Draugiškos: Sūduva 4:0 Jelgava

Taigi. Sūduvos laukia eilinės draugiškos su latviais, o Marijampolę kol kas labiausiai kankina braziliškas klausimas – bus Ledesma ar nebus? Chm, galvoju, gal ir nemažai pažengėme. Kai 1982 metais žiūrėjau pirmą pasaulio čempionatą, kuris kaip visada be brazilų rinktinės neapsėjo, net įsivaizduoti buvo sunku, kad ateis laikas, kai lietuvių komanda galvos kaip čia kokį brazilą nučiupti. Apie galimą Ledesmos sugrįžimą į Lietuvos čempionatą jau parašė ko gero visi laikraščiai ir interneto portalai. Tačiau bent kiek tikresnių žinių kol kas nėra. Matosi, kad lietuvišką šeimą sukūręs brazilas mielai čia liktų pažaisti, tačiau viskas ko gero priklausys nuo vieno žinomo veikėjo, kurio klubui šis žaidėjas vis dar priklauso. Gerai, reikia tikėtis, kad bent jau per kitą savaitę į šį klausimą bus atsakyta. Panašu ir tai, kad daugiau naujokių Sūduva neplanuoja – nebent nučiuptų dar ką nors iš toliau byrančio FBK.

Kitas įdomus ir dėmesio vertas dalykas – iš LFF atskriejusios žinios apie pirmuosius A lygos turus, o kiek vėliau – ir apie pilną preliminarų tvarkaraštį. Mums sekasi – per pirmus keturis turus Sūduva suloš su abiem čempionato lyderiais, turės net dvi transliacijas per televiziją ir galės išbandyti ex-Vėtros stadioną. Žodžiu, kovas laukia ypatingai karštas.

Beje, tvarkaraštyje galima atkreipti dėmesį į du dalykus. Viena – nepaisant liūdnų ir miglotų žinių iš Atlanto stovyklos, ši komanda vis tik tvarkaraštyje yra. Antra – lygos pavadinimas. Pirmame pranešime taip ir parašyta – A lyga. O pranešime apie pilną tvarkaraštį lyga jau vadinama “General Financing“ A lyga. Tai greičiausiai nuo šiol taip ir bus.

Tiek naujienų. Pakalbėti yra apie ką. Tuo tarpu aš kuriam laikui dingstu iš Lietuvos ir iš eterio, nes po ranka neturėsiu kompiuterio.  Tad neišsigąskit dėl poros dienų tylos. Smagaus futbolo ir gerų naujienų!

8 Responses to “Draugiškos: Sūduva 4:0 Jelgava”


 1. 1 suris 2012-02-25 15:23

  Suduva 4:0 laimejo.
  Maciau Ledesma sedo per petrauka i savo BMW ir isvyko nezinomais keliais :)

 2. 3 Anonimas 2012-02-25 20:23

  o po antro kelinio sedejo tribunose

 3. 4 sss 2012-02-25 22:01

  Ne apie Suduva, bet apie marijampolieti (is 90min.lt, tikiuos “šiaip“ neuzpyks, kd kopijuoju cia).

  šiaip » šiandien 19:26
  Žmonės šneka, kad Vacys perleido klubą garsiam marijampoliečiui Ž.B. Nežinau, ar Klaipėdai nuo to geriau.

 4. 7 Varvalas 2012-02-29 09:11

  Žinoma, bet oficiali naujiena:

  Po praėjusio sezono Marijampolės “Sūduvos“ ekipą palikęs 22 metų vartininkas Povilas Valinčius rado naują komandą.
  P.Valinčius sukirto rankomis su Rumunijos aukščiausios lygos klubu Ploješčio “Petrolul“. 18 komandų turnyre po 18 turų 18 taškų turinti “Petrolul“ ekipa kol kas žengia 13-ojoje vietoje.
  Pasirengimo sezonui metu per kiekvienas draugiškas rungtynes “Petrolul“ treneris Valeriu Rachita P.Valinčiui skirdavo 45 minutes žaidimo. Likusias 45 minutes dalindavo kitems ekipos vartų sargams Eduardui Zimmermannui bei Iulianui Opreai.

  iš futbolas.lt

  Tebūnie jam lengva Čigonijos pieva

 5. 8 sss 2012-02-29 12:37

  Rumunijoj jau trys vartininkai is Lietuvos.. :)


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 189 167 hits