Laukiam: Žalgiris – Sūduva

Taip. Kaip visada su Žalgiriu – garantuotai bus įdomu. Nelengva, oi kaip nelengva, bet įdomu – būtinai. Kadangi buvo visokių klaustukų dėl rungtynių laiko (gaila, kad organizatoriai nesivargina papildomai perspėti dėl grafiko pokyčių), paminėkime tą laiką dar kartą. Sekmadienis, birželio 13 diena, 18.10 val. Vieta – tradicinis Vilniaus Žalgirio stadionas. Kas tingės iki stadiono judėti, galėsi rungtynes žiūrėti per teliką.

Buvo klaustukų ir apie bilietus. Čia irgi pasakykime viską aiškiai. Šiemet Žalgirio stadiono rungtynėse nesu buvęs, tačiau galiu duot ranką nukirst, kad vargo eilėje garantuotai bus. Tiesiog netikiu, kad gali būti kitaip. Todėl, jei nesinori nervų gadintis prieš rungtynes, kas pusę minutės žvilgčiojant į laikrodį ir su baime laukiant įžanginio teisėjo švilpuko anapus sienos, geriau tuos bilietus pirkti iš anksto. Juolab, kad vietų jiems įsigyti – per akis.

Taigi, bilietais prekiauja kontora „Bilietų pasaulis“. Bilieto kaina – 11 litų, studentams ir t.t. – 6 litai. Čia rasite ir nuorodą su žemėlapiais, kuriose pateikti adresai vietų, bilietais prekiaujančių. Apibendrinant galima pasakyti, kad minėtoji kontora su savo prekybos taškus didesnėse Maximose ir Vagos knygynuose. Beje, yra viena tokia vieta ir Marijampolėje – bilieto į rungtynes reikia ieškoti Kudirkos gatvės Maximos informacijos skyriuje.

Štai tiek tos informacijos. O pasižvalgius po Žalgirio tinklapį, tampa akivaizdu, kad bent jau komandos santykių su savo gerbėjais srityje šis klubas tapo akivaizdžiu lyderiu Lietuvoje. Ir kitus lenkia net ne veiksmų kiekiu, tačiau jų originalumu. Iš paskutiniųjų reikalų užstrigo veiksmas su Vilniaus alumi – perki alų, gauni bilietą į mūsų rungtynes. Tačiau ir čia, sakyčiau, įdomiausia ne tiek tai, kiek šios akcijos įžanga, kurioje dalyvavo patys futbolistai ir patys per dieną tokiu būdu išdalino kelis šimtus bilietų. Kitas man užstrigęs veiksmas visai šviežias. Šiandien pirmąsias Pasaulio futbolo čempionato rungtynes bus galima žiūrėti kartu su Žalgirio futbolininkais, kurie tam reikalui susirinks viename Vilniaus kaboke. Tiesiog puiku – baisiai smagus žingsnis nuo Futbolo Žvaigždžių Pjedestalo link žmonių, dėl kurių futbolas ir egzistuoja. Plojimai.

O Sūduvos naujienos – kaip visada skurdokos. Ir nelabai linksmos. Faktas, kad turėsime rimtą skylę gynyboje, nes Skroblas ilsėsis su raudona korta kišenėje. O ar žais Kijanskas (kurio persikėlimo į Lenkiją faktas lyg ir nebuvo oficialiai patvirtintas) – bent jau aš nežinau. Tai tiek tų naujienėlių.

Beje, Marijampolėje futbolo bus ir šiandien. Ir žais ne kas kitas, o Švyturys, kuris toliau keliauja link LFF taurės. Turint omeny Pasaulio čempionato pradžią, laikas gal ir ne pats geriausias šioms rungtynėms buvo parinktas, tačiau yra kaip yra. Taigi, šiandien, 19 val., senajame Sūduvos stadione Švyturys loš su Vilniaus Polonija. Kas gali ir nori – eina palaikyt Švyturio, o visi kiti – nekantriai laukiam sekmadienio popietės.

