12: MAŽEIKIAI 1:2 SŪDUVA

Na štai. Viskas kol kas eina pagal planą. Pergalė yra. Iš internetinio komentaro aišku, kad ji nebuvo labai lengva – Rapalio atmuštas 11 m baudinys ir vienas skersinis, o abu Sūduvos įvarčiai įmušti gynėjų. Kadangi Ekranas šį turą praleido, pirmon vieton šoktelėjo Žalgiris, o Atletas dar vienu taškeliu sumažino savo minusą, o Sūduva kol kas šoktelėjo mažą žingsnelį nuo ant kulnų lipančio Tauro.

Ėmė plaukioti šnekos apie Sūduvon sugrįžtantį Tomą Radzinevičių ir tai yra įdomiausia, kas šiuo metu gali nutikti. Aišku, kol kas visas įdomumas yra labiau susijęs su ko gero žymiausio mūsų dienų Sūduvos žaidėjo posūkiu atgal į gimtąjį klubą – įdomus yra pats faktas. Kiekvienas supras, kad tai nėra anei Sūduvos komplektuotojų didis nuopelnas, nei kokios nors ypatingos strategijos rezultatas. Nuo to laiko, kai Radzinevičius paliko Sūduvą, jo karjera tik smigo žemyn. Niekur jis pernelyg nepritapo, niekur jis ypatingais pasiekimais nestebino. Buvo skolinamas, keitė klubus ir išnyko net iš išplėstinių rinktinės sąrašų. Tad jo galimas grįžimas Marijampolėn yra greičiau priverstinis, nei savanoriškas. Nagi žiūrėsim kaip čia bus ir lauksim. Nepaisant to, kad galimas Radzinevičiaus šuolis į Sūduvos marškinėlius baisiai džiugina, aš nebūčiau toks drąsus teigti, kad jis “bus bet kokiu atveju geriau už Lukšį“.

31 Responses to “12: MAŽEIKIAI 1:2 SŪDUVA”


 1. 1 voleur 2010-05-30 21:14

  Norisi matyti Radzineviciu nes slapta viliames kad mus kaip seniau ivarcius :) bet gali buti kad nebus is jo perdaug naudos kaip is dabartinio suduvos juodaodzio kurio visi su didele viltim lauke, bet kiek teko matyti tinkamas nebent “tarp geliu“ salonui…

 2. 2 axsel 2010-05-30 21:29

  tai kam ta juoduka laikyt jei nieko vertas ,savu uztenka.

 3. 3 sasa 2010-05-30 21:36

  As nesuprantu kas mes per zmones , tik jai bsk kas atleiskit trenerius ,zaidejai blogi ir tt.
  Dabar jau uganda blogas ,duokit laiko zmogui adaptuotis.
  Vis del to jis zaide stipriuose cempionatuose .

 4. 4 Varvalas 2010-05-30 21:38

  Apie Sūduvos juodaodžio požiūrį į futbolą daug ką pasako tai, jog jis, turėdamas sutartį su kamanda (t.y. Sūduva), kelis mėnesius nesitreniravo.
  Radzinevičiaus įsigijimo motyvai nėra man suprantami, nes sunku patikėti, kad jis po daugelio metų įvarčių “bado“ staiga pradės mušti įvarčius. Jam gal net ne puolėjo vaidmuo bus skiriamas. Tačiau iš pagarbos žaidėjo nuopelnams jam gali atsirasti vietos komandos sudėtyje. Va, tuos nuopelnus reikės pagrįsti ir žaidimo (nebūtinai įvarčių) kokybe.
  Tarp čia paminėtų abiejų žaidėjų šiandien dėčiau lygybės ženklą. Manau, kad “žvėris“ dar turi potencialo, tik abejoju, ar yra noro tą potencialą parodyti. Radzinevičiaus potencialu labiau abejočiau, tačiau noro gerai žaisti jam tikrai netrūks.
  Na, gal dar anksti mes čia svarstome, nes gali būti ir kitaip.

 5. 6 suvalkas 2010-05-30 22:08

  i suduva atvykes portugalas, puolejas- saugas, kuris siandien jau uz dublerius zaide

 6. 7 sasa 2010-05-30 22:12

  Idomu idomu :)

 7. 8 otis 2010-05-30 22:37

  Kelinta ten kino kortele?

  Tuoj Kliucinykas starte debiutuos :)

 8. 9 ponas pop 2010-05-30 23:45

  sasa – o kas belieka daryt stadiono lankytojams? žiūrim ką turim ir pliurpiam. Nors, kaip kažkada buvo pasakyta, “aš – nekaltas, aplinka kalta“. greičiausiai taip ir yra – ne konkrečiuose žaidėjuose ar treneriuose problema, o pačioje sistemoje, kuri žmones netinkamai išnaudoja. tik bėda, kad stadiono lankytojas mato tai, kas vyksta aikštėje, o sistemos sraigtų dažniausiai nei mato, anei žino. dėl to ir kliūva “aktoriams“, kuriuose kiekvienose rungtynėse matom “ant scenos“, o ne “režisieriams“, kurie tyliai tūno tribūnų šešėliuose.

