2010 Geriausieji

Vėluodamas daugiau nei pusę metų – skelbiu praeito sezono geriausius Sūduvos žaidėjus. Visi puikiai žinote, kad čia ne kokia nors oficiali apklausa ar objektyvi statistika – tai yra Sūduvos Geriausieji šio blogo skaitytojų akimis.

Štai galutinė suvestinė:

Balai Paminėtas Pirma vieta
1 V. Slavickas 69 21 9
2 Liu Chao 59 19 6
3 Urbšys 55 17 7
4 Lukšys 25 15
5 Grande 22 8 1
6 Radžius 18 6 2
7 Skroblas 17 6 1
8 Gogberasvili 12 5
9 Chvedukas 11 5 1
10 Beniušis 9 4 1
11 Leimonas 8 4
12 Vitkauskas 4 2

Primenu – balsuoja čia visi kas nori ir jokio asmenybės patikrinimo aš netaikau. Į vardus nežiūriu ir nesakau, kaip per Euroviziją, kad „iš šio numerio galima balsuoti tik penkis kartus“. Pasitikiu balsuojančiųjų sąžiningumu ir neketinu su šiais skaičiais pretenduoti į kokią nors tiesą ar apdovanojimus. Tiesiog graži tradicija ir tiek.

O anų metų balsavimo matematika štai tokia. Balsavo 30 žmonių, įskaitant ir mane patį (aš kaip taisyklė savo balsus atiduotu pats pirmas, kad paskui nekiltų noras kaip nors įtakoti galutinį rezultatą). Iš balsavusiųjų vienas atsisakė pareikšti savo nuomonę (taip būna kasmet), o vieną balsavimą aš pats leidau sau anuliuoti, nes ten pirmos dvi vietos buvo atiduotos žaidėjams, pernai Sūduvoje jau nebežaidusiems.

Balsavimo rezultatus matote patys. Vaido Slavicko pergalė atrodo daugiau nei užtikrinta. Jis geriausiųjų ketvertuke paminėjo 21 balsuotojas iš 28 (jei neskaičiuotume tų, kurie matematikoje nesudalyvavo). O ir pirmą vietą jam skyrė aiškiai daugiausia rinkėjų. Tačiau turiu pasakyti, kad tas dešimties balų skirtumas atsirado tik su paskutiniais mano gautais balsais – ties 26-uoju balsuotoju Slavickas lenkė Liu Chao tik dviem taškais.

Aštuoni iš dvylikos paminėtų žmonių bent kartą buvo užrašyti pirmu numeriu. Tarp kitų labiausiai išsiskyrė Povilas Lukšys – nė karto neminėtas pirmuoju, tačiau pats paminėjimų skaičius gerokai lenkia žemiau lentelėje esančius. Ketvirta vieta Lukšiui ir šiaip yra susimąstyti verčiantis atvejis – nes Lukšys yra vienas labiausiai keiksnojamų Sūduvos žaidėjų nuo pat pirmojo sezono Marijampolės komandoje. Štai taip ir gaunasi – stadione keiksnojam, o parėję namo ir pagalvoję – vis tik rašom jam pliusą. Įdomu ir tai, kad tarp paminėtųjų komandoje šiais metais neliko tik trijų žmonių (neskaitant liūdno Skroblo atvejo) ir visi tie žmonės – užsienio legionieriai.

Štai toks pavėluotas skolos grąžinimas. Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie nepatingėjo ir šiame žaidime sudalyvavo! Dabar dar galit prisimint ankstesnių sezonų geriausius (čia bus 2008 Geriausieji, o čia – 2009 Geriausieji) ir pamažu pradėt galvot apie šių metų balsavimą. Ateis ruduo ir jį skelbsiu.

1 Response to “2010 Geriausieji”


  1. 1 sugalumps 2011-08-16 22:26

    labai graži Chao nuotrauka.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

  • 1 190 406 hits