BL finalas: SŪDUVA 3:3 VENTSPILS

"Good" - pons Beniuši, - "Very Good!!!"

Velniop tuos baudinius. Paskutiniai emocijų elementai buvo išnaudoti kartu su paskutine Sūduvos ataka paskutinę pratęsimo minutę. Finalai retai kada būna tokie įspūdingi kaip šis. Šeši įvarčiai, devyni pendeliai, krūva geltonų kortelių, audringų žiūrovų ir apsaugos boksas… Ir būriai Sūduvos pakeleivių, kuriems net dukart teko sugrįžt į savo vietas nuo stadiono vartų.  Žodžiu, aukščiausias lygis, kokį futbolas tik gali pasiekt. Bent jau man – tai buvo geriausia futbolo patirtis šiais metais (įskaitant ir Pasaulio čempionatą). Sūduva pralošė taurę, kurios kol kas niekam nereikia, tačiau laimėjo kovą prieš save.

Kėlinys po kėlinio. Net nežinau, ar verta pačias rungtynes aprašinėt – kažko atrodo, kad dauguma jas vis viena matę. Bet jei yra tokių, kuriems to padaryti nepavyko – štai santrauka.

Komanda pieš reikalams prasidedant.

Sūduva rungtynes pradėjo gan standartinės sudėties. Rapalis, Radžius, Valaitis, Slavickas, Skroblas, Liu Chao, Grande, Chvedukas, Kozyuberda, Grigaitis ir Lukšys. Ir didžiąją jų dalį atžaidė taip pat standartiškai. Kokias pirmas penkiolika minučių abi komandos lošė energingai ir pakankamai atvirai. Buvo greitesnių atakų, buvo šiokių tokių smūgių. Paskui viskas sustojo.

Vėliau reikalai aikštėje buvo pakankamai nuobodūs. Žaidimas iš esmės vyko viduryje. Ventspilio atakos baigdavosi pusiau-tolimu pasu link baudos aikštelės, kur nė vieno latvių komandos žmogaus nebūdavo. Sūduvos – klasikiniais balionais Lukšiui, kuris, kaip visada, lošė vienas trijų-keturių gynėjų apsuptyje. Kartais vėjo krašte sukeldavo Grigaitis, tačiau ir jam skersą pasą atlikti tiksliai nepavykdavo. Liu Chao keliskart mušė pačioje pradžioje, bet paskui ir jis nutilo. Ventspilsas žaidė šiek tiek gyviau – bent jau mėgindavo Sūduvą paspaust – centre ir truputį Sūduvos pusėje. Kartais jiems tas pavykdavo. Sūduva žaidė tarsi snausdama – iš lėto ir nelabai kūrybingai. Centre kamuolį palaikyti sekdavosi visai neblogai, tačiau pasų atgal kiekis gerokai viršijo pasų į priekį skaičių. Komandoje sunku būtų net ką išskirt. Labiau matėsi Grigaitis, tuo tarpu, pavyzdžiui, Grande, sakyčiau, sužaidė vienas blankesnių rungtynių. Tiesa, dar buvo Ventspilio smūgis iš niekur į virpstą.

Šį kartą kliuvo Valaičiui.

Labiausiai atrodė, kad Sūduvai trūko kažkokio nervo. Tarsi komanda nė nemėgintų pasinaudoti tuo faktu, kad likimas lėmė žaisti namuose, prieš savus žiūrovus, kuriuos didžiąją rungtynių dalį atgaivindavo tik daugybė pražangų, po kurių į aikštę būdavo kviečiami tai vienos, tai kitos komandos gydytojai. Tokių nutikimų kiekis šį kartą tikrai buvo įspūdingas – įskaitant ir kuriozus, tokius, kaip du Ventspils žaidėjai, susibedę galvomis. Todėl viena pridėta minutė po pirmo kėlinio ir trys po antro stebino, nes laiko visokiems niekams sugaišta buvo žymiai daugiau.

Sūduva atsigavo po keitimų. Ir Beniušis, ir Esau, ir Urbšys žaidimą labai atgaivino. Ypač Beniušis. Bet apie jį bus galima pakalbėt atskiru punktu.

Taigi, žaidimas ramiai riedėjo iki kokios 80 minutės, kai Sūduva paliko tuščią dešinį kraštą (Skroblo kraštą) ir Ventspilsas pakankamai nesunkiai įkalė bankę. Nosis visiems iškart nuliko ir nemažai „žiūrovų“ ėmė pamažu skirstytis. Kaip iki tol atrodė, kad pratęsimas neišvengiamas, taip po latvių įvarčių buvo beveik akivaizdu, kad išlyginti nepavyks. Ir būtų nepavykę, jei Sūduva būtų žaidusi taip pat.

"Oi, kokia graži nugara - gal po rungtynių susitinkam duše?" - pirmą įvartį įmušęs Ventspils žaidėjas ir Vyras Juodais Drabužiais.

Va tada ir atsirado tas nervas, kurio taip trūko visas rungtynes. Įsijungė kokie trys papildomi varikliai ir paskutinė ataka baigėsi įvarčiu. Prisipažinsiu, tiek šis įvartis, tiek viskas, kas dėjosi po to, taip užkūrė emocijas, kad šią akimirką net nepamenu, kaip tas išlyginamasis įvartis buvo įmuštas. Težinau, kad įmušė Beniušis ir įmušė galva. Pagrindinis rungtynių laikas šiuo įvarčiu ir baigėsi, o stadionas ėjo iš proto. Baisiai smalsu, kaip tribūnų keliamas triukšmas skambėjo iš kitos pusės, bet tribūnose buvo žiauriai linksma.

Tai yra pats tobuliausias, emociškai aukščiausias taškas, koks tik gali būti futbole – kai paskutinės atakos metu, kai niekas nieko nebesitiki, tavo komanda vis tik įmuša lemtingą įvartį ir išneša sveiką kailį. Bent kol kas. Tačiau niekam tą akimirką nerūpi, kas bus vėliau. Visiška ekstazė.

O šias rungtynes išskirtinėmis daro tai, kad tokią akimirka šiandien pasikartojo dukart. Visiška beprotybė.

Taigi, komandos rengiasi pratęsimui. Sūduvos plote atidesnis žiūrovas galėjo įžiūrėti bėdą, kuri labai greitai virto tragedija. Antro kėlinio pabaigoje Radžius įtartinai stipriai šlubčiojo. Ir tai, kokius įvarus jam taisė gydytojai prieš pratęsimą, rodė, kad šis žaidėjas aikštėje lieka tik dėl to, kad visi keitimai jau išnaudoti.

Radžiaus gaivinimo darbai prieš pratęsimą.

