Laukiam: Vėtra – Sūduva

Keturi įvarčiai per dvejas rungtynes. Kas toliau?

Trečiadienį, 19:00 val., Vilniuje, dengtame Sportimos manieže Sūduva pradės šių metų savo kelionę link trečiosios LFF taurės. Šansų taurę ir vėl laimėti yra per akis, nors šiais metais kelias bus ženkliai sunkesnis, nei pernai, kai tarp Sūduvos ir taurės stovėjo Šilutė bei Tauras. Šį kartą varžovai rimtesni.

Vėtra šiandien yra sunkiai nuspėjamas klubas. Komandos gyvenimas turėtų būti nelengvas – tiek laiko pragyvenus nežinioje kibti į sezono darbus nėra lengva. Iš kitos pusės – kai po tokio laukimo pradedi žaisti, greičiausiai žaidi su dviguba energija. O kaip bus iš tikro – jau greitai pamatysim. Tas faktas, kad Vėtros galimybės žaisti Europos taurėje yra miglotos, įtakos kažin ar turės – formalią vietą toje taurėje Vėtra jau turi ir dabar jau nebe nuo komandos priklauso, žais ji ten ar ne.

O va mano pasibaisėjimas informacijos apie mūsų futbolo gyvenimą trūkumu auga su kiekvienomis rungtynėmis. Liūdna, baisiai liūdna. Bet niekur nedingsi. Kol kas tos informacijos yra tiek, kad galima pasiskaitinėti trumpus pokalbius su Nerijumi Radžiumi ir Algiu Jankausku Sūduvos tinklapyje. Šie pokalbiai su žaidėjais, pamažu tampantys tradicija, yra graži Sūduvos oficialiojo tinklapio naujiena. Va jei dar prieš rungtynes gautume trumpą komentarą apie bendrą Sūduvos žaidėjų padėtį (kas sveikas, kas traumuotas ir t.t.) būtų iš viso tobula.

Kaip suprantu, yra įvairių klausimų ir dvejonių dėl trečiadienio rungtynių lokacijos. Gidu nebūsiu – vis tik šiais laikais tiek žemėlapių egzistuoja, kad surasti Sportimą neturėtų būti baisiai sunku. Yra šioks toks žemėlapis Sportimos tinklapyje. Spausti reikia ant mygtuko „Kontaktai“.  Be abejo, geriausias orientyras ieškant Sportimos yra Akropolis, kurį žino kiekvienas padorus Lietuvos pilietis. Jei prieš rungtynes į Akropolį užsuksit, tai paskui tereikės pasukti į kairę ir už kokio puskilometrio pamatysit dengto maniežo stogą. Na o jei važiuosit tiesiai iš Marijampolės, tai paprasčiausias būdas pasiekti Sportimą yra susirasti Laisvės prospektą ir šutint juo iki prekybos centro „Pasidaryk pats“ (jis bus dešinėje, iškart po Spaudos rūmų su visokių radijo stočių logotipais). Prieš pat „Pasidaryk pats“ suki į dešinę ir už kelių šimtų metrų kairėje pamatysi tą patį dengto maniežo stogą. Kaip bežiūrėsit, jei Vilniaus nepažįstat – vis viena žemėlapio reikės. O jei po ranka žemėlapį turėsit – rasit lengvai. Beje, visų džiaugsmui galiu paskelbti, kad rungtynės bus nemokamos.

29 Responses to “Laukiam: Vėtra – Sūduva”


 1. 1 donatas 2010-03-31 00:02

  rimtesni varzovai tik kazkodel 1:0 finale tebuvo jei tokie ja nerimti reikejo 3:0 padaryt….:))

 2. 2 ponas pop 2010-03-31 00:21

  rezultatas nieko nereiškia. kad ir kaip bevartytum, vėtra pusfinaly yra rimtesnis varžovas nei šilutė, o ekranas – nei tauras. be didelių filosofijų.

 3. 3 donatas 2010-03-31 00:28

  cia labai slidus dalykas niekas nieko nevarto bet nereikia nuvertinti komandos kuri parklupde tuos jusu lyderius vadinamus reiskia ji buvo ir stipri

 4. 4 suvalkas 2010-03-31 09:55

  Na siandien pas Vetra tai motyvacija bus dviguba, nes Vetra prarado savo teise zaisti UEFA europos lygoje (kadangi negavo licenzijos), bet gali vel zaisti ten tik laimejus taure ( nes taure gali laimeti ir megeju komanda ir zaist UEFA), taip kad Suduva tai vieta turi europoje o vetra del jos kovoja..
  Leimonas 6 savaites out… Liudna del jo..

 5. 5 ponas pop 2010-03-31 09:59

  Kažkaip keistai man skamba su ta europos lyga. nelabai tuomet turi prasmės ta licenzija, kaip leidimas į lygą. Čia gal greičiau vietinės federacijos sprendimai?

