Sakalai ir kiti reikalai

Iki didžiojo sekmadienio liko dar keletas dienų – pats laikas suvesti keletą informacinių galų.

Pradėti norėjau nuo Sūduvos Sakalų, kurie šį sezoną labai energingai kruta. Apie tai ir norėjau tamstas painformuoti, nes, įtariu ne visi šį Sakalų krutėjimui pakankamai gerai pastebėjote.

Sakalai I. Visų pirma Sakalai mus labai netikėtai nudžiugino keliais kokybiškais pokalbiais su komandos nariais. Tikiuosi, visi skaitėt interviu su Audriumi Ramonu ir Povilu Valinčiumi. Jei ne – galite tai laisvai padaryti Sakalų svetainėje. Pokalbius rengusi Judita nusipelno tik nuolankios padėkos pastangas ir pagyrų už kokybę. Aišku, geriausias šio darbo įvertinimas buvo tas, kad pokalbį su Valinčiumi naudojo ir kiti internetinės informacijos apie Lietuvos futbolą šaltiniai.

Sakalai II. Tačiau yra antras, dar svarbesnis dalykas. Ogi Sūduvos Sakalų profilis Facebook‘e. Sprendžiant iš to, kiek jis turi gerbėjų, dar ne visi Sūduvos mylėtojai suprato šio profilio reikšmę. Šiuo metu Sakalų profilis yra efektyviausia vieta pakankamai operatyviai susirinkti visą nuolat besikeičiančią informaciją apie Sūduvą ir su ja susijusias naujienas. Kol kas Sakalų profilis šiuo parametru lenkia net ir oficialų Sūduvos profilį. Galbūt šis santykis ateityje ir pasikeis (ir ačiū dievui, kad jis pasikeistų, o Sakalai galėtų daugiau jėgų skirti savos veiklos vystymui), tačiau kol kas šį profilį savo puslapių sąraše turėti verta. Sutaupysit laiko. Beje, Sakalų profilį galima matyti ir neprisiregistravus Facebook sistemoje – tam dedu linką savo bloge. Jį rasite dešinėje pusėje, šalia visų nuorodų.

Sakalai III. Na ir trečias – tačiau ne mažiau svarbus ir dar aktualesnis dalykas. Kas buvo šeštadienį manieže girdėjo, o kas ne – gal ir nepastebėjot. Esmė ta, kad šio sekmadienio rungtynėms su Žalgiriu Vilniuje Sakalai organizuoja autobusą, kuris jus gali nugabenti iš Marijampolės į Vilnių pažiūrėti rungtynių, o paskui – parvežti atgal. Pagirtina iniciatyva – net jei mano manymu tokia logistika pats klubas turėtų užsiimti. Visą informaciją (telefonai, išvykimo laikas, kaina ir t.t.) galite rasti Sūduvos Sakalų svetainėje. Ką gi – puikus dalykas! Naudokitės proga, nes jei ši kelionė nusiseks, gal Sakalai nepatingės ir į kitas svarbias rungtynes marijampoliečių pavežiot! Ir jei vieną dieną gausis ne vienas, o kokie keturi-penki autobusai (kas, sakyčiau, yra visai įmanoma) – tai visi akimirkai pasijusim lyg Sūduva ne Lietuvoje loštų, o kokioje padorioje lygoje! Beje, pasikeitė rungtynių su Žalgiriu laikas – tai jau dabar galite pradėti žymėtis, kad jos įvyks ne 15, o 16 valandą.

