7: SŪDUVA 1:1 ŠIAULIAI

Taip, namuose lygiom sužaist su Šiauliais yra stipru. Ypač, kai galima suprasti, kad toks rezultatas nebuvo atsitiktinės sėkmės padarinys. Sezoną juodomis spalvomis piešti dar anksti, tačiau pasipiktinimas natūralus – dėl to, kad žymiai sunkiau gyvenančios komandos ir teoriškai silpnesnes sudėtis turinčios, kaip lygios su lygiais žaidžia su vienu iš pastarųjų metų lietuviško futbolo lyderių. Lentelės kolegų šiuometinis silpnumas ir yra Sūduvos išsigelbėjimas.

Leidžiu byloti tiems, kas matė. Jūsų komentarų kolekcija.

>>>

“Suduva “pasveikino” su sezono atidarymu ant vejos. Ačiū. Lauksime Atleto lygio komandų, nes su kitomis namuose sugeba tik š malti.“

“košmaras…“

“Net Šiauliai jau kontroliuoja vidurį, spaudžia namose žaidžiančią komandą, kuri kaip bebūt keista, taikosi į auksą…“

“Apie 80 min. iš kažkur Sūduvoje atsirado treneris ir ėmė keisti žaidėjus.“

“zaidimas tragedija, tiksliau net ne tragedija tiesiog nera zaidimo, na zaidimas buvo visas 5 min imusus gola(pernai bent jau kelini atzaizdavo).“

“Ech,dar vienos beviltiškos rungtynės….nemokam pulti,va kur problema.“

“ko jus pykstate ant treneriu.Su luksiu,ispanu,chveduku ir kanadieciu toli nenueisi.“

>>>

Tiek pradžiai. Manau, nuomonių bus ir daugiau. Įtariu, jos visos bus į vienus vartus. Jei neklystu – šis savaitgalis Sūduvai bus be futbolo. Dar vienas šansas pagaliau “užbaigti pasirengimą sezonui“.


107 Responses to “7: SŪDUVA 1:1 ŠIAULIAI”


 1. 1 gg 2010-04-28 23:16

  Chevedukas teoriskai jis buvo aikstej praktiskai NE! Luksys tinginiu tinginys jaunimas butu bent palakstesir praktikos gaves o tas pasivaiksciojo. Jai kamuolys o kojas neatsimusa jis nezaidzia. Kam ji isvis atgal eme!!!

 2. 2 gg 2010-04-28 23:51

  P.S. Dar reiktu juos pamokint kaip kamuoli issimest!!!

 3. 3 anonimas 2010-04-28 23:53

  Chvedukas nors teoriškai buvo aikštėje. tas kitas jaunimas net šalia aikštės teoriškai neprieina. Kuris ten toks neatskleistas talentas tarp jaunimo kankinasi?
  visur tamsi nykuma: ir jaunimas, ir senimas pagal rezultatus lyg ir į prizininkus taiko, o pagal žaidimą – lūzerių lyderiai.

 4. 4 voleur 2010-04-29 01:07

  Kad ir sėdim vis dar antroje vietoje, bet džiaugtis visai nėra kuo…Na bet dar čia nieko tragiško įdomu kaip baigsis rungtynės su Ekranu ir Vėtra, tik nuojauta kužda kad geriausiu atveju lygiosios…

 5. 5 Sargėnas 2010-04-29 07:10

  Yra krūva neblogų žaidėjų, bent jau A lygai, tačiau nėra komandos. Čia ne žaidėjų problema, o ko gero vadovybės ir trenerių. Nėra užsidegimo, noro žaisti ir savitarpio supratimo. Čia pagrindinė problema.

 6. 6 Bucas 2010-04-29 08:01

  nors dar tik sezono pradžia, bet kažkaip itin liūdna perspektyva nusimato. Prieš sezoną pažadėjus “laimėti viską“ gali būti kad iš to “visko“ liks tik bronza , ir tai tik gerai susiklosčius aplinkybėms.Tokias komandas kaip Šiauliai savo namuose Sūduva privalo imti be jokių išlygų. Deja…Viena rimta pergale galima laikyti išvykoje prieš taurą. o šiaip tai visos žaistos namuose, savoj aikštėj, o ir tie rezultatai 5-0 ar 3-0 prieš Atletą ar Mažeikius maža paguoda.Čia ne tos komandos, prieš kurias laimėjus reikėtų klykti iš džiaugsmo. ko pagal dabartinį grajų galima tikėtis iš rungtynių su Ekranu, Vėtra? Geriausiu atveju lygiųjų (jei pasiseks). O Ekranas jau ir dabar nutolęs nemažai…

 7. 7 tipo 2010-04-29 08:05

  kartojuos,kad luksys,ispanas,kanadietis,vitkauskas bet kurioje a lygos komandoje(neskaitant studentu)butu tik vidutiniokai(chvedukui dar iki ju toli)todel ir komandos zaidimas kaip ir kitu vidutiniu a lyg. komandu,nes centras ir puolimas daugumoje lemia rezultata.Didziausia klaida komplektavime(zinome kas tuo uzsiima)treneriai manau ta suprato,bet bijojo tai pareiksti ir todel dabar bus kalciausi.

 8. 8 ponas pop 2010-04-29 08:12

  didžiausia komplektavimo klaida tęsiasi jau n metų. didžiausia klaida yra kiekvienais metais komandą sudėlioti vien nuo nulio ir tikėtis greito rezultato vienam sezonui. kai po sezono pasikeičia pusė komandos ir dar treneris, negali tikėtis jokio komandinės idėjos tęstinumo – tiesiog viskas pradedama nuo nulio.

  o kadangi lietuviški futbolo pinigai nėra begaliniai, tai ir nemaža dalis naujokų yra “iš bėdos“ ir tokie, kuriuos pavyksta nugriebt. todėl kiekvieno sezono pradžioj prasideda senbuvių stumdymai po aikštę, mėginant užkamšyti skyles, kurios neužsikamšė komplektuojat.

  faktas kaip blynas. tikra komanda per tris mėnesius nepasidaro. o mūsiškiai kiekvienais metais beviltiškai mėgina įrodyti priešingą dalyką. Todėl, sakyčiau, čia ne trenerių ir ne žaidėjų problema – net jei jie visada lieka “kraštiniais“, kuriuos išsijuosę keikiam.

 9. 9 Varvalas 2010-04-29 09:03

  Nematyčiau čia jokių problemų ir nekritikuočiau komandos, jei prieš sezoną klubo vadai nebūtų trimitavę: “laimėsime viską!“. Taurę jau “laimėjome“. Estų dublerių savo aikštėje irgi neaplošė. Tai jau antrasis “laimėjimas“. Visiškai kryptingai einama ir prie trečiojo. Nors pagal rezultatus komanda yra tarp prizininkų, bet pagal žaidimą verta vidutiniokų vardo.

  Ir jokio progreso žaidimo eigoje nematau. Juokingai skamba pasakymai, kad va tuoj tuoj, gal net rytoj, komanda susižais ir šluos visus iš eilės. Apie kokį susižaidimą pliurpiama, jei išliko pusė praeito sezono sudėties? Daugelis komandų (gal išskyrus Ekraną, Šiaulius ir Mažeikius) irgi buvo lipdomos iš to, ką pavykdavo atsitiktinai ar “papigiai“ nugriebti. Tik tris pernykštės sudėties žaidėjus turinti Kruoja, vadovaujama tikro trenerio (o ne …), jau kovo mėnesį demonstravo neblogą komandinį žaidimą.

