Laukiam: Sūduva – Ekranas

Šiandien, 19.00, Marijampolėje Sūduva turės dar vieną šansą. Išbandymai sunkus ir niekur nuo jų nepabėgsi. Didelių prognozių nėra prasmės dėlioti. Taip pat ir apie komandos tikslus dar kartą kalbėti nėra prasmės. Didžiuosius sezono tikslus galima kol kas atidėti į šalį. Esminis dalykas, kurio Sūduvai šiuo metu reikia siekti – pagaliau atrasti komandinį žaidimą ir suteikti sau bei savo gerbėjams bent šiokios tokios vilties.

Atvirai pasakius, bent jau aš didelio streso nejaučiu. Kažkaip pastaraisiais metais Sūduvai Vėtra vis tampa duobe, po kurios žemiau pulti jau nebėra kur. Taip kad nelieka nieko kito, kaip žiūrėti į priekį ir viršun. Nuo to šios dienos rungtynės tampa tik dar įdomesnės. Nes nutikti gali bet kas. Gali būti lygiosios, gali būti žiauri Ekrano pergalė, bet ir pat Sūduva gali parodyti tai, ko šiemet dar nematėm. Kaip bežiūrėtum, praeitas turas buvo taškas ir dabar galima pradėt naują sakinį. Žinau, ir vėl sakysit, kad esu perdėtas optimistas ir nieko ypatingai naujo per kelias dienas nutikti negali, tačiau mano optimizmui yra argumentų. Akivaizdu, kad komanda – tiksliau, žaidėjai – šiais metais nėra silpni. Komanda yra tokia, kad gali nugalėti bet ką – bent jau Lietuvoje. Laikausi nuomonės, kad didžiosios šio sezono Sūduvos problemos yra psichologijoje. O psichologija yra toks miglotas dalykas, kad jame stebuklai yra labiausiai įmanomi.

Tiek žinių. Dar galima paskaityti pokalbius su abiem treneriais. Vencevičiaus ramybė man patiko, nors pykčio prastu pasirodymu komandos vadas gal ir galėtų parodyti daugiau. Taip pat – jei dar neskaitėte – galima pasidomėti mūsų ugandiečiu, pokalbį su kuriuo paskelbė visai įdomus naujas tinklapis penalty.lt.  Beje, tame pačiame tinklapyje yra nuotraukų, iš kurių akivaizdžiai matosi, kad Kijansko pražanga sekmadienį įvyko už baudos aikštelės ribų. Toliau. Yra dar pokalbis su Radavičiumi Ekrano tinklapyje. Tie, kas rungtynių gyvai nematys, transliaciją rungtynių taip pat Ekrano tinklapyje sekti galės. Laukiam vakaro.

Reklama

8 Responses to “Laukiam: Sūduva – Ekranas”


 1. 1 viedras 2010-05-12 14:03

  “– Internete netrūksta komentarų apie tai, kad pralaimėjimo atveju gali subraškėti jūsų kėdė. Gal paskaitote komentarus, ar nesibaiminate, kad taip gali nutikti?
  – Trenerio kėdė nėra amžina. O komentarų neskaitau. Ne internautai mane priėmė, ne jie ir atleis.“

  Tegul jis tik nepasakoja, kad neskaito komentarų. Jei neskaitytų, tai ir nebūtų prieš rungtynes su Levadia pareiškęs apie “juokingus neišmanėlių komentarus“.
  Išspirti jo taip greitai neturėtų. Visgi į jo vietą kažko žymiai geresnio nelabai ir rasi. Nebent Gabrys. Tik norint jį matyti už komandos vairo Murauskas turėtų vos ne ant kelių klauptis, nes tiek kartų Gabrį žemino su savo nelogiškais atleidimais vos po kelių nelabai sėkmingų mačų. Kitas variantas – laukti kol subyrės Vėtra ir griebt Liubšį, nes ir pats geresnio pasirinkimo neturės.

  Sėkmės visiem šiandien ir, nepaisant prasto komandos žaidimo, renkamės visi stadione. Patiems žaidėjams yra lengviau lošti kai mūsų susirenka daug.

 2. 2 Tautwis 2010-05-12 14:07

  Taip, nesvarbu, ar laimim, ar pralaimim, tikri sirgaliai turi palaikyt komanda, o ne keikt ja sededami namuose. Visi i stadiona, padekim vyram atsitiesti!!!

 3. 3 Varvalas 2010-05-12 14:31

  Būsiu. Daugiau išsižioti neleidžia profesionalūs komentatoriai.

 4. 4 griezhtas 2010-05-12 14:39

  As ir busiu, kadangi galvoje juodas pesimizmas, tai joks rezultatas nuotaikos nesugadins, o vat garbingas pralaimejimas dar ir nuotaika pakeltu…

 5. 5 Tautwis 2010-05-12 14:57

  As sakyciau genealumas slypi paprastume. Cia paie komentaru ivairove kalbant…nereiketu pilstyt is tuscio i kiaura ir pan, parasai savo nuomone keliais sakiniais ir tuom baigi, o kai pradeda chebra cia isvedinet visokias nesamones, Vacy i trenerius stato, ar Roma, mano nuomone tai tik bereikalingas eterio uzemimas

 6. 6 Justinas 2010-05-12 14:58

  Laimėsim,tikiu.

 7. 7 suvalkas 2010-05-12 15:03

  visi i stadiona siandien ;)

 8. 8 ponas pop 2010-05-12 15:38

  skaito-neskaito – čia ne taip ir svarbu. aišku, kad skaito. nes ir komentarų ne tiek jau ir daug. ne zvonkė ir ne radžis gi yra. visi tuos komentarus skaito – nes kiekvienam smalsu žinoti, kaip tave vertina.

  savaime suprantama – komentarų misija nėra duoti realių patarimų treneriui ar žaidėjams. jie patys puikiai žino, ką ir kaip reikia daryti, nes yra profai. komentarų misija yra duoti emocinio užtaiso – net kai komentarai yra negatyvūs. normaliam žmogui, turinčiam gyvenime tikslų – kuo negatyvesnis komentaras, tuo daugiau turėtų būti pykčio tuose komentaruose dėstomas mintis paneigti realiais darbais.

  nemanau, kad vencevičius bus atleidžiamas – juk keisti tikrai nėra kuo. bent jau aš asmeniškai ir nepritarčiau atleidimui. nesąmonė yra per pusę sezono kirsti trenerį – jam turi būti suteikta galimybė bent jau vieną čempionatą atitidirbti. nes viščiukus skaičiuosim rudenį – dabar nėra prasmės to daryti. nėra prasmės bukai stuksenti – jei yra blogai dabar, garantuotai bus blogai ir pabaigoje. galų gale, pernai ar užpernai (tiksliai nepamenu) tas pats liubšys sezoną pradėjo žiauriai blogai. o finalas vis viena buvo teigiamas.

  taip kad kritikuokim ir keikim, tačiau teisę nuvesti komandą per visą sezoną suteikim. kitu atveju, tokio trenerio apskritai skirti nereikėjo. kaip bebūtų, vencevičiui tai yra šioks toks debiutas šiose pareigose, todėl nėra ko norėti, kad varytų kaip koks liubšys.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,737 hits
Reklama