Sūduva 2012

Štai – oficialioji Sūduva prieš pora dienų išleido metinę visos komandos nuotrauką. Pirmose A lygos rungtynėse matėme, jog kai kurių žaidėjų numeriai pakitę, o ir šiaip komandoje yra daug jaunimo, kurio iš veidų dar ne kiekvienas pažins. Tad ir nusprendžiau visą sudėtį suregistruoti kartu su žaidėjų turimais numeriais (spauskit ant paveiksliuko ir gausit jį gerokai didesnį). Galima pažaist žaidimą “kiek Sūduvos žaidėjų pažįstu“. Fotografiją skolinausi iš komandos svetainės. O žaidėjų sąrašą padariau pats:

Klūpi iš kairės į dešinę: Valdemar Borovskij (3), Vaidas Slavickas (19), Andrius Urbšys (17), Povilas Lukšys (7), Karolis Chvedukas (13), Aivaras Bielkauskas (18), Vytautas Lasevičius (4), Rafael Ledesma (82), Karolis Strolys (11), atstovas spaudai Arūnas Reinikis.

Stovi, pirma eilė, iš kairės į dešinę: Prezidentas Vidmantas Murauskas, gydytojas Valdas Stepanauskas, vyr. treneris Virginijus Liubšys, gydytojas Nerijus Stepanauskas, Vilmantas Bagdanavičius (24), Audrius Brokas (16), Dovydas Tumosa (20), Tadas Eliošius (9), Aldas Kliučinykas (14), antrasis treneris Algimantas Dvareckas, vartininkų treneris Audrius Ramonas.

Stovi, antra eilė, iš kairės į dešinę: komandos direktorius Romualdas Švedkauskas, Nerijus Radžius (2), Povilas Leimonas (12), Ričardas Beniušis (8), Marius Šoblinskas (88), Darius Isoda (5), Sergiy Loginov, Gytis Urba (22), Dovydas Lastauskas (30), Džiugas Bartkus (31), Martynas Matuzas (1).

Visą komandą iš arčiau galite taip pat apžiūrėti Sūduvos svetainėje. Dešiniame viršutiniame fasadinio puslapio kampe ieškokite skydelio, kuriame keičiasi žaidėjų portretai. Beje, akivaizdu, jog Sūduvos vaizdelis internetinėje erdvėje sparčiai taisosi. Puslapis tapo truputį tvarkingesnis. Smagiai atsigavo ir komandos profilis Facebook’e. Sveikinam! Kad ir kokie maži tie žingsneliai daromi – svarbu, kad jei apskritai vyktų.

O pabaigai siūlau jums mano paties pražiopsotą pokalbį su Audriumi Ramonu, kurį atliko Sūduvos sakalų žmogus. Skelbtas jis buvo Sakalų svetainėje – todėl praleisti jį pro akis buvo gan lengva. Trumpai tariant, mieli Sakalai, kitą kartą patys pasidalinkite nuoroda, ypač jei sukuriate ką nors, kas gali sudominti kiekvieną, kuriam rūpi Sūduvos likimas.

Reklama

13 Responses to “Sūduva 2012”


 1. 1 Anonimas 2012-03-13 10:30

  Buvo pasidalinta nuoroda, kurioje yra nuoroda į pokalbį :) Nesinori privaryt komentaruose nuorodų, todėl dėta Sūduvos Sakalų facebook’o puslapio nuoroda, kur visos surinktos naujienos apie Sūduvą, taip pat ir sakalų straipsniai.

 2. 2 ponas pop 2012-03-13 11:33

  na jei dėtum nuorodą apie parduodamą opeliuką, tai užskaityčiau už spamą:) tačiau bet kokios nuorodos, tiesiogiai susijusios su Sūduva yra visada sveikintinos ir skatintinos.

  Tiesiog yra skirtumas tarp parašo “apžiūrėkt naują SS feisbuko profilį“ ir “paskaitykit pokalbį su Ramonu SS svetainėje“. Antru atveju srautas garantuotai būtų didesnis, nes duodi konkrečią ir naudingą informaciją. Juolab, kad intervas geras ir galintis laisvai pasirodyti kokiam, pvz., penalty.lt

  Taip kad kitą kartą nevenkit nuorodų dėti ir aiškiai užrašyti, ką toje nuorodoje žmogus ras. Nuo to visiems bus geriau:)

 3. 3 Lukas 2012-03-13 17:56

  Parduodu opel ascona.