  Sūduvos žaidėjai – kaip žaidėjai. Visada gerai neapsipirksi, bet sudarinėti sutartį su Kanados plikiu, perskaičius jo biografiją ir peržiūrėjus klipą, gali tik visiški profanai. Lygiai taip buvo nupirktas ir mistinis ugandietis. Įsigyjant užsieniečius, beveik visada prašaunama pro šalį (na, iš trijų – keturių viltis pateisina koks vienas – čia, geriausiu atveju). Lietuviai yra geriau “perskaitomi“, todėl čia suklysti neįmanoma net abiems klubo “kupčiams“.

  Nežiūrint visų komplektavimo niuansų, vis tik komandos žaidėjų meistriškumo lygis manau, kad yra šiek tiek aukštesnis už vidutinį lygos rodiklį. Todėl manęs ir nestebino užsibrėžti tokie aukšti tikslai. Pasirodo, kad buvo kalbama, arba savęs ir kitų nuraminimui, arba iš neišmanymo.

  Pernai sakiau, kad mane visiškai tenkins bronzos medaliai. Juos ir iškovojo. Niekas apie auksą sezono pradžioje nešnekėjo – rūpėjo išlikimas futbole. Nors pavasariui baigiantis pasigirdo ir naujesnių pasakų. Deja, treneris Samusiovas išvažiavo ir kartu išvažiavo visos viltys.

  Turime pagerintus vidutiniokus žaidėjus, pradedantį neaiškaus lygio trenerį, paskutinės minutės komandos komplektuotojus. Todėl būtų laikas klubo valdžiai prablaivėti ir garsiai nekalbėti apie medalius, taures, o taisyti klaidas. Ar bent jas pripažinti. Mano klausykla dirba ištisą parą.

 10. 10 tipo 2010-04-29 10:01

  didziausiam makleriui t.y.svedkauskui reiketu rasyti riebu 2 ir daugiau neprileisti prie komandos komplektavimo.Tegul uzsakineja viesbucius,perka bilietus ruosia kom. dok.bet neveza zaidejus kuriuos treneriai pamato po kontrakto pasirasymo.

 11. 11 earw 2010-04-29 10:37

  Pries du metus turejo buti prizininkais, liko ketvirti. Praeitais metais taikesi i pirma, liko treti. Siemet garsiai kalbejo apie auksa ir kitus titulus. Kur liks? Nekaltinciau treneriu..

 12. 12 griezhtas to pop 2010-04-29 12:20

  del komandos darymo per 3 men. tai siulyciau paziureti i vetra kur pasikeitus pusei zaideju komanda zaidimu prilygstanti suduvai sulipdoma per 3 sav. tiesa tam reikia trenerio, ta pati galima pasakyti apie kruoja, gal is dalies ir apie zalgiri.
  O ir siaip jei butu koks nors progresas, niekas taip neestu donces, bet kai progresas lyginant su pirmom draugiskom varzybom nulinis, o ivertinus zaideju demoralizacija, progresa galima laikyti ir neigiamu

 13. 13 ortho 2010-04-29 15:44

  Stroras bent jau zino savo trukumus ir nori tobuleti

  http://www.lff.lt/news.php?news_id=7709

  Nestumkit taip ant zmogaus. Perspektyvus administratorius :)

 14. 14 ponas pop 2010-04-29 16:06

  kažkoks niekinis pranešimas, o ir susirinkimas, toks jausmas, kad buvo dėl paukščiuko – kad federacija galėtų prieš uefa pasirodyti aktyviai dirbanti, kad stadionuose mažėtų prievartos ir rasizmo:) ypatingai aktualios lietuvos futbolui problemos:)))

 15. 15 earw 2010-04-29 16:37

  Jooo sutinku su pop. Ypatingai aktualios:) kai į rungtynes ateina 100 ar 200 ziurovu. Kazkam reikejo pauksciuko, ypac po rungtyniu Kaunas-Ekranas, kurios vyko Marijampoleje.

 16. 16 ortho 2010-04-29 18:44

  Tai ka ten musu adminas veike? :s

 17. 18 UCCM 2010-04-30 06:16

  Buvau tam susirinkime, po to perskaiciau oficialu pranesima ir susimasciau: kuris is musu neadekvatus: as ar pranesimo autorius(e), kad visa tu diskusiju ir nutarimu konteksta taip skirtingai priimame?

 18. 19 Varvalas 2010-04-30 08:50

  to UCCM,
  Šįkart ten nebuvau, midus per lūpą nevarvėjo, bet nesupratau vieno dalyko: kaip LFF ir FBK klubo vadovybė privers savo fanus legalizuotis?

 19. 20 Anonimas 2010-04-30 09:50

  as kaip visada jia [ hebrite]priprato prie premiju uz runktines bet dabar krize ir litu ner….. dar bala [baseina] tvarkiti is savo kisenes del kvailu sprendimu [kuriu nenoriu visiskai kelti i virsu] kam zaidejm ir ne pastreikuati[kat ir toke forma]ten visais laikais konfliktai[trintis]buvo su valdzia bent kiek as acimenu ir man zinoma………………………………….

 20. 21 vietinis 2010-04-30 11:06

  Anonime jei toks tik tavo issilavinimo lygis jog tris eilutes reikia skaityti 3 minutes, tai geriau isvis neberasytum kazka, ka sugalvojai.

 21. 24 viedras 2010-04-30 15:05

  Graudu, bet ką padarysi. Besiruošiant sezonui padaryta daug klaidų, priešingai nei pernai, kai komandos tikslai buvo visai kitokie, kai vadovai tik ir kalbėjo apie tai, kad pagrindinis tikslas – išgyventi. Ir, nepaisant to, kad pernai sezono pabaiga buvo švelniai tariant prasta, buvo pasiekti neblogi rezultatai. Vis dėl to laimėti 2 titulai iš 3, ko šiemet padaryti nepavyks. O kad komanda pasiruošė prastai įrodo tai, kad pernai, kaip ir šiemet, komanda neturėjo trenerių, bet žaidimas pradžioje sezono – visiškai skirtingas.
  Komandos formavimas: problemą matau tik puolime, tačiau gali būti, kad ji tuoj bus išspręsta (bent jau labai tikiuosi). Formavimas šiemet apskritai bent jau man buvo daug protingesnis nei ankščiau. Ir, atrodė, kad treneris šiek tiek daugiau jame dalyvavo, nei ankstesni treneriai. Atsimenu, kad dažnai interviu duodamas Vencevičius šnekėjo, kokių pozicijų žaidėjų jam trūko. Ir tie žaidėjai atsirado. Ir kas svarbiausia: nebuvo imami visi iš eiles, buvo bent šiokia tokia peržiūra ir visi žaidėjai buvo stebimi. Bet juokingiausia tai, kad sugrįžo Lukšys ir puolėjo pozicija buvo pamiršta. Tiek treneriams, tiek vadovams atrodė, kad Lukšys puolime visas skyles užkamšys. Bet, pasirodo, jokios iš jo naudos. Rungtynių metu atrodo, kad tas pats ar lošti dešimtyje, be Lukšio, ar su juo. O kita visų akcentuojama problema – centras. Nemanau, ar tokia jau didelė ten problema. Yra pakankamai žaidėjų, galinčių centre lošt, kurie yra pajėgūs A lygoj komandą tempt tarp lyderių. Tik su traumom jiem nelabai sekasi.
  Na, o Klaipėda – šio sezono lankomumo rekordininkė. Gal sumušam tą rekordą rungtynėse prieš Ekraną? :) Nes jei visokiose Klaipėdose pradės rinktis daugiau žmonių (ko nebuvo bent 5 metus), tai jau reikėtų pradėt nerimaut ir spręst šia problemą.