Pratęsimui prasidėjus, pasirodo pakankamai radikalūs sprendimai, šios bėdos išprovokuoti. Radžius iš esmės lošia puolėju. Aišku, šlubčiojantis žmogus priekyje mažiausiai žalos ir gali padaryti. Apie ypatingesnę naudą nė kalbėt nereikia. Slavickas juda centran, į Radžiaus vietą, o jo vieton stoja Liu. Taigi, pratęsimą Sūduva iš esmės lošė dešimtyje ir dar be pagrindinio centro gynėjo.

Tad nereikėtų stebėtis, kad per pirmas penkiolika minučių gavo dvi bankes. Ypač pirmąją. Iš mano taško nelabai matėsi, kas ten baudos aikštelėje nutiko, tačiau buvo akivaizdu, kad Slavickas tiesiog pralaimėjo poziciją Ventspils žaidėjui ir atsidūrė jam už nugaros. Taigi, Ventspils ypatinga energija ar originalumu nepasižymėjo, tačiau du įvarčius pakankamai lengvai įmušė. Nieko nuostabaus. Todėl „žiūrovai“ ir vėl pradėjo kilti iš savo vietų bei sliūkinti link išėjimo. „Žiūrovai“. Kas liko – neapsiriko.

Tad nereikėtų stebėtis ir pergyventi dėl to, kad Sūduva praleido dvi bankes. Stebėtis reikia tuo, kad tiek pat sugebėjo įmušt. Dar kartą Beniušis. Ir Urbšys – užsitęsusioje paskutinėje atakoje, kai ir vėl atrodė, kad nieko gero čia nebebus. Buvo sunku patikėti, kad vartininkas beviltiškai krito, o kamuolys – nepraėjo pro štangą – kaip turėjo padaryti pagal visas įprastines logikos taisykles – o įsivėlę į vartų tinklą. Totalus bardakas. Visiškas chaosas. Taip siautėjančių žmonių lietuviškame stadione man dar neteko matyti. Suprantu, kad čia ne lietuvių pergalė prieš austrus ir ne FBK – prieš Reindžerius. Tačiau, kai prieš tavo akis dukart įvyksta visiškas stebuklas, negali likti blaivus. Nors tarp Sakalų nebuvau, tačiau balso šiuo metu praktiškai nebeturiu. Ir taip, garantuoju, yra ne man vienam.

Paskui buvo peneliai. Tačiau jautėsi, kad minia buvo emociškai išgręžta iki paskutinio siūlo. Šį kartą komanda už save, už žiūrovus ir už jų miestą atidirbo dviem šimtais procentų, todėl pendelių baigtis nebeturėjo jokios reikšmės. Dar mažesnės reikšmės turėjo apdovanojimų ceremonija. Mes gavome tai, ko norėjome. Velniop tą taurę.

Beniušis bėga mušti įvarčių.

Beniušis. Padėkokim futbolo dievams už Ričardą Beniušį. Ir net ne dėl to, kad jis šiandien įmušė du įvarčius. Tokio žaidėjo Sūduvai žiauriai trūko. Kodėl pasikeitė Sūduvos žaidimas, aikštėje pasirodžius Beniušiui? Todėl, kad puolimas iškart tapo pavojingas ir agresyvus. Todėl, kad aukštas kamuolys nebeatšokdavo bet kur, kaip anksčiau. Todėl, kad jis būdavo numetamas tiksliai šalia esantiems žmonėms. Todėl, kad Beniušis iškart sutraukė prie savęs keletą gynėjų – na ir kas, jis vis tiek už juos aukštesnis, tvirtesnis ir kamuolius rinkdavosi. Todėl, kad laisvės iškart atsirado ir kraštuose, ir tam pačiam Lukšiui, kuris pagaliau gavo progą nuveikti ką nors naudingo.

Nežinau, kaip treneriai toliau įsivaizduoja Sūduvos puolimą. Tačiau šiandien buvo akivaizdu, kad abu puolėjai vienu metu yra galinga jėga. O juk žaidžiama buvo prieš stiprų varžovą. Taip, Beniušis dažnai žaidė atsitraukęs, net iki gynybos kartais nupėdindavo. Tačiau, prisipažinsiu, džiaugiausi matydamas, kad Beniušis keičia ne Lukšį. Jo. FBK ir Ekrano puolimo mokykla Sūduvoje vienu metu. Ir kas galėjo pagalvoti?

"Tai imsi tą kamuolį, ar ne?" - Donato Vencevičiaus vis dar laukia žymiai rimtesni darbai, nei kamuolius padavinėt. Baudinių Dievas nusinešė jau antrą taurę.

Šiandien ir ateitis. Tai štai būtent tas dalykas labiausiai ir džiugina. Šiandien komanda sugebėjo pabusti iš miego ir per akimirką iš esmės pasikeisti. Pradėjo žaisti taip, kaip svajoja kiekvienas futbolo gerbėjas. Todėl Didžiojo Šio Sezono Misija yra kaip sykis dabar. Kaip šią bangą išlaikyti ir toliau? Kaip tokį užsidegimą ir nervą paversti nuolatine komandos būsena rungtynių metu? Kaip iš tikro žaisti nuo pirmų minučių, o ne tik tuomet, kai dievai ir priešininkas paguldo ant menčių.

Įdomus dabar yra laikas. Besikartojantis. Tai, ką šiandien mačiau aikštėje, priminė man kelių pastarųjų Sūduvos sezonų karčią patirtį. Nepriklausomai nuo to, kaip komanda pradėdavo sezoną, maždaug viduryje ji pasiekdavo emocinę viršūnę. Ir sužaisdavo vienas kitas rungtynes aukščiausiam balui. Čia kalbu ne apie patį žaidimą – šiandien Sūduva neatrodė nei taktiškai įdomesnė, nei techniškai ypatingai gera. Kaip sykis priešingai – atrodė, kad dauguma šio sezono ligų dar nėra išgydytos. Tačiau emociškai komanda įgavo tokios jėgos, tokius sparnus, kokių reikia pergalei kad ir prieš patį galingiausią priešininką. Kai varoma taip, kaip šiandien po praleisto įvarčio – rezultatas gaunamas nepriklausomai nuo individualių sugebėjimų ir komandinės taktikos brandos. Čia jau veikia kažkoks avino efektas – jei priešininkas neleis įmušti, įstumsime kamuolį į vartus kartu su visa priešininkų komanda.

