LFF: FBK 0:3 SŪDUVA

Šį kartą viskas nutiko taip, kaip ir buvo galima tikėtis. Aš pats žaidimo nemačiau, tačiau rezultatas yra daugiau nei džiuginantis. Visi teigiami taškai sudėti. Su FBK susitvarkyta ir galų gale pasakyta, kad vasarinis pralaimėjimas buvo greičiau išimtis, patvirtinanti taisyklę. Į LFF pusfinalį išeita. Įvarčio ir vėl nepraleista. Berods 12 kartą iš eilės. Kitų metų pusfinaliai bus įdomūs, nes liko trys šių metų galiūnai ir vienas labai keistas klubas iš šių metų pirmos lygos (dar šiandien mačiau kažkurio dienraščio pirmą puslapį, kur buvo išsamiai aprašyta, kaip asmuo, įvardytas šio klubo juoduoju ar pilkuoju kardinolu, atkakliai vengia lankytis Seimo posėdžiuose). Ir nors Sūduva ir taip užsitikrino vietą kitų metų Eurotaurėse, LFF taurės žaidimai dar suteiks mums smagumo. Šio sezono reikalai kaip ir baigti. Beliko nepraleisti įvarčio paskutinėse rungtynėse su Ekranu (laimėti prieš čempionus taip pat būtų simboliška). Taip pat beliko tiems, kas dar nebalsavo – prabalsuoti už geriausius šio sezono žaidėjus. Balsavimo rezultatų paskelbimas įvyks kitą savaitę kartu su visokiais sezoniniais viščiukų skaičiavimais.

3 Responses to “LFF: FBK 0:3 SŪDUVA”


  1. 1 rimvill 2011-11-03 18:12

    Jei neklystu REO jau dabar papuolė į UEFA taurę, nes kitos trys komandos (Ekranas, Sūduva ir Žalgirys) jau ir taip joje loš.

  2. 2 genys007 2011-11-03 18:43

    Man atrodo, kad klysti. Papultu jei jie finale lostu su Ekranu, o jei taip nebus tai papuls sekanti komanda pagal eiliskuma i A lygos :)


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

  • 1 190 406 hits