovas („Kruoja“); 40 min. T.Kižys, 72 min. A.Brokas, 87 min. A.Bielkauskas („Sūduva“)
  Įspėjimai: 5 min. S.Kozyuberda („Sūduva“)

 5. 5 bugis 2010-03-28 11:11

  dubleriai cia.

 6. 6 viedras 2010-03-28 11:14

  Visos problemos dėl sudėties yra išspręstos. Problemos, kogero, yra kitur. Galbūt treneris nesugeba teisingai dirbti, galbūt patys žaidėjai eina pasivaikščioti į aikštę, manydami, kad nesunkiai išloš prieš bet ką. Aš nedrįsčiau kaltint Vencevičiaus, kad blogai dirba, dar tik antras turas, gal žaidėjai dar nelabai įsisavinę tai, ką jis jiems aiškina. Ir pats dar sunkokai apsipranta prie pagrindinio trenerio pareigų, gi du metus asistentu buvo, turėjo mažiau pareigų, todėl reikia apsiprasti. Gal kol kas patampys fanams nervus, bet viskas turėtų susitvarkyt. Blogiau nei pernai tikrai nebus.

 7. 7 ponas pop 2010-03-28 11:27

  Esau atvejis yra gan įdomus. Nors atsakymų čia kaži ar bus. Pamenate – pirmos kelios jo rungtynės sūduvoje buvo labai daug vilčių teikiančios – matėsi, kad galvą turi, matėsi, kad kitaip nei mūsuose žaidimą suvokia. visa tai kompensuodavo akivaizdų fizinės jėgos trūkumą. O paskui – kaip sėdo, taip ir neatsigauna iki šios dienos. Faktas, kad jis tiesiog nesugeba atlaikyti kietesnio rytų europietiško žaidimo.

  O kalbant apie Sūduvą apskritai… Man akis atvėrė Griezhto užuomina apie Samusiovą-Trenerį. Nors pastaraisiais metais visi žaidėjai išsijuosę kalba apie super-atmosferą komandoje, ima darytis toks jausmas, kad Sūduva tapo kažkokia tai futbolo-sanatorija.

  Dėl nepaaiškinamo komandos vadovybės nenoro suvokti trenerio institucijos svarbą komandoje, susiklostė tokia nevykusi “komandos be trenerio“ tradicija. trenerio balsas baisiai silpnas ir jį labai lengvai užgožia ryškesnių žaidėjų balsai. Nesakau, kad reikalingas treneris-diktatorius, tačiau akivaizdu, kad akivaizdu, kad formatas “treneris-žaidėjų draugas“ neveikia.

 8. 8 rimvill 2010-03-28 11:57

  Treneriu amziaus vidurkis – 34 metai.
  Donatas Vencevicius – 1973
  Algimantas Dvareckas – 1976
  Audrius Ramonas – 1979
  Apie ka mes kalbam? Is kur patirtis, jie dar tik mokosi…

 9. 9 viedras 2010-03-28 12:12

  Ramonas, kad ir jauniausias iš jų, bet patirties turi daugiausia. Jam priekaištų nėra, galima tik didžiuotis tokį vartininkų trenerį turint, ne vienus metus dirbantį rinktinėje (nors neaišku, ar jį vis dar kvies, nes rinktinės treneris kitas).
  Bet, Dvareckas? Ką jis treniravęs, kur jis dirbęs? Kiek žinau, tik vaikų komandoj, todėl patirties profesionaliam futbole – 0. Manau būtų buvęs daug geresnis variantas asistentu paskirti Gabrį, vis dėl to žmogus tiek metų Sūduvai atidavė, jo dėka klubas ir tapo tokiu, koks yra dabar.
  O Vencevičius… Patirties, beabejo, neperdaugiausiai, bet jis neprasčiausias variantas. Vis dėl to su Vėtra (dar silpnesne Vėtra, nei buvo pernai) sugebėjo prieš Legia išlošt, o tai jau yra nemažas pasiekimas. Kitas dalykas: kvietė jį į rinktinę, o visgi ne kiekvienas ten papuola.

 10. 10 Mokolinis 2010-03-28 12:16

  As tikrai neteigiu, kad reikia trenerius keisti, bet … Nelabai ka turiu pasakyti po Griezhto komentaru – mastau ta pati, tik dar nekalkime Venceviciaus prie kryziaus. Nelabai tu treneriu Lietuvoje mėtosi, o uzsieniniams gal kapeiku nera. Pripažinkime, kad treneris simet nenuveike tiek, kiek reikejo. Komanda tokia sudetimi zaidzia jau menesi, bet komandos nera.