Tačiau, sakysite jūs, galutinio rezultato vis tik komanda šiandien nepasiekė. Taip, tas yra tiesa. Ir tai labiausiai neramina. Nes ir pastaruosius kelis sezonus nutikdavo panašiai. Kai komanda pasiekdavo aukščiausią emocinės jėgos tašką, jai pritrūkdavo tik šiek tiek, visai nedaug, kad neįtikėtinas rezultatas įvyktų. O kai to rezultato nebūdavo gaunama, paskui komanda natūraliai imdavo riedėti žemyn. Pamenate stadiono atidarymo sezoną? Dvejos rungtynės su FBK ir su Zalcburgu. Pernai kažkas panašaus buvo lošiant su danais.

Dar vienas simbolinis šių rungtynių vaizdas. Įsiaudrinęs žiūrovas derasi su apsauga, mėgindamas atgauti ką tik į aikštę nuspirtą savo batą.

Tokios tokelės. Atrodo, komanda tapo jėga pačiu laiku. Sekantis kartas bus su galingiausiu šios sezono varžovu. Teoriškai Sūduva prieš Rapidą neturi jokių šansų. Tačiau jei loš taip, kaip šiandien – nebūčiau toks tikras pasitikėdamas teorijomis. Tačiau – esu tikras – nuo rungtynių po pusantros savaitės priklausys Sūduvos sezono rezultatas.

Kas bus tas bus. O šiandien tesinori padėkoti komandai už įvykį, kurį jo liudininkai dar ilgai prisimins.

94 Responses to “BL finalas: SŪDUVA 3:3 VENTSPILS”


 1. 1 Justinas 2010-07-04 22:00

  Sūduvos sakalai nesigirdėjo?daug kas sako kas per tv žiūrėjo,kad nieko nesigirdėjo iš mūsų pusės,bet garsas tikrai buvo geras,gerai skambėjo dainos.O šiaip Sūduva atidavė visas jėgas,drąsą narsą.O vietiniams pižonams paliekanties stadioną dar nepasibaigus rungtynėms galiu pasakyti,kad gėda turėtų būti.Tikri kaimiečiai,kurie džiaugiasi kada komanda laimi,kai pralošia tik keikia ir tiek.Nieko gero iš tų vietinių žiūovų,kurie tik palaiko kai komandai sekas.Nieko gero.Buduliai ir pižonai.O Sūduvos Sakalai malačiai.Jau ne pirmą kart pas juos tribūnoj esu,ir esu žiauriai patenkintas ką jie daro.Palaiko iki galo,iki paskutinio.Gerbiu juos už nusiteikimą.Na o Latvių fanai tai neblogi,jie girdėjos galbūt geriau,nes daužėsi su būgnu,kuris pagyvino jų palaikymą.Reziume-Sūduva,mūsų širdyse,Sūduva tu mums esi šventa….

  Tai tiek.Ačiū Sūduvai

 2. 2 Justinas 2010-07-04 22:48

  Sūduvai pritrūksta geresnio vietinių žiūrovų palaikymo,čia apie Sūduvos
  Sakalus nekalbu,jie savo darbą atlieka be priekaištų.O vat vietiniai galėtų
  būti agresyvesni,kad priešininkas čia atvažiavęs bijotų žaisti.Nes
  Sakalams,kurių į rungtynes susirenka max 40-50 snukių,yra sunku padaryti
  palailkymą į tokį,kad atrodytų,kad fanatelina bent 100-300
  žmonių.Taigi,vietinius žiūrovus raginu prisidėti ir padėti palaikyti
  Sūduvą.Yra paprastų dainų,skanduočių,kurias kiekvienas žino,bet bijo
  ištarti tai gersiai ir drąsiai.Raginu visus drąsos,ryžto padėti savo
  komanai iki paskutinės sekundės.
  p.s su dūdomis ar sumautomis
  vuzuzelomis,kurių šiandien jau pasirodė,tai palaikymo nepadarysi.Reikia
  atiduoti savo balsą vardan Sūduvos.Kai bus šitie dalykai,tai ir turėsim
  auksą.Dabar čia atvažiuoja kas nori,žaidžia kaip nori,ir vietinių spaudimo
  nejaučia.

 3. 3 thunder 2010-07-04 22:57

  kiek buvo fkv ladsu? konfliktu nebuvo?

 4. 4 Justinas 2010-07-04 23:07

  fkv ladsų bijau pameluoti,bet kažkur apytiksliai 50 buvo.

 5. 5 Justinas 2010-07-04 23:08

  Konfliktų nebuvo atrodo,mat jiems specialiai padarė būdkę prie jų tribūnos,kad šie galėtų alaus nusipikrti.Na jų neleido į kitą pusę eiti,tai ir išvengta konfliktų su vietiniais buduliais

 6. 6 Bonas 2010-07-04 23:48

  Malaciai zaidejai as juos gerbiu ir net netikiu kada nors dar pamatysiu tokias varzybas kaip siandien buvo, tai pranoksta net pasaulio cempionatao kovas. Aciuj jums.

 7. 7 nitro 2010-07-05 01:29

  Džiugu, kad komanda parodė charakterį. Man tik kažkaip norisi nesutikti su ponas pop nuomone dėl Grigaičio ir Grande.

  Visų pirma, tai Rapalio kaltinti nesinori, na bet jis tiesiog ne Saulius Klevinskas. Jau pačioje rungtynių pradžioje po jo išėjimo tik mūsų gynėjų dėka išvengėm golo. Klevinskas tokių klaidų nedarydavo plius dar parodydavo kokį stebuklą ar balioną Lukšiui pakabindavo.

  Valaitis, tai jaučiu galima sakyti atradimas. Patikimai atrodo, o anksčiau visai negirdėtas buvo. Žinant Radžiaus amžių jaučiu traumų jis dar turės ne vieną. Kas jį pakeis? Manau arba Leimonas arba Klevinskas. Bet pastarasis šiame sezone kažkaip jau per ilgai ant suoliuko sėdi.

  Sauguose, tai man geriausiai atrodo Grande. Neabejotinas komandos lyderis, visada išlieka ramus ir puikiai cementuoja komandos veiksmus. Chvedukas, kažkaip nelabai matomas, kamuolio nelabai ieško. Na, bet jaunas yra ir kažkaip nesinori, kad būtų pasodintas ant suolo…

  Grigaitis, tai kaip krašto saugas šiandien minusinis buvo. Gražiai prasimetė pora kartų kamuolį, bet nesugebėdavo net kamuolio pakelti į baudos aikštelę. Pirmo kėlinio pabaigoje išvis kažkokią pievą supjovė, kai stabdydamas kamuolį, pataikė sau į ranką.

  Lukšys, tai kaip ir visą sezoną. Su kartus kamuolį kojomis lietė. Čia tokia Doncės taktika?