 22. 25 Varvalas 2010-04-30 17:42

  Norėčiau paprieštarauti Viedrui, kad iš “Lukšio nėra jokios naudos“. Yra tos naudos. Gal reikėtų klausti, ar mus tos naudos kiekis tenkina? Kaip čia bebūtų, bet Poviliukas figūruoja tarp rezultatyviausių lygos žaidėjų. Ir nelabai svarbu, kad daugelį tų įvarčių įmušė visokiems “atletams“. Svarbu, kad įmušė. Juk galima ir neįmušti.
  Nelabai matau, ką Sūduva galėjo pateikti geriau už Lukšį. Jo galimybes jau žinojo, todėl nedaug rizikavo pirkdami. Lietuvoje “stebuklingai“ žaidžiančių lietuvių puolėjų niekaip neįžvelgiu. Lukšys net ir tarp lošiančių yra pirmūnas. Tie užsienyje lošiantys lietuviai Sūduvai įperkami pusei sezono, t.y. kol susiranda kitą klubą.
  Įsigijo Grigaitį, kuris gali žaisti ir puolėju. O kodėl ten nežaidžia negaliu pasakyti. Liko tik užsienio pirkiniai, bet kaip su jais Sūduvai sekasi – puikiai žinome.
  Išvada – tikrai ne Lukšio žaidime slypi didžiausios komandos bėdos puolime. Spėju. kad net ir milijonus kainuojanti užsienio žvaigždė Lukšio vietoje būtų įmušusi tik vienu kitu įvarčiu daugiau. Nelabai ta žvaigždė, ką nuveiktų gaudama dešimtis “balionų“ iš gynėjų ar vartininko. Va, kaip aš subjektyviai matau Lukšio – nelukšio problemą.

 23. 26 UCCM 2010-04-30 17:49

  Varvalai – ka reiskia legalizuotis? Gauti vardine identifikacijos kortele, kaip nusisneka LFF.lt straipsnyje? tai apie tai kalbeta nebuvo tenai. Tik apie nemokama iejima sveciuose. O kaip atskirti kuri leist, kurio neleist nemokamai? Ogi pagal tokia kortele, kiaip musu ant kurios uzrasyta: fano abonementas, arba Armados – Fano kortele. Tai taip legalizuotis fbkai gali per 3 dienas kokias (nors sako – ir per diena gali tokiu plastiku prigamint…)

 24. 27 viedras 2010-04-30 21:29

  Esminė klaida – nesusižaidimas ir taktikos neturėjimas. Na gal su tuo “nėr naudos“ kiek perdėjau, bet tos jo naudos Sūduva nesugeba išnaudot. Lukšys, kaip ir dauguma Lietuvos puolėjų, nemoka lošt vienas. Jam reikia partnerio. Jis fiziškai nėra stiprus, kaip pavyzdžiui Beniušis, nesugeba pasiimt iš toli siūsto aukšto paso (o jei netyčia pavyksta, neturi kam to kamuolio duot, tai belieka pasuot atgal), ir, aišku, yra per žemas, kad susirinktų skersuotus kamuolius iš kraštų. Tačiau jeigu jau klubas tokį puolėją turi – tai tegul ir lošia taip, kad tas puolėjas galėtų žaist, susikurt progas, mušt įvarčius ir aktyviai dalyvaut žaidime. Bet… Mūsų strategai, jei juos eina taip vadint, neturėdami jokių idėjų tiesiog leidžia į aikštę taktiškai neparuoštą komandą, išleidžia kaip visada tuo pačiu išsidėstymu, kuriuo Lukšys tiesiog nesugeba įsilieti į žaidimą. Tokiu atveju jau reikėtų galvot apie visai kitokio sudėjimo bei kitokį stilių žaidžiančio puolėjo įsigyjimą…
  Va čia ir yra klaida puolimo grandyje. Jos praktiškai neliktų, jeigu visiškai būtų pakeistas žaidimo planas.

 25. 28 taiptaip 2010-05-01 17:32

  toki bloga kaip sitas, tai as uzdaryciau, prisirinke “specialistu, kurie TIKRAI GERIAU TURBUT PAZAISTU UZ VISA SUDUVA“ ir komentuoja kazka, ar nuo jusu cia kazkas pasikeis, jus biski pagalvokit, ka gali pagalvot zaidejai paskaite jusu komentarus(aciu dievui jie ju neskaito), PVZ “TIPO“ MANAU GERIAU SUZAISTU UZ TUOS “VIDUTINIOKUS LuksI,ispana,kanadieti,vitkauska ir chveduka“, tu galvok ka sneki, va kai tokie pradeda sneket, tai prasideda viskas.. tu biksi pagalvok, ka dabar zaidejai galvoja, kai apie juos taip raso, iskart ir susinervina nusivilia savim, kitais.. nenervinkit gerai, specialistai kazkokie, kurie sedi pilvus isverte, kasosi kiausus ir dar sugeba pavadovaut zaidejam, jei jus cia kazka parasysit, tai tikrai treneris nepasikeis, suduva neimus 3 golu, rupinkites savim geriau.. ***** gauja

 26. 29 da silva 2010-05-01 18:25

  respektukas tam su kepurele, gelbsti suduva neleisdamas ekranui nutolti.Tauras – Ekranas 2-1.

 27. 30 ? 2010-05-01 20:43

  Kiek pamenu A lygoj Sūduva prieš Ekraną paskutinį kartą laimėjo 2008m birželio mėnesį ar klystu?

 28. 31 Favoritas 2010-05-02 03:25

  taiptaip>>>
  Tamsta, gal busit vienas is tu Suduvos zaideju, kurie sito blogo neskaito, bet paskaite susinervina, nusivilia ir puola i depresija?! :)
  “Ka galvoja zaidejai paskaite komentarus?“ Tikiuosi ta pati ka ir mes, t.y. kad jie gali zaisti geriau.
  Be to, ka pas mus visi tokiu silpnu nervu zaidejai komandoj? Tai gal treneriui pakelus balsa jie eina mamai skustis :)
  Nebus rezultatu, nebus ir geru zodziu apie zaidejus!

 29. 32 bucas 2010-05-03 16:11

  aukso žodžiai, Favorite. Visame NORMALIAME pasaulyje futbolininkai( ar kitų sporto šakų žmonės) kritiką priima kaip įprastą reikalą. ten sporto leidiniai ( ir sirgaliai)už prastą grajų ne taip išprausia žaidėjus ir trenerius. Tik kažkodėl Lietuvoje dar labai daug mulkių sportininkų, kurie įsivaizduoja, kad jeigu vieną kartą juos sirgaliai ant rankų nešiojo(kai buvo už ką) tai visam likusiam gyvenimui jie jau yra dievai. Panašiai mano ir Taiptaip. Tikrai, kol nebus rezultatų, nebus gražių žodžių apie trenerius, žaidėjus ir vadovus.