 4. 4 Dita 2012-03-13 18:26

  Ačiū, Ponui Pop už straipsnio įvertinima :) žinau, kad man dar daug reikia pasimokinti rašant apie sportą, bet svarbu turėti idėjų ir nebijoti jas įgyvendinti. Interviu prisižadėjau, kad tai tikrai bus ne paskutinis interviu iš komandos, tad jau kita savaitę galite tikėtis pratęsimo.
  Šiandien perskaičiau komentarus po praėjusiais straipsniais. Iš tiesų SS reikia lūžio ir daugiau žmonių. Tikimės, kad įdomūs straipsniai apie komandos gyvenimą, SS rengiamos akcijos ir dalyvavimas kitų rengiamose bei SS facebook profilio įkūrimas bus gera pradžia tam.
  Beje SS facebook stengiasi vienoje vietoje pateikti visos informacijos susijusios su Sūduva nuorodas ir dalintis kitomis naujienomis.

 5. 5 ponas pop 2012-03-13 23:02

  Nėra už ką. Jei kada norėsi pagalbos formuluojant klausimus – brūkštelėk.

  Iš tiesų – SS Facebook’o profilis ko gero šiuo metu yra pats geriausias taškas visai internete plaukiojančiai informacijai apie Sūduvą susirinkt. Good job – kaip pasakytų amerikonai.

  Aišku, pagal “pareigas“ Sakalams nepriklauso imti interviu iš komandos trenerių bei žaidėjų, na bet mes čia visi ne savo darbus dirbam:)

 6. 7 sss 2012-03-14 12:35

  Taigi raso, kad visos. Prieeigas prietu anaiziu tureds komandos, tik ne visos , tiksliau tik Zalgiris viesai skelbe, bent kol kas tik Zalgiris, gal ir kitos paseks tuo pavyzdziu.

 7. 8 ponas pop 2012-03-14 15:22

  jo, šiaip tai visai įdomu. Nors…. Statistika be realaus vaizdo ne taip jau daug naudos duoda. Nes statistinis pranašumas nebūtinai rodo realų pranašumą aikštėje – daug kas juk pareina nuo komandos žaidimo stiliaus.

  čia neseniai buvau radęs tokį nedidelį tekstuką panašia tema – kaip statistika santykiauja su realybe: http://leohoenig.com/2011/05/29/boring-boring-barca/

  beje, tame bloge taip pat galite rasti to brito reportažiuką apie futbolo žiūrėjimą Lietuvoje – net į Marijampolę jis buvo užsukęs.

 8. 9 sss 2012-03-14 16:10

  Sydominai, kad tas anglas Lietuvoj buvo, tai susiradau ta straipsni. Gal kam reikia, va nuoroda :)

  http://leohoenig.com/2011/06/12/the-lithuania-report/

 9. 10 ponas pop 2012-03-14 16:22

  šiaip tai visai rekomenduotinas blogas – matosi, bičas rašo gal ir ne taip daug ir vis slankioja futbolo pakraščiais, bet kiek teko randomu paskaitinėt – mintys visai įdomios.

 10. 11 ponas pop 2012-03-14 18:36

  kad jau dalinamės nuorodomis – kruojos tinklapy – visai geras pokalbis su Tomu Miklinevičiumi. Kažkaip vis viena paseki kadaise Sūduvoj lošusių žaidėjų kelius. Ir apie Giedrių Slavicką ten maloniai atsiliepta: http://fkkruoja.lt/naujienos-kruoja/233-tomas-miklinevicius-meile-futbolui-paveldejo-is-tecio

 11. 13 ponas pop 2012-03-14 22:39

  nu žiūrėk tu man – iki sezono vidurio ir viską susitvarkysim:) dabar sekantis žingsnis – prie kiekvieno žaidėjo užrašyt gimimo metus, poziciją ir keletą esminių biografinių detalių (klubai, etc.). O paskui būtų labai smagu po mažomis nuotraukomis įmesti dar ir lentelę su kiekvieno žaidėjo šių metų statistika – žaistos rungtynės, minutės, kortelės, įvarčiai ir t.t.


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1,185,717 hits
Reklama