  Šiaip galvoju reikia Sūduvai 4-4-2 pradėt lošti. Į dešinę statyt pašyti, bet sako, kad jam čia buvo atsisveikinimo mačas). Koziuberdą arba Urbšį (Esau dar galėtųv čia įsio. Grigaičiui pradėt kelt motyvaciją ir leist nuo 60 min lošt puolėju vietoj Lukšio.

 8. 8 ..) 2010-07-05 08:42

  tikrai keisti jausmai užplūdo, taurė nuo staliuko varžovams atiteko, bet jokio apmaudo dėl to neliko :) norisi tik padėkoti visiems sūduviečiams už šias varžybas kaip nepakartojamą, nesurežisuojamą spektaklį, ir savo dar ir kitą dieną jaučiamas sukilusių emocijų ir prarėkto balso pasekmes :))

 9. 9 griezhtas 2010-07-05 08:50

  Na siaip jei vakar varzybos butu pasibaige 80 min tai buciau cia i suns dienas isdejas zaidejus, jau nekalbant apie donce.

  Bet kadangi po 90 min buvo sukurta kazkas fantastisko ir nepakartojamo, tai zaidejams galima pareiksti tik maksimalia pagarba.
  Beje beniusis yra kazkas super, su juo tikrai cempais galima patapt.

  O donce vistiek iskeiksiu, jau kokios 5 varzybos kai is grigaicio 55-60 min patampa visiska nulis nepavelkantis koju, bet kuris dubleris zaistu geriau nuo to laiko, bet donce tai pamato tik 75-80 minute i iki to laiko buna visiskai mires zaidimas. Zodziu toks aklas treneris suduvai nereikalingas.

 10. 10 nagerai 2010-07-05 10:06

  Buvo susirinkę ~40 rinktinių FKV boicų, plius kokie 10 pižonėlių :)

 11. 11 Varvalas 2010-07-05 10:14

  „Sūduva pradeda žaisti, kai varžovas ją gerokai padulkina“ – va, tokia bus šio pamokslo išvada. Toliau galite ir neskaityti.

  Ką komanda veikė 85 minutes? Nieko. Na, ne visai nieko. Leido šventinius balionėlius Povilui, Rapalis kilnojo „šleivukus“ į kairę pusę – ten net ir Lukšio šešėlio nebūdavo, leido varžovams tikrinti virpsto tvirtumą, išmušinėjo kamuolį nuo savo vartų linijos, krašto gynėjai nespėdavo grįžti iš gastrolių priešo apkasuose.

  Tai tą „charakterį“, „kovingumą“ ir panašius unikumus reikėjo pademonstruoti per tiek laiko, kiek užteko „pakonsultuoti“ Kauno studentus. Nieko panašaus nematėme. Dar Čao Čao mėgino įnešti kažkokios ugnelės, bet po pusvalandžio prigeso. O nematėme, nes Sūduva žaidė su lygiaverčiu varžovu. Ir dar nė karto šįmet už tą lygiavertį varžovą nebuvo geresnė (galbūt, išimtis – rungtynės su Ekranu).

  Ką pasakyti apie atskirus žaidėjus? Visi vieningai sutariame, kad Beniušis yra jėga. Ačiū jam. Išrinksiu ir prasčiausiai atrodžiusį – Rapalį. Jis neužsiima geros pozicijos (būdamas neaukšto ūgio per toli išeina iš vartų), prastai dirba ginant vartus nuo standartinių baudos smūgių, du trečdaliai spiriamų tolimų balionų lekia į kairę varžovo pusę, kurioje nebūna ne tik Sūduvos žaidėjų, bet kartais ir priešininkų. Tokius vaikiškus rikošetus irgi reikia sugebėti praleisti. Rapalis sugebėjo. Ir ta „kliauza“ rungtynėse su Žalgiriu, matyt, buvo ne atsitiktinumas, o dėsningumas. Tai bene prasčiausias vartininkas nuo Balniaus (ar kaip ten to 2001 m. kaišiadoriečio pavardė). Na, toks pablogintas Ramono variantas.

  Apie kitus. Apie Lukšį nieko nepasakysiu, nes į jį atsitrenkė tik du balionai … Lukšys yra Lukšys … Įvarčius lyg ir muša, bet mes žaidėjo beveik nematome. Nežinau, kaip jis atrodytų komandoje, kurioje būtų maitinamas „teisingais“ kamuoliais. Matyt, atrodytų geriau.
  Visiškai pritariu tiems, kurie prastai vertina Grigaitį. Šįkart jo pastangos gerokai atsiliko nuo sugebėjimų. Beje, ištvermės požiūriu jį primena ir Čao Čao, kuris per pusvalandį ar kėlinį būna išsunktas kaip apelsinas, t.y. kinų obuolys. Grandė reikalų negadino, klaidų nedarė ir apie šį žaidėją imu keisti nuomonę – jis gali Sūduvoje žaisti, bet kalnus nuvers tik standartinių situacijų metu.

  Krašto gynėjams (ypač Slavickui) turiu nuolatinių pretenzijų dėl lėto grįžimo iš kontraatakų. Skroblas tai daro operatyviau, bet vakar kartą nespėjo. Ir to karo pakako įvarčiui praleisti. Reikia padėkoti ir Radžiui, kuris vyriškai, „be kojų“ žaidė papildomą pusvalandį.
  Labai patiko Esau noras reabilituotis prieš žiūrovus, gerai sužaisti atsisveikinimo rungtynes. Jį reikėtų pagirti ir komunikalumą, t..y. mėginimus „užvesti“ žiūrovus. Patiko, kad su su žiūrovais panašaus dialogo ieškojo ir kinas bei Beniušis. Kiti tiesiog dirbo ir tribūnų nematė. O to ryšio norėtųsi. Grigaitis, išeidamas iš aikštės, nesugebėjo net padėkoti žiūrovams.
  Tokia žaidėjų abejingumo kaukė mus skaudino. Šalia manęs sėdėjo žmonės, atvykę iš Kauno, Vilniaus, Klaipėdos ir labai energingai palaikė komandą (ne sirenas maigydami) … Beje, atvykėlių būta labai daug. Tikrai daug daugiau, negu žiūrovų lankėsi Sūduvos – Atleto rungtynėse. Vadinasi, Sūduvos žaidimas, nors ir prarandantis „Gabrio veidą“ traukia …

  Pritariu Ponui Popui, kad komandos likimas, kaip ir per visus pastaruosius metus, išsispręs liepos mėnesį. Birželį komanda neteko Kijansko, liepą pasirodė Beniušis, tuoj paliks Esau. O portugalus ir radzinevičius, matyt, pakeis išeiviai iš „Vėtros‘. Jie labiau perskaitomi. Primenu, kad tie vasariniai pokyčiai dar nė karto nedavė gerų rezultatų. Liepos pabaigoje galėsiu pasakyti, kurią vietą užims komanda.