 6. 6 Rulis 2010-03-31 10:46

  Donatai ,pernai Suduvai tauriej tikrai buvo lengviau ,jau vien tai kad pernai Suduva 1/2 losie pries Silute o siemet pries Vetra cie yra didelis skirtumas toliau seis metais Suduva jei isis y finala gaus losti su FKE to tarpu pernai Tauras visus 3 A lygos prizininkus jau buvo pasalines iki finalo ir Suduvai finalie teko tik komanda po daug metu sugryzusi y A lyga to tarpu siemet jei Suduva iseis y finala gaus losti pries A lygos cenpijona

 7. 7 Anonimas 2010-03-31 11:34

  to ponas pop, cia UEFA neleidzia Vetrai zaisti Europoj uz jos “bajerius“ ir kiekvineoj saly yra tas pats komanda neuturinti licenzijos negali zaisti uefa turnyruose, tik yra viena isimtis- tai taures laimetojas – net jeigu Marijampoles Svyturys laimetu taure jis galetu zaisti ueafa ( aisku atitinkanciame reikalavimus stadione )

 8. 8 suvalkas 2010-03-31 11:37

  cia UEFA Vetrai neleidzia zaisti europoje, nes nuostatai galioja visom salims- neturinti licenzijos komanda negali dalyvauti Europos turnyruose, yra tik viena isimtis – Taures laimetojas, netgi jeigu Marijampoles Svyturys laimetu taure jis galetu ziasti Europje ( reiklavimus atitinkanciame stadione)

 9. 9 Remis 2010-03-31 11:45

  UEFA turnyruose gali dalyvauti tik tie, kas turi UEFA licenciją. Paprastas pavyzdys: kam taip plūkėsi FBK, jei jai būtų pakakę tik I lygos licencijos? Tad šiai dienai formaliai “Vėtra“ negalėtų dalyvauti netgi laimėjusi Taurę, nes licencijos neturi, o licencijavimo procesas baigėsi.
  Dėl pernykštės “Šilutės“ ir šiemetinės “Vėtros“ pajėgumų dar reiktų gerai pagalvoti. Tiesiog pernai “Šilutei“ žiauriai nesisekė namų rungtynėse (bent jau per TV tikrai nesimatė, kad “Sūduvos“ pranašumas būtų toks akivaizdus). Kitas dalykas: jei kartais nežinot :) – “Ekranas“ taip pat dar ne finale.

 10. 10 viedras 2010-03-31 11:53

  Aišku, dar iš FBK galim staigmenų sulaukt. Nereikia jų taip nuvertinti ir Ekrano taip iškelti. Mano manymu po pernai sezono panevėžiečiai ženkliai susilpnėjo. O FBK, kad ir kokioj lygoj beloštų, vistiek yra FBK, kad ir ne tas, kuris prieš Rangers laimėjo, gal kiek nukraujavęs po iškritimo į 2 lygą, bet vistiek pakankamai stiprus. Jei ne Sūduva laimės taurę, tegul FBK, juk geriau į Euro taures išleist juos negu Bangą, Taurą ar Šiaulius.

 11. 11 griezhtas 2010-03-31 13:28

  As tai visai noreciau, kad toks tauras iseitu i europa. Kazkaip jauciu tai komandai simpatija, kazkuo primena senu laiku Suduvos augima. O jeigu dar nei kalbos, nei apskritai jokios kulturos neturincio Tauro ivaizdzio gadintoju – Ruliu atsikratytu isvis butu liuks :)

  O del taures, tai nzn. as pats nevaziuosiu ziuret, kad nesusigadinciau ir taip ne kokios pastaruju dienu nuotaikos :)

  Beje kada tas ugandietis pasirodys sudvoje?

 12. 12 Bonas 2010-03-31 14:01

  Tai geros zinios del Leimono, 6 savaites tai ne puse metu. Jei suvalkas nemeluoja? :)

 13. 13 Varvalas 2010-03-31 14:32

  Ugandiečiui dar šalta:) Leimonui – greičiau atsistoti ant bucų.

  A, tai šiandien tas trečiadienis? Laiku suskaičiavau dienas …

 14. 14 ponas pop 2010-03-31 17:04

  http://twitter.com/ltfutbolas – oficiali sūduva nurodo šį adresą su prierašu “čia turėtų būti komentuojamos rungtynės“. ar bus ar nebus – kaip suprantu – dar neaišku. iš marijampolės fbk-ekraną lyg ir pradeda komentuoti

 15. 15 Anonimas 2010-03-31 18:09

  Sūduvos ekipai dėl šeimyninių aplinkybių nepadės keturis įvarčius per dvejas A lygos rungtynes pelnęs puolėjas Povilas Lukšys.

 16. 16 N 2010-03-31 21:08

  Žaidimas tragiškas… Su tokiu žaidimu duočiau A lygoje max šeštą vietą

 17. 17 Kuzma 2010-03-31 21:14

  Tinginystė. Gerai kad dar lygiosios…
  Tikiuosiu šiemet daugiau nematysio tokio Sūduvos “žaidimo“

 18. 18 as 2010-03-31 21:17

  tragedija o ne zaidimas… miegot galima per tokias varzybas. nei vienos progos galima sakyt suduva neturejo, jei ne tas 11..

