26: ATLETAS 1:4 SŪDUVA

Tai tiek čia tų žinių kol kas. Tiek įvarčių, kiek svajojau, Sūduva neįmušė (o dar prasčiau, kad pati praleido), nors ir turėjau fantastinių planų, iki Kauno nuvykt nepavyko. Jei būtų pavykę – oficialūs statistai būtų galėję įrašyt 101 žiūrovą Lietuvos futbolo istorijon (nors, jaučiu, ir taip iš akies skaičiuoja). Nei čia kokių analizavimų reikia, nei kokias išvadas gali daryt. Tiesiog trys taškai ir tiek. Laukiam toliau.

10 Responses to “26: ATLETAS 1:4 SŪDUVA”


 1. 1 gg 2010-09-18 23:13

  Kaip ir minejau Beniusis ir Brokas turi parako…

 2. 2 nesvarbu 2010-09-19 14:25

  Kad tu popai kam išvis rašai straipsnį,jeigu rungynių nematei….

 3. 3 Varvalas 2010-09-19 14:38

  a tiksliai,,,,, kaip tu išdrįsai “straipsnį“ rašyti? :)
  Už straipsnį pritaikysime baudžiamajį straipsnį :))

 4. 4 © 2010-09-19 17:47

  Jau issigandau, kad ne tik diskusijos apie Varvala,bet ir pats Varvalas bus persikraustes i oficialuji ‘fk Suduva’ :) Be ponu P.ir V. taikliu pastebejimu nei apie vienas rungtynes galutinis vaizdas nesusidaro,nors tu ka…

 5. 5 Varvalas 2010-09-19 18:48

  Na, jei reikia kažkam pastebėjimų, tai pakritikuosiu vyr. trenerio pasakymą apie Sūduvos puolėjus: “…Šiandien žaidėme dviem puolėjais. Tačiau tai nėra gerai, nes Povilas Lukšys ir Ričardas Beniušis – vienodo stiliaus žaidėjai“. Čia jau nejuokinga, bet apgailėtina, kad treneris sutapatina du skirtingo stiliaus puolėjus. Skirtumų tarp šių žaidėjų žaidimo stiliaus galima rasti daug daugiau, o panašumų matau tik vieną – abu žaidžia toje pačioje pozicijoje.
  Pateiksiu tik keletą esminių skirtumų:
  1.Beniušis daug ir sėkmingai žaidžia smūgiuodamas galva, o Lukšys tuo nepasižymi.
  2.Beniušis gali priimti aukštą kamuolį, jį palaikyti, išsikovojant erdvę pasinaudojus galingu kūno sudėjimu. Lukšiui to gamta nedavė.
  3.Lukšys gerai jaučia skersuotą ar “paklydusį“ kamuolį visai arti vartų linijos ir laiku kyšteli koją. Beniušis tai daro toliau, ties vartininko aikštelės linija ir spiria daug stipriau.
  4.Lukšys artimus kamuolius spiria žema trajektorija, dažniausiai pažeme, o Beniušis maždaug varvalo, dar kitaip nosies, lygyje.
  5.Lukšys gali įvartį padaryti iš “nieko“, o Beniušio veiksmai yra labiau prognozuojami.
  6.Beniušis labiau pasižymi smūgio jėga, o Lukšys – tikslumu.

  Galima tų skirtumų rasti ir daugiau, bet nenoriu, kad čia kažkas padarytų išvadą, jog vienas ar kitas puolėjas yra pranašesnis. Jie yra pakankamai skirtingi ir tereikia tik tuo pasinaudoti. O kaip tai padaryti yra ne tik žaidėjų, bet ir trenerio reikalas.

 6. 6 ponas pop 2010-09-19 22:35

  dauguma LT futbolui skirtų portalų krūvą metų egzistavo rašydami apžvalgas pagal protokolus ir, geriausiu atveju, pasiremdami klubų rašytinėmis transliacijomis. taip kad jokio lietuviško žurnalizmo dviračio neišradau. to, kas čia parašyta nė straipsniu nedrįsčiau vadinti – o dedu tai tik tam, kad tie, kurie matė, galėtų papasakoti. čia nėra mano blogas – jis priklauso ir bet kuriam kitam žmogui, čia besilankančiam.

 7. 7 © 2010-09-20 04:51

  Vadinkit, kuo norit. Na tiesiog perfect :)))

 8. 8 diletantas 2010-09-20 10:04

  Varvale, norint, galima ir tarp dvieju geltonu mazyciu visciuku priskaiciuoti skirtumu.ir net daugiau nei tamsta radai tarp abieju puoleju.
  Su visa pagarba paciam, bet kartais atrodo jog laikaisi is anksto turimos nuomones kurios niekas nepakeis.turbut rodydamas akivaizdziai juodos spalvos lapa Vencius gali sakyti, kad tai juodas lapas, tu vistiek teigsi, kad kazkur ten kampe yra shviesiau papilkave…kito pavyzdzio nesugalvojau, bet tamstos komentaras apie puolejus mane, eilini vartotoja, prajuokino ir tuo paciu priverte abejoti kai kuriu tamstos komentaru objektyvumu.
  visiems sekmes.

 9. 9 ponas pop 2010-09-20 10:51

  nu arba aš jau nieko nebesuprantu, arba… kad ir kaip bežiūrėsi – lukšys ir beniušis yra totaliai skirtingo stiliaus puolėjai. ir jei beniušis atitinka tam tikrus klasikinius aukšto ir tvirto puolėjo standartus, tai lukšys yra visiškas unikumas. tokių kaip jis – reta.

  yra rezultatyviausias lygos žaidėjas ir tuo pat metu – vienas blankiausių sūduvos žaidėjų aikštėje. jo įtaka žaidimo organizacijai – minimali, jo praktiškai nesimato. tačiau uoslę turi unikalią – štai jums ir rezultatyviausias lygos žaidėjas. yra tokių puolėjų – nedaug, bet yra. todėl suklasifikuoti lukšį yra baisiai sunku.

  iš kitos pusės – tokie lyginimai, kokį padarė varvalas bent jau man yra labai įdomūs. nežinau, kad dėl to, kad perskaičiau keletą britiškų knygiūkščių, kur žaidėjai ir jų žaidimo stiliai yra aptarinėjami taip, kaip nagrinėjami menininkai ir jų kūriniai. tada pradedi matyti tam tikrus algoritmus, tam tikrus dalykus, kurie yra universalūs nepriklausomai nuo laikmečio ar geografinės vietos, kurioje žaidėjas žaidžia.

 10. 10 om 2010-10-03 11:06

  gal galima britiškų knygiūkščių pavadinimus sužinoti? tikrai įdomu. ačiū iš anksto.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 189 173 hits