 12. 12 suvalkas 2010-07-05 11:10

  na tokiose varzybose vietoj grigaicio tai tikrai tiktu g.slavickas ar radzinevicius, bet treneriui kazkodel jie netinka, tik nelabai suprantama kodel, kas del rapalio tai visikai sutinku, vakar jis nei vieno “neistrauke“ kiek smugiu tiek golu, o keitimo jam kol kas nera, nu tikekimes ten samusiovas dar pasirodys, tai va tada ir ekranui bus galima kova paskelbt ;)

 13. 13 ponas pop 2010-07-05 13:16

  dėkui, chebra, už analizavimą, nes manyje vakar taip pramušė eilinis futbolo gerbėjas, kad apart maksimalių emocijų, mažai ką konkretaus ir apčiuopiamo pamenu:)))

  jei samusiovo atsiradimas komandoje vis dar yra tikėtinas – galima tikrai džiaugtis. Samusiovas – Grande – Beniušis – visai nebloga ašis per visą aikštę galėtų gautis. Man tik nejauku, kad iki rapido liko pusantros savaitės, o be beniušio visi kiti naujokai kol kas tik kalbų lygyje. kad paskui nebūtų kaip su gnedojum, kuris sūduvoj debiutavo su zalcburgu ir kurio klaidos tą kartą didžia dalim prisidėjo prie apmaudaus pralaimėjimo. nežinau, gal ir klystu – bet rodosi, kad viena yra būti treniruotėse, kita – pajusti komandą realiame veiksme.

  beniušį bent jau integruoti neturėtų būti sunku:))) juk visi sūduvoje moka balionus link baudos aikštelės svaidyt – kai yra beniušis iš jų naudos žymiai daugiau:) o kas liečia lukšį – tai aš vis tik laikausi nuomonės, kad kartu su beniušiu ir lukšys galės žymiai efektyviau sulošt.

  dėl grande aš nesiginčyju – man šis žaidėjas labai patinka ir ne kartą esu tai sakęs. neblogas aikštės matymas ir, svarbiausia, retas ant lietuvos sugebėjimas sprendimą dėl paso padaryt per pusę sekundės – va jo stiprioji pusė. tiesiog man pasirodė, kad vakar jis lošė puse jėgos, lyginant su kai kuriais kitais jo pasirodymais (nors jų ir labai nedaug šiemet teko matyt).

  matysim, kaip čia komanda su tuo rapidu atrodys:)

 14. 14 Kuzma 2010-07-05 13:49

  Geriausias mano matytas mačas Lietuvoje. Tiesą pasakius absoliučiai dzin, kad nelaimėjom tos taurės. Širdyje mes čempionai!

 15. 15 Nuomone 2010-07-05 14:26

  Geriausias palikimas is vetros butu Liubsys

 16. 16 Varvalas 2010-07-05 14:26

  kažkaip nelabai man svarbu – čempionai ar ne čempionai. Širdyje ar pagal rezultatus. Va, nematau jokio noro žaisti (ne kovoti, kautis,rodyti charakterį ar kitus artistinius bajerius, o būtent žaisti) futbolą, kol lygiavertis varžovas neįspiria į šikną. Būtų žaidę tas 80 minučių, būtų nereikėję demonstruoti charakterio. Rungtynių scenarijus gražus. Na, ir kas?

  Gaila, kad nematysiu rungtynių su Rapid’u. Bet gal ir gerai … Optimizmo turiu mažiau, negu realizmo. Kadangi jau dviejų “viskų“ nelaimėjome, tai trečias kartas nemeluos – Europos taurė kaip tik tinkamiausia Sūduvai :)

 17. 17 M. 2010-07-05 16:28

  Italas treneris sako tokių bajerių gyvenime nematęs, bet iš tiesų, kas čia tokio, ar ne? Rungtynės kaip rungtynės.
  Dar labai įdomi būtų gerb. Varvalo nuomonė apie 2005 metų ČL finalą, konkrečiai – apie Liverpool nevykėlius. Ačiū iš anksto.

 18. 18 Varvalas 2010-07-05 16:52

  Liverpool man yra dzin. Didelis dzin.

 19. 19 gg 2010-07-05 17:48

  Apie Liverpool arba gerai arba nieko..

 20. 20 hmz 2010-07-05 17:56

  Samusiovo atsiradimas komandoje vis dar tiketinas ir nelb supratau kodel cia kai kurie komentatoriai rase kad esau buvo atsisveikinimo varzybos

 21. 21 del Esau 2010-07-05 18:35

  Kontraktas su Esau buvo pasirasytas apie anu metu liepos viduri. Tiksliau zino tik jis ir klubo zmones. Todel mazai tiketina kad jis dar galios per rungtynes su Rapidu. Jis pats jau atsisveikineja su pazistamais ir nepazistamais.

 22. 22 ponas pop 2010-07-05 20:54

  kaltis negyvai nėra prasmės, nes abi pusės teisios. teisus varvalas, žiūrėdamas šaltai ir racionaliai. yra tiesos – sūduvos žaidimas vis dar šlubuoja taip, kaip šlubavo nuo pat pradžių. Tos pačios bėdos – atidumo ir susiklausymo stokos sukeltos problemos gynyboje, neįdomus ir fantazijos stokojantis puolimas. vidurys laikosi neblogai, tačiau padorių jungčių tarp centro ir gynybos vienoje pusėje bei puolimo kitoje – nėra. Tokį žaidimą matėm iki 80 min.

  Po to įvyko stebuklas, tačiau, žvelgiant šaltai ir racionaliai, rezultatas pasiektas nebuvo. Taigi… na tas pats jei Jėzus būtų dvidešimt žingsnių vandens paviršiumi paėjęs, o ant 21-o nuskendęs. Tuomet didysis klausimas: ar šis stebuklas buvo netyčia nutikęs ar sisteminis? Labiau linkčiau prie pirmojo varianto, o tuomet kyla daug dvejonių ar įmanoma dar bus šiemet tokį dalyką pakartoti. Galų gale, tokie triukai futbole būna vieną kartą gyvenime.

  Iš kitos pusės… Būtent – tokie dalykai būna vieną kartą gyvenime. Tuomet ir norisi pamiršti šaltą protą ir ateities vizijas bei prognozes. Norisi tiesiog džiaugtis tuo, ką teko išgyventi – nepriklausomai nuo to, kas mūsų visų laukia artimiausioje ateityje. Apie šitas rungtynes kalbėsime ilgai, o jų liudininkai istorijas pasakos ir po 20 metų.

