16: SŪDUVA 3:1 ATLETAS

Keista, kad šios dienos rungtynių laikas nebuvo pakeistas. Ta proga buvo ko gero pasiektas Marijampolės stadiono lankomumo antirekordas. Iš kitos pusės – nėra taip jau blogai, kad atsirado pusė tūkstančio marijampoliečių, kurie vokiečius su anglais iškeitė į Sūduvą su Atletu. Kaip suprantu iš komentarų, Sūduva reikalus sutvarkė per pusę rungtynių ir likusių laiką tiesiog pasivaikščiojo. Tokia jau ta lietuviško futbolo realybė. Gal geriau tuomet tokioms rungtynėms apskritai dublerius leisti? Arba bent jau kokius nors naujus derinius pasitreniruot galvojant apie artėjančius stiprius varžovus? Matėm tokių rungtynių ir pernai. Ir šiemet jų – per akis. Trys taškai yra, Sūduva savaitei lipa į antrą vietą, o visos mintys krypsta į ateitį. Kitas sekmadienis – Ventspils. Ir po poros savaičių – Rapidas.

Tuo tarpu aš spustelėjau ant vienos nuorodos oficialiame tinklapyje, kuri nuvedė mane į Sūduvos suvenyrų krautuvėlę. Prisipažinsiu – esu sutrikęs. Anksčiau galvojau, kad gerai būtų turėti bet ką – kad tik būtų. Nes lieva, kai net šaliko ar kepurės apie tavo mylimą komandą nusipirkt negali. Tačiau, kai pamačiau šiam sezonui pagamintus daiktus… Gal vis tik yra geriau neturėti nieko… Jau geriau tiesiog pardavinėtų realias aprangas, kurias komanda aikštėje nešioja, o ne keistus daiktus, ant kurių formaliai ir nelabai subtiliai priklijuotas dizaino pasiekimais nelabai pasižymintis klubo logotipas.

53 Responses to “16: SŪDUVA 3:1 ATLETAS”


 1. 1 griezhtas 2010-06-28 08:30

  Del suvenyru, tai tragedija, padarytas visiskas shhhhh
  Speju daryta su logika uz 50 lt normalaus saliko (ar uz 90 maikes) nepirks, tai davai padarom suda bet uz 30 lt ir tada jau pirks.
  Nors bent jau mano kaip potencialaus kliento logika, kad geram daiktui nepagaileciau ir to 50 ar 100, bo su tais dabartiniais shudais zmonese geda pasirodyti, o ka jau kalbet apie dabartiniu shudu dovanojima kam nors.

 2. 2 ponas pop 2010-06-28 09:33

  būtent. juolab, kai perki savo komandos daiktą ir suvoki, kad didesnė kaina yra tam tikra komandos paramos forma. dabar gi akivaizdu, kad nueita pačiu elementariausiu keliu – kreiptasi į kokį uab rodiklį ir ant jų siūlomų daiktų tiesiog uždėtas logas.

 3. 3 Ežys siuvėjas 2010-06-28 10:23

  Nesu tekstilės specialistas, bet kaip ten tie šalikai atrodyti turi? Iš kokios medžiagos, kad kažkokia foto matytųsi?
  Čia rimtai klausiu. Atrodo nekaip, bet įdomu.

 4. 4 Varvalas 2010-06-28 10:41

  O man visai patiko ta suvenyrų krautuvė. Tiko labai viena prekė – pardavėja geromis akimis. Net ir į kainą nepažiūrėjau. Būčiau mokėjęs specialiai kokiu litu daugiau, negu Griezhtas už šalikus.

 5. 5 chong peng 2010-06-28 11:53

  visu pirma tas vadinamas tikru zaideju aprangas galima isigyti toje pačioje krautuveleje isanksto jas užsisakius.antra,nedaugelis gali jas isygiti nes ju kaina yra apie 250lt(pats domejaus).trecia,jus turbut nemate norm fules fanu(pvz.ajax,legia)visi jie turi atributikos ir jiems negaila “sušiktu“ 25lt maikei ar dar kam.kaip matau puse suduvos fanų i varzybas ateina be jokios suduvos spalvos,kartais netgi su barcos ar brazilijos maike.pats esu suduvos fanas ir turiu nusipirkes maike ir tušini.(beto,rodiklio kaip firmos nera)

 6. 6 ponas pop 2010-06-28 13:15

  už info apie galimybę užsisakyt tikra aprangą – dėkui. o dėl reikalingumo – nieks ir nediskutuoja. diskutuoja dėl kokybės. sakau, gerai, kad pagaliau padarė. gaila, kad padarė be meilės ir skonio. nesuprantu, kodėl turi būti standartiniai, unifikuoti sprendimai, kokius galėtų pasidaryti bet koks kitas klubas. Raudona maikė su logu gali būti ir ekrano – tik logą pakeiti ir viskas.