 11. 11 Varvalas 2010-03-28 12:23

  Aš labai teigiamai priėmiau Dvarecko pasirodymą trenerių kolektyve. O Gabriui būti asistentu – jau lyg ir žmogaus pažeminimas. Tikrovėje – tai būtų irgi neblogai. Yra kaip yra. Spėsime dar trenerius atleisti :)

 12. 12 Varvalas 2010-03-28 12:29

  Esau buvo pratęs žaisti atakos smaigalyje, o cia atsidūrė “po puolėju“. Iš inercijos pirmose rungtynėse dar atrodė gerai – ir kitoks mąstymas, ir netikėti sprendimai. Nevengdavo ir į vartus smūgiuoti.
  Dabar dar sėdo psichologiškai. Nelabai tikiu, kad arimuose ar baseine zais sėkmingiau, nes maniezas jam yra tinkamiausia vieta būti ispanu. Na, vyti jo nereikia, nes yra pasirašyta sutartis. O ir tu saugų perdaug neturime. Leimonas traumuotas, Koziuberda – šlubas, Urbšys – irgi panašiai.

 13. 13 Rulis 2010-03-28 13:31

  man atrodo kad pagrindinis jusu treneris yra ponas V M ? na negali JUMS taip nesisekti su trenereis? tospatsios bedos Suduva persekojio ir pernai atleidot Jarmalaviciu ir viel taspats ,tarpkitko Jarmalavicius mums tai yra Taurui puikei tinka komanda kovojia isvisu jegu bet yra vienas didelis skirtumas Taurie jis turi visiska laisvie nekas jam nenurodinejia to tarpu jei ponas V M kisasi y treneriu darba ,toki atvejiu galit jus tos trenerius keisti kiek norit vistek nekas nepasikeis

 14. 14 Varvalas 2010-03-28 13:36

  Šitą mes, Ruli, žinome. Mus belieka diskutuoti tik antrąjį, trečiąjį ir n trenerius. Svarbu, kad jie nebūtų šeštaisiais.

  Galėjo dabartinis Tauro treneris nors telefono negrąžinti. Tauras jau pernai neblogus pamatus padėjo, kai atsisakė individualybių, o perėjo prie komandinio žaidimo. Vis tik, tas Latvijos rusas buvo ir yra geras specas.

 15. 15 N 2010-03-28 13:50

  Tai, kaip su Leimono sveikata? :s

 16. 16 ponas pop 2010-03-28 14:01

  aha – dar vienas tikslus pastebėjimas. sūduva jau daugelį metų komplektuodama komandą orientuojasi į asmenybes. Mūsų komanda ko gero turėjo net ir patį ekstravagantiškiausią pastarojo penkmečio A lygos žaidėją (Oliveira). visi žinom, kad vieno ar kito žaidėjo buvimas arba nebuvimas turi didžiulės įtakos komandos išvaizdai – ir taip jau yra keletą sezonų.

  o kad tos individualybės nėra pajungiamos komandinei dvasiai, tai ir gaunasi, kad iškritus macolai (užpernai) ar samusiovui (pernai) žaidimas ima strigt. Šiais metais tokiu herojumi akivaizdžiai planuoja būtų Kozyuberda.

  Juk net ir mes čia diskutuodami, nuolat sakome, kad su kozyuberda komanda atrodys visiškai kitaip. ko gero taip neturėtų būti tokioje šalyje kaip lietuva, kur klubai nėra pakankamai turtingi, kad komandoje galėtų turėti bent 3-4 kozyuberdas. Nes kai turi vieną – didžiulė rizika, kad viso sezono tuo pačiu tempu neištempsi.

 17. 17 viedras 2010-03-28 14:49

  Į asmenybes labai orientuojasi, bet juk jas įmanoma sulipdyti. Juk mūsų žaidėjai ne Ronaldo ar Kaka, kurie verčiau patys apeis visą aikštę (ką jie sugebėtų, o mūsų žaidėjai ne), negu atiduos perdavima kitam. Dabar, kai komanda nežaidžia kaip KOMANDA, tai ir sakome, kad be Samusiovo ar Kozyuberda komandai blogai, kadangi jie individualiai yra stiprūs žaidėjai, stipresni už daugumą, kurie patys gali sukurti krūvą atakų, krūvą jų sugriauti prie varžovų vartų. Kruoja – puikus pavyzdys. Nors ir žaidėjai meistriškumu daug atsilieka nuo Sūduvos, bet kaip komanda – gali žaisti kaip lygūs su lygiais.