 9. 10 rolas73 2010-05-31 00:10

  to varvalas
  cia aisku parasysiu apie kita lygi
  siandien ziurejau filma apie geriausius world cup snaiperius
  1990 prasideda taip bicas trynesi 2 italijos lygoj kelis metus kol pateko i juventus bet ten sedejo ant suolo pasaulio cempe pradedavo nuo suolo ir pastoviai isejes ant keitimo muse- Salvatore schilachi (atsiprasau nezinau tikslaus vardo) viso 6 golai isvada reikia atsidurti tinkamoj vietoj tinkamu laiku duokim razinkai sansa jis to nusipelne nesvarbu kad lase uz sokolpvo angliakasius tik aisku truks 2 pasu : dzonio slavai ir slavos tomui :(

 10. 11 Varvalas 2010-05-31 09:21

  Rolai, ne velnio nesupratau, kodel paskutine zinia skiri man. Tai as nepriestarauju, kad Radzinevicius gautu ta sansa, tik nelabai isivaizduoju, kurioje pozicijoje jis turetu zaisti.

  Gal nesusikoncentruokime labai i pavardes, nes matau kita bloga “tradicija“ – birzelio – liepos menesiais, itraukiant naujus zaidejus (ir paleidziant kai kuriuos turimus), suardyti tai, kas buvo padaryta per pirmaji pusmeti. Nesakau, kad nuveikti kazkokie dideli darbai, bet po vasaros “reformu“ reikalai tik pablogeja. As dideliems pasikeitimams nelabai pritarciau.

 11. 12 Varvalas 2010-05-31 09:39

  Tai R. Poskus verkia, kad jam Azerbaidzane per karsta. Paliko ta kluba. Tegul atsivesina Majamyje? Ir nereikes eksperimentuoti su mandarinu skynejais ar atgyvenomis.

 12. 13 griezhtas 2010-05-31 10:34

  Beje del radzineviciaus, tais laikais buvau tremtyje ir nesu mates jo zaidziancio. Kame buvo jo kaip puolejo stiprumas? (uosle kaip pas luksi) technika, fizine jega, darbstumas, greitumas?
  O poskus kaip fiziskai stiprus puolejas, visai neblogas variantas butu balionu surinkimu.

  Del komandos isdraskymo, tai kiek suprantu is puolimo lauk leks Essau ir reiketu ugandieti pravyt (nes kiek maciau zaidziant tiek per apsilimus baisus tinginys). Tai situ isvijimas komandos dvasiai dideliu nuostoliu nenesa, nes jie vistiek zaizdavo po keitimu.
  Kitas klausimas kuo reiketu pakeist grigaiti, jeigu giedriuks jau istorija, kazkaip matau tik broka is esamu zaideju, kliucnikas dar tai pozicijai nedaauges, urbsys ir kaziuberda per leti (nors grigaitis irgi greiciu nepasizymejo).
  O siaip dabartiniu metu didziausia problema, krasto gynejai, nes skroblui ir vaidui pakenciamu pakeitimu nera, o gi bus korteliu ir t.t.

 13. 14 suvalkas 2010-05-31 10:38

  jei kam idomu G.Slavickas zais pakruojyje

 14. 15 Varvalas 2010-05-31 10:48

  suvalkai, tai kitose rungtynese Kruoja – Sūduva G. Slavickas jau bus legalus Kruojos zaidejas?

  Klausimas zinovams: kas su Mazeikiais zaide vidurio gynejais, nes sudėtyje buvo net trys krasto gynejai Klevinskas, Slavickas, Skroblas? Matyt, Klevinskas?

 15. 16 Varvalas 2010-05-31 10:58

  As tai visose pozicijose matau vienodas problemas dėl lygiaverčių žaidėjų keitimo. Krašto gynėjai nėra kažkuo išskirtiniai. Ir išvis niekas nežino, kokia yra pagrindinė komandos sudėtis. Dar nė karto rungtynių nepradėjo tie patys žaidėjai. Suprantu, kad šios problemos liks, nes Lietuvoje nėra tokių turtingų komandų, kad į visas pozicijas turėtų po tris ir daugiau žaidėjų. Yra kaip yra. Ir taip bus.
  O Kliučinyką drąsiai galima bandyti ir pagrindinėje sudėtyje. Na, dar nestartinėje, bet …

  Šįmet Sūduva taip aukštai laikosi tik dėl to, kuo kelis metus negarsėjo – puikiu standartinių padėčių realizavimu. O savito žaidimėlio tai nėra.