  Esminis klausimas lieka tas pats – ar žaidėjai taip pat suvokia, kad padarė tai, kas neįmanoma? Ar šis stebuklas nuteiks juos ir likusią čempionato dalį stebuklus kartoti vieną po kito? Labai norėtųsi tuo tikėti, tačiau dvejonių yra tiek pat daug. Lietuviško profesionaliojo futbolo savimonė yra tokio žemo lygio, kad viltis, jog sekmadienio pamokos bus amžiams išmoktos – būtų naivu.

  Pasakysiu tiesiai ir paprastai, nors ir žiauriai. Rungtynės su Rapidu viską parodys. Jei Sūduva austrų legendą perlips – vadinasi ji yra komanda verta to, kas nutiko sekmadienį. Tai būtų dar vienas stebuklas ir tuomet jau galėtume kalbėti apie sisteminę komandos transformaciją. Jeigu vis tik nugalės realybė ir Sūduva tesugebės eilinį kartą “garbingai pasipriešinti“ – vadinasi sekmadienio nutikimas yra tiesiog išimtis patvirtinanti taisyklę.

 23. 23 hmz 2010-07-05 21:19

  Esau dar turetu but per varzybas su rapidu ;)

 24. 24 edmaz 2010-07-06 01:01

  isvis ar kas nors gali pasakyti ar sulaksime pastiprinimo????

 25. 25 Varvalas 2010-07-06 08:38

  Edmaz, o tu jokiu kitokiu klausimu nesugalvoji? Jei butu, ka pasakyti, tai butu ir parasyta.

 26. 26 Chiortazzz 2010-07-06 08:40

  Varvalas tai garantuotai zino, tik tyli ir niekam nieko nesako :)

 27. 27 Varvalas 2010-07-06 08:42

  Griztu prie stebuklo. Labai nustebau, kad dar labiau nustebo Urbšys, kai iš komandos draugų sužinojo, jog turės mušti 11 m. baudinį. Nubėgo pas trenerį ir net du kartus tikslinosi, ar tai tiesa. Vadinasi, net pačiam žaidėjui buvo keistas toks trenerio sprendimas.

 28. 28 special to edmaz 2010-07-06 08:59

  Siuo metu perziuroje viesi apie desimt Portugalijos ir Italijos rinktiniu zaideju. Pakeliui dar argentinieciai su brazilais. O jei reikes vokieciu rinktines zaideju tai furomis spesime atsivezti iki liepos 15 d.

 29. 29 Justinas 2010-07-06 13:37

  tu čia nei į tvorą nei į mietą pavarei….

 30. 30 ponas pop 2010-07-06 16:04

  yep – nors tai jau tampa normalia ir įprasta klasika. sklinda kalbos, tačiau oficialių žinių nėra. žmonės nervinasi, nes nori žinoti. tokioj aplinkoj bet koks gandas tuoj pat išauga. tai gal ir nesinervinkim – vis tiek kol kas kitaip nebus. ir sekite komentarus čia – nes kaip taisyklė, kas nors mesteli informacijos gabaliuką, o po dienos kitos ją patvirtina koks rimtesnis tinklapis, uždavęs klausimų komandos žmonėms.

 31. 31 Offside 2010-07-06 16:28

  gal yra internete parsisiust ar perziuret idomiausius momentus varzybu suduva-ventspils?

 32. 32 laurenz 2010-07-06 16:52

  http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=1456869054184&ref=mf video varžybų, su pavojingais momentais ir įvarčiais.

 33. 33 Valdas K. 2010-07-06 19:30

  Kantrybės su naujienom. Jų bus. Labai labai labai greitai.

 34. 34 Anonimas 2010-07-06 19:41

  Manau, kad ponas Valdas visiems “degantiems“ pasakė lietuviškai. Aš asmeniškai žinau tik vieną naujieną, o antroji tokia, kad į ją aiškaus atsakymo, matyt, neturi niekas. Net V.M.

 35. 35 Varvalas 2010-07-06 19:42

  pasirodo, kad aš dar ir Anonimas … Čia irgi naujiena

 36. 36 nitro 2010-07-06 19:53

  Štai video iš finalo

 37. 37 zab 2010-07-07 10:34

  teisejas tai grybu grybas

 38. 38 Varvalas 2010-07-07 10:42

  Viena naujiena tai išvers iš kojų. Tiesiogine prasme. Tai susiję su mano ir dar vieno žmogaus komentaru šioje temoje. Manau, kad šią savaitę bus oficialiai pranešta, nes Sūduva lyg ir turėjo dvi dienas atostogų. Žinia bus gera, bet labai negeru laiku, t.y. prieš europines rungtynes ir gali įnešti laikinos sumaišties, bet duos gerus rezultatus vėliau. Belieka, kad tai išsipildytų, o tada jau bus galima ir konkrečiai kalbėti.

 39. 39 Pro shali 2010-07-07 11:14

  Na ka, Varvalai-i vartus Ramonas stos vietoj Rapalio? :)

 40. 40 Varvalas 2010-07-07 11:21

  Kad prie vartų visas vietas užėmę apsauginiai. Aš irgi neatsisakyčiau ant tokių vartų pastovėti.

 41. 41 griezhtas 2010-07-07 11:43

  tai negi perimsim vetros deimanta – virguti? nes daugiau nelabai kas galetu sukelti didele sumaisti trumpame laikotarpyje ir labai gerus rezultatus ilgame…

 42. 42 hmmm... 2010-07-07 12:44

  Apie virguti pamirskite… Tikrai jo nebus…

 43. 43 Sv. 2010-07-07 12:49

  Benas kirpsis plikai, kad palaikytu stilinga komandos asi Samiusiovas-Grande-Beniusis

 44. 44 nais 2010-07-07 14:14

  Tai gal logotipa keis ar spalvas???

 45. 45 Pro shali 2010-07-07 14:25

  keis- keisis logotipais su atletu

 46. 46 grobuonis 2010-07-07 14:35

  Nu na…. tada su tokiu logotipu kaip atleto.. :D As grazesni nupaisyciau :)

 47. 47 123 2010-07-07 15:10

  greičiau vitkauskas atsigautų po traumos

 48. 48 playmaker-is 2010-07-07 17:16

  Prieš Sūduvos dvikovą su Rapidu Marijampolės futbolo sirgalių apšilimui :): III LFF Taurės etapas, FK Švyturys (Marijampolė) – Prelegentai (Vilnius) liepos 12 dieną, 19.00 val. SC SŪDUVA stadionas. Įėjimas nemokamas.

