Laukiam: Sūduva – Wigry

Nieko nepadarysi. Mes važiuojam į Suvalkus miltų ir aliejaus, o Suvalkai pas mus – futbolo lošt. Jau šį šeštadienį, nors ir ne pirmą kartą, Suvalkų komanda loš su Sūduva, o paskui varys valgyt cepelinų.

Tuo tarpu svarbiausia šios savaitės naujiena iš Sūduvos stovyklos nutiko ketvirtadienį – buvo pranešta apie sutartį su buvusiu Mažeikių vartininkų Martynu Matuzu. Panašu, kad kelio atgal nėra ir daugiau variantų šiai pozicijai ieškoma nebus. Komanda kalba ir apie tai, kad penktadienį turėtų pareiti žinia iš Valinčiaus – lieka jis Sūduvoje ar krauna lagaminus kelionei į Rumuniją.

Šnekos lieka šnekom, bet tokis tinklapis „Trasnfermarkt“ prie Valinčiaus profilio jau rašo, kad jis jau „žaidžia“ už Rumunijos „Petrolul Ploiesti“ klubą, kuris, pernai grįžęs į aukščiausią lygą, šiuo metu čempionate užima 13 vietą. O jei dar pažiūrėtume žaidėjų vertes, tai Valinčių tektų priskirti prie brangesnių tos komandos narių. Ką gi – rumunų aukščiausia lyga – ne taip jau ir blogai.

Ok, palauksim oficialaus pranešimo. Kol kas daugiau naujienų Sūduva neturi.

Lygoje taip pat nieko labai ypatingo nenutiko. Ekranas išvažiavo treniruotis į Ispanijos pietus, kur loš su vengrų klubų, o paskui – su Kijevo Dinamo arba Young Boys iš Šveicarijos. Laisvalaikui Ekranas galėtų paspoksto į Gibraltaro salą arba pašokt iki Tarifos ir įsitikint, kad smėlėtų kopų palei jūrą yra ne tik Kuršių Nerijoje.

Tuo tarpu Vilniaus Žalgiris visus čia nustebino paimdamas jauną škotų puolėją, dar ne taip seniai nešiojusį marškinėlius su Ūkio banko logotipu ant krūtinės. Nors interneto kariai-komentatoriai ir raukė nosis skeptiškai šią naujieną vertindami („nes juk koks normalus futbolistas galėtų į Lietuvą važiuot“), tačiau vis viena bus įdomu pamatyt šį virš 100 rungtynių škotų Premier lygoje sužaidusį jaunuolį Lietuvos stadionuose.

Kita naujiena iš Žalgirio stovyklos – nutiko dar vienas teismo posėdis dėl Kastujevo komados pretenzijų VMFD Žalgiriui, kurio metu Kastujevo komandos atstovo reikalavimai nebuvo patenkinti. Na ir gerai. Suprast galima, kad teismai toliau – žiūrėsim kaip viskas vyniosis ateityje. O dabar belieka pažvengt eilinį kartą apsirikus su futbolo klubo Reo tinklapio paieška – vis pamirštu, kad ir jų svetainės adrese Vilniaus Žalgiris įrašytas. Galėtų Kastujevas ir tą Reo-Žalgirį į teismą paduot. Pokštas.

Toliau. Arsenijus Buinickis bandosi Lenkijoje, Lodzės KS klube, interneto komentatoriai svarsto, kuriam A lygos klubui geriausiai tiktų be sutarties likęs Skerla, o Tauragės Tauras nustebino treneriu nusamdydamas regioninės lygos trenerį iš Italijos. Štai jums – ir Lietuvoje galima karjerą padaryt!

Tiesa, dar šį bei tą nuveikė LFF. Pirmiausia, rinktinės treneriu išrinko vengrą Csaba Laszlo, o paskui iškirto visą Vilniaus apskrities futbolo federaciją.

Žurnalistai beigi interneto komentatoriai čia ir vėl mėgina įžvelgti kriminalų – paskutinį pusmetį LFF pasiekė bent tiek, kad žiniasklaida nepraleidžia jokio ryškesnio federacijos judesio. Gerai čia LFF padarė ar ne – nežinau, bet tokie aštrūs mostai man visada patinka. O kai prisimeni kai kurių to ištrinto LFF skyriaus veikėjų nesenus pasisakymus – LFF sprendimui dar labiau pritarti norisi. Pasirodo, regioniniai LFF skyrėliai nėra jau tokie visagaliai, kaip kartais mėgsta savo bejėgiškumą teisindama kalbėti pati LFF vadovybė. Kaip bebūtų, čia nieko įdomaus toliau jau nebenutiks – rimtai klausytis VAFF pareiškimų apie teismus kažin ar verta. Kažkaip jau tapo įprasta mūsuose vidinius organizacijų santykius teismuose aiškintis.

Štai taip. Kol kas tiek žinių. Jei turit daugiau – klokit, nesikuklinkit.

5 Responses to “Laukiam: Sūduva – Wigry”


 1. 1 niekas 2012-01-21 12:57

  Oficialus sūduvos tinklapis atsigavęs, naujienas deda vieną po kitos.

  • 2 Anonimas 2012-01-24 23:22

   … pastraipą po pastraipos, su pavadinimais. Tiesa dar ir su nuotrauka :) Nors interviu su Švetkausku jaunesniuoju ganėtinai įdomus.

 2. 3 Asss 2012-01-21 13:31

  tikiuos ponas pop neuzpyks, kad biski reklama idesiu. jau gana senai egzistuoja Lietuvos futbolo forumas 90min.lt Gl kai kurie ir nezino apie ji. bet ten kazkaip nesimato Suduvos sirgaliu (isskyrus Suduvos sirgaliu klubo nari viena (vadovas gal net?). Tai kvieciu uzsukt, yra tikrai zmoniu, su kuriais galima padiskutuoti.. :) Ir pats ponas pop gali uzsukt :)

 3. 4 minde 2012-01-21 15:38

  gerai suzaide snd suduva.

 4. 5 Anonimas 2012-01-24 23:19

  Įveikta lenkų antros (pagal stiprumą) lygos viena iš autsaiderių – Wigry, jaunajam marijampoliečiui vartininkui Švedkauskui sekasi Italijoj, Valinčius nebegrįš(?), Pocius kamuolio nesugraibo, grįžo Loginovas, peržiūroj paragvajietis, Marijampolės FC Sūduva (2001 m. g.) tapo tarptautinio turnyro nugalėtoja, šeštadienį rungtynės su Venspiliu


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 189 555 hits