  Pvz., kas trukdo padaryt maikę su stilizuotu drakoną duriančio šv jurgio vaizdu ir kokiu nors įkvepiančių šūkiu? Tik nesakykit, kad tokie dalykai neturi nieko bendra su sūduva – tereikia prisimint, kokios buvo populiariausios ir legendinės krepšiasvydžio rinktinės maikės

 7. 7 puodas 2010-06-28 13:23

  Savo facebook’e radau ant Esau “lentos“ parašyta, kad jis už mėnesio bus ispanijoje t.y.Esau šiaušia namo.

 8. 8 ?? 2010-06-28 13:36

  matosi pagal jo žaidimo laiką, kad “arenda“ baigiasi, tik ydomu ar jo vietą savais kamšys ar atsiras koks “portugalas“..

 9. 9 Kuzma 2010-06-28 14:34

  Deja, bet Esau tikrai greitai nebeliks. Jūrmaloje priėjo prie SūduvosSakalų atskirai nuo komandos ir asmeniškai atsisveikino su kiekvienu

 10. 10 ponas pop 2010-06-28 14:43

  Jūrmaloje???? Ką veikėt Jūrmaloje?

 11. 11 Offside 2010-06-28 14:43

  gaila del Esau.

 12. 12 Kuzma 2010-06-28 14:56

  Atsiprašau, Liepojoje :)

 13. 13 ponas pop 2010-06-28 15:20

  tai kad lyg ir piešėsi tokia baigtis. kaip legionieriui jo vaidmuo komandoje buvo akivaizdžiai per menkas. nors pradžia labai daug žadėjo, vis tik kažin ar jis buvo tinkamo stiliaus žaidėjas lietuviškoms sąlygoms.

 14. 14 Varvalas 2010-06-28 15:25

  Na, “neprilipo“ Esau Sūduvoje, nors tai labai nuoširdus žmogus.

  Aš dar ramesne sąžine atsisveikinčiau su vienu grynu marijampoliečiu, apie kurio buvimą aikštelėje sužinai tik tuomet, kai jį keičia kitas žaidėjas. O taip jo žaidžiant visai nematyti. Ir nesvarbu, kad prieš nepilną mėnesį kažkuris iš trenerių džiaugėsi, kad anas įgavo formą. Situacijos neičia, kad jis vakar su kamuoliu pasinainiojo tokioje vietoje, kurioje teisėjas turi teisę duoti ir vienuolikinius. Čia daug blogesnis variantas ir už Esau.

 15. 15 Varvalas 2010-06-28 15:26

  ne “neičia“, bet “nekeičia“ turi būti.

 16. 16 griezhtas 2010-06-28 15:47

  Nu as ta varvalo pamineta zaideja vakar irgi pastebejau, bet deja is blogosios puses, vel prasidejo filosofavimai ir kitokie kamuolio perlaikymai.
  O siaip su treneriais buvo galima sutikt, jis pries paskutines keleta varzybu tikrai neblogai atrode, bet va, vakar vel gryzo senasis urbsys… :(

  O del Essau tai vakar tik jis su skroblu ir zaide antram kelinyje. Siaip Essau manau neatitinka kainos/nesamos naudos santykio todel ir vaziuoja namo. Siaip jis pukiai mato aikste ir atiduoda super pasus, bet tuo visas jo gerumas ir baigiasi, nes gynantis nulis (gal net minusas nes neatsimenu ne vieno atimto kamuolio, vien prazangas), dvikovose nulis, kamuolio palaikyme irgi nulis.

 17. 17 ..( 2010-06-28 17:59

  bet istorijoj išliks, kad mes pirmi Lietuvoj ispaną turėjom, na ir ugandietį, o kas sekantis?

