Laukiam: Sūduva – Ekranas


Akivaizdu, kad šios rungtynės turėtų vykti ne trečiadienį po darbo, o sekmadienį po mišių. Pernelyg daug argumentų už tai, kad gali nutikti vienas įdomesnių žaidimų šių metų lygoje. Visų pirma dėl to, kad abiems komandoms taškų barstyti nevalia. Ekranui pralaimėti čempionatą Žalgiriui ko gero būtų tas pats, kas Sūduvai pralošti trečią vietą Šiauliams. Antra, rungtynės tarp Sūduvos ir Ekrano visada būna super įdomios – energingos, atkaklios ir pilnos per kraštų besiliejančių emocijų. Ypač, kai jos vyksta Marijampolėje. Juolab, kad nuo to laiko, kai Sūduva įsibrovė tarp čempionato prizininkų žaidimo į vienus vartus tarp šių komandų beveik niekada nebūna. Paskutinis argumentas – pirmosios šio sezono rungtynės, kurios baigėsi nelabai aiškiomis aplinkybėmis Ekrano įmuštu įvarčiu. Iki šiol penalty.lt svetainės vitrinoje kabo Liubšio komentaras, pasakytas po ano žaidimo:  „Darbas tampa bevertis. Varžovams padėjo antgamtinės jėgos“. 

Ekranas šiemet yra gerokai stipresnis ir tai aiškiai rodo, jo vieta lentelėje. O jei kam dar kyla klausimų, galima apžiūrėt Ekrano sudėtį ir jo pranašumas prieš Sūduva bus visiškai aiškus. Ekrano treneriai visose grandyse turi iš ko rinktis. Ir nors, kaip sakoma, žaidžia žmonės, o ne statistika, toji statistika ypač tampa svarbi į sezono pabaigą, kai kariuomenės jau pavargę ir neretai laimi tas, kas yra gudresnis.

Tiesa, pastaruoju metu neblizga ne tik Sūduva, bet ir Ekranas. Ir tai mums suteikia šiokių tokių vilčių, kad mūsų komandai pavyks pasiekti teigiamo rezultato. Čia ko gero viskas ir priklausys nuo nusiteikimo, pasiryžimo ir noro laimėti.

Yra šansų Marijampolėje pamatyti žmonių, kurie jau senokai čia nesilankė (Tomo Stasevičiaus foto pasiskolinau iš Ekrano svetainės)

Trumpai tariant, visi kas gali į stadioną! Nes ir pažiūrėti bus į ką, o ir savai komandai rimtesnio palaikymo per tokius žaidimus visada reikia. Aišku, jei vadovautumėmės Futbolo enciklopedijos pateikiamais šio sezono skaičiais, būtų galima prognozuoti lygiąsias – Sūduva vidutiniškai namuose muša po 2,23 įvarčio per rungtynes, o Ekranas svečiuose – 2,27 įvarčio. Bet ir dėl to pergyvent nereikia – tarp šių komandų net ir lygiosios dažniausiai būna atkaklaus žaidimo rezultatas. Nekantriai lauksim kuo viskas pasibaigs.

Reklama

8 Responses to “Laukiam: Sūduva – Ekranas”


 1. 1 Anonimas 2011-09-28 09:09

  Su teiginiu,kad Ekranas siuo metu ne formoje nesutikciau.Zinant rungtyniu svarba ir atsakomybe,cempionato tiesiojoje jau kelinti metai sugeba demonstruoti puikia forma ir charakteri,o svarbiausia cempioniska dvasia.Kiek pamenu Ekranas Marijampoleje jau senokai neeme 3 tasku,todel dabar reiketu lauzyti visus stereotipus ir verztis pirmyn!

 2. 2 suvalk. 2011-09-28 10:34

  Ekranas pirmame rate neatrode stipriau nei Sūduva, o 3 taškus namie pasiėme nepelnytai, nes Sūduva takart žaide geriau, bet tada gavosi taip kaip Liubšys toj sparnuotoj frazėj išsireiške. Būtent po tų rungtynių ir prasidejo šiemetinis mūsų komandos buksavimas ir trupėjimas. Labai noretūsi, kad šiandien vyrai tas rungtynes prisiminę sukauptų visa sportinį pyktį ir meistriškumą, pademonstruotų žaidimo kokybę bent tokią kaip anose rungtynėse su Ekranu, o antgamtinės jėgos dukart iš eilės gal nepamaišys :)

 3. 3 medis 2011-09-28 10:46

  Gražus Ekrano tinklapis. Kad mūsų komanda bent kažką panašaus turėtų…

 4. 4 ponas pop 2011-09-28 11:25

  teigti, kad ekranas – ne formoj neketinau. tiesiog iš komentarų buvo galima suprast, kad jų paskutinė pergalė prieš kruoją buvo panaši į sūduvos pergalę prieš klaipėdą – kai laimėjusi komanda nieko įspūdingo neparodo ir laimi tiesiog dėl to, kad yra galingesnė. toks labiau emocinis skirtumas nuo komandos, kur kaip ant sparnų šluoja viską pakeliui (ką daro tauras paskutinius kelis turus). tai jei jau apibendrinti mano teiginį, iš sūduvos perspektyvos žvelgiant, aš šiandien labiau bijočiau tauro, nei ekrano.

 5. 5 voleur 2011-09-28 15:23

  daug nesitikiu, bet vistiek kirba mintis o gal :) spejau 2-2 suduvos svetaineje ir ruosiuosi i stadiona :)

 6. 6 11 2011-09-28 15:49

  Any way sutikciau su pop mintimi,kad toks macas yra tikrai neeilinis ir treciadieni po darbu vienas netinkamiausiu laiku su grandais.Yrodymu,principu ir aistru kupinas macas nusimato,tad sau palinketi galime tik gero reginio ir grazaus palaikymo stadione!

 7. 7 Tadas 2011-09-28 20:07

  Retai taip buvo si sezona. Suduva tikrai nenuvyle ir kovojo puikiai.

 8. 8 voleur 2011-09-28 20:10

  kovojo kovojo nu bet vel nieko jau nafik, kad ir kaip gerai zaidzia nesugeba sudorot ekraniniu :( o dar tas ivartis neuzskaitytas isvis sunervavo, nors ir atrode gerai suduva, rezultatas nuvyle pries taip blankiai zaidziancius kineskopus…


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,122 hits
Reklama