 49. 49 vietinis 2010-07-07 17:20

  kiek maciau, pagal varvalo pasakojimus, tai suduvoje juda toks nedidukas juodukas, saugelis. Matomai vetrai siuo metu nebereikalingas :) arba jam vetra :D

 50. 50 Kuzma 2010-07-07 17:24

  Gogberašvilis?

 51. 51 hmmm... 2010-07-07 17:46

  Taip taip, tas pats, kuris jau nuo savaites pradzios sportuoja… Tik VArvalo nelabai suprantu, kokios sumaisties tai turetu inesti pries tarptautines rungtynes…

 52. 52 hmmm... 2010-07-07 17:51

  Sory nuo savaites pradzios atvykes… :)

 53. 53 griezhtas 2010-07-07 18:50

  Nu kokia sumaisti galetu inesti gruzinas irgi nelabai suprantu, gi po 55 minutes, bile kas uz grigaiti geriau pazaistu…

 54. 54 laimis 2010-07-07 19:19

  vargu ar gruzinas pasiliks, nes lenkų kelios komandos suinteresuotos jį gauti, užteko pusmečio Lietuvoj, kad savo žaidimu gerą reklamą pasidarytų, o be to Sūduvoj yra panašaus pajėgumo, o ūgiu dar net aukštesnis kinietis

 55. 55 tipo 2010-07-07 19:31

  varė į Lenkiją ir pamatęs stadioną iššoko pakeliuj Marijampolėj pasitreniruot, panašiai kaip neseniai Ražanauskas veždamas uošvius Marijampolę parodyt :)

 56. 56 Varvalas 2010-07-07 20:23

  Playmaker’i, skiriu tave asmeniškai atsakingu, kad Žutauto subutelninkus patvarkytumėte, ba priešingu atveju užsiimsiu “Švyturio“ žaidimo komentavimu :)

 57. 57 Varvalas 2010-07-07 20:26

  Tipo, tu, musėt, Radzinevičių su Ražanausku supainiojai, nes Sūduvoje nesitreniravo nei Ražanauskas, nei jo brolio žmona su naujuoju vyru dainorėliu Deiviu.

 58. 58 ponas pop 2010-07-07 21:18

  penalty.lt jau rašo, kad gruzinas jau pasirašė sutartį su Sūduva. Tik, kaip suprantu, formaliai jis yra ne gruzinijos, o rusijos pilietis. Antra, sūduvoj tai bus antras žmogus kadaise už luč-energiją lošęs – berods ten svečiavosi ir willeras

  http://penalty.lt/%E2%80%9Evetra%E2%80%9C-palieka-rezultatyviausi-zaidejai/

 59. 59 ponas pop 2010-07-07 21:19

  p.s. o tai ką – vėtrai jau visai kaput?

 60. 60 Varvalas 2010-07-07 21:20

  Na, vieną naujieną atknisote. Dabar atspėkite, kas žais vietoj Samusiovo? Ir tai dar ne paskutinė naujiena.

 61. 61 griezhtas 2010-07-07 21:21

  vietoj samusiovo bus zelmikas?

 62. 62 Varvalas 2010-07-07 21:25

  Gogberašvilis nuo čia paminėto mūsiškio Čao Čao skiriasi mažiausiai dviem smulkmenomis:
  1.Kas antrose rungtynėse (skaičiuojant ir taurės rungtynes) muša įvarčius.
  2.Fiziškai ištvermingu išlieka visas 90 minučiu, o ne taip kaip kinas, kuris aikštėje gyvena pagal formulę: 15 x 15, t.y. 15 minučių žaidžiu, 15 gaudau kvapą.

 63. 63 Varvalas 2010-07-07 21:26

  tavęs Griezhtas, neklausiu :) Palik ir kitiems, ką veikti.

 64. 64 viedras 2010-07-07 21:27

  Na Zelmikas įrašytas į graikų Asteras Tripoli sudėtį kartu su Rimkevičium (http://en.wikipedia.org/wiki/Asteras_Tripoli_F.C.), todėl nemanau, kad jis gali Sūduvoj atsidurt. Tuomet gal… Mikuckis?

 65. 65 Bonas 2010-07-07 21:28

  Gogberašvilis suuper zaidejas jis man paliko labai gera ispudi kai Vetra zaide manieze su Suduva. Tai tai liuks naujiena.

 66. 66 Varvalas 2010-07-07 21:31

  TO viedras, Zelmiko i jokią graiku komanda neirasiau. Tvirtinu.

 67. 68 viedras 2010-07-07 21:36

  Aišku, dėkui kad patikslinai :)

 68. 69 griezhtas 2010-07-07 21:39

  nu del zelmiko nezinau ar tai gera zinia. Kiek pamenu is pernai, tai jis buvo tik darbininkas atidirbantis nuo 8 iki 5 bet nieko daugiau. Samusiovas tuo tarpu buvo gynejas, gynybos treneris ir siaip visos komandos motyvatorius ir uzvedejas, o ir sukuosena prie grande geriau derinosi, tep kad cia bloga zinia :(((
  Aisku beniusis tures draugeli ir su kuo vazinet is kauno :)))

 69. 70 puodas 2010-07-07 22:09

  O del Samusiovo, tai viskas nebus jo tikrai ?

 70. 71 Varvalas 2010-07-07 22:30

  Aš apie Zelmiką galvoju dar prasčiau, negu Griezhtas. Labai jau pilkas zaidejas. Reikia, kad atkristų net keletas rimtesnių kandidatų ir tik tuomet Zelmikas čia atsirastų.

 71. 72 suvalkas 2010-07-07 22:34

  tikriausiai zais algis jankauskas irgi is vetros

 72. 73 axsel 2010-07-07 22:36

  siandien maciau suduvos treniruote tai dar vienas kinas kartu su komanda treniravos

 73. 74 Varvalas 2010-07-07 22:37

  Nuo ryt treniruotes vykdysiu manieze ir pro jokią skylutę vėtrinių ir kinų neskaičiuosite.

 74. 75 hmmm... 2010-07-07 22:43

  Jankauskas nebus… :) Ryziu nezinau, bet visko gali but… Manyciau rimtas lietuvis kandidatas yra dar :)

 75. 76 ponas pop 2010-07-07 22:53

  nu čia kaip kokios manekenės jūs:) stumdot stumdot, kol po valandos vis tiek vardą pasakot. tai klokit iškart ir tiesiai šviesiai jeigu žinot ar matėt.

  kad ir kaip bebūtų, aš vis tiek iki galo komandos strategijos nepagaunu. tiksliau, čia gal iš viso apie strategiją kalbėt nėra prasmės, tik apie taktinius veiksmus, kurie skirti… ???? kaip taisyklė, vidurio sezono pirkiniai komandoje pusę sezono ir užsibūna. tikėtis stebuklo žaidžiant su radipu lyg ir nederėtų – būtų gan keista tokiose rungtynėse 2-3 visiškai naujus žaidėjus mest – susižaidimo stoka garantuota, o tai gali būti lemiamas faktorius. tai gal čia ir vėl kalba eina apie desperatišką norą čempionais tapt? bet kokiom laikinom priemonėm.

