Labas rytas – 2012 atėjo!

Sveiki sulaukę Naujų metų ir naujo sezono! Klasikinis Marijampolės orkestrėlis jau gali pradėt šveist dūdas ir miklint būgnus. Nauji metai – nauji ratai ir naujos viltys bei tikslai, apie kuriuos kol kas dar mažai ką galime pasakyti.

Nieko nuostabaus – naujienų kol kas labai skystai. Ekranas lyg ir išsaugojo praktiškai tą pačią sudėtį ir ketina pasitreniruoti Ispanijoje, kur turės galimybę palošti su aukštesnio nei lietuvių ar latvių lygio klubais. Žalgiris pakeitė trenerį ir pradeda ne tik aktyvius veiksmus su komandos gerbėjais, bet ir garsiai deklaruoja tikslą siekti pirmos vietos.  Dainava tyliai kalba apie tai, kad šiais metais nebebus vienintelė A lygos komanda, neturinti legionierių (suprask, viskas bus ok su biudžetu). Tauras padarė portalą alfa.lt savo informaciniu rėmėju (sakyčiau, netikėtas ir pagirtinas veiksmas).  Kitų komandų pranešimuose kol kas nieko labai įdomaus nėra – jos tiesiog informavo apie tai, kad atostogos baigėsi.  Atlanto tinklapyje paskutinė naujiena yra iš praeitų metų gegužės mėnesio, o Klaipėdos tinklapyje – krūva tuščių langų (tai ko gero irgi šį tą pasako apie tų komandų padėtį).

Iš Sūduvos naujienų taip pat labai skysta. Valinčius lyg ir turėjo šiandien iškeliaut peržiūron į Rumunija, oficialaus tinklapio komentaruose kalbama apie tai, kad Vitkauskas keliasi į Žalgirį, o Sūduvoje treniruojasi koks tai portugalas. Panašu, kad didesnė pernykštės komandos dalis liks, o ko sudėčiau labiausiai trūksta ir taip visi žinom, nes apie tai buvo šnekama didesnę praeito sezono dalį.

Kaip bebūtų džiaugsmas keliauja į mūsų širdis, o futbolas – į Marijampolės maniežą. Įtariu, didelių anonsų nereikia – ir taip visi žino, kad šį šeštadienį 13 val. Sūduva loš pirmąsias šio sezono rungtynes su Panevėžio Ekranu. Didelio futbolo, aišku, tikėtis nereikia, tačiau pirmas metų kartas visada kelia malonius jausmus ir taip gerai pažįstamą jaudulį.

Taigi – bundam iš žiemos miego ir laukiam šeštadienio.

Reklama

10 Responses to “Labas rytas – 2012 atėjo!”


 1. 1 Pašteto mėgėjas 2012-01-12 16:38

  Kietai žaidžia tas porugalas, seniai nematęs tokio lygio gynėjo sūduvoje.

 2. 2 Anonimas 2012-01-12 17:25

  tai jis dar tik perziuroj suduvoj bus kai pasirasys sutarty

 3. 3 pasteto megejui 2012-01-13 13:31

  Kur tu matei ta portugala? Gal tu ir esi tas kur pirkineja Suduvai visokio lygio kiniecius, portugalus..

 4. 5 PuPo 2012-01-13 21:33

  Apie Vitkauska jau oficialiai Zalgiris savo saite pranese http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujienos/n872.html

 5. 6 Medis 2012-01-15 11:44

  Vakar Sūduva rungtynes žaidė, bet atsiliepimų jokių. Ko tada pykstam ant pačios Sūduvos, kad jie nedirba su sirgaliais, jei ir mes patys net internete miegam?

 6. 7 to medis 2012-01-15 15:14

  Matai straipsnius apie rungtynes ne mes turim rašyt. Ir interviu su treneriais po rungtynių ne kiekvienas gali gaut. O tie kas gali, kažkodėl tai daro labai vangiai. Štai straipsnis Sūduvos tinklapy atsirado vakar vakare, kai tuo tarpu Ekrano tinklapyje radau jau grįžęs iš rungtynių.

 7. 8 niekas 2012-01-15 15:30

  Aš nesu futbolo analitikas, kad straipsnius rašyt, bet jei įdomi mano nuomonė, tai pirmam kėliny geriau atrodė Sūduva (nors ir praleido 2 įvarčius), antram – Ekranas. Tai tik pirmos Sūduvos rungtynės, kai Ekranas ir treniruojasi seniau ir žaidė rungtynes su latviais, tai iš jų tikėjausi daugiau. Abi komandos išsaugoję pernykštes sudėtis, tik Ekrano suolelis ilgesnis, todėl ir atrodė antram kėlinį geriau, nes mūsiškių jaunimas nors ir negadino žaidimo, bet Ekrano keitimams (Velička, Gleveckas, Tomkevičius, Kučys) neprilygsta. Jei negrįš į Sūduvą Valinčius, pirmą kartą per kelis pastaruosius metus turėsim vartininkų problemą (nors gal įsižais). To pirmo įvarčio Savėnas nei Valinčiui, nei Vitkauskui nebūtų įmušęs, vartininko klaida. Bet su esama sudėtim (jei nebūtų pastiprinimo) A lygoj sėkmingai galima lošt bent dėl 3 vietos. Aišku vasarą prieš Eurocup reikėtų pasistiprint, ir tai manau būtų teisingiau, nei pasikviest pajėgių žaidėjų dabar, o vasarą dėl lėšų stygiaus jų atsisakyt. Be to ir jaunimas (Strolys, Urba, Breivė ir kiti vakar žaidę) gaudami žaidimo laiko patobulėtų.

 8. 9 Remis 2012-01-15 18:01

  Abiem bandomiem vartininkams iki Valinčiaus kaip iki mėnulio :) Jei “Sūduva“ nelaimės Taurės, tai prieš euroturnyrus galės pasistiprinti tikriausiai tik vienu žaidėju, nes musiškiai genijai yra taip padarę, kad lietuviškas perėjimo langas atsiveria vėliau nei baigiasi registracija pirmam Europos lygos kvalifikacijos etapui (bent jau pernai taip buvo ir dėl to kentėjo “Banga“).


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,737 hits
Reklama