 30. 33 viedras 2010-05-03 16:49

  “- Pirmąją ketvirtfinalio dvikovą su „Levadia“ namie sužaidėte be įvarčių. Kokią nuomonę susidarėte apie Estijos čempionus, kuri jų komandos grandis atrodo stipriausia?
  – Rytdienos varžovai man padarė neblogą įspūdį. Daug kas kalbėjo, kad į Marijampolę buvo atvykę „Levadia“ dubleriai. Juokingai atrodo, kai kalba ir nuomonę garsiai reiškia nieko nežinantys žmonės. Per pirmąjį mačą Marijampolėje nebuvo tik dviejų varžovų ekipos pagrindinės sudėties žaidėjų.Tai, kad „Levadia“ stipri, įrodo jos pernykštis pasirodymas UEFA Čempionų lygos kvalifikacinėse varžybose. Tada Estijos klubas iš tolesnės kovos išstūmė Krokuvos „Wisla“ (Lenkija). Ekipoje yra ir Estijos rinktinės žaidėjų.“
  Eilinis įrodymas, kad tiek treneriai, tiek žaidėjai šį blogą skaito. Yra visai priešingai nei mano Taiptaip – šis blogas yra svarbus visai komandai, jis daug ką gali pakeisti. Prisimenu pernai metus kai žaidė su Randers. Kai buvo centro gynėjų trūkumas, dauguma čia komentuojančių žmonių siūlė Leimoną siųst į Gynybą, o Kozyuberdą statyt atraminiu saugu. Ir akurat – tokiu išsidėstymu Sūduva žaidė. Taigi, galima daryti išvadą, kad Pono Pop blogas – labai reikšmingas visai komandai.
  Geriau tokie specialistai, mėgstantys kritikuoti komandą, žaidėjus ir filosofuoti (kas tikrai nesakau, kad yra blogai, bet yra tokių, kuriems taip atrodo), negu kad tie, kurie komentuoja ne futbolą, o komentatorius. Tokių vieta – futbolas.lt.

 31. 34 Varvalas 2010-05-03 17:46

  Sūduvai kiek nelauktai pagerėjo gyvenimas – kitose rungtynėse jos varžovams “Vėtrai“ gali trūkti motyvacijos: į Europos taures šįmet neleidžia, pinigėlių už dabartinį žaidimą negauna. Taigi, Vėtra turėtų koncentruotis tik į vienerias taurės finalo rungtynes ir kaip nors vegetuoti šį sezoną. Na, gal ir baigs kokia nors trečia sudėtis.

 32. 35 Tadasas 2010-05-03 18:01

  Paziurejus i siu metu lentele, akis bado pirmaujanciu komandu prarastu tasku skaicius. Atrodo, kad cempionatas tapo lygesnis. Sunku zaisti ne su 1-3 komandomis, o su 7. Tas dziugina. Taip pat dziugina, kad buksuojanti Suduva laikosi netoli virsunes. Asmeniskai as manau, kad komandai per daug kritikos ir ji tikrai isivaziuos.

 33. 36 Kapsas 2010-05-03 19:22

  Pritariu Tadasaui,kritika niekada nepamaise,bet kai zmones nieko nemato tik,kad viskas blogai,cia jau paranoja. Varvalas cia jau atsikra tema,nes pirma jam gyvenime nepasiseke,kad gime pesimistu,o antra negaledamas to pakelt pasirinko kunigo kelia ir bande pasislept. :))) O jei rimtai manau,kad Suduva siais metais dar isivaziuos. ;)

 34. 37 Varvalas 2010-05-03 19:38

  dabar jau negaliu pacituoti šaltinio (praėjo daug laiko nuo anų rungtynių), bet internete, futbolo portale, rusų kalba, rašė, kad Levadijoje žaidė tik du pagrindinės sudėties žaidėjai. Juk komanda turėjo tik vieną ar du atsarginius žaidėjus. Taigi, nereikia aiškinti, kad tokioje poasaulines aukštumas pasiekusioje komandoje (? :) yra tik 12 ar 13 žaidėjų. Estai oficialiai aiškino, kad nebe vos žaidėjai buvo traumuoti. Aš kaip kunigas tikiu stebuklais, bet pasakomis – ne.

 35. 38 Varvalas 2010-05-03 20:06

  Galiu pavardinti kurių pagrindinės sudėties žaidėjų Levadios komandoje Marijampolėje nebuvo: Kalimullin, Tenieste, Pebre (1 įvartis), Nahk (3 įvarčiai), Puri (2 įvarčiai), Morozov (1 įvartis). Tik po keitimo pasirodė rezultatyviausias estų žaidėjas Neemelo (7 įvarčiai). Taigi, suskaičiavau 7 žaidėjus, tąsyk nepasirodžiusius startinėje sudėtyje. Ką dabar pasakys Sūduvos klubo žinovai?

 36. 39 Varvalas 2010-05-03 20:13

  Tiesa, dar nepaminėjau T. Saarelmos – legionieriaus iš Suomijos. Taigi, jau aštuonis, nežaidusius prieš Sūduvą, suskaičiavau.

 37. 40 viedras 2010-05-03 21:59

  Ai koks skirtumas kiek tų pagrindo žaidėjų buvo ir kiek nebuvo. Faktas tas, kad Sūduva nesugebėjo įveikti silpnesnės komandos (ne pirmą kartą šį sezoną). Gal ryt pavyks bent kiek apraminti sirgalius, nes jeigu praloš, kalbos apie trenerio nukirsdinimą tik dar labiau paaštrės.
  Kritika visuomet buvo tik į gerą, nesvarbu, ar jos per daug, ar per mažai. Jei niekas nekritikuotų – visa komanda sunerimtų, nes tai jau būtų kažkas nenormalaus. O tie, kurie nesugeba tos kritikos priimti – čia jau jų bėdos, tegul su jomis tvarkosi patys. Tiems kurie mąsto maždaug taip: “kritikuot sugebat, bet aikštėj nieko nepadarytumėt“, galima atsakyti taip: žaidėjų darbas žaisti ir rodyti rezultatus, mūsų darbas mėgautis, grožėtis tuo žaidimu, kritikuoti jį ir analizuoti.

 38. 41 vietinis 2010-05-03 22:06

  ka tu cia nusisneki? koks is taves kritikas, jei tu to futbolo gyvenime pats neloses? atsirado mat iskalbos meistras…tfu blet ant tokiu komentaru…

 39. 42 griezhtas 2010-05-03 22:18

  Nu ta kritika butu ne tokia pikta, jeigu butu matyti, kad kazkas su puolimu daroma, bet nesigauna, o dabar jokios veikiancios koncepcijos nematau, nes daromi arba tolimi balionai luksiui, kuris visiskai netinkamas balionu surinkimui (butu koks beniusinis puolejas manau tokia strategija visai veiktu, bet tokio puolejo neturim, na nebent radziu puoleju padarytume (cia as beveik rimtai)), arba daromas letas pozicinis puolimas, kuris su minimaliai besiginancia priesininku komanda neveikia, nes nera nestandartiniais sprendimais pasizyminciu zaideju.
  Kazkas pavojingo sukuriama tomis retomis akimirkomis kai zaidziama greitai arba standartai.
  2007-2009 metu ekranas irgi buvo pastatytas ant standartu, bet ten zaidejai akivaizdziai (vykdydami trenerio nurodymus) net nebande musti is zaidimo, o uzdirbinejo standartus trindami, ties tinkama standartams pozicija, arba provokuodami ismusimus i kampinius. Net ademolu nusipirko baudu uzdirbimui, nes jo vienitelis privalumas greitis isprovokuoja prazangas, nors pats ademolu, net nedengiamas kazin ar imustu.