Knyga. Toliau. Žmonės kalba, kad dar ne visi Knygos egzemplioriai parduoti. Mane šis faktas stebina – tiražas nebuvo toks didelis, kad būčiau pamanęs, jog beprotiški Marijampolės ir aplinkinių miestelių futbolo gerbėjai neišsinešios šio veikalo lyg poilsiautojai čeburėkų prie Baltijos jūros! Deja, ir vėl Marijampolė mane nustebino. Kad ir kaip būtų keista – Knygos dar likę apie 100 vienetų. Tai dar kartą priminsiu. Čia jums ne eilinis Malūko detektyvas – Knyga tokia viena ir daugiau kažko panašaus artimiausius dešimt (jei ne dvidešimt) metų nesulauksim. Tai yra vienintelis informacijos apie mūsų mylimą klubą šaltinis, kuris bet kam viešai yra prieinamas. Bent jau kol kas. O kai neliks to 100 egzempliorių – ji iškart pavirs bibliografine retenybe. Kaip ir Jono Rudžiansko knygutė, išleista daugiau nei prieš dešimtmetį.

Be to, turėkite omeny, nuo mūsų visų požiūrio į šį leidinį smarkiai priklauso ir tai, ką galėtume tikėtis iš klubo gaut artimiausioje ateityje. Nes jei Marijampolė nesugeba išpirkt kelių šimtų egzempliorių visai padorios knygos, kurioje kone šimtas miesto futbolo metų nubraižyta – tai gal Marijampolei apskritai nieko nereikia? Na, aš klubo ir knygos leidėjų vietoje taip pagalvočiau. Jei vis tik nuspręsite ją įsigyti, informacijos ieškokite čia.

Post Scriptum. Šiek tiek istorinės medžiagos ir link manęs pajudėjo. Čia kalbu apie praeitą savaitę viešai pareikštą kvietimą pasidalinti su manimi (o kartu ir su visais jumis) dalykėliais iš Sūduvos istorijos. Tiems, kas davė medžiagos nusikopijuoti arba pažadėjo duoti – ačiū. O tie, kas visokio gero turit, nedvejokit – tokie dalykai vertingi tampa tik tuomet, kai yra ir kitiems bendraminčiams prieinami.

9 Responses to “Sakalai ir kiti reikalai”


 1. 1 ponas pop 2012-03-27 10:41

  joooo… linksmybės su rungtynių laiku prasidėjo:) Tad sekite info, kad paskui nereikėtų paskutinę minutę blaškytis. Mūsų komanda Sakalams lyg ir patvirtino, kad laikas nesikeitė ir rungtynės prasidės 15 val. O Žalgiris skelbia – 16 val. Tą patį skelbia ir LRyto TV programa.

  Gaila, kad šitas chaosėlis gali kai kuriuos žmonės paklaidinti. Tad dar kartą rekomenduoju – būkite budrūs ir sekite informaciją!

 2. 2 Remis 2012-03-27 11:11

  Kadangi Ryto televizija taip pat nurodo 16 valandą, tai aš statyčiau už tą laiką, nes mūsų futbole televizija groja pirmu smuiku :)

 3. 3 ponas pop 2012-03-27 12:29

  tai va ir man taip atrodo. juolab, kad pirmo turo rungtynes telikas irgi ketvirtą rodė.

 4. 4 Laurenz 2012-03-27 14:22

  http://www.lff.lt/lt/article/2012_m_general_financing_a_lygos_iv_turo_anonsas federacijos anonse laikas nepakeistas, tai pakolkas tenka vadovautis šia informacija.

 5. 5 Laurenz 2012-03-27 15:11

  16:00 varžybos, kas nori vykt kartu su Sūduvos sakalais, renkasi 12:30.

 6. 6 ponas pop 2012-03-27 15:46

  aišku, ačiū:) o tai aš jau lažybas beveik paskelbiau:)

 7. 7 Lukas 2012-03-27 16:40

  cia gal kurie nors laiko valanda nepasuke ?

 8. 8 Laurenz 2012-03-27 17:28

  Čia federacijoj dar nebaigė švęst po Kvedaro išrinkimo :D


Comments are currently closed.Adresas

ponaspop@yahoo.com

Archyvas

Sūduva Flickr'e

Statistika

 • 1 190 407 hits