 18. 18 Varvalas 2010-06-28 19:20

  vatikanietis

 19. 21 chong peng 2010-06-28 21:29

  del atributikos.o chelsea,valencia ar kiti klubai maikes daro su “meile“?ar matei tu paciu klubu atributika?ten nera jokiu drakonu,delfinu ar beždžionių.yra tik logo,pavadinimas ir žaidejo pavardė.

 20. 22 ponas pop 2010-06-28 22:58

  nu žinai, nors niekada oficialiom futbolo klubų madom nesidomėjau, bet po tokio pareiškimo išvaisčiau dešimt minučių ir pasižiūrėjau kokius skudurus savo gerbėjams siūlo tavo minėtas čelsis. tai jei nematai skirtumo tarp čelsio marškinėlių ir tų, kuriuos siūlo sūduva – manau, šią diskusiją galim tuo ir baigt. vadinasi, aš klydau, o sūduvos siuvėjai sukūrė tobulų dalykų savo gerbėjams ir juos tai visiškai tenkina. galiu atsiimt savo žodžius.

  beje, rūbą su liūtu per visą pilvą pas juos radau. o jei netinka žvėrys – štai visai nebloga idėja prasmingiems marškinėliams:

  http://www.chelseamegastore.com/stores/chelsea/products/product_details.aspx?pid=76061

  p.s.: nors čelsis pardavinėja padorios firmos rūbus, kainos pas juos tikrai nesikandžioja. įdomu, kodėl? gal komanda mažumėlę investuoja į šiuos daiktus, nes supranta, kad kiekvienas parduotas marškinėlis su klubo atributika yra dar viena nemokamai po pasaulį vaikščiojanti reklama?

 21. 23 viedras 2010-06-28 23:40

  Nu tokių marškinėlių, kokius pardavineja pas mus, yra ir tam Čelsio saite. Aišku, anglų klubo atributikos pasirinkimas žymiai didesnis, tų marškinėlių rūšių yra begalybės, priešingai nei Sūduvos. Bet supraskit – viskas ateina su laiku. Visa ta atributika priklauso ne klubui, o asmenims nuo klubo visiškai nepriklausantiems, prie jos prekiavimo klubas nei kiek neprisideda (na gal tik tuo, kad šiek tiek reklamuoja oficialioj svetainėj). Tad verčiau pagirt žmones už iniciatyvą reikėtų, paremt (šį bei tą nuperkant), pasidalinti idėjomis, kai ką patart, o ne užsipulti ir kritikuoti.

 22. 24 griezhtas 2010-06-29 07:01

  Kas del chelsos ir kitu anglu klubu, tai pas juos marskineliu pardavimai sudaro zymia klubo pajamu dali, todel kasmet jie ir keicia marskineliu dizaina.

 23. 25 ponas pop 2010-06-29 08:08

  na bet jeigu visi tie daiktai dar ir ne klubo iniciatyva padaryti ir juos gamina bei jais prekiauja ne klubo žmonės – tai tuomet aš jau apskritai nieko nebesuprantu.

  o kas liečia chelsį – tiesa, ten niekas nepersistengia taip pat su spec dizainais. tačiau ten yra štai tokie dalykai. Ima žinomą firmą, kuri garantuoja rūbo kokybę. Ima pačių marškinėlių dizainus, kuriuos, tikėtina, žmogus nešiotų ir be klubo atributikos. Ir – kas svarbiausia – turi gerą klubo ženklą, kurio arba kurio fragmentų tiesmukas dėjimas ant marškinėlių reikalo negadina.

  pas mus gi viskas priešingai. bevardės maikės pačios elementariausios ir nevykęs ženklas, kurį verkiant keist reikia. rezultatas – daiktas, kurį bent jau aš pirkčiau tik dėl būsimos antikvarinės vertės – po 10 metų visi tie daiktai atrodys pakankamai egzotiškai.

  Taip pat pirkčiau ir vien tam, kad komandą paremčiau (nes kitokių būdų apart bilieto komandai paremt mums nėra suteikta). Tačiau jei nėra aišku ar bent dalis pinigų komandai nukrenta… Tuomet… Atvirai pasakius – tokio lygio marškinėlius aš ir pats pasidaryt galiu. Ir kainuos mažiau.

  O kad žodžiai čia tuščiai neskambėtų – pamėginsiu vis tik per artimiausias savaites įgyvendint marškinėlių su šv jurgiu idėją ir kai bus gatavi tamstų įvertinimui pateiksiu.