 18. 18 viedras 2010-03-28 14:51

  * “krūvą jų sugriauti prie varžovų vartų“. Ten turėjo būti “prie savų vartų“. :)

 19. 19 nitro 2010-03-28 18:53

  Jei prapils trečiadienį, tai tada jau tikrai imti trenerį :)

  Kiek Sūduvos fanų planuoja būti Sportimoje?

 20. 20 Kapsas 2010-03-28 18:56

  Dar tikslus skaicius neaiskus kiek fanu bus,o kodel klausi,gal nori prisijungti?

 21. 21 zizas 2010-03-28 19:00

  kiek bilietas Sportimoje kainuoja?

 22. 22 Tazius 2010-03-28 19:20

  O įėjimas trečiadienį mokamas?

 23. 23 bitas 2010-03-28 20:57

  galetu savivaldybe paremti ir suduvos fanus tarkim kelione i sportimos manieza:)

 24. 24 kampinio_veliavele 2010-03-28 21:18

  galetu brazys i savo dzipa kokius 5 prigriebt, bajoras da 3, da koks valdininkelis kelis insimestu ir iseitu naxaliavai kelione sakaliukams :) o siaip tai naivus tu bitai, nors but grazu is savivaldybes puses… bet greitu metu be sansu tokios malones sulaukt…

 25. 25 bitas 2010-03-28 21:44

  Nu jiems svarbiau choru karai nei FK Suduva ……Beje prie ko cia naivumas..Galima ir pasvajoti…..

 26. 26 griezhtas 2010-03-29 06:52

  Nu dar pareikalaukit, kad uz sirgima ir alga moketu… Nu tokie ir sirgaliai jeigu juos reikia nuvezht nemokamus bilietus duot ir t.t…. tada jie gal pasirgs

 27. 27 ponas pop 2010-03-29 08:15

  amžina tema:) matyt, nuo jos niekada gyvenime nepasislėpsim. galim nebent guostis, kad normaliame pasaulyje yra dar blogiau – pvz., britanijoj į trečios lygos rungtynes bilietas 35 svarus kainuoja. Net ir britanams tai nėra mažai:)

 28. 28 Kapsas 2010-03-29 09:15

  To griezhtas del nemokamo vezimo komentaras buvo tikrai ne suduvos sakalu sirgaliaus todel prasyciau nerasinet veju kokie mes sirgaliai ir pan. Veztu kas,aisku neatsisakytum,neveza uz savas lesas vaziuojam,o del pinigu uz skandavima is vis nusisnekejai.Neturi ka pasakyt,patylek.Draugiskas patarimas.

 29. 29 Varvalas 2010-03-29 10:01

  neoficialiais gydytojų duomenimis Leimonas pasirodys aikštėje tik spalio mėnesį

 30. 30 griezhtas 2010-03-29 10:32

  Nu sisip didele netektis, siaip visi sako, kad jis tik griovejas, bet 6ieni per varzybas kai iskrito leimonas, suduvos zaidimas visiskai sugriuvo, iki kol isizaide grande, pagal tai galima daryt isvada, kad leimonas vistik padarydavo kalna juodo ir mazai matomo juodo darbo.
  Grande tuo tarpu moka gerus pasus atiduoti ir lyg neblogai aikste mato, bet bent jau pirmas varzybas juodo darbo nedare, net ir komandai ginantis visada buvo “atsidenges“

 31. 31 to varvalas 2010-03-29 11:02

  tai kad leimonas tik sia savaite tyrimus darysisir ziures kas is tikro jam yra, is kur tu cia suzinojai tokia naujiena?

 32. 32 bugis 2 to varvalas 2010-03-29 12:03

  Pataisykit jei klystu, bet cia atrodo pirminiai duomenys, mazdaug “is akies“ :)

 33. 33 bugis 2 to varvalas 2010-03-29 12:05

  tiksliau pirmine diagnoze, taip turejo but :)

 34. 34 Remis 2010-03-29 13:02

  Ruli, nepergirk G.Jarmalavičiaus anksčiau laiko. žaidžia tą patį futbolą kaip ir pernai – svarbiausia gynyba, o po to ilgas perdavimas į kraštą, tikintis kad krašto saugai gerai prasilėks ir tinkamai paskersuos. toks futbolas gerai veikia, kol žaidžiama Tauragės dirvonuose ir varžovai negali užvaldyti aikštės vidurio. kai tik išeisit į geresnes aikštes, bus didelių problemų. ypač, kai Tauragės gynėjai, tai ne pernykšė “Sūduvos“ gynybos linija. šeštadienį ne tiek “Tauras“ gerai žaidė, kiek “Banga“ beviltiškai (ypač pirmą kėlinį). žodžiu, pernykštis rudeninis “Tauras“ žaidė įdomesnį ir galingesnį futbolą.