  Kadangi tas ekranu zaidimas standartais nera grazus, tai mano nuomone iseitis suduvai butu gryzimas arba prie greitu kombinaciju arba isvis prie kontru, nes dabartine puolimo koncepcija neveikia :(((

 40. 43 griezhtas to vietinis 2010-05-03 22:23

  tai gal ir restorane vireju kelis metus nepadirbus negalima tureti teises i nuomone “skanu“ ar “neskanu“. Ir viskas turi sueiti, kaip skanu, nes gi neturi kompetencijos “neskanu“ nustatymui?

 41. 44 anonimas 2010-05-03 22:27

  a is kur vietinis zino ka viedras zaide zaidzia ir zais?
  Nemanau kad tie balioneliai suveiktu esant geriau ant koju stovinciam augalotam puolejui. gal pasiimtu vienu kitu kamuoliu daugiau bet Europines komandos neuzsiima tu balionu masiniu kelimu. kam tada tie saugai reikalingi. pastatei priekyje penkis beniusius ir kilnoji

 42. 45 vietinis 2010-05-04 10:31

  Pacituosiu:

  “Tiems kurie mąsto maždaug taip: “kritikuot sugebat, bet aikštėj nieko nepadarytumėt”, galima atsakyti taip: žaidėjų darbas žaisti ir rodyti rezultatus, mūsų darbas mėgautis, grožėtis tuo žaidimu, kritikuoti jį ir analizuoti.“

  visi sie zodziai leidzia daryti prielaida jog zmogus pilnai sutinka su tuo jog jis ten nieko nepadarytu, bet is to kyla dar vienas klausimas. tai ka tu gali analizuot nieko nesuprasdamas? a?

  to griezhtas

  visiskai nesutinku su tavo pasisaskymu apie ta restorana. Bent jau padoru palyginima butum rades. Restorane sakai skanu ar neskanu del to, jog tu maista valgai kiekviena diena ir esi issiugdes skonio receptorius. O ziuredamas futbolo rungtynes ir niekada neloses normaliai futbolo, gali buti tiek vienpusiskas kritikas, kuris mato tiktai vaizda, bet realiai nesupranta daugiau nieko. Taip kad cia daugiau kaip puse paanalizuotu futbola truputi giliau nei tik mato is auksto – stadiono tribunos. Tai ir komentarai pasidarytu visaverciai, ir kritika butu ne tokia banali kaip daugelio cia pasisakanciu.

  Tai tiek siam kartui.

 43. 46 griezhtas to vietinis 2010-05-04 11:04

  nu tai tu kaip super duper zaidejas ir ekspertas, nusviesk mus tamsuomene, pasakyk ka gero matai sio sezono suduvos zaidime ir ka ten tokio super yra nuveikes siemetinis treneris ir nuveikia dabartiniai zaidejai?

  As pats pripazystu, futbolui neturiu jokio talento ir is manes butu gavesis tik niekam tikes zaidejas. Ale zaidejo talento trukuma su kaupu kompensuoja pastabumas ir analitiniai sugebejimai :))))

 44. 47 Varvalas 2010-05-04 11:33

  Smagu, kad futbolo specams – praktikams sekasi komentuoti tik komentarus. Lauksime, kada jie ir apie futbolą pradės rašyti.

  Aš manau, kad turiu teisę čia rašyti, nes esu žaidęs seminarijos tarpkursinėse pirmenybėse. Tiesa, dėvint sutaną negalėjo visiškai atsiskleisti mano talentas, bet dar esu jaunas ir patobulėsiu. Šią praktikos spragą kompensuoju skaitydamas antrą knygą apie moterų futbolą.

 45. 48 vietinis 2010-05-04 11:52

  gerb. Griezhtas

  noriu pasakyti tiek, ka treneris kaltas jog komanda retina traumos sezono pradzioje, ir po ju tenka vel vienam ar kitam zaideja pratintis prie komandos. ka treneris kaltas jog vartininkas isejes i dvikova nepataike i kamuoli ir to pasekoje praradome 2 taskus? ka treneris padare ne taip kai komanda suzaide lygiom pries vetra, zalgiri, ar ta pacia banga, kuri ir ekranui nesuteike sansu?
  Toliau…Ka komanda blogai daro, jei jus taip ja peikiat ir kritikuojat? bet ji vistiek lenteles virsuje. komanda pati nenori laimeti? ir isvis uz ka toks klubas nusipelne tokiu sirgaliu ir komentatoriu kaip jus, kurie sugeba tik peikti, smeizti visus kas tik pasitaiko ju kely ir moket dziaugtis tik pergalemis daugiau niekuo….jus apgailetini, kai kurie cia esantys… ypac varvalas, kuris bijo pasirodyti zmonems, jog nesumintu jo su suduvos stadiono veja…

  taip komentarus as tik ir komentuoju. nes daugiau nieko nebelieka, kaip pykti ant jusu tokiu komentaru.

  Beje varvale skersuotum tu kuo greiciau i dangu tai ant marijos zemes vienu durnium tikrai maziau butu!

 46. 49 Varvalas 2010-05-04 12:01

  Vietini, 1.Tai gal žinai nors vieną komandą ant svieto, kurioje nebūna traumuotų ir būna visi “prisipratinę“ vienas prie kito?
  2.Nurodyk nors vieną komandą, kuri yra čempionato lyderis ir jos niekas nekritikuoja?

  Nu pavaryk ką nors ant Varvalo

 47. 50 ortho 2010-05-04 13:22

  Nesuprantu, kas mato komandą lentelės viršuje?

  Dabar treti. Jei nebūtų iš Vėtros atėmę taškų, tai su Vėtra turėtų po lygiai taškų ir būtų ketvirti. Nuo penktos vietos atotrūkis minimalus. Reiškia pagal dabartinę situaciją net į Europos taures nepatenka…

  Taip pat prapilta taurė. Baltijos lygoje irgi mažai šansų… Tai kur jūs tą viršų matot?

 48. 51 griezhtas to vietinis 2010-05-04 13:37

  nu jo vietini tavo komentarai tikrai pasizymejo gilia ekspertize ir futbolo zaidimo ismanymu (iskart matosi, kad profesionalus dubleriu cempionato futbolininkas:), tokiai ekspertizei isvis varzybu ziureti nereikia, uztenka protokolus paskaityti.

  Tai anot taves vietini, suduvos treneris yra tobulumo virsune ir liusys turintis komanda is uz dyka zaidzianciu senuku ir vaiku turetu sleptis po lapais, pries venceviciaus tobulybe?
  O visi sveiki suduvos zaideja pagal savo galimybes visas varzybas suzaide tobulai ir jiems galima tik kojas buciuot uz toki tobuluma?

  Ir siaip gal primisnsi kada suduva pelne iverti is zaidimo (atmetus atleta, nes kai maciau paskutines varzybas su atletu (pernai) tai jie patys sau 3 isimuse) ir ar tai nieko nesako apie problemas puolime?

 49. 52 varvaliuks 2010-05-04 13:45

  atjos juodoji motina is ugandos ir parnes didele zinia ant marijampoles ir stos taika ir susiklausymas suduvos zaideju ir gerbeju sirdyse vieni kitus liaupsins ir slovins per amzius

 50. 53 diletantas 2010-05-04 14:24

  matau, seniems blogo vilkams labai skaudžiai vietinis įgėlė, tai anie dabar kaip pasiutę šunys vargšą aplodineja ir bando įkasti :)
  vyrai, “apsispakajykit“ ir toliau dikutuokit blaiviai ir, kas svarbiausia, Į TEMĄ.