24 Responses to “Laukiam: Žalgiris – Sūduva”


 1. 1 Bratka 2010-06-11 12:44

  siūlau nebūt suvalkiškai skūpiem, pagal žalgirinę programą šiandien aktyviai sudalyvaut tuose Vilniaus kabokuose ir nadrebezgi privaišint Žalgirio grajokus :)) kašeliokuose gal bus vėjai, bet Suduva jūsų neužmirš…

 2. 2 suvalkas 2010-06-11 12:52

  kas del kijansko tia jis zais, ir bus komandaje iki liepos 1 dienos

 3. 3 griezhtas 2010-06-11 13:35

  Del to marketinginio kurinio varzybu stebejimo kartu su zaidejais… na nzn kiek teko pazinti profesionaliu sportininku, tai… i dauguma ju kur kas idomiau ziureti varzybose, nei su jais bendrauti prie alaus bokalo…
  O ir siaip dabartine zalgirio PR labiau primena, paciu klubo vadovu savireklama, nei nuosirdu rupinimasi gerbejais, nes tam ju puslapyje nera jokiu nuorodu, nei kaip atkati iki stadiono, nei kur parkuotis, kokiams sustojime islipti ir t.t. ir nezinau kokia nauda atnes tie isdalinti bilietai, jei tie “laimingieji“ neras, kaip iki tena tkakti, pro kur ieiti, o jei dar stoves eileje n+x laiko, tai tokia reklama atnes naudos a la “daugiau niekad neisiu i to futbolo varzybas…“

 4. 4 ponas pop 2010-06-11 13:48

  griezhtas – iš dalies gal ir tu teisus, tačiau dėl parkavimų ir t.t. ne visai – žalgirio gerbėjams ir šiaip vilniečiams tikrai nereikalinga tokia info. žino žmonės tą vietą. nesakau, kad jos neturi būti, tačiau didelio reikalo iš to nedaryčiau. atvirai pasakius, net nežinau ar sūduvos tinklapis tokią info turi – tiesiog dėl to, kad ji nereikalinga.

  o šiaip tai nėra ko stebėtis, kad ne viskas tobula. ir neketinu čia kelti į padanges žalgirio marketingo. čia tik požiūrio klausimas – aš mėgstu pasidžiaugt, kai kas gero padaroma – nesvarbu, iš kokio klubo tai pareina ir kokio mąsto veiksmas tai yra. every little helps, taip sakant:) vis viena geriau taip, nei nieko iš viso, kaip ir yra su kai kuriais kitais LT futbolo klubais:) pavadinimų neminėsim:)

 5. 5 ..) 2010-06-11 13:54

  man tai Lietuvos futbolo pasauly iki šiol pats subtiliausias Atleto “marketingas“
  :) jei netyčia praeidamas pro pievą pastebėjai, kad Atletas nuo kažko eilinį kartą iš savo vartų krapšto kamuolius ir užsimanai į tą cirką pažiūrėti, klok 20 lt., nesvarbu ar esi kūdikis ar 90 m. nukaršėlis

 6. 6 griezhtas 2010-06-11 14:42

  Na del vilnieciu ir zinojimo, tai as apsiklausinejau savo draugus virs 10 metu gyvenancius vilniuje del parkingu kur ten geriau ir daugumos atsykymai buvo, “ai zinau kur yra tas stadionas, bet kas kaip nieko tikslaus negalejo pasakyt“.
  Tai man dabar idomu patapo, kai tie zalgirio genijai laiko savo tiksline rinka, jeigu tie, galima sakyti jau vilnieciai, ju nevilioja…
  Ir siaip primisniu, kad neuzbaigto produkto reklama ir pardavimu skatinimas yra blogiau nei jokios reklamos, nes ta reklama sukelia nusivylima, o nusivyles vartotojas vidutiniskai nusivylima paskleidzia 8-16 potencialiu vartotoju…

  O siaip kas del suduvos, tai reklamos prasme jie silpni (bet reklama yra atgyvenusi 9-ojo desimtemcio marketingo mada), taciau kas liecia realu rupinimasi savo gerbeju, patogumu saugumu ir t.t., Lietuvoje jie yra be konkurencijos geriausi, na bent jau kiek as esu lietuvoje aplankes stadionu…

 7. 7 minde 2010-06-11 18:32

  baltijos lygos finalas viks marijampolej.

 8. 9 da silva 2010-06-11 21:02

  svyturys – polonija 4-2.ainam toliau

 9. 11 edmaz 2010-06-12 09:53

  na tai kas girdeti del komandos papildymo ar taip ir niekas jos nepapildys?