 35. 35 ponas pop 2010-03-29 15:48

  Apie Leimoną. Taip, Leimonas yra griovėjas. Tačiau tai nėra jokia kritika. Tokia yra jo misija ir ji aikštėje labai reikalinga. Nepamirškit Leimono kilmės – gynėjas tapęs saugu. Žaidimo jis neorganizavo ir to, manau, niekada nedarys – nors pernai ir buvo mėginimų jam tokias pareigas suteikt.

  sakiau ir sakysiu – leimonas vienas didžiausią pažangą per pastaruosius metu padariusių žmonių sūduvoje. iš esmės jo net ir fizika labiau pritaikyta griovimo darbui – jis yra labai tvirtai ant kojų stovintis žaidėjas, todėl puolančiam saugui reikalingos staigios koordinacijos gal ir trūksta. Tačiau griaunančiam saugui – per akis. Intensyvumas ir ekspresija su kuriais jis eina į dvikovas yra verti pasigėrėjimo.

  trumpai tariant – jo trauma – didelė netektis sūduvai, o ir paties žaidėjo karjeros gaila. linkiu sveikti ir ūpo neprarasti.

 36. 36 Varvalas 2010-03-29 17:42

  Šiaip Leimonas Sūduvoje debiutavo kaip kraštinis saugas. Net puolamojo tipo saugas. Vėliau tapo krašto gynėju. Pernai saugu “griovėju“ (gerąja prasme). Šįmet draugiškose žaidė net vidurio gynėju. Taigi, liko nepatikrintas tik vartininko ir “lukšių“ pozicijoje.
  Linkiu šiam vyrui sėkmės sveikstant ir kad nepasitvirtintų liūdnosios medikų prognozės.

 37. 38 Varvalas 2010-03-29 19:32

  Na, nemaišau. Dar šalia sėdėjęs buvęs antrasis Sūduvos treneris irgi nusistebėjo tokiu debiutu. Gal tiesiog buvo būtinybė tame krašte kažkurį sūduvietį keisti. Tąsyk Leimonas tikrai gerai sužaidė, nors nepamenu, kiek to laiko gavo ir su kuo žaidė. Vaizdelyje stovi tik labai saulėta diena ir į pietinius vartus antrajame kėlinyje atakuojanti Sūduva. Kažkuris iš trenerių dar ir Leimono tėvą geru žodžiu prisiminė. Galbūt, dėl to ši detalė ir taip įstrigo.

 38. 39 ponas pop 2010-03-29 21:39

  galvoju, ar tik nebuvo tai vilniuje lošiant su vėtra?

 39. 40 Varvalas 2010-03-29 21:51

  gali buti ir taip.

  As tik prisimenu jo debiuta senajame Majamio stadione. Ir ne tas vienas rungtynes jis tada saugu suzaide.

 40. 41 Tazius 2010-03-30 09:47

  Tai kas nors žino, kiek ryt bilietas kainuoja ir ar apskritai tokių reikės? Nes visą internetą išnaršiau, bet apart to, kur ir kada vyks varžybos daugiau jokios info neradau.

 41. 42 ozelytis 2010-03-30 12:25

  is ko mes galim zinot. Suduva losia isvykoj tai del bilietu Vetros turi teirautis, o del Ekranas su Fbk mes irgi “neprichiom“, jie nuomuojasi manieza jie ir kainas nusistato

 42. 43 .... 2010-03-30 12:46

  ponas pop Leimonas nera saugas padarytas is gynejo. Jis kaip tik buvo padarytas is saugo padarytas gyneju, o pernai gryzo i sau geriausiai zinoma pozicija.

 43. 44 :) 2010-03-30 16:15

  Taziau, jei apie sportimą kalbi, ten kiek girdėjau 10 Lt dažniausiai būna

 44. 45 N 2010-03-30 17:54

  Šiandien Vėtra savo puslapyje parašė, kad įėjimas nemokamas.

  Ponas pop galėtų apie tai parašyti ir dar trumpai nupasakot, kaip rast tą Sportimą :D

 45. 46 :) 2010-03-30 19:22

  Šalia Utenos pramogų arenos (berods dabar SEB arena) :)

 46. 47 Varvalas 2010-03-30 19:51

  Geriausias orientyras – plati Ozo gatvė, jungianti Viršuliškes su Šnipiškėmis. Nors Sportima yra Ąžuolyno gatvėje, bet nuo Ozo (jos pietinėje pusėje) matyti. Ozo gatve dažniausiai atvykėliai važiuoja ir į garsųjį Akropolį.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 388 hits