 51. 54 sakalai 2010-05-04 14:52

  Taigi šiandien Sūduva lošia su Talino Levadia. Kiek leis galimybės ir jei nebus transliacijos Sūduvos tinklapyje, numatomi šiokie tokie tiesioginiai komentarai iš Estijos tinklapyje – http://www.suduvossakalai.lt

 52. 55 sakalai 2010-05-04 14:55

  Taigi šiandien Sūduva 17.30 lošia su Talino Levadia. Kiek leis galimybės ir jei nebus transliacijos Sūduvos tinklapyje, numatomi šiokie tokie tiesioginiai komentarai iš Estijos tinklapyje – http://www.suduvossakalai.lt

 53. 56 taiptaip 2010-05-04 16:43

  pritariu vietinis, jus apgailetini :)

 54. 57 rimvill 2010-05-04 18:36

  Suduva – pusfinalyje. 1-0 isvykoje nugaleta Levadia

 55. 58 Tautwis 2010-05-04 19:39

  Mieli Ekspertai, fanai, kritikai, su pergale!
  ;)

 56. 59 Tadasas 2010-05-04 20:49

  Na jei praeitume Metalurga, butu tikrai puiku. Su pergale :)

 57. 60 vietinis 2010-05-04 23:26

  Na dbr varvalai ir griezhtas kliedekit iki valiai, kad apsisiktut su savo kritika ir axujienu analizavimu…apgailetini esat, tamsos ziurkes….

 58. 61 Kuzma 2010-05-05 08:01

  Komentatorių važiavimas vienas ant kito jau peržengė visas ribas. Tik pradžioj teisūs buvo tiek vieni, tiek kiti. Dabar jau nusivažiavot.

  Savo ruožtu sveikinu komandą su pergale!

 59. 62 Varvalas 2010-05-05 09:48

  Noriu padėkoti Sūduvos Sakalams už tiesioginį rungtynių komentavimą savo svetainėje. Čia Jūs puikiai pasidarbavote.

  Na, jeigu komandos vyr, treneris sako, kad jį tenkino ir žaidimas (aišku, ir rezultatas), tai tuomet ir mane tai tenkina. Būtent žaidimo kokybė mus labiausiai turėtų dominti. Niekas iš komentatorių ir negeidė, kad Sūduva pralaimėtų – aš tokių komentarų neskaičiau.

  Tiesa, ir pralaimėjimas būtų nereiškęs jokios tragedijos, nes daugiau dėmesio būtų galima skirti čempionato kovoms. Laukia psichologiškai palaužta Vėtra (nepateko į Europą ir neabejoju, kad nepateks į Triobet taurės pusfinalį)ir tuo reikia pasinaudoti.

 60. 63 Sv. 2010-05-05 11:57

  Vietini, geda Marijampolei uz toki zmogu kaip tu ir toki “normaliai“ losianti futbolista. Neveltui lietuvos futbolas akmens amziuj, del daugelio priezasciu, viena is ju – futbolistu profesionalumas. O, kad kieta vyra vaidini, tai siulyciau paziureti, tarkim Vokietijos futbolo cempionata, tuomet nemanau, jog ir pats suvoktum, kad “normaliai“ futbolo nesi zaides. O, manau griezhtas dvigubai apie futbola daugiau supranta, nei tavo praktikiniai dalykai, kuriu analizuojant zaidima nepanaudosi. Tuo labiau objektyviai. Beje turek kiek nors kulturos su savo “xuj“.

 61. 64 vietinis 2010-05-05 12:35

  O, kad kieta vyra vaidini, tai siulyciau paziureti, tarkim Vokietijos futbolo cempionata, tuomet nemanau, jog ir pats suvoktum, kad “normaliai” futbolo nesi zaides.

  Nesupratau ir nesuprasiu as jusu tokiu komentaru. Is niekur ir i niekur… Iki tokio lygio visai Lietuvai ir jos kaimyninems salims, kaip rakum iki pekino. o tu cia mane kisi i toki futbola. as nesneku apie savo profesionaluma, jei dar nei vienas nepastebejot, nekalbu apie savo pasiekimus ir panasiai. kalbu apie tai kaip jus vertinat futbola.

  Kad ir dbr baigesi rungtynes, yra pergale, yra patekimas i pusfinali. Jau varvalas sneka jog jega, jei treneriui gerai ir jam gerai. jau treneris pasidare geras. bet jei but pralose irgi nebutu blogai nes butu ruosiasi A lygos rungtynes. abejoju ar toks komentaras butu buves po nepatekimo toliau. ir vel butu edes savo nesamonem visus nuo A-Z… apsispreskit ko jus norit ir ko jus siekat su savo tokiais komentarais.

 62. 65 Varvalas 2010-05-05 12:49

  Tu, profesionalus dubleri,išmok skaityti (rašyti jau per vėlu). Kur aš parašiau, kad man treneris geras? Neparašiau, kad jis ir blogas. Pasilik savo grafomaniją sau ir nesapaliok, ką aš rašyčiau, jeigu rašyčiau, nes net parašyto teksto tavo apatiniai pusrutuliai nesuvokia.

 63. 66 diletantas 2010-05-05 12:59

  visiems shio nevykusio gincho dalyviams reiketu uzdeti laikina “bana“, kad apsiramintu…

 64. 67 Kuzma 2010-05-05 13:00

  Vietini, sako yra bėda, kai žmogus ironiją ir humorą supranta tiesiogiai. Galiu padėt – Varvalas kiek ironizuoja “jei treneriui gerai, ir man gerai“.
  Tebūnie ne visada ir aš sutinku su Varvalo nuomone. Toli gražu. Bet žmogus bent jau nevažiuoja ant kito komentatoriaus.Ir aš ant jo nevažiuosiu. Ne delfi komentaruose vis tik sėdim, ir siūlyčiau pabaigt šitą diskusiją.
  O Sūduva yra futbolo klubas. Tavo žiniai tai yra masėms skirta organizacija. Kaip ir pats futbolas – masėms skirtas reginys. Todėl tos masės ir komentuoja, kas patinka, ir kas nepatinka. Tai ne tik mūsų teisė, bet ir privilegija. Būtų kur kas blogiau, jei nebūtų tų masių susidomėjimo. Galiausiai futbolistai, treneriai, klubo valdyba yra profesionalai. Žodis “profesionalas“ reiškia, kad jis už tai uždirba pinigus. Vadinasi, jei dirbi – dirbk gerai. Jei ne – būk pasiruošęs priimt ir kritiką. Net jei ta kritika būna ir per griežta, ar nepagrįsta. Tu turi likt profesionalas.
  Pabaigai – aš nepatenkintas pastarųjų kelių varžybų baigtimi. Nepatenkinkas ir žaidimu. Nepatenkintas ir taktika. Bet vis tiek tikiu ir komanda, ir atskirais žaidėjais. Atitinkamai linkiu visiems jiems kuo greičiau sugrįžt į pergalių kelią.