 10. 12 ponas pop 2010-06-12 10:14

  ech, griezhtas kaip visada lyg koks universiteto dėstytojas mus moko:) teorija yra viena, gyvenimas kas kita. kalbant apie LT futbolą apskritai tokių žodžių kaip marketingas, reklama ir t.t. minėt neverta. net normaliam versle 90 proc. tuo užsiimančių yra analfabetai, besivadovaujantys žiniomis iš trijų perskaitytų knygų ir dviejų seminarų.

  todėl futbole man yra smagus bet koks klubo judesys link žiūrovo/gerbėjo – nepriklausomai nuo to, atitinka jis marketingo taisykles ar ne. kalbėt apie žmonių pritraukimą į lietuviškus stadionus apskritai yra sudėtinga. liūdniausia, kad net į kokį ledo ritulį juos atvest lengviau, nes sportas egzotiškiau skamba.

  aš pats jau kokius penkerius metus savo aplinkos žmones nuolat grūzinu apie tai, kad reikia į stadionus vaikščiot. tai per visą laiką kokiu 3-5 žmones gal ir esu nusitempęs rungtynių pažiūrėt. todėl ir ploju už kiekviena veiksmą link žmonių – net jei jis ne visai teorijas atitinka arba yra tik viena smulkmena bendro vaizdo iš esmės nekeičianti

 11. 13 griezhtas 2010-06-12 12:58

  nu ponas pop butent apie tai is ir kalbu, kad pavydziui i marijampoles stadiona tiek sena, tiek nauja be jokios gedos galiu vestis naujus zmones (is visu vestu 5 pavyko padaryti nuolatiniais ziurovais), o vat i koki panevezio stadiona (galioja ir vetros stadionui, speju ir zalgirio, nors ten as pats dar nebuves) tikrai bent jau moteriskos lyties ziuroviu as vestis neisdrisciau…. ir tegul jie buna sitpriausi reklamscikai ir t.t… bet man i juos nusivedus zmones butu geda del savo rekomendaciju

 12. 14 Varvalas 2010-06-12 13:06

  naujas suduvos zaidejas paulo regula

 13. 15 griezhtas 2010-06-12 13:38

  o kas nors naujo del radzes ir samusiovo ar yra?

 14. 16 Chiortazzz 2010-06-12 13:44

  Gal ir ne i tema, be futbola SHAKER kokteliu bare rodo… Vakar vienas ziurejau, gal kas siandien pasijungia paziuret?

 15. 17 Bonas 2010-06-12 15:33

  Tai tas portugalas vistik lieka, na ziuresim kas cia per kadras.

 16. 18 Varvalas 2010-06-12 16:05

  Varvalas
  Birželis 12, 2010 at 1:06 pm

  galiu patvirtinti, kad čia rašiau ne aš, bet informacijos neneigiu. Matyt, kažkam yra taip naudingiau zonduoti reakciją į naują žaidėją.

 17. 19 Varvalas 2010-06-12 16:15

  apie “markentingus“ suvalkietiškai.

  Pripažįstu, kad “Sūduvos“ klubo naudai visos “vadybos“ pradeda veikti stadiono prieigose ir pačiame stadione. Jei klubui naudinga, tai dažnai ir klubo gerbėjams tai yra naudinga. Tai vienintelė stipresnioji Sūduvos klubo vadybos pusė (net savotiški lyderiai respublikoje), bet čia, musėt, ne klubo, o panelės Ingridos darbo vaisius.

  Sūduvos vadyba gerbėjų patraukimo pusėn yra nulinė arba minusinė. Nematau jokio neigiamo ar teigiamo judesio, kad sirgaliai patektų į to gerai besitvarkančio stadiono prieigas ar patį stadioną.

  Niekas ir neteigia, kad Žalgirio vadyba pavyzdinė, bet man patinka jų idėjos sudominti sirgalius, privilioti “naujas“ aukas. Stadionas – ne Žalgiriui priklauso, todėl stadiono prieigose ir pačiame stadione – tarybinė tvarkelė.

  Džiaugiuosi Švyturio pergale, bet nesuprantu, kodėl taip nesiseka su burtais. Juk Polonija vos ne profesionalus klubas su ne mažiau garsiomis pavardėmis. Kitose porose 6c klasė kaunasi su 7d, o favoritus suleidžia į vieną narvą.

 18. 20 vietinis 2010-06-12 18:30

  kuo greiciau ismaudysim stipresnius, tuo lengviau bus toliau keliauti :D

 19. 21 Lukas 2010-06-13 12:02

  Gal kas zinot, kur prie Zalgirio stadiko galima saugiai pasistatyt dviracius ?

 20. 22 ponas pop 2010-06-13 12:05

  aš važiuočiau vidun į teritoriją ir prisirakinčiau kur nors netoli įėjimo į patį stadiono bliūdą, kur visada bus žmonių, apsaugos ir t.t.

 21. 23 bronius 2010-06-13 15:32

  Visada su dviračiu įvažiuoju į vidų ir pasistatau prieš tribūną atrėmęs į apsauginę tvorelę, kad matyčiau.

 22. 24 Varvalas 2010-06-13 16:04

  Vilniuje prastas oras: palijo, didelis vejas. Na, ne Sūduvai tokios sąlygos.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 406 hits