 16. 18 suvalkas 2010-05-31 11:04

  G. Slavickas uz Kruojagales zaisti tik nuo liepos 1 dienos,

 17. 19 Varvalas 2010-05-31 12:12

  a jo, Valaicio nepastebejau. Kai musa ivarcius, tai nelabai iziurimas :)

 18. 20 Bonas 2010-05-31 15:03

  Is to Ugandiecio tai tikrai nieko nesitikekit. Nes su Ekranu spejo pavargt per pirmas 5-10 minuciu. Ziurint kas vystesi toliau tai iki pirmo kelinio pabaigos jau net vaiksciot nepajege po veja. Joki pateisinimai tokiam zaidejui jau negalimi, zinojo kad vaziuos zaist.
  Kaip ir daugiau nematau ka galima mest is komandos. O del Grigaicio tai baikit svaigt kad reik atsisakyt. Pirmam kelini su Ekranu buvo geriausiais komandos zaidejas. Ir siaip sulosdavo jis pirmus kelinius gerai, atiduoda visas jegas ir netaupo ju antram keliniui, ko nepasakysi apie kitus zaidejus.
  Del Radzineviciaus gal jis ir galetu padet komandai siuo metu, sunku pasakyt nesirysciau dar kazka teigt.
  Atsakant Grieztui- technika, fizine jega, darbstumas, greitumas, jo stiprioji puse?, techniskas Lietuvos mastais buvo tikrai jis, turejo ir uosle, nes kitaip nebutu tiek spardes tu ivarciu.
  O kas ten per Portugalas perziuroj dabar pas mus?

 19. 21 ponas pop 2010-05-31 16:38

  aš tai sakyčiau, kad radzinevičius buvo klasikinis britiško stiliaus centro puolėjas – tvirtas, kampuotas, toks, kurio iš kojų lengvai neišversi, o pats aplinkinius prastumdyt gali. turėjo bent jau anais laikais gerą trumpų distancijų greitį, puolėjui pakankamai technikos (kuri gerai ėjo sudėta krūvon su dideliu trumpų distancijų greičiu) ir pakankamai gerą smūgį. o kas smagiausia – energijos ir užsidegimo turėjo daugiau nei pusė šiandieninės sūduvos kartu sudėjus. na bet kiti laikai buvo, kitas ir užsidegimas:))))

  jis priminė kokį baranauską ar jakubauską iš sovietinio žalgirio. tarp tų, kurie pastaraisiais metais sukosi sūduvoje, lukjanovs, sakyčiau, žaidė panašiu stiliumi. mūsų dienų užsienio futbolu nesidomiu, tai nelabai su kuo drįsčiau lyginti:)))

 20. 22 kantas 2010-05-31 16:43

  Negalima padaryti tokio banerio, kuriame būtų futbolo rezultatai ? pvz wordpress.com po dešine galima įdėti paveiksliuką. Tą paveiksliuką užtenka pakeisti – įrašyti naują rezultatą ar trumpą žinutę apie būsimas varžybas su data.

  Na tipo reklamos banerių principu. Galima būtū kam įdomu įsidėti į savo svetaines ir taip reklamuoti futbolą.

  Banerį tektų dėti autoriui šio blogo. O po to tereik nuorodos. Pvz GIF besikeičiantį paveiksliuką.

 21. 24 Bonas 2010-05-31 20:30

  Jo Radzinevicius turejo smugi, atsiminiau ta jo ivarti i Vetros vartus po baudos smugio, i pacia devyniuke. Tuomet tai reiske sidabro medalius Suduvai.

 22. 25 rimvill 2010-05-31 21:39

  “Sūduva“-2 sudėtis: A.Vitkauskas, A.Miravinskas, V. Bagdanavičius, V.Lasevičius, D.Tumosa, E.Biskys (Maižvila), G.Judickas (T.Lekeckas), A.Brokas (A.Bielkauskas), A.Kliučinykas, Galeckas, E.Sseppuya.

  Kur jus matot Portugala? A?

 23. 26 hmz 2010-05-31 21:43

  pagal pavardes irgi nematau as cia jo,taciau mazeikiuose maciau kazkoki nematyta besiruosianti zaist uz dublerius

 24. 27 Varvalas 2010-05-31 21:59

  siaip tai vilniecius kawianski vadina portugalais. Matyt, cia portugalu bus Biskys, zaides uz Vilniu.

 25. 28 sasa 2010-05-31 22:03

  Stumia Varvalas

 26. 29 cha 2010-05-31 22:28

  jug negali rasyt to portugalo oficialiai gal dar sutartis nepasirasyta atsimenu kitose komanduose losdavo uz dublerius kas perziuroj bet oficialiai neskelbdavo

 27. 30 Remis 2010-05-31 22:40

  Kas nežino žaidėjų bandymo per dublerių rungtynes praktikos, trumpa pamokėlė :) Jums reikia išbandyti kokį nematytą, negirdėtą, bet potencialiai superduper žaidėją – kreipiatės į varžovus ir atvirai sakot: va turim tokį norą. Varžovai sako OK. Ir superduper žaidėjas lošia kieno nors kito marškinėliais ir pavarde protokole. O jūs liekat varžovui skolingi vieną paslaugą :)

 28. 31 Anonimas 2010-06-01 11:38


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 189 351 hits