 65. 68 vietinis 2010-05-05 16:57

  jei kam nuo to pasidarys geriau, nesu as dubleris ir nepretenduoju juo buti :)

 66. 69 voleur 2010-05-05 19:55

  Nesvarbu ar tu už patašinės ar už baraginės pagrindinę komandą žaidi. Faktas kad komentuodamas kitus visiškai nusišneki. Man pačiam ta baltijos lyga visiškas nulis nuo labiau kažkoks jos ketvirtfinalis, bus labai įdomu stebėti sūduva žaidžiančia prieš ekraną ir vėtra. Tada ir matysim ar po pergalės tikėsim kad galim tapt čempionai ar po pralaimėjimo ar lygiųjų lauksim vėl kito sezono ir imsim “auksą“…

 67. 70 Anonimas 2010-05-06 08:34

  reikia į stadioną įleisti tik futbolo mokyklą lankiusius. visi kiti – neturi žalio supratimo apie futbolą ir nėra ko kišt ten nosies.

  rytoj pradedam griauti centrinę tribūną (kam ji reikalinga?). paliksim tik 100vietų (su gera atsarga) futbolo žinovams ir studentų lygos asams.

  žudantis lietuvio spardžiuso kamuolį požiūris. kvepia neįvertinimo nuoskaudom, jei jau ne dublersi, tai metuose. tada dar blogiau :)

 68. 71 Kuzma 2010-05-06 08:44

  O gal jau baigiam?
  Va sekmadienį vienas svarbiausių mačų šiame rate. Gal kas iš tiek iš asų-praktikų, tiek iš grynų gryniausių vartotojų-žiūrovų pasidalins savo įžvalgomis? Vis tik Vėtra pralošė ir Baltijos lygoj, ir sužinojo, kad niekaip nepateks į Europą, o dar ir lygiosios su Šiauliais. Atrodo bus vienas iš dviejų – bus pikti, ir išeis į aikštę krauju pasruvusiomis akimis. Antras variantas – bus apatiški, ir išeis į aikštę nusvirusiomis rankomis. Ką manot?

 69. 72 diletantas 2010-05-06 08:57

  manau, tai,kad nieko iš pagrindinių žaidėjų Vėtra nesivežė išvykon pas latvius baltijos lygoj, parodo, kad ruošiasi Sūduvai. Vėtra (Liubšys) principinga ir ambicinga. Norės įrodyti (eilinį kartą), kad galima už dyką žaisti geriau nei turint stabilų finansinį pamatą.
  Sėkmės Sūduvai paneigiant tai :)

 70. 73 Varvalas 2010-05-06 09:47

  Manau, kad jei Vėtrai ir užteks to principingumo, tai tik rungtynėse su Sūduva. Žaidėjams tuoj labiau rūpės rasti kitą klubą (tikriausiai, lietuvišką). Abejoju, ar jų kaina labai priklausys nuo Vėtros užimamos vietos, todėl ir nesiplėšys.

  Vėtrai liko tik vienerios tikros rungtynės – dėl taurės su Ekranu. Jei ir tas pralaimi, susirenka žaislus ir per transferą išsivaikščioja iš kiemo.

 71. 74 Tautwis 2010-05-06 15:13

  AS kazkaip manau, kad Vetra kovos. Ar yra jiems ka prarast? Ar taip, ar taip sudas. Liubsys kietas diedas, apskritai, tai as jam pagarba jauciu, kantrus muzikas, per toki trumpa laika komanda pastate, grazu ziuret…

 72. 75 da silva 2010-05-06 18:02

  siulau rimtose diskusijojse pertraukele –

 73. 76 suvalkas 2010-05-07 22:18

  nu jau atvyko zveris is ugandos :)) idomu kaip atrodys ;)

 74. 77 anonimas 2010-05-07 22:44

  jei pesciomis atejo, tai reiketu menesuka pailseti

 75. 78 griezhtas 2010-05-08 10:38

  Nu reikia laikyt kumscius, kad tas zveris atgaivins suduvos puolima

 76. 79 ortho 2010-05-08 12:06

  Už Grande turbūt nelabai ir įmanoma blogiau atrodyti :(

 77. 80 Varvalas 2010-05-08 12:08

  Na ką, mano prognozės pildosi. Vėtra pradeda skirstytis. Rimkevičius ir kažkuris gynėjas eina į Taurą. Ne rytoj, bet atrodo, po taurės finalo ar per keitimų – pirkimų langą.

 78. 81 griezhtas 2010-05-08 15:39

  nu jei vetroj ispardavimas tai suduvai reikia liubsi nugriebt, daugiau nelabai ka ten prigriebsi, nes razanauskui jau faktiskai pensija

 79. 82 Suduva 2010-05-09 13:13

  Na jo, pensija netoli, bet esu tikras kad Razanauskas naudos duotu. Duotu jos ir Rimkevicius, bet atrodo jau uzimtas. Kas dar ten yra? Veikutis(jei ne jis tas gynejas kuris i Taura), Jankauskas (jei ne jis tas gynejas kuris i Taura), tas mazas gruzinas, afrikietis Gapu (bet legionieriu jau netruksta), vezevicius.

 80. 83 Tadasas 2010-05-09 13:16

  Snd per LRytas tv rodys Vetra – Suduva

 81. 84 ortho 2010-05-09 13:58

  Nurėžt dviejų savaičių algą visiems Sūduvos žaidėjams ir papirk vėtrinius, kad anie pasiduotų be kovos. Kito būdo, kaip mums laimėti nėra…

 82. 85 Suduva 2010-05-09 17:31

  Nu ir n. :/ Jau gauna suduva 2-0.. Tauras laimi 1-0. Jei taip baigias tai ir Tauras jau pasiveja suduva.

 83. 86 tipo 2010-05-09 17:31

  Nurezt ramonui birka uz vartininko pasirinkima

 84. 87 Varvalas 2010-05-09 17:33

  aūūū, vietini

 85. 88 Tadasas 2010-05-09 17:36

  pas ta zveri negra nieko gero nematau. kolkas bent jau. vartininkuose reikejo statyt rapali po kliurkos kai siauliai ikale po kampinio del vitkausko kaltes. na o is kijansko tokios nesamones nesitikejau.

 86. 89 demonas 2010-05-09 17:43

  va jums ir psichologinis pranasumas !

 87. 90 Varvalas 2010-05-09 17:45

  bet psichinis pranašumas tai tikrai jaučiamas

 88. 91 voleur 2010-05-09 18:01

  Gal tikrai būtų geriau jeigu prieš sezoną sakytų bandysim imt medalius :)Nes dabar imsim pirmą vietą o pasirodo dar dėl medalių reikės stipriai pakovoti…

 89. 92 anonimas 2010-05-09 18:33

  Idomu tures garbes musu treneris atsistatydinti, ar reikes atleisti?