 24. 26 Varvalas 2010-06-29 09:19

  Aš ne apie skudurus …

  Lietuvos ryte perskaičiau, kad žinomas futbolininkas ir komentatorius Žydrūnas Grudzinskas yra suvalkietis. Tiksliai žinau, kad jis gimė Alytuje, o šio dar suvalkiečiai okupavo. Nepamenu, kad jis kažkada būtų žaidęs Marijampolės, Kalvarijos, Kybartų ir panašiose komandose. O gal klystu?

 25. 27 viedras 2010-06-29 10:43

  Jis, jei neklystu, zaidęs nemažai Žalgirį, kažkiek Vetroj, Vilniuj, dar karjeros pradžioj žaidė Alytui.

 26. 28 ponas pop 2010-06-29 13:05

  nagi čia nieko tokio:) aš tai vis juokiuosi, kad iki šiol radavičius vis dar žurnalistų yra gynėju pavadinamas. linksma būna ir tuomet, kai šių metų rungtynės iliustruojamos pernykščių fotografija, kurioje figūruoja komandoje nebežaidžiantys futbolininkai. čia gi lietuva – chaltūrininkų kraštas:)

  • 29 nitro 2010-06-29 13:29

   Na, paskutinėse 3 rinktinės varžybose, tai lošė tik kairio krašto gynėju. Ekrane irgi atrodo buvo pora varžybų šioje pozicijoje ;)

 27. 30 edmaz 2010-06-29 14:40

  na tai kokiu nors naujienu yra del ateinanciu zaideju ar nieks neateis

 28. 31 griezhtas 2010-06-29 15:02

  rinktinej radavicius tik gyneju ir grajino, tik kad jis nors labai geras atakuojant, bet prastai ginasi, net zaizdamas saugo pozicijoje, o ka jau kalbeti apie zaidima gynejo pozcijoje.
  Nors cia gal mes, suduviai, esam ispindeja turedami geriausius krasto gynejus….

 29. 32 ponas pop 2010-06-29 15:09

  tai aš apie tai ir rašiau:) kad kažkada gynėju žaidė, o žurnalistams niekaip nepavyksta failų atnaujint:)

 30. 33 griezhtas 2010-06-29 16:25

  tai tame ir reikalas kad paskutiniu metu jis tuo gyneju ir vel zaidzia, tik suduvoje jis buvo 100proc. saugas

 31. 34 kampinio_veliavele 2010-06-29 17:06

  ne y tema, bet sian istraukti LFF taures burtai. Svyturiui teko Prelegentai :) taigi 2 savaiciu laikotarpyje marijampoleje nusimato visai idomios varzybos :)

 32. 35 Kuzma 2010-06-29 20:55

  Apie Radavičių. Žalgirio – Ekrano mače jis irgi gynėju žaidė. Ir nuo vartų linijos nuėmė 100% bankę, tuo išgelbėdamas gan blankiai žaidusį Ekraną

 33. 36 griezhtas 2010-06-30 10:53

  dabar galvoju, kap cia butu, jeigu is tiesu vetra ismestu is cempionato. Kas butu su busimom a lygos varzybom su vetra? visom komandom uzskaitytu technine pergale pries vetra? ar is turnyrines lenteles per sezona kitu komandu surinktus taskus, gautus varzybose su vetra, isminusuotu? (ta prasme padarytu lentele it vetros nebuvo si sezona nuo pat sezono pradzios?)

  • 37 knutux 2010-06-30 12:46

   pagal LFF varžybų nuostatus jei pašalinant komandą (tiksliau jai pasitraukiant iš varžybų) sužaista daugiau 50% rungtynių, tai tų 50% rungtynių rezultatai užskaitomi, o likusiose rungtynėse užskaitoma 0:3.
   Vėtra lyg ir sužaidė 50% A lygos rungtynių.

   Šiaip sistema būtų nebloga kai žaidžiama dviem ar keturiais ratais, bet su trijų ratų čempionatų tai kai kurios komandos truputi nukentės (tos kurios su Vėtra žaidė pirmoje antro rato pusėje).

 34. 38 vietinis 2010-06-30 10:59

  griezhtas, jei vetra dings is A lygos, tuomet atims visus taskus is komandu ir pan. bet tikrai neprides. O tai tik geriau suduvai.

