27: SŪDUVA 0:0 KRUOJA

Štai – tik išnyk keletui dienų ir lietuviškas futbolas vis viena tave nustebins. Tiesa, Sūduva nenustebino. Nesugebėjo įveikt Kruojos, nors, kaip kalbėjo treneris, turėjo begalę progų įmušt. Tačiau net nelabai norisi šių žodžių tikrumo tikrint rungtynių video įraše. Aišku, greičiausiai tai padarysiu, nes ir vėl niekas normalios rungtynių statistikos nepateikė. Yra kaip yra – šį kartą  galim pasidžiaugt tuo, kad bent vienu tašku pavyko nutolt nuo Šiaulių, kurie kažkaip labai jau įtartinai beviltiškai pralošė Taurui. Taip pas mus gaunasi – į Ekraną su Žalgiriu jau ne nežiūrim, svarbu, kad Šiauliai būtų nuo mūsų atsilikę per pagarbų atstumą.

O tai, kas nustebino – Mažeikių triukas, palikęs Dainavą ir Alytaus futbolo gerbėjus be futbolo. Aišku, “nustebino“ gal ir per stiprus žodis – sklido kalbos forumuose apie Mažeikių finansinius sunkumus. Lygiai taip pat jos sklinda ir apie Dainavą ar abi Klaipėdos komandas. Tačiau A lygos klubo neatvykimas į rungtynes – gan stiprus mostas. Nelabai pamenu kito tokio atvejo iš paskutinių metų, nors tokie dalykai Lietuvos futbole visais laikais buvo įprasti (bent jau tokią išvadą gali padaryt pavartęs Kalinausko knygą apie Suvalkijos futbolą. Sovietiniais laikais komandos mėgdavo nevažiuoti į tolimą stadioną tuomet, kai rungtynės neturėdavo jokios įtakos lentelei, todėl į čempionato pabaigą “techninių“ pralaimėjimų visada padaugėdavo). Mažeikių protestas neišvengiamai turės vienokių ar kitokių padarinių šių metų sezonui. Stebėsim kaip čia viskas klostysis toliau. Gaila, kad to miesto verslininkai ir savivaldybininkai nesugeba užtikrinti net bazinio funkcionavimo komandos, kurios rungtynes namuose visada surenka beveik didžiausią žiūrovų kiekį lygoje.

Tiek trumpai apie savaitgalio nutikimus. Didelių diskusijų apie juos greičiausiai nenutiks, tad skubu ruošti naujų pranešimų, nes temų kažkaip susikaupė.

6 Responses to “27: SŪDUVA 0:0 KRUOJA”


 1. 1 Remis 2011-09-19 12:47

  Na su “Šiauliais“ ir “Tauru“, man rods, viskas gan dėsninga. “Tauras“ šiai dienai yra geriausią formą A lygoje demonstruojanti komanda (tikriausiai keista tiems, kuriems G.Jarmalavičius yra tik bičas su kepure :)). Neslėpkim, bet “Bangai“ prieš kelias dienas pasisekė, kad tik 0:1 baigėsi. “Šiauliams“ taip nepasisekė. Kitas dalykas – “Šiauliai“ kaip sykis yra ne formoje. Tiek rungtynėse su “Kruoja“ vos kapstėsi, tiek su “Banga“ antram kėlinyje savo aikštės pusėj prasidėjo (vien antro kėlinio kampiniai daug pasako: Šiauliai – 0, Banga – 10). Tad bent man atrodo, kad “Sūduvai“ dėl trečios vietos ypatingų problemų neturėtų kilti.
  Dėl “Mažeikių“. Bent jau mano supratimu yra vienas didelis skirtumas tarp “Mažeikių“ ir klaipėdiečių (“Atlanto“ ir “Klaipėdos“). Mažeikiai susikvietė tuos, kurie nori duonai užsidirbti ir todėl, kai tos duonos nėra, imasi atitinkamo veiksmo. Tuo tarpu abejose Klaipėdos komandose dauguma yra tų, kuriems svarbiausia yra parodyti save A lygoje ir gal kitą sezoną žaisti ne “Atlante“, o “Kruojoje“, kuri, anot žinančių, praėjusiais metais buvo vienintelis klubas su žaidėjais visiškai atsiskaitęs dar prieš paskutinį turą.

 2. 2 ponas pop 2011-09-19 13:06

  Ačiū už malonias žinias apie Šiaulius:) O kas liečia Mažeikius – tai man irgi lygiai toks pats įspūdis susidarė – kad ten žaidžia ne tie, kurie dėl savo ateities ar dėl gimtojo miesto galėtų aukotis. Tokios tokelės. Tokioje situacijoje pusiau mėgėjiškas Dainavos formatas pasiteisina žymiai geriau.

 3. 3 Remis 2011-09-19 13:09

  Tai kad Mažeikiuose visa krūva ukrainiečių – kokie ten dar sentimentai miestui :)

 4. 4 griezhtas 2011-09-19 14:01

  Prisimenant rungtynes su Kruoja, pasakykit ka pagrindineje sudetyje veikia Eliosius, paskutines 3 varzybas jo zaidimas zemiau kritikos, bet kuris dubleris geriau atzaistu. Tikiuos sekanciose varzybose Liubsys pastatys i ta pozicija zaideja norinti zaisti, arba Eliosiui gerai atspardys uzpakali, kad bent kazkiek ji netingetu nesiot.

  O siaip varzybose su Kruoja buvo galima matyt naujoviu Suduvos zaidime, pvz imetimai i plota baudos aiksteleje, aisku kol kas is ju nieko nesigavo, nes nebuvo itin sekmingi tie imetimai, bet vistiek kazkas naujo zaidime. Dar vienas naujas elementas suduvos zaidime, kad kai nezinoma ka daryti su kamuoliu, kamuolis buvo spiriamas i vartu puse, o ne laukiama kol atbegs ir atims prienininkas. Zodziu, nepaisant rezultato buvo ir maloniu naujoviu :DDD

 5. 5 UCCM 2011-09-19 16:22

  Tai, kad 2008 Žalgiris į Klaipėdą nenuvažiavo – čia seniai?
  O šiaip Mažeikaims manrods toloka iki “daugiausiai surenkančių žiūrovų“

 6. 6 ponas pop 2011-09-19 16:42

  neseniai, aišku, neseniai – tiesiog neprisiminiau. o mažeikiai renka pusė velnio – tarp 700 ir 1000. Tik čempo pradžioj mažiau buvo kai gargžduose lošė ir dabar gerokai sumažėjo. nors kai skaitai, kad į rungtynes su ekranu rugsėjo 15 dieną atėjo 170 žmonių – tai tikrai toks skaičius keistokai atrodė. bet gal ten kox krepšinis tuo metu vyko.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,161 hits
Reklama