 76. 77 nou camp 2010-07-07 22:54

  O tai Beniusis negyvena Marijampoleje? Nors jei mus ivarcius tai jau tiek to..

 77. 78 hmmm... 2010-07-07 22:58

  POP manau teisus esi… Yra pas ta virsute galva tas beprotiskas noras pries lietuvos futbolo visuomene atsistot ir pasakyt as esu lietuvos cempionas… Dar mastau, kad nepersigalvotu paskui klubo kam parduot kai jau viska bus pasiekes :)
  O del pavardziu tai matai zaidimas TAIP ir NE vyksta :) Nu bet cia kaip sakant gerai kad dar zaidzia, nes klubo PRESS aTaSHe tai labai apgailetinas…

 78. 79 suvalkas 2010-07-07 23:11

  na blogos naujienos yra tos kad radzius nelos beveik menesi tai jo uefa kaip ir nematysim, ir pagrindis kandidatys ji pakeisti yra jankauskas

 79. 80 hmmm... 2010-07-07 23:13

  Nu Jankauska na ura nebent ims… Buvo vieno Ukrainos klubo perziuroje, trauma gavo (nesunkia) ten… Nu velnias zino… Nematau jame tokio lygio zaidejo, kuris ryskiai sustiprintu musu komanda. Vetros atakuojantis zmogeliukas tai viskas suprantama…

 80. 81 Varvalas 2010-07-07 23:23

  jau ne kandidatas, o … Tai ne paskutinis Vėtros žmogus, kuris turi ateiti. Labiausiai neįsivaizduoju dar vieno jų žmogaus keistos padėties komandoje.

  Tai ir neramina prieš europines rungtynes. Dėl Radžiaus iškritimo mažiausiai porai savaičių jau buvo žinoma anksčiau, o dabar paaiškėjo dar blogesnė diagnozė. Gerai, kad nors vėtriniai yra tarpusavyje susižaidę, tai gal “susilipdys“ ir nauja platesnė koalicija.

  Man liepos mėnuo yra pats darbymetis. Atsisveikinu lygiai dviem savaitėmis, nes būdamas toli negalėsiu sekti, kas vyksta Sūduvoje. Nebūsiu nei rungtynėse su Rapidu Majamyje, bet susitiksime Vienoje. Gerų emocijų ir nenuviliančių rezultatų.

  Pasistengsiu apie 20 – 21 d. parašyti kokios futbolo nuotaikos vyrauja Vienoje. Pailsėkite nuo manęs. Atia. Išlekiu.

 81. 82 hmmm... 2010-07-07 23:35

  Nu ka Varvalai liudesime… Netenkame pagrindinio informatoriaus, teisingiau galbut patikimiausio :) Nu bet visa laime kad laikinai. Sekmes

 82. 83 pesim 2010-07-08 02:50

  geri vėtriniai visi, kai juos vaiko Virgis, o Suduvoj gruzinas ne kas 2 o gal tik kas 10 rungtynes įmuš, ir tai tik gal; Jankauskas bus savęs šešėlis, nes nei Vėtros nei KIjansko šalia nebus; beje dar Vilniaus turguj Eliošius ir Ražanauskas, o ir kiti bėdžiai stovi, bet negi svetimom bėdom į dangų josim, o ir kuo savi vyrukai labai blogesni? pavyzdžiui, toks Brokas laukia nesulaukia kada išauš jo žvaigždžių valanda

 83. 84 ..) 2010-07-08 03:00

  Broko pavardėj blogas kodas :)

 84. 85 Mokolai 2010-07-08 09:15

  kadangi Jankauskas dar nebus atsigaves po naujai gautos traumos tai su austrais namuose vidurio gynejais zais Valaitis ir Leimonas. Taip ir zaidziama per treniruotes. Per savaite nieko naujo nesuzvejos.

 85. 86 Tazius 2010-07-08 09:44

  O Esau tikrai palieką ekipą? Nes jo facebook puslapyje kažkaip įtartinai dingo jo žinutė, kad greitu metu grįžta į Ispaniją :)

 86. 87 salala 2010-07-08 10:12

  oho,mane tiesiog verste isverte is koto siandieniene naujiena apie Gogberašvili :)

 87. 88 hmmm... 2010-07-08 10:14

  Del Esau, neoficialus saltiniai teigia, kad uz per anksti pradeta atsisveikinima Esau turejo pokalbi su klubo vadovybe… Nu gal paims dar uzlos per Europos taures jis ir sakys kad dar metams rasomes :)

 88. 89 Puodas 2010-07-08 10:35

  Neseniai kauno gatve prie spindulio kino teatro prabego pirma suduvos komanda(gal ir dubleriu buvo)bet tame esmė kad pamaciau isskirtini vaizda- pamaciau su l.chao gale beganti kita azijieti (siauraaki) kalbejo su liu jis kokia 7 cm. Uz chao aukstesnis. Gal kas zinot kas cia per vienas?

 89. 90 cha 2010-07-08 10:46

  speju jog tas gynejas bus Skerla

 90. 91 Tazius 2010-07-08 10:56

  Aš tai visai nesupykčiau, jei Esau liktų, kažkuo patinka jis man, nebent beprotiškų pinigų reikalauja :) O dėl Skerlos, tai ar jis neturi sutarties su lenkų klubu? Ir beje, jis pats sakė, kad svarbiausia jam dabar yra galutinai išsigydyti traumą…

 91. 92 Kuzma 2010-07-08 12:50

  Puodai, taip tikrai komandoje bus dar tas kitas kinietis. Tiesa, kol kas jam skiriama vieta tik dubleriuose. Bet bent jau pusmečiui jis kol kas lieka Sūduvoje.

 92. 93 Puodas to Kuzma 2010-07-08 17:04

  gal zinai pavarde ir kur zaides ,kaip uzsirekomendaves?

 93. 94 Mokolai 2010-07-09 09:15

  Puode, ka tau sakys vieno kino is daugiau kaip vieno milijardo kinu tautos pavarde? Ir dar kazkokio dublerio. Kai kuriems pasistoja juokingi klausimai.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 407 hits