 19. 19 Varvalas 2010-03-31 21:23

  Kuzma, tikėkimės, kad nematysime daugiau TOKIO žaidimo.

  Vadinasi, matysime tik prastesnį :) Čia toks bajeris – vertėjo pastaba.

  Užmigdyti varžovą ir save irgi yra “taktika“. Kai visi miegos, treneris išleis Lukšį ir tas įkals du maniežinius cvekus.

 20. 20 griezhtas 2010-03-31 21:36

  Kertam donces galva kol dar laikas ir traukiam is archyvo algi….

 21. 21 Varvalas 2010-03-31 21:44

  Sutinku, kad Sūduva prastai atrodo. Tačiau galiu paguosti, kad prastai atrodo ir kitos komandos. Na, tik Ekranas ir Tauras (mačiau po vienerias jų rungtynes) – “kabina“ daugiau. Visos kitos komandos, kaip čia kažkuris ir sakė, gali pretenduoti į “šeštą“ vietą. Tokios šeštųjų pirmenybės. Tačiau situacija gali keistis ir, matyt, keisis.
  Šįmet net maniežas neduoda Sūduvai pranašumo, tačiau nieko iš jos ir neatima. Pasvajokime apie 2011 metų sezoną.

 22. 22 as 2010-03-31 21:50

  bet jau taip neturet progu ir ju nekurt galima sakyt.. tinginiu zaidimas beprogu visiskai.. brokas tyliu isvis.. zodziu laukia smagumai jeigu taip ir toliau ir nebus permainu.. tai i varzybas nesimes ir pagalves pasnaust..

 23. 23 viedras 2010-03-31 22:50

  Nieko, sės Tauras į pabaigą, pernai pradžioj ir Sūduva Gedo valdoma gerai atrodė, bet paskui sėdo. Na manau čia tik laiko klausimas, kada Sūduva pradės lošt, bet geriau pradžioj keletą varžybų prasčiau sulošt ir įsivažiuot, negu per lemiamas rungtynes smukt ir eilinį kartą likt konkurentam už nugarų.

 24. 24 N 2010-03-31 22:53

  Sūduvos taktika tai ką aš žinau. Radžius atima kamuolį. Pasimetą jį truputį į priekį. Spiria į tolį, kur prie Grigaičio du gynėjai stovi…

  Kas toj Vėtroje liko? Jaunimas ir pensininkai. Dar kažkoks 1,50m gruzinas. Pradžioje rungtynių Vėtros jaunimas turbūt truputį jautė baimę, tai pasidarė pendelį. Patyręs gynėjas vargu ar tokioje situacijoje būtų rankas kišęs.

  Vėliau Vėtra apsiprato, pradėjo ilgiau kamuolį palaikyti, o Sūduva nieko daugiau kaip ilgas pasas į tolį nedarė. Pradžioje rungtynių Chvedukas lyg ir bandė palaikyt kamuolį ir veržtis, bet paskui kažkaip jis prigeso. Urbšys, tai daugiau keikėsi, nei lošė. Grande kamuolio nepalaikydavo išvis, į gynyba irgi neskubėjo. Kraštai patyliu. Per varžybas nepastebėjau, kad Chao ar Giedriukas 1 on 1 net bandytų veržtis. Kinas išvis greitas atakas gadino bandydamas pasuotis su centre bėgančiais futbolininkais. V.Slavickas, kai lošia be Radavičiaus savo krašte irgi nieko gero. Nelabai jam lieka laiko pasijungti į atakas.

  Vėtra kažko stebuklingo nekūrė, bet jau bent kamuolį ilgiau palaikė. Šimtaprocentinių progų prie Vėtros vartų nebuvo. Įvartis praleistas po standarto. Vitkauskas kinui rėkė pasislinkti į kažkurią pusę, bet tas nelabai suprato…

  Ta ilgų perdavimų taktika, tai gal ir galima naudoti, bet tada reikia dviejų stiprių puolėjų priekyje ir tikrai ne Broko. Kas dėl Koziuberdos, tai jaučiu jis nelabai centrą sutvarkys kaip dauguma tikisi. Tiesiog treneris jį krašte mato :D

 25. 25 as 2010-03-31 23:09

  geriausiai tai buvo kaip vitkauskas aiskino kinui kaip stoti sienelej.. luo luo luo ir moja ranka tas nieko nesupranta ir nepasitrauke sienele.. liko stovet vietoj.. ko pasekoje ir ivartis.. nezinau ar tas kinas sneka angliskai ar kaip nors bet jei nesneka tai cirkai be pinigu

 26. 26 bronius 2010-03-31 23:55

  Smūgis buvo per sienelę, o ne šalia jos.

 27. 27 as 2010-04-01 00:37

  kad kazin ar per sienele sedejau is tos puses kuriios muse, atrode kad greta.

 28. 28 as 2010-04-01 00:39

  gal tu geriau tarkim sededamas is kitos puses ar kur prie vetros vartu tuo metu sededamas matei.. as nezinau.. sedejau ten galima sakyt kur muse toj vietoj..


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 407 hits