 35. 39 griezhtas 2010-06-30 11:56

  jo, tad reikia vetra nedelsiant ismest, 3 taskais prie ekrano priartetume :)))

 36. 40 Varvalas 2010-06-30 13:15

  reikės ir išmesiu

 37. 41 Kuzma 2010-06-30 14:00

  Žiūrint iš sportinės pusės, norėčiau kad liktų. Ir konkurencijos daugiau (žiūrėt įdomiau), ir reikia juk kažko neapkęst :)

  O jei iš loginės pusės… Tai iki šiol nesuprantu, kokio velnio apskritai juos paliko A lygoj. Jei jau ta garsioji LFF licencijavimo tvarka tokia griežta, tai griežtai ir reikia taikyt sankcijas. Nes dabar visi Ekranas, Šiauliai net “naujokai“ Žalgiris ir aišku mūsų mylima Sūduva, kankinasi prieš kiekvieną licencijavimą, kiša nesveikus pinigus į “atitikimą reikalavimams“. O paskui visokie studentai, bankrutuojantys rusai susimoka 10% skolų, ir toliau išsikalinėja visą sezoną…

 38. 42 ponas pop 2010-06-30 17:27

  būtent taip ir yra. o licenzijavimo taisyklių laisvosios interpretacijos labiausiai ir liūdina. federacija atrodo tiesiog juokingai. ir jokie ten “lietuviško futbolo gelbėjimo“ argumentai nebeveža.

 39. 43 edmaz 2010-07-01 08:37

  nius gal yra kokiu naujienu del sutarciu pasirasymo gi liepos 1 jau :)

 40. 44 Tomas 2010-07-01 09:48

  Keista kad straipsnio autorius raso aprasyma rungtyniu kuriose kaip supratau pats nebuvo! Geda. Kaip tu gali daryt kazkokias isvadas apie rungtynes, mulki tu?!

 41. 45 Tautwis 2010-07-01 10:15

  Tomas, matau specialistas esi kietas? Nepatinka, neskaityk. Koks tavo reikalas, ka zmogus raso? Cia yra jo blogas, jis reiskia savo nuomone, i raso ka nori, kad ir apie bulviu derliu, nesvarbu. Kai tu tiek laiko busi skyres parasytiems posta’ms siame bloge, ir dazniasuiai labai issamiems ir idomiems, galesi lot…
  zodziu, lisk po lapais i nejuokink

 42. 46 puodas 2010-07-01 16:28

  Gal kas žinot apie naujus žaidėjus ar jų bus? O kada R.Beniušis pasirodys rungtynėse?

 43. 47 axsel 2010-07-01 16:38

  Radziniaviciaus nebus, jau isvyko .Nes per savaite kuria praleido Suduvoj klubo valdazia ne nepriejo jo paklausti ko cia buvo atvykes.kalbejo tik su spaudos atstovu ,dave interviu.Venciaviciaus irgi poziuris buvo toks kad labas pries trenirute ir viso gero po jos apie, sutarty ne zodzio.Taiva taip dirba musu vadyba.

 44. 48 Remis 2010-07-01 17:53

  Jei užregistravo, tai jau artimiausiose rungtynėse R.Beniušis galės žaisti. Šiandien gi atsidarė vadinamasis transferų langas.

 45. 50 Chiortazzz 2010-07-01 23:41

  Nu normaliai ten treniruote paziuret renkasi 2500 zmoniu, pas mus i rungtynes tiek nesusirenka :)

 46. 51 oho 2010-07-02 02:04

  O kelione austrai saviems siulo uz visai padoria kaina, su tiesioginiu skrydziu i Kauna, 1 nakvyne, transferais http://www.skrapid.at/fileadmin/s/SKRapidWien/Verein/pdf/Litauen_Angebot.pdf

 47. 52 puodas 2010-07-02 10:08

  Esau ismeta Radzes nepasilieka kas čia dabar?

 48. 53 frankman.net 2013-02-07 15:43

  Place a silpat liner on a baking sheet (or spray with nonstick cooking spray).
  You have to shake over the paddle of the openhandedly by taking usage
  of the corn meal & then you have to place pizza bread on the paddle ahead of mixing toppings into
  it. They can use quality produce to make simple and great flavors.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 388 hits