 90. 93 voleur 2010-05-09 18:36

  Visiškas fiasko :(

 91. 94 kampinio_veliavele 2010-05-09 18:37

  vartininko “benefisas“ :)))

 92. 95 Varvalas 2010-05-09 19:23

  Nepasiruošę tokiam žaibiškam mūsiškių žaidimui buvo LR televizijos operatoriai, kurių kamerų objektyvai pirmąsias 15 minučių nespėjo fiksuoti tokių greitų puolėjų veiksmų. Vėliau žavėdamasis mūsiškių žaidimu LR TV visiškai užduso ir komentatorius, todėl jo darbą užbaigsiu aš.
  Vienintelė Lietuvos komanda, iškopusi į elitinio „Cup Triobiskiai“ pusfinalį, dar kartą įrodė savo pajėgumą. Ji puikiai įgyvendino stratego Donato (kartu su R. Butautu) paruoštą strateginį planą ir aikštėje pasirodė jau kaip visiškai susižaidusi monolitinė komanda, neabejotinai pretenduojanti į medalius „Laimėti viską!“. Į šias svarbias rungtynes spėjo laiku pėsčiomis iš Ugandos ateiti legendinis puolėjas Žvėris. Tačiau ir kiti Sūduvos sanatorijos gyventojai, nuolatos leidžiamais įvairiaspalviais balionėliais, migdė Vėtros gynybą, žaidė sutelktai ir nenuspėjamai, kaip per kokią Pergalės dieną. Pagalbiniai stadiono darbininkai vos spėjo keisti tris mūsų futbolininkų smūgiais sulaužytas vartų konstrukcijas. Po rungtynių keliolika tūkstančių vilniečių dar dvi valandas skandavo „Sūduva, Sūduva!“, „Donce, Donce!” ir saugoma policijos kordonų, nešina žydraspalviais plakatais, šešiskart pražygiavo Upės gatve. Po to visi išsivaikščiojo Naujosios Vilnios kryptimi.

 93. 96 Niekas 2010-05-09 19:29

  Praktiskai jau nurasau Suduva, jei Vencevicius neatsistatydina! Ir jeigu Suduva sugebetu nugriebt bronza siemet(su tokiu grajum),tai as likciau patenkintas.Jeigu kitos komandos atrodo isivaziuoja,tai Suduva praktiskai stovi vietoje – geriausiu atveju. (Ne)zaidimas uzkniso juodai – ataku nera,malasi viduryje arba aplink baudos aikstele ir paksui ale skersuoja i tribunas.Smugiu nera. Gynyba laikiau stipriausia Suduvos dalim,bet po siandien viska nubraukiu. Nesuprantu ,kaip Vetra negaunanti atlyginimu,isgyvenanti visokias krizes ir dramas sitaip ZAIDZIA, o Suduva… net nezinau,kaip apibudint ta ju begiojima aiksteje. Komanda dedikuoja ,kad kovos del visu auksciausiu vietu,o iveikia tik autsaiderius,o net su pries sezona laikytais vidutiniokais iskyla milijonai problemu.
  Toks zodis kaip ‘motyvacija’ arba ‘noras’ Suduvos klube neegzistuoja.
  Reikia permainu,kol nevelu,jeigu mes tikrai norime pakovot del medaliu.Arba spjaunam i visas vietas, aukojam pora metu ir ziurim ,kaip dabartine Suduva augs(jeigu taip bus). Stipriai cia as,gal kiek perdedu ar ispuciu. Bet butent tokios nuotaikos dabar pas mane po paskutiniu ,ka tik, matytu Suduvos varzybu.

  P.S. Suduvos sirgaliam,kurie buvo Vilniuje galima plot visom keturiom uz palaikyma,kuris tikrai jautesi.Tokios vat mano mintys siandien..

 94. 97 suvalkas 2010-05-09 19:38

  virgutis padare donce i vienus vartus :) losiam 6 gynejais ir tai tokios klaidos, vartinkui dar 3 reik gaut ant isejimo kad ant suolo atsisestu, grigaitis efektyvumas 0 bet donce myli tai losia, tai ir rezultatai matosi, nu dar ekranas laukia , bet kazkaip jau net nesinori ziuret …

 95. 98 voleur 2010-05-09 19:56

  Na bent varvalo komentarai pakelia nuotaika :)

 96. 99 Tadasas 2010-05-09 20:20

  pas Liubsi Grigaitis buvo efektyvus, tai gal ne Grigaityje problema?

 97. 100 griezhtas 2010-05-09 20:54

  Nu tuoj ateis patyres futbolo profesionalas ir ekspertas gerb “vietinis“ ir paaiskins, kad jog barsa interui irgi pralaimejo, ir kad viskas suduvoje gerai ir tuoj mostels ir visus nusluos vedini esamos zaidimo strategijos :)

  O jei rimtai tai suduva, siandien puolime suzaide geriausias sio sezono varzybas, nes beveik puse antro kelinio matesi minimalios pastangos, aisku strategijos ir jokio suzizaidimo nebuvo, bet juk donce ne tam komanda ruosia, jis gi labiau rupinasi choreografija ir kaip garbingai sudalyvauti dainu sventes sokiu dienoje :)

  O jei visai rimtai tai siose varzybose, akivaizdziai pasimate, tikras suduvos vaizdas. jei vetra atrode kaip vetra, tai suduva atrode, kaip letu ir tingiu veteranu komanda susirinkusi antra diena paspardyti kamuoli, be jokio susizaidimo, strategijos ar vienos vieninteles kombinacijos. Vetra suduva dare per visus galus ir kaip norejo.

  Dar vidmas turejo, is siu varzybu padaryti isvadas, kad geriausiai zaidejus motyvuoja, nemokami atlyginimai, nes tada kiekvienos varzybos tampa irasu i CV, o del to verta pasidraskyti :) taip, kad laikas nustoti moketi suduviniams algas, nes gaudami algas rupinas kaip juos isleist, o ne kaip ju uzdirbt

 98. 101 vietinis 2010-05-09 21:07

  ramiai vyrai,padėtis kontroliuojama,jarmalavičius gražins telefoną ir vidmantas sureguliuos reikalą iš viršaus.

 99. 102 tipo 2010-05-09 21:12

  Eilini karta rasau,gal koki 10,kad komandoje nera kurianciuju.Kol ju nebus joks treneris nepades.Jau nerasysdiu pav.zaideju kurie nesulose.Pradzia padare vartininkas(ramonui uz pasirinkima reikia duot piz..)Ziuresim gal dar uzlos naujas zveris,o siaip liekuos prie savo nuomones-neprileist svedkausko prie komplektavimo.

 100. 103 Kostas 2010-05-09 21:12

  Nera kada užsiiminėti murauskui komandos žaidimu jam dabar svarbu stadiono renovacija.

 101. 104 Varvalas 2010-05-09 21:37

  Storas dar pernai atėmė iš Jarmolkos gavorilką. Paliko tik kepurėlę.

 102. 105 Rulis 2010-05-09 22:00

  na jus nevarykit ant Venceviciaus labai fainas zmogas visada su manim pasisveikina prie Kapsuko manezo arba prie Nuosales :PPP seip mes atrodo nekarto nesam dare bonkos bet sveikinamies kaip seni draugai;) sakau gal jis mane su kazko maiso ;)seip as pastebejiau kad Kapsuko pizonam netiktu nei DZOZIE MAURINIJO tas kuris barselonos sirgalems spygas rodie:DDDD pernai turie jiot gera treneri G Jarmalaviciu bet paskui nusprendet kad jis Suduvai perblogas ;( tai isvijot ji lauk y Taurage kur nera jokiu trenerotsiu salygu o gerb Gediminas pamates salygas kuromis gaus trenerotis pavadino antisanitariniemis bet uztat ta antisanitarinie komanda turi tiekpat tasku kaip ir suduva :P p.s sito komentaro mano draugai is SS geriau neskaitykit jis skirtas ne jum

 103. 106 Anonimas 2010-05-09 22:24

  Tik vieną gerą trenerį turėjom (neskaitant Gabrio), bent jau mano nuomone, Pankratjevą, net dabar nesuprantu, kuo anas netiko..

 104. 107 diletantas 2010-05-10 10:28

  p.Anonimai, uz Gabrio pavadinima geru treneriu rashau tamstai riebu dvejeta.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 407 hits